Df S(HB.IX...Dl VAART ZIT BUM! GROEPSLEIDER TEKENKAMER W, In de krant staan Is voor iedereen weggelegd. BV'Koninklijke Maatschappij "de Schelde" algemeen produktieleider (m/v) jonge h.t.s.-er sb (m/v) werktuigbouwkundig ingenieur th (m/v) werktuigbouwkundig ingenieur th (m/v) kwaliteitstechnicus (m/v) jonge h.t.s.-ers wtb/energietechniek Scheepswerf en machinefabriek Vlissingen. GEDIPLOMEERD BEJAARDENVERZORGSTER Of GEDIPLOMEERD BEJAARDENHELPSTER 36 constructeur-groepsleider als projectmanager constructeurs Funktie Kandidaten De reaktie HEEREMA HEEREMA HAVENBEDRIJF B.V. STICHTING INSTELLING VOOR BEJAARDENZORG IN YERSEKE STICHTING VERPLEEG- EN RUSTHUIZEN ZEELAND CENTRAAL BUREAU Personeelsconsulent (m/v) CENTRALE OPLEIDINGSSCHOOL Praktijkbegeleid(st)er Praktijkbegeleid(st)er Reserve-assistent(e) bezigheidsactivering Assistent(e) bezigheidsactivering VUVERVREUGD PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 8 FEBRUARI 19| 4/% "De Schelde" in Vlissingen heeft ongeveer 3.000 personeelsleden in dienst. Het bedrijf bouwt en repareert zeeschepen en off-shore installaties, produceert grote stoomketelinstallaties, bouwt scheepsdieselmotoren, tandwieloverbrengingen voor scheepsvoortstuwingsinstallaties, aluminium constructies en apparaten voor de nucleaire, chemische en petrochemische industrie. een Voor de reparatiewed "Scheldepoort" in Vlissingen-Oost wordt gevraagd De functionaris heeft de leiding van de totale produktie, welke op projectmatige wijze tot stand komt en is verantwoordelijk voor het optimaal functioneren hiervan. Wij verwachten van u: - een opleiding HTS-scheepsbouw of gelijkwaardig niveau; - ervaring in een soortgelijke organisatie; - goede beheersing van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift; - leidinggevende capaciteiten en organisatievermogen; - dynamische en commerciële instelling; - goede contactuele eigenschappen; - kennis van moderne managementtechnieken strekt tot aanbeveling; - leeftijd circa 35 jaar. Voorts willen wij in contact komen met een: De functionaris zal werkzaam zijn bij de projectvoorbereiding en het afwikkelen van reparatie-opdrachten. Kennis van de moderne talen met name van het Engels is vereist. Enige bedrijfservaring strekt tot aanbeveling. Nadere informatie over deze functies kan worden ingewonnen bij dhr. J. van Hulsbergen, tel.: 01184-83004. Voor het constructiebureau van de industriegroep stoomketelinstallaties wordt gevraagd een: Tot de werkzaamheden behoren o.a.: - het leidinggeven aan een groep constructeurs; - het vervaardigen van plantekeningen als basis voor constructietekeningen; - het voeren van overleg met andere groepen om tot verantwoorde constructies te komen. Nadere informatie over deze functies kan worden ingewonnen bij dhr. Ir. S. Tigchelaar, tel.: 01184-82368. Voor de tekenkamer scheepsmachine-installaties van de industriegroep scheepsnieuwbouw wordt gevraagd een: Deze functionaris zal een bijdrage gaan leveren aan het uitwerken van projecten en innovaties op het gebied van machinekamerinstallaties voor schepen en aanverwante produkten. Tot de werkzaamheden behoren o.a.: - het maken en concipiëren van ontwerpen voor machine-installaties, voornamelijk op maritiem gebied; - het maken van de nodige technische beschrijvingen (bestekken, rapporten, schema's en tekeningen) en berekeningen; - het adviseren c.q. begeleiden van constructeurs bij de ontwikkeling en uitwerking van projecten op bovenstaand gebied; - het onderhouden van contacten met functionarissen binnen en buiten het bedrijf. Wij verwachten van u: - een ingenieursopleiding met constructieve vorming of gelijkwaardig niveau; - belangstelling voor aandrijf- en besturingssystemen; - een inventieve instelling. Enige praktijkervaring in de gevraagde functie strekt tot aanbeveling. Nadere informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij dhr. Ir. C. J. Verkleij, tel.: 01184-82490. Voor de kwaliteitsdienst van de industriegroep apparatenbouw wordt gevraagd een: De functionaris krijgt als taak het begeleiden van grote stoomketelopdrachten tijdens de constructiefase. Tot de werkzaamheden behoren o.a.: - het coördineren van diverse ontwerpgroepen; - het, waar nodig, maken van sterkteberekeningen en het adviseren aan de ontwerpgroepen; - het zelfstandig contact onderhouden met de opdrachtgever. Wij verwachten van u: - een ingenieursopleiding Wtb-energietechniek. Voorts willen wij in contact komen met: waarvoor goede toekomstperspectieven bestaan in een van de volgende functies: Tot de werkzaamheden behoren o.a.: - het ontwerpen, tekenen en construeren van onderdelen voor stoomketel installaties; - het uitvoeren van de hieraan verbonden berekeningen. Gebruik wordt gemaakt van een CAD/CAM-systeem. Deze functionaris heeft als taak het begeleiden van opdrachten en het geven van advies ten aanzien van de gestelde kwaliteitseisen. Tot de werkzaamheden behoren o.a.: - het opstellen van procedures en specificaties; - het analyseren van kwaliteitsafwijkingen; - het verbeteren van kwaliteitsbeheersingsmethodieken; - het opstellen van kwaliteitsplannen voor complete projecten of delen daarvan. Wij verwachten van u: - een H.T.S.-W.t.b./metaalkunde of gelijkwaardig niveau; - kennis van het NDO; - goede kennis van de Engelse en Duitse taal; - praktische kennis en ervaring t.a.v. systemen voor kwaliteitsborging; - goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift. Nadere informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij dhr. H. Sjouke, tel.: 01184-82307. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Minstens zo belangrijk als goede arbeidsvoorwaarden en een prettig werkklimaat is een goed woonklimaat. Ook wat dat betreft heeft Vlissingen veel mogelijkheden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: B.V. Kon. Mij. "de Schelde", afdeling Personeelszaken, Postbus 16, 4380 AA Vlissingen. De Heerema Groep houdt zich bezig met het voorbereiden, begeleiden en uitvoeren van offshore projekten over de hele wereld. Deze projekten betreffen hoofdzakelijk het ontwerpen, fabriceren en installeren van offshore platformen t.b.v. olie- en gaswinning. Ter versterking van de afdeling, belast met het tekenen van door ons te bouwen offshore konstrukties, zoeken wij op korte termijn een ervaren kracht, die niet alleen maar geïnteresseerd is in tekenen, maar ook belangstelling heeft voor het produktieproces daarachter. De taak zal mede bestaan uit het leiding geven aan een groep tekenaars, die projektgericht tekeningen in detail uitwerken. .4 in. Wij denken hierbij aan een man of vrouw in de leeftijd van 25 - 35 jaar die naast ervaring in het tekenen/konstrueren van offshore konstrukties ook leidinggevende kapaciteiten bezit. Een goede beheersing van de Engelse taal is noodzakelijk. Geboden wordt een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket en een prettige werkomgeving. Een schriftelijke reaktie voorzien van uitgebreid CV s.v.p. richten aan Heerema Havenbedrijf B.V., afdeling Personeelszaken, Postbus 5060, 4380 KB Vlissingen-Oost. Ontwerf}-, fabrikage en installatie-oktiviteiten op zee v'prmen een aparte discipline binnen de offshore industrie, j J) /j De Heerema Groep neemt binnen deze pkjtiviteiten een toonaangevende positie op wbréiginiyeau in. Onderdeel van de Groep is Hëpbéma Havenbedrijf B.V. te Vlissingen. Postbus 5060 4380 KB Vlissingen-Oost Tel.: 01196-13011 (TL Ter vervulling van een vacature ont staan door het vertrek van één van onze medewerkers worden sollicitan ten opgeroepen voor de functie van in het bejaardentehuis 'Vredelust' te Yerseke. Vereisten: - goede contactuele eigenschappen, zowel t.a.v. bewoners als personeel; - in teamverband kunnen werken; - bereidheid tot het werken in wisse lende diensten. Salaris: Het salaris wordt overeenkomstig de CAO-bej aardentehuizen bepaald. Nadere inlichtingen over deze functie wor den gaarne versterkt door de directeur, dhr. de Keijzer of door de waarnemend directri ce, mw. Kole (tel. 01131-1910). Belangstellenden worden verzocht hun uit voerige sollicitatie, met referenties, binnen zeven dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan het Algemeen Bestuur van de Stichting Instelling voor Bejaardenzorg in Yerseke, Damstraat 68, 4401 AJ Yerseke. De Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland (SVRZ) beheert in de provincie Zeeland twaalf instellingen in diverse sectoren van de gezond heidszorg. Er werken bij de SVRZ ruim 1900 mensen en er is de zorg voor ongeveer 1450 bewoners/patiënten. Als overkoepelend orgaan functioneert het te Middelburg. Hier is o.a. de dienst sociale zaken gehuisvest, bestaande uit de afdeling personeelszaken, het personeelsmaatschappelljk werk en de afdeling personeelsbeheer. Op de afdeling personeelszaken, bestaande uit 6 medewerkers, is de vacature ontstaan van voor 3 dagen per week a 8 uur per dag. Functie-inhoud - Genoemde functionaris bekleedt een brugfunctie tussen de cen trale personeelsdienst en een verpleeghuis met een bestand van ca. 250 medewerkers. Uitgangspunt van het werk is het statuut sociaal beleid van de C.A.O - Ziekenhuiswezen. Naast het verrichten van beheersmatige taken wordt verwacht dat de functionaris een bijdrage levert aan de verdere uitbouw van het sociaal beleid. Functie-eisen - een relevante hogere beroepsopleiding, b.v. HBO-AP/PB: - het vermogen in teamverband te werken; - leeftijd 30-35 jaar; - goede contactuele en representatieve eigenschappen. Ervaring in de profit-sector strekt tot aanbeveling. Salarisindicatie Het maximum te bereiken salaris bedraagt f 2.443.80 bruto per maand, met een mogelijke uitloop tot f 2.799,60 bruto per maand, op basis van een 24-urige werkweek. Kandidaten dienen bereid te zijn deel te nemen aan een eventueel psycho-technisch onderzoek. Inlichtingen Inlichtingen worden verstrekt door de heer B. C. Compeer, adjunct- directeur sociale zaken, of de heer H. H. A Wöhler. waarnemend hoofd sociale zaken, beiden bereikbaar onder telefoonnummer (01180) 14658. De SVRZ beschikt over een gevestigd te Koudekerke. De centrale Opleidingsschool verzorgt de inservlce-opleiding voor ca. 90-leerling ziekenverzorgenden te Koudekerke en voor ca. 90 leerling Z- verpleegkundigen te Middelburg. In onze opleiding ziekenverzorging hebben wij plaatsingsmogelijk heden voor een in vaste dienst voor 40 uur per week en een in tijdelijke dienst voorde duur van de ziekte van de huidige kracht, voor 20 uur per week. Functie-inhoud - begeleiden van leerling-ziekenverzorgenden; - algemene werkzaamheden als opleidingsfunctionaris. Functie-eisen - diploma verpleegkunde A en/of B en/of Z; - belangstelling voor het inservice-onderwijs. De functionaris, die in full-time dienstverband zal worden aangesteld dient tevens bereid te zijn tot het volgen van de docenten-opleiding. Inlichtingen Inlichtingen worden verstrekt door mevrouw C. L J van Empel. bereik baar onder telefoonnummer (01185) 1862. W Vijvervreugd is een tehuis voor 359 geestelijk gehandicapten, gelegen aan de rand van Middelburg. De dienst bezigheidsactivering richt zich op dieper gestoorde bewoners die niet in aanmerking komen voor plaatsing op de Z.M.LK-school of op de afdeling arbeidstraining. Bij deze dienst is plaats voor een op basis van een nul-urencontract, die bij oproep beschikbaar is en een op basis van 28 uur per week. - De dienst stelt zich tot doel in samenwerking met de groepsleiding de activerings- en ontwikkelingsmogelijkheden van deze groep bewoners tot ontplooiing te brengen. Functie-inhoud o.a. - de dagelijkse kortdurende activering van een aantal (groepen) bewoners; - ondersteuning van de groepsleiding voor wat de activering betreft; - medewerking aan deeltaken van de afdeling. Functie-eisen - zelfstandig willen en kunnen werken; - opleiding op minstens middelbaar beroepsniveau (bv. kleuterleid ster, MBO-AB). Inlichtingen Inlichtingen worden verstrekt door mevrouw I. Kersten-Niekerk, Hoofd Bezigheidsactivering, bereikbaar onder telefoonnummer (01180) 25 75 1. Tot de twaalf genoemde instellingen behoort Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder duidelijke vermelding van de desbetreffende vacature, binnen 7 dagen na verschijning van dit blad richten aan de afdeling personeelszaken van bovenge noemde stichting, Postbus 100, 4330 AC, Middelburg. I

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 36