t t R. de Stercke Zelzate kampioen boogschieten op de liggende wip Freek maakt ronde door Nederland om geld in te zamelen voor Mexico Koudekerke 5 kampioen tweede klas ringrijden Openbaar vervoer Vergadering hulporganisatie ambulancevervoer Stress Plaats uw familieberichten in de PZC 4 OP 25 JUNI IN ZEELAND Weer tussenpeil op Veerse Meer in oktober SVRZ-leiding Prima Donna viert het 2-jarig bestaan MET 70 RINGEN PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 16 JUNI 1986 Maandag 16 juni zijn onze ouders J. THEUNE en J. THEUNE-VAN BELZEN 25 jaar getrouwd. Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 21 juni van 20.00-21.00 uur in verenigingsgebouw 'De Arne', Rademacherstraat 32 in Arnemuiden. Jan en Willy Johan en Anita Langstraat 25, Arnemuiden. Met grote droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze zeer geliefde zoon, broer, zwager en oom HENDRIK JACOB WISSE op de leeftijd van 33 jaar. Middelburg: P. Wisse T. Wisse-Folmer Zeist: N. G. Mijnders-Wisse L. Mijnders Ermelo: J. Wisse J. Wisse-Kleine Deters Delft: E. J. Wisse E. Wisse-Driesse Middelburg: G. H. Dieleman-Wisse M. W. Dieleman Middelburg: J. M. Wisse Middelburg: M. J. Reijnhout Neefjes en nichtjes 4335 HC Middelburg, 14 juni 1986 Koudekerkseweg 11. Henk is opgebaard in het rouwcentrum 'Middel burg', Buitenhovelaan 1, Middelburg (Dauwen- daele). Rouwkamerbezoek dinsdagavond van halfne- gen tot negen uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben donderdag 19 juni a.s. te Middelburg om 15.00 uur. Vertrek van voornoemd rouwcentrum om 14.45 uur. Gelegenheid de familie te condoleren na de teraardebestelling in de aula op de begraaf plaats. Geen bloemen „Helaas het best van onze beste dagen Baart dikwijls smart, geeft dikwijls stof tot klagen Daar zorg, verdriet en jammerlijk plagen, Steeds beurt om beurt, de matte Ael doorknagen De levensdraad wordt schielijk afgesneën Wij rekenen sterk, en ach wij vliegen heen". Psalm 90:6. Na een geduldig gedragen lijden werd van onze zijde weggenomen mijn onvergetelijke en innig geliefde, zorgzame vrouw, moeder, groot- en overgrootmoeder BOUDWIJNA PIETERNELLA WESTSTRATE geb. Hoogesteger echtgenote van Christiaan Weststrate op de leeftijd van 84 jaar. Zeer zwaar valt ons dit verlies. Krabbendijke: C. Weststrate Krabbendijke: J. C. van Burg-Weststrate Jac. van Burg Waarde: P. van Burg M. J. L. van Burg-Goud Jeanney 4413 NL Krabbendijke, 15 juni 1986 Zuidweg L De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op woens dag 18 juni om 14.00 uur vanuit het vergaderlo kaal der Geref. Gem., J. W. Frisostraat 1, waar de rouwdienst wordt gehouden om 13.15 uur. Gelegenheid tot condoleren op maandag en dinsdag, 's avonds na 7 uur. Enige en algemene kennisgeving Vader zijn is alles geven. Zorgen, lijden, liefde, leven. Vader zijn is alles derven. Alles en in vrede sterven. Tot ons groot verdriet is heden onverwacht van ons heengegaan mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader, broer, zwager en oom GILLES RAAS echtgenoot van Annie Brooimans op de leeftijd van 57 jaar. 's-Heerenhoek: Annie Raas-Brooimans Paul Peter Fam. Raas Fam. Brooimans 15 Juni 1986 Laustraat 22, 4453 AW 's-Heerenhoek. Mijn man en onze vader ligt opgebaard in het mortuarium te 's-Heerenhoek, gelegenheid tot bezoek aldaar dinsdag na de avondmis. De avondmis zal worden opgedragen op dins dagavond om 19.00 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. De plechtige uitvaartdienst zal worden gehou den op woensdag 18 juni a.s. om 10.00 uur in voornoemde parochiekerk, waarna de begrafenis op het R.K.-kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de Jeugdhoeve. In plaats van kaarten Op 10 juni is na een werkzaam leven heengegaan mijn broer JAN GERARD VAN DEN BERG gehuwd met Lily Munniks de Jongh Oud-officier Koninklijke Landmacht Geboren 2-6-1916 te Zwolle Overleden te New Castle-Ontario (Canada) Gerda van den Berg Molenwater 129, 4331 SG Middelburg. De crematie vond in stilte plaats. Toch nog onverwacht is heden van ons heenge gaan mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa WILLEM VAN DER LINDE echtgenoot van Elizabeth de Blaeij op de leeftijd van 71 jaar. Goes: E. van der Linde-de Blaeij Goes: Piet en Ina van der Linde-Goerée Willem-Jan en Christianne Jolanda, Jeanine Rotterdam: Sari en Peter Bolle-van der Linde Eddy, Pieter Goes: Gerry en Bram Wissekerke- van der Linde Martin, Elise 's-Heer Arendskerke: Ineke en Rien Tolhoek- van der Linde Hans, William 14 Juni 1986 Boszicht 39, 4462 BH Goes. Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het rouwcentrum van Begrafenisonderneming Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar dinsdag 17 juni van 19.30-20.00 uur. De crematie zal plaatshebben woensdag 18 juni om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Vertrek vanaf voornoemd rouwcentrum om 13.20 uur. Na afloop van de crematie is in het rguwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Een ieder die geen rouwbrief mocht ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. In plaats van kaarten Na een langdurige ziekte is nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve moeder, oma, zuster en huisgenote JOHANNA SUZANNA DAVIDSE-KRIJGER weduwe van Jacobus Albert Krijger in de leeftijd van 65 jaar. M. van der Steen-Davidse J. van der Steen Jacky, Paula J. S. Davidse Kim J. A. Krijger Franz Becker Vlissingen, 14 juni 1986 Van Dishoeckstraat 182. Corr.adres: Van Dishoeckstraat 115, 4381 TW Vlissingen. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag a.s. van 10.15-10.45 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 18 juni a.s. om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Nieuwpoort <B) 26 mei 1910 Met diepe verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man en onze geliefde vader JOSEPH ALBERT PROSPER MARCHAND Rotterdam 14 juni 1986 E. C. Marchand-Baljé M. A. P. Marchand R. J. A. L. M. Marchand Mozartlaan 6, 4384 KT Vlissingen. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag a.s. van 19.00-19.30 uur. De gezongen uitvaartdienst zal plaatshebben donderdag 19 juni a.s. om 13.30 uur in het Kerkcentrum Open Hof, A. Gogelweg 59 te Vlissingen (Paauwenburg) gevolgd door de be grafenis op het r.k.-gedeelte van de Noorderbe graafplaats te Vlissingen om ongeveer 14.45 uur. Vertrek van het rouwcentrum om 13.10 uur. Met droefheid geven wij kennis van het overlij den van onze beste zwager en oom JOSEPH ALBERT PROSPER MARCHAND in de leeftijd van 76 jaar. M. de Vos Burchart-Baljé A. J. de Vos Burchart neven en nichten Vlissingen, 14 juni 1986. Op 13 juni overleed onze geliefde broer en zwager WILLEM DE GROENE echtgenoot van Martina Paauwe in de ouderdom van 85 jaar. Familie De Groene Goes, 15 juni 1986. „En nu wat verwacht ik Heere Mijn hoop die is op U" Psalm 39:8. Na een liefdevolle verzorging in het Verpleeghuis 'De Werfkampen' is van ons heengegaan en is gegaan in de vreugde van zijn Heer onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootvader EDUARD MAARTEN DE KAM weduwnaar van Maria Lientje Jeronimus op de leeftijd van 85 jaar. Kamperland: W. de Kam T. A. de Kam-van de Kreeke Wissenkerke: C. J. de Nooijer-de Kam A. A. de Nooijer Klein- en achterkleinkinderen Rilland-Bath, 14 juni 1986. Correspondentieadres: Dorpsweg 3, 4491 EJ Wissenkerke. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Bejaardencentrum 'Vredestein' te Wis senkerke. Bezoekuur dinsdagavond van 19.30 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 18 juni om 14.00 uur te Wissenkerke vanuit het Bejaar dencentrum 'Vredestein'. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in 'Vredestein'. Met droefheid geven wij kennis dat na een liefdevolle verzorging in bejaardencentrum 'Ter Reede' van ons is heengegaan onze lieve vader, broer, zwager en oom HENDRIK CALJÉ weduwnaar van Catharina Martina Rademaker in de ouderdom van ruim 91 jaar. H. E. A. Caljé A, A. Caljé E. W. van de Gruiter L. Duinhouwer Fam. Caljé Fam. Rademaker Vlissingen, 15 juni 1986 Corr.adres: Bossenburg 125, 4385 EC Vlissingen. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen voorafgaande aan de begrafenis van 10.30-10.45 uur. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 19 juni a.s. om 10.45 uur in het rouwcentrum, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben om 11.30 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. HEIKANT Het eerste open Neder lands kampioenschap boogschieten op de liggende wip, dat het afgelopen weekeinde in Heikant is gehouden, is een overwinning geworden voor R. de Stercke uit Zelzate. Als lid van de schuttersmaatschappij De Kroon uit Hulst wist hij de hoogste eer voor zich op te eisen. Het Nederlands kampioenschap dat voor de eerste maal werd gehouden, was voor de organisatoren een ongekend succes. Niet minder dan vierhonderd deelne mers, afkomstig uit Nederland, Bel gië en Duitsland waren het afgelopen weekeinde in de manege in Heikant aanwezig, waar twaalf wippen wa ren opgesteld. Acnt wippen stonden opgesteld voor de gebruikelijke initiatiewedstrijden, de overige vier wippen stonden in een aparte ruimte en waren speciaal be stemd voor de kampioenswedstrijden. Zaterdagmorgen om half tien begon nen de eerste ploegen met de wedstrij den. Elke deelnemer van iedere ploeg kon tien schoten lossen op een gevul de wip. De ploeg van sector Beveren (B) wist de meeste punten bij elkaar te schieten. Het werd een bijna Belgi sche aangelegenheid, want op de tweede plaats bij de ploegen eindigde het team van de sector Antwerpen, terwijl de sector Stekene op een derde plaats eindigde. Ook bij de individue- len was het een vrijwel Belgische aangelegenheid. R. de Stercke uit het Belgische Zelza te eindigde als eerste, terwijl F. Huij- gens van de maatschappij Kieken haag uit het Belgische Stekene de tweede plaats behaalde. A. Boogaert, eveneens uit Stekene, werd derde. Bij de jeugd was de hoogste eer wegge legd voor Robby Ivens van VAJO- sport, terwijl ook de jeugdploeg van VAJO-sport bij de jeugdigen als eer ste eindigde. Bij de dames ging de eerste prijs naar mevrouw Buijsse van de Wippers, terwijl bij de damesploe- gen de eerste prijs naar de maat schappij De Bloemenstreek uit het Belgische Kampenhout ging. Bij de veteranen ging de eerste prijs naar A. Rottier uit Ossenisse, terwijl De Stuij- venberg uit Kapellebrug met de eer ging strijken bij de ploegen. Dit eerste open Nederlands kam pioenschap boogschieten op de lig gende wip kende in Heikant overigens een vlekkeloos verloop. Na afloop werden de prijzen uitgereikt door de wethouder van sportzaken van de gemeente Hulst, de heer W. Kayser, daarbij geassisteerd door de voorzit ter van de Europese Bond van Liggen de wip-schutters, Eric Wittevrommel. De uitslag is als volgt: jeugd, individueel: i R. Ivens, Sint-Jansteen, 2 J. Gregorie, Duitsland, 3 R. Dobbelaer, Boschkapelle. Jeugd, ploegen: 1 VAJO-sport I, 2 VAJO- sport II, 3 De Wippers, Troisdorf (D). Dames, individueel: 1 mevrouw Buijsse, De Wippers, 2 R. Paelinck, Locristie, 3 M. Cools, Campenhout (B). Dames, ploegen: 1 Bloemenstreek, Campenhout (B), 2 De Wip pers (D), 3 Campenhout II (B). Veteranen: 1 A. Rottier, Ossenisse, 2 J. de Koster, Campenhout'(B). Veteranen, ploe gen: 1 Stuijvenberg, Kapellebrug, 2 Noord- West-Brabant, 3 Altijd Raak (Nederland- België-Amerika). Senioren, individueel: 1 R. de Stercke, Zelzate (B), 2 F. Huijgens, Stekene, 3 A. Boogaert, Stekene. Senioren, ploegen: 1 Sector Beveren, 2 Sector Ant werpen, 3 sector Stekene. Deze rubriek is uitsluitend bestemd voor reacties op in de PZC verschenen berichten artikelen of commentaren. Niet voor open brieven, gedichten en dergelijke. Anonieme inzendingen of stukken zonder dui delijke opgave van adres en woonplaats wor den niet in behandeling genomen. Bijdragen mogen niet langer zijn dan 350 woorden De redactie behoudt zich het recht voor inzendin gen te bekorten. Over geweigerde brieven kan niet worden gecorrespondeerd. Als regelmatige weekendganger Delft-Kamperland, met openbaar ver voer, het volgende reisverslag. 29 Mei. Geïnformeerd bij ZWN in Zièrikzee naar wijzigingen voor bus 31/33. Aar dige dame die mij vertelt dat er nauwelijks iets gewijzigd is. 30 Mei. Omstreeks half zeven (avond) in Delft de eerstvolgende vertraagde vorige trein naar Rotterdam genomen. Op station Rotterdam wordt net omge roepen dat de Intercity naar Zeeland tien minuten vertraging heeft. Trein naar Brussel, ook vertraagd, genomen tot Roosendaal. In Roosendaal blijkt de aansluitende stoptrein naar Zee land op tijd vertrokken te zijn. Interci ty naar Zeeland vertrekt ruim een kwartier te laat en komt uiteraard te laat in Goes aan. Bus 31 blijkt op tijd te zijn vertrokken, wachten tot half tien op bus 33 naar Kamperland (kost een strip meer dan bus 31). Overigens niet de eerste keer. Geïnformeerd of er stakingen zijn bij N.S.: nee, het is een normale werkdag. Om elf uur stappen wij ons weekendverblijf binnen. 2 Juni. Bus 31 vertrekt op tijd uit Kamperland volgens de gewijzigde dienstregeling. Onderweg motorpech (derde keer in 2 jaar). Happy end: ZWN stuurt taxi, chauffeur kijkt ge- nisme. De bevindingen van de ondq zoekers zullen dienen bij het ontwik kelen van nieuwe medicijnen teger stress. Dit noopt mij om het volgendi op te merken. Door de onderzoekingen voor het vet beteren van de lichamelijke gesteld heid wordt de verscheidenheid aai medicijnen steeds uitgebreider: Ooi het stress-onderzoek leidt daar naa toe, doordat er weer een kalmerings middel wordt toegevoegd. De onder zoekingen gaan daarmee volkomei voorbij aan de oorzaak van het ont staan van stress, omdat de weten schap te onbekend is met de werktal van het zenuwstelsel. Daarom zoekei zij voor het tegengaan van de werktal van stress in de verkeerde richting Voor de geestelijke gesteldheid vandi mens geldt een gezegde waar de op lossing van dit probleem in verborgei zit: „een gezonde geest huist in eet gezond lichaam". Het zenuwstelsel i een onderdeel van de geestelijke ge steldheid, die de mens zelf door ziji gedrag tot een bepaalde vorm ontwik kelt. Is deze vorm in een goede staat dan wordt ook het lichaam in eei gezonde staat gebracht. Voor eet goed begrip hiervan moeten we overtuiging zijn toegedaan dat onz geestelijke krachten ons lichaam het ben opgebouwd, welke taak zij vo brengen vanuit het leven wat wij vai lukkig niet op de snelheidsmeter onze Schepper hebben gekregen. Van VLISSINGEN - Freek de Jonge begint vandaag (maandag) een ronde door Nederland om geld in te zamelen voor de armen in Mexico. Elke dag GOES - Het algemeen bestuur van de hulporganisatie ambulancevervoer Midden- en Noord Zeeland vergadert maandag 30 juni in de Commando post van de BB in Kloetinge. Aan de orde komt onder meer de overeen komst met de Regionale Brandweer, waarmee de Centrale Post Ambulan cevervoer (CPA) na de opheffing van de BB moet samenwerken. De verga dering begint om 14.00 uur. MIDDELBURG - Rijkswaterstaat in Zeeland zal dit najaar de proef met een tussenpeil voor het Veerse Meer herhalen. Dat gebeurt in oktober - de maand van de herfstvakantie - herha len. Daarmee wordt tegemoetgeko men aan wensen uit de recreatiesec tor. In de zomermaanden heeft het Veerse Meer een peil op NAP, van oktober tot en met maart is dat peil -70 cm. NAP. Het tussenpeil ligt op -30 cm NAP. In oktober 1985 is de proef met het tussenpeil voor het eerst genomen. De werkgroep Peilbeheer Veerse Meer heeft uit de ervaringen de conclusie getrokken, dat er voor scheepvaart, landbouw en visserij en natuur plus het waterbeheer geen problemen zijn geconstateerd. Met name de land bouw reageerde aanvankelijk terug houdend op de proef, met het oog op de afwatering. Positief was de de waardering door watersport en ver- blijfsrec-reatie. Er werd een toename waardoor het lukt in Goes nog net een kaartje te kopen en op de trein te springen, die op tijd vertrekt. P.S. Op 30 mei in Goes bij wachtende buschauffeur getracht nieuwe dienst regeling te kopen. Eerlijke chauffeur vertelt mij dat het desbetreffende plakkaat („Het nieuwe busboekje is uit") al vijf jaar op de bus zit geplakt maar dat hij nog nooit een busboekje heeft gehad. Op het station een nieuw busboekje gekocht en gebruikt als leeswaar tijdens het wachten: uit dit begrip komt dan vanzelf erkenning, dat diezelfde krachten on stoffelijk lichaam in een goede staa proberen te houden zolang dit nodi is. Zij helen de beschadigingen ei vernietigen de ziektekiemen zove( mogelijk. Verkeerde leefwijze kaï stress veroorzaken en dat veroorzaak dan een belemmering voor de werkta gen van onze krachten, het lichaai staat niet ontspannen open. De men moet dus door zijn leefwijze zorge dat hij ontspannen blijft, hetgeen h 1. In het voorwoord wordt gewag aneen bereikt door te luisteren raast hij door een andere provincie met een tafelvoetbalspel onder zijn arm. Tegen betaling speelt hij een partijtje straathoektafelvoetbal, opent winkels, knipt linten door, snijdt worsten in twee, tilt olifanten op, enzovoorts. Freek, die vandaag in Utrecht begint, maakt woensdag 25 juni zijn opwachting in Zeeland. De opbrengst van al de activiteiten is bestemd voor wederopbouwprojecten ten behoeve van de bewoners van wijken die getroffen zijn door de aard beving van vorig jaar in Mexico. Freek de Jonge is te huur voor een evenement op de dag dat hij een bepaalde provincie aandoet. Hij is 'te bestellen' via de NOVIB in Den Haag. Freek denkt per dag twintig evene menten aan te kunnen. Bij meer aan biedingen geldt het principe van het hoogste bod. Mensen die Freek tegen het lijf lopen, kunnen, tegen betaling uiteraard, sa men met hem op de foto. Met deze actie wil hij als de meest gefotogra feerde man in het Guinness Book of Records komen. Het ingezamelde geld is voor particu liere, onafhankelijke organisaties van de armsten in Mexico, zowel in de stad als op het platteland. In Mexico- stad zijn dit bijvoorbeeld projecten gemaakt van de verbeteringen voor bus 31±3. 2. De dienstregeling blijkt sterk te zijn gewijzigd. 3. Betere aan sluiting trein-bus: overstap tijd met drie minuten gekort. De waarschijn lijkheid van het missen van de aan sluiting wordt dus groter. Daaropvol gende bus (een strip duurder) vertrekt een uur later dan voorheen (twee en een half uur wachten). Conclusie: op vrijdagavond is het niet meer mogelijk binnen een redelijke tijd naar Noord-Beveland te reizen. Aanbeveling: samenstellers van dienstregelingen zouden zes aaneen sluitende maanden van ieder jaar verboden moeten worden hun auto te gebruiken maar uitsluitend gebruik dienen te maken van het openbaar vervoer. J.A. Somers H. Dunantlaan 25 Delft Een interessant artikel over stress in de PZC van 30 mei: een recent onder zoek heeft aangetoond dat het centra le zenuwstelsel en het lichamelijk afweersysteem in hun functioneren nauw met elkaar verbonden zijn en samen betrokken zijn bij de strijd tegen de vijandige en dreigende om geving van de mens. Gebleken is dat - -. spanningen en emoties de kans op hnicvpJtino- vnrv rf top nieuwe infecties vergroten doordat bij psychi- huisvesting voor de getroffenen van sch d k b verzwakking kan nntre de aardbeving; het opzetten van een een verzwaKkmg kan optre- fabriek voor goedkope bouwmateria len én medische, sociale en technische bijstand voor de bewoners. Het streef bedrag is 2,5 miljoen gulden. den van het natuurlijke afweermecha- naa zijn gevoel, zijn geweten en zijn intu tie, die tesamen het waarschuwing! mechanisme vormen om de mens o een onfeilbare manier attent te mi ken op foutieve daden die de geestelj ke ontwikkeling ontregelen. G. Pasvee Zuiderzeestraat Oost-Soubui in de PZC van 6 juni staat dat he bestuur van de SVRZ per 1 febrna 1987 na vertrek van de huidige direi teur zal worden geleid door twe directeuren. Een ieder die door on standigheden gedwongen is één va de verpleeghuizen van de SVRZ rege matig te bezoeken, zal moeilijk kui nen oordelen of een éénhoofdige le ding van de directie SVRZ niet me( voldoende is. Wel zullen zij gemerö hebben dat verzorging, accommodi tie enz. van hun familieleden - bewi ners van deze verpleeghuizen wél 1 vig onder invloed staan van de bezu nigingen op het gebied van de gezom heidszorg. Het personeel van de ve pleeghuizen zal dit nog wel bet< weten en voelen. De verdubbeling va de leiding van het bestuur SVRZ hoe noodzakelijk misschien - do( dan ook wel erg vreemd aan in noodzakelijke bezuinigingstijd waa in wij leven. H.E. V Beatrixlaan Koudekerï GOES - De provinciale werkgroep van lesbische vrouwen in Zeeland, Prima Donna, houdt zaterdag 21 juni in Kloetinge een groot feest ter gele genheid van haar twee-jarig bestaan. KOUDEKERKE - Het drietal Kou- Om 20 uur gaan voor alle vrouwen in dekerke g T de p t j Vos Zeeland de deuren open van het Dzn en M Besuijen-Hart) is zaterdag gebouw Amicitia, Willemsstraat 2 in ujdens ringrijwedstrijden in Koude- Kloetinge bij Goes. kerke kampioen van de tweede klas van het gebruik van het Veerse Meer Eerst zijn er optredens van vrouwen geworden Koudekerke 5 stak in to- geconstateerd. Dat gold niet voor de die meegedaan hebben aan het smart- taal ~0 rjnsen dag- en oeverrecreatie. lappenfestival in Middelburg en om 22 In overleg is nu besloten de proef in uur treedt de latin/salsa band Speling op. Dit is een landelijk bekende groep van negen vrouwen die muziek maken op hoog niveau. oktober 1986 te herhalen. Dan is op nieuw een wat groter deel van het meer te bevaren en te besurfen. Gapinge 6 (A. Meijers, Th. Alewijnse en P. Raats) werd tweede met 68 ringen. Het persoonlijk kampioen schap in deze klasse was voor Conno Dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben delen wij u met droefheid mede, dat vrij plotseling van ons is heengegaan onze innig geliefde, onvergetelijke moeder, grootmoeder, overgrootmoeder, bet-overgroot moeder CATHARINA KLUIJFHOUT weduwe van Simon de Witte in de feeftijd van bijna 95 jaar. haar kinderen: Marie en Jo Leuntje en Kees Jan en Sien Corry Louw en Isabella haar kleinkinderen: Jopie en Charles Simon en Tine Catharina en Anton Jan en Monica Bas en Liselot Gillis en Willy Simon en Marjan Coen en Paz Ineke en Hans Koos en Elly Simon en Dorien Simone en Martin Andrea haar achterkleinkinderen en achterachterkleinkind 4371 AH Koudekerke, 15 juni 1986 Weststraat 22 De begrafenis vindt plaats op donderdag 19 juni om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Koudekerke. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag avond 18 juni van 19.00-19.30 uur in het rouwcen trum 'De Voorzorg', Industrieweg 20, Vlissingen. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is in de aula van de Algemene Begraafplaats te Koude kerke gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Op 94-jarige leeftijd is rustig en kalm overleden onze lieve zwager, oom en oudoom JAKOB VAN HIELE sinds 9 oktober 1985 weduwnaar van Wouterina Sies oud-onderwijzer te Nieuwerkerk Zijn vriendschap, zachte karakter, warme gast vrijheid en grote belangstelling voor iedereen zullen wij allen heel erg missen. Een lief mens ging van ons heen. Schoonzusters, zwager, nichten, neven, achternichten, achterneven. 4306 CN Nieuwerkerk, 13 juni 1986. Weststraat 32. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 17 juni a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Nieuwerkerk aan de Van Veenlaan. Voorafgaand zal er een begrafenisdienst worden gehouden in 'Ons Dorpshuis', Poststraat 20, welke aanvangt om 13.30 uur. Diegene die deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt beleefd verzocht om op voornoemd tijdstip aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in bovengenoemd Dorpshuis. Aan allen die zoveel blijk van medeleven hebben betoond, na het overlijden van mijn lieve man PIETER CORNELIS VAN DER STAAIJ wil ik hartelijk dankzeggen. J. van der Staaij-Westerbeke Oost-Souburg, juni 1986 Nagelenburgsingel 13 Francke uit Gapinge. Hij stak 27 va de 30 ringen. Persoonlijk reservekan pioen werd Jaap Vos Pzn uit Koudi kerke. De wedstrijden trokken veel publiei De rijders dertien drietallen gaven elkaar geen duimbreed toe. 1 de twintigste beurt bijvoorbeeld w ren de verschillen zeer klein. Gaping 7 had toen 46 ringen, Koudekerke 54 ringen, Grijpskerke 1 43 ringen, ft pinge 6 42 ringen en Middelburg 14 ringen. In de vijfentwintigste bem ging de strijd tussen Koudekerke; Gapinge 6 en Gapinge 7. Doordi Gapinge 7 in de laatste beurten enki le ringen miste, zakte dit drietal naa de derde plaats. Toen Gapinge 6 ind negenentwintigste beurt een ring mil te kon Koudekerke 5 de titel nauw lijks meer ontgaan. Het Koudekerks drietal miste overigens niet een rin in de laatste beurt. Koudekerke 5 e Gapinge 6 promoveerden naar de eei ste klasse en Koudekerke 6 en Sot burg 3 degraderen naar de derd klasse. Burgemeester drs. W. J. Ploffl van Valkenisse reikte de prijzen uit De uitslagen: 1 Koudekerke 5 70 ringel Tanny de Pagter 24 ringen, Jaap Vos Di 26, M. Besuyen 20. 2 Gapinge 6, 68 ringel A. Meyers 22 ringen, Th. Alewijnse 24.1 Raats 22. 3 Gapinge 7, 66 ringen: C. - Francke 27 ringen, L. Wondergem IS. Sturm 20. 4 Oostkapelle 2, 65 ringen: S. t Visser 19 ringen, S. J. Louws 21, A. Louss 5 Grijpskerke 1, 64 ringen: D. Willemsel ringen, P. Dingemanse 22, H. Geertse 22. Aagtekerke 5, 62 ringen: L. de Visser jdr l ringen, A. G. Brouwer 23, P. A. Maranus2 7 Ritthem 3,59 ringen: H. Oste 15 ringen.) Jacobsen 23, K. Zijl 21. 8 Domburg 4. ringen: P. de Pagter 20 ringen, W. Murk 1 A. Provoost Czn 17. 9 Middelburg 1 ringen: A. Kosten, 21 ringen, J. Hendriks 20, M. Heiboer 16. 10 Koudekerke 7. 1 ringen: L. Bosgra 25 ringen, J. de Kroo 1 B. Brasser. Wzn. 18. 11 Meliskerke 1, ringen: H. Dekker 25 ringen, J. Dekker 19 Davidse 11. 12 Koudekerke 6, 53 ring® Ella Reijnierse 18 ringen, C. Schout 11. S Pagter 24. 13 Souburg 3, 50 ringen: R. Str® 15 ringen, M. de Visser 18, L. van de Bult 17. Persoonlijk kampioen Conno Franc» uit Gapinge. Persoonlijk reserve kamp'00 Jaap Vos uit Koudekerke. Programma zaterdag 21 juni: afdeling pinge aan de Schotsehoek in Gap'n9 aanvang 08.00 uur. Afdeling Middelburg de Dam in Middelburg, aanvang 08.00 ut Afdeling Koudekerke in Lammerenbn aanvanag 08.00 uur. 3

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 4