D en T Oostburg bezorgd M over recreatiebeleid Subsidieverordening in Oostburg onder de loep CUIT BRUGGE GENT ANTWERPEN PZC/streek Alcoholgebruik raad Oostburg aan de kaak gesteld Bewoners St. Kruis spraken over de leefbaarheid Meisjes gewond bij botsing IJzendijke Oostburg onderzoekt stemmen in de bejaardentehuizen DE HULLU: GEMARCHANDEER VVD AXEL BRESKENS CADZAND AANLEIDING RUZIE MUZIEKVERENIGING HONTENISSE OOSTBURG HENGSTDIJK SINT-JANSTEEN TERNEUZEN ZUIDZANDE Concerten Films Toneel en poëzie Evenement Concert Films Opera Films Ballet Concerten Toneel Tentoonstelling VRIJDAG 18 APRIL 1986 OOSTBURG De Oostburgse fractie van Dorpsbelangen en Toerisme (D en T) maakt zich ernstig zorgen over de toekomst van het gemeentelijk recreatiebeleid. Dat de recreatiepor tefeuille in het nieuwe college van b en w bij een PvdA-wethouder terecht komt is volgens D en T-fractieleider 1. de Hullu een slechte zaak. „Wij vrezen een beleid dat te weinig reke ning houdt met de belangen van de recreatie-ondernemers", aldus De Hullu. Dat de PvdA zich over de recreatie sector heeft kunnen ontfermen wijt hij volledig aan het 'gemarchandeer' van de VVD. Hij zegt: „De liberalen probe ren de gang van zaken goed te praten. Maar zij zijn het geweest die met de PvdA mee zijn gegaan. Zij hebben er het beheer van de vismijn in Breskens voor teruggekregen. Dat is de ruil geweest: de vismijn bij de VVD en de recreatie van het CDA naar de PvdA". De D en T-fractieleider ontkent dat zijn partij een rol heeft gespeeld bij de verdeling van de portefeuilles. De VVD-angst dat de socialisten met D en T in zee zouden gaan noemt hij onterecht. „Wij zouden nooit in een college zitting genomen hebben, dat maar op twee partijen steunt. De VVD wil ons graag als stok achter de deur zien, om zo het eigen straatje schoon te houden", aldus De Hullu. Lof heeft hij tenslotte voor CDA-wethouder A. de Feijter, die de recreatieportefeuille volgens hem goed heeft beheerd. D en T dacht zich aanvankelijk redelijk in het beleidsprogramma voor de ko mende vier jaar te kunnen vinden. Toch wordt dat programma niet on dertekend. De Hullu: „Dat heeft voor al te maken met het recreatiebeleid. Wij willen onze handen vrij hebben om daar tegen in te gaan als dat nodig is. Met een PvdA'er als recreatiewet houder zullen er ongetwijfeld voor stellen worden gedaan die ons niet aanstaan". '•"L. A' De vernielde auto en de vrachtwagen op de Veerweg in Zaamslag ZAAMSLAG - De 24-jarige automobiliste B. A. C. M. D.-H. uit Hengstdijk raakte donderdagmiddag rond 17.40 uur ernstig gewond bij een frontale botsing met een vracht wagen, bestuurd door J. K. (39) uit Terneuzen, op de Veerweg in Zaamslag. De echtgenote van de bestuurster, de 25-jarige G. P. A. M. D„ die eveneens in de auto zat, liep een hersenschudding op. De auto werd onherstelbaar beschadigd. De vrachtwagen liep lichte schade op. De chauffeur bleef ongedeerd. De aanrijding ontstond doordat de vrachtwagen, die afremde voor een voor hem rijdende auto, in een slip raakte en op de verkeerde weghelft terecht kwam. Op dat moment naderde vanuit tegenovergestelde richting de personenauto van D.-H., die een frontale botsing niet kon voorkomen. Ten tijde van het ongeluk was het zeer slecht weer. Het wegdek was nat door een forse regenbui. De gemeentepolitie Terneuzen stelt een nader onderzoek in naar de toedracht. Ten gevolge van het ongeluk werd het verkeer in beide richtingen ongeveer een half uur ge stremd. Expositie In de openbare christe lijke bibliotheek in Axel is tot en met 3 mei een expositie te bezichtigen van tekeningen en schilderijen van cursis ten van de Zeeuwse Volksuniversiteit (ZVU). De werkstukken zijn in de afgelopen winter gemaakt. Kaartavond De muziekvereni ging Breskens-Groede houdt morgen- vrijdag een kaartavond voor haar leden en donateurs. Deze vindt plaats in café 't Zonneke' in Breskens en begint om 19.30 uur. Kaarting De Algemene Sport en Ontspanningvereniging (ASOV) in Cadzand houdt zaterdag (morgen) een kaarting in café Buitenlust. Het is de laatste kaarting van het seizoen. Er wordt gespeeld in twee spelsoorten: bieden met roem en jokeren. De aan vang is 20.00 uur. Oud-papieracties De voetbal vereniging Hontenisse in Klooster- zande gaat vanaf morgen (zaterdag) maandelijks oud papier inzamelen in Kloosterzande en omgeving. De op brengsten komen ten goede van de jeugdafdeling van de vereniging. Het papier wordt opgehaald tussen 9.00 en 12.00 uur. OOSTBURG Een manier om geld te verdienen. Maak ruzie binnen een vereniging, splits af en richt een nieuwe eigen vereniging op. In de gemeente Oostburg kun je dan aan spraak maken op subsidie. „Een ver keerde zaak", oordeelde PvdA'er J. de Vries donderdag tijdens de Oostburg se raadsvergadering. „Het is een premie om interne ruzies hard te voeren en op eigen houtje verder te gaan". Aanleiding voor zijn opmerking was een voorstel om een renteloze geldlening van 45.000 gul- SINT-KRUIS - Het gemeentebestuur van Aardenburg hield donderdag avond in het dorpshuis in Sint-Kruis een hoorzitting over het dorpsver nieuwingsplan. Ten behoeve van de leefbaarheid van het dorp werd met name aangedrongen op aanleg van een riolering, herinrichting van het stratenplan en het bouwen van enke le premiewoningen. Wethouder R. van de Wijnckel van openbare werken, die de bijeenkomst voorzat, vond zo'n 35 bewoners van Sint- Kruis onder zijn gehoor. De aanwezigen toonden zich bezorgd over te brede kruisingen en straten, omdat dat het verkeer noodt tot te hard rijden. Dat was mogelijk met verkeersdrempels en bomen langs de weg te ondervangen. De aanwezige agrariërs vroegen bij het stratenplan wel rekening te houden met de breed te van landbouwvoertuigen. Naast groenvoorzieningen werd er ook ge pleit voor meer parkeerplaatsen. Ten aanzien van het dorpshuis kon de wethouder meedelen, dat er gedacht wordt aan nieuw meubilair en verbe tering van verwarming en verlichting. De bouw van een aantal woningen in de premie-sector achtten de bewoners van belang voor de leefbaarheid, maar aan bejaardenwoningen bleek minder behoefte te zijn. Wethouder Van de Wijnckel pleitte overigens ook voor de renovatie van enkele woningen. Ver der werd er gesproken over het plaat sen van speelwerktuigen en, uiter aard. over het openbaar vervoer. Sint- Kruis is niet opgenomen in de dienst regeling van de ZWN en dat is met name voor de schoolgaande jeugd een probleem. De wethouder moest even wel laten weten dat de ZWN verschil lende verzoeken tot nu toe niet heeft willen inwilligen. Dinsdag 6 mei wordt er wederom een hoorzitting in het dorpshuis gehou den en wethouder Van de Wijnckel sprak de hoop uit dat er dan wat meer vrouwen aanwezig zullen zijn, omdat zij toch ook nauw betrokken zijn bij de leefbaarheid van het dorp. IJZENDIJKE Twee meisjes zijn bij een aanrijding in de Schuttersstraat in IJzendijke donderdagmiddag om streeks half twee licht gewond ge raakt. De bestuurster van een brom fiets, de 16-jarige N. I. E. V. uit Aar denburg liep een pijnlijke pols op en haar passagiere, de 15-jarige G. J. de V. uit Oostburg, heeft vermoedelijk een lichte hersenschudding. De brom fiets verleende in de Schuttersstraat geen voorrang aan de personenauto, bestuurd door de 45-jarige J. A. M. uit Terneuzen. Een aanrijding was het gevolg. De bromfiets werd onherstel- baar„beschadigd. den aan de muziekvereniging Groede beschikbaar te stellen. Dat voor de aanschaf van muziekinstrumenten. Zoals gemeld viel de muziekvereni ging Breskens-Groede wegens hoog oplopende ruzies eind vorig jaar uit elkaar. De 'afgescheidenen' vonden elkaar in de nieuwe muziekvereniging Groede, die nu de lening vraagt. De raad had daar op zich geen moeite mee. Wel nam wethouder J. Vergouwe de PvdA-suggestie over om voortaan een afkoelingsperiode van één jaar in te bouwen. De wethouder gaat bekij ken of in de subsidieverordening een dergelijke voorwaarde kan worden opgenomen Ook met de subidiëring van Galerie 66 (2250 gulden) in Oostburg ging de gemeenteraad akkoord. Alleen de VVD had bezwaren tegen de financië le ondersteuning omdat onduidelijk zou zijn wie precies de subsidie krijgt. A. Rosendaal wees namens de libera len bovendien op het gevaar van precedentwerking: „Er zijn zoveel soorten experimentele kunst. Straks kan iedereen die een schuurtje naast zijn huis inricht subsidie vragen". Die stelling was voor PvdA-fractielei- der De Vries aanleiding om van leer te trekken. Hij zei: „Tijdens de verkie zingsstrijd noemde ik de VVD'ers cul tuurbarbaren. Nu word ik op mijn wensen bediend". Verder stelde hij vast dat de galerie een particulier initiatief is dat toegejuicht moet wor den. „Als we zelf zoiets moeten doen kost het twee keer zoveel", aldus de PvdA'er. Burgemeester nir C. T. Spijkerboer merkte nog op dat er op de subsidie aanvraag niets valt aan te merken. Of het om een particulier of een stich ting gaat, doet er volgens hem niet toe. I)e raad, uitgezonderd de VVD en wethouder J. Thomaes, stemden daarop in met de subsidie-aanvraag. Plattelandsvrouwen De West-Zeeuws-Vlaamse afdeling van de Christelijke Plattelandsvrouwen bond (CPB) houdt donderdag 24 april de jaarvergadering in gebouw Pro Rege in Oostburg. Aanvang 19.30 uur. Op de agenda behoudens het huis houdelijk gedeelte een optreden van Krijn Doolaard en Adrie Oosterland. Zij zingen en vertonen dia's. Vrouwenemancipatie - De stichting Vrouwenemancipatie in West-Zeeuwsch-Vlaanderen houdt woensdag 23 april een regionale vrou wenvergadering in het vrouwencen trum Lotje in Oostburg. Aanvang 20.00 uur. Aandacht wordt besteed aan de oprichting van een vakoplei ding van de vrouwenbonbd FNV. Voorts op de agenda een verkiezing voor de begeleidingsgroep en bespre king van de plannen voor dit jaar. De jeugd van Westdorpe fietste donderdag geld bijeen voor hulp WESTDORPE Ruim tweehonderd deelnemers heb ben donderdagavond in Westdorpe gefietst voor de derde wereld. In samenwerking met de leerkrachten van basisschool Sint Jozeph vertrokken de deelnemers om halfzeven van de voetbalkpntine aan de Kapittel straat. waarna de kleinsten tiqn kilometer aflegden en de groteren twintig kilometer. Dat iverd zonder noemenswaardige kleerscheuren volbracht, op een enkele lekke band na. De opbrengst, die gisteravond nog niet bekend was. komt geheel ten goede aan de kinderen in de derde wereld. Vorig jaar zijn er al door de fiets-in-actie twee kinderen via het Foster Parents Plan geadopteerd, terwijl bovendien ook nog via de Stichting Mens in Nood een kind was geadopteerd. De deelnemers donderdagavond teerden allemaal per kilometer gesponsord door familie en bekenden. Er waren geen uitvallers. Koninginnedag - Het Oranjeco mité in Oostburg heeft het program ma samengesteld voor de viering van Koninginnedag op 30 april. De dag begint om 9.00 uur met een gekostu meerde optocht met muzikale mede werking van de harmonie Oostburg en de muziekvereniging Veronica uit Zuidzande. De start van de optocht is op het Ledelplein. Om 11.00 uur is er een prestatieloop over 5300 meter, om 13.30 uur gevolgd door een puzzelloop voor kinderen van 8 tot 12 jaar vanaf het gemeen schapscentrum Den Hoekzak. Om 14.00 uur is er in de sporthal poppen kastvoorstelling en een optreden van de clown Pico voor kinderen tot 8 jaar. Om 15.15 uur wordt in Den Hoekzak de film 'Op jacht in Holland' ver toond. Om 19.00 uur is er in de foyer van de sporthal een disco met play- backwedstrijden. Bingo In de kantine van camping 'De Vogel' in Hengstdijk wordt mor gen (zaterdag) een bingo-avond ge houden. De balletjes rollen vanaf 20.00 uur. Jaarvergadering ouderen - De rooms-katholieke bond van ouderen afdeling Sint-Jansteen houdt dinsdag 22 april de jaarvergadering in gemeen schapscentrum 'De Warande'. Voor de pauze draagt de geestelijk adviseur pastoor Van Leemput een mis op. De gezangen tijdens de mis worden ver zorgd door het bejaardenkoor. Na de pauze begint de jaarvergadering. Er staat onder meer een bestuursverkie zing op de agenda. De heren Lossie en Verstraeten, als mede mevrouw Vael-Inghels zijn af tredend, maar stellen zich herkies baar. Kaarting In café 'Den Ouden Arend' te Sint-Jansteen werd een vleeskaarting gehouden, waaraan 64 kaarters deelnamen. Na een spannen de strijd ging een van de oudste deelnemers, de heer Arthur Schelle- kens, met de eerste prijs naar huis. De verdere uitslag is als volgt: 2 A. Esse- Ung; 3 P. Haulez; 4 mevrouw Warrens; 5 E. Ottjes; 6 P. Vermorken; 7 C. de Kort; 8 J. Schelfhout; 9 mevrouw Van Kerckhoven; 10 mevrouw Lucassen. Lezing - In de grote zaal van de Terneuzense Goede Herderkerk houdt drs A. de Reuver, hervormd predikant in Delft, dinsdag 22 april een lezing voor de gereformeerde bond. Aanvang 19.30 uur. Het thema is 'Waarom wordt u christen genoemd Postzegels De postzegelvereni ging Zuidzande houdt zaterdag (mor gen) in hotel De Zwaan de maande lijkse ruilmiddag. Aanvang 14.00 uur. Op het programma staan een veiling en een verloting. OOSTBURG Het Oostburgse colle ge van b en w gaat bekijken of stembureaus in de toekomst meer in bejaardentehuizen ondergebracht kunnen worden. Op die manier moe ten de ouderen de kans krijgen zelf hun stem uit te brengen. De kans op fraude met volmachten moet daar mee kleiner worden. Burgemeester mr C. T. Spijkerboer van Oostburg kondigde het onder zoek naar de vestiging van stembu reaus donderdag tijdens de vergade ring van de gemeenteraad aan. Klachten over 'gerommel' met vol machten tijdens de afgelopen ge meenteraadsverkiezingen waren daar de aanleiding voor. De burgemeester benadrukte dat de kieswet in alle gevallen juist is toegepast. Wat vol gens hem niet wegneemt dat het een goede zaak is om de bejaarden de helpende hand te reiken. Verder noemde hij de groei van het aantal volmachtstemmers bij verkiezingen een landelijk fenomeen. „Je kunt je afvragen: worden er te gemakkelijk volmachten gegeven. Er zijn stembu reaus waar een kwart van het totale aantal stemmen uit volmachten be staat. Misschien is er wat voor te zeggen om weer de regel in te voeren dat alleen familie of een naaste buur met volmacht mag stemmen", aldus de burgemeester. OOSTBURG Een alcoholcontrole na gemeentelijke commissie- en raadsver gaderingen. Dat zou volgens het Oostburgse CDA-raadslid R. Calon een goede zaak zijn. Donderdag nam kwam hij na twaalf jaar afscheid van de raad. In zijn laatste toespraak sneed h(j het alcoholgebruik tijdens en na vergaderin gen aan. ..Ikzelf drink altijd cassis. De meeste anderen niet. Ik zou het goed vinden dat dc raadsleden eens een alcoholtest zouden doen. Gewoon voor de eigen verantwoordelijkheidaldus Calon. Hij haalde een praktijkvoorbeeld van jaren geleden aan. ..Na een vergadering reed ik naar Hoofdplaat. De politie controleerde op alcoholgebruik. Voor mü geen probleem. Maar wethouder Thomaes. die achter mij reed. keerde snel zijn auto. Echt. ik zou blij zijn met een test voor raadsleden Behalve Calon namen donderdag ook de raadsleden I. de Bruine iCDA>. A. Verhage (D en Ti. J. van de Sande iPvdAen P Kesteloo iD en Ti afscheid. Zaal Rustenhove, Assebroek - 18 april om 20 uur: Concert door het Koperkwintet Divertimento o.l.v. J. Sarazijn. Stadsschouwburg - 18 april om 20 uur: Wannes Vandevelde. Zaal Patria, Ver-Assebroek - 18 april om 20 uur: vocaal concert door het Renaat Veremanskoor o.l.v. Roger Deruwe. Provinciaal Hof, Markt - 18 april om 20.30 uur: concert door het koor Vagantes Morborum; Jan Michiels op piano. Oud Handbogenhof, Baliestraat - 20 april om 11 uur: aperitiefconcert door het Hans Memlingtrio, met J. Duyck op klavier, D. Lippens op viool, J. van Kelst op cello. Jazzkroeg De Versteende Nacht - 20 april om 20.30 uur: Live Jazz Concert. Ciné Zwart Huis, diverse zalen - Target, a.l., vr. 20 en 22.30 uur, za 14.30, 20 en 22.30 uur, zo. 14.30 17.15, 20 en 22.30 uur, verder dage. 20 uur. - Peter Pan (tekenfilm), a.l., za. er.I wo. 14 en 16 uur, zo. 14,16 en 18 uur f - King Solomon's Mines, a.l., da- gel. 20 en 22.30 uur. - Prizzi's Honor, 16 jr., dagel. 2. uur, za. en wo. ook 14.30 uur, zo. ook 14.30 en 17.15 uur. - Year of the dragon, 16 jr., dagel 22.30 uur. Ciné Memlinc - Highlander, a.l., zelfde tijden als Target in Zwart Huis. Rembrandt - Rocky IV, a.l., dagel. 20 uur, za ook 14.30 uur, zo. ook 14.30 en 17.151 uur. - Het sexsymbool, 18 jr., vr., za. en zo. om 22.30 uur. Kennedycomplex, diverse zalen - Out of Africa, a.l., vr. en za. 20 en 22.30 uur, zo. 14, 17.15 en 20.30 uur, verder dagel 20 uur. - Jewel of the Nile, a.l., dagel. 20 uur, vr., za. en zo. ook 22.30 uur, za. ook 15 uur, zo. ook 14.30 en 17.15 uur. - Springen, 16 jr., zelfde tijden. - Pyramid of fear, a.l., zelfde tijden. - 1984 van Michael Radford, alleen 24 april om 20.30 uur. Ciné Chaplin - Agnes of God, 16 jr., zelfde tijden als Jewel in Kennedy. Filmhuis De Zille, Clarastraat - Los Ojos Vendados, in kader van Europalia Spanje, alleen 18 april om 21.30 uur. St. Trudo Abdij - 24 april om 2:1 uur: Lentesprokkels, vijf voor-I drachtkunstenaars lezen werk var.l Hans Warren en P. van OstaeyenJ met barokmuziek. Korrekelder - 18 en 19 april oral 20.30 uur: Nova Zembla met o.aj Luk de Konink. Centrum De Dijk - 18 en 19 april om 20 uur: Jeugdtoneel De Wor.f derstenen. Centrum De Kelk - 18, 19 en 24| april om 20.30 uur: Een soort Alas I ka van Harold Pinter, door Teate:| Malpertuus uit Tielt. Stadsschouwburg - 22 april om 20| uur: De Spaanse Brabander van| Bredero door het Raamteater. Floraliapaleis - 19 en 20 april: Sjacherbeurs. Hotel d'Hane, Veldstraat - 26 april om 21 uur: Nocturne Recital door Hanna Jaszyk, werk van Liszt en Chopin. Decascoop, diverse zalen - Jewel of the Nile, a.l., 15,17.30, 20 en 22.30 uur. - Out of Africa, a.l., zelfde tijden. - Catholic Boys, 16 jr., zelfde tij den. - Highlander, a.l., zelfde tijden. - Springen, 16 jr., 20 en 22.30 uur. - Nightmare on Elm Street II, 16 jr., 20 en 22.30 uur. - Peter Pan, a.l., 15 uur. - Rocky IV, a.l., 15 en 17.30 uur. - Pyramid of fear, a.l., 15 en 17.30 uur. - Weird Scene, a.l., 15 en 17.30 uur - Girls just want to have fun, a.l 15 en 17.30 uur. - Jagged Edge, 18 jr., 20 en 22.30 uur, dinsdag enkel om 20 uur. - Witness, 16 jr., 20 en 22.30 uur. dinsdag enkel om 22.30 uur. - Paniekzaaiers, a.l., 15 en 17.30 uur. - King Solomon's Mines, a.l., 15. 17.30 en 20 uur. - Link, a.l., 22.30 uur. - Trois hommes et un couffln, a.l 20 en 22.30 uur. - L'Effrontee, a.l., 15, 17.30, 20 en 22.30 uur. - Lost in America, 16 jr., 20 en 22.30 uur. - Coca Cola Kids, a.l., dinsdag 20 uur (avant-premiere). - Sweet movie, a.l.. dinsdag 22.30 uur (avant-premiere). Kon. Opera - 25 april om 15 uur Faust van Charles Gounod. Rex - Jewel of the Nile, a.l., 12, 14.20, 16.45, 19.10 en 21.30 uur. Rex-Club - Amadeus, a.l., 12, 15, 18 en 21 uur. Astrid - Peter Pan, a.l., 12,14,16,18 en 20 uur. Vendome - Trois hommes et un couffin, a.l., 14.20, 16.45, 19.10 en 21.30 uur. Savoy - Aphrodite, 18 jr., 12, 14, 16, 18, 20 en 22 uur. Astra - The last American Virgin, 16 jr., zelfde tijden als Savoy. Rubens - Out of Africa, a.l., 12, 16 en 20 uur. Capitole - Rocky IV, a.l., 12, 14, 16, 18, 20 en 22 uur. Quellin 1 - Re-animator, 16 jr., 12, 14.20. 16.45. 19.10 en 21.30 uur. Quellin 2 - Prizzi's Honor, 16 jr., 11.45, 14, 16.30, 19 en 21.30 uur. Quellin 3 - Otto, der Film, a.l., 12, 14, 16, 18, 20 en 22 uur. Metro 1 - Death Wish 3,16 jr., zelfde tijden als Quellin 3. Metro 2 - Teenwolf, a.l., zelfde tijden als Quellin 3. Sinjoor - Highlander, a.l., 12, 14.20, 16.45, 19.10 en 21.30 uur. Brabo - Jagged Edge, 16 jr., zelfde tijden als Sinjoor. Tijl - Remo unarmed and dange rous, a.l., zelfde tijden als Sinjoor. Wapper - Revolution, a.l., 11.45,14, 16.30. 19 en 21.30 uur. Ambassades - Les loups entre eux, a.l., 12, 14.20, 16.45, 19.10 en 21.30 uur. Ambass. Club 1 - P.R.O.F.S., a.l., 12, 14. 16, 18. 20 en 22 uur. Ambass. Club 2 - Chorus Line, a.l., 12, 14, 16.30, 19 en 21.30 uur. Ambass. Club 3 - Kiss of the Spi- derwoman, 16 jr., 12, 14.20, 16.45, 19.10 en 21.30 uur. Ambass. Club 4 - White Nights, a.l., 12, 15, 18 en 21 uur. Kon Opera - 18 en 19 april om 20 uur, 20 april om 15 uur: Tijl Uilen spiegel. Desingel - 18 april om 20 uur: Peter Benoit herdenking, in kader van de honderdste verjaardag van de ge boortedag van Jef van Hoof, met Ria Bollen (alt) en Jozef de Been houwer (piano). Kon. Elisabethzaal - 19 april om 20 uur: Elisabethconcert door het Kon. Filh. Orkest van Vlaanderen en het koor van de Nat. Opera solist August Dumay op viool. Desingel - 19 april om 20 uur Pianorecital door Heidi Hendrickx en Levente Kende; werk van De bussy, Ravel en Schumann. Stadsschouwburg - 19 en 20 april om 20 uur: Lenteconcert in teken van de musical door de Muziekka pel van de Antwerpse politie. Stadsschouwburg - 20 april om 11 uur: Foyerconcert, muziek van Liszt met teksten van Petrarca en Dan te. Zaal Kon. Elisabeth - 21 april om 20.15 uur: Optreden van het Nat Pools Ensemble Mazowzse. Engelse Kerk - 22 april om 20.30 uur: Concert door het Antwerps Kamerorkest o.l.v. Georges Ver wilt. Kolveniershof - 25 april om 12.30 uur: middagconcert met Sylvia Traey op piano en een Japanse violiste. Desingel - 25 april om 20 uur Singelconcert met het Kon. Filh Orkest van Vlaanderen o.l.v. G Neuhold; werk van Vivaldi, Ravel en Bartok. Sylvester Stallone in 'Rocky IV' Arensberg - 18, 22, 23 en 25 april om 20.15 uur: Urbanus van Anus Fakkelteater, Meir - 18, 19, 20, 24 en 25 uur om 20.30 uur: Hosanna van Michel Tremblay met Rudi Belhem en Door van Boeckel. eer. melodrama over het homosexuele milieu. Het Appeltje - 24 en 25 april om 20.30 uur: Solo door Johan Rouf- faer, over jaloezie en liefdesver driet. Klein Raamteater - 21 en 22 april om 20.30 uur: De tuinman van de koning van Walter van den Broeck naar een fragment uit zijn boek Het beleg van Laken. Vleeshuis - tot nader bericht: Het dagelijks leven in de tweede helft van de 16e

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 38