Beslissing gevallen in bedrijfstennis Hulst Bandstoten in Oostbur; spannend tot het einde Zeeuwse rijders maken indruk in motorcross Zaamslag in het korfbal nog niet uit de problemen Top treffen kreeg toch weer eenzijdig verloop BA SKETBAL-COMPETIT Tennis competitie Zaalvoetbal in Oostburg TITEL NAAR ANTOINE Terneuzen Hulst VOLLEYBAL OOSTBURG EERSTE CONFRONTATIE IN AXEL BEDRIJFS VOLLEYBAL HULST Recreatief PZC/ sportkrant CLINGE Biljartwedstrijd MAANDAG 24 FEBRUARI 1986 HULST - Door met 4-4 gelijk te spelen tegen het op de tweede plaats staande Adriaanse is team Vervaet kampioen geworden van de bedrijfstenniscompetitie in Hulst. Monique van Rattingen en Lisette Vervaet wonnen de eerste partij met 8-2 van Paula Dankaert en Marijke Hartz (Adriaansens) en daarna had Vervaert nog een punt nodig om de eerste plaats veilig te stellen. De tweede partij ging naar de tegenstander. Monique van Rat tingen en Jolanda Brands waren niet opgewassen tegen Cecile van Tiggelen en Paula Dankaert: 2-4. Lisette Vervaet en Mien Biesbroeck wonnen wel van Marijke Hartz en Tini Adriaansens (7-3), waarna Jo landa Brads en Jeanne Everaard de laatste partij met 8-6 van het koppel Adriaansens Van Tiggelen verloren. Overige uitslagen A-poule: Abbeel- Eiikenhof 1 8-0; Risseeuw-Vogel- vlucht 1 2-6. B-poule: Eikenhof 2- Cosmo 5-3: Vogelvlucht 2-Van Vugt 8-0; Axel-Kint 3-5. SAS VAN GENT Op de laatste dag van de competitie in Sas van Gent wonnen SAS en Philten 1 beiden met 4-0. SAS pakte de zege tegen Philten 2, terwijl SMIC de verliezer tegen Philten 1 was. Truus de Waal en An Lan- kreyer (Philten 1) klopten het duo Voermans/Van Liere met 11-8 en Lia van Poecke en Rini Rienties ver sloegen in de volgende partij Brug- geman en Voermans met 14-4. TERNEUZEN Drie dameswedstrijden werden er in Terneuzen gespeeld en even zovele keren was de uitslag 4-0. Zo won Doeselaar met deze cijfers van Ter Stege, onder meer door een 10-8 zege van Katy Hirdes en Reina Sanderse op Ella Krols en Yvonne Bakker. Doesburg was te sterk voor De Rooy. Jo IJsebaart en Liesbeth van Seeters wonnen in dit duel met 11-7 van Corrie IJsebaart en Anneke de Jong. Tenslotte was Tacq duidelijk de sterkste in de wedstrijd tegen Witte. HOEK In de Braakman deelden Oostburg 1 en Drive gezamenlijk de punten: 2-2. Van Wanrooy versloeg Philippi ne met 3-1. Het koppel Du Croix/Wispelaere (team Romijn) won met 15-5 van het Boscherduo BlomBrop. Brakfnan Van de Hiele waren ook goed voor de volle winst. Met 11-5 waren zij te sterk voor Vosseburg en Bosscher. OOSTBURG - Even zag het er zater dag naar uit dat het biljartkampioen schap vijfde klas bandstoten, tot dan in clublokaal De Windt van OBV Oostburg vooral een duel tussen An- toine Vermeirseh en Sylvain Josias- sen, een ronde voor het einde van alle spanning beroofd zou worden. In de voorlaatste ronde, direct na de her start van dit titeltoernooi, verloor Josiassen van Alblas en zag het er naar uit dat ^ermeirsch op zijn slof fen kampioen zou worden. Direct daarna liep Vermeirseh echter ook tegen zijn eerste nederlaag aan. Nico Kalden werd door de organisatie meteen bestempeld tot 'redder van het toernooi'. Vermeirseh en Josias sen gingen weer met een gelijk aantal punten de finale in en daar liet de Sasse speler zien dat dat slippertje tegen Kalden een vergissing geweest was. Antoine Vermeirseh kampioen, ach ter hem zes finalisten die in deze eindstrijd of in de voorselectie alle maal promotie gehaald hebben. Al leen Johan Sijnesael van DOS Hoek realiseerde een dergelijk resultaat niet. Voor de rest niets anders dan positieve berichten uit een finale die in de eerste ronden twee regelrechte favorieten opleverde: Anton Ver- meirsch en Sylvain Josiassen. Die tandem leek na vijf ronden buiten schot, het toernooi kreeg toch nog een spannende ontknoping toen op de finaledag vooral Marcel Alblas en Nico Kalden sterk op kwamen zetten. Daarbij had Nico Kalden zijn zinnen gezet op promotie. Na een geslaagde toernooifinish slaagde hij daarin en kwam de DOS-speler via twee winst partijen ook nog op een gedeelde tweede plaats terecht. In de strijd om de titel en de geweste lijke afvaardiging kon het achtervol gende duo zich echter niet meer men gen. Daarvoor had men in de opening van dit toernooi te veel laten liggen. Marcel Alblas in de eerste en tweede ronde. Nico Kalden in het middenge deelte van het toernooi. In de recht streekse confrontatie tussen Ver meirseh en Josiassen nam Josiassen aanvankelijk een lichte voorsprong. Drie 'zwijntjes' van zijn tegenstander brachten hem daarna kennelijk zo uit zijn concentratie dat hij de greep op de partij verloor. Naar de streep toe stuntelde de man uit Sint Jansteen compleet en kon Vermeirseh nog vrij gemakkelijk naar de titel. Door zijn geweldige opmars in de laatste ronden ging Marcel Alblas nog over Josiassen heen. Het leverde Al blas de tweede plaats in de eindklas sering op. Hij zat (evenals Vermeirsc uiteindelijk te hoog om naar de t westelijke finale uitgezonden te ku nen worden. Daar gaat Sylvain j siassen heen, een aantrekkelij] troostprijs na een toch acceptab toernooi. Dc eindstand in Oostburg: 1. Antoine Vi meirsch HGL Sas van Gent 12-1.34-9; Marcel Alblas t Turp Hoofdplaat 10-1.22 3. Sylvain Josiassen Ouden Arend Si Jansteen 10-1.09-6; 4. Nico Kalden DC Hoek 10-1.06-6; 5. Carlo van Dam KOTS van Gent 6-1.04-12; 6. Piet Kindt 0i Vermaak Lamswaarde 6-1.-2-7; 7. Joh; Sijnesael DOS Hoek 1-0.90-7: 8. Willy De der Concordia Terneuzen 1-0.77-7. Voorwaarts is verzekerd van play-off wedstrijden TERNEUZEN - In de eerste klas dames van de basketbalcompetitie behaalde Voorwaarts uit Axel een verwachte zege (24-62) tegen het onderaan staande Smokkelhoek 2. Voor de dames van Scheldesport bleek echter de opgave tegen koploper Marathon 3 te zwaar - gezien de veelzeggende cijfers 20-46. Het gevolg van de resultaten van de Zeeuws-Vlaamse teams is, dat Voor waarts is verzekerd van de play-off wedstrijden en Scheldesport om de laatste plaatsen moet strijden. In de tweede klas veroverde BC Sas de Een opzienbarende prestatie dus van de Sasse dames. Het reserveteam van Voorwaarts moest in Axel verlies (22- 35) incasseren tegen het Zierikzeese Mevo. In de tweede klas heren had Operatie een slechte start in de play-offs. De Oostburgse heren moesten een gevoe lige nederlaag (42-44) wegslikken te gen Souburg 3, waarvan het team een week eerder in een bekerwedstrijd nog ruimschoots won. Het tweede team van BC Sas gaf in de competitie- strijd om de onderste plaatsen Smok kelhoek geen schijn van kans (32-47). In de derde klas houdt Voorwaarts de stijgende lijn van de laatste weken SAS VAN GENT - De Rijke en De Vlaanderen waren goed aan elkaar gewaagd tijdens hun wedstrijd in de bedrijfstennis competitie in Sas van Gent. De Rijke pakte met het kleinst mo gelijke verschil van twee pun ten de winst: 7-5, en kwam daar door op de eerste plaats van de C-competitie met een punt voor sprong op Auberges de Moules. Coen Dobbeleire (De Rijke) ver loor met 11-6 van Patrick Mar- teijn. terwijl ook zijn teamge noot Menno van de Hout werd geklopt. Van de Hout verloor met 8-5 van Han Petiet. Dobbe leire en Van de Hout waren als koppel wel sterker dan Marteijn en Petiet. die dan ook met 10-7 werden verslagen. Overige uit slagen: CPC-DOW 2-10; Van Driel-Dispon 10-2; Van Laethem- Haak 10-2: Zuidam-Faas 8-4: Se- gers 1-Zuidam 1 8-4. HCG won in Terneuzen met 6-2 van NSM. Na twee partijen stond de stand nog in evenwicht. Allereerst won het dameskoppel Van de Poel Boeckling met 11-3 van Haantjes Versluys. waarna de HCH-heren LokBoeckling met 7-10 tekort kwamen tegen Notebaert en Van der Walle. Boeckling Fisher en Van de Poel Boeckling wonnen vervol gens de laatste twee partijen met 10-5 en 8-4 van respectieve lijk Roberta Haantjjes Clemie van der Walle en Ilona Versluys Jan Notebaart. Overige uitsla gen: D-categorie: Roffel Sport 2-Breskens Sport 0-8; HKC-Van der Meijden 6-2: E-categorie: Broomchemie-Van der Meijden 1-7. Walhout de Visser, de koploper van de B-poule in Hulst, leed tegen het op de tweede plaats staande Le Bouquet een onver wachte 6-2 nederlaag. Alleen Ro bert Vermeulen wist zijn partij in winst om te zetten. Met 8-5 ver sloeg hij Johnny Rottier. Daar voor had Jenny de Schepper met 12-3 verloren van Anita Billiet. De dubbelpartijen waren ook voor Le Bouquet. Anita Billiet en Guido Verstraeten wonnen met 10-5 van Jenny de Schepper en Patrick Heerwegh. terwijl Rottier en Verstraeten Vermeu len en Heerwegh met 9-5 klop ten. Overige uitslagen: A-poule: Jan- senius-Jeunesse 0-8; Fysio Ten- nis-DOW 6-2: Kredietbank-Ch. Disques 1 0-8: B-poule: Neck. 2-L. en S. 4-4: Iris-Dankaert en H. 4-4: D-poule: EESI-Ine Fassaert 2-6. Stand A-poule: 1 Jansenius 62: 2 Ch. Disques 1 59: 3 Wee- maes 54; 4 Jansenius 45: 5 Del- forge 44. B-poule: 1 Walhout de Visser 46; 2 Le Bouquet 43; 3 Neck. 1 42: 4 Elma 1 40: 5 Van der Walle Iris 38 vast. Nu moest Volharding 3 eraan geloven (44-32). In de Zeeuwse beker strijd werden de heren van BC Sas verrassend uitgeschakeld door Mara thon 3 (63-72). Smokkelhoek 2-Voorwaarts 24-62 - Aangezien de tegenstander meer leng te in de ploeg bezat, werd door de Axelse dames voortdurend pressie uitgeoefend. De tactiek had succes, want bij de rust was de stand al 10-36 in het voordeel van Voorwaarts. In de tweede helft werd de voorsprong nog uitgebouwd. Bij de Axelse dames was Will Melser de topscoorster (34). Scheldesport-Marathon 3 20-46 - De nederlaag van de Terneuzense dames is gauw verklaard. Bij Scheldesport was het spel aan de rommelige kant, terwijl de Vlissingse dames over een uitgebalanceerde ploeg beschikten. De combinaties liepen uitstekend bij Marathon en het reboundwerk lever de steevast voordeel op. De koploper in de eerste klas kan daardoor met een ruime voorsprong aan de play-offs beginnen. Voor Scheldesport rest nog een strijd om de onderste plaatsen. BC Sas-Delta Colijn 23-18 - Het is bij de Sasse dames dan toch gelukt om een competitiewedstrijd te winnen. De zege was meer dan verdiend. De thuisclub begon met een fel offensief en dat resulteerde weldra in een 16-8 voorsprong. Vooral Hanneke Bron wasser was aanvallend (10 punten) sterk op dreef. In de tweede helft werd de voorsprong geconsolideerd. Het gehele team legde veel ijver aan de dag. Aan Sasse zijde waren - naast Hanneke Bronwasser - Chantal de Kok (verdedigend en aanvallend sterk) en Annemarie Deutekom (sterk in de rebound) de meest opvallende speelsters. Voorwaarts 2-Mevo 22-35 - De Axelse dames waren weer eens niet compleet. Het team slaagde er zelfs niet in om voor rust tot scoren te komen. Tegen stander Mevo deed dat wel (ruststand 0-20). In de tweede helft was de situa tie plotseling veranderd. De thuisclub ging in een geweldig offensief en de dames haalden zowaar nog veel van achterstand op. De nederlaag kon echter niet meer worden voorkomen. OOSTBURG Vrijdagavond is de recreatieve volleybalcompetitie in Oostburg afgesloten. Kampioen werd Even Kijken 1, omdat het team twee sets meer gewonnen had dan 't Zwin, dat gelijk in punten was geëindigd. Even Kijken en 't Zwin speelden op de laatste speeldag nog een revanche partij tegen elkaar. De kampioen was met 3-0 het sterkste. In de B-poule ging de titel naar Even Kijken 2, dat twee punten voorsprong had op VCG 3 en NMB. Deze laatste twee teams speelden vrijdag een be slissingswedstrijd om de tweede plaats. VCG won met 2-1. Als afslui ting van het seizoen vinden er nog twee toernooien plaats. Op vrijdag 7 maart is er een toernooi voor VCG 1. VCG 3, Even Kijken 2. NMB, DSV. VCG 2, CreLyBa en Verdegem. terwijl veertien dagen later de overige acht ploegen in actie komen. Uitslagen: E.K. 1-AMRO 1-2; E K. 2-Ro- zenoord 3-0. DSV-StiMaDi 1-2: E.K. l-'t Zwin 3-0: DSV-IJVC 0-3: NMB-VCG 3 1-2. Eindstand poule A: 1 Even Kijken 1 10, 2 't Zwin 10. 3 NIVOC 8. 4 AMRO 6. 5 VCG 1 4. 6 Kikkers 4. 7 CreLyBa 4. 8 Verdegem 2. Poule B: 1 Even Kijken 2 12. 2 VCG 3 10, 3 NMB 10.4 Rozenoord 6.5 StiMaDi 6,6IJVC 4, 7 VCG 2 2, 8 DSV 0. Operatie-Souburg 3 42-44 - Een gelijk- opgaande wedstrijd, die voor de Oost burgse heren niet het gewenste resul taat opleverde. De Souburgse heren waren duidelijk beter op schot - voor al van afstand. De ruststand was 18-21 in het voordeel van Souburg 3. In de tweede helft bleef de thuisclub te lang in de zone-verdediging spelen. Pas vijf minuten voor het einde werd overge schakeld naar het man-to-man sys teem. De achterstand werd toen bijna nog ingelopen, maar de resterende tijd bleek tekort. Voorwaarts-Volharding 3 44-32 - Het Axelse team komt elke wedstrijd pas na de rust op toeren. De eerste helft komen de heren moeilijk in hun ritme. In de wedstrijd tegen Volharding werd de rust wederom met een achter stand (22-23) bereikt. Het dient ge zegd, dat Voorwaarts slechts met vijf spelers aantrad. Zodoende probeerde het team het tempo te breken. Het leverde uiteindelijk succes op. Ad Kimepai (18) en Levien Scheele (14) waren de topscorers. De Smokkelhoek-BC Sas 2 32-47 - Een regelmatige overwinning voor het Sasteam. Vanwege het feit, dat de Sassenaren geen wissels hadden, werd voorzichtig gespeeld. Het lever de hen in totaal slechts drie persoon lijke fouten op tegenover 20 pers. fouten bij de tegenstander. Miel Wijne leverde goed werk in de rebound en Joris Spuesens was topscorer met 23 treffers. BC Sas-Marathon 3 63-72 - De beker wedstrijd moest de thuisclub welis waar met een handicap van tien pun ten beginnen, maar de heenwedstrijd was ook al in verlies geëindigd. En aangezien bij het Sasse team Mark Pieters en Frank Vervaet ontbraken was het team eigenlijk al bijvoorbaat kansloos. Bij de rust was de stand 28-40. In de tweede helft hetzelfde beeld. Het gemis aan lengte en aan schotkracht bij de Sasse heren deed zich danig voelen. Jacky Lensen bewees dat hij nog altijd tot de sterke rijders behoort in zijn klasse. CLINGE In het gemeenschapscen trum Malpertuus te Clinge werd een biljartwedstrijd gehouden tussen de Biljartvereniging voor Ouderen uit Clinge en hun biljart-collega's uit Axel. De Axelse biljarters wisten in totaal 422 caramboles te scoren. De Clingse biljarters scoorden duidelijk beter en behaalden 641 caramboles. AXEL - Een groot aantal Zeeuwen heeft gisteren, tijdens de openings wedstrijd van de BLB (Belgische Liefhebbers Motorcrosbond) op het Axelse Smidsschorre-circuit al met een een visitekaartje afgegeven. De Sluiskilse rijder Gino de Jonghe beantwoordde volledig aan de ver wachtingen door gelijk zijn eerste optreden bij de nationalen 250 cc winnend af te sluiten. Maar ook zijn dorpsgenoot Ronny Walhout, uitko mend in de junioren klasse 125 cc, en Steven Magnus uit Vogelwaarde, bij de junioren 250 cc, reden een sterke wedstrijd. Zij kwamen ook als win naars door de finish. Ondanks de barre winterse omstan digheden werd, op een uitstekend bereidbaar circuit, in Axel in alle categorieën een spannende strijd ge leverd. Bij de junioren 250 cc werd het vooral een Zeeuwse aangelegenheid Daar wist het jonge Hoekse talent Jan Jansen de eerste manche op zijn naam te schrijven. En ook in de tweede manche kwam Jansen voor treffelijk uit de startblokken. Maar ai direct na de start sloeg het noodlot toe, omdat hij bij het passeren var een tegenstander zijn uitlaat verspeel de. Dit was voor Steven Magnus - de eerste manche als derde geëindigd en Chris Markusse - in de voorgaande manche zesde - het séin om het com mando over te nemen. Het was uitein delijk Markusse die als winnaar doo) de finish ging. Maar voor de op zeker rijdende Magnus was een tweede plaats ruim voldoende om de eindze ge veilig te stellen. Ondertussen wist pechvogel Jansen zich vanuit de achterhoede toch nog naar de negende plaats te werken. Net niet voldoende overigens voor een plaats op het ere-schavot. Bij de junioren 125 cc wist Ronny Walhout, dankzij een betere tijd dan de sterke Belg van Puyvelde, de eind zege voor zich op te eisen. In de eerste manche moest Walhout nog de eer aan zijn tegenstander laten. In de tweede manche sloeg hij na een verbe ten gevecht toe. Opvallend sterk was ook het optreden van de Axelaar Rudy Dieleman, wat hem in de eind- ranschikking ook een terecht verwor ven vierde plaats opleverde. TERNEUZEN - In de tweede klas afdeling van het zaalkorfbal heeft BKC zich via de 6-5 overwinning op Stormvogels III zo goed als veilig gespeeld. Zaamslag is zover nog niet: na de 4-4 tegen het bezoekende Ani mo IV zit deze ploeg nog altijd in de hoek waar de klappen vallen. En als er twee ploegen degraderen (bij korf bal weet men dat meestal pas aan het eind van de competitie) komt Zaam slag in het nauw. In de wedstrijd tegen Animo IV werd aan twee kanten verschrikkelijk slecht afgewerkt. De Walcherse club had in een poging om dreigende de gradatie af te wenden een beroep gedaan op Ger de Kraker en zelfs op Katja Pieters. Die greep naar de reser ves is vaak een doorn in het oog van andere spelers. Dit keer werkte het ook niet goed uit: door die 'vreemde' inpassing kwam Animo nooit op gang en gaandeweg geraakte Zaamslag er dan toch van overtuigd dat er kansen op een verdienstelijk resultaat moes ten liggen. Na 0-1 trokken Marianne Fraanje en Gerda van Doorn hun ploeg naar een 2-1 ruststand. Legio kansen op 3-1 liet Zaamslag daarna liggen: na 2-2 en 3-3 zorgden Bram Verstraten en Petro van Doorn toch weer voor een hoop volle finale. Die werd de bodem inge slagen toen in de slotseconden Andre Filius een wanhoopsschot naar 4-4 zag vallen. En daarmee kreeg vooral aanvoerder Kees Fraanje hij had Filius een hele wedstrijd in bedwang weten te houden, te weinig. Maar veel eerder al hadden Sjaak Westerbeeke en Anja van Drongelen Zaamslag bui ten bereik van de tegenstander moe ten brengen. Stormvogels III was voor BKC geen tegenstander om eens voluit tegen te gaan. De hekkesluiter van de tweede klas was bovendien erg verzwakt bin nen de lijnen gekomen en kon alleen bij zijn tegenstander blijven omdat die hardnekkig de kansen bleef ver prutsen. Bij de rust stond wel 4-2 voor BKC. daarna waren er toch weer problemen door die falende afwer king. Daar trokken de bezoekers zich aan op. Telkens wist men het gat terug te brengen tot één doelpunt, zonder overigens een vuist te kunnen maken die de tegenstander neer moest halen. BKC bleef tot het einde aanrommelen met de kansen, sloot tenslotte verdiend, maar met te wei nig verschil af op 6-5. Jenny van Haneghem. Frans Verplanke. Sonja Faro (2) en Huib van der Lijke (2) scoorden. In de gecombineerde klasse van de nationalen 250/500 cc gingen beide manches-zeges naar Zeeuws-Vlaamse rijders. De eerste manche wist Allex Warrens, op zijn 500 cc machine, winnend af te sluiten, maar in zijn kielzog finishte de 250 cc piloot Gino de Jonge. In de tweede manche was de Sluiskilse piloot echter ongenaak baar en liet hij zijn tegenstanders achter zich. Ook Freddy van Kruyssen uit Kloos- terzande kwam met een vierde plaats in de eindrangschikking uitstekend uit de startblokken. Na een jaar afwezigheid, door een hardnekkige polsblessure bewees de Axelse 500 cc internationaal. Jacky Lensen. dat hij nog niet is afgeschre ven mag worden beschouwd. Een zes de en achtste plaats in de manches leverde hem in dit eerste optreden van het seizoen een eervolle derde plaats op in de eindklassering. Een derde plaats was ook weggelegd voor de eveneens uit Axel komende ex Grand Prix piloot Johan Scheele, bij de inters 250 cc. Uitslagen Zeeuwse piloten junioren 125: Ronny Walhout, Sluiskil; 4 Rudy Dieleman, Axel. Junioren 250 cc: 1 Steven Magnus, Vogelwaarde; 2 Chris Markusse, Borsele Jan Jansen, Hoek; 15 Jean Pierre de Bley- ser, Heikant 16 Jan de Feyter, Terneuzen. Junioren 500 cc: 8 Sam Jansen, Sluiskil Nationalen 250 cc: 1 Gino de Jonge, Sluis kil; Freddy van Kruyssen, Kloosterzande. Nationalen 500 cc: 2 Alex Warrens, Ossenis se. Internationalen 250 cc: Johan Scheele, Axel. Internationalen 500 cc: 3 Jacky Len sen. Axel. HULST - Het team van Jong Morres zit in de eerste klas dames van de Hulsterse bedrijfsvollevbalcompeti- tie ook in de tweede periode stevig in het zadel. De eerste periodekampioen moest het deze week opnemen tegen Lvbeert Verstraeten, één van de wei nige concurrenten voor de eerste plaats, en won met 2-1. In de eerste set van de topper had het er even van weg dat een verrassing in de maak was en dat de competitie een nieuwe impuls zou krijgen. Lybeert won althans vrij gemakkelijk met 15-8. Maar nadien geraakte Jong Mor res 1 op volle toeren en bleek er wel degelijk enig veschil in klasse. Met 15-2 in de tweede en 15-7 in de derde set de klasseerde Jong Morres 1 de tegenstander zelfs. CVC Tiptop - derde op de ranglijst - won eveneens. Met Neckermann had CVC bovendien geen enkele moeite: Neckermann kwam niet eenmaal tot tien tegenpunten (15-2, 15-7 en 15-9). Overwinningen waren er in de eerste klas dames verder voor Foto van Damme (2-1 tegen Morres 1) en Morres 2 (3-0 tegen Jong Morres 2). In de eerste klas heren was Wemolin - Tiffa ny's de belangrijkste wedstrijd. Alleen de winnaar zou nog enige kans maken op de eerste plaats. Wemolin was uiteindelijk de gelukkigste ploeg. Wel iswaar ging de eerste set met 15-9 naar Tiffany's, maar daarna won Wemolin met 16-14 en 15-11. VV Heijndrickx 1 verraste met een 2-1 zege op CVC Fassaert en Smash 2000 wees Athana- tos met 3-0 terug. De uitslagen: heren 1: Wemolin-Tiffany's 2-1 (9-15. 16-14 en 15-11), CVC-Fassaert-VV Heijndrickx 1 1-2 (7-15, 16-14 en 14-16) en Athanatos-Smash 2000 0-3 (14-16, 9-15 en 9-15). Heren 2: VV Hèijndrickx 2-Jong Mor res 2 0-3 6-15, 12-15 en 13-15), Luctor Banden-Ambulo 1-2 (10-15, 15-10 en 8-15), Morres-Ortho Mok 1-2 (12-15, 15-5 en 13-15) en De Rietvliet 2-1 (15-9, 11-15 en 15-7). Dames 1: Foto van Damme-Morres 1 2-1 (15-3, 15-6 en 3-15), Lybeert Verstraeten- Jong Morres 1 1-2 (15-8. 2-15 en 7-15), Jong Morres 2-Morres 2 0-3 (5-15, 13-15 en 14-16), en CVC Tiptop-Neckermann 3-0 (15-2, 15-7 en 15-9). Dames 2: Jong Morres 3-Proprijs Stop 3-0 (15-7, 15-7 en 15-6). Rijk BV-CVC 2 2-1 (15-4, 16-14 en 9-15). Dames 3: Jong Morres 4-'t Hoekske 1-2 (11-15, 15-10 en 11-15) en Van de Klundert-Ros Beijaert 1-2 (4-15, 4-15 en 16-14). SAS VAN GENT - Het volleybalteam van Philippine heeft kennelijk nog steeds moeite om de concentratie een hele set lang vast te houden. De heren hebben al meer dan eens een ruime voorsprong in de recreatieve volley balcompetitie in Sas van Gent uit handen gegeven en slaagden er ook vorige week niet in om in de eerste set tegen Jeroen de voorsprong vast te houden. Pas nadat de tegenstander twee keer met winst had afgesloten, keerde voor Philippine het tij. Daar door kon de eer in de laatste set nog gered worden. Philippine kwam erg goed uit de startblokken. De ploeg bouwde snel een voorsprong van vijf punten op. maar kon die weelde niet aan. Jeroen herstelde zich vervolgens en boog de achterstand zelfs om: 16-14. In de resterende twee sets hielden de twee teams elkaar in evenwicht: 15-8 en 8-15. Ook de heren van Savok konden niet imponeren. Tegen Ons Genoegen viel er maar weinig eer voor de Sasse ploeg te behalen. Op de 3-0 zege van Ons Genoegen viel dan ook niets af te dingen. De uitslagen: Heren: Jeroen- vv.Philippine 2-1 (16-14. 15-8. 8-15): Savok- Ons Genoegen 0-3 (6-15, 7-15, 9-15); Dames eerste klas: De Vliet-Jeroen 2-1 (15-4.3-15. 15-3) De Vliet2- Renique 1-2 (15-1, 14-16. 13-15); Dames tweede klas: Buurtsuper 2- De Vliet 3 1-2 (11-15, 12-15, 15-7); Zuipcilinders- Ons Ge noegen 1-2 (7-15, 15-10. 6-15); Gemengd eerste klas: Ranschaert- De Sterre 2 3-0 (15-10. 15-4. 15-9); Gemengd tweede klas: Renique- vv. Pluto 1-2 (15-6. 5-15. 8-15). OOSTBURG - In de tweede klas van de Oostburgse zaalvoetbalcompetitie lijkt er een definitieve afscheiding te zijn gekomen tussen de bovenste drie ploegen en de rest van het deelne mersveld. Cebeco was de grote verlie zer door nederlagen tegen De Ploeg (2-5) en Bonte (0-2). Onderaan blijft Eikelo de strijd tevergeefs voortzet ten. Tegen Oude Raedthuys leed het team opnieuw een nederlaag: 0-11 Overige uitslagen: Honda-Sluis 3-3; Markt 15-Sikkels 2-3; Honda-Cok 5-1; De Ploeg- Victory 7-4. Stand tweede klas: De Ploeg 14-22; Bonte 14-21; Jopie 1-21; Cebeco 14-17; Buitenkist 14-15; Oude Raedthuys 14-14; Sikkels 13-11: Victory 14-9; Markt 15 14-6; Eikelo 13-0. OBV liet zich in de recreatieve compe titie niet verrassen door de Gemeente. Met een 8pl zege toonde de ploeg eens te meer zijn titelaspiraties aan. Naas te belager Albert Heijn kwam niet in actie. Oud Sluis en de Veteranen leven derde door 5-1 en 7-4 overwin ningen op respectievelijk Cocq en De Corner. Chez René klopte FC '83 met 4-2. In de B-poule won Mijnders met 6-1 van De Block. Stand A-poule: OBV 13-24: Albert Heijn 12-21; Oud Sluis 13-16: Veteranen 13-16; De Corner 13-13; FC '83 13-13; Cocq 13-12: Chez René 13-11; Aers 12-9; Telepost 12-6; Ge meente 13-6; Leliaert 12-5.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 26