BW VERBOLGEN OVER SLECHTE ACCOMMODATIE einig publiek bij aalvoetbaltoernooi TOP grijpt zondagtitel Kloetinge weer in herkansing Delta Sport-jeugd succesvol in Hulst VEENDAM WINT IN SLOTDUEL IaANDAG 16 JUNI 1986 BW MET STRAFSCHOPPEN GEVLOERD Sparta 2 en Sittard nu tegenstanders TERRENTEAM OP GEDEELDE EERSTE PLAATS iockeytitel lloemendaal DAM HORECA SERVICE O.V. A TLETIEKTITELSTRIJD Roma wint Italiaanse voetbalbeker Zwart Wit '28 gedegradeerd Franse interesse voor Van Huizen PZC/ sportkrant 13 \Cup sfeer Beker troostprijs voor Vlissingen VLISSINGEN - In het tweede deel van de verlenging dreigde het ineens mis te gaan voor Vlissingen in de bekerfinale tegen het Bossche BW. Evenals in de beide onderlinge competitieduels hadden de beide ploegen elkaar ook nu weer op gelijke hoogte gehouden, maar in de 108e minuut kreeg Jaap Meerman de gelegenheid om BW definitief te vellen door simpelweg een strafschop te benutten. De sterke laatste man van Vlissingen schoot echter veel te zacht in waardoor doelman Graham van der Dungen de bal simpel kon keren. Het bleef zodoende 1-1 en na 120 minuten voetbal moesten strafschoppen de beslissing brengen over winst en verlies. Vanaf de strafschopstip schoot Vlissingen met scherp (5-3) en dat leverde de formatie van Kees Vermunt een pleister op de wonde op na een gemist kampioenschap. De finale van de bekerstrijd in het district Zuid 1, met een plaats in de KNVB-bekercompetitie als inzet, was vooral het duel tussen twee trainers. Jos Wap, trainer van BW en Kees Vermunt, die de scepter zwaait oveï Vlissingen, kennen el kaar al langer dan vandaag. Beiden trainden in het verleden RKC, dat later overstapte naar het betaald voetbal en beiden staan er om be kend succes-trainer te zijn. De eerste winst werd dit seizoen door Jos Wap behaald, die met BW de titel greep in de eerste klas van het zondagvoet bal vóór Vlissingen, dat als tweede eindigde. Maar Vermunt (en Vlissin gen) aasden op revanche. De Roo- sendaalse oefenmeester voelde er bo vendien niets voor om met lege han den te blijven ten koste van zijn Brabantse collega. Dit keer was het lot Vermunt gunstig gezind al kostte het behalen van de districtsbeker bloed, zweet en tranen. Op veld vijf van het sportcomplex aan de Irislaan ontstond zondag middag zowaar nog een echter cup sfeer. Zo'n zevenhonderdvijftig toe schouwers gaven de voorkeur aan voetbal boven strandbezoek en zorgden nog voor enige ambiance. Dat was hard nodig ook, want het tribuneloze knollenveld was een be kerfinale onwaardig en zonder pu bliek zou er sprake zijn geweest van een regelrechte farce. Dat werd nu voorkomen, mede door de inzet van Vlissingen en BW, die voluit gin gen in een wedstrijd die vooraf als een prestigeduel werd gekenschetst. „Het was een lekkere, aangename I pot", moest Jos Wap later dan ook erkennen. „Wij hadden natuurlijk graag als eerste club in Zuid 1 de dubbel gewonnen, maar ik kan er niet mee zitten dat het zo gelopen is. Wij hebben er alles aangedaan. Ik kan de jongens alleen maar compli- menten maken". Kees Vermunt: „Hard, maar fair. Het slechte veld en I de moeilijke omstandigheden -het leek Mexico wel- moetje wel incalcu leren. Goed voetbal was haast onmo gelijk, maar gelukkig was er geen sprake van schuifvoetbal, daar heb je niets aan". Het duel tussen Vlissingen en BW begon uiterst verrassend. Huib Meer man, het volgend seizoen uitkomend voor Walcheren maar de laatste we ken prima op dreef, opende al na vijf minuten te score met een vrije trap van 35 meter die de 16-jarige BVV- doelman Edwin Verdonck het nakij ken gaf: 1-0. In de dat eerste half uur kreeg Vlissingen overigens volop mo gelijkheden het duel vroegtijdig naar zich toe te trekken. De ene na de andere aanval golfde over de BW- defensie, waar Edwin Verdonk al na een klein kwartier geblesseerd het veld moest ruimen voor Graham van der Dungen. „We hadden het moeten beslissen", meende Vermunt na af loop terecht. Het gehandicapte BW, spelend met maar liefst vijf invallers, profiteerde na ruim een half uur van de desorga nisatie, die herhaaldelijk optrad in de Vlissingse defensie, waardoor I Evert Scholten, een broer van de kersverse Ajacied, Arnold Scholten, volledig vrijstaand de gelijkmaker produceerde. „Dat was een giganti sche blunder in onze verdediging. Een kwalijke zaak, hoewel Taco van den Velde en Ron van Dam tegen de sterkste BW-spelers Miguel vander Dungen en Mark Schwab een prima wedstrijd speelden", concludeerde Vermunt naderhand. De ontmoeting tussen de nummers 'e'en en twee van deze competitie nam na rust steeds meer de vorm van een slijtageslag aan. Slecht voetbal met veel balverlies aan bei de kanten, maar wel volop inzet van zowel Vlissingen als BW. Vlissin gen kreeg in de slotfase van het duel nog de beste mogelijkheid, maar invaller Kees Dorrepaal werd zo verrast doo de misser van doelman Graham van der Dungen, dat hij de bal niet onder controle kreeg. Na negentig slopende minuten had den Vlissingen en BW hun kruit verschoten. Zo had Marcel Schenk al zijn energie verbruikt in de felle duels met Harrie van Hoof en kon Vlissingen in de beide verlegingen op een gegeven moment zelfs met vier aanvallers (Dorrepaal, Aarden, Schenk en Schaap) geen bres slaan in de hechte BW-defensie. De straf schop die de Zeeuwse eerste klasser twaalf minuten voor het verstrijken van de offici'ele speeltijd kreeg was een geschenk van arbiter Hellemons uit Roosendaal, die zijn handen vol had aan het duel. „Het viel niet mee, m'n eerste wedstrijd in vijf weken", gaf hij later toe, terwijl hij het zweet van zijn voorhoofd wiste. Een inzet van Marcel Schenk beland de op de hand van Harrie van Hoof en Hellemons wees gedecideerd naar de stip. Jaap Meerman oogde echter erg onzeker. Terwijl diverse BW-ers zand gooiden in de richting van de bal besloot Meerman zijn aanloop met een zwak schot dat gemakkelijk gestopt werd door Van der Dungen. „Ongelooflijk, hij mist nooit", riep Vermunt vertwijfeld uit. Tijdens de strafschoppenserie, die na 120 minuten zwoegen de beslissing moest brengen over winst en verlies toonde Vlissingen zich heel wat ze kerder van zijn zaak. Hoewel trainer Kees Vermunt zijn ongenoegen spui de in de richting van enkele spelers, die geen strafschop durfden te ne men („hoe is dat mogelijk") scoorden achtereenvolgens Kees Dorrepaal, Ron van Dam, Marcel Schenk, Erik Aarden en Hans de Roover. BW ging bij de derde strafschop in de fout. Miguel van der Dungen schoot naast. KNVB-bestuurder Joop Jan- sens reikte na afloop de beker uit. Vlissingen-BVV 1-1 (1-1). 5. Huib Meerman 1-0; 32. Evert Scholten 1-1. Strafschoppen: 1-0 Kees Dorrepaal; 1-1 Evert Scholten; 2-1 Ron van Dam; 2-2 Marco van Loon; 3-2 Marcel Schenk; 3-3 Harrie van Hoof; 4-3 Erik Aarden; misser Miguel van der Dun gen; 5-3 Hans de Roover. Toeschouwers: 750. Scheidsrechter Hellemons uit Roosen- daal.Boeking voor Harrie van Hoof (BW) wegens het herhaaldelijk neerleggen van de tegenstander. In één van zijn laatste wedstrijden voor Vlissingen, ging Frans Schaap tot het uiterste. Hier is hij (liggend) in duel met een BW-verdediger. Het was afzien geblazen tijdens de bekerfinale. Vlnr: Johan le Conté. Kees Dorrepaal. Ron van Dam. Frans Schaap. Marcel Schenk, verzorger Ad Morren en Huib Meerman lessen de dorst. VLISSINGEN - Niet het verlies te gen Vlissingen, maar het optreden van bestuurders van de Zeeuwse club deed BW-trainer Jos Wap na afloop van de wedstrijd nog in woe de ontsteken. „Wij kwamen hier om VLISSINGEN - Vlissingen-voorzitter Piet de Jong overlegt vanavond in Den Bosch over het vervolg van het bekertoernooi van Vlissingen. Met het behalen van de districtsbeker heeft Vlissingen zich een plaats verworven in de KNVB-bekerstrijd in het komend seizoen. Op jacht naar de landelijke beker krijgt Vlissingen volgende week echter nog te maken met de reserves van het Rotterdamse Sparta en hoofdklasser Sittard. Het seizoen is nog niet ten einde voor Vlissingen. Kees Vermunt: „Dat vind ik niet erg. Rust roest. Als de spelers vier weken rust krijgen tussen beide seizoenen in is dat in mijn ogen meer dan genoeg". Het vervolg van het huidige bekertoernooi krijgt vermoedelijk zaterdag al zijn beslag. Piet de Jong: „Wij proberen Sparta 2 en Sittard naar Vlissingen te halen door met bepaalde voorstellen te komen. Die wedstrijden worden waarschijnlijk in toernooi-vorm afgewerkt. We denken aan wedstrijden van twee keer een hal) uur". 'e'en uur aan en toen bleek pas dat wij hier op zo'n knollenveld moes ten spelen en hier in zo'n achteraf- kleedkamer (GPC-kleedkamer, red.) moesten zitten. Ik vind dat niet alleen onfatsoenlijk, ik vind het zelfs onbeschoft. Vlissingen wilde de wedstrijd zo graag op eigen veld laten spelen omdat dat veld bespeel baar was. Dit leek echter nergens naar", foeterde Wap. De trainer van BW vond het veld „een bekerfinale onwaardig". Wap: „Wij zijn op een ongelooflijke manier gefopt. Ik moest zelfs de cornervlag- gen nog laten vervangen omdat de vlaggetje nauwelijks te zien waren, zo klein waren ze. Ik vind het stijl loos, dat Vlissingen niet even een telefoontje heeft gepleegd en ons daarvan op de hoogte te brengen. Dit veld kost ons bovendien twee blessu res". Zijn collega Kees Vermunt tilde -vanzelfsprekend- minder zwaar aan de matige kwaliteit van het veld met veel graspollen, lang gras en belij ning van een schoolsportdag die nog udidelijk te zien was. „Jammer, dat er niet even met een grasmachine overheen gegaan is". Jos Wap: „Dat had een grasmachine niet overleefd". Ook Vlissingen-voorzitter Piet de Jong bedekte het incident met de mantel der liefde. „Nee, wij hebben BW hier niets over gezegd. Tenslot te spelen we toch allebei op dit veld. Wij hebben BW een voorstel ge daan, maar zij wilden daar niet op ingaan. Dit veld is goedgekeurd door de KNVB. We hadden ook in Den Bosch kunnen spelen, maar daar waren nooit 600 betalende toeschou wers gekomen. Liever een slechte accommodatie met publiek, dan een goed accommodatie zonder toe schouwers". LISSINGEN Doelman Ruud Ce- •al van Moby Dick werd in de atste wedstrijd van het eigen zaal- 'etbaltoernooi, zaterdag in Vlissin- 'n. als schietschijf gebruikt. Tegen- ander het Sterrenteam, met onder •deren Frans Bouwman, Edy de •hepper, Edwin Olde Riekerink en TRECHT (ANP) - Bloemendaal is •ndag voor de achttiende keer 'htereen ongeslagen gebleven in de •ogste Nederlandse hockey-afde- Omdat dat tegen naaste concur- nt Kampong gebeurde op de slot 's van de competitie betekende het gelijk de eerste nationale titel voor dub sinds 1938, toen nog BMHC •heten. aoraf werden de beste kansen echter in regerend kampioen Kampong 'Cgedicht. De Utrechters hadden het 'Uisvoordeel - en dat leverde zondag 'n bijzondere ambiance op met ruim '00 toeschouwers op de meer dan "gepakte tribunes - en slechts één rit achterstand. De werkelijkheid ri het beslissende duel was ontluis- tender dan de uitslag (3-2 in het •ordeel van Bloemendaal) doet ver deden. De Noordhollanders scoor- ■n dankzij international Floris Jan belander uit strafhoekslagen vijf- Kampong minder dan tien pro nt. Arthur van Huizen, had een zege met tien doelpunten verschil nodig om toernooi-winnaar te worden. Het werd uiteindelijk 9-0 en om die reden moest het Sterrenteam de toernooize ge delen met Noëll Sport,een combi natie van Oranje-spelers en voetbal lers van het Dordtse Ceverbo. Het was allerminst een verrassing dat het Sterrenteam en Noëlle Sport op een gedeelde eerste plaats eindigden. Beide teams versloegen hun tegen stander dikwijls met speels gemak en in het onderlinge treffen, dat af en toe ontsierd werd door vrij grove charges, bleef het scorebord op 3-3 steken. Wellicht had het Sterrenteam hoger (Advertentie) voor reparatie en onderhoud staat onze technische dienst voor u klaar. Horeca-, Grootkeuken-en Kantine benodigdheden Ind. terrein Arnestein, rode zone, p Kleverskerkseweg 18 4338 PM Middelburg Telefoon 01180-11105/16753 kunnen eindigen, ware het niet dat 'sterspeler' Arie Riedijk in verband met een blessure niet mee kon doen. Riedijk was overigens wel de hele dag als toeschouwer van de partij in Vlis singen, wat niet gezegd kon worden van doelman Ton van Eenennaam, die zich geblesseerd afmeldde, maar wel in staat bleek diezelfde zaterdag in Krabbendijke penalties te stoppen van jeugdspelers. Van Eenennaam moet binnenkort overigens andermaal geopereerd wor den aan een slijmbeurs in zijn arm. Zijn vervanger in Vlissingen was Christel van Campenhout van NAC. De belangstelling voor het toch goed bezette toernooi van Moby Dick, waarvan de opbrengst ten goede komt aan de gehandicapte sporters in Zeeland, viel overigens tegen. „We hebben pech met het weer. Het is echt strandweer en dat kost ons toeschou wers", aldus Ruud Cevaal, die samen met Wil van Os de organisatie voor zijn rekening nam. Uiteindelijk pas seerden slechts 120 toeschouwers de kassa... Dankzij sponsors en de vrij hoge inschrijfgelden, die sommige ploegen op tafel dienden te leggen, kon de organisatie na afloop toch een bedrag van 2200 gulden overhandigen aan de NIS, waarmee een 'sport-rolstoel' kan worden aangeschaft. „Wat dat betreft mogen we toch tevreden zijn", aldus Cevaal. Eindstand: 1 Sterrenteam en Noëll Sport 11 punten; 3 Parbo 8 punten; 4 Verenigde Spaarbank 5 punten; 5 Moby Dick 3 pun ten; 6 Taxi Centrale 2 punten; 7 Moluks team 2 punten. GORINCHEM (ANP) - TOP heeft zondag de beslissingswedstrijd tegen De Treffers om het kampioenschap bij de zondagamateurs met 3-0 gewonnen. Op het terrein van Unitas in Gorinchem kwam de ploeg uit Oss pas na rust los. Groot bracht TOP op vborsprong, waarna de ruim vierduizend toeschou wers tot vier minuten voor tijd moesten wachten op de definitieve beslissing. Hakkenbroek, nog geen minuut in het veld voor Huisman, scoorde de voor TOP verlossende treffer. Woensdag speelt TOP in Assen tegen ACV, de kampioen bij de zaterdagamateurs, de eerste wedstrijd om de algehele amateurtitel. Zaterdag 21 juni valt op het terrein van TOP de beslissing. De Trejfers-TOP 0-3 (0-0). 55. Groot 0-1. 86. Hakkenbroek 0-2. 89. Van Wel 0-3. Scheidsrechter: Van der Enden, toeschouwers 4000. ALMELO - Twee minuten voor het einde leek het doek alsnog te vallen over de Kloetinge-jeugd. De Heracles-spits Bonthuis schoot de penalty echter tegen de paal en zo komt er toch nog een beslissingswedstrijd. De 2-1 nederlaag in Almelo brengt Kloetinge en Heracles precies op dezelfde punten en een doelsaldo van min 1. Dus Kees Bastiaanse moet zijn ploeg vrijdagavond nog één keer goed zien op te laden. Een lang, heel lang sei zoen wordt dan om acht uur (waar schijnlijk in Utrecht bij UW) afgeslo ten met een heruitgave van Heracles- Kloetinge en voor de Zeeuwen dé laatste kans op behoud van een plaats in de landelijke jeugdcompetitie. Voor de Zeeuwen te hopen, dt dan een betere scheidsrechter acteert dan af gelopen zaterdag in Almelo, toen arbi ter Van Unen uit Wezep zeker in de slotfase duidelijk de kant van de profclub koos en een toch al aangesla gen Kloetinge nog verder in de proble men bracht. Voor de rust overigens was Kloetinge de betere ploeg. Na vier minuten had Bonthuis wel en blunde rende verdediging afgestraft (1-0), maar de rest van de eerste helft was voor een aanvallend Kloetinge. Voor Heracles betekende dat alle hens aan dek. Dikwijls veel te hard werden de Zeeuwen gestuit, maar twee minuten voor de rust kwam de bal dankzij een goede doorzettende Meivin Roethof bij Jurgen Timmerman en dat bete kende 1-1. Ook direct na rust bleef Kloetinge beter combineren, maar toen na 26 minuten de thuisclub op 2-1 kwam brak er iets. Kloetinge leek de moed op te geven, want op dat moment kwamen de ploegen precies gelijk. Eerder vorige week was namelijk ge bleken, dat Heracles niet met 4-2 had verloren in Hardenberg bij HHC, maar met 4-3 en zodoende is de eind stand nu van deze na-competitie: uw 3 3 o o 6 li- o Heracles 4 2 0 2 4 9-10 Kloetinge 4 2 0 2 4 6-7 HHC 4 2 0 2 4 9-13 Blerick 3 0 0 3 0 4-9 HULST - Tijdens de Zeeuwse atletiek kampioenschappen voor C en D-junioren in Hulst, waar. zich niet minder dan 185 deelnemers voor aanmelde, toonde de vereniging Delta Sport duidelijk over de beste werpers te beschikken. De jeugdige atleten van de Schouwse vereniging eisten acht van de elf te verdienen gouden medailles voor zich op. Hiervan namen Ralph Koper en Robert van der Vegt er ieder drie voor hun rekening. Bij het discuswerpen jongens C toonde laatstgenoemde zich een klasse appart, door de schijf 46.96 meter weg te gooien, terwijl de op de tweede plaats beslag leggende Marathon atleet Marco Hoogerland ftiet verder kwam dan 31.66 meter. Toch kende dit kampioenschap voor Van der Vegt, hoewel hij ook nog op het verspringen een gouden plak wist te veroveren een minder fraai einde. Bij zijn 'gouden sprong' blesseerde hij zich zodanig, dat werd gevreesd voor gescheurde kniebanden, wat voor hem wel eens een vroegtijdig einde van het seizoen zou kunnen betekenen. Uitslagen kogelstoten jongens C: 1 Robert van der Vegt, Delta Sport, 13.43 meter; 2 Cees-Jan Berman, AV'56,11.49 m.; 3 Wemer Lodewijk, Delta Sport, 11.18 m. Jongens D: 1. Ralph Koper, Delta Sport, 10.40 m.; 2 Emiel Rodenburg, Marathon, 10.13 m.; 3 Evert Rombout, RKHAV, 9.77m. Meisjes C: 1. Daniella Segers, RKHAV, 9.38 m.; 2. Sandra Moeslan, Marathon, 8.74m.; 3. Jac queline van de Kreeke, AV'56, 8.45 m. Meisjes D: 1. Patricia Kort, Delta Sport, 9.36 m.; 2 Esther Murre, Scheldesport, 8.77 m.; 3. Sabine Lucasse. Scheldesport. 8.23 m. Discuswerpen jongens C: 1 Robert van der Vegt, D.S., 46.96 m.; 2. Marco Hoogerland, Marathon, 31.66 m.; 3. Henk van de Berg, AV'56, 30.34 m. Jongens D: 1. Ralph Koper, D.S., 26.76 m.; 2 Dennis Coppieters, Schel desport, 22.00; 3. Manno Buysrogge, RKHAV, 21.00 m. Meisjes C: 1. Renie Rinn, Scheldesport, 23.48 m.; 2. Daniella Segers, RKHAV, 21.30 m.; 3 Ingeborg Arens, RKHAV, 21.28. Speerwerpen jongens C: 1. Robert van der Vegt, D.S., 40.10 m.; 2. Eddy Schwegler, RKHAV, 36.78; 3. Walter Hout zager, Marathon, 34.82 m. Jongens D: 1. Ralph Koper, D.S., 33.14 m.; 2. Dennis Coppieters, Scheldesport, 28.18 m.; 3. Imar Berdik, Dynamo, 27.86 m. Meisjes C: 1. Karin Crince, Scheldesport, 26.08 m.; 2. Mirjan Antheunisse, AV'56, 25.68; 3. Daniel la Segers, RKHAV, 24.70 m. Meisjes D: 1. Patricia Kort, D.S., 21.14 m.; 2. Bianca Segers, RKHAV, 16.22 m; 3. Shirley Baert, RKHAV, 15.62 m. Hoogspringen jongens C: 1. Johan van der Does, AV'56, 1.60 m.; 2. Marcel Dingemanse, Marathon, 1.55; 3. Ser ge Verschuren, Delta Sport, 1.55 m. Jon gens D: 1. Emiel Roodenburg, Marathon, 1.50 m.; 2. Ralph Koper, D.S., 1.45 m.; 3. Thomas Nygaard, Scheldesport, 1.45 m. Meisjes C: 1. Jacqueline van de Kreeke, AV'56, 1.50 m.; 2. Danielle Spuessens, Scheldesport, 1.45 m.; 3. Sinthia Polfliet, AV'56, 1.40 m. Meisjes D: 1. Patricia Kort, D.S., 1.32 m.; 2. Els Ossewaarde, AV'56, 1.25 m.; 3. Nathalie Sinke, Zeeland Sport, 1.20 m. Verspringen Jongens C: 1. Robert van der Vegt, D.S., 5.59 m.; 2. Reinier de Waal, AV'56, 5.38 m.; 3. Arjan de Feiter, AV'56, 5.33 m. Jongens D: 1. Michel Houtkamp, Zeeland Sport, 4.57 m.; 2. Richard Schot, Dynamo, 4.39 m; 3. Ralph Koper, D.S., 4.34 m. Meisjes C: 1. Jacqueline van der Kreeke, AV'56. 4.85 m.; 2. Danielle Spuessens, Scheldesport, 4.79 m.; 3. Marielle Amers- beek, Scheldesport, 4.41 m. Meisjes D: 1. 1. Rebecca de Bakker, RKHAV, 4.21 m.; 2. Damphne Jasperse, Zeeland Sport, 3.97 m.; 3. Davida den Hamer, Scheldesport, 3.81 m. Horden 100 meter jongens C: 1. Marck Weemaes, RKHAV, 15.7 2. Reinier de Waal, AV'56, 17.0; 3. Arjan de Feiter, AV'56, 17.3. Horden 80 meter jongens D: 1. Teun- Jan Overbeke, Scheldesport, 15.5; 2. Pa trick Pieters. Dynamo, 16.5; 3. Stephan de Block. RKHAV, 16.6. Horden 80 meter meisjes C: 1. Jacqueline van de Kreeke, AV'56, 13.0; 2. Danielle Spuessens, Schelde Sport, 13.7; 3. Marielle Amersbeek. Schelde sport, 13.9. horden 60 meter meisjes D: 1. Patricia Kort, Delta Sport, 12.0; 2. Marieke Bordui, AV'56, 12.6; 3. Rebecca de Bruyn, Marathon, 12.6. Finale 80 meter jongens D: 1. Cesar Opdorp, Scheldesport. 11.0; 2. Evert Rombout, RKHAV. 11.0; 3. Elmar Sturm, Marathon, 11.2. finale 100 meter jongens C: Cees-Jan Berma, AV'56, 11.8; 2. Marck Weemaes, RKHAV, 12.1; 3. Reinier de Waal, AV'56. 12.3. Finale 800 meter jongens C: 1. Miquel van Tongeren, Dyna mo, 2.12.6; 2. Serge Verschuur, Delta Sport, 2.13.5; 3. Eddy Schwegler, RKHAV, 2.15.6. Finale 1000 meter jongens D: 1. Manno Buysrogge, RKHAV, 3.14.3; 2. Elmar Sturm, Marathon, 3.23.5; 3. Tim van Waes- berghe, RKHAV, 3.27.9. Finale 60 meter meisjes D: 1. Damphne Jasperse, Zeelans Sport, 9.2; 2. Esther Murre, Scheldesport, 9.2; 3. Esther Hofman, Marathon, 9.2. Finale 80 meter meisjes C: 1. Marielle Amersbeek, Scheldesport, 11.3; 2. Sandra Huissoon, AX4V56, 11.3; 3. Karin Crinse, Schelde sport, 11.3. Finale 1000 meter meisjes C: 1 Synthia Polfliet, AV'56, 2.20.0; 2. Sindy van Driesschen, RKHAV, 3.21.2; 3. Saskia Baert, RKHAV, 3.25.8. Meisjes D: 1. Daniel le van Cadsand, Marathon, 3.31.3; 2. Lisette Maas, Marathon, 3.33.5; 3. Tsha Abuys, Dynamo, 3.34.2. Estafette jongens D 4 x 80 meter: 1 Scheldesport, 44.7; 2. RKHAV I, 46.5; 3. Marathon, 49.3. Jongens C 4 x 100 meter: 1. AV'56, 48.0; 2. Scheldesport, 52.4; 3. Zeeland Sport, 52.5; Meisjes D 4 x 60 meter: 1. Scheldesport, 37.3; 2. Marathon, 37.3; 3. RKHAV. 37.7. Meisjes C 4 x 80 meter: 1. Scheldesport, 43.9; 2. AV'56, 44.1; 3. RKHAV I, 46.1. Silvio Diliberto van het Sterrenteam in actie tijdens het toernooi in Vlissingen met de Verenigde Spaarbank als tegenstander. \RNHEM (ANP) - Het reeds gepro- noveerde Veendam heeft zondag in \rnhem de nacompetitie zonder pun- .enverlies afgerond. Vitesse, winnaar yan de laatste periodetitel, werd op ïigen veld voor slechts 300 toeschou wers met 0-5 door de Noordelingen afgetroefd en eindigde roemloos als laatste. In Tilburg kwamen toch nog 1500 mensen op de wedstrijd Willem II- RKC af. Zij zagen de bezoekers in de eerste helft een voorsprong van 2-0 nemen. De Tilburgers gingen na rust fel in de aanval, wat in de laatste minuut de gelijkmaker opleverde. Vitesse-Veendam 0-5 (0-3), 2. Klompstra 0-1, 5. Klop le.d) 0-2, 41. Dieterman 0-3, 75. Gall 0-4, 85. Nijgh 0-5. Scheidsrechter: Dolstra. Toeschouwers: 300 ROME (RTR) - Zonder de sterren Ancelotti en Conti, die met het Ita liaanse elftal in Mexico de wereldbe ker verdedigen, heeft AS Roma de Italiaanse voetbalbeker gewonnen. In de tweede finalewedstrijd werd bekerhouder Sampdoria met 2-0 ver slagen. Desideri maakte in de laatste minuut van de eerste helft 1-0 uit een straf schop. Het werd in de laatste minuut van de tweede helft 2-0 door de Brazi liaan Cerezo. Er waren 30.000 toe schouwers. Sampdoria had de eerste wedstrijd thuis met 2-1 gewonnen. As Roma werd eerder in de week door de Uefa voor een jaar van Europese be kertoernooien uitgesloten wegens een omkoopaffaire. De Romeinen hebben tegen deze maatregel beroep aangete kend. Willem Il-RKC 2-2 (0-2), 28. Van Veen 0-142. Comelissen 0-2, 50. Maddock 1-2, 90. Vos 2-2. ROTTERDAM (ANP) - Door een ge lijk spel van 0-0 zaterdag voor 2000 toeschouwers in Rotterdam tegen Zwart W'it'28 heeft Oranje Nassau de na-competitie voor één plaats in de eerste klasse van het zaterdagvoet bal gewonnen. Zwart Wit degradeert met Huizen naar de tweede klasse. De eerste klassen van het zaterdagvoetbal zfjn voor het nieuwe seizoen als volgt ingedeeld. Eerste klasse A: ARC, Barendrecht, DSVP, Excelsior Maassluis. Heeijansdam, Mar ken, Noordwijk, NSVV, Quick Boys, Rfjns- burgse Boys. RK AVIC, Spijkenisse, RCL en Oostkapelle. Eerste Klasse B: ASWH, Bennekom, Al te- na. DOVO, ESA. GVW, Kozakken Boys, Lunteren, Nieuw Lekkerland, RWH, Roda Boys, Spakenburg, Valleivogels en IJssel- meervogels. Eerste Klasse C: Sportclub Angelslo, ACV. Blauwwit 34, DOSK, ELIM, Enter Vooruit, Flevo Boys, Genemuiden, HZW, Nun- speet, WOG, IJW. DETO en Oranje Na ssau. VLISSINGEN De Vlissingse voet baller Arthur van Huizen staat in de belangstelling bij het Franse Valen ciennes. Van Huizen, die tot eind deze maand onder contract staat bij Cercle Brugge, heeft nog geen nieuwe verbin tenis met de Belgische eersteklasser getekend. „Ik wacht eerst af wat het met Valenciennes wordt".

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 13