O Chef Couponafdeling (m/v) NCBBANK Ervaren voor onz ingenieur Bouwkunde ètiging Bergen op Zoom witteveen+ bos HEREN EN DAMES VERKOPERS: N.V Nationaal Spaarfonds Vereeniqinq Kinderzorg Personeel DIREKTEUR<V/M) een groepsleid(st)er een groepsleid(st)er invalkracht (m/v) secretaresse/typiste Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland 6 Om deze stellingname verder vorm te geven zoeken wij, ten behoeve van ons kantoor Hulst een Hij/Zij zal de supervisie uitoefenen oven het correct verwerken van coupons (produktie) en de daarmee samenhangende administratie,- een juiste naleving van instructies; de oplei- ding(en) van medewerklstlers van de afdeling in bestaande, danwel nieuwe werkmethoden. Tevens treedt hij/zij op als contactpersoon voor buitenlandse betaalkantoren. Er zijn intensieve contacten met andere grens- kantoren als Putte en Sluis. Profielschets Graag komen wij in contact met kandidaten die een afgeronde VWO/MEAO-opleiding (met in het takenpakket: Nederlands, Duits, Engels en Frans), kunnen koppelen aan leidinggevende capaciteiten. Ook belangstellenden met een ander opleidingsniveau, aan gevuld met enkele diploma's van de verschillende bedrijfs- correspondenties Engels, Duits en Frans worden uitgenodigd te reflecteren. Vooruitzichten Deze interessante baan wordt over eenkomstig gehonoreerd met een goed salaris, aangevuld met een 13e maand, balansgratificatie, vakantietoeslag en uitstekende reis- en studiekosten vergoedingen. Informatie en sollicitatie Uitgebreider informatie wordt u gaarne verstrekt door de heer F. Haak, RCAZ regio Grenskantoren, tijdens kantooruren telefonisch bereikbaar onder nummer 01140-13351. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de NOB Bank, Postbus 941, 1000 AX Amsterdam, ter attentie van de heer R. Heuft, afdeling Personeelszaken. ONRJ Wat wij vragen en bieden Uw reactie DER BOEDE leerling-ziekenverzorgenden m/v ZXEKENVEKZOROnro, IETS VOOR JOU? PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 24 MEI 1986 Behorende tot Chase Manhattan Sinds april 1984 is de Nederlandse Crediet- bank nv een volledige dochter van Chase Manhattan. Bij de samenwerking tussen beide instellingen is "Partnership" het sleutelwoord. Toch blijft de NCB een Nederlandse bank, die onder eigen naam en met behoud van eigen identiteit de Nederlandse markt blijft bewerken. Persoonlijkheid, inzet en kwaliteit kenmerken die NCB. Deze bank nodigt u uit uw persoonlijkheid, inzet en kwaliteit in te zetten in haar organisatie. NEDERLANDSE CREDIETBANK NV NCB Hoofdkantoor Amsterdam lboven): Chase Head-office New York -4- Witteveen+Bos is een raad gevend ingenieursbureau met 280 medewerkers. Naast het in Deventer gevestigde hoofd kantoorzijn erin Nederland nog twee vestigingen, te weten Almere en Bergen op Zoom. In het buitenland is W+B gevestigd in Curagao, Indonesië, Maleisië en Mexico. Ons bureau is aktief op het gebied van civiele techniek, milieu techniek, technische installaties en bouwtechniek. Raadgevende Ingenieurs Onze vestiging in Bergen op Zoom is een zelfstandig opererend onderdeel van Witteveen+Bos in Deventer. De werkzaam heden worden verricht vanuit drie afdelingen, te weten Civiele Techniek, Installatietechnieken Bouwkunde. Door een sterke toename van het aantal opdrachten is binnen deze laatste afdeling behoefte ontstaan aan een ervaren HTS-er Bouwkunde. U wordt binnen het afdelingsteam belast met het bestek- schrijven en ontwerpen van de opdrachten. Hiertoe onderhoudt u veelvuldig zelfstandige contacten met de opdrachtgevers, zowel telefonisch als op locatie. Naast uw opleiding HTS-Bouwkunde kunt u terugzien op minimaal 2 jaar praktische ervaring. In verband met de noodza kelijke rapportage is een goede redactionele vaardigheid gewenst. U kunt bij ons rekenen op een uitstekende werksfeer, waarin pragmatisme en kwaliteit centraal staan. Bovendien is W+B een dynamisch en internationaal opererend bedrijf, zodat er met een grote verscheidenheid aan opdrachten wordt gewerkt. Beheersing van de Engelse taal is daarom een must. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Witteveen+Bos, t.a.v. ing. B. van Weesep, vestigingsmanager, postbus 195, 4600 AD Bergen op Zoom. Als u eerst wat meer wilt weten kunt u hem bellen, telefoon 01640-55200 of 's avonds 01641-3941. Interim-management, Projectadvisering en Rekrutering cn o cp bv Tijs Slot van der Meulen co O STOA zoekt voor een gekombineerde instelling voor maat schappelijke dienstverlening een: Funktie-informatie De direkteur is verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding van de instelling en daarmee voor de uitvoering en koördi- natie van het door het stichtingsbestuur vastgestelde beleid. Binnen bestuurlijke richtlijnen is hij verantwoordelijk voor de externe afstemming van de organisatie, de interne/on derlinge afstemming van de deelorganisaties en de struktu- rering van de arbeidsorganisatie. De organisatie verkeert in fase van beweging en ontwikkeling. Funktie-eisen management-ervanng, bij voorkeur op direktie-nivo; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid; een flexibele instelling; realiteitszin en kreativiteit; financieel inzicht hebben; vermogen betrokkenen te motiveren tot uitvoering, samenwerking en vernieuwing; aantoonbare stressbestendigheid. Standplaats MiddelburgA/lissmgea Salaris Maximaal f 6.756,57 bruto per maand. Inlichtingen Bij drs. H.G. Slot en bij drs. K. Verwey, telefoon: 030-511186. Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van dit blad, nchten aan: STOA, Tolsteegsingel 15, 3582 AD Utrecht, onder vermelding van vakaturenummer 8661. Selektie Een gesprek met de selektie-psycholoog kan deel uit maken van de procedure. 1 September wordt de belangrijkste dag van uw leven... Op deze gewichtige datum start de opleiding tot Verkoopinspecteur bij het Nationaal Spaarfonds. En dat kan wei eens de belangrijkste dag van uw leven worden. Want een functie als Verkoopinspecteur (m/v) betekent een regelrechte uitdaging, waarbij u met zeer uiteen lopende typen mensen in aanraking komt. Het gaat hier om potentiële spaarders, die u op eigen initiatief en met ondersteuning van voorlichtingscampagnes benadert. U weet hen op doeltreffende en overtuigende wijze te adviseren over de voor hen juiste spaarvorm die leidt tot vermogensvorming. Dat vereist doorzettingsvermogen', een groot enthousiasme en het talent om zeer goed per soonlijke contacten te kunnen leggen. Daarbij beschikt u over voldoende discipline en een sterk verantwoordelijkheidsgevoel. U 'schuwt het werken in de avonduren niet. U heeft bij voorkeureen middelbare schoolopleiding; ervaring als verkoper is niet strikt nood zakelijk. Uw honorering is uitstekend: basissalaris plus een goede provisieregeling. Daarbij komen nog een premievrij pensioen, onkostenvergoeding, een zakenauto en een interessant pakket emolumenten. Een psychotechnische test maakt onderdeel uit van de selectieprocedure. Als u zich meent te herkennen in deze functie en tussen de 25 en 35 jaar bent, richt dan uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreid c.v. aan de heer J. F. de Jong. Onderdeel van Delta Lloyd Verzekeringsgroep N.V. Alexanderstraat 3, 2514 JL 's-Gravenhage TE MIDDELBURG vraagt voor de lokatie Terneuzen van het medisch kleuterdagverblijf Zeeland voor een volledige dagtaak (voorlopig voor 1 jaar) in verband met zwangerschapsverlof, met kans op een vaste aanstelling, voor een volledige dagtaak. Het medisch kleuterdagverblijf is gevestigd in 4 eengezinswoningen. Vanuit het M.K.D. wordt een vorm van hulp geboden, die erop gericht is het kind, bij wie een stoornis in de o ntwikkeling optreedt (of dreigt op te treden) en het gezin in haar totaliteit, te benaderen. Functie-omschrijving het, samen met een collega, begeleiden van een groep van maximaal 6 kinderen, in de leeftijd van VA - 7 jaar het, samen met een collega, gestalte geven aan het uitvoeren van behandelingsplannen samenwerken met de ouders samenwerken met een multidisciplinair team Functie-eisen een minimumleeftijd van 21 jaar bij voorkeur ervaring met soortgelijk werk kunnen werken in teamverband een relevante opleiding: bij voorkeur HBO-IW, Pabo, kleuterakte, Mikojel. Voorts roepen wij kandidaten op te solliciteren naar de functie van die tijdens ziekte van het dan aanwezige teamlid bereid is in te vallen. Arbeidsvoorwaarden Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring bij een volledige werkweek tussen 2.128,- en 3.253,- bruto per maand. De cao medische kleuterdagverblijven is van toepas sing. Opname in het PGGM-pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties, met ver melding van opleiding, ervaring en' referenties gelieve u tot uiterlijk 1 juni a.s. te richten aan de directie van de Vereeniging Kinderzorg, Nieuwstraat 47, 4331 JK Middel burg. Vermeld duidelijk voor welke functie u solliciteert. De Vereeniging Kinderzorg heeft een christelijke signatuur. QflG ZEELAND De Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland (SVRZ) beheert in de provincie Zeeland twaalf instellingen in diverse sectoren van de ge zondheidszorg. Er werken bij de SVRZ ruim 1900 mensen en er is de zorg voor ongeveer 1450 bewoners/patiënten. Bij onderstaand huis bestaan de volgende vacatures Der Boede in Koudekerke is een gecombineerd verpleeghuis waar ongeveer 370 mensen worden verzorgd en verpleegd. Er werken onge veer 500 personeelsleden. Ten behoeve van de opleiding die per 1 september 1986 van start zal gaan hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor voor de opleiding 'NIEUWE STIJL', welke 2 jaar en 26 weken duurt De opleiding heeft een voorbereidende periode van 30 weken, bestaande uit theoretisch onderwijs, stageperioden en vakantie. Tijdens dit gedeelte ontvangt men het zogenaamde 'zakgeld' van f 395,- bruto per maand. Daarna volgen nog twee praktische leerperio den van 52, respectievelijk 48 weken. In deze perioden bedraagt het bruto maandsalaris f 1.160,- respectievelijk f 1.370,-. Toelatingseisen: - leeftijd tenminste 16 jaar en 8 maanden; - in het bezit van het einddiploma MAVO; LBO, waarvan tenminste 2 vakken op C-niveau, waaronder 1 theore tisch vak öf een andere gelijkwaardige opleiding. Inlichtingen: Voor nadere informatie kun je bellen met mevrouw M. Lommers, Praktijk coördinator, telefonisch bereikbaar onder nummer (01185)-1216. Een video-reportage over het werken bij de stichting is op verzoek te zien 1 bij het Centraal Bureau, afdeling Voorlichting en PR. vandeS.V.RZ en bij de Zeeuwse arbeidsbureaus. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kun je, onderduidelijke vermelding van het huis en de vacature, binnen zeven dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland, postbus 100,4330 AC te Middelburg. Het Provinciaal Opbouworgaan Stichting Zeeland te Middelburg, waarvan deel uit maken de Zeeuwse Culturele Raad, de Zeeuwse Raad voor Maatschappelijke Dienst verlening, de Zeeuwse Sportraad, de Zeeuwse Jeugdraad, de Zeeuwse Raad voor Ouderen en het Provinciaal Overlegorgaan Zwakzin nigenzorg Zeeland vraagt op korte termijn een (part-time, 50%) Taak: De te benoemen medewerk(st)er zal worden belast met: tekstverwerking en collationeerwerkzaam- heden; post- c.q. archiefbehandeling; telefoonbediening; notuleren van vergaderingen; bijkomende ondersteunende werkzaam heden. Functie-eisen: voltooide middelbare schoolopleiding op tenminste MAVO-4 niveau; ervaring met tekstverwerkingsapparatuur; goede contactuele eigenschappen. Salaris: Het salaris bedraagt, op basis van functie waardering, afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding, maximaal (1.362,50 bruto per maand (50% van 2.725,-, zijnde maximum schaal 4, norm 1 juni 1985). Informatie: Aanvullende informatie over deze functie kunt u inwinnen bij: mevrouw J.B.G. de Vries-van den Berg, directiesecretaresse/hoofd typekamer, en de heer D. Janse, administrateur. Beiden zijn bereikbaar onder telefoonnummer (01180) 3 30 24 (tijdens kantooruren). Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de directeur der stichting, drs. A.J.H.M. Mutsaers, postbus 407, 4330 AK Middelburg, onder vermelding van "S-S.T." op de enveloppe.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 6