Weinig toppers in halve marathon van Terneuzen Discriminatie topbiljart is volkomen misplaatst DRIE WINNAARS BIJ TRIML OOP IJZENDIJKE De Braai vaste klant in trimlopen KENDE BOTEN WEER IN RACE ogtepunt buitenlanders VIJFHONDERD LOPERS VAN START Waarborg PETER DE SMET UIT WESTDORPE ACTIEF Gemotiveerd Slijtageslag Westrijd over tien Engelse mijl BEKENDE IN HAL VE MARA THON Sint-Jansteen PZC/streek SKENS Het wedstrijdzeilen in Breskens gaat beginnen. Aanstaand weekend komen [Chten bij elkaar voor de opening van het wedstrijdseizoen. Vertrouwde namen zoals de tnidable' van Piet Vroon, 'Twee Gezusters' van Hans Zuiderbaan, 'Merlin' van Gerrit tte en ongetwijfeld ook Henk du Bois met zijn 'Hello Sailor' zullen aan de start jfechijnen. Daarnaast rekent de watersportvereniging Breskens op een ruime deelname van zuiderburen met wie al jaren wordt samengewerkt bij het organiseren van zeilwedstrij- op de Westerschelde en op de Noordzee. :a DZAND 1IAAUW GEWACHT PLACE DU MARCHE PLACE DU MARCHE arting Meer dan 40 bejaarden ïen deel aan de prijskaarting voor eren, die werd gehouden in het eenschapshuis van Graauw. uitslagen luiden als volgt: 1 Frans ;sens, Kapellebrug; 2 Cyriel Mahu, auw; 3 J. van Osselaer, Hulst; 4 Theo I Hulst; 5 A. Regenmortel, Graauw. llecte - De jaarlijkse collecte ten e van de Nederlandse Hartstich- heeft in Koewacht 1576 gulden en :ent opgebracht. PLACE DU MARCHE 19 RIJÊAG 2 MEI 1986 eilseizoen zaterdag Breskens van start ^■mdagavond de resultaten in het 10 mei mei Oostende-Bank-race, 17-23 mei ubhuis aan de jachthaven worden Noordzeeweek w.i. Yeoman Cup, Vuursche pen-race, Aanbreng Noordzee-race, North Htid gemaakt kan starter P. Phi- zijn kanonnen alweer bijna in eljlig brengen voor de volgende die op 8 mei (Hemelvaartsdag) ■svindt. Deze race voert de zeilers H Oostende, waar op zaterdag op- ieuw de zeilen worden gehesen voor istende-Bank-race. eizoen kent dit jaar twee hoog den. Zoals ieder jaar is er de lassieker Breskens-Zierikzee, een rijd die ver over de honderd ande jachten aan de start krijgt, enement is het eerste van een in de maand september. Na res ;ens-Zierikzee volgen de Delta- van Zierikzee naar Terneuzen, e Scheldefeesten in Terneuzen en ;nsl )tte de Breskens-week. Sea Race, 25 mei Vliegende Hollander-race, 31 mei-1 juni Terneuzen-Zeebrugge v.v., 13 juni West Mersea-Breskens, 21 juni Light Vessel-race, 21 juni Hoedekenskerke-race, 5 juli Middelplaat-race, 4-13 juli Deltaweek, Breskens-Oosterschelde, Veronica-race, Zeelandwedstrijden, 11 juli Cowes-St.-Ma- lo, 1 augustus Channel-race, 30-31 augustus Standfastweekend, 30 augustus Honte-ra- ce, 6 september Breskens-Zierikzee, 7 sep tember Delta-race, 13-14 september Schel- defeesten, 20-21 september Breskensweek, 27-28 september Breskensweek, 4 oktober Breskens-Nieuwpoort, 5 oktober Springer race, 11 oktober Grand Retour. Vertrek vanuit Breskens van de B.R.Y.C.-vloot naar Brussel. el nieuw en zeker een hoogte- wordt de Noordzee-week. In deze bis opgezette wedstrijdserie zal ;n uitgemaakt wie zich Neder- kampioen 1986 mogen noemen iu de verschillende I.O.R.-klassen, letftpen Nederlands kampioenschap 'oor -egaande jachten is nieuw voor |and. De organisatie is in handen ■en comité, dat werd samenge- uit verschillende clubs. Water- Ivereniging Breskens levende (eden, die in de afgelopen winter wat uurtjes hebben besteed aan lorbereiding. minder dan 34 pagina's aan ifor natie en voorschriften worden ,e wilers straks uitgereikt. Het pro- tÉma is dan ook zeer uitgebreid en óoft de jachten over de hele Noord- ee. Toch zullen de toeschouwers een eel van dit spektakel kunnen zien, oor; 1 op tweede Pinksterdag, wan- leer de grote schepen over de finish lui na de Vuurschepenrace en tege- ijkertijd de kleinere schepen vlak oor de kust van Breskens zullen aren lange/.ien het hier om een open kam- ioen 'hap gaat, zullen ook buiten anders mogen deelnemen. Met name nue Britse cracks hebben belang- telling getoond, ook al om hun gloed- döBve racemachines te testen tegen ÉMederlandse top. De Nederlandse swidaten voor het team dat in <*rnber naar Sardinië gaat, kun- en in deze serie hun eerste punten eftmelen voor de selectie. Het lijdt iiflook geen twijfel dat er zeer fana- iek zal worden gestreden door deze awnonsters met hun tienkoppige len^nningen. serieuze gooi naar de selectie loei zeker de 'Caiman' van Jeelof. Dit j werd afgelopen winter ge- |vd op de Standfastwerf van is Maas in Breskens en wordt [effren door hetzelfde succesvolle dat vorig jaar met de oude )ai|ian R.O.R.C.-kampioen is gewor- len. de schepen van de N.K.K.-klasse en aan de start. Verder worden er tari gegeven voor de 'Loper'- en de Pid -klasse. Het lange Pinkster weekend belooft dan ook een groot ïstijn te worden in Breskens. :trijdkalender 1986: 3-4 mei Openings end Breskens w.i. Scheldemond-race scop-race, 8 mei Breskens-Oostende, :om nR >e I ira ONZE SPECIALITEIT VISSCHOTEL v/>i HUIS PLACE DU MARCHÉ HAVENSTRAAT PHILIPPINE TEL 01159-1524 De Formidable van Piet Vroon in actie op de Wester schelde. TERNEUZEN - Het deelnemersveld van de halve marathon van Terneu zen zal ongetwijfeld weer borg staan voor een interessante strijd om de eindzege. De atletiekvereniging Scheldesport is er opnieuw in ge slaagd om een aantal sterke Belgi sche en Nederlandse atleten vast te leggen en rekent op de deelname van een kleine vijfhonderd atleten. Het leeuwendeel daarvan wordt ge vormd door de trimmers, die kunnen starten op vijf afstanden. Voor de 'commissie halve marathon' maakt het niet uit wie er morgen (zaterdag) aan het vertrek staat. „We scheren ze allemaal over één kam", zingen de commissieleden in koor. Grote favo riet is zonder twijfel Kim Reijnierse uit Middelburg. Het is nog maar ruim een jaar geleden dat de organisatie min of meer in mineur vaststelde dat de halve mara thon van Terneuzen gedoemd was als een veredelde trimloop door het leven te gaan. De commissie was in de voorbereiding op de vierde ediuie afge knapt op de hoge financiële eisen van verschillende topatleten, waarna be- Advertentie sloten werd om een andere koers te varen. Maar op de valreep meldde zich vorig jaar toch nog een aantal sterke atleten aan. „Ook ditmaal telt het deelnemersveld naast Kim Reijnierse geen absolute toppers", geeft Bas de Vos toe. „Van wege de hoge financiële eisen is het voor ons onmogelijk om hen te con tracteren, maar daar zijn we niet rouwig om. Vorig jaar bijvoorbeeld bleek dat een wedstrijd met een groot aantal Nederlandse en Belgische sub toppers minstens zo aantrekkelijk verliep. Daarom hebben we ook dit jaar besloten om geen grote bedragen te spenderen aan de komst van enkele 'grootheden'. 5e shengelen De zeehengelver- 9 ing 'De Wielingen' in Cadzand lield de eerste twee clubwedstrijden H het seizoen. Er namen 44 en 48 |n aan deel. De vangst was matig het nog koude zeewater. De 'oïende wedstrijd is de driekamp l] ikens-Hoofdplaat-Cadzand, die rdag 10 mei in Breskens wordt :eh)uden om het Westzeeuwsvlaam- I ampioenschap. De volgende club- 'I strijd is zondag 11 mei in Cad- i. Deze wedstrijd begint om 9.00 litslag van de twee wedstrijden is: 1 A. 9>eur; 2 E. Bron; 3 M. van Steenberghe; J. van de Branden; 2 R. van Rie; 3 L. Hbeeke. ONZE SPECIALITEIT CHATEAUBRIANT PLACE DU MARCHÉ HAVENSTRAAT PHILIPPINE TEL. 01159 1524 Niettemin heeft de organisatie de topatleten wel uitgenodigd. „Maar het heeft allemaal geen zin", zegt De Vos. „Als je met veel geld smijt, zijn ze bereid om te starten, en dan moet je maar afwachten of ze werkelijk goed willen presteren. Wij doen daar niet aan mee. We willen wel tege moetkomen in de reiskosten en bo vendien zijn er mooie geldprijzen voor de besten. Dat is in zekere zin een waarborg voor het leveren van prestaties. Er moet gewerkt wor den", stelt De Vos vast. De commissie onder leiding van Wim van Doeselaer begon in oktober al met de voorbereiding op de vijfde halve marathon van Terneuzen. „Het gaat zo langzamerhand wel gemakke lijker", vindt Van Doeselaer. „Je weet door de ervaring waar de problemen Peter de Smet: geen reden om geringschattend op topbiljarten neer te zien. WESTDORPE - Na een urenlange uitputtingsslag, die zaterdag van start ging, werd Peter de Smet van 't Oude Raedthuis zondagochtend vroeg voor eigen publiek Zeeuws kampioen topbiljarten. Geen toevalstreffer, in de acht uitgaven die dit titeltoernooi inmiddels beleefde, bouwde de 38-jarige Westdorpenaar een indrukwekkende erelijst op. „Zeven keer haalde ik de finale, met drie titels en nog eens vier klasseringen bij de eerste drie zit ik in Zeeuwsch-Vlaanderen in de top", meent Peter de Smet te mogen stellen. verwacht mogen worden en boven dien proberen we in te spelen op de wensen van de atleten. We houden elk jaar een evaluatie en zetten alles nog eens op een rijtje. Zo kwamen we erachter, dat ook in de bezemwagen behoefte is aan water. Daar staat deze keer dus een emmer'. Met de hulp van een kleine honderd medewerkers moet ook deze editie weer tot een goed eind worden ge bracht. „Al met al is het natuurlijk altijd weer een hele klus", zegt de voorzitter. „Het vinden van sponsors is bijvoorbeeld niet altijd even ge makkelijk. Bij de hoofdsponsor De Verenigde Spaarbank was dat geen probleem, maar het vinden van sub sponsors is dikwijls moeilijk. We hebben een speciaal krantje uitgege ven, en wilden een kleine winst ma ken. Maar door het wegvallen van een aantal adverteerders van vorig jaar valt de opbrengst tegen. Ik denk dat we net quitte spelen". De prijzenpot is desondanks goed gevuld. „Daarnaast maakt iedere deelnemer kans op een van de vele prijzen, die na afloop worden verloot. De hoofdprijs is daarbij een draagbare televisie. De trimmers worden boven dien ook geklasseerd, waarna later iedere trimmer op het dichtstbijzijnde kantoor van de Verenigde Spaarbank een certificaat af kan halen, waarop de afstand en tijd staat vermeld. Vorig jaar hebben we daarmee geëxperi menteerd en dat is goed bevallen. „We willen echt iedereen zo goed mogelijk tegemoet komen", besluit Van Doese laar. Dat de klasspeler van 't Oude Raedt huis op dit niveau zo goed uit de voeten kan hoeft niet te verwonderen. De 38 jaar oude kok (bij Philips Terneuzen) beseft tijdens het gesprek tevens dat hij in een jubileumjaar zit: „Ik ben met deze sport begonnen toen ik dertien was. Wekelijks ging ik toen op de fiets naar Hulst om er te spelen". In de eerste de beste wed strijd klasseerde De Smet zich als tweede uit een veld van 72 deelne mers. Een leuke binnenkomer, en in Hulst bleef die dan ook niet onopge merkt. De dochter van de cafébaas van Marionette, waar De Smet tot zijn achtentwintigste lid bleef, zag nog meer in de jeugdige Westdorpenaar. Zelf geen onverdienstelijk speelster (Zeeuws kampioene in 1983 en 1984) zag Regina van Swaal wel wat in een optreden als koppel. Niet lang daarna heette ze Regina de Smet-Van Swaal. Waar clubliefde al niet goed voor is. De kasteleinsdochter stapte mee over naar Westdorpe, waar in geen tijd een topbiljartclub uit de grond ge stampt werd. Dat Oude Raedthuis telt nu veertien leden, heeft vrijdags de clubavond en speelt (van septem ber tot april) elke zaterdag competi tie tegen een van de twaalf verenigin gen die Zeeuwsch-Vlaanderen telt. Niet zonder succes, de Westdorpse club haalde al dikwijls het kam pioenschap binnen. Dat is natuurlijk niet aan komen waaien, 't Oude Raedthuis zorgde voor een schitte rende accommodatie en uitstekend materiaal (twee Horemans-tafels). Met een erg gemotiveerd bestuur groeide dat niveau per seizoen. Maar in dit wereldje, daar de 'norma le' biljarters nog altijd wat gering schattend bekeken, gebeurt meer dan het spelen van clubwedstrijden en een regionale competitie. Drie keer per seizoen komen de Zeeuws-Vlaamse bestuursafgevaardigden bij elkaar. Daarbij wordt dan vooral gepraat over het uitbouwen en stimuleren van de favoriete sport. „Drie jaar terug zijn we gestart met jeugd, ook de dames willen we volwaardig inschake len", weet Peter de Smet als voorzit ter van de Zeeuws-Vlaamse bond, die zich in juni van dit jaar aansluit bij de Nederlandse Golf Biljartbond (NGB, en dat 'golf vanwege de twee richtin gen waarin het spel op en neer golft). Landelijk telt de NGB 88 clubs, die voornamelijk in Limburg, Zeeuwsch- Vlaanderen en de buurt van Ensche de gezocht moeten worden. „Een van onze taken is dan ook wat meer belangstelling wekken in eigen pro vincie. Tot nu toe zijn we steeds aangewezen op regionale wedstrij den en vriendschappelijke ontmoe tingen met Belgische clubs", zegt De Smet die met die situatie niet hele maal gelukkig is. Als enige Zeeuw nam hij in maart van dit jaar deel aan het Nederlands kampioenschap in Geleen, waar hij met een veertien de plaats in het eindklassement (er waren 178 deelnemers) prima voor de dag kwam. „Een slijtageslag op zes biljarts", herinnert hij zich nog. Maar ook: „Een enorme belevenis. Als we hier zoiets konden laten zien zou dat een geweldige propaganda beteke nen". Een poging om leden te winnen doet het Oude Raedthuis trouwens in augustus als de beste Limburgse spe lers (en meteen is dat de nationale selectie) in Westdorpe te gast zijn voor een aantal demonstraties. „Die Limburgers zullen laten zien dat dit topbiljarten bijna een kunst is", garandeert Peter de Smet. Overigens begrijpt hij die wat discriminerende houding van de 'andere' biljarters niet zo goed: „Ook in dit topbiljarten moet je over behoorlijk wat techniek be schikken. Zeker als met ingang van het volgende seizoen de kaderlijnen op de tafel komen. Daarnaast kun je ook in dit spel aanvallen en verdedi gen. En er komt bij de goede spelers geen druppel alcohol aan te pas", probeert hij de fabel dat topbiljarten een 'cafésport' is uit de wereld te helpen. „Het is een enerverend spel van aanvallen en verdedigen, van het inschatten van de positie. En vooral van het opbouwen van de eigen aan val", weet de Zeeuwse kampioen. Die verder beweert dat pure verdedigers meestal verliezers zijn. „Als je kam pioen wilt worden moet je aan durven en kunnen vallen", zegt Peter de Smet tot slot. Dat schijnt hem, gelet op de erelijst, kennelijk aardig te lukken. Maar daar houdt het voor De Smet niet mee op: „Aansluiting maken met de Nederlandse toppers, zowel indivi dueel als met de club, daar werken we met zijn allen aan....". TERNEUZEN- De tien Engelse mijl van IJzendijke kreeg woensdag drie winnaars. Eddie Vink, Fons Warrens en Arnold Polderman bepaalden het gezicht van de langste afstand van de Azijnloop en bleven gedurende de bijna zeventien kilometer lange strijd bij elkaar. Gezamenlijk kwam het drietal vervolgens over de eind streep. Er waren in IJzendijke 125 trimmers, die de strijd op de vier afstanden met elkaar aanbonden. Op de kortste af stand won Bas Jasperse met ruim een minuut voorspong op Thomas Ny- gaard. Ronnie de Maertelaere was de snelste deelnemer op de 5400 meter en Angelo Obrie voegde weer een over winning aan zijn zegereeks toe. De atleet uit Sas van Gent was veruit de snelste op de 8300 meter. De uitslag op de tien Engelse mijl: 1 Fons Warrens (Sluiskil), Arnold Pol derman (Vogelwaarde) en Eddie Vink (Westdorpe) in 57.03 minuten; 4 Alex Vemaeve (Westdorpe), 57.49; 5 Jan van Dale (Watervliet), 58.32; 6 Marco van der Meulen (IJzendijke), 58.50; 7 ;e volgende kaarting wordt gehou- ei| morgen, donderdag. De wedstrij- worden gespeeld in het gemeen- apshuis in graauw en beginnen om Bo uur. Advertentie TERNEUZEN Sjaak de Braai behoort zo langzamerhand tot de vaste inventaris van de vele trimlo pen in Zeeuwsch-Vlaanderen. De be baarde atleet schreef vijf jaar gele den in voor zijn eerste trimloop en pikt sindsdien zowat elke week zijn graantje mee. Niettemin heeft hij verschillende 'klassiekers', waar naar hij met veel" belangstelling uitkijkt. „Terneuzen - Graauw, het districtskampioenschap van de PTT en natuurlijk de halve marathon van Terneuzen', zegt hij. „Gevoel- matig doen die me meer dan de andere trimlopen". Sjaak de Braai start morgen (zater dag) op een wel erg bekend parkoers. De PTT-beambte kwam al drie keer eerder uit in de halve marathon van Terneuzen, maar woont bovendien vlak langs het parkoers. Zijn beste tijd zette hij vorig jaar neer, toen hij uitkwam op 1.24.08 uur. „Ik probeer deze keer natuurlijk weer iets beter te presteren", kijkt hij vooruit. „Mijn training is echter vooral afgestemd op het districts kampioenschap van de PTT in Lim burg. Daar wil ik dit jaar graag eens heel goed voor de dag komen. Dat wil natuurlijk niet zeggen dat ik niet klaar ben voor deze halve marathon. Ik probeer een zo scherp mogelijke tijd te lopen. Daar investeer je tij dens de training in, dat wil je er graag uit zien komen ook". De Braai legde zich toe op de trimlo pen, nadat hij jaren op een beschei den niveau bij Zaamslag en Terneu- zense Boys had gevoetbald. „Ik speelde in de lagere elftallen en deed op een bepaald moment mee in een trimloop. Dat beviel me goed en omdat ik steeds meer ging lopen, vond ik dat ik een keuze moest maken: voetballen of lopen. Ik heb voor het lopen gekozen en daar heb ik nog geen spijt van gehad. Ik zie ook steeds meer voetballers in de trimlopen. Dat is natuurlijk niet gek, want trimmen is een stuk vriendelijker. Een paar weken gele den ben ik nog eens naar een voet balwedstrijd geweest. Wat je dan allemaal ziet, daar schrik je van". De Braai probeert elke week in een trimloop te starten. „Mijn trimboek- je is dan ook goed vol en dan kom ik nog blaadjes tekort", geeft hij aan. „Maar ik loop me niet kapot. Parijs - Versailles was mijn eerste langere afstand", herinnert hij zich. „Zestien kilometer, daar zag ik als een berg tegenop. Op dit moment loop ik nogal wat van die langere afstanden. Ik heb tot nu toe vijf marathons gelopen. Mijn beste tijd liep ik in de Midwintermarathon van Apeldoorn. Met 2.59.10 uur bleef ik net onder de drie uur, maar ik moest erbij zeggen dat ik toen door de speaker 'binnen geroepen' ben", bekent hij. In de halve marathon van Terneuzen starten de trimmers tegelijk met de wedstrijdatleten. ..Hoewel je die gro te mannen niet ziet, is dat toch leuk", heeft hij ervaren. „De wedstrij datleten staan bij de start vooraan en zijn snel vertrokken. Na afloop vraag je dan wie er gewonnen heeft. Maar onderweg ga je soms een wed- strijdatleet voorbij. Aan de nummers kun je dat zien", legt hij uit. „Dat geeft toch een bepaalde voldoening". Sjaak de Braai nam dus vrijwel vanaf het allereerste begin deel aan de trimlopen in Zeeuwsch-Vlaande ren. De organisatie bij SV Aloy was goed, maar de trimmers voelden zich juist bij de atletiekverenigin gen nogal eens het vijfde wiel aan de wagen. „Er is in de afgelopen vijf jaar veel veranderd", weet hij. „Vroeger hingen de trimmers er maar een beetje bij. Bijna iedereen van de organisatie was al naar huis als wij begonnen. We werden twee derangs behandeld", stelt hij vast. „Dat is gelukkig veranderd. Tot de laatste loper binnen is, blijft nu alles in tact". „Ik heb laatst in City-Pier-City ook aan de halve marathon meegedaan. Dat is een hele belevenis, maar in Terneuzen is het minstens net zo goed georganiseerd als in Den Haag. Er is een sponsje, een drankje, en om de vijf kilometer staat er een bord. Bovendien staan er tamelijk veel mensen aan de start. Die entourage, dat spreekt enorm aan. Dat maakt deze halve marathon voor mij tot een bijzondere trimloop". Sjaak de Braai trimt met zijn zoontje Hugo langs de haven in Terneuzen. Mare Groosman (Hoek), 58.51; 8 Hu- bert van Landegehem (Overslag), 1.00.16; 9 Per Nygaard (IJzendijke), 1.00.48; 10 Peter de Waal (Westdorpe), 1.00.59. 8300 meter: 1 Angelo Obrie, Sas van Gent, 29.03; K. Sol, Terneuzen, 31.03; 3 Johnny Groosman, IJzendijke, 32.10; 4 Piet Spruijt, Terneuzen, 32.23; 5 Freddie Saeij, IJzendijke, 32.52. 5400 meter: 1 Ronnie de Maertelaere, IJzendijke, 20.14; 2 J. Dekker, Oost burg, 20.30; 3 Ronald Roctus, Axel, 20.45; 4 J. van Laere, Oost-Eeklo, 21.40; 5 W. Goossen. Breskens, 22.06. 2500 meter: 1 Bas Jasperse, Axel, 7.56; 2 Thomans Nygaard, IJzendijke, 8.57; 3 Maartens Schilder, IJzendijke, 9.04; 4 M. de Ridder, IJzendijke, 9.18; 5 Peter Nygaard, IJzendijke, 9.38. Gilbert Pieters won in Sint-Jansteen de langste afstand van de trimloop, die woensdagochtend gehouden werd. De Belgische atleet was op de 8700 meter een halve minuut sneller dan Peter Picavet uit Hulst. Ingrid van Assche was de snelste dame op deze afstand. Harold Platjouw won de kortste afstand in Sint-Jansteen. Er namen in totaal 120 atleten deel aan de trimloop. De uitslag van de 8700 meter: 1 Gil bert Pieters, Klinge, 28.36 min.; 2 Peter Picavet, 29.05; 3 Peter de Waal, Westdorpe, 30.43; 4 Mare de Jong, Kemzeke, 30.45; 5 Paul van Britsom, Kemzeke, 31.18; 6 Francois Steijaert, Graauw, 31.37; 7 Ludwig Weemaes, Westdorpe, 32.16; 8 Hans de Caluwé, Westdorpe, 32.36; 9 Peter Pierssens, Klinge, 32.45; 10 Patrick herremy, Bouchaute, 33.20. Dames: 1 Ingrid van Assche, Hoek, 44.24; 2 Esther Vink. Westdorpe en Tilly d'Hooghe, Sint-Jansteen, 45.54. 3100 meter: 1 1 Harold Platjouw, Lamswaarde, 11.21; 2 Michel de Bruyn, Hulst, 12.52; 3 Marc van Acker, Hulst, 13.20; 4 Marc Maes, Sint-Jan- steen, 13.30; 5 Johnny Rottier, Sint- Jansteen, 13.38. Advertentie voor een goede zakenlunch; voor een sfeervol diner. PLACE DU MARCHÉ HAVENSTRAAT PHILIPPINE TEL 01159 1524

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 39