Vertegenwoordig(st)er, wat hebtin uw Mars? Ervaren automatiseerders voor Philips in Roosendaal en Temeuzen VERTEGENWOORDIGER HpW filiaalleider rebr. eezepoel PHILIPS PRODUKTIEMEDEWERKER M/V ACCOUNTANTS- EN BELASTINGADVIESBUREAU C. JOUSSE w DIRECTIE FLITECAR B.V. Interkerkelijke Stichting voor Gezinsverzorging LEIDSTER GEZINSVERZORGING DAF Bedrijfswagen Bergen op Zoom all-round loodgieter a) reserve-medewerk(st)ers b) aspirant-leerling z-verpleegkundigen c) reserve-medewerk(st)ers d) waarnemend afdelingshoofd (m/v) e) uurdocent(e) persoonlijkheidsvorming ZIEKENVERZORGERS M/V PRODUKTIEMEDE- WERKERS MTS-ERS WERKTUIGBOUW HTS-ER WERKTUIGBOUW SECRETARESSE BEELDSCHERMTYPISTES GEMEENTE DUIVELAND MEDEWERKER (M/V) 10 'n Snelgroeiend Mars-rayon biedt aan jonge mensen van 20-25 jaar suksesvolle markten. Rayon: Zeeland/West Brabant (code B) Philips in Roosendaal en Temeuzen produceren respectievelijk tl-lampen en SL-lampen. Beide fabrieken zijn hooggemechani- seerd en gebruiken geavanceerde automatiesystemen voor beleids beslissingen en besturing. Deze automatiesystemen zijn gericht op administratie, logistiek en techni sche sectoren. In de toekomst zullen de systemen steeds verder worden geïntegreerd. In beide vestigingen zijn plaatsen voor zelfstandige en ervaren automa- tiedeskundigen, als programmeur, systeem- en informatie-analist. Hun taak wordt het om nieuwe systemen of systeemdelen te ontwerpen, te analyseren, te specificeren of te im plementeren. De mannen en vrouwen die we zoe ken, hebben een HBO-achtergrond in informatica, bedrijfskunde of elektro nica. Een ervaring van circa 5 jaren is de beste garantie om snel zelfstandig te zijn. Maar met minder ervaring is er gelegenheid genoeg om, ge- coached door ervaren medewerkers, meteen met interessant werk te be ginnen. Automatiemedewerkers krijgen bij Philips ruim de gelegenheid om bij te blijven in het vak. Ten eerste door in een geavanceerde omgeving te werken. Ten tweede door een uitgebreid opleidingsprogramma. Dat zijn de basisvoorwaarden voor doorgroei in de informatica-sector van Philips. Laat u voorlichten door de chefs van de automatie-afdelingen van Roosen daal of Terneuzen. Dat zijn respectie velijk: M.J. Sykens (01650-83548) en ing. G.A. Duits (01150-84311, privé 01154-1788). Uw sollicitatie kunt u richten aan drs. C.H. Kamphuis, Philips Personeelza- ken, Antwoordnummer 35, 5600 VB Eindhoven. De interviews zullen in de vestigings plaatsen worden gehouden. Loodgieters Installatiebedrijf Kantoor gesloten op: VIJVERVREUGD IPENOORD DER BOEDE CENTRALE OPLEIDINGSSCHOOL Wemeldinge-Yerseke PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 28 DECEMBER 198 Mars B.V. in Veghel (NB) - een werkmaatschappij van Mars Incorporated - is verantwoordelijk voor de produktie en verkoop van chocolade- en biscuit- produkten in Europa. Het bedrijf biedt werk aan meer dan duizend mensen. Het kenmerkt zich door een voorspoedige groei en uitstekende perspectieven, onder meer door een vooruitstrevende organisatie op terreinen als automati sering, kwaliteit, hygiëne en personeelsbeleid. Op de Nederlandse markt is Mars vertegenwoordigd met suksesvolle produkten als: Mars, Milky Way, Bounty, Snickers. Raideren M&M's. U hebt al bewezen tot de omzetscoorders te behoren. Wordt het dan geen tijd voor een grotere uitdaging, de faciliteiten en perspectieven zoals Mars die u biedt Er wacht een rayon in uw eigen woonomgeving op u: Uw profiel: u bent zo'n 20-25 jaar, hebt een voltooide HAVO, MEAO ot MDS-opleiding achter de rug, u legt gemakkelijk (ook nieuwe) kontakten, u vindt verkopen en merchandisen in de detailhandel puur plezier. De resultaatgerichte Mars-opvattingen zouden dan ook wel eens de uwe kunnen zijn. U bent minstens zo ambitieus als wij. U ziet de keiharde voordelen van grote merken met een forse reklamesteun. U werkt graag binnen strikte disciplines. Het is dan zeer waarschijnlijk dat u na een korte maar intensieve interne opleiding zelfstandig uw rayon aan kunt. kontakten en distributie plant en toeziet op de optimale kwaliteit in het schap. Mars biedt u: naast het welhaast spreekwoordelijke Mars-salaris, kunt u tot 10% extra verdienen U hebt 25 vrije dagen per jaar En uitstekende sociale voorzieningen zoals: (v.a. 25 jaar) opname in het premievrije pensioenfonds, een luxe wagen ook beschikbaar voor privègebruik, een onkostenvergoeding, telefoon- en studiekostenregeling. Stuur binnen een week een brief met volledige gegevens, vermelding van juiste rayoncode en pasfoto naar: Mars BV., t.a.v. de heer J.D. Nijenhuis, Taylorweg 5,5466 AE Veghel. Tijdens kantooruren kunt u ook eerst nadere informatie vragen bij mevr. H. Bakermans. Wij zoeken voor indiensttreding op korte termijn een voor de Fiat Bestelwagenlijn. Leeftijd 30-35 jaar. Ervaring in de verkoop lichte bestelwagens ge wenst. Opleiding: Iva Driebergen MTS autotechniek Telefonische informatie wordt gaarne verstrekt door de heer J. Verhezen, telefoon (01640) 36655. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de directie van B.V., Postbus 90, 4600 AB Bergen op Zoom. vragen Tel. of schriftelijke sollicitatiesNieuwstraat 11, Vlissingen, tel. 01184-18007. Seissingel 10, Middelburg FEDERATIE - BELASTINGCONSULENT ACCOUNTANT - ADMINISTRATIECONSULENT. vrijdag 27 december 1985 de gehele dag en dinsdag 31 december 1985 na 12.00 uur. Postbus 95, 4330 AB Middelburg. De Stichting "Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland" beheert in de Provincie 11 instellingen in diverse sektoren van de gezondheidszorg Het instituut voor geestelijk gehandicapten aan de Koudekerkseweg 145 te Middelburg behoort eveneens tot de S.V.R.Z. Hier wonen en leven 360 bewoners in de leeftijd van 2 tot 80 jaar. Zij verblijven in de twaalf paviljoenen van de moederinrichting of in dependances/ fasehuizen. De groepsgrootte is verschillend. De begeleiding wordt verzorgd door groepsleiding, paviljoensleiding en staf. Het totale personeelsbestand bedraagt zo n 450 medewerkers. Binnen de verzorgingsdienst hebben wij plaats voor die bij ziekte van het huidige personeel op basis van een nul- urenkontrakt bij oproep beschikbaar zijn om de werkzaam heden in de diverse paviljoens te kunnen voortzetten De te benoemen medewerk(st)ers dienen in het bezit te zijn van het diploma A, B, of Z-verpleegkundige, danwel het ZV- diploma. Kandidaten die niet in het bezit zijn bovengenoemde diploma's, doch wel grote affiniteit hebben tot de zwakzinnigenzorg, kunnen ook reflekteren. voor de opleiding welke per 1 april 1986 van start zal gaan. Tijdens de opleiding, die 3 jaar duurt, leer je de bewoners te begeleiden en een aantal ondersteunende taken uit te voeren met betrekking tot de direkte zorg. Eisen voor benoeming: minimaal 17 jaar en 7 maanden in de maand dat de opleiding start; een voorlopleiding op MAVO-D/HAVO/MHNO/MBO óf gelijk waardig nivo; gemotiveerd zijn met geestelijk gehandicapten om te gaan; bereidheid te werken in wisselende, onregelmatige diensten. Gezien de samenstelling van de huidige personeelsbezetting worden mannelijke kandidaten uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Informatie omtrent bovengenoemde vakatures A en B wordt gaarne verstrekt door de heer J. Flamman, telefoon (01180) 2 57 51. een dependance van Vijvervreugd, heeft binnen de huis houdelijke dienst plaats voor: die bij ziekte van het huidige personeel op basis van een nul- urenkontrakt bij oproep beschikbaar zijn. De werkzaamheden zullen voornamelijk in de ochtenduren worden verricht. Informatie: de heer F. van Os of mevrouw N. de Vries, beiden bereikbaar onder telefoonnummer (01189) 12 95. een verpleeghuis te Koudekerke, waar somatisch zieke en psycho-geriatrische bewoners verpleegd worden, heeft voor één van de psycho-geriatrische afdelingen met 42 bewoners plaats voor een voor 40 uur per week. In twee teams wordt binnen de afdeling gestreefd naar een woon-/leefklimaat van de verplegings-/verzorgingsbehoeftige bewoners. Eén en ander ondersteund vanuit verschillende disciplines Naast het mede zorg dragen voor een goed woon-/werk- klimaat, het ondersteunen en waarnemen van het afdelings hoofd, ligt er een taak in de begeleiding van de leerling zieken verzorgenden en stagiaires. Onze gedachten gaan uit naar een verpleegkundige, liefst met ervaring in de psycho-geriatrie. Naast in multi-disciplinair dienstverband te kunnen werken, dienen kandidaten affiniteit met de ouder wordende mens te hebben. Informatie: de heer R.P. Belt, coördinerend hoofdverpleeg kundige, (01185) 12 16. verzorgt de inservice-opleidingen voor ca. 90 leerling-zieken verzorgenden te Koudekerke en ca. 90 leerling Z-verpleeg- kundigen te Middelburg. In onze opleiding Z-verpleegkundige is op korte termijn plaats voor een (voor ongeveer 4 a 5 uur per week) Het lesvak omvat o.a. groepsdynamiek, sociale vaardigheden, waarbij als uitgangspunt geldt de persoon van de beroeps beoefenaar. Vereisten: drs. andragogie/pedagogie/psychologie; het diploma Sociale Academie: KW/MW/IW óf een voort gezette agogische beroepsopleiding. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die: ervaring en kennis bezit in het omgaan en werken met groepen; belangstelling heeft voor het brede terrein van onderwijs, in het bijzonder van inservice-onderwijs; wil meedenken met ons stafteam over ontwikkeling en verbetering van de opleiding tot Z-verpleegkundige. Honorering vindt plaats op uurloonbasis volgens de richtlijnen van de Nationale Ziekenhuisraad. Informatie: de heer H. de Koning, personeelsconsulent Centrale Opleiding, telefoonnummers (01180) 1 46 58 óf (01185) 12 16. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder duidelijke vermelding van de desbetreffende vakature en instelling, binnen 7 dagen na verschijning van dit blad richten aan de afdeling personeelszaken van bovengenoemde stichting, Postbus 100, 4330 AC Middelburg. m, Goes, Westsingel 1, tel. 01100-16014 voor de hele maand januari, eventueel langer, alle diensten met uitzondering van nachtdien sten. liefst met ervaring in de agrarische sector. Middelburg, Lange Geere 12, tel. 01180- 29658. Terneuzen, tel. 01150-95538. met goede kennis van de Engelse taal. Heb je belangstelling voor één van deze banen, neem dan z.s.cn. contact op met de betreffende vestiging. De gemeente Duiveland is in het oostelijk gedeelte van Schouwen-Duiveland gelegen en omvat vier dorpen. Het totaal aantal inwoners bedraagt 5400. Per 1 maart a.s. ontstaat ter secretarie een vacature van op de afdeling algemene zaken, ruimtelijke ordening, milieuzaken, volkshuisvesting en welzijn. Functie-eisen voor de rang van adjunct-commies A wordt vergevorderde studie voor het diploma BA ver langd; voor de rang van commies is het bezit van het diploma BA/GA 1 vereist en voortgezette studie voor het diploma HBA strekt mede tot aanbeve ling; ervaring in de bovenomschreven werkzaamhe den. Arbeidsvoorwaarden Het brutosalaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt voor adjunct-commies A minimum 2408,- per maand tot maximum 3271,- per maand (schaal 6 bijlage B BBRA); commies minimum 2725,- tot maximum 3601,- per maand (schaal 7 bijlage B/BBRA). Informatie Desgewenst worden nadere inlichtingen verstrekt door de gemeentesecretaris of de chef van de afdeling AZ, telefoon 01114-1651. Sollicitaties Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad aan burgemeester en wethouders voor noemd, Postbus 2, 4306 ZG Nieuwerkerk. Bristol, superstores voor schoenen, vrijetijdskleding en sport-artikelen, met reeds 23 filialen door het hele land, zoekt i.v.m. interne promotie voor haar filiaal te Middelburg een plaatsvervangend die tot taak zal krijgen het assisteren van de filiaalleider en hem te vervangen tijdens diens afwezigheid, bijv. bij vakanties of ziekte. Wij denken aan een vlotte, aktieve jonge man/vrouw van 21 jaar, die verantwoordelijkheidsgevoel heeft, van aanpakken weet en die een MDS of een gelijkwaardige opleiding met sukses heeft afgesloten. Wij bieden een salaris, in overeenstemming met deze belangrijke funktie met goede sekundaire arbeidsvoorwaarden, zoals 5-daagse werkweek goede pensioenregeling 5 weken vakantie per jaar gunstige kortingsregeling bij aankopen van u en uw gezin. Indien u belangstelling heeft, kunt u schrijven aan de afdeling Personeelszaken op ons hoofdkantoor Postbus 173, 1160 AD Zwanenburg Flitecar b.v. een vooraanstaande onderneming op het gebied van hoogwaardige en langdurige verpakkingen, zoekt voor haar fabriek: Eisen: Minimaal houttechnische opleiding. Leeftijd 20-25 jaar. Dienstplicht vervuld hebbende. Zelfstandig kunnen werken. Goed technisch inzicht. Kwaliteit bewust zijn. Geboden wordt een goed gehonoreerde positie in een modern, snel groeiend bedrijf met een uitstekende werksfeer. Sollicitaties schriftelijk aan: Postbus 321, 4380 AH Vlissingen Kantooradres: Kerkplein 1 - 4401 ED Yerseke, tel. 01131-2373. De Stichting is werkzaam in Wemeldinge en Yerseke. Zij omvat alleen de gezinsverzorging. In verband met pensionering van de leidster roept de stichting sollicitanten op voor de functie van (part-time) - De taak omvat de werkzaamheden zoals die voor leiding gevenden omschreven staan in de cao-welzijnswerk. - Wij vragen iemand die in het bezit is van het diploma hbo/mbo mw-sd. - Een positief-christelijke levensovertuiging heeft. - Liefst ervaring heeft in de gezinsverzorging. - Bereid is in de regio van de stichting te wonen. Op deze functie is de salarisregeling en rechtspositie overeenkomstig de cao-welzijnswerk van toepassing. Pen sioenregeling PGGM. Nadere informatie wordt gaarne gegeven door mevrouw Vette, leidster gezinsverzorging, tijdens kantooruren van 8.30-10.00 uur 's morgens. Sollicitaties: binnen twee weken na het verschijnen van deze adverten tie te richten aan het bestuur van de stichting p/a dhr. J. Fraanje, secr., Zweedijkseweg 23, 4401 NH Yerseke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 10