Fracties Bruinisse leveren kritiek op financieel beleid Schouwse reinigingsdienst tegen kwijtscheldingsbeleid A UTORIJLES PvdA Kapelle vraagt aandacht voor de minst draagkrachtigen Plan archeologisch bodemonderzoek va Duivelsberg Kapelle weekenddiensten kerkdiensten ALGEMENE BESCHOUWINGEN Commissie Kapelle over subsidie REC RAAD NEEMT EIND FEBRUARI BESLUIT cafê-restauraitt *EEN JONGE SERVEERSTER GEMEENTE KORTGENE LESPRIJS: SGP-Bruinisse blijft tegen naaktrecreatie VERKIEZINGEN BEN W VRAGEN 7MILLE Raad Borsele verwijt gs 'starheid inzake plan Kolewiegenhoek mm MARANATHA- CONFERENTIE GEMEENTEWERKMAN III lm/v) per vol uur: ƒ46,00 per uur: 35,00 IN VERKIEZINGSPROGRAMMA 19 maart gemeenteraden OUD-VOSSEMEER IJsvereniging opent baan STAVEN IS SE THOLEN Mens en religie -1& PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 8 FEBRUARI 19| BRUINISSE Het begrotingstekort van 140.000 gulden is voor de gemeen teraad van Bruinisse aanleiding tot kritische en in mineur gestelde be grotingsbeschouwingen. De fractie lijst Van de Velde (pvda) vindt „dat niet op alle punten een goed beleid is gevoerd". De CDA- fractie gewaagt van een weinig rooskleurige begroting. De verschil lende fracties in de gemeenteraad van Bruinisse dienden vrijdag schriftelijk de algemSie beschouwingen op de begroting '86 in bij het college van b en w. Forse kritiek op het financiële beleid leveren vooral de niet in het college van b en w vertegenwoordigde frac ties Algemeen Belang (vvd) en SGP. Algemeen Belang verwijt daarbij met name CDA en SGP vorig jaar de grondverkoop voor de bouw van een supermarkt aan de Dreef-Nieuwstraat te hebben doorgezet, onder het be ding dat de gemeente parkeerplaat sen aan moet leggen. ,Deze verplich ting kost de gemeente ruim tweeë- neenhalve ton. En dat heeft tot gevolg dat de stichting van een nieuwe sport zaal weer verder vooruit moet worden geschoven, de middenstand de eerste jaren noodzakelijke aanpassingen wel kan vergeten de automatisering op losse schroeven wordt gezet en de voorwaarde voor aansluiting bij de stichting gemeenschappelijke biblio theekvoorziening Schouwen-Duive- land in gevaar kan komen". De SGP-fractie rekent b en w gebrek aan politieke moed en besluiteloos heid aan. „Want er zijn grenzen over schreden, in het bijzonder met de geldverslindende reserveringen voor de sporthal. Dat is een bodemloze put en een offer van gemeenschapsgeld op het onverzadigbare sportaltaar". De SGP stelt vast dat met de raadsver kiezingen in zicht het beleid niet meer kan worden bijgesteld. En de fractie hoopt dat de nieuwe raad stappen zal ondernemen teneinde het financie ringstekort in een post voor onvoor ziene uitgaven om te buigen. Alle fracties onderschrijven het door b en w in de begrotingsbrief gesigna leerde ongenoegen over voortslepen de onvoldoende mankracht bij de politie. CDA en SGP stellen in dat verband ook de gang van zaken bij de jeugdsoos De Pul aan de orde waar de openbare orde volgens deze fracties ver zoek is. De SGP-fractie merkt De Pul aan als een aan verwildering overgegeven ordeloze bende. De SGP-fractie vraagt b en w op provinciaal niveau overleg te voeren in verband met de mogelijk blijvende wateroverlast voor de buitendijkse bedrijven na de afsluiting van de Oosterschelde. Alle fracties maken zich voorts sterk voor het claimen van een deel van de oesters in de Grevelin- gen voor de Bruse mosselvissers. Al gemeen Belang vindt het 'ronduit schandelijk' dat met de voltooiing van de Oosterscheldewerken in zicht nog steeds geen zekerheid bestaat over de uitgifte van nieuwe percelen op de voor-delta, voor de kust van Zeeland en Zuid-Holland, of in het oostelijk deel van de Waddenzee. B en w van Bruinisse zullen uiterlijk woensdag 12 februari schriftelijk ant woord geven op de algemene beschou wingen van de fracties. De gemeente raad behandelt vrijdag 28 februari de begroting '86. De raadsvergadering begint om 19.00 uur. KAPELLE - De commissie welzijn van de gemeente Kapelle komt dins dag 11 februari om 20.00 uur bijeen om een verzoek voor aanvullende subsidie van het Regionaal Educatief Centrum 'De Bevelanden-Tholen' te behandelen. Het bestuurdersoverleg van het bestuurlijk experiment spe cifiek welzijn heeft geadviseerd de extra subsidie toe te kennen. Voor de gemeente Kapelle komt de aanvul lende subsidie neer op 675,78 gulden voor 1985 en 1621,87 gulden voor dit jaar. De gemeenten krijgen overigens extra geld van het rijk voor de gevol gen van atv. Een ander punt op de agenda is de opheffing van de gemeenschappelijke regeling Schoolartsendienst Schou- wen-Duiveland, Tholen, Sint-Philips- land en Oostelijk Zuid-Beveland. Ka pelle zal na de opheffing schoolartsen- werk afnemen van de Districts Ge zondheids Dienst (DGDl. In een later stadium, als meer financiële achter gronden bekend zijn over het schoolartsenwerk bij de DGD, zal het college van b en w terugkomen op de kwestie. Het echtpaar Poldervaart-Zevenbergen. YERSEKE - Met een feestelijke bijeenkomst in ver enigingsgebouw De Haven in Yerseke heeft het echt paar J. Poldervaart-Zevenbergen vrijdag het 60-jarig huwelijksfeest gevierd. Het Yersekse diamanten paar trad zestig jaar geleden op 4 februari in Zuidland op Voorne-Putten in het huwelijk, de woon- en geboorteplaats van de bruid. De bruidegom kwam van Rockanje op hetzelfde eiland. Daar trad hij in dienst als knecht bij een landbouwer om zeventien jaar later voor zichzelf te beginnen in Zuidland. Tot 1970 werkten J. Poldervaart en mevrouw A. Poldervaart-Zevenbergen in het boerenbedrijf in Zuid land. Toen de tijd gekomen was om het rustiger aan te gaan doen, verhuisde het echtpaar naar Yerseke, waar de enige zoon inmiddels een eigen bedrijf was begon nen. De heer en mevrouw Poldervaart genieten een uitste kende gezondheid. Beiden fietsen nog door het dorp en de groenten worden uit eigen tuin betrokken, die de heer Poldervaart zelf onderhoudt. De familie werd in de loop der jaren uitgebreid met vier kleinkinderen en vier achterkleinkinderen. KERKWERVE De reinigingsdienst is bevoegd kwijtschelding van reini gingsrechten te verlenen. Maar de meerderheid van het dagelijks be stuur van de dienst op Schouwen voelt er niets voor om daartoe over te gaan. Dit blijkt uit een notitie van het dagelijks bestuur van de reinigings dienst Schouwen-Duiveland, die aan de orde komt in een vergadering van de raad van bestuur op vrijdag 28 februari. Als de raad van bestuur besluit toch een kwijtscheldingsbeleid te gaan voeren, acht het dagelijks bestuur het gewenst hiervoor advies van de inter gemeentelijke sociale dienst te vra gen. De gemeenten moeten dan wel de kosten daarvan, en het bedrag van de bij een kwijtscheldingsbeleid mindere inkomsten van de dienst betalen, al- Schuttershof 32-34 Goes vraagt voor zo spoedig mogelijk met enige ervaring. Alleen mensen met een goede inzet en goed hu meur gelieve te sollicite ren. 01100-12332 De Vrije Evangelische Gemeente te Yerseke houdt op dinsdag en woensdag 11 en 12 febr. a.s. een Thema: Jezus komt voor de Gemeente! Sprekers: Ds. P. Mietes uit Zeist Ds. G. Sinke uit Nijverdal De diensten worden gehouden om 14.30 en 19.30 uur. Verdere medewerkenden: Dinsdagavond: Koor V.E.G. Yerseke Woensdagavond: fam. De Gier uit Hillegom Algehele leiding: Dhr. J. L. Moens dus het dagelijks bestuur van de reinigingsdienst. De meerderheid van het dagelijks bestuur vindt het niet de taak van een reinigingsdienst om een sociaal beleid te voeren en redeneert: ..Winstoog merk is bij de dienst niet aanwezig, kwijtschelding kan een tekort opleve ren". De meeste dagelijkse bestuurders van de dienst vinden de tarieven, mede gelet op de dienstverlening 'niet ex treem hoog'. Verder merken ze in de notitie voor de raad van bestuur op dat de gemeenten veel meer keuzemo gelijkheden dan de reinigingsdienst hebben om de lastën van groepen van de bevolking te verminderen. De minderheid van het dagelijks be stuur van de dienst wil het kwijtschel dingsbeleid doorvoeren onder de voorwaarde dat de kosten en de ge derfde inkomsten daarvan worden ge dekt door gemeentelijke bijdragen. Op Schouwen-Duiveland komen on geveer 150 personen in aanmerking voor kwijtschelding van reinigings rechten. waarmee een inkomstender ving van 20.000 gulden voor de dienst Burgemeester en wethouders van Kortgene roe pen sollicitanten op voor de functie van: voor de kernen Colijnsplaat en Kats. Functie-informatie: Het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden aan plantsoenen, begraaf plaatsen, sportvelden, wegen en sloten, rioleringen, onderhoud gebouwen etc. Enige ervaring in het straatmaken alsme de enige leidinggevende capaciteiten strekken tot aanbeveling. Salaris: minimaal ƒ2041,- tot maximaal ƒ2805,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Alle gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Inlichtingen over de vacature worden gaarne verstrekt door de districtsopzichter, de heer J. Wiering, telefoon 01108-1553, tst. 35. Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan burgemeester en wethouders van Kortgene, Hoofdstraat 79, 4484 CD Kortgene, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie. Bauer Kruiningen 01130- 1441 Behage Goes 01100-28927 Blitterswijk, 01130- 1326 Oostdijck Hansweert Dees Kortgene 01108- 1375 Dekker den 's-Gravenpolder 01103- 1393 Doorn van Wolphaartsdijk 01198- 1543 Franke Kloetinge 01100-27923 Gessel van 's-Heerenhoek 01105- 1623 Herder den Goes 01100-16293 Hoek v.d. Wolphaartsdijk 01198- 1667 Hoogesteger Yerseke 01131- 1952 Hoogstrate Yerseke 01131- 1999 Kievit Goes 01100-13555 Koole Goes 01100-28208 Meulpolder Kapelle 01102- 1874 Paardekooper Goes 01100-16808 Polderman Krabbendijke 01134- 1518 Poortvliet 's-Gravenpolder 01103- 1479 in het geding is. Als de gemeenten bij een kwijtscheldingsbeleid geen extra bijdragen leveren, houdt het dagelijks bestuur van de dienst rekening met een verhoging van de reinigingsrech ten met 2.90 gulden per aanslag (ver hoging 2.3 procent). De raad van bestuur bespreekt een en ander vanaf 15.30 uur in het kantoor van de reini gingsdienst in Kerkwerve. BRUINISSE De SGP-fractie in de gemeenteraad van Bruinisse vindt dat als gevolg van de naaktrecreatie ouders met kinderen niet meer 'met goed fatsoen' kunnen vertoeven aan de Nederlandse stranden. De fractie schrijft dat in haar algemene be schouwingen op de begroting '86 van de gemeente Bruinisse. De beschou wingen werden vrijdag ingediend bij het college van b en w. „Ook aan het Grevelingenstrand komt naaktloperij voor. En wat daar van te denken", schrijft de fractie. De reformatorische raadsleden van Brui nisse wraken in dit verband ook het milde naaktrecreatiestandpunt van de Zeeuwse CD A-gedeputeerde J. B. Ventevogel. Hij is een rare vogel, aldus de SGP'ers. KAPELLE - De Partij van de Ar beid blijft in de gemeenteraad van Kapelle aandringen op maatrege len voor mensen die door maat schappelijke of door overheids maatregelen financieel in de pro blemen zijn gekomen. Zij wil dat de minst draagkrachtigen worden vrijgesteld van gemeentelijke be lastingen. De socialisten vinden ook dat de gemeente de burgers informatie moet geven over moge lijkheden tot kwijtschelding van gemeentelijke belastingen. De ge meente moet bovendien informe ren over subsidies, uitkeringen en onderdelen daarvan. De PvdA schrijft dit in het verkiezingspro gramma voor de jaren 1986 tot en met 1990. Wat betreft gemeenschappelijke re gelingen is de PvdA van mening dat de besluitvorming voor de bur ger en het raadslid inzichtelijk moet zijn. De burger moet boven dien via de gemeenteraad invloed krijgen op de regelingen. Over de investering van gemeentegeld ter bevordering van de werkgelegen heid zeggen de sociaal-democraten dat hun voorkeur uitgaat naar re novatie van bestaande woningen, energiebesparende projecten, de sanering van de Nieuwe Dijk in Wemeldinge en de sanering van ernstige bodemverontreiniging. In het verkiezingsprogram vraagt de PvdA de gemeente actief in te spelen op nieuwe ontwikkelingen. In dat verband suggereert de partij de mogelijkheid tot vestiging van een centrum voor agrarisch onder wijs in de oude veiling van Biezelin- ge. Verder wil de PvdA dat in nauwe samenwerking met het be drijfsleven wordt ingespeeld op nieuwe economische ontwikkelin gen, zoals de nieuwe veiling in Kapelle-Biezelinge en de kanaal plannen in Wemeldinge. Een zo groot mogelijke leefbaar heid in de diverse kernen van Ka pelle moet volgens de PvdA bereikt worden door in iedere kern nieuw bouw te realiseren. Bestemmings plannen mogen daarom niet te ge detailleerd worden opgezet, er moet ruimte zijn om de creativiteit van de burgers te benutten. Over de volkshuisvesting zegt de PvdA dat bij de te verwachte geringe uitbreiding van het aantal woning wetwoningen het van belang is dat het bestaande aantal beschikbaar blijft voor verhuur. Verkoop van woningwetwoningen blijft derhalve uit den boze. aldus het verkiezings program. OUD-VOSSEMEER De ijsvereni- ging De Eendracht in Oud-Vossemeer opent vandaag, zaterdag, haar baan aan de Veerstraat. Zowel leden als niet-leden kunnen er terecht vanaf 10.00 uur. De afgelopen maanden heeft de ijsvereniging een nieuwe kleedruimte, bestuurskamer, mate- riaalhok en kantine gebouwd. ZLM bijeen - De afdeling Stavenis- se van de Zuidelijke Landbouwmaat- schappij (ZLM) houdt dinsdag 18 fe bruari een algemene ledenvergade ring in cafë Smits in Stavenisse. Op de agenda staat onder meer een be stuursverkiezing. De bestuursleden L. Potappel en P. Stouten zijn aftredend en herkiesbaar. Verder geeft de heer K. E. Schik, bedrijfsvoorlichter tuin- bouwzaadteelt van CAT Barendrecht, een inleiding over: 'Tuinbouwzaad- teelt, zijn we op de goede weg? waarna het ZLM-journaal 1985 wordt vertoond. De vergadering begint om 19.30 uur. THOLEN - Het Centrum mens en religie houdt in het NPB-gebouw in Tholen vier gespreksontmoetingen waarin de mens met zijn relaties cen traal staat. De eerste bijeenkomst is 2 maart. De andere ontmoetingen vin den plaats op 23 maart, 6 april, en 20 april, steeds op zondagochtend om 10.30 uur. KAPELLE - De Rijksdienst voor Oud heidkundig Bodemonderzoek in Amersfoort wil een archeologisch bo demonderzoek instellen naar de Dui velsberg in de gemeente Kapelle. De Rijksdienst reageerde onlangs in het kader van het vooroverleg van het bestemmingsplan Eliwerve II. In dat plan is het als archeologisch monu ment aangeduide terrein bestemd voor de aanleg van een voetpad. Omdat de kosten voor het onderzoek niet op de begroting staan van de Rijksdienst en omdat het college haast wil maken met de invulling van het bestemmingsplan Eliwerve II, ver zoeken b en w de raad 7000 gulden uit te trekken voor het onderzoek. De gecombineerde commissie financiën en onderwijs spreekt maandag 10 fe bruari om 19.00 uur over dit voorstel. Op de agenda van de commissie staat verder een voorstel van het college om rioleringen te vernieuwen. In een toe lichting op het voorstel schrijft het dagelijks bestuur dat de totale kosten voor vernieuwing van de rioleringen in de Westelijke Kanaalweg tot de molen 'De Hoop', de Oude Bosstraat, de Prins Bernhardstraat en de riole ring in het Molenwater plus het op knappen van de trottoirs 318.000 gul den bedragen. De commissie spreekt ook over het vaststellen van een nieu we verordening voor subsidiëring van vormings- en godsdienstonderwijs op openbare basisscholen. Door de nieu we wet op het basisonderwijs per 1 augustus 1985 is een oude verorde ning die steunde op artikelen van de lager-onderwijswet uit 1920 overbodig geworden. De commissie voor gemeentewerken en ruimtelijke ordening komt diezelf de avond bijeen om 20.30 uur. Op de agenda staat onder meer een voorstel tot wijziging van het bestemmings plan kom Kapelle. Het is de bedoeling dat in het pand van de voormalige Mikro-markt aan de Biezelingsestraat een nieuw postkantoor wordt ge bouwd. Voor het pand geldt momen teel de bestemming detailhandel. Aangezien op korte termijn een ba zal worden gemaakt met de bouw het postkantoor verzoekt het colli aan de raad een versnelde procedu de zogeheten artikel 19-procect aan te vragen. De Coöperatie Zeeuwse Aan- en Verkoopverenigj heeft de gemeente Kapelle verzot het bestemmingsplan buitengebied wijzigen, omdat de vereniging t graandroger en twee nieuwe silo's: bouwen met een hoogte van 11 met Momenteel geldt in het bestemmint plan dat bouwsels niet hoger moj zijn dan 10 meter. Het college vraj de raad en de commissie om akkoo te gaan met de wijziging. Beide coi missievergaderingen vinden plaats het gemeentehuis van Kapelle. HEINKENSZAND Het gemeen, bestuur van Borsele vindt dat gel puteerde staten wat al te star vas houden aan richtlijnen in het strec plan en die gemakshalve maar stringente eisen verheffen. Gs oo hielden hun goedkeuring aan bestemmingsplan Kolewiegenhoi in Baarland omdat daar woningen moeten verrijzen op minder dan 1 meter afstand van twee agrariscl bedrijven. Het gemeentebestuur staat op fe standpunt dat een bestemmingspli op zijn specifieke waarden moet wi den beoordeeld en niet naar richt! nen, die toevallig zijn opgesteld. 1 sele overweegt nu het instellen va een kroonberoep, een voorstel data worden besproken in de vergader» van de commissie ruimtelijke ord ning en milieu op woensdag 12 febrn ri. SCHOUWEN-DUIVELAND THOLEN EN SINT-PHILIPSLAND 8-9 februari Alarmnummer Schouwen-Duiveland 01100-14444 Alarmnummer Tholen en Sint-Philipsland 0011 Zierikzee: Vanaf vr. 19.00 uur tot ma. 8.00 uur: W. Bontkes, Zierikzee. tel. 01110-2280. Spreekuur voor spoedge vallen 11.00-11.30 uur. Westhoek en Brouwershaven: v a. vr. 18.00 uur tot ma. 8.00 uur: L. A. Bruel, Markt 30. Brouwershaven, tel. 01119- 1280. Spreekuur voor spoedgevallen 11.30-12.00 uur en 16.30-17.00 uur. Bruinisse, Oosterland en Nieuwer- kerk: v.a. vr. 18.00 tot ma. 8.00 uur: M. v. d. Berg, Weth. van Klinkenstr. 10, Nieuwerkerk, tel. 01114-1810. Stavenisse, Sint-Maartensdijk, Sint- Annaland, Scherpenisse: (patiënten dokter v. d. Bel): J. H. E. Jansen, St. Maartensdijk, tel. 01666-4126. Sint-Philipsland en Nieuw-Vosse- meer: A. van Doesburg, St. Philips- land, tel. 01677-2500. Poortvliet, Oud-Vossemeer, Tholen, Scherpenisse: (patiënten dokter Padt): R. F. Kale, Molensingel Tholen, tel. 01660-2542. Dierenartsen: Zierikzee: S. Bergsma, tel. 01110-218 v.a. zat. 9.00 uur. Tholen: A. Rinses en W. Brons, altij bellen nr. 01666-2596: kleine huisdii ren weekendspreekuur Provincial! weg 2, St.-Maartensdijk op zat. 9.00 uur en Botermarkt 10, Tholen v 11.00-12.00 uur. Tandartsdiensten Sch.-Duiveland: L Lekkerkerk. Niei we Boogerdstraat 25. Zierikzee. 01110-6066; spreekuur voor spoedge vallen zat. en zon. 17.00-17.30 uur Apotheek: Apotheek 'Zierikzee' Dam 18, lei 01110-2906, geopend zat. 9.00-12.30 uu en 16.30-17.30 uur; zondag 12.00-12 uur en 18.00-18.30 uur. Wijkverpleging: Tholen en Sint-Philipsland: zr. tel.t bereiken 01666-2318. Schouwen-Duiveland: voor dringen de hulpvragen is de dienstdoendi wijkverpleegkundige (7 x 24 uuri bereiken via het tel.nr. 01110-4433. ZONDAG 9 FEBRUARI Nederlands-Hervormde Kerk: SCHOUWEN-DUIVELAND: Brou wershaven 11 ds. Schneider; Bruinis se 10 kand. Van 't Hof, 17 ds. Middel koop; Burgh 10 ds. Baas; Dreischor 11 dhr. Jumelet; Eikerzee (Scharendij- ke) 11 dhr. Rouw; Haamstede 10 ds. Baks, 19 kand. v. d. Ploeg; Kerkwerve 11 ds. Bolijn; Nieuwerkerk 10 ds. Den Engelse; Noordgouwe 9.30 dhr. Jume let; Noordwelle 11 ds. Malipaard; Oosterland 10 mevr. Ds. De Boon, 18 ds. Schneider; Ouwerkerk 10 ds. Rin- kema; Renesse 9.30 ds. Malipaard, 19 ds. Baas; Serooskerke 9.30 ds. Bolijn; Sirjansland 10 (HD), 18.30 ds. Boer; Zierikzee Gasthuiskerk 11 en 19 ds. De Rooij; Gasthuiskerk 9.30 mevr. Ds. Hendrikse; Zweedse Rode Kruis Zie kenhuis 18.15 ds. De Rooij; Zonne matte 9.30 ds. Schneider. THOLEN: Oud-Vossemeer 10 ds. Jan- sens, 18 ds. Cazander; Poortvliet 10 ds. Van Herk, 18 ds. Verheul; Scherpe nisse 9.30 en 14.30 ds. Van Bergen Bravenboer; Sint-Annaland 10 kand. Zuiderduin, 18 ds. Van Herk; Stave nisse 10 en 18 ds. Den Butter; Sint- Maartensdijk 9.30 en 14.30 ds. Van Loon; Rehoboth 10 dhr. Sinke, 19 ds. Roodsant; Sint-Philipsland 11 en 15 kand. Tramper; Tholen 9.30 en 18.30 ds. Treur; Immanuel 10 dhr. Schot. Gereformeerde Kerk: SCHOUWEN- DUIVELAND: Brouwershaven 10 dhr. Baas, 18.30 ds. Bruning; Bruinis se 10 dhr. v. d. Schee, 17 drs. Gilhuis; Haamstede 10 en 19 ds. v. d. Kooij; Nieuwerkerk en Oosterland 10 ds. Gilhuis, 17 dhr. v. Westen; Scharen- dijke 10 en 19 ds. Kamermans; Zierik zee 10 en 18.30 ds. Blokland. THOLEN: Oud-Vossemeer 10 ds. Knibbe, 15 ds. Noordhof. Geref. Gemeente: SCHOUWEN-DÏÏI VEL AND: Haamstede 10 en 15 lees dienst, 12/2 19.30 ds. v. d. Poel; Nieu werkerk 9.30 en 15.30 ds. Van Geldei Oosterland 10 en 14.30 leesdienst 18.30 ds. Van Gelder. THOLEN: Poortvliet 10, 14.30 a 18.30 leesdienst; Scherpenisse 9.30 ei 18.30 ds. Beens, 14 leesdienst; Sint Annaland 9.30, 14 en 18 leesdienst Sint-Philipsland 9 en 18 leesdienst Tholen 10 en 18.30 (HD) ds. Tanis 14.30 leesdienst. Oud-Geref. Gemeente: SCHOUWEN DUIVELAND: Bruinisse 10 en 17 lees dienst; Oosterland 9.30, 14 en 18 lees dienst. THOLEN: Sint-Maartensdijk 9.30, en 18 leesdienst; Sint-Philipslani 9.30,14.30 en 18 leesdienst; Stavenisse 9.30, 14 en 18 leesdienst. Chr.-Geref. Kerk: SCHOUWEN-DUI VELAND: Haamstede 10 en 17 ds Dijkstra; Kerkwerve 10 en 18 ds. v. d Sluijs; Zierikzee 10 en 18 kand. Mourik. THOLEN: Oud-Vossemeei 10,14.30 en 18.30 leesdienst; Tholen 1 en 18.30 leesdienst. Geref. Gemeente, in Nederland SCHOUWEN-DUIVELAND: Bruinis- se 10 en 17 leesdienst; Nieuwerkerk 9.45, 15.30 leesdienst; Zierikzee (Luth. kerk) 10 en 18 leesdienst. THOLEN: Oud-Vossemeer 10, 1430 en 18.30 leesdienst; Sint-Annalani 9.45, 14.15 en 18.15 leesdienst; Sint- Maartensdijk 9.30,14 en 18 leesdienst Leger des Heils: Zierikzee 10 en 19 samenkomst. Rooms-Katholieke Kerk: Haamstede 10; Oud-Vossemeer 10.30, zat. 17.30: Tholen 9.15, zat. 19; Zierikzee 10, zat- 19. Pinkstergemeente: SCHOUWEN- DUIVELAND: Zierikzee (Meelstraatl 10, woe. 20 samenkomst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 40