Werkloosheid gestegen op Schouwen-Duiveland Ouders klagen over lange wachttijden zwemlessen in Hulst weekenddiensten Mensen zijn gezonder dan dertig jaar terug Werkloosheid op Tholen vorige maand gestegen OPRUIMING MATHEUSE DE WIT KORTINGEN TOT 60 SEIZOENSINVLOEDEN Voorbereidingen 'strao-rijdenin Burgh -Haamstede Evenementencomité Sint-Maartensdijk WETHOUDER: KAN NIET ANDERS AFSCHEID DOKTER ENTINK KLOETINGE Kandidatenlijst PvdA Wissenkerke Hooi vatte vlam in aardappelschuur Subsidieregeling dorpswinkels wordt beperkt Stichting Zeeland: in 1994 is bijna 15 procent Zeeuwei ouder dan 65 jaar Stichting Protestantse Bejaardenzorg 'Duiveland' Bruinisse kok m/v PZC/streek 18 LEWEDORP T oneelvereniging speelt blijspel OVEZANDE Koningschieting RILLAND-BATH Orgelconcert voor opknappen orgels THOLEN Recreatief Bestuursverkiezing 'De Fabeltuin' Huisbezoek EHBO houdt lotusavond Indoor ringrijden manege Westkapelle SINT-PHILIPSLAND FABERY DE JONGE Met toestemming van K. v. K. Alle Perzische, Oosterse en Chinese tapijten alsmede Marokkaanse berbers worden verkocht met BOSSTRAAT 24 BERGEN Oï3 ZOOM VRIJDAG KOOPAVOND 01640-42216 VRIJDAG 17 JANUARI 1986 ZIERIKZEE Het aantal werklozen op Schouwen-Duiveland is vorige maand voornamelijk door seizoens invloeden verder gestegen. Blijkens cijfers van het arbeidsbureau Zierik- zee steeg het aantal werkloze man nen met 62 tot 704, en het aantal werkloze vrouwen met zeven tot 339. Ten opzichte van eind december 1984 verminderde de werkloosheid in het rayon Zierikzee eind vorige maand onder de mannen met 82 en bij de vrouwen met 23. Vorige maand werden bij het arbeids bureau 24 vacatures aangemeld. Van de 33 vacatures die kwamen te verval len werd ruim de helft vervuld door bemiddeling van het arbeidsbureau. Het geregistreerde aantal open staan de vacatures eind december bedroeg 23. De werkloosheid op Schouwen-Duive land was vooral groot in de beroeps groep horecapersoneel: in de maand december '85 127 mannen en 64 vrou wen, en onder losse arbeiders en ove rig personeel in algemene dienst, (132 mannen en elf vrouwen). Het aantal werkloze bouwvakarbeiders op Schouwen nam vorige maand met dertien toe tot 130, het aantal werklo ze landarbeiders steeg met negen tot 49. Vorige maand was de werkloosheid onder de mannen het grootst in de leeftijd van 23 tot en met 39 jaar (311 LEWEDORP De Lewedorpse to neelvereniging speelt morgen, zater dag het blijspel 'Een zoen van Miss Urk'. Dit toneelstuk is geschreven door Max Andrea. De voorstelling wordt gehouden in het verenigingsgebouw van Lewe- dorp. Aanvang 19.30 en vanaf 19.00 is de zaal open. Tijdens de pauze wordt er een verlo ting gehouden en na afloop is er gelegenheid om een dansje te maken. OVEZANDE De handboogvereni ging Willem Teil heeft haar jaarlijkse koning- en prijzenschieting op de lig gende wippen gehouden in Bar R2 in Ovezande. Voordat de schieting be gon werd een ledenvergadering ge houden. De 33 aanwezige leden wisten de blokvogel 33 maal af te schieten; Piet de Jonge, Jaap Rentmeester en Johan Rentmeester deden dat elk vier maal. In de elfde ronde van het kamp was het Johan Rentmeester die de vogel met een voltreffer velde. Dit betekent voor hem het koningschap voor het seizoen 1986 op de liggende wip. RILLAND-BATH - 'Organisten orga niseren orgelconcerten om orgels op te knappen'. In dit kader wordt in de hervormde kerk aan de Bathseweg in Rilland zaterdag om 20.00 uur een concert gegeven. De solisten Frank Meijer en Anton den Boer bespelen het orgel. Jan Eelco Prins speelt viool en Els den Boer verzorgt de zang. Zij voeren werken uit van onder anderen Andriessen, Bach, Corelli, Handel, Liddie en Karg-Elert. De toegang is gratis. Aan de uitgang wordt een collecte gehouden, waarvan de opbrengst be stemd is voor de restauratie van ker korgels in Rilland. Om de kosten van ongeveer 16.000 gulden te kunnen dragen worden vijf concerten gehou den. Het eerste is geweest op 19 oktober, waarbij nog geen tiende deel van het bedrag werd ingezameld. BURGH-HAAMSTEDE Op zater dag 8 februari wordt in Burgh-Haam- stede volgens oude traditie zeven weken voor Pasen het zogeheten 'strao-rijden' gehouden: de jaarlijkse voorjaarsrit met versierde paarden en pony's naar het strand. Vorig jaar moest voor het eerst in een lange ononderbroken reeks het strao-rijden in verband met het zeer slechte weer worden afgelast. Maar inmiddels zijn de voorbereidin gen voor de komende strao weer in volle gang. Zo wordt vrijdag 31 janua ri in hotel Bom te Haamstede vanaf 20.00 uur voor de deelnemers de in schrijvingsavond gehouden. In deze bijeenkomst wordt ook de route be sproken en een video-film van stroa Brugh-Haamstede 1984 vertoond. Op 8 februari gaat het strao-feest om 12.00 uur van start bij restaurant Het Grote Zwijn aan de Achterweg in Burgh. Daar treedt ook de jury aan voor het beoordelen van de versierde paarden. De prijsuitreiking voltrekt zich later op de dag, omstreeks 17.30 uur, in hotel Bom te Haamstede. De ruiterstoet vertrekt om 12.30 uur uit Burgh via bos en duin naar het strand. Het 'pootje baden' van de paarden en pony's in zee vindt om 13.15 uur plaats nabij de strandover- gang Rotonde Westenschouwen. Bur gemeester Niemantsverdriet-Leen- heer ontvangt de strao-rijders om streeks 16.00 uur aan de Ring in Haamstede. Aansluitend wordt het buitengebeuren besloten met hardrij den in de Slotlaan van kasteel Witte van Haemstede. werklozen). Verder waren er 159 werk loze mannen in de leeftijdsgroep tot 23 jaar, 127 in de groep 40 tot en met 49 jaar, 96 in de leeftijd van 50 tot en met 59 jaar en elf ouderen, tot en met 64 jaar. Bij de vrouwen stonden 141 werklozen tot 23 jaar ingeschreven. SINT-MAARTENSDIJK Vertegen woordigers van acht verschillende verenigingen uit Sint-Maartensdijk zullen zitting hebben in het nieuwe evenementencomité, dat is opgericht na het opheffen van het comité 'Vie ring 500 jaar Smalstadsrechten'. Het negende lid is een medewerker van de Rabobank, die als penning meester het startkapitaal van 6500 gulden zal beheren dat is overgeble ven uit het potje van het oude comité. Het ligt in de bedoeling met dit geld activiteiten te ontplooien, zoals ko ninginnedag, braderie en bevrijdings feest. De afgevaardigde verenigingen zijn de muziekvereniging Euterpe, de voetbalvereniging Smerdiek, de plaatselijke afdeling van de Neder landse Bond van Plattelandvrouwen, de postduivenvereniging De Zwaluw, de afdeling Sint-Maartensdijk van de ZLM, de sportvereniging Na Arbeid Komt Sport en de middenstandsver eniging Smalstad. Maandag 10 fe bruari vergadert het comité over de rechtsvorm. Tevens wordt dan het dagelijks bestuur gekozen en zal een werkgroep zich bezig houden met de voorbereiding van koninginnedag. De verenigingen, die niet in het comité vertegenwoordigd zijn, zullen steeds op de hoogte worden gehouden van de voorgenomen activiteiten. Verder had Schouwen-Duiveland eind vorige maand 132 werkloze vrouwen in de leeftijd van 23 tot en met 39 jaar, 45 in de leeftijd van 40 tot en met 49 en 21 ouderen tot en met 59 jaar. Eind december 1985 waren 217 man nen en 90 vrouwen tenminste twaalf maanden of langer werkloos, 88 man nen en 24 vrouwen korter dan één maand en 191 mannen en 93 vrouwen één tot drie maanden. Drie tot zes maanden werkloos waren 132 mannen en 87 vrouwen; zes tot twaalf maan den: 76 mannen en 45 vrouwen. Van de zes Schouwen-Duivelandse gemeenten was de werkloosheid met 271 werkloze mannen en 129 vrouwen vorige maand het grootst in Zierikzee. Verder stonden geregistreerd 124 mannen en 52 vrouwen in Wester- schouwen. In Duiveland: 107 mannen, 50 vrouwen; Brouwershaven: 80 man nen, 45 vrouwen; Bruinisse: 66 man nen, 37 vrouwen; Middenschouwen: 56 mannen en 26 vrouwen. HULST - Ouders die hun kroost in het overdekt recreatiebad 'De Drie hoek' in Hulst willen laten leren zwemmen, moeten rekening houden met wachttijden die kunnen oplopen tot ruim een half jaar. Momenteel staan er zo'n 150 kinderen op een wachtlijst. Deze situatie is voor een aantal ouders onverteerbaar. ..Die wachttijden zijn soms buiten alle proporties", benadrukt een Hulster moeder die omwille van haar kinde ren, die ook nog op een lijst prijken, liever anoniem wil blijven. ,,Ik heb van anderen gehoord dat zij nog veel langer moesten wachten. Van geen wonder dat mensen hun kinderen in België op les sturen", zegt ze verbol gen. Wethouder W. D. M. Kayser (sport en recreatie) van de gemeente Hulst is op de hoogte van de lange wachtlijsten. ,,Het is begrijpelijk dat mensen zo reageren, maar wij kunnen ook niet anders. We hebben niet de mogelijk heden om de zwemlessen uit te brei den, dat zou namelijk ten koste gaan van de kwaliteit van het zwemonder wijs. Ook grotere groepen in de baden toelaten zou hetzelfde effect hebben en dat willen we niet", aldus de wet houder. Volgens de wethouder wisselen de wachtlijsten regelmatig van lengte. Vorig jaar hadden we beduidend minder kinderen op de wachtlijst, maar nu met het winterseizoen is de De wethouder ziet niets in het uit breiden van de zwemlessen ten koste van het recreatieve zwemmen. „Als dat gebeurt zouden andere mensen bijna helemaal geen gelegenheid krijgen om een duik te nemen. Het bad is namelijk naast het leszwem- men op gezette tijden verhuurd aan scholen, verenigingen en andere groepen die van het bad gebruik willen maken". Cor van Leuven, directeur van de stichting Gemeenschapswerk in Hulst, is van mening dat aan het leren zwemmen van kinderen een hogere prioriteit moet worden toegekend dan aan het recreatieve vertier, „Zeker in een waterrijk land als het onze en in een provincie als Zeeland is het de voornaamste zorg van de overheid in deze dat kinderen en anderen leren zwemmen. Daarna mag pas gekeken worden naar de recreatie", stelt hij. MEDISCHE DIENSTEN SCHOUWEN-DUIVELAND Alarmnummer Sell.-Duiveland 01100-14444 Alarmnummer Tholen en St.-Philipsland 0011 Artsen Zierikzee: v.a. vr. 19.00 uur tot ma. 8.00 uur: A. W. van Geer, Zierikzee. tel. 01110-2080; spreekuur voor spoedge vallen van 11.00-11.30 uur. Westhoek en Brouwershaven: v.a. vr. 18.00 tot ma. 8.00 uur: L. A. M. Bruel. Markt 30, Brouwershaven, tel. 01119- 1280; spreekuur voor spoedgev. 11.30- 12.00 uur en 16.30-17.00 uur. Bruinisse, Oosterland en Nieuwer- kerk: v.a. vr. 18.00 tot ma. 8.00 uur: H. Speelman, Molenweg 61, Oosterland, tel. 01114-1280. Stavenisse, St.-Maartensdijk, St.-An- naland, Scherpenisse: (patiënten dokter v. d. Bel): E. H. Veldman, Stavenisse, tel. 01663-2400. St.-Philipsland en Nw.-Vossemeer: C. H. M. de Groot, Nw.-Vossemeer. tel. 01676-2545. Poortvliet, Oud-Vossemeer, Tholen, Scherpenisse: (patiënten dokter Padt): R. H. Padt, Schoolstraat 33, Poortvliet, tel. 01662-2400. Dierenartsen Haamstede: M. K. Buth, tel. 01115- 2254: v.a. zat. 9.00 uur. Tholen: A. Rinses en W. Brons, altijd bellen nr. 01666-2596: kleine huisdie ren weekendspreekuur Provinciale- weg 2, St.-Maartensdijk op zat. 8.30- 9.00 uur en Botermarkt 10, Tholen van 11.00-12.00 uur. Tandartsen Schouwen-Duiveland: H. B. Geleijn- se-Szitajtis, Noordstraat 12. Burgh- Haamstede. tel. 01115-2698; spreekuur THOLEN Tijdens de ouderavond van peuterspeelzaal 'De Fabeltuin' in Tholen zijn Marjan Veldkamp en Els den Engelsman gekozen als nieuw bestuurslid van deze peuterspeelzaal. Penningmeesteresse Veronie Rens overhandigde de aftredende bestuurs leden Lenny van Dongen en Marian- del Stieglis bloemen als dank voor hun jarenlange inzet. Mevrouw dr. Notschaele van het consultatiebureau voor kleuters in Tholen hield op deze ouderavond een lezing over kinderen in het algemeen, waarbij zij nader inging op peuter en peuterspeelzaal. toeloop erg groot", vertelt hij. De oorzaak van het ontstaan van de wachtlijsten voor het Hulster badge- beuren ligt volgens Kayser verankerd in de afschaffing van het schoolzwem men, enkele jaren geleden. „Toen kon den de kinderen nog leren zwemmen onder schooltijd, maar dat is nu ook voorbij, vandaar de grotere belang stelling voor de zwemlessen in 'De Driehoek"', verduidelijk Kayser. Dokter H. J. Entink uit Kloetinglegt na 33 jaar zijn huisartsenpraktijk neer. KLOETINGE - Een arts is er voor zijn patiënten, en niet andersom. Met deze uitspraak als uitgangs punt is dokter H.J. Entink 33 jaar huisarts geweest in Kloetinge. Van daag, vrijdag, neemt hij afscheid van zijn patiënten, nadat hij zijn praktijk aan de Konining Juliana- straat per 1 januari van dit jaar heeft neergelegd. Daarmee is te vens een einde gekomen aan apo theek, die bij de praktijk was ge vestigd: dokter Entink was de laat ste apotheekhoudende huisarts in het dorp. Een arts die het hele dorp kende, want hij deed zijn huisbe zoeken vaak op de fiets. In die 33 jaar heeft de huisarts een groot deel van de Kloetingse bevol king in zijn spreekkamer gehad. Daarbij kende hij hele families: ou ders, kinderen en grootouders. De heer Entink vestigde zich in 1952 als huisarts in Kloetinge. Daarvoor had de arts, die Middelburger van ge boorte is, twee jaar waargenomen bij artsen op Zuid-Beveland en Wal cheren. Na die beginjaren is er in de huisartsenpraktijk wel het een en ander veranderd, stelt de arts vast. „De mensen komen nu meer op het spreekuur dan vroeger, hoewel ze in het algemeen gezonder zijn dan 30 jaar geleden. Maar dat hangt samen met de tijd waarin je leeft: vroeger waren de mensen gewoon om onge rief voor lief te nemen". Een over eenkomst met de vervlogen jaren is de manier waarop de huisartsen werken. „Een huisarts moet dienst baar zijn", vindt dokter Entink. „Het is misschien een wat ouder wetse term, maar je moet bereid zijn om bij nacht en ontij op huis bezoek te gaan, en je moet bereik baar zijn. Het gaat om dienstbaar heid, beschikbaarheid en continuï- teit. Voor de patiënten is het niet prettig als er telkens een andere arts op de praktijk zit om te ver vangen. Vooral ouderen willen graag hun eigen huisarts". De huisartsenpraktijk van dokter En tink heeft in de afgelopen 33 jaar bijna alle tijd van de arts ge vraagd. „Maar ik heb het werk altijd graag gedaan", zegt de heer Entink. Nu de Kloetingse arts zijn praktijk heeft neergelegd betekent het nog niet dat de arts meteen over zeeën van tijd beschikt: er zijn nog veel administratieve zaken af te hande len. Dokter Entink heeft zich het afgelopen jaar al enigszins op zijn pensioen kunnen voorbereiden, doordat hij samen is gaan werken met een jonge collega, dokter S. Duran. Deze zet nu de praktijk voort. De heer Entink blijft nog wel keuringen verrichten. De receptie ter gelegenheid van het afscheid van dokter Entink is van middag vanaf half vijf in Amicitia te Kloetinge. voor spoedgevallen zat. en zo. 17.00- 17.30 uur. Apotheek Apotheek Zierikzee, Dam 18. tel. 01110-2906: geopend zat. 9.00-12.00 uur en 16.30-17.00 uur: zondag 12.00- 12.30 en 18.00-18.30 uur. Wijkverpleging Tholen en St.-Philipsland: zr. tel. te bereiken 01100-14444. schouwen-Duiveland: voor dringen de hulpaanvragen is de dienstdoende wijkverpleegkundige (7x24 uur) te be reiken via het telef.nr. 01110-4433. THOLEN - De werkloosheid in het rayon Tholen is eind vorig jaar vrij sterk toegenomen. Waren in novem ber nog ruim zevenhonderd mensen op zoek naar een baan, in december waren dat er bijna achthonderd. Bij de mannen was die stijging in ver houding aanmerkelijk groter dan bij de vrouwen. De totale werkloosheid in december was desondanks aan merkelijk lager dan omstreeks de zelfde tijd een jaar eerder, toen er zo'n tweehonderd werklozen meer waren. Het iets minder gunstige arbeidscijfer voor de vrouwen werden vooral ver oorzaakt door een wat omvangrijker aantal werkloze losse arbeidsters, maar bij de overige beroepsgroepen kwam nagenoeg geen verandering in KAMPERLAND - De afdeling Noord- Beveland van de Partij van de Arbeid heeft donderdag in een vergadering in het De Casembroothuis in Kamper land de kandidatenlijst vastgesteld voor de gemeenteraadsverkiezingen in Wissenkerke. De lijst wordt aange voerd door de drie zttende raadsleden P. A. Hamelink uit Wissenkerke, J. H. Uijl uit Kamperland en mevrouw A. van Arkel-Burmanjer uit Wissenker ke. De lijst ziet er verder als volgt uit: 4. P. Ronteltap uit Wissenkerke, 5. A. C. C. G. Oudshoorn uit Geersdijk, 6. L. J. Blok uit Wissenkerke, 7. R. J. Dettingmeijer uit Wissenkerke en 8. K. van Liere uit Wissenkerke. de situatie. Een en ander betekende dat er in december tweehonderdder tig vrouwen zonder betrekking waren, tien meer dan een maand eerder. Dat de reserve aan mannelijke arbeids krachten relatief flink omhoog ging van vierhonderdtachtig tot ongeveer vijfhonderdzestig personen, was voor namelijk te wijten aan de beëindiging van werkzaamheden in de bouwnij verheid, grondwerken en de land bouwsector. In elk van deze catego- SINT-MAARTENSDIJK De afde lingen Stavenisse, Sint-Annaland, Sint-Philipsland, Tholen en Sint- Maartensdijk van de koninklijke Ne derlandse vereniging Eerste Hulp Bij Ongelukken (EHBO) houden maan dag een zogenaamde 'Lotusavond' in recreatiecentrum 'Haestinge' in Sint- Maartensdijk. EHBO'ers zullen dan voor publiek leden van de Landelijke Opleiding tot Uitbeelding van Slacht offers (lotus) verbinden. De demon stratie begint om 20.00 uur. rieën schreef het arbeidsbureau circa twintig haanlozen meer in. In de bouw vonden vooral timmerlieden, metse laars, opperlieden en huisschilders minder emplooi. Bij het agrarisch personeel was de werkloosheid in de cember zelfs niet gedaald in vergelij king tot het jaar daarvoor. In geen enkele mannelijke beroepsgroep viel vorige maand een verbetering van enige betekenis te noteren. Het werkloosheidspercentage van Tholen (13,7) blijft door deze ontwik kelingen op de arbeidsmarkt voorlo pig hoger dan dat voor de rest van de provincie (10,9), maar lager dan het gemiddelde cijfer voor het hele land (15,4). WESTKAPELLE De ringrijvereni gingen van Domburg en Aagtekerke houden morgen, zaterdag, in manege De Zandbooi in Westkapelle een in door ringrijwedstrijd. De wedstrijd begint om 9.30 uur. SINT-MAARTENSDIJK - Woensdag avond omstreeks half acht is de brandweer van Sint-Maartensdijk en Stavenisse uitgerukt om een brand ij een aardappelschuur van de heer VF, J. Oudesluijs aan de Pierhoekseweg te blussen. De brandweer vermoedt dat de brand is ontstaan door vonken uit een hete luchtkanon, die overgeslagen zijn aldaar gelegen balen stro. Ook een partij hooi vatte vlam. Een gedeelte van de hoeveelheid opgeslagen aard appelen is beschadigd. Door gebrek aan voldoende bluswater werd water uit een watergang verderop aange voerd door de brandweer uit Stavenis se. Van onze Haagse redacteur) DEN HAAG - Staatssecretaris P. H. van Zeil (economische zaken) be perkt dit jaar de subsidiemogelijkhe den voor winkels in kleine platte landskernen. Hij heeft op grond van een onderzoek van het Centraal Bu reau Levensmiddelenhandel (CBL) een aantal wijzigingen aangebrachl in een subsidieregeling uit 1984. In een brief aan de Tweede Kamer commissie voor het midden- en klein bedrijf laat Van Zeil weten dat geen subsidie meer wordt verstrekt in dor pen waar in totaal al een breed assor timent, verspreid over meerdere (rij dende) levensmiddelenwinkels, aan wezig is. Bij de aanschaf van een rijdende winkel wordt in het vervolg de boek waarde van de oude rijdende winkel in mindering gebracht, zodat alleen nog over het verschil een bijdrage wordt verstrekt, aldus de staatssecre taris. Van Zeil heeft voorts besloten subsi dies op marktonderzoek te schrappen en er zal ook geen subsidie mee: worden verleend aan de verhuurde.' van een winkel. De bewindsman heeft dit jaar een bedrag van 1 miljoen gulden over vooi de regeling. Gezien de ervaringen in het verleden overweegt hij dat bedrag in de loop van dit jaar „substantieel" en met ingang van 1987 „structureel" te verhogen. VLISSINGEN Volgens voorspeïlit gen van het Provinciaal Opbouwor gaan Stichting Zeeland zal in 1991 14,9 procent van de Zeeuwse bevol king ouder zijn dan 65 jaar. Di percentage lag per 1 januari 1984 noj op 14,5. Deze cijfers zijn afkomsstii uit een rapport over de toekomstig! bevolkingsontwikkelingen in Zee land. In 1994 zullen, volgens de prognoses van het provinciaal opbouworgaan, ii Westerschouwen 1041 bejaarden wo nen (20,8 procent van de bevolking van die gemeente). In 1984 lag da percentage nog op 20,6. Westerschoii wen is hiermee de 'oudste', mees vergrijsde gemeente van Zeeland. Au dere plaatsen in Zeela die in 1984 a sterk vergrijsd waren, en dat in 199- nog stees zullen zijn volgens prognoses zijn: Domburg (1984:18, procent, in 1994: 18,2 Oostburg (18,1 in 1984, in 1994: 19,5) Sluis (1984: 19,1 en 1994: 20,1) en Kortgene (in 1981 19,2, in 1994: 18,1). De gemeenten waar in Zeeland het kleinste aantal bejaarden zal woriei in 1994 zijn Arnemuiden (in 1984 wai 9,4 procent van de bevolking daai ouder dan 65 jaar, en in 1994 zal da percentage op 10,2 liggen), Duivelam (in 1984: 12,1 procent en in 1994: 12,! procent), Valkenisse (1984: 15,7 pro cent en 1994: 12,9 procent), en Tholen 1984: 14,1 procent e 1994: 13,3 procent De prognoses zijn gebaseerd op di gegevens van het CBS over de leeftijd sopbouw van de Zeeuwse bevolkini per 1 januari 1982 de gehanteerd! sterftecijfers zoals die in 1982 in Ne derland werden gebruikt. Brandweer - In de raadszaal vat het gemeentehuis in Sint-Pilipsland komt maandag om 19.30 uur dt brandweer bijeen. Na de uitreiking van diploma's worden videofilms draaid van werkzaamheden die di brandweer moet kunnen verrichten. ADVERTEREN DOET VERKOPEN HOFLEVERANCIER Kandelaars in zilveren pleet JUWELIERS SINDS 1834 Lange Kerkstraat 30 - Goes Gevraagd voor het Verzorgingstehuis 'In 't Opper', Dokter de Kockstraat 13 te Bruinisse Betrokkene zal mede tot taak hebben zelf standig bereiden van maaltijden, alle voor komende werkzaamheden in de keuken te verrichten, alsmede bereid moeten zijn on regelmatige diensten te verrichten. Diplo ma's en'of ervaring strekken tot aanbeve ling. Salaris en verdere arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de c.a.o. bejaardentehui zen. Sollicitatieformulieren (te bevragen bij het tehuis) uiterlijk 31 januari 1986 in te dienen bij het adres: Verzorgingstehuis 'In 't Opper' Dokter de Kockstraat 13, 4311 EK Bruinisse ALLE KLEDEN ZIJN VOORZIEN VAN CERTIFIKAAT VAN ECHTHEID

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 26