Goese raad stelt besluit lokatie VVV-kantoor uit weekenddiensten Speel-o-theek in Goes kreeg speelgoed van De Schelde Werkloosheid rayon Goes blijft dalen B en w Tholen willen toetreden tot de DGD Viering dag van de arbeid in Goes UITLEEN VOOR GEHANDICAPTE KINDEREN Sponsorloop voor Nepal 'SITUA TIE IS GEWIJZIGD9 Luchtkussenmaaier mm 22 OPNIEUW AAN DE ORDE IN VOLGENDE VERGADERING BORSSELE Stoomtram HEINKENSZAND KRABBENDIJKE KRUIN IN GEN KWADENDAMME UITNODIGING NEDERLANDSE RODE KRUIS FABERY DE JONGE VERLOTING B.V. DE TOEKOMST Notenexpres is op de Goese markt verhuisd! oaiviüSL.HLwam PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 18 APRIL 19 GOES - De streek VVV in Goes moet nog een maand wachten op duidelijk heid over de plaats van haar nieuwe kantoor. Die vertraging is vooral te wijten aan de fractie van het CDA in de Goese gemeenteraad. In de raads vergadering die donderdagavond werd gehouden moest een beslissing worden genomen over een voorstel van het college van burgemeester en wethouders om het nieuwe VVV-kan- toor tussen het station en Terminus neer te zetten. Behalve de PvdA en de PPR waren alle fracties tegen die lokatie. Het CDA pleitte eerst voor een losstaand gebouw ergens op het stationsplein. Later wilden de chris ten-democraten dat b en w het voor stel terugnamen. Andere raadsleden, onder meer van VVD, SGP en 1)66, wilden de VVV in de binnenstad. Na een uitvoerige discussie nam het college uiteindelijk het voorstel terug. Dat gebeurde met de nodige tegenzin Koninginnedag - Het program ma dat het Oranje Comité 'Juliana' in Borssele voor 30 april heeft opgesteld, ziet er als volgt uit: 's morgens van 8 tot 8.15 uur wordt begonnen met klokgelui, om 9.15 gevolgd door kin derspelen op het plein naast de kerk (inschrijving van 8.45 tot 9.15 uur). De deelnemers aan de optocht worden om 12.45 uur gejureerd. Op het plein voor 'Vijverzicht' begint om 13 uur een muziek- en majorettenshow, ge volgd, om 13.15 uur door de eigenlijke optocht. Tot aan de pauze van de feestelijkheden, om ongeveer vijf uur, worden er op het plein naast de kerk volkspelen gespeeld, waaronder kus sengevechten, zaklopen, mastklim- men en eiwerpen. Koninginnedag in Borssele wordt vanaf 19.30 uur afge sloten met een gezellig samenzijn in het dorpshuis 'Vijverzicht', met de prijsuitreiking van de diverse activi teiten, een grabbelton, een rad van avontuur en een grote verloting. want ondertussen was in de wandel gangen al duidelijk geworden dat het CDA bij de behandeling van exact hetzelfde voorstel in een volgende raadsvergadering wel medewerking zal verlenen. Vooral wethouder L. H. de Leeuw (pvda) bepleitte de locatie tussen het station en Terminus. Hij stelde vast dat al een aantal jaren van voorbereidingen om op die plaats te bouwen achter de rug zijn. Hij vond het dan ook vreemd dat nu een groot deel van de raad plotseling niet meer met deze plek kon instemmen. In een ander voorstel, de verdeling van een overschot van 1.067.000 gul den uit 1984, kwam de VW ook al aan de orde. B en wilden de subsidie aan de toeristische organisatie met 10.000 gulden verhogen en 119.000 gulden uittrekken voor het nieuwe kantoor. Dat ging een aantal raadsleden te ver. Ze vonden dat het bedrijfsleven wel eens wat meer kan bijdragen. Wethou der ing. G. J. Eshuis nam het voor de VVV op. Hij vertelde dat de organisa- GOES Het 1 mei-comité De Beve- ianden houdt de viering van de dag van de arbeid in de Prins van Oranje te Goes. Maria van Veen, landelijk voorzitter van de Vrouwenbond-FNV bijt het spits af om 20.00 uur. Zang en muziek komen van het Rood Orkest en het Solidariteitskoor De Bevelanden, die strijd- en actieliede ren zingen, en van de groep l'Etnica uit de Balkan. Verder zijn de Wereld winkel en Amnesty International ver tegenwoordigd met informatiestands. Het 1 mei-comité De Bevelanden be staat uit vertegenwoordigers van alle Bevelandse PvdA- en FNV-afdelln- gen, de VARA, Industrie- en Vrouwen- bond-FNV en Abva/Kabo uit Goes en de Socialistische Arbeiderspartij Zee land. tie jarenlang armlastig is geweest en niet kon doen wat ze behoorde te doen. De gemeente Goes heeft als eerste haar nek uitgestoken om de VVV te helpen en andere Bevelandse gemeenten zullen volgen, liet hij we ten. Binnen enkele jaren moet de schuldenlast van de organisatie weg gewerkt zijn. Het bedrijfsleven zal ook op de ontwikkelingen inspelen, maar dat wil eerst resultaten zien en die waren er tot nu toe niet, aldus de wethouder. Hij liet weten dat het van het grootste belang is voor het voort bestaan van de VVV dat de Beveland se gemeenten nog één keer flink in de buidel tasten. De Goese raad had verder moeite met een initiatief om een waterfietsenver- huurder toe te laten op de Goese Oostvest. F. A. de Kaart van de PvdA vroeg zich af of die activiteit wel te rijmen valt met het verpachten van de Oostvest aan hengelsporters. C. R. M. M. Linssen (cda) gooide het over een andere boeg. Hij had het over de Oostvest als een groene oase van rust in het drukke stadsbeeld. Dat mag niet door waterfletsers aangetast wor den, zei hij. Burgemeester mr. W. Blanken liet weten dat de zaak nog eens in een commissievergadering aangekaart zal worden. Overigens lig gen de fietsen al in het water en zijn ook al voorzieningen aangebracht die het instappen makkelijker moeten maken. Koninginnedag De inwoners van Heinkenszand worden 30 april om half negen gewekt door klokgelui. Vanaf tien uur zijn de kinderspelen voor klas 1 en 2 in de sporthal van De Stenge en voor klas 3 tot en met 8 op de sportvelden aan de Dorpsstraat. Bij slecht weer draaien de leraren een film op school. Alle kinderen tot twaalf jaar uit Heinkenszand krijgen om half twaalf een ballon met een adreskaart. Later zal blijken wiens ballon het verst afgedreven is. Voor hem of haar looft de Oranjevereniging een prijs uit. Na de middag begint om één uur de gecostumeerde optocht, met muziek vereniging 'Euterpe' voorop. Voor de origineelst versierde flets, step of kar krijgt de eigenaar een prijs. Vier buurtverenigingen en een ploeg van de vrijwillige brandweer Heinkens zand bestrijden elkaar in een zeskamp op het Stengeplein. De 'spanning en sensatie' begint om half drie met onder meer touwtrekken, zaklopen en kussengevecht. 's Avonds geeft de Jeugd voor de jeugd een playback-show. Vanaf zeven uur treden de artiesten op in sportzaal De Stenge. Het Oranjebal begint om half negen met dansgroep 'Touche', ook in De Stenge. Koninginnedag - De Oranjever- eniging Krabbendijke heeft, in sa menwerking met enkele plaatselijke verenigingen, een programma opge steld voor 30 april. Het programma ziet er als volgt uit: 's morgens om 9 uur wordt begonnen met een zanghul- de bij het voormalig gemeentehuis, van kinderen van de basisschool on der muzikale begeleiding van de mu ziekvereniging Concordia'. Om 10.30 uur gaat een optocht van versierde voertuigen van start en vanaf 13 uur zijn in en rond de veilinghal kinderfes tiviteiten. De traditionele gezellig- heidsrit voor bejaarden gaat om 13.30 uur bij huize Nieulande van start en om 15 uur is er op het sportterrein een balonnenwedstrijd. Daar wordt te vens een zeskamp gehouden die om 15.30 uur begint; twaalf teams zullen het tegen elkaar opnemen met onder meer doelschoppen, zaklopen en balk zagen. Nadat om 17.30 uur de optocht opnieuw door het dorp getrokken is, begint om 19.30 uur een puzzelrit voor auto's. Koninginnedag in Krabbendij ke wordt vanaf 21 uur afgesloten met een bingo-avond in het cultureel cen trum. Muzikale medewerking daar aan verlenen 'De Egerlander' muzi kanten. De raadsleden hadden geen proble men met het subsidiëren van de stoomtram Goes-Borsele. Alleen de SGP-fractie was tegen omdat de his torische trein ook op zondag rijdt. Llnssens, Eshuis en Blanken lieten bij de discussie over dit voorstel weten veel waardering te hebben voor de gemeente Borsele die het voortbe staan van de stoomtram voor elkaar heeft gekregen. Goes draagt een een malig bedrag van 100.000 gulden bij en geeft 46.000 ter bestrijding van het tekort in het dekkingsplan van de stoomtram. NCVB De afdeling Kruiningen van de NCVB houdt dinsdag 22 april in de zaal van de Gereformeerde kerk in Kruiningen de maandelijkse verga dering. Centraal op deze bijeenkomst staat het Nederlands Bijbelgenoot schap, waarover de heer A. Boelens uit Vught zal spreken. De vergadering begint om 19.30 uur. Koningsschieting - In "s Lands Welvaren' in Kwadendamme hield de handboogvereniging 'Vooruitgang' haar jaarlijkse koningschietlng op de liggende wip. Van de 18 leden waren er 16 met hun echtgenotes aanwezig. Na een maaltijd kon met het schieten een aanvang worden gemaakt. De wedstrijd, voorafgegaan door een maaltijd, ging over 10 ronden. Leo Verhoek wist vijf keer de blokvogel af te schieten en werd Koning voor 1986-'87. Zijn zoon Erik en Piet de Jonge zaten hem met elk vier treffers op de hielen, Cor de Smit had drie treffers. Bram Verhage, Peter Van Laethem en C. Raas schoten elk twee maal raak. mevrouw Jo Veerhoek éénmaal. Na een gezellig samenzijn werd besloten zaterdag 26 april geza menlijk aan de eerste schieting op de staafde wippen in Kwadendumme mee Je doen. DE BEVELANDEN 19 en 20 april Alarmnummer 01184-14444 Artsen Goes, Kloetinge: v.a. vr. 19.00 uur tot za. 19.00 uur: F. van Peer, Oostsingel 132, tel. 15306. V.a. za. 19.00 uur tot zo. 23.00 uur: S. Buys/H. Slager, Jac. Valckestraat 3, tel. 15462. Spreekuur voor spoedgev. 10.00-10.30 en 17.00- 17.30 uur. Heinkenszand, 's-H. Arendskerke, Nieuwdorp, Wolphaartsdijk: de prak tijk van J. J. Harten, G. A. C. Aarnout- se en A. P. van der Vlugt wordt waargenomen door D. P. van Driel, Vermetstraat 23, 's-H. Arendskerke, tel. 01106-1202. Boodschappen zo mo gelijk tussen 9.00-10.00 uur. Heinkenszand e.o.: v.a. 17.30 tot ma. 8.30 uur: praktijk C. T. Miermans en J. A. Fortrie: C. T. Miermans, Kloeting- seweg 3, 's-H. Abtskerke, tel. 01103- 2089, b.g.g. 01106-3074. Hansweert, Yerseke: v.a. vr. 19.00 tot zo. 22.00 uur: H. Kok, Zeeburg 1, Yerseke, tel. 01131-3520. Spreekuur voor spoedgev. 11.00-11.15 uur en 17.00-17.15 uur. Boodschappen zo mo gelijk voor 10.00 uur. Kruiningen, Krabbendijke, Waarde, Rilland-Bath: v.a. vr. 19.00 uur tot zo. 22.00 uur: A. Constandse, Krabbendij ke, tel. 01134-1444. Spreekuur voor spoedgev. 11.00-11.15 uur en 17.00- 17.15 uur. Boodschappen zo mogelijk voor 10.00 uur. Driewegen, Borssele, Hoedekensker- ke, 's-Gravenpolder, Ovezande, 's- Heerenhoek: de praktijk van J. Gel dof, J. Peene, J. M. A. Kole, A. Kor- stanje en H. H. M. Zwartelé wordt waargenomen door S. E. J. Wöst- mann, Nieuwstraat 18a, Ovezande, tel. 01195-450. Kapelle, Wemeldinge: v.a. vr. 19.00 uur tot zo. 23.00 uur wordt de praktijk van J. K. J. Eckhardt en D. Vreeswijk waargenomen door M. B. Riemeljer, Kapelle, tel. 01102-1264. Spreekuur voor spoedgev. 11.00-11.15 en 17.00- 17.15 uur. Noord-Beveland: de praktijk van B. J. H. Hasken, J. A. Kersseboom en W. J. Klein Wassink wordt waargenomen door W. J. Klein Wassink, Colijns- plaat, tel. 01199-304. Spreekuur voor spoedgev. 11.00-11.30 uur. De praktijk van J. A. van Arkel, Wissenkerke, tel. 01107-1318. Spreek uur voor spoedgev. 11.00-11.30 uur. Chirurgendienst Dr. J. A. Kopp, tel. 01100-14396. Tandartsdiensten Spreekuren za.- en zondagmorgen 10.00-11.00 uur: B. Rijksen, Vroon- landseweg 9, Kapelle, tel. 01102-3669. Apotheek De Goesche Apotheek, Klokstraat 19, tel. 01100-27104. Geopend voor spoed gev. zat. 8.30-17.30 uur en zon. 10.00- 11.30 uur en 16.00-18.00 uur. Ziekenauto's Centr. Post Ambulance Vervoer, tel. 01184-14444. Dierenartsen Goes, Ovezande, Kruiningen: A. C. Mosselman, Hogenakker 8, Kruinin gen, tel. 01130-1233. Visites zo moge lijk aanvragen voor 9.00 uur. Goes, Heinkenszand, Noord-Beve- land: dr. M. P. C. Karelse, 's-H. H.kin- derendijk 118. Goes, tel. 01100-20656. Visites zo mogelijk aanvragen voor 9.00 uur. Yerseke en omg.: (kleine huisdieren): mevr. L. Huiskes-Cornelisse, Molen laan 24. Yerseke, tel. 01131-2756. Wijkverpleging Goes, Wilhelminadorp, Kloetinge, Kattendijke: voor de bereikbaarheid van de weekend- en avonddienst krijgt u informatie via het antwoord apparaat op tel.nr. 01100-12456. Borssele, Nieuwdorp, Lewedorp, 's- Heerenhoek, Heinkenszand, Nisse, Ellewoutsdijk, Driewegen, Baarland. Oudelande, Kwadendamme, Hoede- kenskerke, Ovezande, 's-H. Arends kerke, 's-H. H.kinderen, 's-Graven polder en 's-H. Abtskerke: voor de bereikbaarheid van de weekend- en avonddienst krijgt u informatie via het antwoordapparaat op tel.nr. 01106-1615. Zuid-Beveland-Oost: voor de bereik baarheid van de weekend-, avond- en nachtdienst krijgt u informatie via het antwoordapparaat op tel.nr. 01130-2601. Noord-Beveland en Wolphaartsdijk: voor de bereikbaarheid van de week end- en avonddienst krijgt u informa tie via het antwoordapparaat op tel.nr. 01108-1378. Mevrouw Van der Velden en enkele kinderen bij het nieuwe materiaal voor de speel-o-theek. Naast haar de heer Fissenberg en rechts de heer Meyering. ifiOES Speel-o-theek De Wisselplaats uit Goes heeft donderdagmiddag duizend gulden, bestemd voor speelgoed, gekregen van personeel van De Schelde uit Vlissingen. De speelgoeduitleen voor geestelijk-, li chamelijk- en meervoudig gehandicapte kinderen heeft hiervoor vier stukken speelgoed gekocht. Bij de Schelde zelf hebben werknemers een standaard ge maakt voor de speel-o-theek, waarop een zand- en watertafel kan staan. De gift van de Koninklijke Maatschappij De Schelde BV komt van de humanitaire actie van de onderne mingsraad (OR). Ieder Jaar vraagt de raad van het personeel een kleine bijdrage. Het geld komt aan verschillende instellingen ten goede. Dit jaar haalde de OR zesduizend gulden op. Twee leden van de onderne mingsraad waren donderdag bij de speel-o-theek in de Goese Nieuwstraat. De heren G. Meyering en A. Fissenberg zeiden dat de directie het humanitaire fonds misschien verdubbelt. De directie moet hierover nog beslissen. Speel-o-theek De Wisselplaats gaat in september ver huizen. Het pand aan de Nieuwstraat, waarvan de speelgoeduitleen gratis de bovenverdieping huurt van Huize Den Berg, wordt afgebroken. Over vijf maanden gaat De Wisselplaats naar een bijgebouw van de Rank. waar alleen water en licht betaald moet worden. In de behuizing in Goes-Zuid moet het speelgoed opgeslagen worden in nieuwe kasten. Die kosten 2.400 gulden, een heel bedrag volgens secretaresse Pauline van der Velden De secretaresse van de speel-o-theek legt uit waarom er 'maar' vier stukken speelgoed gekocht zijn voor die duizend gulden: „Onze leners komen van bijvoorbeeld de Deltaschool, een school voor zeer moeilijk lerende kinderen. Het speelgoed moet degelijk en sterk zijn. Het zijn geen massaprodukten". Uit het jaarverslag van de Wisselplaats blijkt dat het aantal leden met 51 tot 56 kinderen is teruggelopen. Als reden voert de speelgoeduitleen aan dat veel ex-leden van huize Den Berg voldoende speelgoed in het zwakzinnigeninternaat hebben. Burgerlijke stand BORSELE Geboren: Samantha A. H. dv H. J. var den Brink en M. J. van den Bilck: Erika P. A. dv W. P. van der Bliek er. R. de Wispelaere; Esther M. H. dv J c J. van Maldegem en C. J. Markuss-: Manon, dv H. Adriaanse en C. J. M van Adrichem; Willemina J. dv j Peene en M. C. Geijtenbeek; Thu A kind van V. T. Ta en V. T. Truong; Jar. M. zv M. C. Verton en W. C. Bou: Daniel C. zv C. Schrijver en N. P Moerdijk; Lotte, dv A. J. Rijk en A Wessels: Margot, dv J. L. Baaijens er. J. J. M. Verhoeven; Katharina J. dv M Elenbaas en M. C. A. Hopman; Willem J. H. zv H. J. Bek en J. M. T. Steijn: Kristel M. dv C. B. A. Franse en M A J. van Laere; Johnny, zv W. J. Nieuw dorp en D. J. van der Klooster; Maar tje A. J. dv W. J. H. Hendriks en M A L. Coone: Christina, dv J. W. Neels en N. Murre; Adriana J. dv J. M. de Jager en A. M. van 't Westeinde; Maria Chr dv J. van den Ende en C. M. Walhout: Eric A. zv H. J. A. Roderwijn en J. M. Adriaanse; Jacobus R. A. zv W. Hane link en C. L. Vermaat; Aalbregt P zv H. C. Vermue en W. C. A. van den Beemd; Reinier C. J. zv G. Dellebeke en F. Kole; Marco L. E. zv C. J. L. van Gessele en M. Pauwels; Chantal Y. dv T. J. S. Klopstra en G. J. Warners Michael C. H. I. zv P. C. Rentmeester en M. J. Weezepoel; Joannes Chr. zvc A. P. Werri en P. J. Korstanje; Johan nes W. zv P. Westerbeke en J. J. van Liere; Hypatia A. dv J. Verdonck en S D. Verijzer; Patricia, dv M. P. L. van Poppel en C. J. Verhulst; Timothy, zv G. Bitter en H. Wardenaar; Pietemei- la J. dv M. P. Marijs en E. M. Adriaan se; Ronald, zv T. B. van de Swaluw en J. M. P. L. Reijns; Nikki, zv A. J Weststrate en J. de Jonge. Ondertrouwd: F. van der Jagt en J. Bos; J. G. Raas en E. P. Oele; H J. Wagensveld en I. K. A. Voorhoeve: Petrus M. C. Raats en H. V. Brouwer, A. L. Melio en G. C. Langebeke, W. Remijnse en C. J. J. M. Rentmeester; J. de Jager en S. Wattel; A. H. M. Drijdijk en L. B. de Bue. Getrouwd: M. Mol en L. T. Huissen. E W. M. van Dorp en A. Hannewijk; K. Schroevers en E. Meijers. Overleden: A. Remijn, wv L. Geus: P Nijsse, wv J. de Jager; B. P. Parée ev J Martens; A. Hoogerland, ev M. Ver meulen; M. W. Beulens; P. de Jonge ev H. J. Goeman; P. M. de Hond, wv A Capello; C. J. Berman, ev A. Burger; J Voet, ev P. L. de Jonge; M. den Boer wv M. Schouwenaar; C. Nieuwenhuij- se, ev M. Moerdijk; H. Bax; A. J. van der Waal ev van E. J. van Aartrijk; D Boonman, ev M. P. de Jonge; M. C Timmerman, wv P. Polderdijk; J. de Vroed, ev M. Fris; A. M. Buteijn, ev J M. van de Swaluw; M. M. Boonman M. Koole; D. J. Lindenbergh ev M. Sinke. JUBILEA Ds J. van der Veen, gereformeerd emeritus-predikant in Leeuwarden, is maandag 21 april 40 jaar predikant Ds Van der Veen stond van 1948 tot 1969 in Driewegen en Borssele. GOES Uit de werkloosheidscijfers van de maart die het gewestelijk arbeidsbureau in Goes heeft gepubli ceerd blijkt dat de dalende tendens in de werkloosheid zich voortzet. Het aantal werkloze mannen is in het rayon Goes, vergeleken met maart 1985, gedaald met 377 en het aantal werkloze vrouwen met 95. Dat is respectievelijk 20 en 11 procent min der. Het grootste aantal ingeschrevenen in het rayon Goes is bij de mannen te vinden in de categorie losse arbeiders en overig personeel in algemene dienst (292). Daarna komen de catego rie metaalarbeiders 175) en bouwvak arbeiders (131). Onder de noemer ove rige beroepsgroepen zijn 160 werkloze mannen ingeschreven. De meeste mannen konden in de categorién losse arbeiders en bouwvakarbeiders aan de slag. Bij de vrouwen heerst de grootste werkloosheid in de categorien han- delspersoneel (156), kantoorpersoneel (144) en sociaal en geneeskundig per soneel (108). De meeste vrouwen kon den aan de slag als sociaal en genees kundig personeel, in de voedings- en ZIERIKZEE Om geld bij elkaar te krijgen voor hulp aan Nepal houdt de Theo Thijssenschool uit Zierikzee dinsdag 22 april een sponsorloop. Het is de bedoeling dat de leerlingen spon sors zoeken die een bepaald bedrag betalen voor elke kilometer die gelo pen wordt. Om 16.00 uur gaan de kinderen van start en krijgen iedere kilometer een stempeltje. Iedereen kan aan de spon sorloop meedoen. De Theo Thijssen school draagt hiermee een steentje bij aan het project van de provincie Zee land voor de bouw van plattelands schooltjes in Nepal. genotmiddelensector en als huishou delijk personeel. In het rayon Goes van het gewestelijk arbeidsbureau is bij de mannen 15 procent van de ingeschrevenen jonger dan 23 jaar, 42 procent tussen de 23 en 39 jaar en 43 procent ouder dan 40 jaar. Bij de vrouwen is 36 procent jonger dan 23 jaar, 41 procent tussen 23 en 39 jaar en 23 jaar ouder dan 40 jaar. Het werkloosheidspercentage in het rayon Goes is 8 procent, in het gewest Goes is dat 9,4 procent, in heel Zeeland 10,2 procent en in Nederland 14,9 procent. SINT-MAARTENSDIJK Het colle ge van burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen stelt de gemeenteraad voor toe te treden tot de districts gezondheids dienst (DGD) Zeeland. In een eerder sta dium heeft de Thoolse raad besloten pas tot de I)GD toe te treden wanneer tenminste vier gemeenten op de Be velanden ook die stap hebben geno men. Tot nu toe is het niet zo ver. De omstandigheden zijn volgens b en w evenwél zodanig veranderd dat de raad zich opnieuw over de kwestie moet buigen. Dat gebeurt in een vergadering die maandag 21 april, wordt gehouden in het gemeentehuis te Sint-Maartensdijk om 19.30 uur. Het college stelt, dat indien Tholen momenteel niet tot aansluiting be sluit, de gemeente ook geen enkele bestuurlijke inbreng heeft, terwijl juist in de beginfase gestalte gegeven moet worden aan het beleid van de dienst. B en w van Tholen denken, door nu bij de DGD aan te sluiten, een zetel in het dagelijks bestuur af te kunnen dwingen. Dat is ia een latere fase moeilijker te realiseren. Daar komt bij dat de gemeenten in de toekomst gedwongen zullen worden lid te worden van een districts ge zondheidsdienst. Het dagelijks be stuur van de gemeente Tholen vindt wel dat aansluiting nu. geen extra kosten met zich mee mag brengen. Daar wordt aan toegevoegd dat ge zien de georgrafische ligging van het eiland samenwerking met Brabantse organisaties op het gebied van ge zondheidszorg niet moet worden uit gesloten. tot het bijwonen van de algemene ledenverga dering van het afdeling Zuid-Beveland West op 24 april 1986 in Hotel Terminus te Goes, aanvang 20.00 uur. Agenda, notulen en financieel verslag zijn verkrijgbaar bij de secretaris Stadhouderslaan 1, Goes. Het Bestuur van het Nederlandse Rode Kruis Afdeling Zuid-Beveland West. HOFLEVERANCIER Lange chanel colliers in goud en zilver JUWELIERS SINDS 1834 linfi Kirtstmt 30 6o«s 11 april 1986 Ie prijs 1679; 2e prijs 288: 3e prijs 488; 4e prijs 736; 5e prijs 76; 6e prijs 1462; 7e prijs 297; 8e prijs 952; 9e prijs 1991; 10e prijs 1139; 11e prijs 219; 12e prijs 134; lip nriic 1628; 14e prijs 13e prijs lbZö; 14e prijs 1571; 15e prijs 689; 16e prijs 1652; 17e prijs 404; 18e prijs 306; 19e prijs 1127; 20e prijs 625; 21e prijs 446 Prijzen afhalen M. J. Huizen Burg. v. Horsighstraat 51, 's-Heerenhoek. Uitermate geschikt voor... - Het maaien van hellingen met veel oneffenheden en sterke wildgroei. - Het maaien van steile en ontoegan kelijke taluds. - Het maaien van grote grasopper vlakten, waarbij het gras in banen blijft liggen. Alko Ranchero y4 maaihoogten 2-takt 3,5 pk filter boven vertikale starter Doe Het Zelf Zaak 'De Kleurenwaaier' Noordstraat 37-39 4328 AK Burgh-Haamstede Tel. 01115-1617 Ook voor reparatie. Demonstratiemodel aanwezig. Geen 1500,- geen 1000,- maar 'es= 9TAD./* '//////A Huis% 1A TER IMS '4 jb>r w/m en dat vieren wij nog een poosje met reklame! 500 gr. king size amandel pinda's 2,75 500 gr. tutti frutti5, OO 250 gr. studentenhaver2,95 bij aankoop boven 10,-- GRATIS één zak versgebrande pinda's =ntenexpres= Tel. 01184-65633 voor leveranties aan detaillisten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 28