Werkgroep wil op proef uitgave jongerenkrant Barbé: decentralisatie van onderwijswetgeving gewenst PZC/ provincie NVOB-VOORZITTER M. J. LEENHOUTS: schoon houden bv Man gewond bij val van ladder in Terneuzen RODE KRUIS DIRECTEUR BIJ START COLLECTE GOED GEORGANISEERD Rath en Doodeheefver Middelburg gesloten Diefstal kostbare foto-apparatuur Inbraak in winkel Boerenbond Hulst Geldladen gelicht in kantine Renesse J i i ij DI r u IJ wie over 'n hypotheek denkt, houdt 31 mei vrij! GOES Gewonde bij botsing Sint-Maartensdijk Vervangende veerdienst voor rijkspont Sluiskil Gestolen auto in Hoek teruggevonden VOOR BETERE AANSLUITING OP ARBEIDSMARKT Aansluiting Zwaargewonde bij bedrijfsongeval in 's-Heerenhoek. Topper Tempo Vergadering Zeeuwse Dienstenbond CNV 13 SUBSIDIE PROVINCIE GEVRAAGD ZATERDAG 24 MEI 1986 Bouwwereld enthousiast over Zeeuws tunnelplan RENESSE Het NVOB-Zeeland (Nederlands Verbond van Ondernemers in de Bouwnijver heid) is enthousiast over de nieuwe plannen van de provincie voor een vaste oeververbinding onder de Westerschelde. Het plan, dat onlangs werd gepresenteerd door gedeputeerde drs. R. C. E. Barbé komt in grote lijnen overeen met de ideëen die daarover in de Zeeuwse bouwwereld leven. Voorzitter M. J. Leenhouts zei dat vrijdag in Renesse tijdens een ledenvergadering van het NVOB-Zeeland. De NVOB-voorzitter stelde gistermid dag met voldoening vast, dat het plan bijna overal goed ontvangen is. Alleen de milieuorganisaties hebben hun be denkingen. Maar volgens Leenhouts moet ook op dat punt 'in goed overleg' zeker een oplossing gevonden kunnen worden. De voorzitter van het NVOB-Zeeland zei ervan overtuigd te zijn, dat realise ring van de plannen de economische ontwikkeling van Zeeland ten goede zal komen. Hij maakte duidelijk er vast op te rekenen, dat de Zeeuwse bouwwereld in staat gesteld zal wor den een aandeel te leveren in de eventuele bouw van een Westerschel- detunnel. Leenhouts toonde zich vrijdag in Re- nesse gematigd optimistisch over de situatie op de Zeeuwse bouwmarkt. De omzetcijfers van de bouwbedrijven stijgen langzaam, maar aan de andere kant staat er nog altijd te veel mate rieel stil en is het prijsniveau nog steeds te laag. „Niettemin kunnen we optimistisch zijn, mits de overheid een handje toesteekt en de economi sche groei doorgaat. Een voorwaarde voor het laatste is dan wel, dat er rust op de arbeidsmarkt is en aan de MIDDELBURG Het Middelburgse verkooppunt van behang- en wand- bekledingsfabriek Rath en Doode heefver is in verband met een faillis sement gesloten. Een week geleden kregen de vier werknemers hun ont slag. De RD-groep gaat wel in een afgeslankte vorm verder, wat bete kent dat ook de vestigingen in Alk maar, Sittard, Wassenaar en Zwolle dicht gaan. Hun taken worden over genomen door het hoofdkantoor in het Brabantse Rijen. Het bedrijf stel de een overlevingsplan op waarmee 157 van de 245 arbeidsplaatsen be houden blijven De inkrimping is te wijten aan de economische recessie, waardoor het aantal verhuizingen en daardoor de vraag naar wandbekleding is afgeno men, aldus een woordvoerster van de firma PR-unit, die momenteel de con tacten voor Rath en Doodeheever verzorgt. Het honderd jaar oude be drijf heeft voorts vestigingen in Am sterdam, Groningen, Rijen, Rotter dam en Utrecht. Daarnaast is de RD-groep, bestaande uit de onderne mingen Rath en Doodeheefver en Goudsmid Hoff, actief in België, Frankrijk en de Bondsrepubliek. Deze vestigingen in binnen- en buitenland vallen buiten de reorganisatie. Rath en Doodeheefver houdt zijn naam aan vanwege de bekendheid bij het pu bliek. Chef M. L. A. J. van de Sande van de Middelburgse vestiging betreurt zijn ontslag. „Middelburg was altijd één van de best draaiende verkooppunten van het zuiden. Ik betwijfel of er vanuit Rijen een optimale service kan worden verleend." Hij spreekt van een technisch faillissement, waarbij meer op de miljoenen dan op de werkne mers wordt gelet. „Het had ook op een andere manier gekund. Er zijn een aantal jaren geleden ook al reorgani saties doorgevoerd. De werknemers die afvloeiden of vervroegd uittraden, kregen tienduizenden guldens toege stopt. Dat geld had men beter in het bedrijf kunnen investeren." Van de Sande is van plan om samen met oud-personeel in dezelfde branche een grossiersbedrijf op te zetten. Maar hij is bang dat het project om financiële redenen zal afketsen. ZIERIKZEE Uit een fotozaak op de Dam in Zierikzee is donderdagmid dag tussen 16.00 en 17.00 uur foto apparatuur ter waarde van vijftien honderd gulden gestolen. Drie perso nen, twee meisjes en een jongen, kwa men de zaak binnen. Toen zij even later weg waren, was een reclamebord van zijn plaats geschoven en ontbra ken een spiegelreflexcamera, een lens en een flitser. HULST In de nacht van donderdag op vrijdag hebben onbekenden inge broken in een winkel van de Boeren bond aan het Stationsplein in Hulst. De inbrekers zijn via het dak binnen gekomen en hebben zich vervolgens uit de voeten gemaakt met een aantal motorzagen, een hoeveelheid kleding, een radio-cassetterecorder, een boor machine en andere materialen. De totale waarde van de vermiste goede ren bedraagt circa 3300 gulden. RENESSE In de kantine van een manege aan de Stoofweg in Renesse is donderdagavond rond 23.00 uur inge broken. De daders haalden de geldla den van de fruitautomaat, de jukebox en de kassa leeg. C. L. B. uit Renesse deed aangifte van de diefstal, maar kon niet precies aangeven hoeveel geld er werd vermist. ondernemingen voldoende middelen arbeidstijdverkorting in de bouwsec- worden gelaten om te investeren". t0r. In die bedrijfstak is de atv voor NVOB-voorzitter Leenhouts zette een belangrijk deel vertaald in roos- zich gisteren af tegen een verdere tervrije dagen. Het systeem van roos- (Advertentie) KOSTENBESPAREND tervrije dagen, zoals dat nu wordt toegepast, is volgens Leenhouts ech ter 'een volledige flop' en moet zo snel mogelijk worden teruggedraaid of herzien. Want: „Te weinig rekening is gehouden met het feit dat eventueel op te vullen arbeidsplaatsen niet of nauwelijks kunnen worden bemand door gebrek aan geschoold perso neel". Volgens Leenhouts is invoering van atv pas verantwoord, zodra er voldoende vakbekwaam personeel langs de lijn staat om de opengevallen arbeidsplaatsen in te nemen. Tegen die achtergrond noemde Leenthouts het 'waanzin' om arbeidstijdverkor ting tot inzet van de cao-onderhande lingen te maken. Gom 20 VESTIGINGEN DOOR GEHEEL NEDERLAND VESTIGING: BEUKENHOF 14462 EN GOES, TEL. 01100-11220 MIDDELBURG De Stichting Jon geren Informatie en Kommunikatie (SJIEK) wil in september een experi menteel eerste nummer van een jon gerenblad uitbrengen dat de Zeeuw se jeugd informeert over zaken als onderwijs, cultuur, arbeid en woon- en leefomstandigheden. Het is de bedoeling dat het blad in de toe komst vier maal per jaar uitkomt. De werkgroep SJIEK heeft voor haar activiteiten een subsidie van een kleine 7500 gulden aangevraagd bij gedeputeerde staten. De subsidieaanvraag komt aan de orde tijdens een vergadering van de Zeeuwse Jeugdraad, die woensdag 4 juni vanaf 19.15 uur in het kantoor van de Stichting Zeeland in Middel burg wordt gehouden. De raad brengt gs advies uit over het toekennen van dergelijke subsidies. De raad stelt voor om assistent-secre taris W. J. Hoekstra als adviseur van SJIEK aan te wijzen. De jongeren- werkgroep, die 15 maart van dit jaar werd opgericht, had hierom verzocht. De Jeugdraad buigt zich voorts over het plan om een dienstweigeraar aan te stellen als administratief medewer ker op het bureau van Scouting Zee land in Vlissingen voor het vervullen van zijn vervangende dienstplicht. Het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid heeft Scouting Zee land erkend als zogenaamd tewerk stellingsobject. Provinciale staten be sloten vorig jaar om hiervoor een eenmalige bijdrage van hoogstens achttienduizend gulden te verstrek ken. De dienstweigeraar zal bij een positief advies per 1 juni aan de slag kunnen. Volgens de Zeeuwse Organisatie ter Ondersteuning van het Sociaal-Cul tureel Werk (ZOOS) is Zeeland de enige regio waar het sociaal-cultu reel werk verstoken is van financiële technische begeleiding. De organisatie wijst erop dat vrijwilli ge bestuurders door de veranderde overheidsregels nauwelijks een ver antwoord financieel beleid kunnen uitstippelen. ZOOS, waarbij zestien instellingen zijn aangesloten, wil daarom een financieel consulent aan trekken, waarvan ook het Zeeuws Informatie- en Servicebureau (ZIS) gebruik moet kunnen maken. De ver schillende aangesloten instellingen worden geconfronteerd met een reeks lastige technische en juridische zaken zoals AROB-procedures, CAO-wel- zijnswerk, huurovereenkomsten, wachtgeldproblematiek en de drank en horecawetgeving. Een financieel consulent zou hierin voor verlichting kunnen zorgen. Daarvoor is een lang durige subsidie nodig, waarover de Zeeuwse Jeugdraad advies moet uit brengen. De raad krijgt voorts de kans om de bouwstenen aan te dragen voor het provinciaal verkiezingsprogramma 1987-1991 van D66. Deze partij pleit voor het vooraf inventariseren van meningen van verschillende belan gengroepen in Zeeland. Zij voegt met deze premature inspraakreactie de daad bij het woord. Vervolgens komt ook de inspraakmogelijkheid van de raad op de discussienota provinciaal minderhedenbeleid aan de orde. (Advertentie) Rabobank Q SINT-MAARTENSDIJK Donder dag rond het middaguur vond op de kruising provinciale weg-Stoofdijk in Sint-Maartensdijk een aanrijding plaats tussen een tractor en een per sonenauto. De inzittende van de auto, mevrouw B. uit Gorinchem liep hier bij een gebroken neus op, de auto werd geheel vernield. De tractor, die werd bestuurd door P. F. uit Scherpenisse, stond voorgesor teerd op de provinciale weg om de Stoofdijk op te rijden. De politie ver moedt dat de bestuurder van de auto L. B. uit Gorinchem, de tractor te laat opmerkte. SLUISKIL De veerdienst van de rijkspont Sluiskil over het Kanaal Terneuzen-Gent wordt van maandag 26 mei vanaf 7.30 uur tot en met vrijdag 30 mei 17.30 uur gestremd in verband met aanpassings- en onder houdswerkzaamheden. In deze perio de wordt een vervangende veerdienst uitgevoerd met de VB 4, die uitslui tend voetgangers, fietsen en bromfiet sen overzet. Deze vervangende veer dienst wordt zoveel mogelijk volgens de bestaande dienstregeling uitge voerd, maar in verband met de be perkte capaciteit is enige vertraging mogelijk. HOEK In de Leenhoutstraat in Hoek is afgelopen donderdag de auto teruggevonden van J. C. M. uit Putte. De auto werd vorige week gestolen in Putte en werd vervolgens gebruikt bij een overval op het postkantoor in Boekhoute (B.) op 20 mei. De auto is ter beschikking van de eigenaar ge steld. TERNEUZEN - De 60-jarige T.K. de B. uit Kloosterzande is vrijdagmid dag rond half drie gewond geraakt toen hij bezig was met schilderwerk zaamheden op het dak van de garage van zijn zoon aan de Rijnstraat in Terneuzen. De B. had in de kiezelsteentjes op het dak een ladder neergezet. Op het moment dat hij op de ladder stond, gleed deze onderuit en kwam het slachtoffer op het dak terecht en liep daarbij een pijnlijke knie en pols op. Huisarts Vercauteren verleende eer ste hulp. Daarna werd De B. per ambulance overgebracht naar het J ulianaziekenhuis De scheidende Goese wethouders met hun echtgenotes: vlnr: J. de GraagG. J. Eshuis en drs J. Dijkgraaf. GOES De Goese oud-wethouders drs J. Dijkgraaf, G. J. Eshuis en J. de Graag hebben vrijdagmiddag tijdens een afscheidsreceptie in het stadhuis van de Ganzestad de handen gedrukt van enkele honderden mensen met wie ze in hun functie te maken hebben gehad. Zoals gemeld hebben de CDA'ers Dijkgraaf (wethouder van financiën, economische zaken, personeelszaken en sociale dienst) en Eshuis (wethouder van onderwijs, sport en recreatie) zich niet opnieuw beschikbaar gesteld voor de gemeenteraad. Omdat voor de VVD in het nieuwe dagelijks bestuur van de gemeente geen plaats was weggelegd, kwam ook een eind aan het wethouderschap van De Graag, die de afgelopen vier jaar de portefeuille welzijn heeft beheerd. Onder de bezoekers van de afscheidsreceptie waren vertegenwoordigers uit het Goese verenigingsleven, van gemeentebesturen, ambtenaren van de gemeente Goes, onderwijsgevenden en afgevaardigden van in stellingen waarin de vertrekkende wethouders namens de gemeente Goes een bestuursfunctie hebben ver vuld. VLISSINGEN - Gedeputeerde drs R. C. E. Barbé heeft vrijdag gepleit voor een decentralisatie van de onderwijs wetgeving om de lagere overheden wat meer armslag te bezorgen bij het streven naar een betere aansluiting tussen het onderwijs en de arbeids markt. Drs Barbé deed dat vrijdag in Vlissingen tijdens een landelijk con gres van de Vereniging van Directies in het Beroepsonderwijs (VDB). The ma van die congresdag: 'aansluiting beroepsonderwijs-arbeidsmarkt'. „Er liggen", zo constateerde Barbé gisteren in hotel Britannia, „nogal wat belemmeringen in de onderwijs wetgeving voor een efficiente en flexi bele samenwerking tussen beroepson derwijs en arbeidsbestel. Het is daar om van het grootste belang, dat de rijksoverheid zich beperkt tot het voorbereiden en vaststellen van hoofdlijnen van beleid. En als het de rijksoverheid lukt om de hoofdlijnen van beleid van de diverse departe menten enigszins op elkaar af te stem men, kunnen provincies, gemeentebe sturen, scholen en bedrijven écht aan de slag", aldus de gedeputeerde van economische zaken en onderwijs. „Ik ben van mening dat op provinciaal niveau de hoofdlijnen van het lande lijk beleid moeten worden vertaald en bewerkt tot integraal beleid. Ik zou niet weten welk bestuurlijk niveau daarvoor zo geschikt is als dat van de provincie". Drs R.C.E. Barbé De gedeputeerde hield de congres gangers vrijdag voor, dat het provin ciaal bestuur van Zeeland een hoge prioriteit toekent aan een verbete ring van de aansluiting van het be roepsonderwijs op de arbeidsmarkt. 's-HEERENHOEK Een werknemer van een Brabants montagebedrijf is donderdag zwaar gewond geraakt bij een bedrijfsongeval in 's-Heeren hoek. Het slachtoffer, J. H. uit Budel, gleed staande op een ladder weg van een vier meter hoge steunpilaar bij machinefabriek De Jonge. Hij kwam daarna op een betonnen vloer terecht met zijn rechterbeen nog tussen de sporten van de ladder, met als gevolg een doorgesneden achilles pees. De man werd per ambulance naar een ziekenhuis in Weert vervoerd voor een spoedoperatie. Behoefte aan hulp is oneindig VLISSINGEN - De behoefte aan hulp is oneindig. Landelijk Rode Kruis-directeur T. Herrema kan het vlak voor de start van een nieuwe inzamelcampagne niet genoeg bena drukken. Er wordt altijd wel ergens een beroep op zijn organisatie ge daan. Te veel kan er dus niet wor den gegeven. De directeur mikt voorlopig op een opbrengst van elf miljoen gulden. Een voorzichtige raming, want dat bedrag werd vorig jaar al bijna gehaald. De campagne loopt van vandaag (zaterdag) tot en met zaterdag 7 juni. Het Rode Kruis mag zich, gezien die formidabele opbrengsten, een popu laire organisatie noemen. Dat terwijl de meeste Nederlanders toch maar een zeer beperkt beeld van de werk zaamheden hebben. De Henri Du- nant voor reisjes met bejaarden en zieken, bloedtransfusie en hulp bij rampen in het buitenland. „En dan te bedenken", a.dus Herrema, „dat die drie blikvangers maar tien pro cent van ons werk vertegenwoordi gen. We doen zo veel meer. Welfare- werk, jeugd-Rode Kruis, de Rode Kruis Kolonne (RKK), ambulances, gehandicaptenvervoer. We werken in totaal met 35.000 vrijwilligers". Her rema -inderdaad DE Herrema, die ongeveer zes jaar geleden in Ierland werd gegijzeld- hoopt dat het lukt om in de campagne duidelijk te maken dat er overal wel iets gebeurt waar het Rode Kruis bij betrokken is. „Het Rode Kruis zit ook bij u op de hoek van de straat, dat is ons motto", aldus de directeur. De goedgeefsheid van de Nederlan ders is een noodzaak voor het goed functioneren van de organisatie. De giften maken ruim negentig procent uit van het budget, waar de 484 afdelingen het mee moeten doen. De rest bestaat uit betalingen voor ver richte diensten. Daarnaast krijgt het hoofdbureau van het Rode Kruis een deel van de opbrengsten van de Algemene Loterij Nederland, de lot to en de toto. Toch een risico, om zo afhankelijk te zijn van de gulle bui van Nederland. Directeur Herrema maakt zich daar geen zorgen over. Er bestaat een nationaal collecteplan. Iedere chari tatieve instelling krijgt een bepaalde actieperiode toegewezen, waarmee voorkomen wordt dat de collectan ten elkaar voor de voeten lopen en er gevaar voor 'geef-moeheid' ontstaat. Bovendien bieden nieuwe inzamel- methodes uitzicht op betere resulta ten. Het gerammel met de bus is een beetje ouderwets. Het gebeurt nog wel, maar het blijkt steeds moeilijker om voldoende collectanten te vin den. Het huis-aan-huis uitdelen van zakjes, die later weer worden opge haald, is een goed alternatief. De accept-girokaart tenslotte bliikt he lemaal tot een royale greep in de portemonnee te leiden. Herrema zou er op zich niets op tegen hebben om iedereen zo'n betaalkaart toe te stu ren. Maar dat mag nou net niet, alleen relaties van het Rode Kruis mogen een 'accept-giro' in hun bus vinden. Waarbij de directeur aante kent dat er soms verschil van me ning bestaat over het begrip 'relatie'. Rode Kruis-directeur T. Herrema: ...ook bij u op de hoek van de straat... Zeeland mag zich al jaren één van de vrijgevigste provincies noemen. Kringsecretaris J.J. Marteijn vertelt het niet zonder trots. Neem St. Phi- lipsland met 5,40 gulden per woon- eenheid, landelijk gezien een abso lute topper. Dit jaar hoopt de secre taris in heel de provincie toch zeker drie ton bij elkaar te halen. Daar mee zou het enigszins tegenvallende resultaat van vorig jaar weer goed gemaakt kunnen worden. Althans, tegenvallend: in 1984 werd er 269.306 gulden opgehaald, in 1985 was dat 268.570 gulden. „We zijn vooral door het tekort aan collectanten erg kwetsbaar", vertelt Marteijn. „Heb je er in een bepaald dorp of regio wat weinig, dan merkje dat meteen aan de opbrengst". Vol gens directeur Herrema is he_t char teren van collectanten een landelijk probleem. Hij zegt: „De mensen ge neren zich meer dan vroeger om met een collectebus gezien te worden. Dat is onderdeel van een maatschap pelijke verandering. Het gevoel van: ik sta hier, maar eigenlijk zou de overheid voor alles moeten zorgen". Anderzijds zijn er natuurlijk ook de vaste geldophalers, een kern die al tijd actief blijft. Een kleine tien procent van de Zeeu wen is lid van het Rode Kruis. Zij zorgen dat er tal van activiteiten opgestart kunnen worden. Marteijn noemt ondermeer de trombose- dienst, het ambulancevervoer, het welfarewerk en de vakantieprojecten voor bejaarden en zieken. Daarnaast zit er nog een belangrijke taakver zwaring aan te komen. De opheffing van de BB (Bescherming Bevolking) is binnenkort een feit. Het is de bedoeling dat het Rode Kruis de medische taak in de rampenbestrij ding op zich gaat nemen. De oplei ding van vrijwilligers is in volle gang. EHBO-cursussen en de basisoplei ding zijn genoegzaam bekend. Nieuw is de GOR, de gewondenzorg onder rampomstandigheden. Met die oplei ding hoopt het Rode Kruis straks voldoende mans te zijn om bij echte rampen acte de présence te geven. Voorlopig presenteert de hulporgani satie zich de eerste twee weken met de collectebus. „Het is niet toevallig, dat het eerste Contactcentrum Onderwijs Arbeid in ons land is ontstaan in onze provincie. Ik vraag me zelfs af, of dergelijke contactcentra elders in ons land tot stand hadden kunnen komen, als Zee land niet het initiatief had genomen". Drs Barbé betoogde voorts, dat het provinciaal bestuur bereid is veel te investeren in het beroepsonderwijs. In dat verband refereerde hij aan de toezegging aan de staatssecretaris dat vanuit Zeeland een half miljoen gulden beschikbaar wordt gesteld als bijdrage voor de inventaris van de nieuwe hotelschool in Middelburg. „Daarmee tonen wij aan", stelde Bar bé vast", dat in Zeeland niet lichtvaardig om een nieuwe onder wijsvoorziening wordt gevraagd, maar dat het ons ernst is". De congresgangers kregen vrijdag in Vlissingen diverse inleidingen te ho ren. Zo pleitte drs Th. de Keulenaar, directeur van de afdeling beroepson derwijs van het ministerie van onder wijs en wetenschappen, voor een bete re samenwerking in het beroepson derwijs. Volgens drs De Keulenaar moeten de diverse soorten van be roepsonderwijs meer op elkaar afge stemd worden. „Het beroepsonder wijs kent een groot aantal onderwijs soorten. Het heeft er nu nog veel van weg, dat al die schoolsoorten en orga nisaties eerder op zoek zijn naar wat hen verdeelt, dan naar wat hen bindt". Voorzitter drs J. J. van Hoof van de commissie onderwijs zaken van de Sociaal Economische Raad (SER) constateerde tijdens het congres, dat het huidige tempo van de ontwikke lingen in het bedrijfsleven het vrij wel onmogelijk maakt, dat het onder wijs direct tegemoet kan komen aan de wensen die binnen de bedrijven leven. Tegen die achtergrond zei hij grote waarde te hechten aan een verbetering van buitenschoolse op leidingsvoorzieningen. Volgens drs Van Hoof wordt de noodzaak van interne bedrijfsopleidingen steeds groter. De heer J. J. Riphagen, medewerker van het onderzoeksbureau Bakkenist Spits Co te Amsterdam signaleerde vrijdag dat binnen het bedrijfsleven nog altijd grote onbekendheid be staat over wat er momenteel in het beroepsonderwijs gebeurt en veran dert. „In het bedrijfsleven kom je nog steeds scheve en kromme ideëen over het beroepsonderwijs tegen. Je hoort er nog altijd de kreet: ze kunnen geen hamer vasthouden". Volgens Ripha gen moet er gericht gewerkt worden aan een betere voorlichting over de ontwikkelingen in het beroepsonder wijs teneinde het imago op te vijzelen. GOES - De kring Zeeland van de Dienstenbond CNV belegt op dinsdag 27 mei een ledenvergadering in de Prins van Oranje in Goes. De heer C. Rijzinga, landelijk be stuurder van de dienstenbond zal een toespraak houden over actuele zaken binnen de vakbeweging, in het bij zonder wat betreft de sectoren bin nen de dienstenbonden. Tijdens de bijeenkomst zullen enkele leden een gouden insigne krijgen in verband met hun 25- of 40-jarig lid maatschap van het Christelijk Natio naal Vakverbond. Verder komen eni ge zaken aan de orde in verband met het congres van de Dienstenbond CNV op 5 en 6 juni te Noordwijker- hout. De bijeenkomst dinsdag in Goes begint om 19.45 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 13