Oranje nu compleet Nederlanders kansrijk in Whitbread-race PZC/ Sport FORTUNA, RKC EN NAC OP TRAININGSKAMP Derde plaats jeugdschakers Uitstel voor GP Zandvoort Atleet Kees Bruyns: dromen van een loop over 250 kilometer OMNIUM IN ZUIDDORPE KEERT ZEKER TERUG Skister uit coma na bijna drie weken BADMINTON Boris Becker krijgt zijn zin GOESE KILOMETERVRETER MORGEN IN WALLENLOOP 13 Onbereikbaar Zuiddorpe Slachtoffer Kalender JANUARI Ton van Eenennaam. Frans Thijssen. Zeeland in trek bij betaald voetbalclubs VLISSINGEN Zeeland blijkt in trek te zijn als overwinteringsoord voor de betaald voetbalclubs. In de komende dagen zullen eredivisieclub Fortuna SC en de eerste divisieclubs RKC en NAC in de provincie verblijven. INNSBRUCK (SID) - De Oostenrijkse skister Christine Putz is donderdag in het universiteitsziekenhuis van Innsbruck bij kennis gekomen. Putz heeft drie weken in coma gelegen na een zware val tijdens een wereldbe ker-afdaling in Val d'Isere. Volgens een behandelend geneesheer is een intensieve therapie waarschijn lijk niet nodig, omdat de de negen tienjarige skister in een goede licha melijke conditie is. Moeder Putz ver klaarde dat haar dochter antwoord geeft op vragen en zelf alweer het kopje vasthoudt om thee te drinken. Christine Putz kwam op 12 december bij een snelheid van tegen de 90 kilometer per uur ten val. Badmintonstanden per 1 januari: over gangsklasse: Terneuzen 2 11-20; Astroïden 1 11-19; Groot Sas 1 11-13; Terneuzen 3 11-12; Marathon 2 11-8; 't Pluumpje 1 11-8; Avanti 4 11-5; Sinar 1 11-5; le klas A: The Wings 3 10-18; Terneuzen 4 10-16; Den Ossaert 2 10-9; Backhand 1 10-6; Avanti 6 9-4; Sjuttul 3 9-0; le klasse B: The Wings 4 9-16; Rill. Smashers 1 10-16; Sjuttul 2 10-12; Kolibrie 2 10-8: Terneuzen 5 8-6; Marathon 3 9-4; Zierikzee 2 8-1; 2e klasse A: Jong Ambon 1 11-19; Marathon 4 11-12; Den Ossaert 2 11-11; Astroïden 3 11-11; Groot Sas 2 11-10; DOK 1 11-9; Stenge 1 11-9; Backhand 2 11-7; 2e klasse B: The Wings 5 11-17; Avanti 7 11-17; Schepnet 1 10-15 Zeeland 1 11-13; 't Pluumpje 2 11-9; Zierik zee 3 10-8; Kolibrie 3 11-7: Marathon 5 11-0 3e klasse A: Terneuzen 6 10-18; Smash 1 9-16; Astroïden 5 9-14; Kortgene 1 9-7; Zeeland 2 9-5; Marathon 6 9-2; Netwerk 3 9-1; 3e klasse B: Sinar 2 11-21; Zierikzee 5 11-15; 't Pluumpje 4 11-13; Stenge 2 11-12; Kolibrie 4 11-10; Rill. Smashers 2 10-6; Netwerk 2 10-5; Terneuzen 7 11-4; 3e klasse C: ZOC 1 11-22; Zierikzee 4 11-18; The Wings 6 11-14; Terneuzen 8 11-11; Astroïden 4 11-9; Sjuttul 4 11-8: Backhand 3 11-5; Kolibrie 5 11-0; 3e klasse D: Smash 2 9-18; Netwerk 1 9-12; Jong Ambon 2 10-11; Groot Sas 3 8-7; DOK 2 8-7; Astroïden 6 10-6; Wissenkerke 1 10-2; 4e klasse A: ZOC 2 11-19; Smash 3 11-19; 't Pluumpje 6 11-14; Jong Ambon 3 11-12; Den Ossaert 4 10-8; Backhand 4 11-8; The Wings 7 10-6; Netwerk 5 11-0; 4e klasse B: Kats 1 10-18; 't Pluumpje 5 9-16; Wissen kerke 2 9-10; Jong Ambon 4 9-7; Kolibrie 6 10-7; Zeeiand 3 9-5; Schepnet 2 10-3; 4e klasse C: Backhand 5 11-20; DOK 3 11-17; Rill. Smashers 3 11-15; Terneuzen 9 11-13; Den Ossaert 3 11-9; Sinar 3 10-8; Stenge 3 10-2; Netwerk 4 11-0. ZEIST (ANP) - Bondscoach Leo Been hakker heeft donderdag de Neder landse selectie voor de vriendschap pelijke interlandwedstrijd van woensdag tegen Italië weer op sterk te gebracht met Jos van Herpen (FC Den Bosch), John de Wolf (FC Gronin gen) en Ton Lokhoff (PSV). Beenhakker was gedwongen drie nieuwe spelers op te roepen, nadat woensdag op aanraden van Michels ook de namen van de paar overgeble ven Ajacieden waren geschrapt. Been hakker koos Van Herpen in de plaats van Ronald Koeman, terwijl De Wolf meevliegt naar Genua als vervanger van Sonny Silooy. Wilbert Suvrijn van Fortuna Sittard, die wegens een lies blessure moest afzeggen, ziet zijn plaats in de groep van zestien ingeno men door Lokhoff. in Het Limburgse Fortuna, dat momen teel de zevende plaats op de ranglijst inneemt, slaat morgen (zaterdag) en zondag een trainingskamp op in Nieuw- en Sint-Joosland. De formatie van trainer Bert Jacobs verblijft in de woonboerderij van Aart Groenendijk en zal dit weekeinde twee oefenwed strijden spelen. Zaterdagmiddag ont moet Fortuna in Lewedorp vier deklasser Lewedorpse Boys. De aan vang is 14.30 uur. Zondag speelt de eredivisionist in Vlissingen tegen af- delings eersteklasser Walcheren. Dat duel begint eveneens om half drie. Bekende namen bij Fortuna Sittard zijn onder anderen Frans Thijssen, Wilbert Suvrijn, John Linford en Wout Holverda. RKC uit Waalwijk verblijft van 8 tot en met 12 januari in Zeeland en heeft evenals Fortuna de woonboerderij van Aart Groenendijk als onderdak gekozen. De Brabantse eerste divisie club werkt drie oefenwedstrijden af tegen Zeeuwse clubs. Donderdag 9 januari speelt RKC met in de gelederen onder anderen Leo van Veen, John Lammers en Peter van Velzen in Breskens tegen de plaat selijke tweedeklassser. Zaterdagmid dag (14.30) is De Bevelanders uit Kamperland de tegenstander van RKC en zondagmiddag sluit de equi pe van Leen Looyen het trainings kamp af met een wedstrijd tegen Vlissingen (aanvang 14.30 uur). Het Bredase NAC bivakkeert 10, 11, GRONINGEN (ANP) - De broers Mar cel en Jeroen Piket zijn, met drie anderen, op de gedeeelde derde plaats geëindigd bij het juniorentoer- nooi om het Europees schaakkam pioenschap in Groningen. Beiden speelden donderdag in de dertiende en laatste ronde remise. Marcel tegen de Engelsman James Howell, Jeroen tegen de Bulgaar Vladimir Dimitrov. De Sovjet Alexander Khalifman, op Oudejaarsavond al verzekerd van de titel, deelde het punt met Ronen Lev uit Israël. De uitslagen uit de dertiende en laatste ronde zijn: Khalifman (Sovi - Lev (Isri 1/2 - 12: Howell (Eng) - Marcel Piket (Ned) 12-12. Jeroen Piket (Ned) - Dimitrov (Bul) 12-12: Kekki (Firn - Zysk (BRDl 0-1; Blatny (Tsj) - Miralles (Fra) 1/2 - 1/2: Arlandi (Ita) - Fernandez (Spa) 1-0; Schlosser(Oos) - Erdo- gan (Turi 12-12: Winsnes (Zwe) - Nikolic (Joei 0-1: Wets (Bel) - Burgess (Sch) 1/2 - 1/2: O'Neill (Wal) - Hansen (Den) 1-0; David (Luxl - Hynes (Ier) 1-0; Olafson lIJsll - Calinescu (Roe) 1-0: Ribeiro (Por) - Bruin (Nedl 0-1: Hom (Zwi) - Djurhuus (Noo) 1-0 De eindstand is: 1 Khalifman 12 punten, 2. Howell 9; 3. Jeroen en Marcel Piket, Zysk, Arlandi en Blatny 8; 14. Bruin 6,5. ZANDVOORT (ANP) - De formule-1- commissie van de internationale au tosportfederatie (FISA) heeft de voor vrijdag 3 januari vastgestelde kalen dervergadering voor onbepaalde tijd opgeschoven. Bij die bijeenkomst moet een defini tief besluit vallen over het schrappen van Zandvoort als locatie voor een Grand Prix formule-1-race. De mach tigste man in de commissie, renstal vertegenwoordiger Bernie Ecclestone, heeft in december al laten weten het Nederlandse duinencircuit van de lijst af te voeren. en 12 januari in Zoutelande (hotel/ .pension Haga) en komt twee keer in actie op Zeeuwse bodem. Zaterdag 11 januari is De Meeuwen de oefenpart ner van de Bredanaars. Dat duel begint om 14.30 uur. Een dag later (zondag 12 januari) speelt NAC om half drie in en tegen Goes. Tijdens het verblijf in Zeeland zal NAC trai nen op de velden van De Meeuwen. NAC komt met de volledige A-selectie naar Zoutelande. De meest bekende namen in het team van de Bredanaars zijn: Edy de Schepper. Ton van Een- nennaam (hij is hersteld van een elleboog-blessure), Guus van der Borgt, Paul Bannon en Adri van Kraay. ZEILEN, AUCKLAND (ANP) - Het Zuidafrikaanse jacht Atlantic Privateer heeft de tweede etappe van de zeilrace om de wereld gewonnen. Schipper Peter Kuttel meerde donderdagmorgen vroeg af in de haven van Auckland. De Nieuwzeelandse boot Enterprise werd met een achterstand van nog geen acht minuten tweede. De winnaar had voor het traject Kaapstad- Auckland maar iets meer dan 29 dagen nodig. In het handicapklassement zijn de Nederlanders overigens nog kansrijk. De Innovator van Dirk Nauta mag drieënhalve dag toegeven op de 'grote' concurrenten, Pleun van der Lugt, die met zijn bemanning nieuwjaar vierde bij windkracht 8, zelfs zes. WEST-BERLIJN (DPA) - De West- duitse tennisbond (DTB) is tegemoet gekomen aan de wens van Boris Becker. Directeur Günther Sander maakte donderdag tijdens het junioren mas- terstoernooi in West-Berlijn bekend, dat Beckers persoonlijke trainer Gün ther Bosch met onmiddelijke ingang begeleider is van het Davis-Cupteam. Welke rol hij zal vervullen is nog niet duidelijk. Sander zei namelijk ook, dat de huidige, door Becker bekriti seerde coach Wilhelm Bungert aan blijft. De Japanse coureur Vasuo Kaneko gefotografeerd op nieuwjaarsdag, vlak voor de start van de eerste etappe. SETE (AFP) - De Japanse motorcou reur Vasuo Kaneko, deelnemer aan de rally van Parijs - Dakar, is donder dag in alle vroegte om het leven gekomen bij een ongeluk in de buurt van Sète, de finishplaats van de eerste etappe. Volgens de politie, die over het ongeval werd ingelicht door een stalgenoot van het slachtoffer, is Kaneko geschept door een tegenlig ger. De automobilist, die ongedeerd bleef, was door nog onbekende oorzaak op de verkeerde weghelft terecht geko men. Hij werd naar het ziekenhuis van Sète gebracht om een bloedproef te ondergaan. Thierry Sabine, de organi sator van de rally, stelde zich in het hospitaal op de hoogte van de toe dracht van het ongeluk. „Een passa gier van de bestuurder heeft toegege ven, dat de wagen de middenwegmar kering heeft overschreden en op de tegemoetkomende Jappanner is ge botst", aldus Sabine. Kaneko was 45 jaar. Hij dreef een restaurantje in het noorden van Ja pan. Hij deed voor de tweede keer mee aan de rally. Alle Nederlandse deelnemers aan de achtste rally Parijs-Dakar zijn op tijd in de Zuidfranse havenplaats Sëte ingescheept voor de overtocht naar Algiers. De tocht naar Sète werd overschaduwd door het dodelijke on geval van de Japanse motorcoureur Yasuo Kaneko. De posities in de klassementen veran derden toch nog enigszins, doordat verschillende deelnemers niet binnen de gestelde tijd Sète bereikten of met technische problemen de strijd moes ten staken. Onder de resterende 451 deelnemende teams bevindt zich nog een extra Nederlander: Johan van Dijk, een 31-jarige vertegenwoordiger, die als navigator bij de Italiaan Fran co de Paoli in een Audi Quattro rijdt. Tijdens de proloog in Cergy-Pontoise klasseerden zij zich op de 137e plaats. De klasseringen voor het vertrek van de etappe Algiers - Ghardaia op vrijdagoch tend zijn als volgt: Motoren: 1. Pierre- Marie Poli (Fra) Yamaha 11 minuten 9 seconden; 2. Alain Seiler (Frai Honda op 2 sec; 3. Gilles Lalay (Frai Honda op 1.15; 36. Arjan Brouwer (Nijkerk) KTM op 6.35; 38. Gerard Rond (Ingen) KTM op 6.46; 41. Anne Kies (Appelscha) KTM op 7.48 Auto's: 1. Dayraut/Destaillats (Fra) Por sche 9.34; 2. Arias/Oumehdi (Fra) Subaru op 25 seconden: 3. BoubetCheramy (Fra) Range Rover op 33 sec: 25. Tijsterman Tijsterman (Waddinxveen) Mitsubishi op 1.18; 90. Bolderhey/Hoek (Amstelveen' Bleiswijk) Daihatsu op 1.56: 122. Van Eijk Doeswij k (LinschotenOudewateri Daihat su op 2.16; 137. De Paoli/Van Dijk (Ita Amsterdam) Audi op 2.24; 165 Moritz' Elenbaas (AmsterdamMuiden) Daihatsu op 2.44 Vrachtauto's: 1. De Rooy De SaulieuGeus- sens (Son en Breugel Fra Bel) DAF 11.36; 2. Groine Drhey (Fra) Mercedes op 34 sec; 3. Capito Capito (Brd) Unimog op 49 sec; 49. Ketelaars/Van Maris Kiggen iBoxteLWell Ospel) DAF op 6.18; 51. LubbersVan De- dem Polsvoort (Lochem/Bilthoven/Lo- chem) Iveco op 8.39. De Goese atleet Kees Bruyns met de oorkonde, die hij ontving na voltooiing van de 100 kilometer-loop in Winschoten. GOES - De kilometervreter. Een, die meer toepasselijk is, zou je Kees Bruyns uit Goes niet kunnen geven. De AV'56-atleet liep in het afgelopen jaar maar liefst zeven marathons, deed mee aan de Schipholloop over 61 kilometer en volbracht ook nog eens een wed strijd over 100 kilometer in Win schoten. „Het is een verslaving", erkent de 31-jarige vrachtwagen chauffeur. „Ik kan niet meer zon der lopen. Als ik minder zou kun nen gaan werken, zou ik nog meer gaan lopen". Een marathon meer of minder: voor Kees Bruyns is dus kennelijk niets teveel. „Ach", zegt hij lako- niek, „wat is veel als je het graag doet". „In een jaar kom ik met de trainin gen erbij aan zo'n 5000 kilometer. Dat is toch niet buitengewoon veel Ik ken atleten, die aan 8000 kilometer in een jaar komen. Nee, ik vind niet dat ik verdwaasd ben. Het plezier blijft voorop staan. Als ik bijvoorbeeld eens een keer geen zin heb vanwege het slechte weer, dan ga ik niet. Je hebt veel atleten, die volgens strakke trainingssche ma's werken, maar dat is er bij mij niet bij. Als ik morgen zin heb om maar vijf kilometer te lopen, dan loop ik er ook maar vijf'. De Goesenaar kwam pas op late leeftijd in aanraking met de atle tiek. „Tijdens mijn diensttijd - zo'n zeven jaar geleden - ben ik begon nen met hardlopen. Toen kwam ik er tijdens een oefening van mijn compagnie achter dat ik drie kilo meter hardlopen achtereen niet vol kon houden. Dat moest verande ren, vond ik en ik heb me meteen aangemeld bij AV'56". Achteraf vindt Kees Bruyns het jammer dat hij de atletieksport zo 'laat' heeft ontdekt. „Ik heb na tuurlijk een geweldige achter stand ten opzichte van atleten, die al vanaf hun zesde jaar hardlopen. Die hebben een bredere basis en zijn ook sneller. Voor mij is de top dan ook onbereikbaar. Ik kan hoogstens nog eens vijf minuten van mijn persoonlijk record op de marathon (twee uur en 38 minu ten) afhalen, maar meer ook niet". Het deert Bruyns echter niet. Hij is tevreden over zijn huidige presta ties. „Ik heb er ontzettend veel plezier in en ach, niet iedereen kan aan de top komen", zegt hij. Kees Bruyns mag dan niet tot absolute toptijden komen, zijn prestaties mogen toch wel uniek worden genoemd. Slechts weinigen komen aan zeven marathons in een jaar. De meeste atleten komen hooguit aan twee marathons in één seizoen en lopen er. zoals Bruyns, zeker geen twee in drie weken. „De meeste atleten lopen de marathon om een goede tijd, maar voor mij hoeft dat niet per se elke keer. Ik probeer natuurlijk wel mijn per soonlijk record te verbeteren, maar ik moet niet elke keer het onderste uit de kan te halen. Ik loop een marathon ook wel eens als training. Voor zo'n 100 kilometer-loop moet je je toch goed voorbereiden en wat is dan beter dan een marathon lopen". Zo af en toe loopt de Goesenaar wel eens een kortere afstand (zoals morgen wanneer hij meedoet aan de Wallenloop over 7800 meter in Goes), maar hij prefereert toch het langere werk. „Dat ligt me nu een maal beter. Ik moet het van mijn uithoudingsvermogen hebben. Voor de kortere afstanden mis ik snelheid". Maar wat is er toch zo aantrekke lijk aan een wedstrijd over 100 kilometer? Bruyns: „Het is voor mij pure ontspanning, tijdens zo'n wed strijd (de AV'56-atleet realiseerde in Winschoten een tijd van acht uur en 47 minuten) denk ik aan allerlei dagelijkse dingen. Daarnaast vind ik het heerlijk om in mijn eentje te lopen, dat eenzame, dat trekt me wel". Voor Kees Bruyns is die 100 kilo meter niet de absolute grens. In de toekomst wil de Goesenaar zich op nog grotere afstanden storten. „Ik droom van die wedstrijd van Athe ne naar Spartacus, 250 kilometer over onherbergzaam terrein. Dat lijkt me fantastisch, al weet ik niet of dat nog wel iets met sport te maken heeft. Dat gaat toch een beetje op verdwazing lijken...". Pr of ronde Kwadendamme niet op wielerkalender VLISSINGEN - Er zal dit jaar geen wielerwedstrijd voor beroepsrenners worden gehouden in Kwadendamme. Het organiserend wielercomité nam die beslissing nadat vast kwam te staan dat op de vaste datum van de Bevelandse wedstrijd ook het natio naal baankampioenschap zou wor den verreden. „Wij moesten uitwij ken naar een andere dag dan die vrijdag. Maar we waren bang dat het dan helemaal een financieel fiasco zou worden en na de tegenslag van vorig jaar kunnen we dat niet heb ben", legde comité-lid Jan Franse uit. Ook het aanbod om de eerste dinsdag na de Ronde van Frankrijk de profs te laten starten, sloeg het comité Kwa dendamme af. „Het lijkt interessant, maar we durfden het gewoon niet aan. Vrijdag is de uitgaansavond en daar moeten we ons op richten. Vorig jaar is wel gebleken dat wij een kwetsbaar comité zijn. Het was toen slecht weer en er kwam weinig publiek. Als je dat hebt op een andere dag dan vrijdag komt er helemaal niemand en zo'n klap kan de kas niet meer hebben. Dan is het voorgoed afgelopen". Dat is, zo verzekerde Franse, nu niet het geval. In 1987 wil men op de gebruikelijke datum sinds 1978 is dat de eerste vrijdag na de ronde van Frankrijk een avondcirterium hou den. „Die datum houden we", wist hij te vertellen. Op 1 augustus van dit jaar blijft het bij een omvangrijk programma met andere categorieën, waarvan de amateurs het hoogtepunt vormen. haven nog niet de gelegenheid gehad om al diepgaand overleg over die zaak te voeren. Kwadendamme is dus het slachtoffer geworden van de gewijzigde datum van de Tour de France, die een week later plaatsvindt dan gebruikelijk, omdat men de televisie-concurrentie van het wereldkampioenschap voet bal wilde ontwijken. In alle Europese landen had dat tot gevolg dat de kalender van criteriums door elkaar moest worden geschud. Een vraagteken op de nationale wie lerkalender prijkt er nog achter Krui- ningen, dat voorlopig zaterdag 28 juni toegewezen gekregen heeft. „Maar vandaag heb ik het bericht gekregen dat dan ook de Ronde om het IJssel- meer wordt gehouden, en omdat die op de internationale kalender staat kan daarmee niet geschoven worden", vertelde comité-voorzitter Dick Brou wershaven gisteren. Omdat de Krui- nigse wielerronde is gekoppeld aan de kermis wordt nu onderzocht of er een mogelijkheid is om vrijdagavond 27 juni de profs te laten fietsen. Vanwege het korte tijdsbestek had Brouwers- Nog niet op de kalender staat Zuid dorpe, dat al twee jaar een omnium voor profs heeft gehouden, met deel name van onder anderen Joop Zoete melk, Eric V'anderaerden, Jan Raas. Eddy Planckaert en andere groothe den. Initiatiefnemer Henri de Mul, wethouder van de gemeente Axel, verzekerde bij de geboorte van de wedstrijd in het kleine grensdorp over voldoende sponsors te beschik ken, die het voortbestaan van de profkoers voor vijf jaar verzekerden. De Mul: „Die sponsors waren er ook. maar de omstandigheden moesten gelijk blijven. Inmiddels heb ik weer een goede hoofdsponsor, zodat nu zeker is dat het omnium blijft be staan. Het zal waarschijnlijk eind au gustus worden verreden in het kader van de festiviteiten rond het 750 jarig bestaan van het dorp. Omdat het een omnium is met weinig deelnemers is het geen probleem om daarvoor later op de kalender te komen", aldus De Mul. Door het afvallen van Kwadendamme komt het totaal aantal profkoersen in Zeeland dit jaar op zeven. Naast de klassieker Ronde van Midden-Zee land (24 mei) zijn dat de Ronde van Kloosterzande en Hansweert (respec tieve lijk 17 en 19 mei), Kruiningen (27 of 28 mei). Sas van Gent (3 augustus), 's-Heerenhoek (10 augustus) en Zuid dorpe (eind augustus). De kalender voor 1986 ziet er als volgt uit: Februari: 26. Grote Prijs Wielerrevue: Maart: 30. Galder; April: 2 Friese Elfcteden- ronde; 26 Amstel Gold Race; Mei: 8. Wouw: 17. Kloosterzande; 18. Bavel; 19. Hans- weert; 21. Apeldoorn; 24. Ronde van Mid den-Zeeland; Juni: 1. Made; 6. Hengelo; 7. Oud-Gastel: 14. Langedijk (omnium); Groot-Amers i demies22. Nederlands kampioenschap; 23. Woerden, 28. Rond om IJsselmeer (evt. „open"); Kruiningen 29. Amsterdam. Juli: 6-11. Zes van Rijn en Gouwe; 23. Ulverhout; 25. Simpelveld; 27. Schijndel; 28. Elsloo; Boxmeer; 29. Stiphout; Steen- wijk; 30. Chaam; Noordwijk aan Zee (der- nies); 31. Wateringen; Augustus: 1. NK baan Alkmaar; Venhuizen 2. Korten hoef; 3. Heerhugowaard: Sas van Gent; 4. Roosendaal; 5. Tiel; 6. Linne; 7. Maarheeze; 8. Deume: 9. Kamerik; 10. 's-Heerenhoek; 11 Maastricht 12. Emmen; 13. Valkens- waard; 14. Surhuisterveen; 15. Almelo; 16. Leiden; Pijnacker; 17. Dongen: 18-23 Ronde van Nederland; 24 Scheldeprijs lOssen- drechti: September: 3. Veenendaal - Vee- nendaal: 13. Hoevelaken; 14. Eindhoven: 20. Oudenbosch: 27. Aalsmeer; 28. Breda I Bert Jacobs Jelle Nijdam won vorig jaar de profronde van Kivadendamme. Hij is voorlopigde laatste winnaar in het Bevelandse dorp.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 13