DIPLOMA [Auto-Poppe Walcheren B.' De Provinciale Zeeuwse Courant^ uw krant, de naam zest 't CAFÉBEDRIJF Ml gebrand oprendement U gooit uw 'oude ketel' de deur uit.» En dan!? AUTOMOBIELVERKOPER Antoine Goense was snelste in trainingsrit 14 anti-diefstal spiegels kantine tafels/stoelen 033-805254 's-avonds 020-972602 iedereen leest de krant altijd en overal. AWB: gebrand op rendement! hij vraag veel minder onderhoud. hij werkt 'n stuk stilleren veiliger. hij is makkelijker en sneller dus goedkoper! te installeren. Alleen.er is heel veel kaf onder 't koren. Nogal wat ketels beloven veel, maar doen weinig. En dan komt u „van de regen in de drup". Als u uw oude ketel vervangt, kies dan meteen een goede: kies voor een AWB-ketel. Want 'n AWB-ketel is „gebrand op rendement". Net als u! Ook uw vakman-installateur kiest voor AWB. En hij rekent u graag voor wat u kunt verdienen door te besparen. Als de vakman kiest voor AWB, weet u dat u er warmpjes bij zit! AWB op de „Vakbeurs installatie '86 AWB B.V. Beekerheide 1/Postbus 7 5740 AA Beek en Donk telefoon: 04929-61731 Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. Afdeling Veel 'oude cv-ketels' voldoen niet meer aan de eisen. Ze stoken nog gas van voor de oliecrisis terwijl de energie prijzen inmiddels de pan uitgerezen zijn. Ze houden dus geen rekening met de portemonnee van-nu. De moderne cv-ketel is 'n stuk vriendelijker Hij levert een hoog rendement bij lage kosten. En doet nog heel veel andere aardige dingen op het gebied van verwarming en warmwatervoorziening: PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 3 FEBRUARI 198t alles voor uw winkel bedrijfsinrichting Intra Kapelle Biezelingsestraat 73. Kapelle Postbus 69. 4420 AC Kapelle Telefoon 01102 - 3378 MONDELINGE/SCHRIFTELIJKE HORECA-OPLEIDING WERK AAN EEN GOEDE TOEKOMST! Behaal bij de specialist voor de opleiding cafébedrijf de officiële horeca diploma's en wordt zelfstandig café- of petit- restauranthouder. disco-eigenaar of kantine-beheerder. Half februari '86 starten de mondelinge avondcursussen vakbekwaamheid en handelskennis weer in Alkmaar, Almelo, Amerfoort. Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Assen, Breda. Den Bosch, Den Haag, Doetinchem, Dordrecht, Eindhoven, Enschede, Groningen, Haarlem, Heerenveen, Leeuwarden. Middelburg, Nijmegen, Rotterdam, Roosen daal, Tilburg, Utrecht, Zwolle. Een vooropleiding is niet vereist U doet op 4 juni 1986 examen onder toezicht van het Min. van Econ Zaken, 't V O M verzorgt deze cursussen zowel mondeling als ook schriftelijk tegen de goedkoopste prijzen. Stuur voor een gratis brochure de onderstaande coupon in een envelop zonder postzegel naar: 't V.O M antwoord nummer 1060. 3800 WB Amersfoort of bel Wilt u mij geheel vrijblijvend de brochure zenden7 Naam Adres Postcode. Plaats 't V.O.M. Horeca Instituut Zandkamp 96.3828 GE Amerafoort-Hoogland Ingeachr. K.v.K. te Amerafoort nr. S189012 Ons modern bedrijf, reeds jaren actief èn succesvol in verkoop en leasing van VW-, Audi-personenauto's en VW-M.A.N.-bedrijfsauto's, wil zijn verkoopstaf in de buitendienst uitbreiden met een Hij zal belast worden met: het onderhouden van contac ten en adviseren aan bestaan de relaties; werven van nieuwe relaties: de verdere uitbouw van onze relaties met fleetowners. De kandidaat vervult zijn taak volledig in de buitendienst. De Sterke persoonlijkheid die wij vragen dient te beschikken over enthousiasme, inventiviteit en een gedegen kennis c.q. ervaring in de autobranche. Wij bieden hem een zelfstandige functie waarin hij een goede toe komst kan opbouwen met nave nante beloning en secundaire ar beidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties vergezeld van een curriculum vitae richten aan de directie t.a.v. J. van As. AUTO POPPE WALCHEREN B V. Gildeweg 22, 4383 NK Vlissingen ketel kiest AWB ontwikkelt en fabriceert een brede range c.v.-ketels. Of bet nu gaat om vervanging, nieuw bouw. of renovatie. A WB heeft steeds de beste ketel. Dankzij de ideale kombinatie van moderne fabrikagetechnieken en gedegen vakmanschap neemt AWB op bet gebied van kwaliteit en duur zaamheid een toonaangevende positie in in binnen- en buitenland. Dat is o.a. voor steeds meer woningbouwverenigingen en installateurs de reden om voor AWB te kiezen. U bent van harte welkom op de AWB-stand: nr. 2100/Bernardhal. Dan kunnen wij u haarfijn duidelijk maken hoe u de goede ketel kiest.omdat u anders in de kou komt te staan! auib MZ ten onder tegen intimiderend Scylla Hn de makelaar weet van wanten en kranten. LEIDEN „Als we veel van dergelijke wedstrijden zouden moeten spelen, dan stopte ik accuut met coachen", was de stellige mening van MZ-coach Peter Boon na afloop van het verloren duel in Leiden tegen Scylla 1. Hij doelde daarmee op de mateloze onsportiviteit en het irriterende op treden van de gastheren. Het schel den op de tegenstander, beïnvloeden van de scheidsrechters waardoor pun ten werden ontstolen, droegen er toe bij dat er zoveel incidenten plaatsvon den dat de wedstrijd ruim vijf uur duurde. „Het lijkt een goedkoop excuus om de 6-4 nederlaag te verklaren" aldus Pe ter Boon, maar onze spelers hadden er bijzonder veel moeite mee, om opti maal te blijven spelen. En ik zit dan ook met een kater vanwege het ver loop van de wedstrijd en niet omdat we verloren". Bij een bereikte 4-4 stand moest Koen de Vries, die tegen een ,als een beest tekeer gaande" Frits Kantebeen speelde, worden overreed om de partij uit te spelen. Nadeel was bovendien dat dezelfde Kantebeen ook beestach tig goed speelde en na de partij tegen Koen de Vries zijn derde winstpartij pakte. Het betekende tevens de enige nederlaag van de MZ-verdediger, die in de openingspartij Sjoerd Meijer het nakijken had gegeven en later tegen Peter Paul Devrindt er voor zorgde dat de stand naar 2-2 werd getild. De jonge Peter Roeland ging hele maal tenonder in hetr Scylla-geweld en zijn tekort aan ervaring om derge lijke toestanden het hoofd te bieden kon hij niet compenseren met sterke prestaties. Met name tegen Kante been liet hij onnodig de winst liggen Koen de Vries: aanvankelijke weige ring verder te spelen. door in de derde game 3 matchpoints weg te rammen waardoor hij met 24-22 verloor. Voor Jan Henk Bomhof was ook slechts één winstpariij weggelegd doordat hij in zijn laatste duel De vrindt klopte en daarmee via 4-4 uitzicht gaf op puntenwinst. Die kwam er dus niet dankzij de al eerder geschetste vertoningen. Scylla voert nu met 3 uit 6 het klasse ment aan, gevolgd door Avanti 2 dat zijn twee gespeelde wedstrijden won. Stand: 1 Scylla 3-6, 2 Avanti 2 2-4, 3 Pelgrim 2-2, 4 Sjaardema 2-2, 5 MZ 3-2, 6 Shot 3-0. Het tweede competitietreffen van het damesteam van MZ in de le divisie van de landelijke tafeltenniscompeti- tie heeft ook een tweede gelijkspel opgeleverd en objectief gezien was die puntendeling in de Slaghvaert te Mid delburg tegen de Treffers volkomen terecht. Het bezoekende Bovenkarpelse team had zelfs halverwege de wedstrijd een 2-3 voorsprong op weten te bouwen, dat van een dergelijke stand liggen de MZ-dames meestal niet wakker om dat hun kracht vrijwel steeds in de 2e fase van elke wedstrijd ligt. Dan moet echter wél het dubbelspel worden gewonnen en die partij was, evenals vorige week bij Megacles, ook ditmaal niet de meest geslaagd lopende com binatie van het duo van Osselaer en Kersten. Deze verloren partij zorgde er echter wel voor dat Ingrid van Osselaer optimaal geladen aan het sleutelduel tegen Sonja Heltzel begon en het gelijkspel veilig stelde. De stand is: 1 Treffers 2-3, 2 Megacles 2-3, 3 MZ 2-2, 4 Hotak 2-2, 5 Irene 2-2, 6 Hoonhorst 2-0. VLISSINGEN Met een scherpe eindsprint werd Antoine Goense gis teren winnaar van de eerste trai ningsrit die de wielervereniging Theo Middelkamp hield. Hij versloeg onder andere Pierre Raas na een rit die ging over één uur en twee ronden. De trainingsrit werd gehouden in de Wilhelminapolder en kende een vrij grote opkomst. De uitslagen waren, amateurs: 1 Antoine Goense, 2 Pierre Raas, 3 Heddie Nieuw- dorp, 4 Patrick Tolhoek. 5 Marcel Gunst, 6 Adrie Vermue, 7 J. de Visser, 8 D. van Zanten. 9 H. Vis, 10 Alphons Wijdeveld. Junioren: 1 Jack van Stel. 2 R. de Jonge, 3 L. Goeree. Trimmers/Liefhebbers: 1 Ko Tolhoek, 2 Wim Oosse, 3 Sjaak de Kok. Dames: 1 Joke Goeree. 2 Petra van Stel. Nieuwelingen: 1 Raymond Tolhoek, 2 G. van Dijk. 3 F. Zoetewei. VLISSINGEN Het damesteam van St Aloysius blijft het in de 3e divisie van de landelijke tafeltn- niscompetitie goed doen. Ook de tweede wedstrijd die op verzoek van Docos 2 in Gouda werd ge speeld in plaats van in Graauw, leverde een 3-7 overwinning op. De Zeeuws-Vlaamse dames liepen eerst naar een hoopgevende 0-5 voorsprong, waarna Anja van de Vijver nog twee partijen verloor en Sterra Blanchaert één partij moest laten schieten. Bij de heren speelde MZ 2 in de 3e divisie een gewonnen wedstrijd bij DHC in Delft. Eric Roeland, Mare Hackenberg en Dick van Iren won nen er ieder tweemaal (3-7). Leiders in deze groep zijn JCV 2 en FVT 1 die beide opnieuw wonnen. Even eens aan de leiding blijft SAR 1 in de 4e divisie groep 5 waarin de Zeeuws-Vlamingen ditmaal in de eerste thuiswedstrijd in TYBB een zware tegenstander troffen. De Haarlemmers maakten het vooral verdedigend SAR erg lastig maar de thuisclub won toch met 6-4. Dat was voornamelijk te danken aan de hattrick van Pascal Neve. Mare Maas won verdienstelijk tweemaal en Octaaf Eggermont zorgde voor de zesde treffer. In de 5e divisie groep 9 viel MZ 4 wat tegen door bij Papendrecht naast de punten te grijpen. Het werd 6-4 voor het ont vangende team waarbij van Zeeuw se zijde alleen Duininck goed was voor tweemaal winst. In dezelfde groep is Zand 1 alleen aan de leiding gekomen. In eigen huis klopten de Middelburgers het bezoekende Ko renbeurs 2 met 8-2 waarbij Eric Meijers zich helemaal niet liet ver rassen. In groep 10 van de 5e divisie ontving MZ 3 het Vlissingse Wilno. Michiel Heeren kon door studie niet deelnemen en hij werd vervangen door Dick Jeras die er als enige in slaagde Goudzwaard en Slagter te kloppen. Derhalve trok MZ 3 met 8-2 aan het langste eind. In deze groep is tot nu toe Wibats de sterk ste met vier punten uit twee wed strijden. In de kampioensgroep meisjes lan delijke competitie blijkt Zand 1 een toonaangevende rol te gaan vervul len. Na de sterke opening vorige week tegen Rhenus werd nu in eigen huis gewonnen van het Lim burgse Elsloo. Renate Louws zorg de hierbij voor de helft van de benodigde punten, terwijl Julia Sa- lamony tweemaal won. Al na twee wedstrijddagen hebben in de beide le klasgroepen van de Zeeuwse afdelingscompetitie tafel tennis, de kanshebbers voor de eerste plaatsen zich aangediend. In de le klas A wist SAR 2 in eigen huis het te zwaar ingeschatte St Aloysius 1 met een ruime 9-1 huis waarts te zenden. Alleen Joop Maas zag zich eenmaal geklopt door Bogaert. MZ 6 had in eigen huis niet teveel moeite met Goese Polder 1 waarin Assim El Khatabi er in slaagde Martens en Henderikse te kloppen, maar moest buigen voor Rudie Geldof. Laurens 2 en Westerzicht 1 beide nog zonder puntenwinst deelden in het onder ling duel de winst waarbij St Lau rens als thuisclub niet kon beschik ken over Brakman. Voor een verrassing in de le klas B zorgde Big Smash 1 door in Bigge- kerke Effect 1 naar 73- te spelen. Bij de Temeuzenaren slaagde alleen Jan Roeland erin tweemaal te sco ren, maar hij moest in Rob Koole zijn meerdere erkennen. Arnemui- den 1 dat bij het duel tegen St Laurens 1 Cees Pronk miste, kwam na 4-6 met de hakken over de sloot aan de coll volle winst dankzij drie partijen van de Smit en tweemaal winst voor Den Engelsman. Naast Arnemuiden 1 hield MZ 5 hier dé leiding door bij Zand 2 maar ternau wernood met 4-6 te winnen. vakbeurs voor sanitair, verwarming en installatiematerialen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 14