oster Van Hecke werd auselijk onderscheiden Beiaardier Bob van Wely wint concours Middelburg en Veere Zestig jaar getrouwd Over Vendorado bunöalowoarken >wpar ado's. en andere eldora Wind extra handicap trimronde boulevard Cora Dellebeke tweede op nationaal topconcours PZC/streek ilveren 'ubileum ij Vitrite Haal de folders op het postkantoor. IJ AFSCHEID IN MIDDELBURG JURY: HOOG NIVEAU DEELNEMERS post A. Borghols weg bij Johannes College Vroegste meldingt. duiven uit Moulins na Chateauroux Kassa leeggehaald Afscheidsexpositie twee leraren SSGM jn Middelburg AANDAG 16 JUNI 1986 IIDDELBURG - De scheidende kos- er L. R, van Hecke van de rooms- atholieke kerk aan de Lombard- traat in Middelburg is zondagmor en pauselijk onderscheiden. Dat ge- eurde na de mis, in de tuin van de astorie. In het bijzijn van een groot antal parochianen maakte pastoor K. P- Hendrikse het heugelijke feit ekend. De onderscheiding was ver regen op voorspraak van het volle- ige kerkbestuur of zoals pastoor endrikse het formuleerde 'het kerk- estuur in koor'. „Het heeft Zijne eiligheid behaagd, maar volgens ij weet de paus er geen bliksem an", zei pastoor Hendrikse onder rote hilariteit. astoor Hendrikse overhandigde de ijbehorende oorkonde; het opspel en van de onderscheiding 'Pro Eccle- l et Pontifice' liet hij aan mevrouw 'an Heck over. Zij werd met bloemen eveneens in de hulde betrokken. Daarna volgde een geanimeerde af scheidsreceptie waar velen de schei dende koster en zijn echtgenote de hand kwamen drukken. Bijna veertig TDDELBURG - Vrijdag vierde de C. L. J. Montanari zijn 25-jarig 'ubileum bij de Vitrite in Middel- urg. 16 jaar als steekproefcontroleur ewerkt te hebben in de Hulzen Fa- riek Massa werd de heer Montanari zegen jaar geleden benoemd tot oepsleider in de sorteerafdeling. irecteur de heer W. A. G. Spanhoff edankte de jubilaris voor de enorme nzet waarmee hij zijn werk doet. Als lijk van waardering ontving de heer lontanari verschillende cadeaus, 'aaronder een gouden horloge. Naast 'ele andere activiteiten is de heer ontanari al 16 jaar lid van de onder- emingsraad. Aan het eind van de 'ddag vond een huldiging plaats de sorteerafdeling. Tot slot was r een drukbezochte receptie. IIIDDELBURG Molenwater, 9.30- 7 uur: Miniatuur Walcheren, luiperspoort, 20.30 uur: Eenakter 'Jacht' door Corien Witte en Ben 'uppert. BERGEN OP ZOOM Roxy I, 20 uur: Never say never again, a.l. Roxy II, 20 uur: Laat me genieten, 18 pinem' Actueel 1,20 uur: Out of Africa, U. pinem'Actueel II, 20 uur: Spies like Is, a.l. pinem'Actueel III, 20 uur: Abel, a.l. GOES Grand, 20 uur: White nights, .1. HULST De Koning van Engeland, 14.30 uur: Dames, 18 jr.; 20 uur: The lewel of the Nile, a.l.; 20 uur: Teachers, jtl; 20 uur: Never say never again, a.l.; fo uur: Hot Chili, 16 jr. WDDELBURG Meccano, 20.30 pur: Absolute beginners, a.l. Electro, 20.30 uur: Himatsuri, 16 jr. DOSTBURG Ledel, 20 uur: Getting Lucky, 18 jr. ÏERNEUZEN Luxor, 20 uur: Tea- Ihers; 20 uur: Absolute beginners. VUSSINGEN Alhambra I, 20 uur: Put of Africa, a.l. ilhambra II, 20 uur: Abel, a.l. Tentoonstellingen 1XEL Kindergalerij, 10-18 uur: Tekeningen van Gertie Jacquet. JOES Grote Kerk, 9-18 uur: 'Col- ectie Zeeland', aankopen provinciale cunstcollectie 1EILLE Landbouwmuseum, 10-12 in 13-17 uur: Oude landbouwwerktui- ;en. 100GELANDE Kapel van St.- ■laarten, 13-19 uur: Werken Janny ten Iroeke. 1ULST Streekmuseum, 10-17 uur: Oude haventjes'. MIDDELBURG Zeeuws Museum, 10-17 uur: 'Aanwinsten 1985, een keu- kloostergang Abdij, 10-17 uur: 'Wal keren 40 jaar droog'; 'Zeekleiland- :chap'. 10STKAPELLE Zeeuws Museum Yatuurhistorie, 10-17 uur: 'Fossiele ichelpen'. Molenweg 36, 10-12 uur: Fossielenmu- ieum. TERNEUZEN Galerie Trouvaille, 13-18 uur: Werken van Eliane v. d. Walle. Mal Stadhuis, 8.30-12 en 13-16 uur: Maritieme werken van Arne Zuid- Mek. VEERE Grote Kerk, 10-17 uur: 'Veere en Zeeland'. GISSINGEN Reptielenzoo Igua na, 14-17.30 uur: Expositie levende reptielen, amfibieën en insekten. IJZENDIJKE Museum, 10-12 en 13.30-17 uur: 'De geschiedenis van de terken in Zeeuwsch-Vlaanderen'. Hulpcentra jaar was de heer Van Hecke koster in de Middelburgse kerk aan de Lom bardstraat. Ook de voorafgaande mis stond in het teken van het afscheid van koster Van Hecke, die zelf de liturgie voor de dienst had samenge steld. Pastoor Hendrikse preekte naar aanleiding van een gedeelte uit Jo hannes: „Niemand kent God". Ook het kerkkoor werkte mee aanb de eucharistieviering. Aanvankelijk was het de bedoeling dat de pauselijke onderscheiding tijdens de heilige mis zou worden uitgereikt, maar om 'het risico' van een applaus in de kerk - dat hoort niet vindt de scheidende koster - uit te sluiten, werd besloten om uit te wijken naar de tuin van de pastorie naast de kerk. Na het uitreiken van de oorkonde en het opspelden van de onderscheiding werd de scheidende koster toegezon gen met een 'Lang zal hij leven', gevolgd door een driewerf hoera. Tij dens het daarna volgend afscheid werd koster Van Hecke overladen met geschenken. Ook het kerkbestuur gal uiting van waardering voor de bijna veertig jarige inzet van koster Van Hecke. Vrijdagavond tijdens een af scheid 'in kleine kring' kreeg de heer Van Hecke de 'gebruikelijke envelop met inhoud'. De rooms-katholieke kerk in Middel burg neemt geen koster meer in dienst. Een groep vrijwilligers neemt de taken over. Met een vaste man voor de zondag, een vervanger van deze functionaris en een aantal mede werkers voor 'door-de-week' wil het kerkbestuur het kosterschap in het vervolg oplossen. De scheidende koster Van Hecke heeft zich tot het laatste toe volledig ingezet. Gisteren nog vervulde hij zijn kosterschap tijdens zijn afscheids- dienst en vandaag (maandag) wordt hij 65 jaar en gaat hij met pensioen. Onder toeziend oog van pastoor Hendrikse speldt mevrouw Van Hecke haar man de pauselijke onderscheiding op. Het Junior Drumcorps Johan Friso uit Middelburg, dat beslag legde op de derde plaats in de jeugdcategorie. ZOUTELANDE - Het showkorps Jubal uit Dordrecht heeft zaterdag het Zeeuwse Riviera Festival in Zoutelande gewonnen. De Middel burgse korpsen Blue Spirit en Juliana legden respectievelijk be slag op de vijfde en zesde plaats. Excelsior uit Goes moest met een negende plaats genoegen nemen. In de jeugdcategorie ging het Dordse Jubal met de hoogste eer strijken. Het Junior Drumcorps Johan Friso uit Middelburg werd derde. In totaal deden er vijf jeugd- en elf senior-orkesten aan het festival mee. De uitslag van de 'contest' telt mee voor het nationaal kampioen schap, dat de laatste zaterdag van september in Haarlem wordt gehou den. De belangstelling in Zoutelan de met in totaal bijna 900 bezoekers mag redelijk worden genoemd. Het was een Amerikaans dagje op het sportcomplex aan de voet van de duinen. Alle groepen leggen een Amerikaans showelement in hun optreden. Veel vlagvertoon van de 'color-guard' groepen ondersteunt de muziek. De korpsleden hebben ingewikkelde marspatronen inge studeerd. Tijdens het optreden lo pen de juryleden tussen de muzi kanten in om toch maar vooral niets van het gebeuren te missen. Ze spreken hun commentaar recht streeks in op kleine bandrecorders. De korpsen kunnen 40 tot 128 leden tellen, en het optreden mag maxi maal 12 minuten duren. Op het veld staan blokken aangegeven, waar binnen de show moet worden opge voerd. De Juliana-korpsen uit Mid delburg verzorgden in samenwer king met de VW-Zoutelande de organisatie van het festival. De uitslag: jeugdcategorie, 1 Jong Jubal Dordrecht 25,4 punten, 2 Jong Avalance Vlaardingen 18,6 punten, 3 Johan Friso Middelburg 17.15 punten; senioren, 1 Jubal Dor drecht 47,45 punten, 2 Beatrix Hil versum 44,2 punten, 3 Avant Courir 38,35 punten. MIDDELBURG - De beiaardier Bob van Wely uit Eindhoven is zaterdag winnaar geworden van het beiaardconcours, dat de Neder landse Klokkenspel Vereniging in Middelburg en Veere hield. Hij behaalde van de zeven deelnemen de gediplomeerde beiaardiers de eerste prijs. Tweede werden geza menlijk de heren Hendry Groen uit Bernevelden Boudewijn Zwart uit Amersfoort. Op het antieke carillon van Veere werd, later in de middag, een wed strijd voor niet-gedinlomeerde beiaardiers gehouden. De eerste prijs ging hier naar Frank Meyer uit Waarde, tweede werd Joke Brands- ma uit Zeist en derde Hylke Ban ning uit Enschede. De jury onder leiding van Kees van Eersel uit Goes sprak van een kwa litatief uitstekend concours door het niveau van de deelnemers; de kwaliteit werd bevorderd door twee „schitterend klinkende instrumen ten". De prijsuitreiking van beide speelwedstrijden was in het stad huis van Veere, waar juryvoorzitter van Eersel de rangvolgorde van de winnaars aangaf: men was niet be kend met de namen van de spelers. Gedeputeerde mr J. P. Boersma reikte de prijzen uit. De beiaardwedstrijd werd omlijst met enkele activiteiten, waarvoor veel belangstelling bestond, zowel in Middelburg als Veere. Zo bespeel de Arie Abbenes uit Utrecht een reizende beiaard en waren er optre dens van de brassband 'Cecilia' en de volksdansgroep Vranje. De gediplomeerde beiaardiers speelden tijdens het concours be halve een keuzewerk twee verplich te composities: 'Thema con varia- zioni' van oud-beiaardier Piet Broerse en 'Pentatone vogels boven de stad' van Daan Manneke. Als verplicht werk voor de wedstrijd te Veere gold Van Eersels fantasia super over 'Prijst God ons aller Heer' uit Valerius Gedenck-klank. Eén van de activiteiten rond het beiaardconcours. Arie Abbenes uit Utrecht bespeAt het reizende beiaard op de Burgpromenade in Middelburg. Het echtpaar Joosse-Bassie. iAdvertentie N'oord- en Midden-Zeeland, tel. 01184-14444 'ook voor milieuklachten). Zeeuwsch-Vlaanderen Alarmnummer 01150-12200 (brandweer en ambulance). "OS Telefonische Hulpdienst Zeeland, tel. U1180-15551. dag en nacht bereikbaar, cnr. hulpdienst Zeeland voor mensen in no°d, tel. 01180-36251, van 10.00-24.00 uur gekends van 20.00-24.00 uur. Stichting 'Blijf van m'n lijf Zeeland, tel. U1184-14645, dag en nacht bereikbaar. Stichting 'Vrouwen bellen vrouwen', tel. 01100-32233. Kinder- en Jeugdtelefoon Zeeland, tel. u1180-38080, dag. van 16-20 uur. Hoe profiteert u van de speciale aanbieding voor een gratis lang weekend in één van de Vendorado 5-sterren bungalowparken? En wat zijn de dingen die u moet doen en die u moet laten als u op reis gaat naar het buitenland? Bij het PTT Post Infocentrum op uw postkantoor liggen folders voor u klaar die daar een helder antwoord op geven. U vindt er trouwens nog veel meer informatie en documentatie, die u gratis en vrijblijvend kunt meenemen. Als u toch op het postkantoor bent voor b.v. postzegels, pakjes of geldzaken, loopt u dan meteen even bij het Infocentrum langs. Daar hebt u alles op een rijtje. Deze maand zijn er folders van o.a.: Postbus 51Huursubsidie; Huuraanpassingen; Minder geluidshinder; Verplicht naar school en Wijs op reis. Bedrijfsleven: Vendorado Bungalowparken, Postbank. Sparen; Lenen; Hypotheken, Girorekening. PTT Post: Nieuwe posttarieven per 1 juli 1986; Faxpost en Postpak. MIDDELBURG Vandaag, maan dag, is het precies zestig jaar geleden dat de 83-jarige J. Joosse in het huwelijk trad met zijn stadgenote A. Bassie, die een jaar jonger is. Beiden zijn geboren Middelburgers en daar hebben ze ook al die tijd gewoond. Zaterdag werd de zestigjarige brui loft gevierd in het kerkcentrum 'De Hoeksteen' in Dauwendaele. Het echtpaar Joosse-Bassie woont al weer negen jaar in het verzorgingste huis 'Sint-Willibrord'. Daar hebben ze een grote kamer op de derde verdie ping 'met een prachtig uitzicht' zoals de heer Joosse met tevredenheid vast stelt. De heer Joosse is nog goed ter been; met zijn vrouw is dat wat minder gesteld. Vandaar dat hij alle bood schappen doet, op de fiets. De heer Joosse heeft een werkzaam leven ach ter de rus. „Ik heb eigenlijk van alles gedaan. In de bouw, ik ben tuinder geweest en de laatste tien jaar voor mijn pensionering werkte ik als bezor ger bij een groothandel". Tuinieren is zijn hobby en ook in het verzor gingstehuis kan hij die vrijetijdsbeste ding nog uitvoeren, in de tuin van het ROOSENDAAL - De directeur van het Johannes College voor rk MEAO en MMO in Roosendaal, broeder A. Borghols neemt op 10 juli afscheid van de school. Hij gaat met ingang van het nieuwe schooljaar in de VUT. De heer Borghols is sinds 1979 aan het Johannes College - streekschool voor Tholen en West-Brabant - verbonden. Daarvoor werkte hij ongeveer dertig jaar in het lager- en voortgezet alge meen vormend onderwijs. tehuis. Dat alles gebeurt dan onder het genot van een sigaartje, „want het roken hebben ze me nooit kunnen afleren", lacht de bejaarde Middelbur ger. Het echtpaar heeft twee dochters, tien kleinkinderen en evenveel ach terkleinkinderen. Om zoveel mogelijk familieleden het feest te laten meevie ren was uitgeweken naar de zaterdag. In De Hoeksteen was een drukbezoch te receptie waar onder anderen wet houder A. Bergshoeff en zijn echtge note de gelukwensen namens het ge meentebestuur overbracht. Zaterdagvliegers Moulins 550 kilometer. Los 6.30 uur. Deelname 3000 duiven. Comb. Van der Jagt Yerseke 988 meter tevens winnaar rayon E. L. de Fouw en zn. Kortge- ne 983 meter winnaar rayon D Ko Sturm Veer (Middelburg) 980 meter winnaar rayon C. J. Jansen Aagtekerke 975 meter. W. v. Hoeve Temeuzen 970 meter winnaar rayon F. K. Schroevers Amemuiden 966 meter. J. Bakker Oostburg (Breskens) 964 meter. L. A. Lievense Vlissingen 963 meter. P. Reyns Ossenisse 962 meter. Jac. Minnaard Krab- bendijke 956 meter. J. Steketee Bruinisse (Nieuwerkerk) 954 meter winnaar rayon A. J. v. Ballegooy 927 meter winnaar rayon B. Zondagvliegers Chateauroux 535 kilome ter. Los 6.30 uur. Deelname 3281 duiven. Aart Vasseur Cadzand 14.56 uur 521 km 1029 meter tevens winnaar kring West en Walcheren. J. van Spaandonck 14.59 uur 523 km 1028 meter winnaar kring Oost. Joh. Buyze zn. Temeuzen 15.01 uur 525 km 1027 meter winnaar kring Midden. L. de Bruyn Heikant 14.58 uur 1026 meter. Gebr. Thijs St.-Jansteen driemaal 15.01 uur, 15.03 uur. 15.03 uur 1024 en 1021 meter!!! R. v. Kerkho ven Hulst 15.06 uur 1021 meter. P. Coene Koewacht 14.57 uur 1021 meter. Van Leeu wen Oostburg 14.58 uur 1019 meter. Th. v. Zeele Sas van Gent 14.55 uur 1017 meter. Cl. de Cock Vogelwaarde 15.09 uur 1016 meter. Jos du Puy Sluiskil 15.02 uur 1016 meter. Herman Calon Hoofdplaat 15.11 uur 1009 meter. L. Kerkhaert 15.16 uur 1008 meter. M. Jaspers 15.27 uur 1003 meter winnaar C C. Walcheren. W. Bras Wmeldinge 15.41 uur 996 meter winnaar Concoursbond Zuid- Beveland. J. Verhaagen Goes 154.40 uur 990 meter. J. Poelman 's-H. Arendskerke 15.39 uur 988 meter. F. Glerum Kruiningen 15.40 uur 986 meter. E. Vermast Yerseke 15.45 uur 986 meter. A. van Bremen 15.41 uur 974 meter. M. Putter 15.42 uur 971 meter. J. Rijnders Vlissingen 15.39 uur 971 meter. F. Janssens Kapelle 15.57 uur 959 meter. H. v. d. Linde Zierikzee 16.20 uur 950 meter. Beide vluchten noordoostenwind. BRESKENS Bij een inbraak in het Chinees restaurant 'De Pauw' aan het Oranjeplein te Breskens is driehon derd gulden ontvreemd. Dit bedrag werd uit de kassa gehaald. De inbraak vond plaats tussen zondagmorgen kwart over vier en acht uur. MIDDELBURG - De rector van de Stedelijke Scholengemeenschap Middelburg (SSGM), drs. H.J. Vader, heeft zaterdagmiddag de afscheids- tentoonstelling van tekenleraar K. van der Vossen en biologieleraar H. Kooger geopend. Hij deed dit door het woord te geven aan twee oud leerlingen die in een dialoog een 'Ode aan Kees en Henk' uitspraken voor zo'n 150 aanwezigen. In het schoolgebouw aan de Chur- chilllaan zijn van de heer Van der Vossen acryl-schilderijen en van de heer Kooger aquarellen te zien. Koog- er vergeleek deze combinatie met „Bordeaux en Champagne". De handvaardigheidsectie had een reünie georganiseerd voor de leerlin gen die examen hebben gedaan in dat vak. Van der Vossen gaf hen kunstbe schouwing in de dertien jaar dat het als eindexamenvak gekozen kan wor den. Hij ontving een boek met herin neringen geschreven door de leerlin gen. Het tentoongestelde werk was voor velen een verrassing, zoals bleek uit een opmerking van een oud-leer ling: „Ik kende hen alleen als leraar, maar nu ik dit zie leer ik ze ook van een andere, veel persoonlijkere kant kennen." Van der Vossen: „Ik heb 26 jaar aan deze school lesgegeven en nooit een hekel aan m'n werk gehad, maar nu de 'grote vakantie' bijna begint, ben ik blij dat ik van de VUT-regeling gebruik kan maken." Kooger is een zelfde mening toegedaan, beiden zien hun pensioen als „eindelijk alle tijd voor andere interesses". De tentoonstelling is te bezichtigen op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur en zal duren tot 9 juli. VLISSINGEN - De deelnemers aan de derde Ronde van de Boulevard voor trimmers, die zaterdag in Vlis singen is gehouden, hebben hun con ditie goed kunnen testen. Er stond een harde wind die voor een groot aantal renners te sterk was. In alle categorieën - A-, B-, C en veteranen- trimmers - waren er slechts in de laatste ronden enkele ontsnappingen van de allersterksten. Bij de A-trimmers deed dat Peter Hoondert. Hij bouwde een kleine voorsprong op. Robbie Meijer ont snapte eveneens aan de greep van het peloton, kwam bij de vluchter en had nog zoveel reserves over om Hoondert in de eindsprint te kloppen. Eddy van der Weele uit KLoetinge ontsnapte samen met de Brabanders Piet van Eekelen en Matthieu Hen- drickx aan het peloton van de B- trimmers. In de eindsprint was Van Eekelen de sterkste, gevolgd door Hendrickx. Van der Weele moest ge noegen nemen met een derde plaats. NIEUW- EN SINT JOOSLAND Co- ra Dellebeke uit Nieuw- en Sint Joos- land heeft zaterdag tijdens het natio naal topconcours voor solisten en ensembles in Barneveld een tweede plaats veroverd. Vorig jaar bewhaal- de de Nieuwlandse, slagwerkster bij de fanfare 'Oefening na den Arbeid' (ONDA) in haar woonplaats, de natio nale titel. Nu kwam zij net een half puntje te kort om het nationaal kampioen schap voor een tweede keer in de wacht te slepen. Voor haar bijdrage 'Etude II' van Th. Coutelier gespeeld op verschillende slagwerkinstrumen- ten kreeg zij 54,5 punten van jurylid G. van der Kolk die behalve compli menten voor de slagwerkster tevens lovende woorden had voor haar bege leider. de pianist Marius Reijnhoudt. Cora Dellebeke is momenteel tweede jaars studente slagwerk aan het Ko ninklijke Conservatorium in Den Haag. Volgend jaar zal ze nog één keer meedoen aan het nationaal topcon cours. „Daarna is voor mij de kous af. Als semi-professional kom je dan te ver om aan een dergelijk concours voor amateurs deel te nemen", stelt zij vast. Bij de C-trimmers fietste Gerry de Wael uit Heinkenszand zich op de eerste plaats en de Souburger Gerrit Lagers won de race van de veteranen voor Adri Raas uit 's-Heerenhoek. In de strijd om het individuele horeca- kampioenschap van Vlissingen plaat ste Pierre Vermeule van de Sunlux Vijgheterformatie zich als eerste en ook bij de ploegentijdrit was de Vijg heterformatie de sterkste. In de pauze werd er ook nog een 'dikke banden'-wedstrijd gehouden voor iedereen die daaraan wilde mee doen. Dit spektakel op gewone fietsen zorgde voor grote hilariteit bij het redelijk opgekomen publiek. De uitslagen zijn: Veteranen: 1 Gerrit Lagers, O.-souburg; 2 Adri Raas, 's-Heeren- hoek; 3 Thjerry Vandenwynkel, Vlissingen; 4 Arte wolf. Goes; 5 Hans Vreeke, Krabben- dijke; 6 Ger Lamers, Goes; 7 Ko v. Stel, Kruiningen; 8 Peter Wisse. Souburg; 9 Jaap Knuyt, Krabbendijke; 10 Han Mondeel, Borsele. C-trimmers: 1 Gerry de Wael, Heinkenszand; 2 Fenns Timmers, Roosen daal; 3 Wil Vermeulen, 's-Heerenhoek; 4 Marc Koppenbouwrs. B. op Zoom; 5 Pim Maatjes, Wouw: 6 Marcel de Looff, Zierik zee; 7 Walter Walhout, Middelburg; 8 Leo v. d. Wielen, Zierikzee; 9 Rudy Grim, Lewe- dorp; 10 Witte Andriese, Scherpenisse. B- trimmers: 1 Piet v. Eekelen, Nispen; 2 Matthieu Hendrickx, Ossendrecht; 3 Eddy v. d. Weele. Kloetinge; 4 Rene Heijboer, Temeuzen; 5 Jan Smeöers. B. op Zoom; 6 Toon Petie, Halsteren; 7 Jack Bosma, Phi lippine; 8 Teun v. Maastricht, Souburg; 9 Jollu v. Loenhout, B. op Zoom; 10 Frank Jansen, Oudelande. A-trimmers: 1 robbie Meijer, Putte; 2 Wim Hoondert, Heinkens zand; 3 Cor v. d. Corput, Ossendrecht; 4 Patrick v. Straaten, Temeuzen; 5 Ko Tol- hoek, Yerseke; 6 Rems Deurloo. Kloetinge; 7 Huib Slabbekoom, Kapelle; 8 Kees Ko- nings, Hoogerheide; 9 Charles Molles, Hansweert; 10 Daan Verhulst, Waarde. Ho- recakampioenschap Vlissingen: 1 Pierre Vermeule, Sunlux/Vijgheter; 2 Hans Len stra, RAS; 3 S. de Waal, SunluxVijgheter; 4 Jan van Dalen. Abdij; 5 Arie Wolf, Abdij; 6 Peter Wisse, Abdij; 7 Gerrit Lagers, Sunlux/ Vijgheter; 8 Piet Jopse, Abdij; 9 Toon Petite, SunluxVijgheter; 10 Jaap Knuijt, Vriendschap. Ploegentijdrit: 1 ploeg Vijg- heter/Sunlux; 2 ploeg rest. Abdij/Diwas Sport; 3 ploeg RAS.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 7