Zwembad Kruiningen kampt met teruglopend bezoekersaantal Atletiekbaan Het Schenge hard aan opknapbeurt toe Goese politie let extra op naleving verkeersborden 'Mogelijkheden kanaal langzamerhand uitgeput Werkloosheid Tholen en St.-Philipsland licht gedaald PZC/ streek Inbraak in sportkantine Kerkwerve Kanaalslib: een beetje jaloers op die Belgen. B EN W WILLEN MAATREGELEN TREFFEN Lichte daling van werkloosheid op Schouwen-Duiveland Nelson-Messe in Bergen op Zoom Spring toernooi gym verenigingen Wieteke van Dort in Oostburg Kring wedstrijd EHBO Tholen en Sint-Philipsland Vervoersproject op In hoger beroep boete rijden onder invloed school Nieuwdorp GOESE SPORTRAAD: SITUATIE BLIJKT ZEER ONDUIDELIJK HOOFD DIENSTKRING DE ROOS VERTREKT Uitgeput CIJFERS ARBEIDSBUREA U 20 OUD-VOSSEMEER Biljarten THOLEN Uitvoering yTer Tolne' Jaarvergadering watersportclub Vergadering school met Bijbel DONDERDAG 20 MAART 1986 KRUININGEN - De gemeente Rei- merswaal wil in het komend seizoen een aantal maatregelen gaan treffen om het zwembad Den Inkel in Krui ningen aantrekkelijker te maken. Ge- ZIERIKZEE Het aantal werklozen op Schouwen-Duiveland is vorige maand licht gedaald. Het aantal werkloze mannen verminderde in fe bruari met 11 tot 779. Bij de vrouwen was er een daling met 12 tot 352, zo blijkt uit cijfers van het Arbeidsbu reau Zierikzee. In de horeca vonden acht mannen en één vrouw een baan. Daarmee ver minderde de werkloosheid in de hore- ca-sector voor de mannen tot 122 en voor de vrouwen tot 64. De werkloos heid onder landbouwpersoneel liep met 5 mannen terug tot 49. in de bouwvakken met 2 tot 171 en in de scheepvaart met 5 tot 27. Het aantal werkloze metaalarbeiders nam toe met 3 naar 78. Bij de vrouwen daalde het aantal werkloze kapsters en wasserijperso- neel met 4 naar 3. Verder verminderde de werkloosheid onder vrouwelijk handelspersoneel met 3 naar 74, in de categorie overige beroepen met 3 naar 25 en bij het kantoorpersoneel met 2 naar 84. Het werkloosheidspercentage in fe bruari op Schouwen-Duiveland, dat wil zeggen het aantal ingeschreven werklozen, in procenten van de afhan kelijke beroepsbevolking, bedroeg 12,8 tegen 13,5 in februari 1985. Vorige maand werden bij het Arbeidsbureau Zierikzee 24 vacatures aangemeld, 30 vacatures kwamen te vervallen. BERGEN OP ZOOM - De vocale en instrumentale koren van Hortus Mu sicus Religiosus uit Bergen op Zoom geven met Pasen een uitvoering van de 'Nelson-Messe' van Haydn in de kerk van de H. Maagd. De mis is geschreven voor koor, orkest en solis ten. De vaste instrumentale kern van Hortus Musicus Religiosus wordt voor deze gelegenheid uitgebreid met strijkers, blazers en pauken van het Tilburgse conservatorium. De uitvoe ring zal plaatsvinden tijdens de hoog mis, die om 11 uur begint. OUD-VOSSEMEER - IA de competi tie van het B-team van de Oud- Vossemeerse biljartvereniging 'Krijt op Tiud' speelde Jaap Kruf het beste gemiddelde met 2.27. De hoogste serie was voor Peter de Jager met 8 caram boles en de kortste partij was voor Marien Moerland in 11 beurten. De uitslagen waren als volgt: Jaap Kruf-Rien Moerland 2-0; Marien Moer land-Peter van Treyen 2-0; Matthijs Potap- pel-Antoon van Daalen 0-2; Fred Zwegers- Kees Steenpaal 2-0; Koos Wessels-Peter de Jager 0-2; Jaap Rijstenbil-Wim de Leeuw 0-2; Marien Moerland-Rien Moerland 2-0. THOLEN - Leerlingen van de groepen 7 en 8 van de Openbare Basisschool 'Ter Tolne' uit Tholen voeren morgen -I vrij dag) voor hun ouders, in gemeen schapscentrum 'Meulvliet' in Tholen, de musical 'Meester Pennelik' op. Vóór de musical spelen zij het toneel stuk 'In plaats van t.v.' en beelden zij door middel van pantomime en ballet het verhaal van 'Peter en de wolf uit. Om de kosten te dekken wordt tijdens de pauze een verloting gehouden. De uitvoering begint om acht uur. Vanmiddag (donderdag) vanaf half- twee wordt de generale repetitie ge houden, eveneens in Meulvliet. Hier voor zijn de groepen 3 tot en met 6 van 'Ter Tolne' en de bewoners van be- "j aardencomplex 'Ten Anker' uitgeno digd als publiek. THOLEN Watersportvereniging 'de Kogge' uit Tholen houdt morgen (vrij dag) de ledenvergadering in het 'Kog- gedek' in Tholen. Op de agenda staan onder meer bestuursverkiezingen. Al gemeen bestuurslid J. Boelhouwers en secretaris S. Bestman zijn aftre dend. De heer Bestman is herkies baar. Het bestuur draagt de heer A. H. van Loon voor als opvolger voor de heer Boelhouwers. De leden kunnen echter ook een ander lid voordragen. THOLEN Gymnastiekvereniging 'Olympia' uit Tholen houdt zaterdag middag een 'spring'-toernooi voor groepen in gemeenschapscentrum 'Meulvliet in Tholen in samenwerking met de Zeeuws-Brabantse Turnkring. Voor dit toernooi hebben 14 vereni gingen uit Zeeland en Brabant inge schreven met in totaal 77 groepen in verschillende leeftijdscategorieën. Onderdelen waarop gesprongen wordt zijn mini-tramp, kast, paard en lange mat. De ongeveer 200 deelnemers werken deze middag in vier banen. Eén ver eniging spring op het moeilijkste ni veau I, de overige verenigingen sprin gen niveau II. De wedstrijdleiding is in handen van de heer G. P. A. Schout uit Goes. De wedstrijden beginnen om 13.00 uur en zijn om ongeveer half vijf afgelopen. bleken is dat de bezoekersaantallen sinds begin jaren zeventig bijna ge halveerd zijn. Een voorstel om te komen tot een pakket van maatrege len wordt dinsdag 25 maart bespro ken in de vergadering van de ge meenteraad, die om 19.30 in het ge meentehuis in Kruiningen begint. Om te beginnen willen b en w de watertemperatuur optrekken van 18 naar 20 graden. Dat mag per jaar 16.250 gulden meer gaan kosten. Van zelfsprekend zijn die kosten ook af hankelijk van de weersomstandighe den. zoals ook het uiteindelijke bezoe kersaantal wordt beinvloed door de kwaliteit van de zomer. Belangrijke maatregel is ook het bijna halveren van de abonnementstarie ven. De prijs voor een kaart voor kinderen tot en met 17 jaar en hou ders van een 65-plus-pas wordt in plaats van 50,60 gulden 25 gulden per seizoen. Volwassenen kunnen een kaart kopen voor 36 gulden in plaats van 71.80 en een gezinsabonnement gaat 98 gulden kosten. Dat kostte in 1985, 195 gulden. Voor die drastisch verlaagde prijzen zouden de bezoekers ook nog langer van de faciliteiten gebruik moeten kunnen maken: een half uur langer op zon- en zaterdagen en openstelling rond het avondeten. Ook zal een budget worden gegeven voor het orga niseren van recreatieve activiteiten in het zwembad. Met 2.000 gulden moet het zwembad extra publiek trekken via een evenementenkalender. De gemeenteraad van Reimerswaal moet de voorstellen van b en w nog wel goedkeuren. Met sommige maat regelen. de tariefsverlaging en de openstelling op zondag, kan een min- OOSTBURG Wieteke van Dort geeft vrijdag een voorstelling in Den Hoekzak in Oostburg. De voorstel ling, met als titel 'De achterkant van het geluk', begint om 14.30 uur. derheid van b en w, wethouder H. Cornelisse, zich niet verenigen. De tariefsverlaging komt, zo vindt hij. in hoofdzaak de bevolking van Kruinin gen ten goede. Naar de inzichten van de rest van het college - na een oriëntatie in andere gemeenten - gaat juist die tariefsverlaging niets kosten omdat de toeloop groter blijkt bij aanzienlijk lager abonnementsprij-1 zen. St-Annaland - De afdelingen Tholen en Sint-Philipsland van de EHBO houden vandaag (donderdag) in 'De Wellevaete' in Sint-Annaland de kringwedstrijd, die oorspronkelijk in Sint-Philipsland gehouden zou wor den. Aan de wedstrijd doen 5 teams mee en in de jury hebben enkele plaatselijke artsen zitting. De wed strijd is voor iedereen toegankelijk en begint om 20.00 uur. DEN HAAG Het gerechtshof in Den Haag heeft woensdag de 22- jarige W. A. J. M. K. uit Moerstraten wegens het rijden onder invloed ver oordeeld tot een onvoorwaardelijke boete van 1500 gulden en voor waardelijk twee weken gevange nis en zes maanden rijontzegging. K. was in september '84 in Poortvliet doorgereden na een aanrijding. Uit het bloedonderzoek later op de avond bleek dat hij 1.71 promille had. Door rijden na aanrijding kon niet worden bewezen K. zei niets te hebben gemerkt zodat op dit punt vrij spraak volgde. Het vonnis was vrijwel gelijk aan de eis van de procureur- generaal met dien verstande dat voor de weekeinden een onvoorwaardelijke rijontzegging gold. De politierechter in Middelburg had K. veroordeeld tot twee weken voor waardelijke gevangenisstraf en on voorwaardelijk een boete van 1500 gulden en negen maanden rijontzeg ging. NIEUWDORP - De openbare basis school 'De Octopus' in Nieuwdorp sluit vandaag (donderdag) en morgen (vrijdag) het project over 'Vervoer' af, waaraan de leerlingen van alle klassen de afgelopen weken gewerkt hebben. Vandaag reizen de kinderen eerst met een bus van de ZWN naar Middelburg, waar zij op de trein stappen naar Goes. Op het station van Goes krijgen de leerling een rondleiding aangebo den.Na de lunch gaan zij weer met de bus terug naar Nieuwdorp. Morgen (vrijdag) is in het schoolge bouw een tentoonstelling te zien over de luchthaven, met daarbij verschil lende voertuigen. Verder valt er een unieke expositie van de NS te bezich tigen, met modeltreinen en andere daarbij behorende voertuigen. Ten slotte wordt een film over de luchtha ven Schiphol vertoond. De tentoon stelling is geopend van 18.30 tot 19.30 uur. KERKWERVE Bij een inbraak in de sportkantine van SV WIK te Kerk werve is voor een waarde van enkele honderden guldens aan rookwaren, pakken koffie, snoepgoed en een be drag uit de 'fooienpot' gestolen. De dader(s) verbrak(en) een slot om zich toegang te verschaffen. De rijkspolitie stelt een onderzoek in. GOES - De Goese Sportraad vindt dat de atletiekbaan van sportpark 'Het Schenge' in 1987 een grondige opknapbeurt moet krijgen. De baan van de atletiekvereniging AV '56 moet dringend van een kunststof toplaag worden voorzien. Met de re novatie is een bedrag van 7 ton gemoeid. Volgens een keuringsrap port van de Nederlandse Sport Fede ratie moet op zeer korte termijn een start worden gemaakt met het op knappen. In december van het vorig jaar werd tijdens een vergadering van de Sport raad ook al over de kwestie van de atletiekbaan gesproken. Wethouder ing G. J. Eshuis (sport) zei toen al dat de vereniging in 1986 niet hoefde te rekenen op enige financiële steun van de gemeente. Het dagelijks bestuur van de raad heeft inmiddels een prioriteitenlijst samengesteld voor 1987. Bovenaan de lijst prijkt de renovatie van de atle tiekbaan. Als tweede op de lijst wordt de aanpassing in 't Ganzebad gesteld, waar in verband met de wet Hygiëne en Veiligheid een aantal technische voorzieningen noodzakelijk wordt. Met die aanpassingen is een bedrag van 40.000 gulden gemoeid. Verder wil de Sportraad dat het colle ge van b en w van Goes aandacht besteed aan het opknappen van een aantal trainingsvelden in de gemeen te, omdat die in kwaliteit sterk terug lopen. Het dagelijks bestuur van de sportraad stelt de leden voor de prio riteitenlijst voor te leggen aan het college van b en w, zodat deze de lijst kan gebruiken voor vaststelling van een definitief urgentieprogramma voor volgend jaar. De Goese Sport raad vergadert dinsdag 8 april vanaf 19.30 uur onder meer over dit onder werp in het stadhuis aan de Grote Markt. GOES De politie in Goes gaat de komende weekeinden extra letten en als dat nodig is bekeuringen schrijven op de naleving van de verkeersmaatregelen die sinds kort in het noordelijke deel van het stad centrum gelden. De Sint-Jacobs- straat, Pyntorenstraat, Opril Grote Markt, Koningstraat, Grote Kade, Turfkade en Bierkade zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag, zater dag op zondag en zondag op maandag van middernacht tot 5 uur 's morgens voor auto's, motoren en bromfietsen gesloten. De aanleiding hiervor is tweeledig. In deze straten plegen bezoekers van de horecagelegenheden in de binnenstad tijdens de weekeinden in de nachtelij ke uren nogal eens hard te rijden en dat leidt tot gevaarlijke situaties om dat dan ook veel voetgangers op de been zijn. Bovendien ondervinden be woners van de binnenstad overlast van het lawaai dat het gemotoriseer de verkeer maakt. Vorig jaar novem ber is besloten de maatregel in te voeren, maar pas een week of drie gelden zijn de laatste borden ge plaatst. Het probleem is evenwel dat de mees te auto-, motor- en bromfietsrijders zich tot nu toe niets van de nieuwe borden aantrekken, als ze ze al zien. Erg duidelijk is de situatie ook niet. Aan het begin van de straten waar de bepaling geldt, staat of hangt het bord waaruit blijkt dat de betreffende rijbaan voor alle verkeer is gesloten. Er onder is een bordje bevestigd met het opschrift 'zaterdag t/m maandag, van 00.00 tot 05.00 uur, behalve fiet sers. Het vergt overdag al enig denk werk om uit die tekst af te leiden welke verkeerssoort op welk tijdstip van welke dag het bord mag passeren. De weggebruiker die 's nacnts na deelname aan het Goese uitgaansle ven gapend naar huis aan gaat, komt er zonder twijfel nog moeilijker uit. De borden vertonen ook sterke gelij kenis met de gesloten verklaringen die aan het begin van de promenade in de Goese binnenstad staan. Die zijn van 11.00 tot 18.00 uur en op koop avonden verboden voor alle rijver- keer. Dat maakt de verwarring alleen nog maar groter. De regelmatige be zoekers van de Goese café's, bars, disco's en eetgelegenheden zullen op den duur misschien wel doorkrijgen welke straten 's nachts in de weekein den zijn verboden, maar de minder frequente gasten, zoals toeristen die in de zomer een avondje in Goes komen stappen, zullen de borden over het hoofd blijven zien. Ingenieur De Roos op de Westsluis in Terneuzen. TERNEUZEN - Grote schadevarin- gen brengen een hoop ongemak met zich mee. De Japanse autocar riers 'Maple Ace' en de 'Blue Hawk' zorgden een aantal jaren geleden ongetwijfeld voor de hoogtepunten door elk een brug van de Terneu- zense westsluis 'total loss' te varen. De schades liepen in de miljoenen. Twee ingelijste kleurenfoto's van de 'Maple Ace' boven de vergader tafel in zijn kantoor herinneren nog aan die spectaculaire passage. Eigenlijk is de Terneuzense zee sluis niet op dat millimeterwerk berekend. De grote kolossen en het spoor van vernieling dat ze regel matig achter zich lieten, hebben hoofd van de dienstkring Kanaal van Terneuzen ing. J.A. de Roos (47) ongetwijfeld slapeloze nachten be zorgd, maar aan de andere kant deed hij er ook z'n voordeel mee. „Met die schades kom je natuurlijk wel in de picture. Overweldigende belangstelling van alle kanten. Ook van de zijde van de hoofdirectie van rijkswaterstaat in Den Haag. Die was altijd nog gefixeerd op het sluizencomplex van Ijmuiden, daar gebeurde het allemaal. Maar toen kwam Terneuzen in het nieuws. En ze kwamen kijken. Tjonge, wat een schepen gaan er door die sluizen, en zulke grote ook. Dat soort reacties, he. Ze hadden er geen idee van dat wij hier veel meer schepen schutten dan de collega's in Ijmuiden", aldus De Roos. Alle extra aandacht werkte. „Ge middeld per jaar voeren we nu zo'n 8 a 10 onderhouds- en verbeterings bestekken uit. En verder zijn we met de centrale sluisorganisatie en de gehele reorganisatie bijna hele maal rond, terwijl men er in Ijmui den nog aan moet beginnen", aldus De Roos. Nee, reden om ontevreden te zijn heeft De Roos niet. Hij kan in elk geval zijn werk bij de 'natte dienst' omruilen voor een staffunktie bij de Directie Zeeland van rijkwater staat. Hij wordt hoofd Zeeweringen en Waterbeheersing en krijgt dus het beheer over de pijlerdam. Ver der wordt hij hoofdverantwoorde lijk voor de dijkbewaking in de provincie Zeeland. Wanneer hij de dienstkring Kanaal van Terneuzen verlaat, is nog niet bekend. Een fris windje kan De Roos wel gebruiken, hij heeft er vijftien jaar 'Kanaal van Terneuzen' opzitten. Eerst was hij vijfjaar hoofd van de dienstkring Sas van Gent en toen die werd opgeheven, hoofd van de dienstkring Kanaal van Terneuzen. „Eigenlijk had ik al lang weg moe ten zijn. In deze functie heb je met 'job rotation' te maken. Ik heb van alles aangeboden gekregen. Maar ja, ik heb het hier naar m'n zin. Niettemin vind ik het nu tijd om op te stappen. De Roos' opvolger kan op het eerste gezicht in een gespreid bedje dui ken. Een dienstkring zonder achter stand, een gereconstrueerde mid- densluis die binnenkort in bedrijf wordt gesteld en die deel uitmaakt van een geautomatiseerd sluizen complex. Enige probleem is nog het veront reinigde kanaalslib. Het kanaal is volgens De Roos nodig aan een schoonmaakbeurt toe. Dit jaar nog zal 93.000 kubieke meter van de totaal 300.000 kubieke meter slib worden gestort in het Belgische depot bij Callemansputte. Voor het restant moet nog een oplossing komen. „We zijn druk aan het on derhandelen met het havenschap Terneuzen. Als het aan ons ligt komt er een opslagdepot op de Axelse Vlakte. Op een plaats die niet interessant is voor bedrijfsves- te optimaliseren. Aanleiding was de proef die rijkswaterstaat deed met schepen met een lengte tussen de 245 en 256 meter. De Belgische werkgroep Boom/Theuns schreef een rapport over de optimalisering van het kanaal Gent-Terneuzen en dat resulteerde in een tractaat met België. Op grond daarvan wordt het kanaal technisch geschikt gemaakt voor de grotere schepen. Zes wegge varen dukdalven in de Westbuiten haven zijn niet vervangen om de manoeuvreerruimte te vergroten. TNO heeft samen met nog een paar onderzoeksorganisaties in Soester- berg een simulator gebouwd waar mee de invaarsituatie in de West sluis kan worden nagebootst. De Roos: „De Belgen hebben ons ge vraagd wat er qua omvang in die sluis maximaal mogelijk is, zonder dat er brokken worden gemaakt. In het laboratorium wordt onder meer bekeken hoe het invaren van sche pen vlotter kan; of het zin heeft sleepboten anders vast te maken en of er eventueel andere sleepboten gebruikt moeten worden." Er wordt voortdurend aan de eisen van 'Gent' tegemoet gekomen, ver telt De Roos. Het geschikt maken van de onderdoorgangen van de bruggen bij Sluiskil en Sas van Gent is een voorbeeld. „We zijn ook aan het kijken of bochtverbreding- ven in het kanaal mogelijk zijn." tiging of de aanleg van een insteek- haven. Kijk, er zal toch iets moeten gebeuren. Neem de verlengde Zeve- naarhaven, het havenschap komt straks met dezelfde problemen te zitten. Volgens de Roos wordt de oplossing van het slibopslagprobleem vooral vertraagd door planologische pro cedures. „Die houden de zaak op. Technische mogelijkheden zijn er genoeg, daar ligt het niet aan. Ei genlijk ben ik een beetje jaloers op die Belgen, met hun Callemansput te. Daar was de zaak in een mum van tijd geregeld", aldus De Roos. Ook na het vertrek van De Roos ziet het er niet naar uit dat de druk vanuit België om het plan Anselin uit te voeren, zal afnemen. Er zijn op dit moment vier Nederlands/Belgi sche werkgroepen aan het werk die de practische haalbaarheid van het plan onderzoeken. Ze zullen tezij- nertijd hun bevindingen aan de Technische Schelde Commissie meedelen. Intussen wordt overigens alles in het werk gesteld om de bevaarbaarheid van het kanaal en het gebruik van het sluizencomplex Is heel het eisenpakket afgewerkt, dan heeft 'Gent' geen reden tot klagen meer. De havenautoriteiten stellen dat, volgens De Roos, zelf in een onlangs verschenen brochure vast. „Hiermee zijn de uiterste mo gelijkheden van het huidige kanaal uitgeput", leest het scheidende hoofd van de dienstkring voor. Tijd voor het plan Anselin dus. De Roos laat zich niet uit over de kans die het plan (een nieuwe grotere zeesluis en verbreding van het ka naal) maakt en binnen welke ter mijn het kan worden uitgevoerd. „Het heeft geen zin de zaken te forceren. Anselin heef zelf een kos ten/batenanalyse gemaakt met een positief resultaat. Kijk, het gaat om een Belgische beslissing. Men staat in België ook achter dat plan. Ja, Anselin is natuurlijk een knappe vent met deskundigheid in huis", zegt De Roos, terwijl hij een kaart met de nieuwe zeesuis ingetekend opvouwt. Uiteraard is Anselin niet de enige plannenmaker. Er is immers ook een loods die een heel nieuw ka naal, zonder obstakels en bochten heeft uitgetekend. De Roos: „Oh, het plan Meert. Jammer, maar dat heb ik hier niet." In de Sint-Jacobstraat in Goes staan ook nieuwe verkeersborden. THOLEN/SINT-PHILIPSLAND - Mo- dinettes, metaalbewerkers en onder wijzers kunnen vlot werk vinden in het rayon Tholen en Sint-Philipsland van het gewestelijk arbeidsbureau van Goes. Dat blijkt uit het overzicht van de werkloosheidscijfers over de maand februari van dit jaar. In totaal was er vraag naar 29 arbeidskrach ten. De werkloosheid in Tholen en Sint- Philipsland daalde in februari bij de mannen van 603 naar 574 personen. Bij de vrouwen was er ook een daling en wel van 13 personen van 222 naar 209. Ten opzichte van februari 1985 zijn nu 98 mannen en 27 vrouwen minder ingeschreven. De daling in de werkloosheid deed zich vooral voor bij de beroepsgroepen bouw, metaal, handels- en kantoorpersoneel en los arbeiders. In de bouw konden verschillende mensen hun werkzaamheden hervat ten. Het aanbod blijft volgens het arbeidsbureau echter nog van te grote omvang. Er is een vrij groot aanbod van timmerlieden, metselaars, opper lieden en huisschilders. Overigens be vinden zich onder hen ook veel sei zoenarbeiders. Het aanbod van jeug digen is zeer gering, maar verwacht wordt dat de werkloosheid in deze categorie de komende maanden ver der zal dalen. In de sector grondwer ken was eveneens een daling te be speuren en ook hier vallen veel sei zoenarbeiders onder. Aangezien het SINT-ANNALAND - De School met de Bijbel in St-Annaland houdt van avond (donderdag) de algemene le denvergadering in de gemeenschaps ruimte van de lagere school. Deze vergadering begint om 19.30 uur. landbouwseizoen nog niet begonnen is is in deze categorie nog geen daling van het aanbod te zien. Verder merkt het arbeidsbureau op dat de plaatsing van mensen in de categorie handels-, kantoor- en onderwijzend personeel gering is. Het werkloosheidspercentage in hel rayon Tholen bedraagt bij de man nen 14,2 en bij de vrouwen 12,4, Landelijk ligt dat percentage op res pectievelijk 15,8 en 14,5. In Zeeland is 10,1 procent van de vrouwen werk loos en 13,4 procent van de mannen. In exacte getallen zijn op Tholen 509 mannen en 178 vrouwen werkloos en' op Sint-Philipsland 65 mannen en 31 vrouwen zonder werk. behalve aanwonenden en bedienend verkeer z* tm MA VAS dÖÖH 7>M S WH

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 38