personeelsfunktionaris 4- hernesseroord PERSONEEL Rabebank S STEGINK B.V. leerling-verpleegkundigen MEDEWERKER M/V enkele medewerkers (m/v) KALKULATOR B EN U <=>o Van Weel-Bethesda Ziekenhuis Dirksland (Goeree-Overflakkee) middelharnis Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland 4 (m/v) centrum voor geestelijk gehandicapten CENTRALE OPLEIDINGSSCHOOL verpleegkundig docent(e) projectmedewerker (v/m) De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. informateur (V/m) hoofd algemene en grondzaken (v/m) onderzoekassistent (v/m) De Coöperatieve Rabobank te Zoutelande gediplomeerd estetieienne le-jaars cursiste estetieienne hulp voor huishoudelijke werkzaamheden JAN LABAN AANNEMINGSBEDRIJF VLISSINGEN CENTRAAL BUREAU administratief medewerker m/v DIENST STICHTINGSWERKEN vakman bouwkunde m/v oO oO aardappel afzetorganisatie voor zuidwest-nederland bv zierikzee PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 14 JUNI 198( In ons ziekenhuis te Dirksland, dat op Goeree- Overflakkee een streekfunktie vervult, willen wij overgaan tot uitbreiding van de afdeling Personeels zaken. Op korte termijn zoeken wij daarom een in een volledig dienstverband. De afdeling Personeelszaken, ruim 4 jaar geleden opgezet, heeft met het oog op de op handen zijnde uitbreiding van 100 naar 157 bedden, alsmede met de steeds toenemende werkzaamheden, dringend behoefte aan een tweede medewerk(st)er. Het is de bedoeling, dat hij of zij als zodanig werkzaam zal zijn onder de direkte leiding van het hoofd van de afdeling. Zijn of haar taak zal voornamelijk bestaan uit het verzorgen van de personeelsadministratie, terwijl diverse overige taken met betrekking tot werving en selektie van personeel, in onderling overleg zullen worden geregeld. Voor een juiste vervulling van de vakature, gaan de gedachten uit naar iemand met: een middelbare schoolopleiding: Atheneum of HAVO, een hoge mate van akkuratesse, een gedegen typevaardigheid, een goed ontwikkeld administratief inzicht, alsmede een sterk gevoel voor systematisch werken, een leeftijd tot 25 jaar. Kandidaten met een gerichte vakopleiding genieten de voorkeur. In ieder geval is affiniteit tot het geboden werk een vereiste. Gelet op de grondslag van ons ziekenhuis is een protestants-christelijke levensovertuiging beslist gewenst. Het salaris, alsmede de secundaire arbeidsvoorwaarden, zijn geregeld conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Indien u behoefte hebt aan meer informatie, kunt u kontakt opnemen met het hoofd van de afdeling, de heer J. Versteeg, telefoon (01877) 1555, toestel 297. Uw eigenhandig geschreven sollicitatiebrief wordt - binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad - verwacht bij de afdeling Personeelszaken, Stationsweg 22, 3247 BW Dirksland. Hernesseroord is een algemeen christelijke inrichting voor de begelei ding, behandeling en opvoeding van 356 geestelijk gehandicapten, deeluitmakend van "de open ankh, stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg" Voor de opleiding tot Z-verpleegkundige, welke in de instelling wordt verzorgd, zijn nog plaatsingsmogelijkheden voor De introduktie tot de opleiding vangt aan op 11 augustus 1986. De kandidaten dienen te voldoen aan één van de onderstaande voor opleidingseisen: - HAVO; MAVO (D-niveau); KVJV; INTAS; MDGO of enige gelijkwaardige opleiding. Bij aanvang van de introduktieperiode dient men 17 jaar en 7 maanden oud te zijn. Na de introduktieperiode bedraagt het salaris f 1.232,— bruto per maand, exclusief de toeslag voor onregelmatigheidsdiensten; ook de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Eigenhandig geschreven sollicitaties met pasfoto te richten aan de geneesheer-directeur van Hernesseroord, Postbus 16, 3240 AA Middelharnis. De Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland (SVRZ) beheert in de provincie Zeeland twaalf instellingen in diverse sectoren van de ge zondheidszorg. Er werken bij de SVRZ ruim 1900 mensen en er is de zorg voor ongeveer 1450 bewoners/patiënten. De Centrale Opleidingsschool te Koudekerke verzorgt de inservice-op- leiding voor ca 90 leerling-ziekenverzorgenden te Koudekerke en voor ca 90 leerling-Z-verpleegkundigen te Middelburg. In onze opleiding Z-verpleegkundigen hebben wij plaatsingsmogelijk heden voor een voor 40 uur per week. Functie-inhoud: - het verzorgen van lessen verpleegkunde; - het mede gestalte geven aan thematisch onderwijs; - meedenken over en meewerken aan ontwikkeling van de opleiding; - algemene werkzaamheden als opleidingsfunctionaris Functie-eisen: - een diploma Z-, -A of-B-verpleegkundige, dan wel HBO-V, met mini maal 1 jaar praktijkervaring in de zwakzinnigenzorg (De voorkeur gaat uit naar een gediplomeerde Z-verpleegkundige); - een diploma van een opleiding docenten ten behoeve van instellin gen in de gezondheidszorg, dan wel diploma lerarenopleiding twee de graads verpleegkunde dan wel een diploma van één der hogere opleidingen voor verpleegkundigen 'behaald voor september 1985', dan wel een MO-akte pedagogiek met studierichting onderwijskunde of gezondheidszorg öf één der bovengenoemde (vervolg) opleidin gen volgend; - naast zelfstandige taakuitoefening kunnen samenwerken in team verband. Salaris: Het maximaal te bereiken salaris bedraagt f 3.584,- bruto per maand. In 1988 zal de functie volgens de F.W.G.-methodiek worden herge- waardeerd. Inlichtingen: Nadere informatie wordt graag verstrekt door mevrouw C van Marion- Lobbezoo, opleidingscoördinator-Z bereikbaar onder telefoonnummer (01180) 25751. Een video-reportage over het werken bij de stichting is op verzoek te zien bij het Centraal Bureau, afd Voorlichting en PR, van de SVRZ en de Zeeuwse arbeidsbureaus Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van het huis en de betreffende vacature zo spoedig mogelijk richten aan de af deling personeelszaken van de Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland, Postbus 100, 4330 AC te Middelburg. de rijksoveriieid vraagt onderafdeling bodem/sectie dierecologie vac.nr. 6-5581/0111 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Dienst Getijdewateren, hoofdafdeling Algemeen Onderzoek, afdeling Biologie De Dienst Getijdewateren (DGW) is een technisch- wetenschappelijke onderzoek- en adviesdienst voor alle zoute oppervlaktewateren in Nederland. Doelstelling van DGW is het ontwikkelen en bijstellen van een visie op integraal waterbeleid, ten einde vanuit een technisch-wetenschappelijke invalshoek de wenselijkheden, mogelijkheden en randvoorwaarden m.b.t. dit beleid aan te dragen. De Dienst levert bijdragen aan de Waterstaat bij de uitvoering van dit beleid, zowel werkinhoudelijk door het introduceren van nieuwe kennis en hulpmiddelen, als m.b.t. de wijze van werken. De hoofdafdeling Algemeen Onderzoek heeft tot taak: toekomstverkenning en innovatie, initiëren, begeleiden en verrichten van wetenschappelijk onderzoek, toepasbaar maken van de resultaten hiervan, inbreng van technisch-wetenschappelijke kennis en methoden in advies- en projectgericht onderzoek. De afdeling Biologie heeft hierin een taak m.b.t. de relaties tussen organismen en milieufactoren, opbouw van biologische gebiedsinformatie en ecotechniek. Functie-informatie: uitvoeren van experimenteel onderzoek m.b.t. aquatische ecologie, m.n. dierecologie en leveren van een bijdrage aan de kennis en ontwikkeling van aquatische eco systemen in de nederlandse getijdewateren in het bijzonder v.w.b. (bodem)dieren; leveren van bijdragen aan inwinning, ontwikkeling, beheer en interpretatie van voor de Afdeling relevante gegevensbestanden, modellen en technieken; mee concipiëren van nota's en notities, alsmede schrijven van concept-rapporten over het onderzoek. Vereist: HBO B-opleiding zoölogisch-ecologisch analist; ervaring in experimenteel aquatisch- ecologisch onderzoek; rijbewijs BE. Kennis van statistiek strekt tot aanbeveling. Standplaats: Middelburg. Salaris: min. f3039,- en max. f4098,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door drs. A C. Smaal, onder nr. (01180) 1 1851 Sollicitaties inzenden voor 17 juli 1986. strafzaken voor 19 uur per week vac. nr. 6-5660/0111 Ministerie van Justitie Raad voor de Kinderbescherming te Middelburg. Functie-informatie: aan de hand van vragenlijsten verkrijgen van gezinsgegevens en gegevens omtrent leefomstandigheden van minderjarigen, die in verzekering zijn gesteld of tegen wie een proces-verbaal ter zake van een misdrijf wordt opgemaakt, door een bezoek aan (het gezin van) de minderjarige. Aan de hand van deze gegevens kan de Raad voorlichting geven aan de Officier van Justitie c.q de Kinderrechter en beoordelen of hulp door derden gewenst dan wel een nader onderzoek door de Raad noodzakelijk is. Op de vragenlijst tevens een momentopname geven van omstandigheden, welke naar haar/zijn mening een rol kunnen spelen in de voorlichting en beoordeling t a v. verdere hulp. Door interpretatie beoordelen van de situatie t a v. de in verzekering gestelde minderjarige of in dat kader spoedeisende hulp verstrekt dient te worden en hieraan zo nodig medewerking verlenen. Verstrekken van informatie aan de minderjarige en/of diens ouders over zowel de algemene gang van zaken als de specifieke procedure; medewerking verlenen in de administratie ter zake. Vereist: diploma MBO sociale dienstverlening; goede contactuele eigenschappen. Enige kennis van het Kinderstrafrecht, inzicht in de diverse culturen en kennis van de sociale kaart van het arrondissement Middelburg strekt tot aanbeveling. Standplaats: Middelburg. Salaris: max. f2960,- per maand. Mogelijkheid tot plaatsing in een hogere schaal met een max. salaris van f3271,- per maand is aanwezig. Genoemde salarissen gelden bij een volledige werkweek. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer M.L.J. van Drunick, onder nr. (070) 7061 89. Sollicitaties inzenden voor 28 juni 1986. tevens plv. hoofd algemeen beheer in de provincie zeeland vac. nr. 6-4009/0111 Ministerie van Landbouw en Visserij directoraat-generaal Landelijke Gebieden en Kwaliteitszorg in de provincie Zeeland Functie-informatie: geven van algemene leiding aan de afdeling Algemene en Grondzaken; adviseren en informeren van het hoofd Algemeen Beheer, functionarissen van de provinciale en centrale afdelingen en derden, ter ondersteuning van de beleidsvoering; optreden als plv. hoofd Algemeen Beheer, hetgeen o.m. inhoudt: mee zorg dragen voor een goede coördinatie van technische en administratieve werkzaamheden binnen het gehele provinciale apparaat. Vereist: HAVO en MBA of HEAO BE of EJ; leidinggevende ervaring; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Standplaats: Goes. Salaris: max. f4098,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer J. v.d Maas, hoofd Algemeen Beheer in de provincie Zeeland, onder nr. (01100) 3 73 41 Sollicitaties inzenden voor 28 juni 1986. entomologie vac.nr. 6-5614/0111 Ministerie van Landbouw en Visserij directie Akker- en Tuinbouw, Proefstation voor de Fruitteelt Het Proefstation voor de Fruitteelt is het centrum voor op de nederlandse fruitteelt gericht praktijkonderzoek. Tot de fruitteelt wordt hierbij ook gerekend de teelt van vruchtbomen en die van kleinfruit met inbegrip van aardbeien. Het Proefstation voert onderzoek uit, coördineert het onderzoek op de regionale fruitteeltproeftuinen, synthetiseert relevante informatie t.b.v. de bedrijfstak en draagt de resultaten uit. De afdeling Gewasbescherming van het Proefstation verricht onderzoek naar het voorkomen van schade in de fruitteelt door schimmels, insekten, mijten en onkruiden De sectie Entomologie doet onderzoek naar de biologie en bestrijding van nuttige en schadelijke soorten insekten en mijten Functie-informatie: uitzetten van veldproeven, uitvoeren van de behandelingen, b.v. het uitvoeren van bespuitingen; doen van waarnemingen in deze proeven; inventarisatie van insekten en mijten in fruitbeplantingen; determineren van insekten en mijten; verzorgen en uitvoeren van laboratoriumproeven en de kweek van nuttige insekten; meewerken aan de verslaglegging; overleggen met regionale onderzoekers over proeven op de regionale fruitteeltproeftuinen. Hulpmiddelen: spuitmachine, binoculair, kweekkasten, vangapparatuur Vereist: diploma MBO of HBO A zoölogie of botanie of MTuS A Ervaring met vergelijkbaar werk strekt tot aanbeveling. Standplaats: Wilhelminadorp (bij Goes). Salaris: min. f2175,- en max. f3271,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 28 juni 1986. Jongeren tot 25 jaar kunnen ten hoogste voor 32 uur per week worden aangesteld, tenzij zij reeds voor meer uren werkzaam zijn bij een overheidswerkgever. Bij het bereiken van de 25-jarige leeftijd of 5jaar na indiensttreding, zal bezien worden of de mogelijkheid bestaat het aantal uren uit te breiden tot de dan geldende volle werktijd. Bovengenoemde (bruto)salarissen gelden bij een volledige werkweek (38 uur) en zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7'/2% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke functie een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het ministerie, de dienst of instelling toegezonden. F® vraagt per 25-08-1986 voor 32 uur per week een Gevraagd wordt: minimaal Mavo/ Meao of Havo met handel. Leeftijd tot 21 jaar. Sollicitaties binnen 10 dagen te rich ten aan de directie Postbus 1, 4374 ZG Zoutelande. Wegens uitbreiding van onze aktiviteiten heb ben wij op korte termijn plaats voor (aantal uren nader overeen te komen) Sollicitaties uitsluitend schriftelijk te richten aan: Parfumerie/Schoonheidsinstituut Segeersstraat 10, Middelburg Paul Krugerstraat 263 Telefoon 01184-15080 Op het bedrijfsburo van ons middelgroot bouwbedrijf, dat zich bezighoudt met utiliteitsbouw - betonbouw - renovatie - restauratie en onderhoudswerk, is een vakature voor een all-round Funktie-omschrijving: het maken van inschrijfbegrotingen het maken van kostenramingen en elementenbegrotingen het opstellen van technische omschrijvingen het maken van werkbegrotingen t.b.v. kostenbewaking het maken van nakalkulaties het leiding geven aan enkele medewerkers Funktie-eisen: opleiding op MTS/HTS-nivo ruime ervaring in bovengenoemde werkzaamheden kennis van moderne kalkulatiemethoden Schriftelijke sollicitaties aan de direktie van Steging B.V., Postbus 190 4380 AD Vlissingen. Yvj De Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland (SVRZ) beheert in de provincie Zeeland twaalf instellingen in diverse sectoren van de gezondheidszorg. Er werken bij de SVRZ ruim 1900 mensen en er is de zorg voor ongeveer 1450 bewoners/patiënten. Als overkoepelend orgaan functioneert het Het Centraal Bureau is gevestigd te Middelburg. De afdeling salarisadministratie heeft op korte termijn plaats voor een full-time in tijdelijk dienstverband De afdeling salarisadministratie bestaat uit vijf personeelsleden en houdt zich voornamelijk bezig met de salarisbetaling en ziekmelding registratie van 1900 medewerkers. Functie-inhoud: - registratie en verwerking van de ziekmeldingen; - administratieve werkzaamheden ten behoeve van de onregelmatig heidstoeslag. Functie-eisen: Voor deze functie zoeken wij kandidaten die een afgeronde opleiding bezitten op minimaal MAVO-D-niveau, met een exact vakkenpakket Accuratesse en Tekenvaardigheid zijn vereisten. Informatie: Nadere informatie omtrent deze vacature wordt graag verstrekt door de heer T. Slager, 1e medewerker salarisadministratie, bereikbaar onder telefoonnummer (01180) 14658. Ten behoeve van deze dienst gevestigd te Koudekerke, hebben wij plaats voor een voor 40 uur per week. Functie-eisen: Onze gedachten gaan uit naar een SCHILDER, in de leeftijd tot 40 jaar, die tenminste in het bezit is van het diploma LTS-schilderen gezel. Kandidaten dienen overeen ruime praktijkervaring in1 >nderhoudswerk- zaamheden te beschikken. De werkzaamheden vinden voornamelijk plaats in de regio Walcheren. Het rijbewijs B is een vereiste. Salaris: Het maximum te bereiken salaris bedraagt f 3.019,- bruto per maand. Informatie: Nadere informatie over deze vacature wordt graag verstrekt door de heerJ. Walraven, hoofd Dienst Stichtingswerken, bereikbaar onder tele foonnummer (01185) 1981. Een video-reportage over het werken bij de stichting is op verzoek te zien bij het Centraal Bureau, afdeling Voorlichting PR van de SVRZ en de Zeeuwse arbeidsbureau's. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder duidelijke vermelding van bureau of dienst en de vacature, binnen 7 dagen na verschijning van dit blad richten aan de afdeling personeelszaken van de Stich ting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland, Postbus 100, 4330 AC te Middelburg. Onze organisatie beweegt zich op het gebied van de coöperatieve afzet en de bewerking van consumptie aardappelen van de aangesloten telers in Zeeland en Noord-Brabant. De omzet beloopt circa 200.000 ton. Wij vragen met ingang van 1 september a.s. voor ons sorteerbedrijf te Middelburg (op het terrein van Cebeco-Zuidwest, Kleverskerkseweg 53a). Inlichtingen bij onze bedrijfsleider te Middelburg, de heer J. van Keulen, tel (01180) 37400, privé (01180) 25502.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 4