Recreatiecommissie stemt in met tien eenheden bij de boer KOT-spelers vooraan bij 2e klas bandstoten <ir' Alex Vernaeve winnaar Oude- Vaart-trimloop Damesteam van AZVV boekt eerste winst Raad van State: wel hinderwetvergunning koelloods in Hulst Knap gelijkspel van Ganze-heren iMiaoaMj Benny Durinck kampioen 4e klas bandstoten IN GEMEENTE OOSTBURG Actie scouting in Sluis leverde ruim 11 mille op Bedrijfscompetitie tennis in Hoek In hoger beroep voorwaardelijke straf voor rijden onder invloed GRAAUW HULST B u urtveren igi ng kampt met gebrek aan belangstelling SAS VAN GENT IJ ZEN D IJK E Z AAM SLAG ZANDSTRAAT ZUIDZANDE DISTRICT SKA MPIOENSCHA P BRESKENS AXELSE ZAAL VOETBALCOMPETITIE OSSENISSE SINT-JANSTEEN TERNEUZEN Kijkdag fietsen gemeente 7 JAU UU gemeente DINSDAG 8 APRIL 1986 OOSTBURG - Het voorstel van het college van b en w van Oostburg om het aantal kampeereenheden bij de boer op maximaal tien te bepalen, Prijskaarting In Graauw is een prijskaarting gehouden voor ouderen. Er namen 38 mensen aan deel. De uitslag luidt: 1 U. Willaert: 2 L. van Huffel: 3 J. Strobbe; 4 J. van Laere: 5 W. Sorber. De volgende kaarting voor bejaarden is donderdag 10 april om 14.00 uur. HULST - De buurtvereniging 'Moer- schans' in Hulst kampt met een te kort aan actieve leden. Tijdens de laatste algemene ledenvergadering, eind vorige maand, lieten alle leden, tot grote verbazing van het bestuur, verstek gaan. ,.We hadden toch wel op enige interes se van de leden in het wel en wee van de vereniging gerekend", schrijft ad- interim voorzitter H. van Deutekom in een brandbrief aan de buurtbewo ners. ..mede omdat er tijdens de ver gadering een aantal zeer belangrijke zaken te bespreken waren". Van Deu tekom vreest verder dat de buurtver eniging moet worden opgeheven, wanneer er op de volgende vergade ring. die woensdag 16 april gehouden wordt in het zalencentrum Tiffany in Hulst weer geen enkel lid komt opda gen. ,,U zult het toch met ons eens zijn dat slechts drie mensen een vereni ging als de onze niet kunnen besturen, laat staan evenementen organiseren", schrijft bestuurder Van Deutekom. De vergadering van buurtvereniging 'Moerschans' begint om 20.00 uur. Bridgen De bridgeclub Hulst speelde in het kader van het tweede gedeelte van een wintercompetitie de elfde wedstrijd in het gemeenschaps centrum 'Den Dullaert' in Hulst. Er werd gespeeld in drie lijnen. In de A-lijn werd gespeeld met een howell tien met tien paren. De uitslag: 1. de heren Biesbroeck-Beuzen- berg. 2. de heren De Nijs-Van Leeuwen, 3. mevrouw Holla-de heer Nieland, 4. de da mes Goossen, 5. de dames Mast-Kint. In de B-lijn werd gespeeld met een howell tien met tien paren. De uitslag: 1. echtpaar Kint. 2. mevrouw Bruyns-de heer Van Wijnsbergen, 3. de heren Snuverink-Burggrave, 4. mevrouw Boogaert-de heer Melchers. 5. de heren De Booy-Van Aart. In de C-lijn werd gespeeld met een howell van twaalf met twaalf paren. De uitslag: 1. de dames Voet-Van Hoote- gem en de dames Wendels-De Booy, 3. mevouw Stallaer-de heer De Nijs, 4. de heren Boddaert-Wendels, 5. de dames Aarts-Zwarekant. Wegafsluiting In verband met onderhoudswerkzaamheden aan een kraan van Zuid-Chemie bv in Sas van Gent zal vanaf donderdag 10 april tot en met 29 april de rijbaan daar ter plaatse over één rijstrook worden af gesloten voor alle verkeer tijdens de werkuren. Bolclub koning - Andy de Schip per is de nieuwe koning van de bol club Molenzicht uit IJzendijke. Twee de werd Luc Verdurmen uit Oost- Eeklo (Bi. derde Arie Bruggeman uit Aardenburg. De vierde en vijfde plaats waren res pectievelijk voor Sjors de Boevere uit IJzendijke en Michel Eecke uit Sint Margriete (Bl. In totaal namen 34 krulbollers aan het kampioenschap deel. Na een lange, spannende strijd kwam de jonge IJzendijkenaar Andy de Schipper als beste uit de bus. Kaartcompetitie - Andries stou- thamer is winnaar geworden van de door de voetbalvereniging Zaamslag gehouden kaartcompetitie. Tijdens de laatste mee tellende wed strijd kon hij zijn voorsprong eenvou dig consolideren. De slotronde, in de kantine van de vereniging, werd overi gens gewonnen door M. de Feijter. De uitslag van de laatste ronde: 1 M. de Feijter 5-60: 2 P. Houg 4-57; 3 J. van Doom 4-48. De competitie-eindstand: 1 A. Stou- thamer 23-357: 2 J van Doorn 22-305: 3 C. Florussen 21-324. Prijskaarting Buurtvereniging 'De Straete' in Zandstraat houdt zon dag een prijskaarting in het gelijkna mige buurthuis. Er wordt gekaart in de spelsoort 'bieden zonder roem'. Er zijn 40 prijzen te winnen met een totaalwaarde van 40C gulden. Het gaat om de laatste kaarting van het seizoen. Zondag 21 september wordt de competitie voortgezet. De stand voor de beker van 'De Straete' luidt op dit moment als volgt: 1) mevrouw Cousmaker uit Sas van Gent, 2i de heer Ph. van Acker uit Westdorpe, 3) mevrouw Zwar- telee, 4) de heer R. Warrens. 5i E. Otjes uit Hulst. Koffieconcert - De koninklijke muziekvereniging 'Veronica' verzorgt zondag 13 april in de nederlandse hervormde kerk in Zuidzande een koffieconcert. Het concert begint om elf uur 's morgens. 'Veronica' staat onder leiding van dirigent Ronny d' Herck. Er worden werken gespeeld van onder anderen Powell. Handel en Katchaturian. Ook worden twee num mers ten gehore gebracht, die 'Veroni ca' ook speelt op 31 mei tijdens een concours in Middelburg. Veronica' treedt daar op in de Vaandelafdeling. vond maandagavond een welwillend oor in de gemeentelijke recreatie commissie. In de huidige regeling zijn vijf eenheden toegestaan, met een mogelijkheid van 'overloop' wan neer in de vakantiepiek de campings vol zitten. Deze vorm van 'overloop' is niet meer van toepassing in het nieuwe voorstel, want boven de tien eenheden zal ook de boer zich moeten houden aan de richtlijnen die gelden voor normale campings. B en w zijn bij het opstellen van het voorstel uitgegaan van het vooront werp van de wet op de openluchtre creatie, waarin eveneens sprake is van een maximum van tien kampeereen heden bij de boer. De commissie vergaderde maandag avond werderom over de mogelijkhe den om de dagrecreant te laten mee betalen aan de voorzieningen voor het toerisme. Er werden verschillende mogelijkheden geopperd, maar die bleken moeilijk hanteerbaar. „Met el ke stap die je neemt, zal je een bepaalde groep discrimineren", vatte commissielid J. Faas de discussie samen, die in feite al drie jaar duurt. Zo kwam CDA-raadslid R. Calon met het idee om pavoljoenhouders extra huur te laten betalen die ze in de prijs van de consumpties zouden moeten doorberekenen. Een zelfde gang van zaken wilde hij toepassen op de vent vergunninghouders. Maar daar werd tegenover gesteld dat het om zo'n klein aantal ondernemers gaat. dat het geen zoden aan de dijk zet. J. van de Velde (Recron) opperde het privati seren van de parkeerterreinen, maar daarin zag de commissie een nadeel voor de eigen bevolking. Ook de ver- blijfsrecreanten zouden er extra door belast worden. Een andere suggestie was om parkeerverboden in te voeren voor de wegen langs de kust en vervol gens de helft van de inkomsten aan bekeuringen in de gemeentekas te doen vloeien. De deelnemers in actie tijdens de trimloop SINT-/ANSTEEN - Het districts kampioenschap tweede klas bandsto ten moet in de laatste ronden wel een heel verrassende wending krijgen wil de titel nog ergens anders heen gaan dan naar een speler van KOT Terneuzen. De eerste vier ronden van dit titeltoernooi, in clublokaal De Kroon zaterdag van start gegaan, heeft namelijk twee spelers van die Terneuzense club op de eerste plaat sen van de klassering gebracht: Louis van der Hooft is alleen leider met het maximale aantal punten, Jack de Maat dekt zijn clubgenoot in de rug. De Maat behaalde drie overwinnin gen en één remise. Voor KOT een schitterende uitgangspositie en uit zicht op de zoveelste titel. Voor Louis van der Hooft loopt dit toernooi tot dusver schitterend. De - inmiddels - Zeeuws-Vlaamse subtop per oogst in dit milieu de uren van voorbereiding die hij in dagelijkse trainingen stak: een ongeslagen eer ste reeks wedstrijden die weliswaar onder het moyenne bleven. Maar het gaat in deze eindstrijd puur om de winst, zeker niet om de schoonheids- of stijlprijs. Mogelijk dat daarom Theo Verlinde en Hector de Clercq na vier ronden in de achterhoede van het veld gezocht moeten worden. Beide biljarters uit een 'school' die de aan val propageerde dreigen hier roem loos onder te gaan. Met Verlinde en De Clercq zit dat er bijna zeker ook in voor Cees Wissel (het enige wapenfeit tot nu toe was een kortste toernooipartij) Benny Rammeloo en Louis de Vos (de twee opgeroepen reserves voor Ronny en Benny de Waal). De enige concurren tie kan nog komen van de kant van Jo Blommaert. De Hulstenaar was na SLUIS De scouting in Sluis heeft zaterdag ruim 1100 gulden bijeen gebracht tijdens een actie 'Heitje voor een Karweitje'. Burgemeester J. Asselbergs van Sluis opende samen met de voorzitter van het stichtings bestuur van de scouting, de heer A. Oohms, de actiedag op de Markt te Sluis. Daarna ging dorpsomroeper Cees Blaecke de scouts vooraf om de actie dag verbaal aan te kondigen, gevolgd door de klussenbus, waaruit de kinde ren een versnapering kregen. De schoenendoos met daarin de por temonnees werd almaar zwaarder, doordat de kinderen auto's wasten, fietsen schoonmaakten en stoepen veegden. Tussen de middag kregen de scouts soep en een lunchpakket in het clublokaal. De dag werd besloten met een kampvuur. HOEK - De finale van de bedrijfsten- niscompetitie in de Adorhallen van De Braakman was een spannende aangelegenheid tussen de teams van Ador en Dropshot. De wedstrijd ein digde in een gelijk (6-6) aantal pun ten, maar op basis van het aantal gewonnen games werd Ador kam pioen van de A-poule. In poule B was er geen twijfel over de uitslag. Het team van Jazz-friends versloeg met ruime cijfers (9-3) 'Even Kijken' en werd daardoor kampioen in hun categorie. De prijsuitreiking is vrijdag om 20.30 uur in de Adorhallen. De uitslagen: Poule A: dubbel Han Mathijs- sen'Adrie Snoeren (Ador)-Alexander Bun' Erwin Hermans (Dropshot) 9-10; Frits Lij- baart Danny van Meulenbroek (Ador)-Kees Jansen van Roosendaal Walter Boender (Dropshot) 9-5. Enkelspelen: Han Mathijssen-Alexander Bun 12-6; Danny van de Meulenbroek-Kees Jansen van Roosendaal 12-5; Frits Lijbaart- Erwin Hermans 6-8; Adri Snoeren-Walter Boender 8-9. Eindstand: 6-6. Aantal gewon nen games: 57 voor Ador en 42 voor Drops hot. Finalewedstrijden poule B: Dubbel Appie LouwerseMelvin van Amersfoort Jazz- friends )-Ben den Dekker Roel van Opdorp (Even Kijken) 13-6; Eddo Lokken'Harry Hilbrink (Jazz-friends)-SteyaertBun (Even Kijken) 13-6. Enkelspelen: Appie Louwerse-Ben den Dekker 9-10; Meivin van Amersfoort-Roel van Opdorp 9-4; Eddo Lokken-A.Bun 13-6; Harry Hilbrink-J.Stevaert 8-8. TERNEUZEN - Alex Vernaeve be wees maandagavond in Terneuzen opnieuw dat hij zo langzamerhand weer over een uitstekende conditie beschikt. De atleet uit Westdorpe was lange tijd uit de roulatie en maakte enkele weken geleden met succes al een voorzichtige rentree. Tijdens de langste afstand van de Oude Vaart-trimloop bevestigde hij met een overwinning de stijgende vorm. Als enige van de kleine hon derd deelnemers bleef hij op de 10.200 meter ruim onder de 36 minuten. De trimloop door de wijk Oude Vaart staat bekend om het lastige parcours. Met de vele bochten en venijnige heuveltjes is een snelle tijd niet haal baar en bovendien moesten de deelne mers het maandag opnemen tegen een af en toe harde en koude wind. Er werd gestart op drie afstanden en onder aanvoering van de snelle man nen op de kortere afstanden lag het tempo al direct na het startschot vrij hoog. Dat eiste vanzelfsprekend voor velen zijn tol. Nadat Ronnie Babijn (3400 meter) en Angelo Obrie (6800 meter) de kortere afstanden op hun naam hadden ge schreven, trok Alex Vernaeve er bij het ingaan van de laatste ronde alleen op uit. Piet Zeegers kon de Westdor- penaar niet meer bijbenen („het ging in het begin veel te snel", klaagde Zeegers) en onbedreigd liep hij vervol gens naar de overwinning. Bij de dames wonnen Marjan Dieleman (3400 meter), Afke van Dijkhuizen (6800 meter) en Trees Roegiest (10.200 meter). De uitslag van de 10.200 meter bij de heren: Expositie In hotel De Schelde in Breskens is tot en met zondag een expositie te zien van Leo Wouters uit Brussel. Wouters exposeert schilderij en en pentekeningen. De tentoonstel ling is dagelijks geopend. Biljartwedstrijd - De biljartver eniging 'ABC' van café "T Zonneke' in Breskens speelde een vriendschappe lijke wedstrijd tegen biljartvereniging 'Fosque' uit Hoofdplaat. De wedstrijd werd gewonnen door ABC met 11-9. De biljartvereniging ABC houdt za terdag 19 april een algemene prijs kaarting, die om 18.30 uur begint. Gaaibolling - De gaaibolclub 'De Dwarsliggers' uit Ossenisse hield een gaaibolling in het verenigingsgebouw 'Hof ter Nesse' in Ossenisse. Er waren 38 deelnemers. De uitslag: hoge vogel: Hubert de Waal uit Ossenisse; rechter zij vogel: Pim Pinhashick uit Ossenisse; linker zijvogel: Joos de Koek uit Walsoorden. Grootste aantal kleine vo gels, zeven stuks. Tonny Reijns uit Ossenis se. Tafeltennis De tafeltennisvereni ging 'Steen' uit Sint-Jansteen hield de jaarlijkse clubkampioenschappen in de gymzaal in Sint-Jansteen. De uitslagen, jongens: 1 Eric Roels, 2 Pascal Warrens, 3 Marco Ottjes, 4 Steven Dierick. Meisjes: 1 Mireille Wöginger, 2 Wendy Hofman. 3 Margot Claessen. 4 Bian- ca de Poorter. Bingo - Buurthuis 'De Bolster' in Terneuzen houdt maandag 14 april een bingo in bejaardencentrum 'De Blide'. De bingo begint om 20.00 uur. TERNEUZEN - De Terneuzense gmeentepolitie houdt vrijdag 11 april een kijkdag in verband met gevonden fietsen en bromfietsen. Wie z'n twee- wieler vermist kan van 16.00 tot 20.00 uur komen kijken in de politiegarage aan de Industrieweg 20 in Terneuzen. Van onze Haagse redacteur DEN HAAG - De Raad van State heeft geen moeite met de hinderwet vergunning die b en w van Hulst aan A.A.E. Beghijn verleenden voor een nieuwe koelloods. Een verzoek om schorsing van de vergunning, dat F. van Iteghem uit Hulst indiende we gens overlast, wordt niet gehono reerd, zegt de geschillenafdeling van de Raad van State in een uitspraak. De overlast van de loods - aan de Tolweg 90 in Hulst - is niet van dien aard dat Van Iteghem de beslissing op een eveneens door hem ingediend Kroonberoep niet kan afwachten, zo oordeelt de afdeling. Het belang van akkerbouwer Beghijn, die zijn bedrijf wilde uitbreiden voor opslag van aardappels en uien, is 'evident'. In de uitspraak komt naar voren dat de vergunninghouder, die naast Van Iteghem woont, opslagproblemen krijgt als hij de koelloods niet kan gebruiken, temeer daar zijn oude schuur onlangs door brand is ver woest. De Raad van State concludeert na afweging van de belangen, dat er voor Van Iteghem, wiens bezwaren vooral betrekking hadden op stank- en gelui- doverlast van de koelventilatoren, geen sprake is van 'onevenredig na deel'. TERNEUZEN - In de eerste klas van de Axelse zaalvoetbalcompetitie sleepte het damesteam van AZW tegen het Kerkwervense WIK haar eerste overwinning in de wacht: 2-0. Dit betekende tevens de eerste winst punten van dit seizoen voor de troosteloos onderaan bengelende Axelse dames. Bij het ingaan van de pauze zag het er beslist nog niet naar uit dat de eerste seizoenzege een feit zou worden. Beide teams wogen aar dig tegen elkaar op met aan weerszij den slechts sporadisch een scorings- kansje. Trainer Philip Wolfert had blijkbaar tijdens de thee zijn pupillen op een donderspeech getrakteerd, want na de hervatting kwam een duidelijk gemotiveerd AZVV uit de startblok ken. Dit resulteerde al na tien minu ten in de openingstreffer, gescoord door Marlie van Harn: 1-0. Hierna wist de thuisclub duidelijk het intiatief naar zich toe te trekken, maar toch moest men wachten tot twee minuten voor het einde alvorens Marlie van Harn met een schot in de bovenhoek de zege veilig kon stellen: 2-0. Of door deze zege de degradatie nog ontlopen kan worden valt te betwijfelen. Daar voor is de achterstand in deze fase van DEN HAAG - Het Haags gerechtshof heeft maandag in hoger beroep de 38-jarige J. I. H. uit Breskens veroor deeld tot twee weken voorwaardelij ke gevangenisstraf, zes maandén voorwaardelijke ontzegging van de rijbevoegdheid en een eveneens voor waardelijke geldboete van 1000 gul den, alles met een proeftijd van twee jaar. De voorwaardelijkheid van de ontzegging van de rijbevoegdheid is echter alleen van toepassing op het besturen van vrachtwagens, want als bijzondere voorwaarde werd aan het vonnis toegevoegd, dat de man gedu rende zes maanden niet in een perso nenauto mag rijden. H. moest voor het gerecht verschijnen omdat hij 24 maart 1984 een auto had bestuurd met een alcoholpromillage in zijn bloed van 1.37. Daarbij was hij op de Westlangeweg bij Hoofdplaat de macht over het stuur verloren, zodat de wagen van de weg raakte en in een greppel tot stilstand kwam. Een inzit tende van het voertuig liep daarbij ernstig lichamelijk letsel op. De recht bank in Middelburg had de man ver oordeeld tot drie weken gevangenis straf en negen maanden voorwaarde lijke ontzegging van de rijbevoegd heid, met dezelfde voorwaarde met betrekking tot het besturen van per sonenauto's. De officier van justitie was echter van dit vonnis in hoger beroep gegaan. Procureur-generaal mr P. Bos eiste twee weken geleden acht weken gevangenisstraf en negen maanden voorwaardelijke rijontzeg ging, wederom met de bijzondere voorwaarde. drie ronden met Louis van der Hooft aan de leiding gekomen, Cees Wissel tikte Blommaert in de vierde ronde uit en hielp daarmee de KOT-tandem aan die riante uitgangspositie. De stand na vier ronden is: 1 Louis van der Hooft KOT T. 8-2.47-15; 2 Jack de Maat KOT T 7-2.94-15; 3 Jo- Blommaert HBC '34 6-2.55-19; 4 Cees Wissel Concordia 4-2.37-18; 5 Benny Rammeloo SBC 4-2.29-19; 6 Louis de Vos DOW 2-2.00-11; 7 Theo Verlinde Ed Horemans 1-2.23-12; 8 Hector de Clercq CBC 0-2.38-13. Het toernooi gaat zaterdag en zondag verder telkens vanaf 13.00 uur, zon dag is de finale omstreeks 17.00 uur. GOES De gewestelijke finale vier de klas bandstoten in Goes gehouden, heeft de drie vertegenwoordigers van de Zeeuwse biljartdistricten op de voorgrond geplaatst. De titel ging naar Benny Durinck van WBC Wal soorden, achter Durinck eindigde Kees de Boer uit Ouwerkerk als tweede, terwijl Theo Vleugel van Scheldezicht Wemeldinge zich als vijfde klasseerde. De resultaten van de drie Zeeuwse deelnemers zagen er als volgt uit: 1 en gewestelijke kampioen Benny Durinck (Zeeuwsch-Vlaanderen) 12- 1.62-11; 2 Kees de Boer (Schouwen- Duiveland) 10-1.47-11; 5 Theo Vleugel (Walcheren De Bevelanden) 5-1.36-12. 1 Alex Vernaeve, Westdorpe, 35.40 min.; 2 Piet Zeegers, Sluiskil, 36.25; 3 Sjaak Boek hout, Terneuzen, 36.49; 4 Peter de Waal, Westdorpe, 36.56; 5 Ron van Waterschoot, Hulst, 37.20: 6 Wim Bakker, Axel, 37.29; 7 J. Bareman, Terneuzen, 38.02; 9 Jan van de Linde. Oostburg, 38.32; 10 Bart IJsebaert, Terneuzen, 38.35. Dames: 1 Trees Roegiest, Sas van Gent, 42.55 min.; 2 Hannie Geene, Terneuzen, 54.50; 3 Koos Jansen, Terneu zen, 55.10. 6.800 meter: 1 Angelo Obrie, Sas van Gent, 23.16; 2 Pascal de Grave, Sas van Gent, 23.22; 3 Christian van de Wege, Terneuzen. 24.46; 4 Frank Simts, Clinge, 24.51; 5 Karei Meetens, Hoek, 25.05. Dames: 1 Afke van Dijkhuizen, Terneuzen, 33.27; 2 Adri Doorns, Terneuzen. 34.26; 3 Koos Schrier, Terneuzen, 34.41. 3400 meter: 1 Ronnie Babijn. Terneuzen, 11.25; 2 Ad van Overbeeke, Terneuzen, 11.59; 3 Leijn de Visser, Terneuzen, 12.05; 4 Hans de Caluwé, Westdorpe, 12.30; 5 Bas Jasperse, Axel, 12.35. Dames: 1 Marjan Dieleman, Terneuzen, 17.32; 2 Marjan Tho- lens, Terneuzen. 21.18. de strijd waarschijnlijk toch te groot. In de tweede klasse groep Zeeuwsch- Vlaanderen had Terneuzen 1 een 'walk-over' tegen het onderaanstaan- de HVV'24: 9-0. Tot aan de thee konden de Hulster dames het nog vrij aardig bijbenen, maar na de hervat ting werden zij totaal overklast en het mocht een wonder heten dat er geen dubbele cijfers op het scorings- bord verschenen. De wedstrijd tussen leider Hoek en Biervliet kon geen doorgang vinden omdat de Biervlietdames niet over voldoende speelsters beschikten. Het op de derde plaats staande Spui had weinig moeite met de reserves van Terneuzen: 3-0. Philippine was voor de gastvrouwen van Terneuzense Boys erg lief, want ondanks het overweldigende vel- doverwicht van de dames uit het mosseldorp werd het uiteindelijk toch maar 2-0. Het was Lonneke Ramme loo die zowel voor als na rust het doel wist te treffen. VLISSINGEN - In de waterpolocom- petitie wist Stormvogel 1 de moeilij ke wedstrijd in Deurne tegen DZT te winnen, 7-5. Ook Ganze leverde een mooie prestatie door tegen het derde geplaatste DEZV een 12-12 gelijkspel te behalen. Stormvogel 2 verloor grof van koploper Arethusa, 16-5, en de Schelde herenjeugdploeg verloor van Njord, 6-2. DZT-Stormvogel 1 5-7 Al zeer snel nam Stormvogel een 0-1 voorsprong, uit een man-meer-situa- tie wisten de Vlissingers niet te scoren maar kort daarna volgde toch 0-2. Pas toen kwam DZT in de wedstrijd en zij trokken de stand voor het eind van de eerste periode recht 2-2. In de laatste periode was Stormvogel duidelijk de sterkste ploeg en er werd verdiend gewonnen, 5-7. Voor Stormvogel scoorden: Patrick Vader (5), Sjaak Leijnse en Peter de Lange (2). DEZV-Ganze 12-12 Al in de eerste periode was Ganze sterker maar kon geen goede sco ringskansen creëren. DEZV deed dat beter en nam een 3-2 voorsprong, maar Ganze trok dat in de tweede periode recht, 5-5. Ook in de derde periode was het spel van Ganze het best en de Goese ploeg liep uit naar een 7-9 voorsprong. Over de laatste periode en de manier van fluiten door scheidsrechter De Wit was aanvoer der Rene Kiel bijzonder teleurgesteld. „Het leek wel of we niet mochten winnen", aldus Kiel. Maar liefst vijf maal moest een Ganze-man de kant opzoeken en DEZV kon de wedstrijd nog rechttrekken, 12-12. Voor Ganze scoorden: Piet Schip (5), Roald Strackx (4), Rene Kiel (2) en Paul Post (1). Arethusa-Stormvogel 2 16-5 In de eerste periode kon Stormvogel 2 koploper Arethusa goed bijbenen, 2-2, maar toen Arethusa in de tweede periode een tandje hoger schakelde, namen de mannen uit Oss een grote voorsprong, 9-3. Stormvogel 2 kon hierna weinig meer ondernemen. Via 12-4 werd het 16-5. Voor Stormvogel scoorden: Pim Bekkers (2) en Henry Pol en Peter Geervliet (1). Njord-Schelde 6-2 De heren jeugdploeg van Schelde nam in de eerste periode een 0-1 voorsprong, en er leek geen vuiltje aan de lucht, maar eerst werd er tweemaal een man-meer-situatie niet benut en kwam Njord op 1-1. Vervol gens werd er driemaal een man-meer- situatie niet benut. Toen in de derde periode ook nog een strafworp werd gemist, was de organisatie in de ploeg helemaal weg en nam Njord een 3-1 voorsprong. Uiteindelijk werd het 6-2. Voor Schelde scoorden Eric van Door en Maarten de Pooter een keer. FAMILIE BERICHTEN Wij willen je rust gunnen al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet kunnen helpen dat was onze smart Tot onze droefheid is na een moedig geduldig gedragen lijden van ons heengegaan onze gelief de zorgzame vader, behuwd-, groot- en over grootvader, broer, behuwdbroer en oom ABRAHAM ANTHONIJ DE POOTER weduwnaar van Johanna Tanneke Koster op de leeftijd van 81 jaar. Terneuzen: D. J. de Pooter D. de Pooter-de Bokx Hoek: J. D. de Pooter C. de Pooter-Leijs Terneuzen: J. T. Faas-de Pooter J. A. Faas klein- en achterkleinkind 7 April 1986. Bejaardencentrum 'Bachten Dieke', Koninginnelaan 2 Corr.adres: Dhr. D. de Pooter, Margrietstraat 24, 4532 BK Terneuzen. De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op donderdag 10 april a.s„ om 14.00 uur, op de Zuiderbegraafplaats, na vooraf gaande rouwdienst vanuit de zaal van de Goede Herderkerk, Koninginnelaan, aanvangende om 13.30 uur. Gelegenheid tót condoleren na de begrafenis in voornoemd gebouw. De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van het Julianaziekenhuis, bezoek woensdag avond van 7 tot half acht. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelie ven deze advertentie als zodanig te beschouwen. A De burgemeester van Terneuzen brengt ter alge mene kennis, dat op donderdag 10 april 1986 te 19.30 uur in het stadhuis van Terneuzen een openbare vergadering van de raad der gemeente zal worden gehouden. Terneuzen, 8 april 1986. De burgemeester voornoemd, C. Ockeloen zeehaven industrie -X- recreatie Hinderwet Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 31 van de wet algemene bepalingen milieuhygië ne, ter openbare kennis, dat door hen op 1 april 1986 aan de Coöperatieve Vruchtenveiling 'Zeeuwsch-Vlaanderen' b.a„ Lange Reksestraat 19 te Terneuzen, om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende, vergunning als bedoeld in artikel 6a der Hinderwet ten behoeve van een inrichting tot het bewaren, sorteren en veilen van fruit, waarin diverse elektromotoren gebezigd zullen worden met een vermogen zoals aangege ven is op de bij de aanvraag gevoegde tekeningen op het perceel plaatselijk bekend Lange Rekse straat 19, kadastraal bekend gemeente Terneu zen, sectie F, nummer 1098. De beschikking en andere ter zake zijnde stuk ken liggen vanaf heden ter inzage ter gemeente secretarie, afdeling algemene zaken, en wel tot 8 mei 1986, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur en voorts elke donderdag van 19.00 tot 22.00 uur. Degenen die de stukken wensen in te zien op donderdagavond, worden verzocht daarvan voor af mededeling te doen (tel. 01150-17980, toestel 123). De aandacht wordt er op gevestigd, dat ter zake van de onderhavige beschikking tot 8 mei beroep openstaat bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, op 28 eerste lid onder c, van de wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belangheb bende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest om overeenkomstig de onder c. vermelde artikelen bezwaren in te brengen. Een eventueel beroepschrift dient gericht te worden aan Hare Majesteit de Koningin en moet worden gezonden aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Voorts wordt er nog op gewezen dat: 1. de beschikking van kracht wordt na afloop van de beroepstermijn, tenzij tijdig beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschik king dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening; 2. een verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening gericht moet worden aan de voor zitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State; 3. de beschikking niet van kracht wordt voordat op het verzoek als bedoeld onder 2 is beslist. Terneuzen, 8 april 1986. Burgemeester en wethouders van Terneuzen, C. Ockeloen, burgemeester. A. J. van Pagee, secretaris. zeehaven industrie recreatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 26