ecologisch medewerker (m/v) Elopak Nederland b.v. Terneuzen HO 'r°i stichting oosterschelde- ziekenhuizen EEN RESERVE PORTIER/ TELEFONIST/BODE V/M F® PUREPAK all-round bedrijfswagenmonteur GEMEENTE VEERE ST. WILLIBRORDCOLLEGE VEREENIGING KINDERZORG GR0EPSLEID(ST)ER, de rijksoverheid vraagt D een magazijnbeheerder (m) VKRMU<KiI DM I MHPt a) werktuigkundige (m/v) b) wachtingenieur (m/v) A-VERPLEEGKUNDIGEN M/V D LEERKRACHT (m/v) BEJAARDENVERZORGSTER/ ZIEKENVERZORGSTER (V/M) BEJAARDENHELPSTER (V/M) LEERLING- BEJAARDENHELPSTER (V/M) MEDEWERKER SEKRETARIAAT PATIËNTENZORG M/V inonni 32 provinciale planologische dienst voor 4/5 weektaak JONGE assistent - parts - manager ROGAM B.V., Vaartstraat 3, 4571 LS Axel. Of telefonisch: 01155-1353. n.v. provinciale zeeuwse energie-maatschappij PZEM provinciale griffie EEN DOCENT(E) HANDVAARDIGHEID De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. hoofd algemene en grondzaken (v/m) tevens plv. hoofd algemeen beheer in de provincie zeeland Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 8 FEBRUARI 1986 Het bureau Natuur en Landschap van de Provinciale Planologische Dienst voor Zeeland is binnen de afdeling Ruimtelijke Planvorming belast met de advisering inzake natuur en landschap in het kader van het ruimtelijke- ordeningsbeleid en het betreffende sectorbeleid van de provincie, alsmede met het daarvoor benodigde onderzoek. Alle vijf medewerkers van het bureau Natuur en Landschap verrichten hun taak in deeltijd (4/5 weektaak). Bij het bureau kan worden geplaatst een Deze zal worden belast met de opbouw en het beheer van het vegetatiedatabe stand en de toelevering van gegevens uit dit bestand naar het beleid. Dit houdt o.m. in: - het bijwerken en actueel houden van de vegetatiekaarten; - het zelfstandig verrichten van floristisch onderzoek, waarbij ook leiding gegeven dient te worden aan tijdelijke veldmedewerkers; - het voorbereiden van de automatisering van het bestand, het verzorgen van de invoer van gegevens en het gebruiksgereed maken van de uitkomsten; - het rapporteren over de resultaten van het onderzoek; - het leveren van gegevens en adviezen ten behoeve van het beleid. Aan de functionaris worden de volgende eisen gesteld: - doctoraal examen biologie of gelijkwaardig kennisniveau; - grondige floristische en vegetatiekundige kennis en veldervaring; - organisatievermogen, vermogen om zelfstandig te werken, leiding te geven en in teamverband te functioneren; - goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - kennis van automatisering strekt tot aanbeveling. De functierang behorende bij deze vacature is 12 (max. 6.024,-). Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring zal de functionaris in principe worden aangesteld in één der aanlooprangen 10 of 11 (min. 3.685,-; max. 5.550,- bruto per maand) op basis van een voltijdfunctie (norm 1-6-1985). In het kader van het geven van gelijke kansen aan vrouwen en mannen bij de provincie Zeeland, worden vrouwelijke kandidaten uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van het bureau, ir. A. J. Beenhakker, tel. 01180-31206. Sollicitaties dienen vóór 1 maart 1986 in het bezit te zijn van de directeur van de Provinciale Planologische Dienst voor Zeeland, postbus 153, 4330 AD Middel burg. groenmarkt 13, postbus 153,4330 ad middelburg, tel. 01180-31911 /s een dochteronderneming van Elopak A/S, Noorwegen. De Elopak groep vervaardigt de bekende Pure Pak verpakking. Daarnaast houdt Z!i zich bezig met de verkoop, leasing en service van Pure Pak verpakkingsmachines. De Elopak groep beschikt over diverse pro duktiebedrijven m west europa, o a. te Terneuzen, waar tevens het verkoopkantoor voor de Be Ne Lux is gevestigd ELOPAK B.V. zoekt voor haar Service-organisatie Functie-omschrijving: Belast met de zorg voor het onderdelenbestand en de daartoe behorende administratie. Vereisten: MTS-werktuigbouwkunde of gelijkwaardig niveau. Administratieve ervaring. Bekendheid met het verwerken c.q. beheren van de voorraad per computer. Beheersing van de Engelse taal. Goede contactuele eigenschappen. Leeftijd 25-35 jaar. Ervaring in gelijkwaardige functie strekt tot aanbeveling. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de directie Postbus 82 4530 AB Terneuzen Garage Verbrugge is een onderneming met ongeveer 70 mede werkers en bezit een uitgebreide, gevarieerde klantenkring. Wij verkopen: - DAF Trucks en NETAM FRUEHAUF opleggers en aanhangwagens; tevens Kipinstallaties, Mitsubishi Trucks, GINAF Terreintrucks - Palfinger Hydro laad loskranen - BMW en Daihatsu personenwagens - Groothandel in automaterialen en gereedschappen - Spuiterij voor vrachtwagens Ter versterking van onze afdelingbedrijfswagenonder- delenmagazijn zoeken wij op korte termijn contact met een aankomende energieke kracht met organisatorisch in zicht, het vermogen medewerkers te motiveren en sterk klantgericht te denken en te werken. Hij dient over een gezonde dosis nuchter verstand te beschikken en de instelling te hebben 'nergens beroerd voor te zijn'. Ons onderdelenmagazijn telt 7 medewerkers. Dit is een unieke mogelijkheid voor iemand tussen circa 22 en 24 jaar om als een unieke positie op te bouwen. VEREIST: - hts-opleiding Autotechniek of Werktuigbouw -- management capaciteiten - kennis van automatisering Sollicitaties alléén schriftelijk -met volledige gegevens over opleiding, ervaring en referenties- aan het sekretariaat van: Industrieweg 37 Terneuzen Tel. 01150-81000 Op korte termijn hebben wij plaats voor: - in het bezit van het diploma 1e mon teur bedrijfswagens. - het diploma 2e monteur met praktijk ervaring. Uw sollicitaties kunt u richten aan: Voor de afdeling Bedrijfsvoering van onze Centrale Terneuzen annex Waterfabriek zoeken wij op basis van een tijdelijk dienstverband tot 1 januari 1989 kandidaten voor de volgende functies: De werktuigkundige zal onder verantwoording van een wacht- ingenieur en in samenwerking met een collega zorgdragen voor de bedrijfsvoering van de gehele installatie van de Waterfabriek. Voor deze functie wordt gevraagd: het diploma scheepswerktuigkundige A of werktuigkundige in centrales A; relevante ervaring. De wachtingenieur zal verantwoordelijk zijn voor een efficiënte bedrijfsvoering van de centrale annex Waterfabriek, alsmede het in- en uitbedrijf nemen van deze eenheden. Hierbij wordt leiding gegeven aan 2 werktuigkundigen. Voor deze functie wordt gevraagd: het diploma scheepswerktuigkundige B of werktuigkundige in centrales B; leidinggevende vaardigheden; relevante ervaring. Voor beide functies geldt dat deze worden verricht in volcontinu- dienst, dan wel reserve-continudienst. Dit betekent dat de kandi daten woonachtig dienen te zijn in de regio Zeeuws-Vlaanderen, danwel de bereidheid te hebben zich in genoemde regio te vestigen. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te zenden aan de N.V. PZEM, afdeling P en O, antwoordnummer 205 (dit kan dus ongefrankeerd), 4330 VB Middelburg. De OOST ERSCHE LD EZ IE KEN HUIZEN vormen een combinatie van algemene ziekenhuizen voor Noord- en Zuid-Beveland en Schouwen- Duiveland. De ziekenhuizen zijn gevestigd op twee locaties in Goes en in Zierikzee, met 330 respectievelijk 80 klinische patiëntenplaatsen. Ter vervanging van de twee locaties te Goes is het begin gemaakt met de bouw van een nieuw ziekenhuis, dat volgens de planning medio 1987 zal worden betrokken. Ten behoeve van de Verplegingsdienst voor Goes en Zierikzee zouden wij gaarne in kontakt komen met: die bereid zijn in een vast dienstverband, van gemiddeld 4 uur per week op jaarbasis, een reserveteam op te bouwen voor het verrichten van invaldiensten tijdens ziekte- en/of vakantie van onze vaste medewerkenden. WERKTIJDEN: Wisselende diensten, ochtend-, dag-, avond- en nachtdienst, ook in de weekenden en op feestdagen. Voor verpleegkundigen die uitsluitend bepaalde diensten kunnen verrichten bestaat toch een plaatsingsmogelijkheid. GEVRAAGD: - Diploma A-verpleegkundige, HBO-V of M.B.O.-V met ervaring - Ook kandidaten die al langere tijd (maximaal 7 jaar) niet als verpleegkundige in de praktijk hebben gewerkt kunnen na een instruktie- en introduktiepro- gramma voor deze funkties in aanmerking komen. - Woonachtig op Zuid- of Noord-Beveland, Schouwen-Duiveland of Walche ren. GEBODEN: Salaris en arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. INLICHTINGEN: Bij de heer C. F. van der Vaart, hoofd Personeel en Organisatie, tel. 01100-22000 toestel 351, of mevr. L. C. M. Verrijzer-van Laere, hoofd stafbureau verpleging. SOLLICITATIES: Schriftelijk aan de afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 106, 4460 BB Goes. Gelieve linksboven op de brief en envelop te vermelden PZ nr 485. Bij het bureau algemene dienst van de 6e afdeling van de provinciale griffie van Zeeland kan geplaatst worden Tijdens verlof en ziekte van de vaste medewerkers/sters wordt de functionaris belast met het verrichten van werkzaam heden ten behoeve van de interne dienst verlening en de beveiliging van het ge bouw, zoals: - portierswerkzaamheden; - het bedienen van de telefooncentrale; - bodewerkzaamheden. Functie-eisen: De gedachten gaan uit naar een kandidaat die, - minimaal een aantal jaren voortgezet onderwijs heeft gevolgd; - goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid heeft; - representatief is. Salaris Het salaris bedraagt op basis van een voorlopige functiewaardering afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maxi maal 18,25 bruto per gewerkt uur (maxi mum uurloon van schaal 3, norm per 01.06.1985 inclusief een toelage voor ver lofaanspraken en vakantietoelage). Verdar wordt er een bindingstoelage ge noten van 46,- bruto per maand. Selectie In het kader van het geven van gelijke kansen aan vrouwen en mannen bij de provinciale Zeeland worden vrouwen uit drukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Een vertegenwoordiging van het perso neel wordt bij de selectie betrokken. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door het hoofd van de bodekamer, de heer G. Glerum, tel. 01180-31285. Sollicitaties dienen vóór 17 februari a.s. in het bezit te zijn van de chef van de afdeling personeel en organisatie van de provinciale griffie van Zeeland, onder vermelding van vacaturenummer 4/86. sint pieterstraat 42, postbus 60014330 la middelburg, tel. 01180-31011 Burgemeester en wethouders van Veere roe pen sollicitanten op voor de functie van voor 20 uur per week aan de openbare basis school 'Het Veer', Sandenburghlaan 1 te Veere. Datum indiensttreding: 10 maart 1986. Wij zoeken iemand die: - bewust kiest Voor openbaar onderwijs; - enthousiast wil meewerken aan de verdere opbouw van onze basisschool; - breed inzetbaar is (hij/zij zal zowel in de onder-, midden- en bovenbouw ingezet wor den); - beschikt over de wettelijke bevoegdheden. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de directeur van de school, dhr. E. Eshuis, telefoon 01181-618 (school) of 01182-2721 (pri vé). Sollicitaties kunnen binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan burgemeester en wethouders van Veere, Kerk straat 7, 4351 AK Veere. KATHOLIEKE SCHOLENGEMEENSCHAP VOOR ATHENEUM, HAVO EN MAVO Fruitlaan 3, 4462 EP Goes Tel. 01100-27363. vraagt per 1 maart of eerder 7 uur (3e graad) De lessen zijn ingeroosterd op maandag middag, dinsdagmorgen en donderdag middag en betreffen 1e en 3e klassen. Sollicitaties kunt u tot 17 febr. richten aan de rector, drs. J. M. van den Hondel, adres van de school. te Middelburg vraagt voor de locatie VLISSINGEN van het ME DISCH KLEUTERDAGVERBLIJF ZEELAND een voor een volledige dagtaak Het Medisch Kleuterdagverblijf biedt hulp aan het kind met een (dreigende) ontwikkelingsstoornis en benadert daarbij het gehele gezin. Functie-omschrijving: - het, samen met een collega, begeleiden van een groep van maximaal 6 kinderen in de leeftijd van IV2 Vm 6 jaar; - medebegeleiden van de ouders; - samenwerking in een multi-disciplinair team. Vereist: - een minimumleeftijd van 25 jaar; - ervaring in het werken met peuters en kleuters; - minimaal een afgeronde opleiding op mbo-niveau. Salarisindicatie: Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring, bij een 40-urige werkweek tussen 2.384,- en 2.864,- bij hbo-niveau bruto per maand, met een uitloop naar 3.253,-. Arbeidsvoorwaarden: - de cao Medische Kleuterdagverblijven is van toepassing; - opname in het PGGM-pensioenfonds. Inlichtingen over deze functie worden u gaarne verstrekt door het hoofd van het Medisch Kleuter dagverblijf, Theo van den Hoven. Tel.: 01184-63724. Schriftelijke sollicitaties, met ver melding van opleiding, ervaring en referenties, gelieve u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de directie van de Vereeniging Kinderzorg, Nieuw- straat 47, 4331 JK Middelburg. De Vereeniging Kinderzorg heeft een christelijke signatuur. vac. nr. 6-4009/0111 Ministerie van Landbouw en Visserij Landinrichtingsdienst Functie-informatie: geven van algemene leiding aan de afdeling Algemene en Grondzaken; adviseren en informeren van het hóófd Algemeen Beheer, functionarissen van de provinciale en centrale afdelingen en derden, ter ondersteuning van de beleidsvoering; mee zorg dragen voor een goede coördinatie van technische en administratieve werkzaamheden binnen het gehele provinciale apparaat. Vereist: HEAO BE of EJ; ruime ervaring in een soortgelijke functie; leidinggevende capaciteiten; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Standplaats: Goes. Salaris: max. f4098,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer F Dousma, hoofd Algemeen Beheer in de provincie Zeeland, onder nr. (01100) 3 7911. Sollicitaties inzenden voor 26 februari 1986. De volledige werkweek is 38 uur. Bovengenoemde (bruto)salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7'/2% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. De Stichting Protestantse Bejaardenzorg in de ge meente Wissenkerke vraagt voor zo spoedig mogelij ke indiensttreding een en/of en/of in full-time dienstverband voor het verzorgingstehuis voor bejaarden 'Vredestein', Julianastraat 13 te Wissenkerke. Salarisregeling en andere arbeidsvoorwaarden over eenkomstig de cao-bejaardentehuizen. Het bezit van diploma's strekt tot aanbeveling. Interne huisvesting heeft de voorkeur. Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij de directrice van het tehuis, mevrouw M. P. Jansen, telefoon 01107-1440, bij voorkeur in de morgenuren. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad aan het dagelijks bestuur van de stichting, p/a Julianastraat 13, 4491 GA Wissenkerke. Het Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland te Kloetinge bij Goes is een algemeen psychia trisch ziekenhuis, waarin ruimte is om te werken volgens eigentijdse inzichten in de psychiatrische hulpverlening. Het ziekenhuis beschikt over200 klinische behandelplaatsen, een polikliniek, 24 plaatsen voor deeltijdbehandeling en 16 plaatsen in een resocialisatieafdeling te Middelburg. Het aantal klinische behandelplaatsen zal in de nabije toekomst worden uitgebreid tot 260, terwijl de oprichting van een resocialisatieafdeling en een afdeling voor deeltijd behandeling in Terneuzen wordt voorbereid. In het ziekenhuis zijn ongeveer 250 personeelsleden werkzaam. Op korte termijn wordt gevraagd een (vakaturenummer: 8.814.86.06) die type- en sekretariële werkzaamheden ten behoeve van de sektor patiëntenzorg zal uitvoeren. Daarnaast wordt enige koördinatie van deze werkzaamheden, die samen met een kollega worden ver richt, tot de taak gerekend. De funktie ressorteert onder het hoofd centraal sekretariaat en archief. Funktie-eisen: - opleiding op min. MAVO/HAVO-nivo; - typediploma; - enige ervaring in sekretariële werk zaamheden; - goede kontaktuele eigenschappen; - leeftijd vanaf 23 jaar. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leef tijd en ervaring, minimum 1.964,en maximum 2.244,bruto per maand. De overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. voor het Zie kenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vakaturenum mer linksboven op de enveloppe, kunnen binnen 10 dagen gericht worden aan het hoofd van de dienst personeelszaken van het Psychiatrisch Ziekenhuis Zee land, Postbus 253, 4460 AR Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 32