Muziekcertificaten in Terneuzen uitgereikt kerkdiensten IDEETJES Parochie in Middelburg 'verliesthaar koster weekenddiensten KOMPLETE BADKAMERS VADERDAG- DE VOOGD meubelstoffeerder meubelverkoper Maartense Tapijt en Meubelen COMMERCIEEL/ ADMINISTRATIEF medewerk(st)er [roovi Frs leerboek 1 Vlissingen wil samenwerking op gebied huisartsen L. R. VAN HECKE VERTREKT Walcheren Howa hield examens 18 UITVOERING IN ZUIDLANDTHEATER Uitrukken brandweer Vlissingen: veel rook weinig vuur MIDDELBURG EEN MEDEWERKER M/V GLASBREUKSERVICE ROEGIERS B.V. Wij vragen een ervaren en een ervaren ANVIL B.V. Reistas, canvas 34,75 Parkeerschijf2,50 Samsonite polstas29,00 Broekriem, leer12,50 Clippertas, 3-vaks 28,50 Herenparaplu, 10-baans 31,50 Magnetisch briletui 11,50 Terugfluitende sleuteletui 29,90 Attachékoffer84,00 Portemonnee, leer26,50 i Dualistisch Onderscheid VLISSINGEN MIDDELBURG PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 7 JUNI 198: TERNEUZEN In het Terneuzense Zuidlandtheater ontvingen vrijdag 58 kandidaten een getuigschrift voor de met goed gevolg afgelegde muzie- kexamens. Na het officiële gedeelte werd een openbare uitvoering van de muziekschool gehouden. Voor deze uitvoering waren ongeveer 250 be langstellenden naar het theater geko men. Het Klein Orkest onder leiding van J. VLISSINGEN De Vlissingse brand weer kreeg vrijdagavond binnen drie kwartier drie brandmeldingen te verwerken. Achteraf bleek het alle maal wel mee te vallen en hoefde de brandweer nauwelijks in te grijpen. De eerste melding kwam rond 19.45 uur. Bij een wasserette in de Hobein- straat was een defecte wasmachine in brand geraakt. De brandweer vol stond met de machine uit te zetten. Het karwei was nog maar nauwelijks geklaard, of de brandweer moest weer in actie komen. Ditmaal voor een schoorsteenbrandje in een woning aan de Vlissingsestraat in Oost-Sou burg. Hoewel het brandje veel rook verspreidde, weigerde de eigenaar ie dere hulp van de brandweer, omdat, naar zijn zeggen, de kachel al uit was. Vervolgens werd de brandweer naar de Binnenhaven aan de Piet Heinka- de geroepen, waar een schip met de naam 'Britannia' in brand zou staan. Bij nader onderzoek bleek geen schip met die naam in de Binnenhaven afgemeerd te zijn. De brandweer ver moedt dan ook dat het hier een vals alarm betreft. Experimentele dienst - In de Hofpleinkerk in Middelburg wordt maandag een experimentele dienst gehouden. Het thema van de oecome- nische vesperviering luidt 'Het grote feest'. Voorganger is dominee P. Pau- lus. De dienst begint om half vijf. Naudts bracht 'springtime' en 'Rondo Pastorale' ten gehore. Vervolgens trad het blazersensemble op met ge deelten uit de Kleine Suite van Tsjai- kowsky en uit de Linike Suite van Arend. Het trio Riet Kayser, Jeroen Poppe en Filips Pieters speelde op de hobo variaties op 'La ci darem la mano' van Beethoven. Ook de accor deon ontbrak gisteravond niet. Na de Impromptu van J. Braeger, speelde Jurgen van Eek op de piano Au Claire de la Lune. Joop de Pooter begeleidd e Mare Alliet bij de declamatie van Five poems of Emily Dickinson van J. Rizetto. Na de pauze was eerst de slagwerk groep aan de beurt. Ellen Lambert op de fluit en Arie Karreman op de piano speelden vervolgens het Allegro mo derato uit het Concerto in D. Een solo van Jan-Krijn van Arenthals op het eufonium was gebaseerd Paraphrase on an Irish song. Een groter gezel schap bracht concerto a 8 van Heinic- ken. De uitvoering werd afgesloten door het kamerorkest onder leiding van Arie Karreman met werken van Handel, Delibes en Mozart. De geslaagden zijn: cello le graad: Elonka Huisman. Viool le graad: Esther Pol en Yolanda Simons. Slagwerk le graad: Alex Hamelink, Hein Schouwenaars. Klarinet le graad: Michiel Hamann, Linda Strijdonck. Saxofoon le graad: Martijn van Eetveldt. Hobo le graad: Annemiek Nuijten. Hoorn le graad: Jan den Toonder. Fluit le graad: Desiré van Dongelen, Cobi Risseeuw, Ellen Lichteveld, Heidi de Vries, Sabine van der Bent, Petra Schuren, Erik Simons, Yolanda de Witte, Jolanda Hendrix, Angela Ver- schelli, Jeanette den Hamer, Marylka Klaij- sen. Wiek eGalama, Ilona de Bruijne, Lieke Schouwenaars, Danielle van Kasteren, Margreet Roose, Lydia Schrier, Hanahi Cohen. Harmonium le graad: W. van Lim- men. Marcel Sprenkels. Piano le graad: Marc van Dommelen, Coralien Broekhuy- sen. Marlies de Bokx, Graciëlla Risseeuw en Jeroen Salomons. Hoorn 2e graad: Andy van Driel, Jacques Paulusse. Trompet 2e graad: Pieter de Vos. Fluit 2e graad: Sandra Saveur, Rieneke Kunst, mark van Luijk. Klarinet 2e graad: Monda van Eijl, Peter Huijssen. Saxofoon: Paul Steuter, Albrecht Meeusen. Slagwerk 2e graad: Martin van Langevelde. Harmonium 2e graad: Hans Hollebek, Milian Albicher, Jelle Jurry, Huib den Akker, Ella Lokerse. Piano 2e graad: Corine den Hamer, Carla Jonker, Annema- rie Bertram, Jurgen van Eek. Trompet 3e graad: Jaap den Toonder. Piano 3e graad: Erik Janse. Voor al uw grondwerk, weg- en erfverhardingen, bestratingen, drainages enz. Alle soorten bestratingsmaterialen, materialen, bielzen, palen en pvc, rioleringsmaterialen Aannemingsbedrijf De Voogd-Grijpskerke B V. HONDEGEMSWEG 25, 4364 RA GRIJPSKERKE ACCOUNTANTSUNIE ZLM is met 80 medewerkers en een zestal vestigingen een van de grotere accountants- en belastingadviesbureaus in de regio Zeeland en Noord-Brabant. Het cliëntenbestand bestaat voornamelijk uit een groot aantal bedrijven in de agrarische sector en het midden- en kleinbedrijf, maar de dienstverlening richt zich ook op instellingen en particulieren. Bij de werkzaamheden wordt gebruik gemaakt van geavanceerde computerapparatuur. Voor ons kantoor in Middelburg vragen wij: Zijn/haar werkzaamheden zullen na een gedegen inwerkperiode o.m. bestaan uit het opstellen van jaarrekeningen en andere financiële overzichten, alsmede het verzorgen van fiscale aangiften. Wij denken voor deze functie aan kandidaten in het bezit van de diploma's HAVO aangevuld met P. D. Boekhouden, VWO of MEAO/MBA. Ervaring in een soortgelijke functie, alsmede goede contactuele eigenschappen strekken tot aanbeveling. Wij bieden: afwisselend werk in een prettige werkkring: een goede salariëring met prima secundaire arbeidsvoorwaarden. U gelieve uw sollicitatie te richten aan Directie kantoor Middelburg Accountantsunie ZLM B.V. Postbus 438, 4330 AK Middelburg. De tijden zijn veranderd. Maar het herstellen blijft. En dat doen wij. Vakkundig en snel. BRAKSTRAAT 18 - MIDDELBURG Mobilofoon uitgeruste glaswagens staan dag en nacht voor u klaar, ook in het weekend. Tel. 01180-12052 16502, b.g.g. 01188-2355. Plein 1940 23, Middelburg Voor ons technisch handelsburo zoeken wij op korte termijn een: Van belangstellenden naar deze functie wordt verwacht dat zij: het diploma van de MEAO in het bezit hebben of binnenkort zullen hebben; goed Engels spreken en schrijven; kennis van het Duits strekt tot aanbeveling; de kunst van machineschrijven beheer sen, terwijl ervaring met tekstverwerken- de apparatuur een pré is; bij voorkeur in het bezit van het rijbewijs BE zijn. Wij biedep een veelzijdige, zelfstandige baan in een klein team aan. Alleen schriftelijke sollicitaties kunnen wor den behandeld. Postbus 142 4330 AC Middelburg Lange Zelke 7 - Vlissingen Tel. 01184-14595 8 juni 1986 Nederlands-Hervormde Kerk. Aagte- kerke 10 ds. De Bie, 19 ds. Kerssen; Arnemuiden 9.30, 15 ds. Ruygrok; Biggekerke 9 dhr. Schoenmaker; Koudekerke 9, 10.30 ds. De Jong; Middelburg Oostkerk 10 ds. Schok king, 17 ds. de Koeyer, Nieuwe Kerk 10 ds. Dondorp, Thomaskapel 10 dhr. Pikaar, Koorkerk 10 ds. v. Bork, Ont- moetingskerk 10 ds. Nell; Nieuw- en Sint Joosland 9 ds. v. Haarlem; Oost- kapelle 10 ds. Den Hollander; Oost- Souburg Kanaalstraat 9.30 ds. Melse, 19 ds. v. Buiren, Oranjeplein 9.30 ds. v. Buiren; Ritthem 10.30 ds. v. Haarlem; Sint-Laurens 10 ds. De Boer-Hessel; Vlissingen Sint-Jacobskerk 10 ds. Krijger, Johanneskerk 9.30 ds. De Boer, Ter Reede 19 kapt. Omlo, Be- thesda/Sint-Joseph 10 s. Joosse, Ver pleeghuis Der Boede 10 past. Rosen berg, Open Hof 9.30 ds. Glashouwer, VLISSINGEN Vlissingen moet zit ting nemen in een Walcherse advies commissie die zich zal buigen over de praktijkomvang van huisartsen, en over de aanvragen van huisartsen zich op Walcheren te vestigen. Dit stellen b en w van Vlissingen voor aan de commissie voor de volksge zondheid die dinsdag 10 juni vanaf 17.00 uur in het stadhuis vergadert. B en w vinden dat samenwerking op het gebied met andere Walcherse ge meenten voordelen biedt. Zo zouden gemeenten onderling hun 'restbestan- den' van patiënten onderling uitwis selen. Door het werken met 'praktijkom- vangnormen' komt het namelijk voor dat in sommige gemeenten een 'rest- bestand' bestaat. Door samenvoeging van deze bestanden zou het volgens b en w mogelijk moeten zijn dat in dit gebied overal de minimale praktijk grootte wordt bereikt. 17 ds. Den Heeten; Zoutelande 9.30 ds. Otte. Gereformeerde Kerk. Arnemuiden 9.30 (HA), 19 ds. Mink; Domburg 10 kand. Mol; Gapinge 10 kand. Lorier, 19 ds. Weys; Grijpskerke 10 ds. Job- sen, 19 ds. Dondorp; Meliskerke 10, 19 ds. Coppoolse; Middelburg Hofplein 9.30 ds. Brummelkamp, 14.30 mw. Kamphuis, 16.30 ds. Paulus, Oostkerk 10 ds. Schokking, Getuigeniskerk 9.30 ds. Ykel, 14.30 ds. Paulus, De Hoek steen 9.30 ds. Paulus, 19 ds. Ykel; Oostkapelle 10, 19 dhr. Noordam; Se- rooskerke 10, 19 ds. Witkamp; Sint- Laurens 10, 19 kand. mw. v. d. Putte; Veere 9.30, 19 ds. Weijs; Vlisisngen Petruskerk 9.30 ds. Den Heeten, 19 ds. Glashouwer, Open Hof 9.30 ds. Glas houwer, 17 ds. Den Heeten, De Schaapskooi 9.30 ds. De Nooij; Vrou wenpolder 10, 19 kand. Rozeboom; Westkapelle 9.30 ds. Meyering, 14.30 kand. Mol. Gereformeerde Gemeente. Aagteker- ke 9.30, 14 (HD), 19 ds. Baayens; Meliskerke 9.30, 14.30, 19 leesdienst; Middelburg-Centrum 9.30 (HA), 18.30 ds. Venema, 14 leesdienst; Middel burg-Zuid 9.30, 14, 19 leesdienst, 12/6 19.30 ds. Karens; Oostkapelle 10, 15 leesdienst; Vlissingen 9.30, 16.30 lees dienst; Westkapelle 9.30, 14, 18.30 leesdienst; Zoutelande 9.30 ds. Zijder- veld, 14.30 leesdienst, 11/6 19.30 ds. Schreuder. Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt Middelburg 9.30, 16,30 ds. De Graaf; Vrouwenpolder 9 ds. Kuiper, 14.30 leesdienst. Christelijk-Gereformeerde Kerk. Mid delburg 9.30, 16.30 ds. Brandsma; Vlissingen 9.30, 17 ds. Brons. Vereniging van Vrijzinnig Hervorm den en Remonstranten. Middelburg Koorkerk 10 ds. v. Borle. Evangelisch-Lutherse Gemeente. Vlissingen 10 dhr. Jumelet. Doopsgezinde Gemeente. Middelburg dienst in Vlissingen. Vlissingen 9.30 br. Zondervan. Hersteld Apost. Zendingsgemeente. Vlissingen Bakkersgang 10, 16.30 dienst. Geredja Kristen Maluku Selatan di Belanda. Oost-Souburg 10 oud. Turu- mena; Koudekerke 12 pdt. Waisapy. Nieuw-Apostolische Kerk. West-Sou burg Westerbaan 9.30, 16, woe. 20. Leger des Heils. Middelburg 10, 19 dienst; Vlissingen 10, 17 dienst. Anglicaanse Kerk. Vlissingen-Oost Kapel zeemanshuis Scheldepoort 10.30 holy communion, 19.30 evening prayer. Zevendedags-Adventisten zaterdag. Vlissingen Het Anker zat. 9.30 ds. Versteegh; Middelburg Doopsgezinde Kerk zat. 11 ds. Versteegh. Baptisten Gemeente. Middelburg (Kapel Bree 8) 10 dienst. Pinkstergemeente. Vlissingen 14.30, woe. 19.30. Leden in Christus. Vlissingen Vrij- domweg 11 dienst. Evangelie Gemeente. Middelburg De Wijngaard LTS 9.30 ds. Nieuwkerk. Volle Evangelie Gemeente. Vlissingen (Filadelfia, Vrouwenstraat 5) 9.45 sa menkomst, Beréa, De Stellepit 10 samenkomst; Arnemuiden Immanuel 9.30 dienst. Gereformeerde Gemeente in Neder land. Middelburg Westerkerk 9.30, 14, 18.30 dienst; Arnemuiden 9.30, 14.30, 19 ds. Verhoeks. Vrije Evangelische Gemeente. West kapelle 9.30 br. v. d. Vrier De Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen. Vlissin gen (Badhuisstr. 161) 10 dienst. Evang. Baptistengemeente. Middel burg (Damplein 12) 10 br. Lok. Volle Evangelie Bethel Kerk. Middel burg geb. 't Zand 16 dienst. Rooms-Katholieke Kerk. Souburg Zoute Viever, zat. 9, Martinuskerk zon. 10 parochiekoor; Paauwenburg Open Hof zon. 11 eigen zanggroep, 19 samenzang; Vlissingen Ter Reede zat> 17, Lieve Vrouwenkerk zat. 19 Lam- bertuskoor, zon. 9.30 dameskoor, Be- thesda/St.-Joseph-ziekenhuis zon. 11.15; Middelburg Petrus en Paulus- kerk zat. 19, zon. 10, Hoeksteen zon. 11.30; Koudekerke Dishoek zon. 10; Domburg Badhuisweg zat. 19, zon. 10; Vrouwenpolder zon. 10; Zoutelande Bosweg zat. 19, zon. 10. MIDDELBURG - „Een rooms-ka- tholiek moet beseffen dat de aardse baas in het Vaticaan zit. Als je jezelf niet aan dat gezag wil onder werpen, kun je kiezen tussen in de kerk blijven of eruit stappen. Het is net als met voetballen. Je kunt de trainer wel 'schieten', maar het spel is leuk. Een dilemma dus". Dat is de opvatting van de Middelburg se koster L. R. van Hecke, die na veertig jaar part-time kosterschap als vertrouwde verschijning in de rk-kerk aan de Lombardstraat ver dwijnt. Na zijn afscheid neemt een groepje vrijwilligers zijn taken over, omdat het aanhouden van een betaalde koster financieel geen haalbare kaart meer is. Veertig jaar, maar niet echt. Van Hecke's jubileum behelst in feite maar achtendertig jaar. Hij 'koster- de' van 1948 tot 1951 in de noodkerk aan de Blindehoek en deze jaren tellen net als tropenjaren dubbel, waardoor toch een 'rond' getal ont stond. Wat betreft zijn werk paste hij een afbouwsysteem toe. Hij trad in 1984 terug als begrafenisonderne mer en maandag 16 juni zet hij definitief een streep onder de arbeid wanneer hij de pensioengerechtigde leeftijd bereikt. Een katholieke koster is volgens Van Hecke meer dan iemand die de lampen aan- en uitdraait, de deuren opent en sluit en de kachel op temperatuur houdt. „Ik had ook de verantwoording voor de opleiding van de misdienaars, die geïn strueerd moesten worden over hun assistentie bij de dienst. Het is toch belangrijk dat de vieringen goed verlopen." Het klaarleggen van li turgische gewaden, het aansteken van kaarsen en de fouragering ofwel het inslaan van de hosties en de miswijn, allemaal kosterswerk. De wijn is volgens Van Hecke niet van de allerbeste kwaliteit: slechts een knaak per fles. Maar ook het stencil- len en vouwen van de parochiale mededelingen, zodat die in het weekend netjes en op tijd achter in de kerk lagen en het tellen van het collectegeld, leverden hem en zijn gezin de nodige bésoignes op. „En het belangrijkste is misschien wel dat ik gehuld in toga als ceremonia- rius de diensten op feestdagen on dersteunde. Daarvoor heb ik nog een tweejarige kostersopleiding in Goes gevolgd. Het beheersen van het Latijn was immers, noodzake lijk, maar voor mij was dat geen probleem. Na de lagere school ben ik nog enkele jaren op het seminarie in Heemstede geweest, vandaar." De katholieke koster is een dualis tisch persoon. Aan de ene kant is hij de man in de coulissen, aan de andere kant neemt hij bij hoogtij dagen actief deel aan de mis. Van uit die betrokkenheid heeft Van Hecke ook zijn persoonlijke kijk op de ontwikkelingen binnen de ka tholieke kerk. „Ach, de situatie is niet zo zwart als men hem wel schetst. Het kerkelijk leven aan de basis, van de gewone parochianen, floreert wel. Het verschil met vijf tig jaar geleden is dat men nu allerlei maatregelen van hoger hand wel slikt, maar daarna in discussie gaat, ook met de roomse leiders. Vroeger boog iedereen ne derig het hoofd". De koster ziet daarentegen ook een zekere progressie bij de top in Ro me. ,,We hebben nu sinds eeuwen geen Italiaanse paus meer, dat is voor roomse begrippen een enorme vooruitgang. Nu zetelt er een Pool en ik vind dat die het verrekte goed doet. Ik bewonder hem omzijn menselijkheid en om zijn ontvanke lijkheid voor de dingen van de dag. Daarnaast staat hij naar eer en geweten voor zijn eigen standpunt, ook een prima zaak.". Ook op het oecumenisch gebied is het een en ander veranderd. „De pauselijke ontmoeting met de joodse gemeen schap is een stap in de goede rich ting, daar moeten we naar toe. Het is gemakkelijk om alle geschilpun ten op te noemen, maar het is praktischer om te bekijken wat de overeenkomsten zijn. Naar welk kerkgebouw iemand ook gaat, het eindpunt is toch voor iedereen het zelfde. Een mooi staaltje van oecu- menie vind ik de gezamenlijke bouw van het kerkcentrum De Hoeksteen in Dauwendaele door gereformeerden en katholieken. Prachtig toch." De protestante en katholieke dien sten onderscheiden zich volgens Van Hecke niet zozeer in het inner lijke als wel in het uiterlijke. „Bij ons brandt bijvoorbeeld de Gods lamp, wat voor ons een teken is van de voortdurende en werkelijke aanwezigheid van God. Vergelijk het maar met de vlag op Soestdijk. Als Juliaantje op wintersport gaat is er geen vlag aan de mast te bekennen, maar als ze wel thuis is wappert die vlag, ook al staat ze bij wijze van spreken patat te bakken, Zo is het met de Godslamp ook. De koster kan zich voorstellen dat er in een protestantse dienst een concert wordt gehouden, maar in een katholieke mis is dat voor hem uitgesloten. „Vanwege het sacrale karakter. De kerk is voor mij in de ware zin van het woord een heilig dom. Applaus in de kerk is verbo den, dat moeten ze maar in de schouwburg doen", meent hi „Maar ik weet wel dat het geloof daarmee niet staat of valt." Een unicum is volgens de scheiden de koster dat hij in de afgelopen veertig jaar slechts twee pastoors heeft meegemaakt. Door de goede verstandhouding door de jaren heen mocht hij voor zijn afscheids- eucharistieviering, die zondag 15 juni om 10.00 uur in de rk-kerk plaatsvindt, zijn eigen liturgie menstellen. Daarna volgt een af scheidsreceptie en een dag later is hij officieel koster-af. „Dan ga ik eens lekker uitrusten", grapt hij. „Als koster was ik het hele jaar door beschikbaar. Alleen in de vakantie- tijd kneep ik er twee weken tussen uit. Natuurlijk zijn de dagen waarop een ander vrij is, voor jou het drukst. Wat dat betreft is het een heel gebonden baan." Koster L.R. van Hecke: ...het kerkelijk leven aan de basis floreert wel. VLISSINGEN - De hondenvereniging Walcheren Howa hield examens in gedrag en gehoorzaamheid. De examens werden afgenomen door de keurmeesters J. S. de Feiter en J. Schaap. De geslaagden zijn: Janet Buys met Briard 'Shiva'. Bram de Rijke met Engelse Springer Spaniel 'Boris'. Marcel Saris met Hollandse herder 'Rem- ke'. Henk Verbruggen met Golden retriever 'Felix'. Truus Snel met Airdale terriër 'Rambey'. R. Geervliet met St.-Bernard 'Doeska'. H. J. Enters met kruising 'Wendy'. Mirjam Hoogenboom met Berner Sennen- hond 'Bud'. Jan van Loon met kruising 'Mischa'. E. Otten met Labrador retriever 'Does'. Uw ideeën over badkamers vindt u terug in de Saniboutique. Saniboutique biedt u een compleet badkamerbeeld, van topmerken, die elkaar perfect aanvullen en waarin u al uw badkamer ideeën gegarandeerd terugvindt. KWALITEIT, COMFORT, EXCLUSIVITEIT, GARANTIE, INFORMATIE en SERVICE en altijd: betaalbare luxe! 7 en 8 juni 1986 ALARMNUMMER 01184-14444 Artsen Vlissingen: Za. 0.0Q-24.00 uur: W. van Ouwerkerk, Gerbrandystr. 6, tel. 65498; zo. 0.00-24.00 uur: F. A. van den Berg, Giessenburg 12, tel. 65253; visi tes aanvragen vóór 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen: 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur (zonder afspraak). Middelburg: Vrij. 18.00 - za. 24.00 uur: A. P. Bruynzeel, Herengracht 68, tel. 26483; zo. 0.00-24.00 uur: F. J. J. Buy- tendijk, Noordweg 353, tel. 12460. Visi tes aanvragen vóór 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen: 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur (zonder afspraak). Middelburg-Zuid: Patiënten van de artsen Visser, Ponten, Kodde en Hee- re zie dienst onder Souburg, Nieuw- land en Arnemuiden. Souburg, Nieuwland en Arnemuiden: Za. 0.00-24.00 uur: Th. Bloos, Ka- naalstr. 70, Oost-Souburg, tel. 01184- 61212; zo. 0.00-24.00 uur: F. J. Heere, J. H. Huyssenstr. 15, Middelburg, tel. 01180-11501. Visites aanvragen vóór 10 uur, spreekuur voor dringende ge vallen: 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur. Gapinge, Grijpskerke, Oostkapelle, Serooskerke, Vrouwenpolder, Veere Open dag Het Buut Het buurthuis Het Buut in Vlissingen houdt zaterdag 14 juni een open dag. Er zijn die dag allerlei activiteiten, zoals de verkoop van zelfgemaakte handwerken, standjes met allerhande informatie en stokbakken voor de kinderen. De open dag begint om 14.00 uur met muziek van een drum band die een rondgang door de wijk maakt. Om 20.00 uur begint een wijk- feest in het buurthuis. Kerkdienst - In de Getuigeniskerk in Middelburg wordt morgen, zondag, een interkerkelijke dienst gehouden. De dienst is afgestemd op verstande lijk minder begaafden. Voorganger is ds. P. Paulus. en Zanddijk: Za. 8.00-zon. 23.00 ui M. Mol en W. Rullens, Dorpsstraat Oostkapelle, tel. 01188-1276. Westkapelle, Zoutelande, Koudeki ke. Domburg, Aagtekerke, Biggeta ke en Meliskerke: Voor de praktijk! van de artsen Van Eede, Vaandras! Noorlander en Van der Male: 18.00-zon. 24.00 uur: P. K. Noorland Middelburgsestraat 94, Koudekerk tel. 01185-1231. Voor de praktijk! van de artsen Bouwense en Stuts heim (ook voor Grijpskerke): 18.00-ma. 08.00 uur: B. Bouwen! Valkenisseweg 14, Biggekerke. 01185-2190. tandarts Spreekuur zat. en zon. van 11.00-1 uur: P. Bruynzeel, Londensekaai Middelburg, tel. 01180-25963. Dierenartsen Landbouw/huisdieren: Tel. 0111 33803, visites aanvragen van 8 Kleine huisdieren: A. Ruys, tel. 13118, consult alleen na telefoniscl afspraak. Dierenartsenpraktijk 'Oostkapel Oude Domburgseweg 33a te Oo: pelle, tel. 01188-1443. Behandei kleine huisdieren op afspraak. Kleine huisdierenpraktijk 'Oost-Si burg', Kanaalstraat 3 te Oost" burg, tel. 01184-60860, behandeling telefonische afspraak. Apotheken De dienst van elke apotheek vai aan om 17.30 uur en eindigt de v dagmorgen daaropvolgend. Middelburg: A. Ringeling, Lal Delft 133, tel. 12538. Vlissingen: J. M. H. v. d. Saffl Badhuisstraat 30-34, tel. 12066. Wijkverpleegkundigen Middelburg en Arnemuiden: 14366. Vlissingen (alle wijken) tel. 1376SJ Platteland Walcheren: tel. 011 2333. Verloskundige Vrij. 18.00-ma. 8.00 uur: Vlissingen: Mevrouw Van Ginkel - 12775. Middelburg: Mevrouw De Croni-I 27325. r

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 18