Plaats uw familieberichten in de PZC Verhitte taferelen tijdens eenakterfestival Terneuzen GORILLA IN KOEWACHT f ONGEVEER 200 BELANGSTELLENDEN Ex-Q's winnen voorronde voor popfestival Ds W. de Weerd nam afscheid Sportraad in Kapelle bijeen E Familieberichten AXEL LAMSWAARDE BRESKENS Muziekvereniging herdenkt bevrijding Muziekvereniging naar Frankrijk HULST OOSTBURG TERNEUZEN Expositie Mensen Zonder Werk ZAAMSLAG PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 5 MEI ïcMAANI We zijn erg gelukkig met de komst van onze zoon TIMO BYUNG HO Hij is geboren 8-1-1986 te Seoul-Korea. Willy en Ria Verbeek Mauritsstraat 12, 4441 BA Ovezande. Na een noodlottig ongeval is op 4 mei overleden, mijn beste vriend, onze liefste pappa en lieve zoon KASSÈN FERDINAND KLUMPERS op de leeftijd van 36 jaar. Hannie, Kim, Renée W. Klumpers L. Klumpers-Goedhuys 4356 HE Oostkapelle, mei 1986. Eikenlaan 40. Gelieve geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 te Middelburg (Dauwendaele). Gelegenheid tot afscheidnemen dinsdag van 19.00-20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatshebben woensdag 7 mei a.s. om 11.00 uur in het cremato rium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van het crematorium. Met diepe droefheid geven wij u kennis van het nog vrij onverwachts overlijden van onze broer, zwager en oom KASSÈN FERDINAND KLUMPERS Ossendrecht: Russell en Jeanet Ingmar, Denise Goes: Rens en Gerry Melouise, Wim Ossendrecht, 4 mei 1986. FAMILIE BERICHTEN Op 2 mei overleed mijn geachte oud-col lega en vriend CORNELIS GILDE Wij wensen de familie veel troost en sterkte toe. Middelburg, 3 mei 1986 A. M. van Schaik en fam. Nw. Vliss.weg 132, Middelburg. Bedroefd doch dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven geven wij u kennis dat na een langdurige ziekte van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder CORNELIA CLAZINA DE JONGE echtgenote van Adrianus C. Geus op de leeftijd van 39 jaar. A. C. Geus Christian Patrick 3 mei 1986 Vogelzangsweg 72, 4461 NH Goes. Mijn vrouw, onze moeder is opgebaard in het Uitvaartcentrum van Begrafenisonderneming 'Goes', Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar maandag 5 mei van 19.00-19.30 uur. De Uitvaartdienst zal worden gehouden dinsdag 6 mei om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Maria Magdalena te Goes waarna aansluitend om 12.00 uur de crematieplechtigheid zal plaats hebben in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Vertrek vanaf Uitvaartcentrum om 10.15 uur. Na afloop van de plechtigheid is in de condoléan ceruimte aldaar gelegenheid tot condoleren. „Ik heb U bij Uw naam geroepen, Gij zijt Mijn" Tot onze diepe droefheid is van ons heengegaan onze innig geliefde dochter, zus, schoonzus en tante CORRY GEUS-DE JONGE op de leeftijd van 39 jaar. J. de Jonge C. D. de Jonge-Simonse Clazien Traas-de Jonge Rinus Traas Brian en Dave Mieneke Hakkert-de Jonge Jaap Hakkert Tessa en Arie Wij zullen haar missen. Goes, 3 mei 1986. „Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden Je hebt 't als een moedig mens gedaan Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden Wie kan voelen watje hebt doorstaan". Na een langdurige ziekte is heden uit ons midden weggenomen onze lieve schoondochter, schoonzuster en tante CORNELIA CLAZINA GEUS-DE JONGE op de leeftijd van 39 jaar. Ovezande: C. A. Geus J. Geus-Knuit Janny en Ko Susan en Jan Tiny en Ton Kees en Heieen Nichtjes en neefjes Goes. 3 mei 1986. Tot onze diepe droefheid is na een langdurig en moedig gedragen lijden uit onze familiekring weggenomen onze geliefde schoonzuster en tan te ELISABETH STEENBLOK echtgenote van I. J. Huijsman op de leeftijd van 58 jaar. Wij hopen dat onze broer en kinderen de kracht mogen ontvangen om dit zware verlies te dra gen. Kapelle: A. J. Volkers-Huijsman L. Volkers en kinderen Meliskerke, 2 mei 1986. Voor de vele blijken van medeleven ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze vader en opa JACOB HOOGESTEGER betuigen wij u onze oprechte dank. Fam. Hoogesteger Wemeldinge, mei 1986. „Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij" Ps. 23 4 Vol verdriet, maar toch dankbaar voor de liefde en zorg die zij ons tot het laatst toe heeft geschonken, geven wij kennis dat na een langdu rig lijden van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma IDA BEBELAAR-LEIJS in de leeftijd van 68 jaar. Vlissingen: J. J. Bebelaar Oost-Souburg: P. J. Bebelaar L. C. Bebelaar-Louws Renata Niels Lage-Zwaluwe: J. P. Bebelaar W. M. van der Wal 4383 XB Vlissingen, 4 mei 1986 Jan van Goyenlaan 53. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag a.s. van 19.00-19.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 9 mei a.s. om 10.15 uur in het rouwcentrum gevolgd door de begrafenis op de Noorderbe graafplaats te Vlissingen om 11.00 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum. Hiermede geven wij kennis dat van ons is heengegaan onze lieve schoonzuster en tante IDA BEBELAAR-LEIJS in de leeftijd van 68 jaar. Veere: Familie Bebelaar Vlissingen, 4 mei 1986. Met droefheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame schoonzuster, tante en oudtante, me vrouw CATHARINA SUZANNA NORTIER echtgenote van Klaas van Prooije geboren 4 april 1909 te Oostburg en overleden 4 mei 1986 te Oostburg Uit aller naam: Aardenburg: K. van Prooije 4527 AX Aardenburg, 4 mei 1986 Van Walcherenstraat 34. De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 7 mei om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Oostburg. Vooraf wordt om 13.15 uur een rouwdienst gehouden in de Ontmoetingsruimte in de Sas- senstraat te Aardenburg. Liever geen bezoek aan huis. In plaats van kaarten Met droefheid, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder en oma WILHELMINA FREDERIKA MAASMANS-WESTPHAL in de leeftijd van 72 jaar. Vlissingen: K. Maasmans Koudekerke: W. F. J. Waijboer A. Waijboer-Suurmond Bianca, Remco, Conny Vlissingen: A. G. van Oorschot W. E. Hekkenberg Claudia, Richard, Marike, Sjors, Jessica Vlissingen: H. van Oorschot 4381 SM Vlissingen, 3 mei 1986 Kasteelstraat 80. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen he den, maandag van 19.00-19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 6 mei a.s. om 14.30 uur op de algemene begraaf plaats te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum. Vertrek van het rouwcentrum om 14.15 uur. Ingevolge haar wens geen bloemen Kalm en nog onverwacht is van ons heengegaan, gesterkt door het H. Sacrament der zieken ADRIAAN JOANNIS RIJK weduwnaar van Jozina Maria van den Dries op de leeftijd van 95 jaar. Familie Rijk Familie Van den Dries Familie Duyvenstijn Familie en vrienden 3 mei 1986 Dorpsstraat 70, 4451 AC Heinkenszand. De gezongen Uitvaartdienst zal worden gehou den woensdag 7 mei om 10.30 uur in de parochie kerk van de H. Blasius te Heinkenszand waarna de begrafenis zal plaatshebben op de r.k.-be graafplaats aldaar. De overledene is opgebaard in het mortuarium bij de r.k.-kerk te Heinkenszand alwaar gelegen heid tot bezoek dinsdagavond na de avondmis. Dinsdag om 19.00 uur avondmis in voornoemde parochiekerk. Na afloop van de begrafenis is in het Dienstge bouw achter de Ned. Herv. kerk te Heinkenszand gelegenheid tot condoleren. Hiermede geven wij kennis dat na een langdurig lijden van ons is heengegaan mijn geliefde dochter en onze lieve zus, schoonzus en tante IDA BEBELAAR-LEIJS in de leeftijd van 68 jaar. Wolphaartsdijk: M. Leijs-van Oosten Canada: W. J. Leijs Hansweert: J. Bosma-Leijs J. Bosma neven en nichten Vlissingen, 4 mei 1986. mo la tes den a heel se beolig Het toneelgezelschap Mensenwerk 'vredesactief tijdens het eenakterfestival in Terneuzen. TERNEUZEN - Zaterdag speelden zich onder de schijnwerpers van het Terneuzense Zuidlandtheater verhit te taferelen af. Tegen tweeën 's mid dags was daar in het kader van het eerste eenakter-festival (een intiatief van het Zuidlandtheater en het Zeeuws centrum voor Amateurto neel) al een 'familieruzie' gaande. Na inleidende woorden van de Ter neuzense wethouder W. Van Walraven en voorzitter G. Kleuskens van het ZCA, beet toneelvereniging Esmoreit uit Philippine de spits af met het stuk 'Ik betaal de reiskosten'. Zes Zeeuws-Vlaamse amateurtoneel gezelschappen zetten afgewisseld met muziek van het jazzgezelschap The Interdixies met saxofonist Ronny Verbiest, hun eenakters neer. Cursis ten van de regie- en spelcursus van het ZCA, voerden het stuk 'Een man onder het bed' van Herman Pieter de Boer op. De cursisten hadden de novelle van De Boer zelf tot toneel stuk bewerkt. Aanvankelijk zouden er zeven toneel groepen optreden, maar het gezel schap uit Groede, moest wegens het overlijden van de hoofdrolspeler ver stek laten gaan. In plaats van de Toneelgroep Groede was er een optre den van de West Zeeuws-Vlaamse voordrachtkunstenares B. Schippers- Le Bleu, die drie amusante verhalen in Cadzands dialect vertelde. Het eenakter-festival, dat ook werd bijgewoond door de provinciaal advi seur voor amateurtoneel Ad van Noort, duurde van half twee 's mid dags tot half tien 's avonds. Om het publiek ook een blik achter de scher men te gunnnen, deden de grimeurs Bridge Axel De bridgeclub Axel speelde de zesde wedstrijd van de voorjaarscompetitie in het cultureel centrum 'De Halle' in Axel. De uitslagen zijn: Groep A: 1 de heren Bisschop/De Maagt; 2 de heren Pel/Van Bambost; 3 mevrouw Kock/de heer Arnol- di] Groep B: 1 mevrouw Kraayenbrink/de heer Scheele; 2 echtpaar Scheele: 3 me vrouw Van der Heyden/de heer Esselbrug- ge. Groep C: 1 de heren Scheele/De Block; 2 de dames Mattheeuws/Zaman; 3 de dames Naeye. Groep D: 1 gedeeld tussen echtpaar Van de Wagt en de heren Maris/Grootveld; 3 gedeeld tussen de heren Zaman/Duyme- lings en het echtpaar Huisman. BRESKENS De muziekvereniging Breskens/Groede maakt vanavond een rondgang door Groede, in ver band met de herdenking van de be vrijding. Het gezelschap vertrekt om 19.30 uur op de Markt. De vereniging verwelkomt om zes uur de muziekvereniging de Henry Du- nant. Dit schip meert af in Breskens, na een tocht met zieken en bejaarden, georganiseerd door de stichting De Zonnebloem. Op maandag 12 mei maakt de muziekvereniging een rond gang door Breskens. Het vertrek is 19.30 uur, bij café 't Zonneke'. Bolling' - De 'Arjoanbolbaan' te Breskens hield een bolling waaraan 24. boilers deelnamen. De uitslag: 1 J. Frelier/A. de Zutter/J. Velde, 2 T. van de Weegen/C. van de Broeke/H. Ver meulen, 3 P. de Vilder/C. Vergouwe/C. de Pauw. GROEDE/BRESKENS - De Muziek vereniging Breskens-Groede maakt zondag 11 mei een uitstapje naar Picauville in Normandië. De muziek vereniging (een samenwerkingsver band tussen 'Eendracht Maakt Macht' uit Groede en 'Uit het volk, voor het volk' uit Breskens', zal 's morgens bij het oorlogsmonument in Picauville de reveille blazen en koraalmuziek ten gehore brengen. Daarna is er een ontvangst door het gemeentebestuur van Picauville. 's Middags luistert de muziekvereniging het jaarlijkse bloemcorso op. Bridgen - De bridgeclub Hulst speelde in het kader van het tweede gedeelte van een wintercompetitie de vijftiende wedstrijd in het gemeen schapscentrum 'Den Dullaert' in Hulst. Er werd gespeeld in drie lijnen. In de A-lijn werd gespeeld met een howell tien met tien paren. De uitslag: 1 de dames Biesbroeck-Goossen, 2 de he ren De Nijs-Van Leeuwen, 3 de dames Aronson-Vroome, 4 mevrouw Holla-de heer Nieland. 5 mevrouw Van schoor de Waterschoot-de heer De Schrijver. In de B-lijn werd gespeeld met een howell tien met tien paren. De uitslag: 1 de heren De Maat-Van Laere, 2 mevrouw Bruyns-de heer Van Wijns- berghe, 3 de heren De Booy-Van Aart, de heren Snuyverink-Burggrave en de dames Den Boer-Van Couteren. In de C-lijn werd gespeeld met een howell twaalf met twaalf paren. De uitslag: 1 de heren Heyndrickx-Del- tour, 2 de dames Seydlitz-Van Es- broeck, 3 de dames Allaert-Van Dors- selaer, 4 mevrouw Stallaert-de heer De Nijs en de dames Wendels-De Booy. Bridgen - De bridgeclub Lams- waarde speelde in het kader van een voorjaarscompetitie de elfde wed strijd in zaal 'De Vier Jaargetijden' in Lamswaarde. Er werd gespeeld in én lijn met een howell tien met twaalf paren. De uitslag: 1 mevrouw Joossen-de heer De Booy, 2 mevrouw De Kort-de heer Van Damme en mevrouw Staal-de heer De Kerf, 4 de heren Rademakers- Van Leeuwen, 5 de dames Smulders- Van Puyvelde en mevrouw Van Wa terschoot- de heer De Schrijver, 7 de heren Van der Wielen-De Waal en het echtpaar Baggen, 9 de dames Hoon- derd-Kint, 10 de dames Van der Wie- len-Van Esbroeck. Bridgen De Oostburgse recreatie bridgeclub hield een wedstrijd voor de promotie en degradatie. De uitslagen: groep A (howell 8): 1 echtpaar Legrand, 2 echtpaar Engel, 3 mevrouw Christiaansen-de heer Wa genaar, 4 de heren Barendregt-Lako. Groep B (howell 10): 1 echtpaar Van Wanrooy, 2 de dames Belderok-Visser, 3 echtpaar Steenbergen, 4 echtpaar Gemaert. hun werk in de garderobe van het theater. Daar werden Zeeuws-Vlaam se amateurtoneelspelers en -speelster zoals Nicky Hinse, Wim Riemens, Rei- na Sanderse en Klazien Seij gekamd en opgepoetst. Na de theepauze trad de kortgeleden in Terneuzen opgerichte theatergroep 'Mensenwerk' voor het voetlicht. De groep speelde het stuk 'Verzet' waarin de mensenrechten centraal staan. 'Verzet' week geheel af van het tradi tionele werk waaruit het programma grotendeels bestond. Het stuk kwam tot stand door middel van improvisa ties van de spelers. De regie was van Temeuzenaar Cor Spek. Het eenak ter-festival werd afgesloten met uit voeringen van de de gezelschappen Sempre Avanti uit Sluiskil, Wudder uit Axel en Toneelgroep Terneuzen. Artistiek medewerker Michiel Otten van het Zuidlandtheater toonde zich na afloop van het festival, dat door zo'n 200 mensen werd bezocht, erg enthousiast over het gebodene. Hij noemde het evenement 'redelijk ge slaagd!. Opmerkelijk waren volgens Otten de uitvoeringen van de spelers die de cursus spel en regie van het ZCA hebben gevolgd. „Zij zorgden voor een pakkende vormgeving in een stuk met weinig tekst en dialoog", aldus Otten. Ook de eenakter 'een praatje in het park' van Ayckbourn uitgevoerd door het gezelschap Sempre Avanti uit Sluiskil was volgens de artistiek me dewerker meer dan de moeite waard. Otten vindt de opzet van het festival geslaagd. Gezelschappen hebben de kans gekregen om in een 'echt' thea ter op te treden en konden met elkaar van gedachten wisselen over hun in zichten en aanpak. Wethouder Van Walraven liet tijdens zijn inleiding al doorschemeren dat het festival een vervolg zal krijgen. Hij dacht daarbij aan een eenakter festival om het jaar. VLISSINGEN De new wave-foi tie Ex-Q's uit Vlissingen is zateri winnaar geworden van de eerste voi ronde voor het Rhythm 'n Boo; festival. De groepen Shantung en C; Trouble uit Vlissingen en Dehumi# zation uit Goes eindigden met ondj linge krappe verschillen achter duidelijke winnaar. Slechts The Voil uit Lewedorp volgde op iets grotq afstand. Ex-Q's is met deze overwinning ze^VOi van een plaats op het festival inj,et Nollebos, dat 31 juli wordt gehoudt?^ De ruim 200 bezoekers in De Piek Vlissingen lieten hun waardering thro' dens het drie uur durende spektak!^ blijken door al dan niet in de zaa!;^^ blijven of een pilsje te halen. De za was bijna de gehele tijd goed tot ze goed gevuld. Alleen bij de energiek punk van Dehumanization wei ruimte voor het podium vrijgehoudi voor enkele over-enthousiast danse de fans. „Geen winnaars en verliezers", stelt presentator Hans Walraven. Al groepen kregen de kans zich te pij senteren aan het publiek en dat winst voor iedereen". De volgent voorronde wordt zaterdag 17 mei g houden. Dan is het genre Rhythm au Blues aan de beurt. Aanvang i uur. VLISSINGEN— 'Het Zeeuwse avon tuur' zit er voor dominee W. de Weet op. Na vijf jaar als predikant l hebben gewerkt voor de Verenigin van Vrijzinnige Hervormden en i Remonstrantse Kring Zeeland heel hij afscheid genomen tijdens kerkdienst zondagmorgen in 'Ophiei in het gebouw van de Zeeuwse nu ziekschool in Vlissingen. De 70-jarige De Weerd, die regelmati| schrijft voor de PZC-rubriek 'Stem men uit de kerken', heeft vorig jas een boek geschreven. 'Uit het dag boek van een belhamel' is volgens Dt Weerd een posthuum eerbetoon aai zijn vader die veertig jaar als evangt list heeft gewerkt in Klazienaveet Noord. Het boek handelt over 4 veertigjarige loopbaan van de dom nee zelf. Tijdens de afscheidsdienst werd ooi afscheid genomen van de echtgenoli van ds. de Weerd. Zij heeft ook af a toe gepreekt voor de gemeente. D dienst werd bijgewoond door ruims belangstellenden. KAPELLE De Vergadering val Deelnemers van de Zeeuwse Sport raad komt dinsdag 13 mei bijeen ii het gemeenschapscentrum 'D{ Vroone' in Kapelle voor de voorjaar* vergadering. De bijeenkomst begim om 19.15 uur. De agenda vermeldt onder meer infor matie over sportopleidingen en spor gezondheidszorg en de vaststelling van het jaarverslag '85. Daarnaar wordt er een actueel ondeiwerp bo licht. Onder de titel 'Een eigen sport hal, wensdroom of realiteit' wordt eei toelichting gegeven op de mogelijkhe den voor een sportvereniging of eet gemeente een eigen sporthal te real seren. De oud-toptumer Klaas Boi geeft een toelichting op het plan van KNVB, NSF en ministerie van WVC financieel haalbare sporthallen te ont wikkelen voor- sportverenigingen Voorafgaand aan deze bijeenkomt vergadert de Zeeuwse Sportraad. De vergadering begint om 18.00 uur. gro den rea' ven tijd TERNEUZEN - Cursisten van het Project Mensen zonder werk in Ter neuzen houden in de week van maan dag 12 tot en met vrijdag 16 mei een expositie in het ontmoetingscentrum 'Ruim Baan' aan de Beethovenhof in Terneuzen. Er worden tekeningen, schilderijen, etsen, textiel en zelfgemaakte kleding tentoongesteld. Daarnaast is er ook werk te zien van cursisten die deelna men aan de computercursus. Verder kan men tijdens de expositie alle informatie krijgen over de cursussen van het project. De tentoonstelling is dagelijks van 13.00 tot 16.30 ter be zichtigen. Kaarting - Jos Verdunnen is win naar geworden van de door de kaart club Westpunt uit Zaamslag gehou den competitie. Het is de tweede maal dat deze club (die is voortgekomen uit de buurtverenigingen Zaamslag West en Mikpunt '82) een kampioenschap organiseerde. Na afloop van de laatste wedstrijd werden in gebouw De Poort de prijzen uitgereikt. De eindstand was als volgt. 1 J. Verdurmen 24-266; 2 G. de Blaeij 22-272; 3 J. Cobben 21-265; 4 C. Keijzer 21-257; 5 J. de Blaeij 20-267. King Kong was de grootste attractie tijdens de meikermis, zondag in Koewacht. In zijn hand tilde hij kinderen in de hoogte, waarbij zijn ledematen door verschillende motoren werden voortbewogen. KOEWACHT - De derde Koewachtse meikermis-markt heeft zondag naar schatting twintigduizend bezoekers getrokken. De ambulante handel had over een lengte van anderhalve kilo meter aan weerszijden van de grens de straat bezet met koopwaar. De grootste attractie was het bezoek van de 'grootste gorilla' ter wereld aan Koewacht. Deze King Kong, trok vooral veel belangstelling van de jeugd, temeer omdat hij ook in staat bleek kinderen vier meter hoog van de grond te tillen. Ook de verkiezing van de meikonin gin trok veel belangstelling. Het was uiteindelijk Claudien de Wolf uit het Belgische Stekene die zich door wet houder P. Apers van Axel als eerste meikoningin van Koewacht mocht laten kronen. Als beloning kon zij een weekendreis naar Parijs voor twee personen in ontvangst nemen. Hoe gering het verschil was bleek wel dat de samen op de tweede plaats geëin digde Wendy van Waesberghe en Ja- nifer Schuurman, beiden uit Koe wacht slechts een half punt moesten prijsgeven aan de winnares. Er werd ook een touwtrekwedstrijd gehouden, waarin voor de wedstrijd- ploegen het Axelse Cambrinus zich het sterkste toonde. Tweede werd het team van Lucasse uit Zuiddorpe en als derde eindigde Broodje Ben uit Axel. La Casstel uit Koewacht was het sterkste recreatieteam. Na afloop toonde wethouder P. Apers, voorzitter van het overlegplatform 'Axel-Promotion', zich zeer tevreden „Ik denk dat er zelfs nog meer publiek is geweest dan voorgaande jaren, iets wat we zeker niet hadden verwacht op deze dag met stralend weer".

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 22