De zuinige kant van een heer van stand. Koop nu een auto, en voor dezelfde prijs gaat u op reis. weekenddiensten T afeltennistoernooi van Goese vereniging WISSEL □PEL6 I Mercedes-Benz 190D. I mm 22 Automobielbedrijf Van Oeveren VUssingen B.V. Werkgroep kerkmuziek sluit het seizoen af L. S. de Feiter Leider projecten voor werklozen DE VEILIGE ZONNEBRIL VAN DE VAKOPTICIEN IS BIJ ONS AANGEPAST AAN UW OGEN, UW SMAAK EN UW BUDGET. OPTIEK" JONGE Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. GEMEENTE BORSELE Welzijn Ouderen Kruiningen bijeen WEMELDINGE HEINKENSZAND PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 6 JUNI 1986 Mercuriusweg 25,4382 NC Vlissmgen. Tfelefoon: 01184-183 51. Albert Plesmanweg 2,4462 GC Goes. Telefoon: 01100-12730. God netland uit Bij Auto Hendriks Goes is de showroom lors uitgebreid. Móói geworden u moet echt komen kijken. Als het even kan op 5, 6, 7 en 9 juni, want dan zetten we de deuren wagenwijd voor u open. Lekkere hapjes, verfrissende drankjes, een heerlijk uitje. Zeker als u ziet wat er aan prachtige gebruikte en nieuwe auto's voor u klaarstaat. Keuze volop, u kijkt uw ogen uit. De komplete Opel-modellenreeks is te bewonderen. Van de zuinige Corsa tot en met de uiterst luxueuze Senator. Stuk voor stuk auto's die niet te versmaden zijn. En we hebben nog meer voor u in petto. Heelt u zin in een razend spannend spel? Mooi, want tijdens onze show kunt u bij aankoop van een nieuwe of gebruikte auto (v.a. 110.000,-) een komplete trip winnen. Waar u heen gaat, bepaalt u zeil. Met de reissteen. Wordt het een reis naar Parijs of Luxemburg? Maastricht of Antwerpen? Brugge of Amsterdam? U heeft 't zelf in de hand. Meer dan voldoende aanleiding dus om tijdens de feestdagen 'ns bij ons langs te komen. Zo'n prachtkans op een heer lijke reis voor twee personen laat u toch niet liggen? BEREKEND OP DE TOEKOMST. /4ulo hendriks Klein Frankrijk 31, 4461 ZN Goes. Tel. 01100-1 62 10. SCHOUWEN-DUIVELAND THOLEN EN SINT-PHILIPSLAND 7-8 juni Alarmnummer Schouwen-Duiveland 01184-14444 Alarmnummer Tholen en Sint-Philipsland 0011 Huisartsen Zierikzee: Vanaf vr. 19.00 uur tot ma. 8.00 uur: J. B. Visser, Zierikzee, tel. 01110-3965. Spreekuur voor spoedgevallen 11.00- 11.30 uur. Westhoek en Brouwershaven: v.a. vr. 18.00 uur tot ma. 8.00 uur: G. v. Beek-Verbeek en J. Ph. Stenger, Burghseweg 54, Haamstede, tel. 01115-1861; L. A. M. Bruel, Markt 30, Brouwershaven, tel. 01119-1280; J. L. Flach, J. van Renesseweg 6, Renesse, tel. 01116-1280. Spreekuur voor spoedgevallen 11.30- 12.00 uur en 16.30-17.00 uur. Bruinisse, Oosterland en Nieuwer- kerk: v.a. vr. 18.00 tot ma. 8.00 uur: A. Dorrestein, Dorpsweg 5, Bruinisse, tel. 01113-1280. Stavenisse, Sint-Maartensdijk, Sint- Annaland, Scherpenisse: (patiënten dokter v. d. Bel): A. C. J. Noteboom, Sint-Annaland, tel. 01665-2400. Sint-Philipsland en Nieuw-Vosse- meer: A. van Doesburg, nint-Philips- land, tel. 01677-2500. Poortvliet, Oud-Vossemeer, Tholen, Scherpenisse: (patiënten dokter Padt): R. H. Padt, Schoolstraat 33, Poortvliet, tel. 01662-2400. Dierenartsen: Zonnemaire E. Wondergem, tel. 01112-1880. Tholen: W. Brons, tel. 01666-2596; klei ne huisdieren weekendspreekuur Kalfdamseweg 2, Poortvliet op zat. 8.30-9.00 uur en Botermarkt 10, Tho len van 11.00-12.00 uur. Tandartsdiensten Sch.-Duiveland: H. A. Boom-de Kei zer, Westerenbanweg 14, Burgn- Haamstede, tel. 01115-3103. Spreekuur voor spoedgevallen 17.00- 17.30 uur. Apotheek: Apotheek 'Zierikzee', Dam 18, tel. 01110-2906. Geopend zat. 9.00-12.30 uur en 16.30J7.30 uur, zondag 12.00- 12.30 uur en 18.00-18.30 uur. Wijkverpleging: Tholen en Sint-Philipsland: tel. te bereiken 01666-2318. Schouwen-Duiveland: voor dringen de hulpvragen is de dienstdoende wijkverpleegkundige (7 x 24 uur) te bereiken via het tel.nr. 01110-4433. SEROOSKERKE - De werkgroep Kerkmuziek van de gereformeerde en hervormde toerustingscommissie Schouwen-Duiveland sluit op zater dag 7 juni het seizoen af. Dat gebeurt met een uur zingen, musiceren en informatie over het thema 'muziek in de kerk' in de Hervormde Kerk van Serooskerke. De avond duurt van zeven tot acht uur. Muzikale mede werking verlenen Liesbeth Francke en het Gereformeerd Kerkkoor uit Zierikzee, onder leiding van Mar van der Veer. Belangstellenden wordt ver zocht een liedboek mee te nemen. ZIERIKZEE - L. S. de Feiter uit Burgh-Haamstede is benoemd tot projectleider van werkloosheidprojec ten op Schouwen-Duiveland. Die pro jecten op het eiland gaan uit van de Vrijwerkcentrale aan de Zierikzeese Manhuisstraat. De Feiter werkte voorheen op het bureau welzijn van de gemeente Spijkenisse. Zet zelf 'n kleintje in de PZC. Daar doe je goeie zaken mee. VOORZON 0N0ER ALLtv OMSTANDIG HEDEN 1 I Opticien Optometrist OM Contactlensspecialist ff ANVC Lange Vorststraat 40, Goes, tel. 01100-11272 En de makelaar weet van wanten en kranten. Bouw buurthuis wijkvereniging aan de Waadvogelstraat te Heinkenszand. Burgemeester en wethouders van Borsele bren gen ter openbare kennis, dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 der wet op de ruimtelijke ordening en artikel 50, lid 8 van de woningwet bouwvergunning te verlenen aan de Wijkvereniging Watervliet te Heinkenszand voor het bouwen van een buurthuis aan de Waadvo gelstraat te Heinkenszand. De bestemmingsplanmatige regeling van dit gebied via het geldende bestemmingsplan Hein kenszand, gedeelte 'Watervliet I', is inmiddels achterhaald. In verband hiermee heeft de gemeenteraad op 3 juni 1986 verklaard dat voor dit gebied een (herziening van het) bestemmingsplan wordt voorbereid. Het ingediende bouwplan past in dit in voorbereiding zijnde bestemmingsplan. In het kader van de procedure om vooruitlopen de op het rechtsgeldig worden van dit in voorbe reiding zijnde bestemmingsplan nu reeds bouw vergunning te verlenen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld ingaande 9 juni 1986 gedu rende 14 dagen eventuele bezwaren tegen de voorgenomen vergunningverlening schriftelijk in te dienen bij burgemeester en wethouders van Borsele, postbus 1, 4450 AA Heinkenszand. Gedurende deze termijn liggen de daarop betrek king hebbende stukken voor een ieder ter ge meentesecretarie, bureau ruimtelijke ordening en volkshuisvesting, Stenevate 10 te Heinkens zand, ter inzage. Heinkenszand, 6 juni 1986. Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. G. C. G. van den Heuvel, burgemeester; J. L. M. van Put, secretaris. KRUININGEN - De stichting Welzijn voor Ouderen in Reimerswaal houdt woensdagmiddag 18 juni een bijeen komst in 'Ons Dorpshuis' te Kruinin gen. Vanaf 14.30 uur geeft het Senio renorkest Zeeland een concert. Na de pauze treedt de groep 'Meer bewegen voor ouderen' uit Rilland op. De hele middag kunnen belangstellenden kennis maken met diverse werkstuk ken van Reimerswaalse handvaardig- heidsgroepen en schilderclubs. Hengelwedstrijd De hengel sportvereniging 't Grondeltje in We- meldinge houdt zaterdag een compe titiewedstrijd in het Rijn-Scheldeka naal. Er wordt gevist van 14.00 tot 17.00 uur en de inschrijving is van 12.00 tot 13.00 uur in hotel 'Vredebest' in Wemeldinge. GOES Het seizoen van de Goese tafeltennisvereniging GTTV is afge sloten met een toernooi, waaraan de spelers van de deelnemende vereni gingen in drie klassen waren ver deeld. In de C-klasse werd in de poule een goede onderlinge strijd uitge vochten. Hierdoor moesten de poule winnaars in de tweede ronde tot het uiterste gaan om de halve finale te bereiken. De enige, die als tweede in de poule geëindigd was en toch wist door te dringen tot de halve finale was A. Kokkelkorn van Borssele. In een spannende partij moest ze het onderspit delven tegen G. de Fouw, die wel drie games nodig had om de finale te bereiken. De andere halve finale werd met ge mak gewonnen door J. Duynkerke van Borssele, die geen enkele moeite had met D. Hamelink van N.S. Hier door moest de wedstrijd om de derde en vierde plaats gespeeld worden tus sen twee spelers, die ook in de poule al tegenover elkaar stonden. D. Hame link had in de poule nog gewonnen van A. Kokkelkorn, maar nu verloor hij. De finale was in de eerste set nog vrij spannend, maar in de tweede set liep G. de Fouw een achterstand op. die snel opliep en onoverbrugbaar bleek, waardoor J. Duynkerke deze finale won. In de B-klasse waren min der deelnemers, maar de strijd was er niet minder om. L. Jacobusse, die van te voren als winnaar getipt was, speel de in de kwart-finale slechts waardoor hij uitgeschakeld was voor een ere plaats. Hierdoor werd die ereplaats opgeëist door H. Wildenbos, die in de halve finale door een teamgenoot van Jacobusse onderuitgehaald werd: J. Nieuwenhuyze, die nu op zijn beurt de favoriet voor de finale werd. In de andere halve finale had A. Goossen van 't Batje E. Capello van N.S. uitgeschakeld. Ook tegen H. Wilden- bos bleek E. Capello niet bestand, waardoor de strijd om de derde en vierde plaats in het voordeel van T.T.V.G. verliep en N.S. tevreden moest zijn met een tweede speler, die op de vierde plaats eindigde. In de strijd om de eerste plaats nam J. NIeuwenhuijze in de eerste set een ruime voorsprong, maar in de tweede set sloeg A. Goosssen even hard terug, waardoor een beslissende derde set nodig was. In deze beslissende set ging de strijd gelijk op en was het A. Goossen die tot z'n eigen verbazing met 20-22 won. In de A-klasse wisten ook drie van de vier poule-winnaars door te dringen tot de kwart-finale. Door het behaalde resultaat kwamen de spelers in de kwart-finale spelers tegen van de eigen vereniging. L. Traas won van R. Luyk, J. Sinay won van T. Wolferts, J. v. d. Berge won van B. Blok en R. Simonse van P. Reyn- ders. Hierdoor ontstond in de finale een strijd tussen T.T.V.G. en G.P Beide verenigingen wonnen 1 partij waardoor de wedstrijd om de derde en vierde plaats en de finale wederom een tweestrijd werden. Tussen G.P en T.T.V.G. J. Sinay en R. Simonse had den elkaar al in de poule ontmoet en nu liet R. Simonse het niet op drie sets aankomen. In twee sets liet hij 2 Sinay ruim achter zich. In de finale had L. Traas tegen J. v. d. Berge in de eerste set een ruime voorsprong, maai liet die schieten en verloor die met minium verschil. De tweede set had een soortgelijk verloop waardoor J. v, d. Berge de finale won. Rommelmarkt Op het Van der Biltplein in Heinkenszand wordt za terdag 14 juni van 9.30 tot 16.00 uur een grote rommelmarkt gehouden ten bate van de hervormde kerk. Er zijn ook allerlei attracties, zoals een ver koping bij opbod, de spiraal (uit de Sterrenshow) en een grabbelton. Ver der is er koffie met wafels te verkrij gen en er bestaat de mogelijkheid om de toren van de kerk te beklimmen Toneelavond De Katholieke Vrouwen Organisatie (KVO) en de NCVB houden zaterdag, in samenwer king van de ouderensoos een toneel avond in 'De Stenge' in Heinkens zand. De plaatselijke jeugdclubs spe len dan een klucht in Zeeuws dialect. Het verhaal speelt zich af in Hein kenszand omstreeks 1600, in de tijd van de zeerovers. De voorstelling be gint om 20.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 32