Nieuwe aanwinst streekmuseum Hulst officieel overgedragen luctor b.v. Burgemeester Terneuzen kocht symbolisch een stukje Nepal ZEELAND Geen verschuivingen in afdelingsvoetbal Druk bezochte playback-show HELPT NEPAL Sas van Gent INKADER NATIONAAL MUSEUMWEEKEINDE Aanwinst GEMEENTE AXEL KUNSTGEBITTEN- REPARATIE BALANCEREN UITLIJNEN Enkele duizenden bezoekers op beurs Aardenburg A CTIES IN ZAAMSLA G EN HOEK Inbraak in bungalow Gasflessen gestolen Hoek Zomeravondvoetbal Amnesty houdt weer schrijfavonden in Z.-Vlaanderen Twee aanrijdingen aan Gentsevaart in Kapellebrug GRAAUW GELIJK (0-0) TEGEN GROEDE ALGEMENE BEGRAFENISONDERNEMING ZEEUWSCH-VLAANDEREN V. QUATAERT Familieberichten Klaar terwijl u wacht. Loszittend gebit? Wij verhelpen dit! Axelsestraat 1, Zaamslag N.V. WATERMAATSCHAPPIJ ZUID-WEST-NEDERLAND WMZ WAARSCHUWING! bandenhandel AXEL LAMSWAARDE WESTDORPE GIRO 7475 MIDDELBURG HENGSTDIJK MAANDAG 14 APRIL 1986 HULST Het streekmuseum 'De Vier Ambachten' in Hulst vierde za terdag de opening van het Nationaal Museumweekeinde met een officiële bijeenkomst in de burgerzaal van het stadhuis in Hulst. Bij die bijeen komst werd een groot aantal geno digden, onder wie burgemeester A. Hack van Axel, museumconsulente voor Zeeland mevrouw Kruger, het bestuur en de museumcommissie van de Oudheidkundige Kring 'De Vier Ambachten', alsmede de Hulster wet houders W. Kayser en mr E. de Rech ter, door loco-burgemeester G. van de Voorde van Hulst welkom geheten. In zijn toespraak wees Van de Voorde erop dat het Hulster museum een belangrijke streekfunctie heeft. „Voor het Land van Hulst en omstreken heeft het een onschatbare waarde. Maar zoals de laatste jaren overal in onze samenleving, is het budget altijd te krap. Toch weet men altijd weer een sponsor te vinden, zoals ook nu weer het geval is", aldus de Hulster wethouder. Onder de muzikale klanken van de Koninklijke Stedelijke Harmonie Hulst ging het gezelschap vervolgens in optocht naar het streekmuseum in de Steenstraat waar enkele nieuwe aanwinsten officieel werden overge dragen aan de museumcommisse. Algemeen directeur L. Adcock van Dow Chemical onthulde het uithangbord van het streekmuseum in Hulst. Met het wegtrekken van een wit laken onthulde algemeen directeur L. Adcock van Dow Chemical de eerste nieuwe aanwinst voor het Hulster museum, een uithangbord. Het bord heeft als opschrift 'Streekmuseum De Vier Ambachten' en telt de vijf wa pens van de voormalige gemeenten. Het werd vervaardigd door de Dow- vakschool in Terneuzen en ontwor pen door directielid G. van Eeden. Diepbedroefd maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft delen wij u mede dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder JOHANNA CATHARINA DE LE LIJS echtgenote van Izaak Bertus de Groote op de leeftijd van 59 jaar. Cadzand: I. B. de Groote Cadzand: Marijke Oostburg: Piet en Anne-Marie 4506 AB Cadzand, 13 april 1986 Nieuwleusenerstraat 11 De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 16 april om 15.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Cadzand. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in gebouw 't Zwin. Geen bezoek aan huis. Sluis, tel. 01178-1918. L. KEULERS Oostburg, tel. 01170-3107 of 4242 F. SCHOUT Aardenburg, tel. 01177-1496 J. VAN DE LIJKE Breskens, tel. 01172-2121 Het zichtbare is tijdelijk, maar het onzichtbare is eeu wig. Heden overleed mijn lieve vrouw, onze mamma en oma ANNA MARIA DE KRAKER echtgenote van Jacob Fermouw op de leeftijd van 64 jaar. Schoondijke: J. Fermouw Zuidzande: Hannie en Ton Etten-Leur: Ine en Jan Merlijn Hanke Stijn 4507 BG Schoondijke, 12 april 1986 Koningin Julianastraat 30 De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 16 april a.s. om 14.30 uur op de algemene begraaf plaats te Schoondijke. Gelegenheid tot condoleren in het Herv. Jeugd- gebouw na de begrafenis. Heden is tot onze diepe droefheid vrij onver wacht van ons heengegaan onze lieve vader, groot- en overgrootvader ANTHONIE VERLINDE weduwnaar van Cornelia Molhoek in de ouderdom van 85 jaar. Terneuzen: G. Verlinde A. J. C. Verlinde-Dees Tonnie en Marion Marinda Jan en Corrie Elly en Peter Stèphanie Ada en Dick Jolanda 11 april 1986 Correspondentieadres: G. Verlinde, Van Kinsbergenlaan 15, 4535 BG Terneuzen. De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op woensdag 16 april om 13.30 uur op de Zuiderbegraafplaats na voorafgaande rouwdienst in de Opstandingskerk iBellamy- straat), aanvangende om 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in voornoemde kerk. Geen bloemen. Bedroefd geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze oom en oudoom DANIËL JOHANNES DE DOELDER in de ouderdom van 93 jaar. Uit aller naam: P. Jansen Neven en nichten 12 april 1986 Correspondentieadres: P. Jansen, Axelsestraat 181, 4537 AT Terneuzen. De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 16 april om 15.00 uur op de Zuiderbegraafplaats, na voorafgaande rouwdienst in Rusthuis 'Schel- deoord', aanvangende om 14.30 uur. BEKENDMAKING De burgemeester van Axel maakt bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 8 april 1986 heeft bepaald, dat de vaststelling van een be stemmingsplan wordt voorbereid voor het op de bij dit besluit behorende tekening aangegeven gebied dat omgrensd wordt door de Burchtlaan, de Zuidsingel, de Kanaalkade, de Nassaustraat, de Evertsenstraat, het Oud Oosteinde en de Van Halewijnstraat, de Buitenweg, de Oudeweg, de Nieuwendijk, de Emmastraat, de Bijlokestraat, de Mecklenburgstraat, de Prins Hendrikstraat, de Julianastraat, de Oosterstraat, de Zuivel- straat en de Weststraat, met uitzondering van de Molenstraat. Voormeld raadsbesluit ligt voor een ieder ter inzage vanaf 15 april 1986 op de gemeentesecreta rie, afd. V.R.O.M. Axel, 9 april 1986. De burgemeester voornoemd, A. Hack Tel.: 01153-1650. Geopend van 8.00-18.00 uur. Donderdags gesloten. Anth. Fokkerstraat 8, 4462 ET Goes Aan: de bewoners van Schoondijke, Bres kens, Groede en omgeving Op woensdag, 16 april 1986 tussen 08.00 uur en 15.00 uur en eventueel nog daarna kan de drinkwaterlevering tijdelijk onder verlaagde druk plaatsvin den. Door de werkzaamheden aan het leidingnet kan er bruin gekleurd water uit de kranen komen dat vlekken op het wasgoed kan achterlaten. De bewoners van deze gebieden wordt aangeraden in geval van bruin water het water even te laten doorstromen tot het water weer helder is. In bijzondere gevallen kan overleg wor den gepleegd met ons distriktskantoor te Terneuzen, telefoon 01100-13645. N.V. Watermaatschappij Zuid-West-Nederland (WMZ) ir. P. Stoter, direkteur. Tivoliweg 63, Hulst, tel 01140-12461/14080 Deze gaf na de onthulling een uiteen zetting over het ontwerp. Vervolgens ontstak directeur W. van Klaveren van de NMB in Hulst de verlichting in een vitrine, waarmee die officieel aan de museumcommissie was overgedra gen. De vitrine is aangekocht met de gift van de NMB bij de opening van haar nieuw kantoorgebouw in de Steenstraat in Hulst. De vitrine is neergezet in de afdeling klederdrach ten van het museum. Bridgewedstrijd Bridgeclub Axel speelde de vierde wedstrijd van de voorjaarscompetitie in het cultu reel centrum De Halle. Groep A: 1 de heren Moeliker-Olyslager, 2 dames Kock-Pel, 3 dames Keeman-Knöp- ker en de heren Van de Casteel-Esselbrug- ge; groep B: 1 echtpaar Herrebout, 2 echt paar Brökling, 3 mevrouw Van Himschoot- de heer Van de Heijden; groep C: 1 de heren Hemelsoet-De Wever, 2 de heren Scheele- De Block, 3 mevrouw Bierman-de heer Scheele; groep D: 1 echtpaar Huisman, 2 de dames Hamelinck-De Vries, 3 echtpaar Van de Wagt. Plattelandsvrouwen - De Ne derlandse bond van plattelandsvrou wen afdeling Axel houdt woensdag 16 april een ontspanningsbijeenkomst in cultureel centrum 'De Halle'. De bij eenkomst begint om 19.30 uur. De afdeling gaat dinsdag 27 mei op reis naar het modemuseum in Oelegem (België). Men vertrekt om 13 uur vanaf het Szydlowskiplein. 's Avonds is er een diner in motel Beveren. Belang stellenden kunnen zich opgeven bij mevrouw Jansen, Nieuwendijk 5, Axel. Bridgen De bridgeclub Lams- waarde speelde in het kader van een voorjaarscompetitie de negende wed strijd in zaal 'De Vier Jaargetijden'. Er werd gespeeld met een draaiende mit- chel met dertien paren. De uitslag: 1 de dames Goossen - De Bakker, 2 mevrouw Joossen - de heer De Booy, 3 de heren Van der Wielen - De Waal. AARDENBURG Duizenden men sen hebben afgelopen weekeinde een bezoek gebracht aan de voorjaars- beurs in Aardenburg. De organise rende winkeliersvereniging Warvo was na afloop zeer tevreden over het verloop van de beurs, die ook in commercieel opzicht een succes is geworden. Met name zondagmiddag was het zeer druk in de beurstenten op de Markt, waar in totaal een kleine dertig stands te vinden waren. Warvo-voorzitter Harry Leliaert schrijft het succes van de beurs mede toe aan het weer. „Het zonnetje op zondagmiddag is duidelijk in ons voordeel geweest". Zondagavond, na afloop van de beurs, verrichtte wet houder R. van de Wijnckel van Aar denburg de trekking van de grote beursprijs, een lang weekeinde in een vakantiebungalow, en de raadspel- letjes van de standhouders. Tijdens de beurs werd het nieuwe 'Kwakertje' ten doop gehouden. Het Aardenburg- se dorpsblad wordt na een afwezig heid van vele jaren opnieuw leven ingeblazen. VOGELWAARDE - Monique Oppe neer uit Vogelwaarde met het num mer 'Self Control' van Laura Brani- gan en Marlouise Kint uit Vogel waarde met een nummer van Traeey Ullman bij de ouderen zijn zaterdag de winnaars geworden van een play- back-middag en -avond in de grote zaal van café J. van Schaick in Vogel waarde. Zowel 's middags, toen eerst de jeugd aan bod kwam, als 's avonds bij de ouderen, was de zaal tot de laatste plaats bezet. Er namen meer dan 50 'artiesten' deel. Marlouise Kint kreeg voor haar optre den bij de ouderen van de jury 74 punten, op de voet gevolgd door Rob de Klerck met een nummer van Fran- ky Boy met 73,5 punt. Op de derde plaats eindigde Wim van de Starre uit Vogelwaarde met 72 punten. Bij de jeugd won Monique Oppeneer onbe dreigd met een totaal van 80.5 punt. Tweede werd hier Mirella Lambert uit Vogelwaarde met 71,5 punt. Van alle optredens werden video-opnames ge maakt. De uitslagen, ouderen: 1 Marlouise Kint, Vogelwaarde. 74 punten; 2 Rob de Klerck. Vogelwaarde. 73,5. 3 Wim van der Starre, Vogelwaarde. 72: 4 Richard van Dijk. Vogel waarde. 70; 5 Trudy de Kort. Vogelwaarde. 67: 6 Carola de Groote. Hoek. 66,5. 7 mevrouw De Vrieze, Terneuzen. 66; 8 Marij ke de Kort en Astrid van Dijk, Vogelwaar de, 65,5; 9 Ria Michielse en Tiny de Poorter, Vogelwaarde, 64; 10 Ronnie de Kort, Vogel waarde, 63,5. Jeugd: 1 Monique Oppeneer, Vogelwaarde, 80,5: 2 Mirella Lambert, Vo gelwaarde, 71,5; 3 Ada, Terneuzen, 70; 4 Tamara van Bunderen, Vogelwaarde, 69,5; 5 Mirjam de Klerk. Vogelwaarde, 69: 5 M. Jackson, Terneuzen, 68,5; 7 Jordy van der Starre, Vogelwaarde, 67,5; 8 Groep U2, Hulst, 67; 9 Corrie van gorp. Hengstdijk, 66,5; 10 Adry Verasselt, Vogelwaarde, 66. Kermisdag - Dinsdag wordt in bejaardencentrum 't Verlaet in West- dorpe de jaarlijkse kermisdag voor de bewoners gehouden. Ze kunnen gratis deelnemen aan attracties als ballen gooien, flipperen, ringen gooien, pie ken, dobbelen, hengelen en sjoelen. In alle gevallen zijn er leuke prijzen te winnen. Ook aan de versterking van de inwendige mens is gedacht; er is een wafelbakkerij en in een speciaal kraam worden verfrissingen verkocht. De kermisdag begint om tien uur 's morgens en duurt tot omstreeks half vijf. Als dank voor de aanwinst ontvingen de heren Adcock, Van Klaveren en Van Eeden uit handen van algemeen voorzitter Jan Lockefeer een vrou wenbeeldje met mand, in de kleder dracht van het Land van Hulst. De beeldjes werden gemaakt en aange kleed door mevrouw R. Bauwens- Herman"1 Na het officiële gedeelte gaf voorzitter J. Gremmen van de mu seumcommissie een uitvoerige uit eenzetting over het Hulster streekmu seum. Hij deed dat aan de hand van een groot aantal dia's. Voor de actie 'Hoek helpt Nepal' kon de jeugd in Hoek onder meer het spel 'Dr Bibber' spelen. ZAAMSLAG - Sinds zaterdag is bur gemeester C. Ockeloen van Terneu zen eigenaar van een stukje Nepal. Met het symbolisch kopen van dat stukje grond in Azië gaf Ockeloen het officiële startsein voor de actie Zaamslag helpt Nepal in het kader van de provinciale actie Zeeland helpt Nepal. De provinciaal coördi nator J. Jongepier uit Axel, die na mens het provinciebestuur de actie begeleidt: „Zaamslag speelt een voortrekkersrol in de verschillende actie's binnen de provincie. In de komende weken zullen plaatsen als Zierikzee, Goes en Brouwershaven aan de beurt komen". De actie heeft als opzet het onderwijs in Nepal te stimuleren door het leve ren van materialen voor schoolgebou wen. Dankzij Unicef, het kinderfonds van de Verenigde Naties, gaat intus sen een groot deel van de Nepalese kinderen naar school, maar er is drin gend behoefte aan de inrichting van de scholen. Daartoe is de actie Zee land helpt Nepal opgezet. Met de actie's in verschillende Zeeuwse plaatsen wil de provincie trachten zoveel mogelijk schoolgebouwen aan een volledige inrichting te helpen. „Eén school inrichten kost ongeveer 2200 gulden, maar er dienen er veel te worden ingericht", zei Jongepier, die vooral de medewerking van de vereni gingen in Zaamslag prees. „Het is uiteindelijk de eerste plaats, waar we iets op touw zetten. Dus dat was, begrijpelijk, erg moeilijk. Maar van de dertien verenigingen in Zaamslag hebben er twaalf medewerking ver leend en verder was ook de hervormde kerk er nauw bij betrokken. Ik durf gerust te stellen dat Zaamslag als speerpunt voor de provinciale actie een volledig succes is geweest", aldus Jongepier. Die mening stoelde de pro vinciale coördinator op de uiteindelij ke opbrengst: ruim 4000 gulden. Daar aan voegt de provincie overigens nog een kwartje per elke gulden toe, zodat het uiteindelijke bedrag 5000 gulden werd. „Genoeg voor de inrichting van twee scholen", concludeerde een dui delijk tevreden Jongepier. De Zaamslagse verenigingen hadden in de christelijke school in de Rie- mensstraat een Vlaamse kermis geor- HOEK/TERNEUZEN Zaterdag ontdekte de Terneuzenaar G. N. dat was ingebroken in zijn bungalow in de Braakman. De inbraak is gepleegd tussen 1 april en afgelopen weekein de. N. mist een kleuren-tv, een verre kijker, huishoudelijke apparatuur, een filmprojector en tal van andere zaken. Zaterdagochtend in alle vroegte wer den twee marifoons met een waarde van bijna drieduizend gulden gestolen uit de etalage van de firma E. aan de Schoolweg in Terneuzen. De inbre kers sloegen hun slag na het ingooien van een etalageruit. SLUIS Uit een opslagpand van de heer B. aan de Nieuwstraat te Sluis zijn het afgelopen weekeinde vier gas flessen ontvreemd. De gasflessen ver tegenwoordigen elk een waarde van 1200 gulden. ganiseerd. Voorts werd er een verlo ting gehouden en was er zaterdagmor gen een sponsorloop. Vooral deze laat ste was een groot succes en bracht ongeveer 1300 gulden op. Ook Hoek zette zich zaterdag in voor de actie, zoals bleek uit een vijf meter lang spandoek met de tekst 'Hoek helpt Nepal' bij de ingang van het buurthuis, 's Morgens werd een spon- sorwandeltocht gehouden, waarvoor de jeugd afstanden van drie en vijf kilometer, eventueel verschillende keren, kon afleggen. 's Middags werd in het buurthuis een fancy-fair gehouden. Vanaf 14.00 uur kon het publiek meedoen aan ver schillende spelletjes, zoals aantal bo nen raden of het gewicht van een lammetje, de electrische spiraal (Dr Bibber) en dobbelspel. Voor de inwen dige mens konder er wafels, oliebollen en dergelijke worden gekocht. Ook werd er frisdrank en koffie geserveerd Later in de middag werd in het dorp een wafelactie gehouden. De op brengst van alle activiteiten bedroeg uiteindelijk 2400 gulden. Aan de Ne- paldag in Hoek werd meegewerkt door de Nederlandse Bond van Platte landsvrouwen, de NCVB, de hervorm de vrouwenvereniging, het buurthuis De Hoekse Rakkers, de gymnastiek vereniging Vlugheid en Kracht, de hengelsportvereniging Hoek, Zeeland helpt Nepal en Unicef Zeeuwsch Vlaanderen. De scholen droegen met name bij aan de sponsorloop. TERNEUZEN - In de maand april worden er in Zeeuwsch-Vlaanderen weer schrijfavonden gehouden voor Amnesty International. De bijeenkomsten zijn gepland op de volgende dagen: dinsdag 15 april bij de familie Kramer in de Zegveldstraat 5 in Zuidzande, bejaardensoos De Zwaluw in Ijzendijke en bij Carla den Hartog in de Prins Mauritsstraat in Retranchement. Deze drie schrijf avonden beginnen om 19 uur. Woens dag 16 april in het Dorpshuis in Waterlandkerkje en de koffiekelder van de Rooms-katholieke kerk in Breskens. Beide bijeenkomsten be ginnen om 19.00 uur. Donderdag 17 april ten huize van Mieke Gijzeis, in de Koninging Wilhelminastraat 12 in Schoondijke, aanvang 20.00 uur. In de week daar-na zijn er maandag 21 april twee schrijfavonden, te weten bij de familie van de Ameele, Oostlangeweg in Hoofdplaat, en in de Doopsgezinde kerk in Aardenburg, dierespectieve- lijk om 20.00 en 19.00 uur beginnen. Geslaagd Annelies Maas uit Hengstdijk heeft een twee jaar duren de cursus voor het diploma majorette- instructrice met succes afgesloten. Na een praktisch en theoretisch examen in Etten-Leur ontving ze haar diplo ma. Dit diploma van de Muziekbond voor Orkestdirigenten wordt door alle muziekbonden erkend. De Hengstdijkse is instructrice van het majoretten- en minirettenpeloton van showband 'Kloortje' uit Klooster- zande. SAS VAN GENT De zomeravond voetbalcompetitie in Sas van Gent begint vanavond (maandag 14 aprill alsnog met in totaal zeven teams, Was er twee weken terug nog sprake van een minimale bezetting met Phi lippine Veteranen I en II, Corn Boys Veteranen I, CSM en Tekkelaars I er II, op het laatste moment meldde ook Corn Boys Veteranen II zich nog aan De deelname van Corn Boys Vetera nen II neemt overigens niet weg, dat het aantal delnemers kleiner is dan vorig seizoen. Tegenover de negen teams van verleden jaar staan er nu dus zeven. Het aangepaste programma voor deze week is als volgt: maandag: Tekkelaars I Tekkelaars 11 sportterrein Philippine) en CSM - Corn Boys Veteranen II Corn Boysi Dinsdag 15 april: Corn Boys Veteranen 11 Philippine Veteranen I Corn Boys); Philip pine Veteranen II komt deze week nog nie in actie. KAPELLEBRUG Zaterdag hebbel zich, kort na elkaar, twee aanrijdin gen voorgedaan aan de Gentsevaari in Kapellebrug. Omstreeks 11.50 uur werden twe auto's zwaar beschadigd toen de Be gische automobilist H. F. uit Beverei een parkeerplaats wilde oprijden ei daarbij geen voorrang verleende aai de uit tegenovergestelde richting ko mende automobilist A. van D. uil Heikant. Ongeveer anderhalf uur later volgdf er nog een aanrijding tussen twei auto's. De automobilist I. V. uit Ter hole wilde op de Gentsevaart linksa slaan, terwijl de Belg P. P. uit Lokerei V. op dat moment aan het inhalei was. De auto's liepen aanzienlijk schade op. TERNEUZEN - Er deden zich geen verschuivingen voor in de top van de tweede klas afdelingsvoetbal. Van de Zeeuws-Vlaamse kanshebbers moest Graauw een punt (0-0) toestaan aan Groede, maar de andere kandidaten Terhole (3-1 tegen SDO) en Schoon dijke (2-1 tegen Hansweertse Boys) hieven aan de winnende hand. Sluis moest verlies (2-0) incasseren tegen het laaggeplaatste Volharding. De Zeeuws-Vlaamse derby tussen de za- terdagclubs Spui en Cadzand eindig de onbeslist (0-0). Spui-Cadzand 0-0 - De einduitslag van de Zeeuws-Vlaamse derby tussen Spui en Cadzand gaf de verhoudingen goed weer. In de eerste helft had de thuisclub het beste van het spel, terwijl Cadzand in de tweede helft het betere team was. Cadzand-speler Henk de Lijser werd na een elleboog stoot uit het veld gestuurd, maar met tien man ging de ploeg zelfs beter spelen. Groede-Graauw 0-0 - Veel midden veldspel en weinig echte doelkansen verklaren de brilscore. De thuisclub had iets meer veldoverwicht, maar kon geen doelrijpe kansen scheppen. Tegenstander Graauw bleef wat kan sen betreft ook in gebreke. Vandaar de terechte eindstand. Volharding-Sluis 2-0 - De West- Zeeuws-Vlamingen speelden met te weinig inzet om een goed resultaat te behalen. In de eerste helft was er nog niets aan de hand. Na rust stelde Volharding orde op zaken met twee doelpunten, waarvan één uit een strafschop. Terhole-SDO 3-1 - De Oost-Zeeuws- Vlaamse derby werd voor de rust al beslist. De doelpunten vielen dan ook in de eerste helft. De thuisclub kwam sterk uit de startblokken, maar kon het overwicht niet in doelpunten uit drukken. Na twintig minuten scoorde Eddie Freijzer voor de thuisclub (1-0). Een minuut later werd door Werner Bisschop (kopbal) weer al gelijk ge maakt: 1-1. De laatste vijf minuten voor rust zouden fataal worden voor SDO. Eerst bracht Peter Dobbelaar zijn team terug op voorsprong (2-11 en in de laatste minuut kreeg Terhi een strafschop. Louis de Rijke zag eerste instantie zijn strafschop stopt. Maar de ervaren speler moe de strafschop overnemen, omdat met een'kluit' was gegooid. De tweei keer faalde De Rijke niet (3-1). In tweede helft gaf SDO zich weldi gewonnen en voor Terhole hoefde I» niet meer. Schoondijke-Hansweertse Boys 2-1 Voor de rust deden zich geen kansf voor. De eerste helft werd met I) afgesloten. De tweede helft was m maar net begonnen of Luc de Sn mocht een vrije trap nemen. Bra Hubregtsen kreeg hieruit de gflegi heid om de thuisclub aan een vo( sprong (1-0) te helpen. Enkele min ten later werd een Boys-speler binnf de beruchte lijnen neergelegd en W: de Vos benutte de strafschop (1-1).! een kwartier stond de eindstand vast. Een hoekschop werd aan eerste paal verlengd en Ab Dielerm scoorde door een woud van benen winnende treffer (2-1) voor Schoont ke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 20