Vier maanden voor reeks diefstallen Uitbreiding schoolgebouw 'De Wellinge Middelburg LIEVER ROKKEN DAN RECHTEN Commerciële zagerkwekerij vestigt zich in Zierikzee Minister Schoo en Nijpels op bezoek in Zeeuwsch-Vlaanderen EN A CHT MAANDEN RIJ ONTZEGGING Telefooncentrale in Goes krijgt er 70 lijnen bij Brochure uit over pliocene groeve in Nieuw-Namen POLITIERECHTER Vragen VVD over schoolbegeleiding VVD: zoeken naar andere lokaties voor Belgisch slib Laatste dijkvak op Zuid-Beveland naar Deltahoogte Snelheidscontrole bij Zeelandbrug: 19 bekeuringen HOORT. ZIET M ran N IN VOORMALIG BIBLIOTHEEKGEBOUW Drie Goesenaren aangehouden voor stelen van vlees Slingerend MET ANDERE VVD KAMERLEDEN VRIJDAG 17 JANUARI 1986 Zwaar onder invloed achter stuur: twee weken 'zitten' MIDDELBURG - De 40-jarige L. R. A. J. P. uit Philippine stond donderdag voor het hekje bij de politierechter in Middelburg voor rijden onder invloed. P. werd in augustus op de Binnenvaartweg in Terneuzen aangehouden, waar hij met zijn auto de volle breedte van de rijbaan nodig had. De politiemannen troffen hem stomdronken en onderuitgezakt achter het stuur aan. Hij was niet voldoende bij zijn positieven om de bloedproef te ondergaan en werd ter ontnuchtering ingesloten. Officier van justitie mr C. M. P. Nij- meijer stelde vast dat P. zeer gevaar lijk bezig was geweest en eiste twee weken gevangenisstraf en een jaar intrekking van het rijbewijs. Raads man mr drs J. J. Brugge vroeg de politierechter de rijontzegging voor waardelijk op te leggen in combinatie met een boete, daar P. veel moet rijden voor zijn bedrijf. Politierechter mr G. H. Nomes kwam daar maar ten dele aan tegemoet door de ontzegging terug te brengen tot acht maanden en vier maanden voorwaardelijk. DEN HAAG/GOES De telefooncen- trale in Goes krijgt er voor het 'inter- districtsverkeer' ongeveer zeventig I lijnen bij. Volgens een woordvoerder I van het telefoondistrict Breda, waar- j onder Zeeland resorteert, gaat het' om'een 'fikse uitbreiding'. Het werk, dat nog dit jaar wordt afgerond, gebeurt in het kader van het plan 'Snel '86', waarvoor de PTT 200 mil joen gulden heeft uitgetrokken. Binnen het district zal van de uitbrei ding niets te merken zijn. Het gaat uitsluitend om het telefoonverkeer van Zeeland 'naar buiten'. Hoeveel van de 200 miljoen voor de uitbreiding in Goes beschikbaar is, was bij het telefoondistrict niet bekend. Directe aanleiding voor 'Snel '86' is het 'aan zienlijke aantal' klachten dat de PTT vorig jaar over het functioneren van het telefoonverkeer heeft binnenge kregen. De knelpunten liggen vooral in het westen en midden van het land. Het speciale 'snelnet' moet de sterke toename van het telefoonverkeer op vangen. Het gebrek aan capaciteit had vaak de in-gesprek-toon of een 'dode' lijn tot gevolg. A. C. B. (291 uit Terneuzen zat op zijn brommer na gebruik van ruim dertig pilsjes en had op de Kerkhoflaan grote moeite om koers te houden. Dat leidde tot zijn aanhouding en het ondergaan van de bloedproef die een promillage van 1.89 opleverde. HULST - Staatsbosbeheer en de Zeeuws-Vlaamse natuurvereniging 'De Steltkluut' hebben een brochure uitgegeven over de pliocene groeve in Nieuw-Namen. Het boekje is samen gesteld door aardrijkskundeleraar C. Schuurmans, verbonden aan het Jan- seniuscollege in Hulst. Het boekwerk, tevens te gebruiken als lesmateriaal bij lessen fysische aardrijkskunde, wordt binnenkort verstrekt aan scho len die belangstelling hebben voor een excursie naar het zandgelaag in Nieuw-Namen. Naast een beschrijving omvat de brochure een dertigtal meerkeuzevragen en waarnemingsop drachten. „Het verbaast me nog dat het niet hoger was", was het commentaar van de officier, die 750 gulden boete en een halfjaar rijontzegging eiste. Omdat B. zijn brommer nodig heeft om naar zijn werk te gaan, legde mr Nomes drie maanden van de ontzegging voor waardelijk op. Ook A. J. van de V. (54) uit Krabben- dijke zat met veel te veel drank in het lijf op zijn bromfiets (2.18 promille). Hij werd gepakt omdat hij zwaar slingerend over het fietspad langs de rijksweg in Rilland reed. Van de V. werd al vier keer veroordeeld voor alcohol in het verkeer. „Het moet nu maar eens uit zijn", vond de officier, „straks vallen er doden omdat u met uw dronken kop niet van die brommer af kunt blijven". Het vonnis was conform de eis twee weken gevangenisstraf voorwaarde lijk, 800 gulden boete en twee jaar rijontzegging. G. J. L. (40) uit Oost-Souburg raakte op de kruising Middelburgsestraat/ Molendijk in 's-Heerenhoek van de weg af en belandde met zijn auto in het bouwland. Hij verklaarde tegen over de politie maar drie pils gedron ken te heooen, maar de bloedproef sprak andere taal (2.16 promille). Hij werd veroordeeld tot twee weken voorwaardelijk, 1200 gulden boete en negen maanden rijontzegging. M. F. H. K. (25) uit Vlissingen ging in september met zijn auto op de Boule vard Evertsen in zijn woonplaats over de kop. na een paal geraakt te heb ben. Ook hij hield zijn consumptie destijds op drie pils. „En de rest", constateerde de politierechter naar aanleiding van het promillage van 1.87. Zijn vonnis luidde twee weken voorwaardelijk, 800 gulden boete en negen maanden niet rijden. Van onze Haagse redacteur DEN HAAG - De VVD-Tweede-Ka- merleden J. Franssen en H. F. Dijk stal vinden dat staatssecretaris drs. G. van Leijenhorst (onderwijs en we tenschappen) opheldering moet ge ven over diens uitlatingen over het functioneren van de schoolbegelei dingsdiensten. Op een bijeenkomst van het Regio naal Pedagogisch Centrum Zeeland in Sint-Laurens zei de bewindsman woensdag dat een onderzoek naar de schoolbegeleidingsdiensten ..een one venwichtig beeld van de werkelijk heid geeft". Het onderzoeksinstituut voor onder wijs in het noorden van het land iRIONi concludeerde daarin dat het werk van de schoolbegeleidingsdien sten geen effect heeft. Tijdens zijn Zeeuwse bezoek reageerde Van Leij enhorst hierop met de mededeling dat hij 'gunstige ervaringen' heeft met de begeleidingsdiensten. Dat zou ook blijken uit brieven die hij van de inspecteurs ontvangt. In schriftelijke vragen verzoeken Dijkstal en Franssen de bewindsman 'zo gedocumenteerd mogelijk' aan te geven waarop hij zijn mening baseert. Voorts moet Van Leijenhorst de brie- |ven 'of andersoortige rapportages' waaruit de gunstige ervaringen van de inspecteurs blijken, aan de Tweede Kamer doen toekomen, aldus de Ka merleden. i Van onze Haagse redacteur) DEN HAAG - De ministers drs N. Smit-Kroes (verkeer en waterstaat) en dr P. Winsemius (milieubeheer) moeten bekijken of er „in België of elders" alternatieve lokaties te land of te water beschikbaar zijn voor het storten van Belgisch baggerslib, dat in het Nederlandse deel van de Wes- terschelde dreigt terecht te komen. De bewindslieden wordt gevraagd of daar ooit onderzoek naar is gedaan. Dit blijkt uit schriftelijke vragen van het Tweede Kamerlid mr A. J. te Veldhuis (VVD). Te Veldhuis vraagt zich af of Nederland op grond van internationale afspraken verplicht is om de stortingen te gedogen, en zo ja, onder welke voorwaarden. De liberaal vraagt de ministers een verzoekschrift te honoreren, waarin de gemeenten Vlissingen. Oostburg en Reimerswaal vragen om een infor matiebijeenkomst over de problema tiek. Zoals gemeld willen de Belgen een vergunning voor het storten van het slib. De Zeeuwse Milieufederatie heeft hiertegen protest aangetekend. Door de dumpingen zouden de maximaal toelaatbare hoeveelheden cadmium en p.a.k.-verbindingen (teerachtige stoffen) worden overschreden. De juis te samenstelling van het slib zou zelfs bij de Belgisfche overheid niet bekend zijn. Te Veldhuis vraagt naar de invloed op de waterkwaliteit van de Westerschel- de. Hij wijst op de kans dat het slib later opnieuw moet worden opgebag gerd op grond van nieuw beleid ter voorkoming en aanpak van vervuiling van onderwaterbodems in Nederland. MIDDELBURG - De politierechter in Middelburg veroordeelde donderdag de 19-jarige N. H. A. J. van IJ. uit Vlissingen tot vier maanden gevan genisstraf voor zijn aandeel in een grote reeks inbraken in zijn woon plaats. Daarvan werd hem maar een klein gedeelte ten laste gelegd. Uit een woning aan de Schubertlaan stal hij camera's, sieraden en bestek. Een inbraak in een huis aan de Nijver heidsstraat leverde hem een video recorder en 600 gulden op. De aan drugs verslaafde Van IJ. pleegde ook veel winkeldiefstallen. Verder stond hij terecht voor het doorrijden na een aanrijding. Er bleek toen dat Van IJ. zonder rijbewijs aan het stuur van een onverzekerde auto zat en dat kwam hem nog eens op een boete van 200 gulden te staan. Het vonnis was geheel conform de eis. De Middelburgse E. C. L. (20) kwam met de justitie in aanraking omdat ze op de eerste-hulpafdeling van het Be- thesda-ziekenhuis in Vlissingen een verbandschaar en een korentang weg nam. L. en haar vriend bezochten een kennis die op de psychiatrische afde ling van het ziekenhuis was opgeno men en zagen tot hun ontzetting dat de jongeman aan zijn bed was vastge bonden. Zij besloten hem te bevrijden. Terwijl haar vriend op de eerste hulp een wondje liet verbinden, nam de vrouw de instumenten weg om daarmee de banden waarmee de patient was vast gemaakt, door te knippen. Toen zij zijn kamer wilden binnengaan werden zij betrapt. Verder stal de vrouw 1400 gulden van haar ex-vriend als compensatie voor een cassetterecorder die hij niet aan haar terug wilde geven. Het geld werd bij haar thuis in de keukenla gevon den. Officier van justitie mr C. M. P. Nijmeijer eiste een week gevangenis straf voorwaardelijk (proeftijd twee jaar) en 400 gulden boete. Politierech ter mr G. H. Nomes halveerde de boete vanwege het kleine inkomen van L. GOES - Het waterschap Zuid- en Noord-Beveland heeft deze week de versterking van de Westerschelde- dijk langs de Baarlandpolder, de Zuidpolder en een gedeelte van de Hoedekenskerkepolder aanbesteed. Het is het laatste dijkvak dat in het gebied van het Bevelandse water schap op Deltahoogte moet worden gebracht. In totaal moet ongeveer 5 kilometer dijk worden verhoogd en verzwaard. Het is de bedoeling dat de werkzaamheden in maart beginnen. De versterking moet uiterlijk 1 okto ber 1988 gereed zijn. De dijk van de Baarlandpolder is een van de dijkvakken die in 1953 is op verscheidene plaatsen is doorgebro ken. Na de stormvloedramp is de dijk hersteld en daardoor verkeerde hij in redelijke staat. Vandaar dat het dijk vak als laatste in de reeks dijkverster kingen van de Bevelandse Wester- scheldeoever wordt aangepakt. De basis van de dijk zal met 30 meter worden verbreed. Het op het zuiden gelegen gedeelte van het dijkvak zal tot NAP 8,50 meter worden ver hoogd. Voor het stuk dat op het oosten ligt kan met een verhoging tot NAP 7,50 meter worden volstaan. De aanbesteding trok 23 aannemings bedrijven. De laagste inschrijver was aannemingsmaatschappij Hakkers Werkendam BV uit Werkendam met 11.490.000 gulden. De Jager en Klein Co BV uit Oud-Beijerland kwam met 13.666.000 gulden als duurste uit de bus. ZIERIKZEE Tijdens een snelheids controle op de provinciale weg 7 nabij de Zeelandbrug deelde de rijkspolitie donderdagmorgen negentien proces sen-verbaal uit. In totaal werden 238 voertuigen gecontroleerd. De hoogst gemeten snelheid was 101 kilometer per uur. MIDDELBURG - Mevrouw C.Rutten- Bovendeerd, echtgenote van de Mid delburgse burgemeester, sloeg giste ren de eerste paal voor de uitbreiding van het hoofdgebouw van scholenge meenschap voor lager en middelbaar beroepsonderwijs. De Wellinge. „Het fundament dat we vandaag gelegd hebben is niet alleen het fundament onder ons nieuwe gebouw maar het is tevens het fundament voor een ver breding van ons onderwijs", zei di recteur J. Kingma van De Wellinge. Daarmee doelde hij onder andere op het feit dat de huidige LHNO-oplei- ding verzorgende, dankzij de nieuwe uitrusting, omgezet wordt in een op leiding die meer aansluit bij de wen sen van de praktijk. Ook de koks kelner-opleiding zal voortaan op C- niveau gegeven kunnen worden. In het nieuw te bouwen gedeelte van De Wellinge worden alle algemeen vor mende lessen geconcentreerd. Het hoofdgebouw wordt verbouwd zodat alle beroepsgerichte vakken daar ge geven zullen worden. Omdat alle op leidingen in het nieuwe gebouw te recht kunnen wordt de dependance aan het Molenwater opgeheven. De eerste aanvraag voor een nieuw gebouw dateerd van januari 1979. In zijn toespraak bedankte de heer J. J. Ubbink. voorzitter van het bestuur van De Wellinge. alle mensen die zich in de loop van die jaren ingespannen hebben voor de verwezenlijking van het project. Aan mevrouw Rutten rijkte hij een oude prent van het gebouw van de huidige dependace, het vroegere Burgerweeshuis, uit. Als dank voor haar 'slagvaardig' en 'tref zeker' optreden. In het nieuwe gebouw worden 18 theorielokalen, een gymnastieklo kaal, een muzieklokaal, een lokaal algemene technieken, een lokaal handvaardigheid, een spreekkamer, twee kamers ten bate van directie en staf en twee tekenlokalen gehuisvest. „Deze investering van het rijk is een inyestering in de toekomst van men sen", zei directeur Kingma. „De Wel linge zal nu nog meer dan in het verleden bij kunnen dragen aan de vakbekwaamheid van de Zeeuwse beroepsbevolking. Bedrijfleidster mr Lenie Vermeer tussen de rekken met kleren in de winkel Marca. MrLenie Vermeer Vlissingen. In een van de shop-in-the-shop winkels van het Miro- center. Achter de kassa een blonde jongedame die een klant te woord staat en een kindertruitje inpakt. Lenie Vermeer. Meester in de rechten, juriste. Wat doet nu in vredesnaam een juriste achter de kassa van een modezaak? Misschien een stagiaire die -zoals dat heet- wat bedrijfserva ring op moet doen? Geen werk als juriste kunnen vinden en dan een baantje aannemen waarvoor je niet bent opgeleid Lenie grinnikt wat. „Kijk, na mijn rond, (veelal studenten) dus hoe nu havo en atheneum wilde ik per sé rechten gaan studeren. Leek me erg leuk. Arbeids- en ondernemings recht hadden mijn voorkeur. In die richting ben ik ook afgestudeerd. Dat is trouwens nog een groot mis verstand: als de mensen mr. voor een naam zien staan, gaan ze er vaak van uit dat het dan direct een officier van justitie of een advocaat is. Dat is natuurlijk niet waar. Bo vendien lag me dat strafrecht niet zo", voegt de vlotbespraakte ex- Rotterdamse daar aan toe. ..Die studie moest natuurlijk betaald worden. Een studiebeurs kreeg ik niet en pa en ma stonden nu ook niet direct met een welgevulde beurs te rammelen. Dat betekende dus allerlei baantjes aannemen om die studie te kunnen bekostigen. Zo kwam ik dus bij een filiaal van C A in Rotterdam terecht. Als zater dag-hulp. In die tijd woonde en studeerde ik in die stad. dus dat kwam prima uit. Uit die tijd weet ze nog wel een en ander te vertellen. Hoe de klanten veranderden bij het horen dat de verkoopster een studente rechten was. „Ik weet niet precies meer hoe het nu eigenlijk in elkaar zat, maar in ieder geval was er een klant met een klacht. Nu liepen er nogal wat parttimers en zaterdag-hulpen alles precies ging, wist je niet altijd. Enfin, die klant, die zich zeer zeker niet als koning gedroeg, gaat me daar te keer terwijl ik van niets wist. Tenslotte was ik óók maar een hulpje. Dat vertel ik zo en meteen wil ze weten wat ik dan wel studeer. Rechten Ze draait om als een blad aan de boom en ineens is het 'u' in plaats van 'jij' en de klacht is verge n- ten. Waarschijnlijk zag ze in mij een toekomstige officier van justitie met mogelijk ooit in het verschiet een paar weken spinhuis met water en brood. Je weet tenslotte maar nooit".. Het zit haar nog steeds dwars. „Vreemd eigenlijk, als de mensen weten dat je een titel hebt. zijn ze ineens héél anders. Kennelijk is het bezit van een titel belangrij ker dan de méns". a het behalen van haar ter-titel' werd 'Marca' mees- opge richt en daar zochten ze personeel voor. „Omdat die modewereld en het kontakt met mensen mij wel erg aantrok heb ik gesolliciteerd en ben aangenomen als filiaalleidster van deze vestiging. Een uitdaging Wat wil je, m'n allereerste echte baan en eigenlijk weinig of geen ervaring in het bedrijfsleven. Daabij komt nog, dat Marca een jong bedrijf is en er zijn dus nog talloze mogelijkheden". Lenie's ouders hadden er weinig moeite mee dat hun dochter een andere weg koos dan die waar zij uiteindelijk ruim zes jaar lang voor was opgeleid. Een weggegooide stu die „Nee hoor, die studie heeft natuurlijk altijd zin gehad. Een van de voordelen van een dergelijke studierichting is dat je wat meer relativeert en genuanceerder gaat denken. En je hebt een prima onder grond. waarmee je eigenlijk alle kanten uitkunt. Bovendien kunnen de mensen die menen dat van hun belastingcenten de studie betaald is, gerust zjn: Ik heb écht alles uit 'eigen zak' betaald. Ik sta hier dan ook met een gerust hart", vindt Lenie. „Eigenlijk is het best grap pig. Stel je eens voor: een klant is het ergens niet mee eens. Die vraagt aan mij naar de bedrijfsleidster. Dat ben ik dus zelf. De klant 'dreigt' met het inschakelen van een jurist. Dat ben ik dus óók nog eens. Wat dat betreft heeft Marca alles in huis". De volgende klant. Een rok. „Kunt u het misschien voor mij inpakken, edelachtbare Ad Roos ZIERIKZEE - Over enkele weken wordt in Zierikzee een bedrijf geves tigd, dat zich gaat bezighouden met het kweken van zagers (Nereis Vi- rens) voor commerciële doeleinden. Het bedrijf Nereis Mari Cultuur wordt opgezet in het voormalige on derkomen van de openbare biblio theek, dat eerstdaags verplaatst wordt naar hel, industrieterrein Groene Weegje. Aan de vestiging van de zagerkweke rij in Zierikzee, de tweede op Schou- wen-Duiveland na Ekzo van A. Bak ker in Bruinisse, ligt een onderzoek speriode van de Duivelandse maat schap Consult Group 82 ten grond slag, maar de nieuwe kwekerij Nereis Mari Cultuur betreft een zelfstandige onderneming van R. J. L. Vleesdrager. In de kwekerij zal bij de start een bioloog werkzaam zijn. Na de ver plaatsing worden in het bedrijfsge bouw 55 kweekbakken geïnstalleerd. Bij de zagerkwekerij wordt voor labo ratoriumonderzoek voorts één van de Consult Group 82 overgenomen on- derzoekscontainer geplaatst. Deze container was eerder enige tijd in gebruik voor experimenteel onder zoek aan het Zijpe. dat moest worden GOES - De politie van Goes heeft in de nacht van woensdag op donderdag drie mannen aangehouden. Zij wor den ervan verdacht een partij vlees te hebben gestolen uit een super markt aan de Marconistraat in Goes. Om half vier 's nachts kreeg dé ge meentepolitie bericht van de inbraak. Bij controle op een parkeerterrein in de nabijheid van een garage troffen agenten de drie mannen in een perso nenauto aan. De partij vlees lag op de achterbank. De 22-jarige G. A. K„ de 20-jarige L. S. en de 21-jarige F. V. uit de Ganzestad werden voor verhoor meegenomen naar het bureau. De recherche heeft de zaak in onderzoek. De waarde van de ontvreemde partij vlees is nog niet bekend. beëindigd omdat de locatie strijdig was met het bestemmingsplan bui tengebied Bruinisse. Het onderzoek omvatte vier experi menten, een teeltproject, voedselon- derzoek, larventeelt en seizoensver- schuivingsproeven. Volgens een woordvoerder van Nereis Mari Cul tuur was de experimenteerperiode zinvol en kan deze als afgesloten worden beschouwd, temeer omdat in middels voor wat betreft de weten schappelijke aspecten een beroep kan worden gedaan op het rijksinstituut voor visserij-onderzoek (RIVO) en het Delta Instituut voor Hydrologisch Onderzoek. Volgens Nereis Mari Cul tuur is er met name een oplossing gevonden voor het voornaamste pro bleem bij het kweken van zagers op commerciële basis: 'het kunstmatig beïnvloeden van het tijdstip van de natuurlijke kweek'. De zagerkwekerij moet eind februari bedrijfsklaar zijn en zal in maart worden uitgetest, met als eerste doel stelling het benodigde kweekmate- riaal op natuurlijke wijze te verkrijgen en de eerste volgroeide zagers vanaf' september te gaan leveren aan groot handels in binnen- en buitenland. Het streefgetal van Nereis Mari Cultuur voor de zagerproduktie in 1987 ligt in de orde van zo'n vijftien ton. OOSTBL'RG Minister Eegje Schoo van ontwikkelingssamenwerking en VVD-fractievoorzitter Ed Nijpels houden maandag '20 januari om 20.00 uur een spreekbeurt in het Ledelthea- ter in Oostburg. Eerder die dag bren gen zeven kamerleden van de VVD een werkbezoek aan bedrijven en gemeenten in Zeeuwsch-Vlaanderen. Maandagmorgen zijn mevrouw Rempt-Halmans de Jong en de heren Jacobse en Te Veldhuis te gast bij Dow Chemical in Terneuzen. 's Mid dags bezoeken zij (met Jorritsma in plaats van Te Veldhuis) het haven schap in Terneuzen, waar ook de directie van Zuid-Chemie en Aug. de Meijer en vertegenwoordigers van de Kamer van Koophandel en de werk gevers aanwezig zijn. In Aardenburg verwelkomt burgemeester J. Assel- bergs de heer Van Linschoten. Ge westelijk CBTB-voorzitter J. Ra- mondt houdt daar een inleiding over de ruilverkaveling in West-Zeeuwsch- Vlaanderen en de heren Van Lambal- gen, secretaris van de Kamer van Koophandel, en Leenhouts, voorzitter van de Zeeuwse Bouwondernemers, spreken over de werkgelegenheid in West-Zeeuwsch-Vlaanderen. Vervolgens ontvangt burgemeester Asselbergs de kamerleden mevrouw Kamp en de heer Van Linschoten in Sluis. Daar wordt voorlichting gege ven over het kooptoerisme en de gevolgen van een eventueel in te voeren uniform btw-tarief. Tenslotte steken de VVD'ers Lauxterman en Te Veldhuis hun licht op in Oostburg. Burgemeester C. Spijkerboer, wet houder J. Thomaes en dijkgraaf Cam- bier van het waterschap 't Vrije van Sluis zijn daar de gastheren. Onder werpen van gesprek zijn onder meer het wegenbeheer en de oeverval voor de kust van Cadzand. Vervolgens overleggen beide kamerleden met ver tegenwoordigers van de winkeliers vereniging van Oostburg en een af vaardiging uit de recreatiesector in West-Zeeuwsch-Vlaanderen. Me vrouw Kamp is ook te gast in het Sint Antoniusziekenhuis in Oostburg, waar zij een en ander te horen krijgt over de contacten met het ziekenhuis in Brugge. Terzijde gestaan door een echte heier sloeg de echtgenote van Middelburgs burgemeester, mevrouw C. Rutten Boveiideerd, donderdag de eerste paal voor de uitbreiding van de scholengemeenschap 'De Vlellinge.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 25