Luchtmachtkapel trok ruim 800 toehoorders Basisscholieren brengei archeologie in praktijk kerkdiensten PZC/streek Van Goethem nog leider HOOGTEPUNT WEMELDINGSE DAGEN A vondvierdaagse Hontenisse ook in regen besloten Wedstrijd voor jachten bij Tholen OP TERREIN LEPROZENHUIS ZIERIKZEE Playback wedstrijd voor jeugd Tholen Centrum Goes 14 juni verkeersvrij 18 GOES KLOET IN GE SINT-ANNALAND HAAMSTEDE NOORDGOUWE woensdag 11 juni a.s. ZATERDAG 7 JUNI 1986 WEMELDINGE Met een concert door de Kapel van de Koninklijke Luchtmacht en een bal met het BMR- Showorkest zijn vrijdagavond de We- meldingse Dagen begonnen. Hoewel de fietstochten in het kader van die dagen al zijn verreden en de kermis reeds twee dagen heeft gedraaid, wa ren de activiteiten van vrijdagavond twee van de hoogtepunten. Het concert van de Luchtmachtkapel in de loods van de CZAV gaven de muzikanten zonder pauze. Dit omdat werd gevreesd dat veel van de ruim achthonderd belangstellenden hun warmere huis zouden verkiezen boven de koude loods. Een tweede reden voor het ontbreken van een pauze was de mogelijke ontstemming van de koperinstrumenten. Eenmaal op tem peratuur zouden deze door kou tij dens een onderbreking opnieuw moe ten worden gestemd. Nadat persofficier L. M. M. Bal tussen van de vliegbasis Woensdrecht tot de aanwezigen zijn welkomswoord had gesproken, zette de kapel onder lei ding van kapitein-directeur L. van Diepen in met de 'Belgische parachu tistenmars'. Aansluitend speelde de Luchtmachtkapel na twee Slavische dansen van Dvorak de 'Show 86': een non-stop muziekgebeuren met licht en geluidseffecten. In die show brach ten de muzikanten allerlei bekende melodieën ten gehore, zoals 'Het Dorp', 'Can't buy me love' en ook disco met 'Ghostbusters'. Tussendoor assisteerden een Tiroler kapelletje en een dweilband, samengesteld uit de kapelmuzikanten. De loco-burgemeester van Kapelle, C. M. Dagevos, zei in zijn dankwoord dat 'dit bruisende dorp Wemeldinge zon der muziekvereniging doods zou zijn'. Hij roemde verder de honderdjarige muziekvereniging 'Oefening Kweekt Kunst' (OKK), die tijdens de Wemel- dingse dagen haar eeuwfeest viert. C. Balkenende van het Wemeldingse or ganisatiecomité uitte na het concert de affiniteit van Wemeldinge met de luchtmacht en het koninklijk huis. Vervolgens bedankte Balkenende de werkploeg onder leiding van A. A. Klap voor de inrichting van de loods en ook overste Van Alst, via wiens bemiddeling de Luchtmachtkapel in Wemeldinge concerteerde. Toen het concert in de CZAV-loods was afgelopen, begaf een gedeelte van het publiek (zo'n 150 belangstellen den) zich naar het Dorpshuis, waar het BMR-Showorkest het bal verzorg de. Aanvankelijk zou dit bal worden gehouden in dezelfde loods, maar om- Prima Donna De werkgroep voor lesbische vrouwen Prima Donna in Goes houdt zondaq 15 juni een themamiddag in het pand Zuster straat 13 in Goes. Tijdens deze bijeen komst, die om 15.00 uur begint, wordt de videofilm 'Die Bleieme Zeit' van Margretta von Trotta vertoond. De laatste café-avond van het seizoen wordt vrijdag 27 juni vanaf 20.00 uur qehouden. Speurtocht museum Het mu seum voor Zuid- en Noord-Beveland in Goes houdt zaterdag 14 juni in het kader van de Goese binnenstadfees ten een speurtocht voor kinderen van acht tot en met twaalf jaar. De tocht bestaat uit het zoeken naar voorwer pen in het museum die daar niet horen. Het museum is vanaf 11 uur open. Na 16 uur worden de prijswin naars bekendgemaakt; de zes beste krijgen een speelgoedbon. Collecte De zomerzegelverkoop in Goes heeft 10.480,20 gulden opge bracht. Aan bij-artikelen werd voor een bedrag van 2402,95 verkocht. Een derde deel van de opbrengst van de bijartikelen wordt besteed aan de in oprichting zijnde regionale Afasieso- ciëteit voor De Bevelanden en Schou- wen-Duiveland. Het eindresultaat in 1985 was ongeveer 1500 gulden min der. Interkerkelijke bijeenkomst - De vrouwen van het Women's Aglow Fellowship-Zeeland houden woens dag hun laatste interkerkelijke bij eenkomst van dit seizoen. Spreekster is Paula Shields uit Brussel. De bij eenkomst begint om 9.45 uur in hotel Terminus in Goes. NCVB De afdeling Kloetinge van de Nederlandse Christen Vrouwen bond houdt woensdag 11 juni haar laatste bijeenkomst in 'Het Geertes- huis'. Die avond spreekt vanaf 19.30 uur mevrouw M. A. de Waard-D'house uit Vlissingen over 'zorgvuldig om gaan met wat ons is toevertrouwd'. EHBO-diploma's De afdeling Sint-Annaland van de EHBO houdt maandag een bijeenkomst in 'De Wel- levaete', waar zeventien qeslaagden het EHBO-diploma in ontvangst zul len nemen. Zij werden opgeleid door dokter Nooteboom en Tjeerd Heij- boer. Veertien geslaagden krijgen het diploma van de reanimatiecursus, die werd qegeven door de heer Van Loon. Verder wordt er bingo gespeeld. De bijeenkomst begint om 19.30 Plattelandsvrouwen De afde ling Sint-Annaland van de Nederland se Bond van Plattelandsvrouwen maakt dinsdag 17 juni een reisje naar België, met onder meer bezoeken aan Essen, Kalmthout en Antwerpen. De dag wordt besloten met een diner in Ossendrecht. Woensdag 25 juni gaan de plattelandsvrouwen op excursie in Sint-Annaland zelf. Eerst wordt een bezoek aan het streekmuseum ge bracht, waarna onder leiding van mo lenaar Kodde de 17de eeuwse molen wordt bekeken. Montessorischool Voor de on derbouw van de Montessorischool in Tholen, die in het nieuwe schooljaar met de lessen begint, is als groepsleer kracht aangesteld Christel Geerdink uit Bergen op Zoom. Het onderwijs- team bestaat verder uit directeur Frank Rodenburg en parttime groepsleerkracht Karin Cordewener. Er zijn inmiddels veertig leerlingen ingeschreven. Aquariumvereniging De aquariumclub Labeo in Tholen ver toont maandagavond voor leden en belanqstellenden de diaserie 'Aqua- varia' in één van de zalen van het gemeenschapscentrum 'Meulvliet'. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. Labeo laat de serie dinsdagavond, wederom vanaf acht uur, nogmaals zien, maar dan in de recreatiezaal van het bejaardenhuis Maartenshof in Sint-Maartensdijk. Turnproeven De gymnastiek vereniging 'Willen Is Kunnen' in We meldinge hield de jaarlijkse turnproe ven voor de leden, waarvoor allen slaagden. Voor de 43 meisjes en 11 jongens van vier tot zeven jaar waren er mini-turnproeven en de ouderen moesten de proeven van het KNGV uitvoeren. De jury bestond uit de heer Griep en de dames Boogert en Hoek man van de Zebra. In de categorie zeven waren vier deelnemers, in de categorie zes vijf, in de categorie vijf zestien, in de categorie vier vijf, in de categorie drie acht en in de categorie twee één. TERNEUZEN - Karei van Goe them gaat nog steeds aan de leiding in het klassement, dat tijdens verschillende Zeeuws- Vlaamse amateur-wielerwed strijden wordt verreden. Dit klassement is opgezet om meer deelname te krijgen aan de verschillende criteria in Zeeuwsch-Vlaanderen. Maar. met nog vier wedstrijden in het voorjaars-klassement voor de boeg is de voorsprong van de renner uit Kloosterzande be hoorlijk aan het slinken. Van Goethem telt nog slechts acht punten voorsprong op clubge noot Ab Verplanke. De komende wedstrijden in Lamswaarde (7 juni), Zuiddorpe (16 juni) en Vogelwaarde (21 juni) zijn zogenaamde 10 punten-wed- strijden. De renners, die in deze wedstrijden aan het vertrek ko men, krijgen daarvoor tien extra punten toegekend. De finale wedstrijd, in Sint Jansteen op 1 juli, levert vijf extra 'start'-pun- ten op. Het klassement na de wedstrijd in Sluis ziet er als volgt uit. 1 Karei van Goethem 121 punten; 2 Ab Verplanke 113; 3 Danny Lippens en Patrick van Passel 84; 5 Toon van der Steen 82; 6 Werner Wieme 80; 7 Niek de Taeije 78; 8 Cees Vleugel 76; 9 Antoine Goense 75; 10 Eric Vereec- ken 73. Het was bepaald geen drukte van belang tijdens de eerste braderiedag in Sluis. SLUIS - Er was vrijdag maar weinig publiek in de straten van Sluis tijdens de eerste jlag van de dertiende braderie. Het bijzonder slechte weer weer hield belangstellenden ervan om eens rond te kijken in het grensstadje. Toch kwamen nog veel onderne mers met hun waar naar buiten. In de namiddag opende burgemeester J. Asselbergs vanaf het bordes van het stadhuis de braderie officieel. Hij maakte met zijn vrouw een rondje door Sluis. Mevrouw Asselbergs kreeg het eerste cheque-boekje van de voorjaarsvoordeelactie. Daarin zitten ongeveer 60 cheques die voor de deelnemers aan de actie bij elkaar 1000 gulden korting opleveren op artikelen. De geplande landing van parachutisten op het terrein aan de Maria- en Havenpolder ging wegens de barre weersomstandigheden niet door. Wel namen veel kin deren deel aan een boetseerwedstrijd. Ook het touw trekken op het Moleneind ging, tussen de buien door. Voor het klapstuk van de dag, de catch-wedstrijden waren de organisatoren uitgeweken naar de sporthal. Onder een redelijke publieke belangstelling werd hier dit spektakel afgewerkt. Het was wellicht minder spektaculair dan wanneer dit, zoals gepland, was gehouden op het water in de Kaai. Vandaag (zaterdag) en morgen (zondag) staan er geen weergevoelige elementen op het programma, zodat er weinig mis kan gaan. De braderie duurt vandaag, en morgen van 10.00 tot 21.00 uur. dat b en w van Kapelle hiervoor geen dansvergunning verleenden, zag de organisatie zich genoodzaakt de dans partij naar het Dorpshuis te verplaat sen. Vandaag (zaterdag) spelen acht mu ziekkorpsen ter gelegenheid van het eeuwfeest van OKK op het Dorps plein en verlenen vijf muziekgroepen medewerking aan een taptoe. Die begint om 19.30 uur op sportpark de 'Boenze Boogerd'. De ringrijders ko men in de Dorpsstraat in actie en de winkeliers presenteren zich de hele dag op de braderie. HONTENISSE Vrijdagavond lie pen bijna driehonderd wandelaars de laatste kilometers van de avondvier daagse in Hontenisse. Gestart werd vanaf de camping 'De Vogel' in Hengstdijk. Volgens de organisato ren waren er zo'n 100 wandelaars minder op de been dan vorig jaar. Ondanks het slechte weer dat toch zo'n 266 deelnemers, die vier avonden achter elkaar de regen hebben getrot seerd. Van die 266 liepen er 70 de 10 kilometer en de overigen 5 kilometer. Daarnaast waren er zo'n honderd mensen die één avond hebben meege wandeld. Elk vijfde jaar dat iemand de avondvierdaagse meeloopt, krijgt hij of zij een medaille, de andere jaren een speldje, zo vertelde mevrouw O. de Waal-van de Bossche. Zij weet er alles vanaf, want zij was ook bij de eerste wandeltocht aanwezig, 23 jaar geleden en hielp toen al bij de organi satie, samen met de heer J. Tieleman, nu afwezig was door ziekte. Aan het eind van de route werden de wandelaars opgewacht door show band Sloortje uit Kloosterzande. DE BEVELANDEN ALARMNUMMER 01184-14444 Artsen Goes-Kloetinge; V.a. vrij. 19.00 uur tot zat. 19.00 uur: D. P. W. Keizer, Fr. den Hollanderlaan 29, tel. 16405; v.a. zat. 19.00 tot zond. 23.00 uur: M. J. Kooiman, Van Hogendorplaan 6, tel. 14450; spreekuur voor spoedgevallen 10.00-10.30 uur en 17.00-17.30 uur. Heinkenszand, 's-Heer Arendskerke, Nieuwdorp, Wolphaartsdijk; De praktijk van J. J. Harten, G. A. C. Aarnoutse en D. P. van Driel worden waargenomen door A. P. van der Vlugt, Veerweg 6, Wolphaartsdijk, tel. 01198-1231; boodschappen zo moge lijk tussen 9.00-10.00 uur. Heinkenszand e.o.: V.a. vr. 17.30 tot ma. 8.30 uur: Praktijk C. T. Miermans en J. A. Fortrie: J. A. Fortrie, Clara's Pad 31, Heinkenszand, tel. 01106-3074. Hansweert, Yerseke: V.a. vr. 19.00 tot zond. 22.00 uur: P. Polderman, Zee burg 1, Yerseke, tel. 01131-3520; spreekuur voor spoedgevallen 11.00- 11.15 uur en 17.00-17.15 uur; bood schappen zo mogelijk voor 10.00 uur. Kruiningen, Krabbendijke, Waarde, Rilland-Bath: V.a. vr. 19.00 tot zond. 22.00 uur: C. I. Risseeuw, B. Voge- laarstr. 2 A, Kruiningen, tel. 01130- 1566; spreekuur voor spoedgevallen 11.00-11.15 uur en 17.00-17.15 uur; boodschappen zo mogelijk voor 10.00 uur. Driewegen, Borssele, Hoedekensker- ke, 's-Gravenpolder, Ovezande, 's- Heerenhoek: De praktijk van J. Geld of, J. Peene, J. M. A. Kole, A. Korstan- je en H. H. M. Zwartelé wordt waarge nomen door S. E. J. Wöstmann, Nieuwstr. 18 A, Ovezande, tel. 01195- 450. Kapelle, Wemeldinge: V.a. vr. 19.00 tot zond. 23.00 uur wordt de praktijk van J. K. J. Eckhardt, D. Vreeswijk en M. B. Riemeijer waargenomen door M. L. van Royen, Kapelle, tel. 01102- 3738, spreekuur Parklaan 1; spreek uur voor spoedgevallen 11.00-11.15 en 17.00-17.15 uur. Noord-Beveland: De praktijk van B. J. H. Hasken, W. J. Klein Wassink en J. A. Kersseboom wordt waargeno men door B. J. H. Hasken, Kamper land, tel. 01107-1338; spreekuur voor spoedgevallen 11.00-11.30 uur. Wissenkerke: J. A. van Arkel, tel. 01107-1318; spreekuur voor spoedge vallen 11.00-11.30 uur. Chirurgendienst Dr. H. Bruins Slot, tel. 01100-28386. Tandartsdiensten Spreekuren zat.- en zondag 10.00-11.00 uur: P. J. Akkerman, Voorstad 33 A, Goes, tel. 01100-14314. Apotheek Goese Polder, De Spinne 11-62, Goes, tel. 01100-28228; Geopend voor spoed gevallen zat. 8.30-17.30 uur een zondag 10.00-11.30 uur en 16.00-18.00 uur. Ziekenhuis Centrale Post Ambulance Vervoer, tel. 01184-14444. Dierenartsen Goes, Ovezande, Kruiningen: A. C. Mosselman, Hogenakker 8, Kruinin gen, tel. 01130-1233; visites zo moge lijk aanvragen voor 9.00 uur. Goes, Heinkenszand, Noord-Beve land: De praktijk van dr. M. P. C. Karelse wordt waargenomen door H. van Dijk, Simonswei 2, Heinkenszand, tel. 01106-1290, b.g.g. 01100-20656; visi tes zo mogelijk aanvragen voor 9.00 uur. Yerseke en omg. (kleine huisdieren): mevr. L. Huiskes-Cornelisse, Molen laan 24, Yerseke, tel. 01131-2756. Wijkverpleging Goes, Wilhelminadorp, Kloetinge, Kattendijke: Voor de bereikbaarheid van de weekend- en avonddienst krijgt u informatie via het antwoord apparaat op tel.nr. 01100-12456. Borssele, Nieuwdorp, Lewedorp, 's- Heerenhoek, Heinkenszand, Nisse, Ellewoutsdijk, Driewegen, Baarland, Oudelande, Kwadendamme, Hoede- kenskerke, Ovezande, 's-Heer Arendskerke, 's-Heer Hendrikskinde ren, 's-Gravenpolder en 's-Heer Abts- kerke: Voor de bereikbaarheid van de weekend- en avonddienst krijgt u in formatie via het antwoordapparaat op tel.nr. 01106-1615. Zuid-Beveland (Oost: Voor de bereik baarheid van de weekend-,avond- en nachtdienst krijgt u informatie via het antwoordapparaat op tel.nr. 01130-2601. Noord-Beveland en Wolphaartsdijk: Voor de bereikbaarheid van de week end- en avonddienst krijgt u informa tie via het antwoordapparaat op tel.nr. 01108-1378. THOLEN De watersportvereniging 'De Kogge' uit Tholen houdt zaterdag 14 juni voor leden en niet-leden de jaarlijkse Keeten-A-race voor scher pe, platte en ronde jachten. De deel nemers in de drie categorieën gaan zodanig van start, dat het hele veld omstreeks zes uur 's avonds bij de finish bij Deurloo's Kaadje in Tholen aankomt. In clubgebouw 'Het Kogge- dek' van de watersportvereniging be gint 's morgens om half tien het palaver. De prijsuitreiking is 's avonds omstreeks negen uur, even eens in het clubgebouw. Belangstel lenden kunnen de wedstrijd volgen vanaf de zeedijk. Hervormde Vrouwenvereni ging De Hervormde Vrouwenver eniging uit Haamstede maakte een reisje naar Zuid-Limburg. De 44 deel nemers, onder wie ook enkele heren, reden naar Maastricht, waar een boot tocht werd gemaakt. Op de terugreis werd het diner gebruikt in Hoogerhei- de. KORTGENE - De gemeentesecretaris van Kortgene, M. Meesen, heeft vrijdagmiddag het huwelijk van zijn dochter Anne-Marie (27) voltrokken. Zij trouwde met Kees 't Hart (29). Deze huwelijksvoltrekking gaf aanleiding tot wat ongebruikelijke taferelen, zoals de uitgebreide behandeling van Anne-Maries levensloop. Als ambtenaar van de burgelijke stand zou Meesen daarvan niet zoveel kunnen zeggen, maar als vader des te meer. Zo vertelde Meesen in zijn voorwoord dat het mis schien maar één keer in zijn leven voorkomt dat hij zijn eigen dochter trouwt. Hij was er 'een beetje trots op, want deze verstrekkende beslissing beroert mij als ambtenaar en als vader nog meer. De gemeentesecre taris feliciteerde vervolgens voor één keer zichzelf, maar ook de ouders van de bruidegom en de moeder van Anne-Marie. ZIERIKZEE - Op initiatief van de werkgroep Stadsarcheologie hebben de leerlingen van groep 7 en 8 van de katholieke basisschool Sint Wilibror- dus in Zierikzee een archeologiepro- ject uitgevoerd. Onder leiding van de directeur van de basisschool, P. van der Sneppen, zelf lid van de werk groep, onderzochten de leerlingen een terrein aan de Grachtweg in Zierikzee waar in de vijftiende eeuw het Leprozenhuis stond. De jonge 'archeologen' zijn ongeveer twee maanden bezig geweest met het project. Twee weken ervoor bracht de directeur ze theoretisch op de hoogte van het project en van de manier waarop zoiets wordt aangepakt. De leerlingen groeven eerst proefsleuven en daarna begonnen ze systematisch de grond af te graven en te doorzoe ken. „Hun enthousiasme was zo groot, dat ze gelijk ieder scherfje en stukje steen lieten zien. Maar op den duur wisten ze wat waarde kan hebben en wat niet. Al doende leert men", vertelt Van der Sneppen. De groep vond uiteindelijk een stuk van de oude fundering van vermoedelijk de kapel en een dunnere muur, die waarschijn lijk de tuinmuur was. De opgravingen brachten niet veel opzienbarends op. Onder meer wat scherven van Duits aardewerk, een spinsteentje en een bont gekleurd kraaltje van Vene- tiaans glas. De meest bijzondere vondst was een stuk aardewerk met de afbeelding van een crusifix. Vol gens Van der Sneppen duidt deze vondst op de voor-reformatorische tijd. THOLEN - De Stichting Jeugd- en Jongerenwerk in Tholen houdt vrij dagavond 13 juni in samenwerking met de Stichting Lokale Omroep Tho len (SLOTH) een playbackwedstrijd in 'De Meulvliet' in Tholen. De optre dens beginnen om 20.00 uur. De SLOTH zorgt deze avond voor de muziek en de prijzen. De winnaars van deze playbackwedstrijd mogen meedoen aan de halve finale, die wordt gehouden tijdens de braderie in Stavenisse. De finale vormt eind au gustus een onderdeel van de braderie in Tholen. GOES - Het hele Goese centrum is zaterdag 14 juni voor al het verkeer afgesloten in verband met de binnen stadsfeesten. Op vrijdag 13 juni wordt de binnenstad vanaf 18.00 uur voor autoverkeer afgesloten in ver band met het opbouwen en zetten van kramen, muziektenten en podia. De gemeente heeft de bewoners van de binnenstad inmiddels verzocht hun auto buiten het gebied te bren gen. De straten gelegen tussen de Westwal, de Van de Spiegelstraat, de Jacob Valckestraat, de Oostsingel, de Kleine Kade, de Stoofstraat zijn 14 juni niet toegankelijk voor verkeer. Excursie plattelandsvrouwen - De Nederlandse Bond van Platte landsvrouwen, afdeling Noordgouwe, houdt ter afsluiting van het seizoen een wandeltocht in het natuurgebied 'De Schelphoek'. De middagexcursie wordt donderdag gehouden. Het ver trek is om 13.30 uur vanaf het Breed- veld te Zonnemaire. De wandeling duurt ongeveer een uur. De directeur Gemeentewerken, de streekachrivaris en de provinciale ar cheoloog zijn ook lid van de werk groep Stadsarcheologie. Van der Sneppen geeft aan dat het midde leeuwse stadskernonderzoek in den lande steeds meer aandacht krijgt. Maar in Zierikzee is er volgens hem vrij weinig aan gedaan. „Het is hier ook vrij moeilijk, want tot grote fru stratie van archeologen, historici en belangstellenden is een groot deel van de archieven uit die tijd verdwenen", zegt hij. „Een of andere burgemeester heeft in 1811 een deel van het archief verkocht als oud papier en spitten ii de grond brengt ook altijd spittenii de papieren met zich mee". De werkgroep heeft nu haar oog late vallen op het parkeerterrein bij Oude Gasthuiskerk aan het Have» plein, waar vroeger het Gasthui heeft gestaan. Op een gedeelte vai dat terrein wordt een gemeenschaps ruimte gebouwd. Voordat de werk zaamheden daaraan beginnen wil dl werkgroep Stadsarcheologie grond onderzoeken. Misschien zulle ook weer de oudste twee groepen va de school daarbij assisteren. Ned. Hervormde Kerk, ZU1D-BEVE- LAND: Biezelinge ds. De Graaf; Goes: Grote Kerk 10 ds. Roosenboom; De Spinne 10 ds. Van Diggelen; De Hoog te 9.30 ds. Lecompte; Ter Valcke 10 ds. Burema; Ziekenhuis (Bergzicht) 10 ds. Schreuder; Hansweert 10 ds. Harle- man; 's-Heer-Hendrikskinderen 9.30 ds. v. d. Ploeg; Kapelle 10 ds. Den Breejen; Kattendijke 10 dhr. Cornet; Kloetinge 9.30 ds. Vogelaar; Krabben dijke 9.30, 14.30 ds. Teunissen; Krui ningen 10 ds. De Jager; Rilland-Bath 10 ds. Kampstra; Schore en Vlake 9 ds. Haasnoot; Waarde 10 ds. Van Mourik; Wilhelminadorp 9.30 dhr. Jorritsm.a; Wolphaartsdijk 10 ds. Grootjans; Yerseke 10 ds. Klupper, 14.30 ds. De Jager. Herv. Ger. Kerkgemeenschap: We meldinge 10 dhr. Allewijn. Gereformeerde Kerk: ZUID-BEVE LAND: Baarland 10 ds. Leestemaker; Borssele 9, 16 ds. Noordhof; Driewe gen 10.30 ds. Noordhof, 14.30 ds. Weys; Goes, Westerkerk 10 ds. Landman, 17 ds. Kakes; Oosterkerk 9.30 ds. Kakes, 17 ds. Landman; 's-Gravenpolder 10 dienst in Baarland, 14.30 ds. Noord hof; Heinkenszand 10 ds. Kamphuis, 17 ds. Jobsen;; Kapelle 10, 17 ds. v. d. Leer; Krabbendijke 9.30,14.30 ds. v. d. Stoel (HA); Kruiningen 9.30, 14.30 dhr. v. d. Schee; Nieuwdorp 10 dhr. v. Noord, 14.30 ds. v. d. Nooij; Rilland- Bath 9.45, 14.30 ds. Tissink; Wol phaartsdijk 10 ds. Meijer, 14.30 ds. Coppoolse; Yerseke 9.30, 14.30 ds. Terlaak. NOORD-BEVELAND: Colijnsplaat 9.30 dhr. De Leur, 14.30 ds. v. d. Hauw; Geersdijk 10 ds. v. d. Hauw, 14.30 ds. Leestemaker; Kamperland 9.30 ds. Schüssler, 19 ds. Schipper; Wissen kerke 10 ds. Leestemaker, 19 ds. Meyer. Gereformeerde Bond: Goes (De Hoog te) 11 ds. Veldhuizen, 17.0 ds. Schip per; Waarde 14.30 en 18.30 ds. Van Rossum; Yerseke 14.30 en 18.30 ds. Van Kooten Gereformeerde Gemeente: ZÜII BEVELAND: Borssele 9.30, 14, leesdienst; Goes 9.30, 14, 18 lea dienst; 's-Gravenpolder 9.30, 18 4 Weststrate, 14 leesdienst; Hoedekeui kerke 10, 14.30 (HD) ds. Kleppe: pelle-Biezelinge 9.30, 14 leesdien 18.30 ds. Kleppe; Krabbenijke 14 (HD), 18 ds. De Pater; KruiningH 9.30, 14, 18 leesdienst; Nieuwdor 9.30,14,18 leesdienst, 10/6 19.30 ds D Pater; Rilland-Bath 9.30, 14, 18 lea dienst; Waarde 9.30, 14, 18 leesdie; Wemeldinge 10, 16.30 leesdienst; Wo phaartsdijk 9.30, 14, 18 leesdienst Yerseke 9.30, 18 ds. v. d. Poel, leesdienst. NOORD-BEVELAND: Colijnsplai 10, 16 leesdienst; Kamperland 10. leesdienst; Kortgene 10, 14.30. 18.3 leesdienst. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt Goes (De Hoeksteen) 9.30, 16.30 di Geertsma; Kamperland 10.45, 14.3j ds. Kuiper. Oud-Gereformeerde Gemeente: Gravenpolder 9.30, 14, 18 dienst. Christelijk-Gereformeerde Kerk: Bie zelinge 10,17 ds. v. d. Heuvel; Goes 17 ds. Verhage. Vrije Evangelische Gemeente: Gof 10, 18.30 ds. Van Veen; Rilland-Bat 10, 14.30 dhr. Glazer; Wemeldinge 17 br. v. Velzen. Leger des Heils: Goes 10, 19.30 diens maj. en mevr. v. d. Wel. Pinkstergemeente: Goes 10 dhr. v Meer. Gereformeerde Gemeente in Nedt land: Goes (Koningskerk) 9.15,14.31 18.30 dienst. Volle Evangelie Huisgemeente W' meldinge (Oranjeboomstr. 12) 10 -! Van Neerbos. Rooms-Katholieke Kerk: Goes Pa" chiekerk 8.30, 10, zaterdag 19; zieke huis (St.-Joanna) 10; Hansweert zaterdag 17; 's-Heerenhoek 9. 10.3i zaterdag 19; Heinkenszand 9. 10-31 zaterdag 19; Kwadendamme 10.3 zaterdag 19; Lewedorp 10.30, zaterdt 19; Ovezande 9.30, zaterdag 19. In tegenstelling tot berichten in de Beve lander en het Nieuwsblad is er verkoping Welfare Rode Kruis van 14.00 tot 16.00 uur in de 'Schakel' 's-Gravenpolderse- weg 9, Goes. De gemeentesecretaris van Kortgene M. Meesen, tussen zijn dochter en schoonzoon in, nadat hij het huwelijk tussen hen had voltrokken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 44