Geavanceerd produktieproces wil graag bediend worden door ervaren proces operators GENERAL ELECTRIC PLASTICS B.V. Personeel J Q_ CD cB Vereeniging Kinderzorg ervaren proces operators met VAPR0-B of MTS-Procestechniek Z5 Q_ SEKRETARESSE M/V kader- en engineerings personeel (m/v) ieder zijn vak..... tekenaar/constructeurs wtb tekenaar/constructeurs elektro techn. adm. medewerker tekenaars beton/staal tekenaar bewapening tekenaar leidingregistratie mts'ers elektronica mts'ers/hts'ers kantonnier (m/v) Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland "'i Streekziekenhuis Walcheren leenhouts' Aannemingsbedrijf B.V. Leenhouts' Aannemingsbedrijf B.V. BEDRIJFSLEIBER C.q. DIREKTEUR ALL-ROUND UITVOERBER W. EN W. Leenhouts' Aannemingsbedrijf B.V. ALLROUND BOUWKUNBIG UITVOERBER W. DE JONGE Co. ADMINISTRATIEVE KRACHT M/V CO 0) O" C CD Intercedenten m/v Uitzendbureau groepsleid(st)er maatschappelijk werk(st)er acquisiteurs 10 TER SCHORRE medewerk(st)er interne dienst ii. Stichting EXPERTISEBUREAU P. R. Service-buro B.V. Rosmalen WATERSCHAP SCHOUWEN-DUIVELAND PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 24 MEI 195 General Electric Plastics B.V., gevestigd te Bergen op Zoom, is een dochteronderneming van General Electric Company uit de U.S.A. en houdt zich in Nederland voornamelijk bezig met de fabricage van zogenaamde "Engineering Plastics", kunststoffen voor technische toepassingen. Dat geavanceerde produktieproces is de trots van General Electric Plastics B.V. Koploper in ontwikkeling, fabricage en marketing van industriële kunststoffen. Het Europese hoofdkwartier staat in Bergen op Zoom en beslaat zo'n 100 hectare. Hier werken ca. 1000 mensen in kantoren, onderzoekscentra en zeven fabrieken. Eind 1986 wordt daar nummer acht aan toegevoegd: de chloor-fabriek. Zowel voor de BPA-fabriek, de nieuwe PPO-fabriek als voor de medio volgend jaar op te starten chloor-fabriek, zoeken wij Zij kunnen aan de slag bij de bestaande Polymeer-fabriek, die net een grote capaciteitsuitbreiding heeft ondergaan, waarbij de procesbestu ring is aangepast aan de nieuwste technologische ontwikkelingen. Anderen kunnen terecht op onze Monomeer-fabriek waar de huidige produktie-capaciteit thans wordt uitgebreid onder de vorm van een zogenaamd "stretch-project". Zij gaan zich bezighouden met de besturing en controle van het volle dige produktieproces, deels vanuit een computergestuurde controle kamer en opvolging in de verschillende installaties. Wat zijn onze eisen? Allereerst vragen we een opleiding VAPRO-B of MTS-Procestechniek. Onontbeerlijk is ook tenminste enige jaren werkervaring in de proces industrie. Uw leeftijd is maximaal 35 jaar. En u bent een op en top vakman die graag met de modernste technieken werkt. Als u tenslotte kunt voldoen aan hoge kwaliteitseisen bent u bij General Electric aan het goede adres en willen wij graag kennis met u maken. Wat kunt u van ons èn Bergen op Zoom verwachten? Wij zijn een moderne, snelgroeiende organisatie met vele doorgroei mogelijkheden en moderne voorzieningen. Naast een goed salaris volgens onze eigen CAO zijn daar nog: 4/5-ploegendiensten, 26% ploegentoeslag (ook over het vakantiegeld en de 13e maand), premievrij pen sioen, goede doorgroeimogelijkheden, een verhuiskosten- en herinrichtingskostenregeling, en een spaarregeling. Bergen op Zoom is een plezierige plaats met alle mogelijkheden op cultureel, recreatief, onderwijs- en woongebied. Er zijn goede verbindingen naar de rest van het land. Heeft u belangstelling? Meer informatie kunt u verkrijgen bij de heer G.J.G. Dejonghe, Manager Employee Relations. Telefoon (01640) 3 22 03. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, eveneens ter attentie van de heer G.J.G. Dejonghe, richten aan de afde ling Personeelsza ken van General Electric Plastics B.V., Postbus 117 4600 AC Bergen op Zoom. De Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland (SVRZ) beheert in de provincie Zeeland twaalf instellingen in diverse sectoren van de gezondheidszorg. Er werken bij de SVRZ ruim 1900 mensen en er is de zorg voor ongeveer 1.450 bewoners/patiënten. Bij onderstaand huis bestaat de volgende vacature Ter Schorre in Terneuzen is een gecombineerd verpleeghuis waar ongeveer 206 mensen worden verzorgd en verpleegd. Er werken onge veer 260 personen. Wij hebben plaats voor een voor 32 uur per week. Functie-inhoud: - extern vervoer van personen; - onderhoud inventaris; - voorkomende werkzaamheden binnen de interne dienst. Functie-eisen: - diploma L.T.S., richting metaal; - rijbewijs BC/DE; - leeftijd tot 35 jaar. Salaris: Het maximum te bereiken salaris bedraagt f 2.864,- bruto per maand. Inlichtingen: Nadere Informatie over deze vacature wordt graag verstrekt door de heer Warrens hoofd interne dienst, bereikbaar onder telefoonnummer (01150) - 96351. Een video-reportage over het werken bij de stichting is op verzoek te zien bij het Centraal Bureau, afdeling Voorlichting en P. Ft. van de S. V.R.Z en bij de Zeeuwse arbeidsbureau's. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onderduidelijke vermelding van het huis en de vacature, binnen zeven dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland, postbus 100,4330 AC te Middelburg. Op het sekretariaat van de civiele dienst ontstaat op de lokatie Middelburg binnenkort een vakature voor een part-time, 32 uur per week De werktijden kunnen in onderling overleg vast gesteld worden. De civiele dienst omvat afdelingen als: voedings- dienst, schoonmaakdienst, linnendienst, receptie- dienst, transportdienst en huisvesting. Funktie-inhoud De sekretaresse civiele dienst: verzorgt de korrespondentie en archivering van de dienst; regelt het bespreken van de huisvesting; verzamelt en rangschikt gegevens ten behoeve van bedrijfsvoering; verzorgt de verslagen van vergaderingen; ontvangt de gasten van de dienst en vervangt bij afwezigheid de sekretaresse op de lokatie Vlissingen. Funktie-eisen Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat die: over goede kontaktuele eigenschappen beschikt; gevoel en interesse voor de civiele diensttaak heeft; een opleiding heeft op HAVO-niveau, gevolgd door een sekretaresse-opleiding. De Stichting Streek ziekenhuis Walcheren is ontstaan door fusie van het Bethesda- St. Joseph Ziekenhuis te Vlissingen met het Gasthuis te Middel burg. Het Streekzie kenhuis is één organi satie op twee lokaties, met een gezamenlijke kapaciteit van 462 bedden en 900 medewerkers. De aanstelling vindt plaats op basis van ons rechts positiereglement. Het salaris is afhankelijk van leef tijd en ervaring. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer J. Prenger, hoofd civiele dienst. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van "sollicitatie-G" op de enveloppe, binnen 10 dagen na verschijning in dit blad te richten aan de afdeling personeelszaken. Gasthuis, Noondpoortplein 2, Middelburg. Korrespondentie-adres: Postbus 640, 4330 AP Middelburg. Telefoon: 01180-37000. ii li) te Sluis vraagt een te Sluis vraagt een om leiding te geven aan haar afdelingen technische installaties en dakdekkerswerken (gas- en waterfit- terswerken, sanitair, centrale verwarming, zonener- gie, etc.) Op korte termijn worden bovenvermelde aktiviteiten ondergebracht in een afzonderlijke onderneming met als toekomstvisie deze onderneming verder uit te bouwen. Voor nadere informatie kontakt opnemen met Ir. J. M. Leenhouts, tel. 01178-1443, privé 01177-1626. Uw schriftelijke sollicitatie uiterlijk 01-06-1986 richten aan de direktie van Leenhouts' Aannemingsbedrijf B.V., Postbus 25, 4524 ZG Sluis met vermelding op de linkerbovenhoek van de enveloppe 'sollicitatie Bedr./L./D. Techn.lnst.'. met ruime ervaring op onderhoudswerken om deze geheel zelfstandig uit te voeren. Hij is verantwoorde lijk voor de realisatie van de projecten betreffende kwaliteit, kosten en voortgang. WERKOMSCHRIJVING: Organiseert en controleert de uitvoering van werken, lost voorkomende problemen op in deze. Verzorgt de toelevering van materiaal en mate rieel. Pleegt overleg, respectievelijk roept de inzet van onderaannemers af; controleert de kwaliteit en de kwantiteit van de leveringen. Registreert gewerkte uren, materialen, meer- en minderwerk en signaleert overschrijdingen en treft zonodig corrigerende maatregelen. Woont eventueel bouw- en werkvergaderingen bij. Overlegt met opdrachtgevers, opzichters, onder aannemers en toeleveringsbedrijven over werk- aanpak, uitvoering en planning. Voor nadere informatie kontakt opnemen met Ir. J. M. Leenhouts, tel. 01178-1443, privé 01177-1626. Uw schriftelijke sollicitatie uiterlijk 01-06-1986 richten aan de direktie van Leenhouts' Aannemingsbedrijf B.V., Postbus 25, 4524 ZG Sluis met vermelding op de linkerbovenhoek van de enveloppe 'sollicitatie Uitv. W. en W.'. te Sluis vraagt een met ervaring om deze werken in zijn geheel zelfstan dig uit te voeren. Hij is verantwoordelijk voor de realisatie van de projecten betreffende kwaliteit, voortgang en kosten. Hij dient op de hoogte te zijn van de moderne organisatietechnieken. FUNKTIE-INHOUD: Organiseert en controleert de uitvoering van werken, lost voorkomende problemen op in deze. Verzorgt de toelevering van materiaal en mate rieel. Pleegt overleg, respectievelijk roept de inzet van onderaannemers af, controleert de kwaliteit en de kwantiteit van de leveringen. Registreert gewerkte uren, materialen, meer- en minderwerk en signaleert overschrijdingen en treft zonodig de corrigerende maatregelen. Woont bouw- en werkvergaderingen bij. Overlegt met architecten c.q. raadgevende inge- nieursburo's, opzichters, onderaannemers en toe leveringsbedrijven over werkaanpak, uitvoering en planning. Voor nadere informatie kontakt opnemen met Ir. J. M. Leenhouts, tel. 01178-1443, privé 01177-1626. Uw schriftelijke sollicitatie uiterlijk 01-06-1986 richten aan de direktie van Leenhouts' Aannemingsbedrijf B.V., Postbus 25, 4524 ZG Sluis met vermelding op de linkerbovenhoek van de enveloppe 'sollicitatie Uitv. B. en U.'. Noordweg 52, Serooskerke zoekt op korte termijn een die zelfstandig kan werken. Functie-eisen: Meao of gelijkwaardige opleiding met type-, telex- en beeldschermervaring. Assurantiekennis is een pré. Leeftijd 25 jaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan P. v. WESTEN Walravenstraat 6 4339 AH Nieuw- en St. Joosland Randstad is het grootste Nederlandse Uitzendbureau met ruim 100 vestigingen in het hele land. Daarin zijn meer dan 200 gespecialiseerde units ondergebracht. Bedrijven, instellingen en overheid schakelen Randstad in voortijdelijk personeel bij o.a. pieken in het werk, vakantie en ziekte van vaste medewerkers. Zij, die om uiteenlopende redenen tijdelijk werk zoeken, kunnen bij Randstad terecht voor banen op kantoor, in de industrie, in de gezondheidszorg, in de horeca, in de technische sector. De intercedent(e) heeft vanuit een Randstadvestiging dagelijks contact met zowel bedrijven als uitzendkrachten. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij voor onze vestigingen in de provincie Zeeland Uw taak zal zijn: - het werven, ontvangen, selecteren en testen van uitzendkrachten, - het onderhouden en uitbreiden van onze relatie met bedrijven d.m.v. telefonische en persoonlijke contacten, - het uitzenden van tijdelijk personeel, - het voeren van de daarvoor benodigde administratie. Wat verwachten wij van u: Uw leeftijd ligt tussen de 23 - 26 jaar. U heeft een voltooide VWO-opleiding (diploma), bij voorkeur gevolgd door een hogere beroepsopleiding. Bedrijfservaring heeft u gedurende enkele jaren opgedaan in de commerciële dienstverlening. U bent een vriendelijke en spontane persoonlijkheid en wilt uw enthousiasme en ambitie kwijt in een verantwoordelijke job, waarbij flexibiliteit en creativiteit hand in hand gaan met de zelfstandigheid van de functie waarnaar u op zoek bent. Uw goed ontwikkelde gevoel voor humor loopt in dat opzicht parallel met uw stress-bestendigheid. U zoekt een baan die niet alleen een beroep doet op uw uit stekende verbale vermogens, maar tevens een baan waarin u naast uw energie al uw initiatief en inventiviteit kwijt kunt. Uw inlevingsvermogen kunnen wij gebruiken voor de commerciële zijde van deze uitdagende functie. U bent in staat niet alleen over de schouder van uw sollicitant, maar ook over die van uw cliënt mee te kijken. Randstad is tenslotte zo goed als u bent. Als u zeker weet dat deze profielschets op u van toepassing is, bieden wij u een functie met persoonlijke ontplooiings mogelijkheden. Naast interne opleidingen bestaat de mogelijkheid tot het volgen van externe opleidingen. Wij bieden u een goed inkomen en verdere emolumenten zoals o.a. een 13e maand, 8,5% vakantie geld en 25 vakantiedagen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor meer informatie kunt u bellen met Veronica van Kaam, tel. 01650-33 991. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een recente pasfoto, kunt u binnen 10 dagen zenden aan Randstad Diensten- groep Nederland bv, p/a Districtkantoor Randstad Uitzendbureau bv, t.a.v. de heer N.J.P. Westphal, personeelmanager, Boulevard 12, 4701 EV Roosendaal. Dit geldt zeker voor engineeringspersoneel. Waarbij kwaliteit en specialisatie voorop staan. Voor diverse langlopende projecten heeft deze afdeling plaatsingsmogelijkheden voor in de vakrichtingen: algemene machine- en apparaten bouw en of piping met kennis van en ervaring in div. besturingstechnieken bijvoorkeur MTS-Bouwkunde en enige ervaring Momenteel zijn er ook diverse mogelijkheden voor die dit jaar afstuderen en ervaring willen opdoen Heeft u interesse, neem dan snel contact op met één van onderstaande vestigingen. Ook in de avonduren zijn wij bereikbaar van 19.00 tot 21.00 uur via de telefoon nummers: 076-411009/01650-53485 en 01195-846 en onder kantooruren: Goes, Grote Markt 12, 01100 - 23220 Middelburg, Lange Noordstraat 24, 01180 - 23855 Vlissingen, Bellamypark 151, 01184 - 12661 Terneuzen, Noordstraat 81, 01150 - 18600 TE MIDDELBURG vraagt voor de lokatie Terneuzen van het dagcen trum voor schoolgaande jeugd i.o. (het dagcentrum voor schoolgaande jeugd wordt medio 1986 gestart in Terneuzen en is gekoppeld aan het medisch kleuterdagverblijf) Hiervoor worden kandidaten gevraagd te solliciteren naar de functie van: voor 30 uur per week Gezien de samenstelling van het team gaat onze voorkeur uit naar een vrouwelijke kandidaat. Vanuit het dagcentrum wordt hulp geboden aan kinderen in de leeftijd van 6-12 jaar en hun ouders, 'voor wie het dagelijks functioneren onderling en/of naar buiten toe met problemen gepaard gaat. Het dagcentrum zal geopend zijn van 11.00-19.00 uur en in de vakantieperiodes van 8.30-16.30 uur. Functie-omschrijving het, samen met een collega, begeleiden van een groep van maximaal 6 kinderen in de leeftijd van 6-12 jaar samenwerken met ouders samenwerken met een multidisciplinair team onderhouden van schoolcontacten. Functie-eisen een minimumleeftijd van 21 jaar relevante ervaring met lagere schooljeugd, die in problematische situaties verkeert minimaal een afgeronde opleiding MBO-IW of vergelijkbaar samen kunnen werken in teamverband Arbeidsvoorwaarden het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bij een 40-urige werkweek tussen 2.442,52 en 3.222,33 bruto per maand CAO-welzijnswerk is van toepassing opname in het PGGM-pensioenfonds voor 12 uur per week. Functie-omschrijving het bieden van psycho-sociale hulp aan, en het mede onderhouden van contacten met de gezin nen van de opgenomen kinderen participeren in de intake het bevorderen van samenhang in de hulpverle ning tussen de betrokken disciplines van het DSJ en het gezin verlenen van nazorg deelnemen aan interne en externe overlegsitua ties Functie-eisen een minimumleeftijd van 25 jaar bij voorkeur relevante werkervaring binnen het maatschappelijk werk kunnen werken in teamverband bij voorkeur een afgeronde opleiding HBO-MW Arbeidsvoorwaarden het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bij een volledige werkweek tussen 2.838,11 en 3.548,30 bruto per maand de CAO-welzijnswerk is van toepassing opname in het PGGM-pensioenfonds Inlichtingen over deze functies worden u gaarne verstrekt door de unitleider van het medisch kleuter dagverblijf en het dagcentrum voor schoolgaande jeugd, de heer M. Bugajski, telefoon 01150-18519. Schriftelijke sollicitaties, met ver melding van opleiding, ervaring en referenties gelieve u tot uiterlijk 1 juni a.s. te richten aan de directie van de Vereeniging Kinderzorg, Nieuwstraat 47, 4331 JK Middel burg. Vermeld duidelijk voor welke functie u solliciteert. De Vereeniging Kinderzorg heeft een christelijke signatuur. |0BG ZEELAND In samenwerking met het Nederlandse Rode Kruis voeren wij landelijke projecten uit. Voor de uitvoe ring van deze projecten zoeken wij in de provincie Zeeland serieuze leeftijdgrens: 23-55 jr. Heeft u interesse in deze goede, vaste baan, dan verwachten wij u dinsdag 27 mei a.s. om 14.00 uur in hotel Britannia, Boulevard Evertsen 244 te Vlissin gen. Tel. 04192-19027. Bij de technische dienst van het waterschap is - in district 2, omvattende het gebied gelegen in de driehoek Zierikzee-Brouwershaven-Serooskerke - plaats voor een Functie-informatie: Het hoofdzakelijk in handwerk verrichten van onder- houds- en verbeteringswerkzaamheden aan (zeeldij- ken, wegen, waterlopen, enz. Functie-eisen: rijbewijs B-E; zelfstandig kunnen werken; (bereid zijn tot) wonen in het district. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring mini maal 2.085,- en maximaal 2.805,- per maand, exclusief 7 V2 vakantietoelage (salarisniveau juni 1985). De functiewaarde dient in het kader van functiewaar dering nog definitief te worden vastgesteld. Rechtspositie: De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelin gen zijn van toepassing. Het waterschap neemt deel aan de Interprovinciale Ziektekostenregeling (I.Z.R.). De aanstelling vindt plaats op basis van een 38-urige werkweek. Sollicitatie: Eigenhandig geschreven sollicitaties binnen 10 da gen na het verschijnen van dit blad te zenden aan het dagelijks bestuur van bovengenoemd waterschap, postbus 20, 4300 AA Zierikzee. In de linkerbovenhoek van de envelop vermeid 'Sollicitatie Kantonnier'.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 10