fsTzl T Verkoper AG F Laborant op HBO-niveau met ervaring in de voedingsmiddelenindustrie. O hoofd bedrijven (m/v) Rabobank Q Aankomend belastingadviseur m/v PERSONEEL renault centrum goes b.v. MEEWERKEND VOORMAN M/V Ben je geïnteresseerd? imm ERVAREN AUTOMONTEUR mmmmmmmmmmmmmmM MAATSCHAPPELIJK WERKENDE (M/V) een part-time secretaresse Rabobank Temeuzen-Axel KREATIEF- OF ERGOTHERAPEUT M/V 34 Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland zilveruien- en augurkenproduktie WIJ VERWACHTEN VANU BELANGSTELLING? Spyer, Van der Vijver Zwanenburg bv Etten-Leur Gevraagd in praktijk voor fysiotherapie m/v Wat wij van u verwachten Interesse? Onion Specialties Holland B.Y. A BEGHEYN& SNEEP belastingadviseurs Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 8 FEBRUARI 19 Het Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland te Kloetinge bij Goes is een algemeen psychia trisch ziekenhuis, waarin ruimte is om te werken volgens eigentijdse inzichten in de psychiatrische hulpverlening. Het ziekenhuis beschikt over200 klinische behandelplaatsen, een polikliniek, 24 plaatsen voor deeltijdbehandeling en 16 plaatsen in een resocialisatieafdeling te Middelburg. Het aantal klinische behandelplaatsen zal in de nabije toekomst worden uitgebreid tot 260, terwijl de oprichting van een resocialisatieafdeling en een afdeling voor deeltijd behandeling in Terneuzen wordt voorbereid. In het ziekenhuis zijn ongeveer 250 personeelsleden werkzaam. Binnenkort ontstaat de funktie van vakaturenummer: 8.874.86.05 voor 20 uur per week verdeeld over 5 dagen. De funktionaris zal werkzaam zijn op de opname-afdeling waaronder de volgen de groepen ressorteren; - 2 gesloten opnamegroepen; - 2 open opnamegroepen; - 1 groep t.b.v. behandeling alkoholpro- blematiek; - 1 ontslaggroep; (totale kapaciteit 48 patiënten). Daarnaast participeert men in een team van 4 maatschappelijk werkenden via een wekelijks overleg en deelname aan externe overlegvormen. Het takenpakket omvat in grote lijnen de volgende werkzaamheden: - Binnen de opname-afdeling deelname aan alle patiëntenbesprekingen om van daaruit een bijdrage te leveren aan de opstelling van en ten uitvoer bren gen van behandelplannen. - Het daaruit voortvloeiende individuele maatschappelijke werk practiseren en waar nodig het doen van milieupeilin gen t.b.v. de klinische behandeling. - Een aktieve bijdrage leveren aan het behoud van of weer opbouwen van so ciale relaties buiten het ziekenhuis. - Bemiddelen bij het vinden van een ge schikt woon-, werk- en leefklimaat bui ten het ziekenhuis. - Binnen het team van maatschappelijk werkenden een bijdrage leveren aan de profilering van de eigen discipline binnen het totale ziekenhuisbeleid. Funktie-eisen: - het diploma HBO-maatschappelijk werk - ervaring in de psychiatrie en kennis van de sociale kaart van Zeeland strekken tot aanbeveling. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leef tijd en ervaring, minimum 2.705,en maximum 3.584,bruto per maand, op fulltime basis. Per 1-1-1987 vindt er een definitieve indeling plaats volgens de F.W.G.-methodiek. De overige arbeids voorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze funktie kunt U tus sen 10.00 en 11.00 uur inwinnen bij mevr. J. A. Traas, hoofd maatschappelijk werk, tel. 01100-30000. Schriftelijke sollicitaties, onder vermel ding van het vakaturenummer linksboven op de enveloppe kunt U binnen 10 dagen richten aan het hoofd van de dienst per soneelszaken van het Psychiatrisch Zie kenhuis Zeeland, Postbus 253, 4460 AR Goes. Spy er, Van der Vijver Zwanenburg B. V. (SVZ) is een bedrijf, dat zich heeft gespecialiseerd in de teelt en de verwerking van groenten en fruit tot grondstoffen en half-fabrikaten voorde voedings- en frisdrankenindustrie. SVZ heeft vestigingen in Etten-Leur, Baarland en Hien-Dodewaard. Er werken in totaal zo 'n 300 mensen. In ons bedrijf te Baarland houdt een enthousiaste groep mensen zich, behalve met de zilveruien campagne, bezig met het sorteren van zilveruien en het verwerken van augurken tot diverse produkten. Voor de produktie-afdeling zoeken wij iemand, die in staat is leiding te geven aan ongeveer 15 medewerkers en daarbij ook zelf meewerkt. Er wordt gerapporteerd aan de bedrijfsleider. Tijdens de zilveruiencampagne komt hiervoor ander toezichthoudend werk in de plaats. U bent 25-35 jaar en heeft bijvoorkeur een MAS- opleiding. U voelt zich aangetrokken tot het werken met agrarische produkten. U heeft reeds ervaring met leidinggeven of u bent daar nu aan toe. Richt uw sollicitatie aan Spyer, Van der Vijver Zwanenburg Baarland bv, Oude Dierikpolderweg 1 4435 NE Baarland, t.a.v. de heer W. Faase. Voor nadere informatie kunt u hem bellen, telefoon 01193-356. Uitsluitend schriftelijke sollicitates te richten aan: R. J. J. Luitwieler, Burg. v. Woelderenlaan 10 4382 CM Vlissingen. Torro is een verkoopgroep van Edah B.V. Edah B.V. bekleedt in Nederland een vooraanstaande positie in de levensmiddelenbranche. Onze winkels opereren onder de namen Edah, Torro, Basismarkt, Dagmarkt en Autorama. Het aantal winkels neemt nog steeds fors toe. Torro onderscheidt zich door haar grote winkels met een zeer uitgebreid food en nonfood assortiment in zowel de zelfbedienings- als bedieningsafdelingen. Voor het Torro filiaal in Hulst zoeken wij een Als 1c verkoper AGF valt de hele Aardappelen, Groente en Fruit afdeling onder jouw beheer. Van het bestellen, presenteren en verkopen van de produkten tot het leidinggeven aan en het instrueren van je medewerkers. Wij zoeken een enthousiaste jonge man of vrouw (20-25 jaar) die in het bezit is van het Mavo-diploma en het AGF-vakdiploma. We verwachten van jou ook ervaring in een soortgelijke funktie. Schrijf dan een korte en bondige brief naar Torro, afdeling Personeelszaken, Kanaaldijk N O. 82, 5701 SB Helmond, t.a.v. de heer H. Timmermans. Vermeld in de linkerboven hoek van de envelop ons vakaturenummer HT-06-55 Onion Specialities Holland B.V. te St. Maartensdijk op Tholcn in Zeeland is het enige bedrijf in Nederland dat verse uien van eigen bodem volgens de nieuwste verwerkingsmethodes en -technieken verwerkt tot produkten voor de foodsector. Nieuwe en puur Nederlandse produkten, zoals gefrituurde, zachtgebakkcn, gesnipperde en bevroren uien in alle maten en soorten - en uienringen, van hoge kwaliteit, die direct kunnen worden toegevoegd aan gerechten of als snacks kunnen worden geconsumeerd. Grondstoffen voor andere industrieën, horecabe drijven en grootkeukens, resp. eindproduktcn voor dc consument. 90% van de produktic is bestemd voor dc export. in een vergelijkbare situatie en u bent 25 - 35 jaar. Door het internationale karakter van het bedrijf is kennis van Engels gewenst, daarnaast spreekt u redelijk Duits. De moeilijkheidsgraad van het technisch proces en de door ons gewenste eindkwaliteit van de produkten brengen met zich mee dat hieraan zeer veel aandacht moet worden besteed. Wi] zoeken daarom een man of vrouw, die het inzicht heeft hieraan een grote bijdrage te leveren die bestaat uit chemische- en fysische analyse en microbiologisch onderzoek van grond- en hulpstoffen en eindpro duktcn. Daarbij rapporteert u aan de produktiemanager. Kortom, u bent een doener die inhoud geeft aan een zelfstandige functie waarin een groot beroep wordt gedaan op uw inventiviteit en creativi teit. U heeft bij voorkeur een HBO- opleiding en enkele jaren ervaring Richt uw sollicitatie aan Onion Specialties Holland B.V., Nijver- heidsweg 5, 4695 RC Sint Maartens dijk, t.a.v. de heer G. Evers. verleent op persoonlijke wijze uiteen lopende bankdiensten aan bedrijven, particulieren en instellingen. Wij maken, als zelfstandige bank, deel uit van de landelijke Rabobank- organisatie met ruim 3.000 vestigingen. Wij zoeken een De afdeling Bedrijven, bestaande uit 16 medewerk(st)ers, is belast met de produktvoering voor wat betreft de diensten Financieringen, Verzekeringen, Binnen-/Buitenlands betalingsverkeer en Beleggingen. Het aan te stellen hoofd is verantwoordelijk voor het te voeren commerciële beleid in het kader van de afzetbevordering van diensten aan bedrijfsrelaties. Een belangrijke taak bestaat daarnaast uit het acquisitief optreden ter verwerving van nieuwe relaties. Als lid van het managementteam levert deze functionaris een belangrijke bijdrage aan de voorbereiding van het totale beleid van de bank. Daarnaast behoort het leidinggeven, onder meer aan relatiebeheerders, produktspecialisten en de commerciële administratie tot zijn/haar taak. Wij denken voor deze functie aan kandidaten met zo mogelijk een academische opleiding, danwel tenminste een HBO-opleiding, aangevuld met vakstudies op het gebied van met name (bedrijfs-) financieringen en verzekeringen. Een sterk commercieel gericht optreden en duidelijk aanwezige aantoonbare managementkwaliteiten en ervaring in het vakgebied zijn van wezenlijk belang voor deze functie, evenals het vermogen om snel en gemakkelijk contacten te leggen en te onderhouden. Wij verwachten van kandidaten dat zij beschikken over een grote maatschappelijke betrokkenheid en gevoel voor sociale verhoudingen. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioenregeling. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer J. Wisse, directeur, telefoon 01150 -94651 Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling binnen 14 dagen verwacht door de directeur van de Rabobank, Postbus 22, 4530 AA Terneuzen. Vestigingen Alkmaar Almelo Amsterdam Arnhem Breda Den Helder Eindhoven Gouda 's-Gravenhage Groningen Heerlen 's-Hertogenbosch Leeuwarden Middelburg Nfjmegen Rotterdam Tilburg Weert Zwolle Wy zyn een maatschap van adviseurs op het gebied van het belasting- en vennootschapsrecht met kantoren over het gehele land verspreid. Teneinde te komen tot een optimale praktijkuitoefening werken wij met behoud van de eigen beroepsverantwoordelijk heid in een multi-disciplinair samenwerkingsverband met Van der Laan Siebesma, accountant- administratieconsulenten, Nederlandse Accountants Maatschap, registeraccountants en Volder Co, organisatie adviseurs. In internationaal verband werken wij samen met Touche Ross International, een de gehele wereld omvattende organisatie van accountants en belastingadviseurs. In verband met de uitbreiding van onze praktijk wensen wij op korte termijn in contact te komen met een Samenwerkingsverbanden Van der Laan Siebesma, accountant- administratieconsulenten; Nederlandse Accountants Maatschap, registeraccountants; Volder Co., organisatie-adviseurs. Lid van Touche Ross International voor onze vestiging te Middelburg Wij zijn geïnteresseerd in een (fiscaal) jurist en/of -econoom die pas is afgestudeerd, danwel reeds enige ervaring op het terrein van het nationale belastingrecht heeft opgedaan. Van de betreffende persoon wordt verwacht dat hij op den duur zelfstandig contacten met onze relaties kan onderhouden. Procedure: Belangstellenden worden verzocht zich schriftelijk met curriculum vitae te richten tot dr. H.J.M. Kuyer van het GITP, Berg en Dalseweg 127, 6522 BE Nijmegen (080-226468). Het referentienummer is 10860126. Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot: Begheyn Sneep Middelburg mr. C.W.B.M. Wouters 01180-33280 (privé 076-650125). GEVRAAGD MET SPOED Eisen: leeftijd vanaf 21 jaar diploma 1e monteur enkele jaren ervaring in de autobranche moet zelfstandig kunnen werken in bezit van rijbewijs B-E Wij bieden u een prettige werkkring in een jong en dynamisch bedrijf. Voor de juiste man, goede honorering en uitstekende sociale voorzieningen. Sollicitaties schriftelijk of telefonisch t.a.v. dhr. J. kantooruren 01100-28741. Uitterhoeve, tel. 01100-12320. Na MARCONISTRAAT 3, 4461 HH GOES, 01100-12320 Het Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland te Kloetinge bij Goes is een algemeen psychia trisch ziekenhuis, waarin ruimte is om te werken volgens eigentijdse inzichten in de psychiatrische hulpverlening. Het ziekenhuis beschikt over200 klinische behandelplaatsen, een polikliniek, 24 plaatsen voor deeltijdbehandeling en 16 plaatsen in een resocialisatieafdeling te Middelburg. Het aantal klinische behandelplaatsen zal in de nabije toekomst worden uitgebreid tot 260, terwijl de oprichting van een resocialisatieafdeling en een afdeling voor deeltijd behandeling in Terneuzen wordt voorbereid. In het ziekenhuis zijn ongeveer 250 personeelsleden werkzaam. Per 1 maart 1986 ontstaat er binnen de aktiviteitensektor de vakature van voor 28 uur per week (vakaturenummer: 8.853.86.07) De funktie wordt uitgeoefend in de kliniek en de deeltijdbehandeling en wordt in grote lijnen gevormd door: - het mede, met behulp van handvaar digheidsmaterialen, op gang brengen van veranderingsprocessen op in- zichtgevend niveau bij patiënten, die kort, middellang en langdurig behan deld worden; - zelfstandig kunnen werken; - het meedenken/werken in multidisci plinair teamverband. Van kandidaten verwachten wij, dat zij in het bezit zijn van het diploma sociaal pedagogische opleiding "Middeloo" (handvaardigheid), een door de Neder landse Vereniging van Ergotherapie er kend diploma of gelijkwaardig. Ervaring in de psychiatrie (volwassenen) en erva ring in het werken met groepen zijn ver eisten. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leef tijd en ervaring, minimum 2.864,en maximum 3.584,bruto per maand op full-time basis. Per 1-1-1987 vindt er een definitieve indeling plaats volgens de F.W.G.-methodiek. De overige arbeids voorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze funktie kunt U in winnen bij mevrouw S. C. de Bourgraaf- de Graag, hoofd aktiviteitensektor, tel. 01100-30000. Schriftelijke sollicitaties, onder vermel ding van het vakaturenummer linksboven op de enveloppe kunt U binnen 10 dagen richten aan het hoofd van de dienst per soneelszaken van het Psychiatrisch Zie kenhuis Zeeland, Postbus 253, 4460 AR Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 34