In afgelopen zomer minder criminaliteit in Westerschouwen Woningbouw in Westerschouwen dit jaar flink aangetrokken Landbouwers Tho boeren bij trekkertrek-wedstrijden goed tA "ONZE I<IP 'IS DITMAAL WEL HEEL SPECIAAL. NIEUWBOUW OP ZELFDE PLAATS AC RESTAURANTS IÉË AC RESTAURANTS PZC/streek GEMEENTE WESTERSCHOUWEN MET ZN ALLEN GEZELLIG GOURMETTEN OFFONDUEN. WISSEL StimUWEN Aanbesteding van riolering in Colijnsplaat West-Zws- Vlaamse CBTB zestig jaar Koppeling BEGROTINGSBRIEF B EN W: Drankmisbruik BEN WIN AANBIEDINGSBRIEF BEGROTING: Uurwerken SINDS WERELDKAMPIOENSCHAPPEN IN 1977 Trimloop Axel- Terneuzen-Axel GEMEENTE WISSENKERKE ADVERTEREN DOET VERKOPEN Ism 1^1 14 KERKWERVE Het college van burgemeester en wethouders en de raadsleden van Middenschouwen hebben woensdagavond met een vijftigtal Kerkwervenaren uitgebreid van gedachte gewisseld over de vergevorderde plannen een nieuw dorpshuis te bouwen. Kerkwerve beschikt momenteel over een oud houten verenigingsgebouw. De bouwkundige staat ervan is ronduit miserabel, zo blijkt uit een notitie van gemeentewerken. De gemeenteraad stemde onlangs in modatie wel nabij De Werve maar 'los' de. Overweging daarvoor was dat de Expositie Steyvers bij Zeeuwse Kruis SCHERPENISSE Bekers uitgereikt aan hengelaars COC-soosavond in Terneuzen NIS SE Werkbezoek - Het college van bur gemeester en wethouders van de ge meente Borsele brengt dinsdag 21 januari een werkbezoek aan Nisse. Bij die gelegenheid kunnen de inwoners in dorpshuis Nisse met het college spreken over allerlei gemeentelijke kwesties, zoals bijvoorbeeld over ruimtelijke ordening, welzijn en on derwijs. Eventuele vragen kunnen voor 3 januari worden opgestuurd naar het gemeentehuis in Heinkens- zand. De bijeenkomst begint om 19.30 Bijeenkomst van huisvrouwen Kerstmiddag De hervormd vrouwenvereniging uit Hansweei houdt op woensdag 18 december ee kerstmiddag voor alle ouderen dorpshuis Kaj Munck. De bijeea komst begint om 14.00 uur. Plaats uw familie berichten in de PZC LEKKER EN VOORDELIG UIT Nu nog voordeliger uit. LEKKER EN VOORDELIG UIT DONDERDAG 5 DECEMBER 1985 Kerkwervenaars bespraken lokatie nieuw dorpshuis met het voorstel van b en w een nieuw dorpshuis te bouwen en stelde voor de eerste aanpak een voorbereidingskre diet van vijftienduizend gulden be schikbaar. B en w hadden in eerste instantie gedacht het nieuwe gebouw op de plaats van het huidige vereni gingsgebouw te laten verrijzen. Maar daarover bestond in de raad bepaald geen eenstemmigheid. Sommige raadsleden gaven er de voorkeur aan het dorpshuis aan de gymzaal De Werve te koppelen. Daarnaast werd als alternatief aangedragen de accom- GOES - De Zuidbevelandse kunstena res Joyce Steyvers uit Kapelle heeft in december en januari een expositie in het gebouw van Het Zeeuwse Kruis aan de Beatrixlaan in Goes. De twin tig tentoongestelde werken van haar hand zijn iedere werkdag te bezichti gen van 9.00 tot 17.00 uur. COLIJNSPLAAT Het resultaat van de onderhandse aanbesteding voor het vernieuwen van de riolering en het herinrichten van de Irenestraat met bijkomende werken te Colijns plaat is als volgt. Duijnhouwer bv Goes 215.500 gulden. Traas en Ovaa bv Lewedorp 212.000 gulden. Zeeuwse Bouw en Wegen bouw bv Goes 209.000 gulden. En August van Dijck-Petit Wegenbouw Middelburg 204.500 gulden, alles ex clusief btw. De gunning is aangehou den. SCHOONDIJKE De kring West- Zeeuwsch-Vlaanderen van de Christelijke Boeren- en Tuinders- bond (CBTB) viert vrijdag 20 decem ber haar zestig jaar bestaan in zaal Wijffels in Schoondijke. Het middagprogramma wordt om 14.00 uur geopend door voorzitter J. Ramondt. Daarna houdt J. van de Veen, voorzitter van de Nederlandse CBTB. een toespraak over de toe komst van de bond. Na de pauze en het beantwoorden van vragen wordt de film 'Landbouw omstreeks 1950' vertoond. Na de receptie, die om 16.45 uur begint, is er een diner. Tijdens het avondprogramma, dat om 20.00 uur begint, is er een optreden van muziek vereniging Excelsior uit Cadzand. SCHERPENISSE - De heer C. Zwage- makers mag zich na tien bekerwed strijden de beste visser van de hen gelsportvereniging 'De Zeebaars' in Scherpenisse noemen. Hij behaalde in totaal 695 punten. Tweede werd W. Bazen met 679 punten. De bijbeho rende bekers werden uitgereikt tij dens een feestavond in het Holland Huis, waar ongeveer zeventig van de honderdvijftig leden van de vereni ging aanwezig waren. De uitslag luidt verder: 3. G. Koppen- hol 677 punten, 4. C. van Aart 676 punten, 5. P. Ista 674 punten, 6. W. Geluk 671 punten, 7. R. Anemaet 670 punten, 8. J. Geuze 659 punten, 9. A. Hoogesteger 654 punten, 10. A. Mun ter 653 punten. Bij de dames ging de eerste prijs naar C. O'donohoe met 662 punten, gevolgd door T. Deurloo met 659 en J. Munter met 654 punten. Junioren: 1. H. Munter 658 punten, 2. M. Bolier 648 punten, 3. L. Bijl 350 punten. De grootste vis tijdens de competitie werd gevangen door C. Zwagemaker: 1020 gram. Zaterdag houdt 'De Zeebaars' de laat ste wedstrijd van het jaar aan de dijk van de Van Haaftenpolder, buiten competitieverband. daarvan te bouwen, en bovendien kwam de CDA-fractie met een eigen plan op basis van een nogal ingrijpen de herindeling van het gebied De Werve. De gemeenteraad besloot alvorens een beslissende keuze te doen de verschillende mogelijkheden eerst aan de bevolking voor te leggen. En dat resulteerde in een voor Schouwen- Duiveland unieke gespreksbijeen komst met de meest betrokkenen: omwonenden en gebruikers. Burge meester W. den Boer sloot de druk bezochte bijeenkomst in het oude verenigingsgebouw af met de toezeg ging dat b en w zich nader zullen beraden over de ingebrachte stand punten, met de bedoeling een voorstel over de definitieve lokatie en wijze van bouw in de raadsvergadering van 18 december te brengen. Ondanks de vele door b en w en de technische dienst aangedragen infor matie ging er toch nog een enkele stem op voor een tweede inspraakron- sportverenigingen onvoldoende in zicht hadden in de eventuele financië le gevolgen, wanneer besloten wordt het dorpshuis aan of bij de gymzaal te bouwen. Burgemeester Den Boer zag echter een extra ronde niet zo zitten. Maar nog dit jaar krijgt Middenschouwen een commissie algemeen bestuurlijke zaken. De vergaderingen van deze commissie zijn openbaar en met spreekrecht voor het publiek. En wel licht is de komende eerste commissie vergadering een goede gelegenheid om nog nader over de plannen in te spreken, aldus burgemeester Den Boer. Vooraf aan de inspraakronde was ook nog een enquête onder de Kerk wervenaren gehouden. Van de 48 uit gedeelde vragenlijsten werden er 34 DuilvdPV ingevuld terug ontvangen. Daarvan spraken negentien geënquêteerden zich uit voor koppeling van het dorpshuis aan de gymzaal, twaalf hadden voorkeur voor de plaats van het huidige verenigingsgebouw, en voor drie ondervraagden was de lo katie om het even. „De gebruikers zeggen 'koppelen' aan De Werve. de omwonenden willen het nieuwe dorpshuis op de oude plaats", zo kon uit de enquête worden afgeleid. En die conclusie strookte in grote lijnen met de tegengestelde standpunten die de gebruikers van gymzaal-dorps- huis verwoordden ten opzichte van de omwonenden, die van een koppe ling van de voorzieningen met name geluidsoverlast en parkeerproble men vrezen te zullen ondervinden. Wat verder een rol speelde, was met name het gegeven dat het dorpshuis er binnen een jaar kan staan, als het op de plaats van de versleten vereni gingslokaliteit wordt gebouwd. En dat is ook verreweg de goedkoopste oplossing. Want de totale kosten van dit 'eerste alternatief zijn begroot op totaal 620.000 gulden, inbegrepen de inrichting, aanpassing bestrating, parkeergelegenheid, beplanting en sloop van het oude gebouw. HAAMSTEDE In Westerschouwen is afgelopen seizoen minder crimina liteit voorgekomen dan vorige zo mer. Wellicht heeft het beperken van drankmisbruik in de nachtelijke uren daaraan bijgedragen, aldus het college van b en w in de aanbiedings brief bij de gemeentebegroting 1986. Dit neemt volgens b en w echter niet weg dat de groepssterkte van de rijks politie Schouwen-Duiveland 'meer dan onvoldoende is'. Dat is eens te meer duidelijk gebleken, aldus het college. „Het gevoel van onvrede en onveiligheid bij burgers en zomergas ten kan nog steeds niet worden weg genomen. Structurele uitbreiding van de groep Schouwen-Duiveland blijft zonder meer noodzakelijk". B en w van Westerschouwen maken in de aanbiedingsbrief voorts gewag van een voor de politie in sociaal opzicht niet te aanvaarden dienstplanning. In dat verband signaleren zij 'terechte klachten' van de politie over vele avond- en nachtdiensten. „Veel poli tiemensen moesten weer op de toppen van hun tenen lopen". Overigens is de zomer 1985 volgens het college in politioneel opzicht goed verlopen. Maar met name Renesse blijft voor de politie een duidelijk probleemgebied, aldus b en w. Op grond van de ervaringen van de politie vermeldt het college een grote preventieve werking van de afgelo pen zomer van kracht geworden en tegen drankmisbruik-kleine crimina liteit gerichte maatregelen, zoals het verbod om in bepaalde nachtelijke uren op openbare weggedeelten in Renesse alcohol te nuttigen of in bezit te hebben. Uit de aanbiedingsbrief van het dage lijks bestuur van Westerschouwen blijkt ook dat de rijkspolitie de laatste hand legt aan een nieuw actieplan voor de bestrijding van de kleine criminaliteit in Renesse. De minister van binnenlandse zaken zal worden verzocht daarvoor een bijdrage be schikbaar te stellen uit het fonds bestuurlijke preventie criminaliteit. Over een reeds voor het verstreken seizoen aangevraagde bijdrage uit dat fonds delen b en w mee nog geen uitsluitsel te hebben gekregen. Bouwen aan De Werve gaat een be drag in de orde van ruim acht ton kosten en bovendien zijn aan deze lokatie planologische procedures verbonden. Wat dat betreft noemde PvdA-raadslid W. G. Renden het niet denkbeeldig dat het uiteindelijk wel eens vier jaar kan gaan duren voor dat de nieuwbouw in relatie met De Werve er staat. De kosten van nieuw bouw bij maar los van de gymzaal zijn begroot op 680.000 gulden. Het CDA had bij het geboden alterna tief geen kostenplaatje geleverd, maar die variant was dan ook met name bedoeld als een praatplaatje, aldus raadslid P. Berrevoets-Ringelberg. B en w hebben de voor een beslissing staande raadsleden intussen als over weging meegegeven dat bouwen bij of aan De Werve tot meer overlast van zowel geluid als van verkeer zal lei den. Want het dorpshuis wordt dan midden in een woonwijk gepland, terwijl de lokatie naast de gymzaal in feite voor woningbouw is bestemd. „En het is nog maar de vraag in hoever de grond onder en rond het oude verenigingsgebouw een passen de functie kan krijgen". Ook verhelen b en w niet een vertra ging van de bouw ongewenst te vin den. En bij bouw aan De Werve moet gerekend worden met een procedure- tijd van een jaar omdat op de grond momenteel de bestemming eengezins huizen in half open bebouwing met bijbehorende erven rust. Voorts wijst het college de raad erop dat bouwen aan de gymzaal ongeveer 185.000 gulden extra kost. B en w merken dit bedrag in hun afweging van de voor- en nadelen van integra tie van gymzaal en dorpshuis aan als te hoog. Want dit bedrag zou voorna melijk worden uitgegeven ten behoe ve van enkele groepen gebruikers van De Werve, aldus b en w in hun nadere voor de raadsleden bestemde informatie. HAAMSTEDE In Westerschouwen is dit jaar de woningbouwmarkt in zowel de vrije als de recreatie-sector behoorlijk aangetrokken. Momenteel zijn in de gemeente twintig vrije sectorwoningen in aanbouw en voor 1986 wordt nog enige groei verwacht, aldus b en w in de aanbiedingsbrief bij de gemeentebegroting 1986. Het college signaleert met name een toenemende belangstelling voor de recreatiewoningbouw. Dit jaar kwa men zestig zomerwoningen gereed 'in het park Zeeduin. Verder is een begin gemaakt met de bouw van veertig zomerwoningen op een terrein in de zelfde omgeving, andere plannen zijn in voorbereiding. Voor wat betreft de bouw in de sociale sector vermelden b en w vier eenge zinswoningen in aanbouw te Seroos- kerke en twee bejaardenwoningen te Noordwelle. In behandeling is mo menteel een plan voor de bouw van veertien vervangende woningwetwo ningen aan de Scheepswerfstraat te Haamstede. Verder streven b en w ernaar volgend jaar een contingent woningen premie-A-sector te verkrij gen en te realiseren in het plan 't Lage Burgh plan Zandweg, of in het plan Renesse. Voor een bijdrage uit de provinciale knelpot stads- en dorpsvernieuwing is aangemeld het project voor aankoop van twee in slechte staat verkerende woningen aan de Oude Stoofweg te Noordwelle. Tevens is het de bedoe ling om volgend jaar de reconstructie van de Korte Reke te Renesse te realiseren. B en w delen in de begrotingsbrief mee dat de uurwerken van Noord welle, Serooskerke en Haamstede steeds minder nauwkeurig de tijd aangeven als gevolg van onder meer slijtage aan assen en tandwielen. Volgend jaar zullen ter vervanging waarschijnlijk zogenaamde klok- computers worden geïnstalleerd. Uit de aanbiedingsbrief blijkt dat ten gevolge van noodgedwongen disloka- ties de vier- en vijfjarigen en de zes tot twaalfjarigen op de scholen in Renesse en Haamstede gescheiden onderwijs krijgen. Opheffing van de dislokatie in Renesse behoort volgens b en w wellicht tot de mogelijkheden. Maar de situatie van de basisschool De Kirreweie te Haamstede is proble matischer aangezien op grond van de leerlingenprognoses voor de komende vijftien jaar van het rijk geen toestem ming tot uitbreiding mag worden ver wacht. Overigens wordt al het moge lijke in het werk gesteld om alle leerlingen van de basisschool in Haamstede toch onder één dak te brengen, aldus b en w. Het college van Westerschouwen wil op korte termijn met een raadsvoor stel komen voor het stichten van een bibliotheek in het dorpshuis De Schutse te Haamstede, in de vorm van een filiaal van de stichting ge meenschappelijke bibliotheekvoor ziening Schouwen-Duiveland. Het 'fi liaal' zal tevens als toeristenbiblio theek gaan fungeren. Cees de Rijke op de Blue Spirit tijdens trekkertrek-wedstrijden in Scherpenisse. THOLEN In 1977 tijdens de we reldkampioenschappen ploegen in de Flevohof zagen de Thoolse land bouwers Cees de Rijke en Mathé van Tilbeurgh de nieuwste Ameri kaanse rage aan zich voorbijtrek ken. De trekkertrek, een sport waar de twee Tholenaren zo van onder de indruk raakten dat ze in 1982 besloten zelf een trekker te bouwen die zijn sporen moest gaan verdie nen in wedstrijden, die inmiddels overal in Nederland worden gehou den. Bij zo'n wedstrijd trekt de sterk opgevoerde trekker een sleepwagen over een baan van honderd meter. Op die wagen staat een gewicht variërend van 1 tot 25 ton, afhanke lijk van de gewichtsklasse van de trekker. Die ballast glijdt over een rail bij het trekken naar voren en verhoogt de druk op de sleepvoet waarmee de wagen is uitgerust. Op die manier wordt de trekkracht zwaarder. Haalt de trekker de baan van honderd meter, dan heet dat 'full full'; de deelnemer mag nu nog een poging doen. Het traject wordt na elke trek steeds moeilijker begaanbaar, zeker als het regent „Het is een slecht jaar geweest", vertelt Cees de Rijke. „De vele regen van de afgelopen zomer heeft ervoor gezorgd dat de banen te snel kapot werden gereden." Toch waren er kansen bij de Natio nale Kampioenschappen 1985 in Oostelijk Flevoland. Mathé van Til beurgh: „We waren zeker bij de eerste vijf geëindigd als we niet waren afgevlagd omdat er een drup peltje water uit de overdruk van de koeling ontsnapte. Zoiets wordt door de wedstrijdleiding als een lekkage gezien terwijl op dat mo ment de regen met bakken uit de hemel kwam. Zo kwamen we van de drup in de regen terecht." De Rijke, die tot vier keer toe Nederland vertegenwoordigde bij de strijd om het wereldkampioen schap ploegen, begon met collega van Tilbeurgh met de 'Blue Dan ger'. Een 'special', bedoeld om voor het eiland Tholen uit te komen in landelijke wedstrijden. Het blauwe gevaar was evenwel een kort leven beschoren; tijdens een proeftrek in '82 te Scherpenisse baande een drijfstang zich door het motorblok een weg naar buiten en daarmee was de machine afgeschreven. Na heel wat nachtelijke uurtjes en hoofdbrekens zag de Blue Spirit het licht. Van Tilbeurgh: „We hebben de achterbrug van de Danger op nieuw gebruikt om de Spirit te bouwen. Die is uitgerust met twee achtcilinder Chevroletmotoren, ty pe 350 kubieke inch van ieder zo'n 250 pk. Er zit een automatische versnellingsbak in en tussen de mo toren hebben we een vertragings- bak geconstrueerd". Een moeilijk punt was het berekenen van de gewichtsverdeling. Doordat het duo erin slaagde die goed uit te voeren was het mogelijk om met de Blue Spirit in twee gewichtsklassen uit te komen, die van de 2,4 ton en die van de 3,4 ton. Van Tilbeurgh en De Rijke die om de beurt rijden werden eerste in het algemeen klassement van de B-klasse in 1983 en 1984. In 1985 eindigden ze als tweede in het puntenklassement. Voor die tijd waren Cees en Mathé nog niet aangesloten bij het lande lijk orgaan, de Nederlandse Trek- kerTrek Organisatie; ze opereer den voornamelijk op Tholen, in West-Brabant en Zeeuwsch-Vlaan- deren. Op de ijsbaan van Scherpe nisse oefenden ze met een sleepwa gen die een gewicht van 14 ton kon dragen. Ze bleven niet de enige enthousiaste beoefenaars. Het Thoolse gezelschap breidde zich uit met een mini-puller die de snelste klasse vertegenwoordigt, een trekker in de boerenklasse van 2,5 ton en Lady-Power van 3,4-ton voor de B-klasse. In '84 werden De Rijke en Van Tilbeurgh lid van de NTTO. In de B-klasse krijgen de Specials honderd gulden inschrijf geld, een eerste prijs van 200,-, een tweede prijs van 150,- en een derde prijs van 100 gulden. „De keuringen die de NTTO ver richt worden steeds strenger", ver telt Cees. „Daarom geven veel jon geren de moed op om verder te gaan. Het betekent ook dat de trekkertrek in de afgelopen twee jaar professioneler is geworden. Die ontwikkeling is duidelijk te zien. Het wordt voor iemand met gewone technische kennis moeilijk om de nieuwste ontwikkelingen bij te be nen. Willen we met de top mee blijven draaien dan moeten we er veel tijd in steken. In ieder geval geloof ik dat de Blue Spirit het volgend seizoen nog goed zal doen Van Tilbeurgh: „We willen het ge zellig houden, het is een hobby, het mooie ervan is dat je met je eigen technische kennis en gebruikte on derdelen iets goeds weet te bouwen zonder dat je er veel geld in moet investeren". AXEL De Werkgroep Sportieve Recreatie in Axel houdt zaterdag 7 december de trimloop Axel-Terneu- zen-Axel. Het gaat om de laatste trimloop uit een serie van vier. De afstand van de trimloop Axel-Ter- neuzen-Axel bedraagt 20 kilometer. Deelnemers kunnen zaterdag vanaf 14.00 uur inschrijven in café 'De Pie per'. Wethouder J. M. van Schaik geeft om 15.00 uur het startschot. Voor het omkleden kunnen de deelne mers terecht in sporthal 't Sportuus'. De firma Pooter, de EHBO Axel, de rijkspolitie en een aantal bereidwilli ge jongelui zorgen voor assistentie. Na afloop van de trimloop krijgen de deelnemers die tenminste drie trimlo- pen hebben uitgelopen een trofee in café 'De Pieper'. TERNEUZEN - De afdeling Zeeuwsch-Vlaanderen van het COC houdt vrijdag weer een soosavond. De bijeenkomst begint om 21.00 uur in het gebouw van de jongerenbeweging aan De Blokken in Terneuzen. GOES GOES - De Nederlandse verenigin van huisvrouwen (NVH) afdelin Goes en omstreken houdt woensdi een kennismakingsbijeenkomst vot nieuwe leden en andere belangstel lenden in café-restaurant De Stade schuur aan het Schuttershof. Dei bijeenkomst begint om 10.00 uur. E wordt dan informatie gegeven ove de NHV. HANSWEERT Burgemeester en wethouders van Wissenkerke maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van het bepaalde in artikel 11 van de wet op de ruimtelijke ordening het bestemmings plan 'Herziening Schotsman/Ruiterplaat' te wij zigen. Daartoe is een 6e herziening van dit bestemmingsplan opgesteld. Deze wijziging houdt in het scheppen van de mogelijkheid om bij woningen met de bestem ming E.L. (eengezinshuizen, landhuizen) in het park 'De Schotsman' een vrijstaand bijgebouw met een maximale oppervlakte van 40 m2 te bouwen. Deze 6e herziening van het bestemmingsplan 'Herziening Schotsman/Ruiterplaat' ligt vanaf 6 december 1985 gedurende 14 dagen voor een ieder ter gemeentesecretarie te Wissenkerke ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen de 6e herziening van het bestemmingsplan 'Herzie ning Schotsman/Ruiterplaat' schriftelijke bezwa ren indienen bij ons college, Postbus 3, 4490 AA Wissenkerke. Wissenkerke, 5 december 1985. Burgemeester en wethouders voornoemd, P. Wisse, H. van Strien, burgemeester. secretaris. De burgemeester van Westerschouwen brengt ter openbare kennis, dat met ingang van 6 december 1985 gedurende een maand ter gemeentesecretarie te Haamste de voor een ieder ter inzage ligt het bij besluit van de gemeenteraad d.d. 18 november 1985 vastgestelde bestemmingsplan Buitengebied Oost, 3e herziening. Gedurende de genoemde termijn kunnen zij, die zich tijdig met bezwaren tot de gemeenteraad hebben gewend, bij gedeputeerde staten van Zeeland te Middelburg bezwaren tegen deze bestemmingsplanherziening indienen. Bij de vaststelling van de planherziening zijn geen wijzigingen in het ontwerp aangebracht. Haamstede, 5 december 1985. De burgemeester voornoemd, J. L. Niemantsverdriet-Leenheer AC bedacht drie culinaire kipschotels met een meesterlijke moccamovsse toe die dagelijks wisselend op het menu staan. Royale kipfilet in een krokant jasje, geserveerd met ananas en een pittige tomatensaus °f Kippebout a la Grand-mère met een garnituur van ui, champignons, selderie en een pittige tomatensaus °f Kippebout Hawaï met een garnituur van appelpart/es en in rum gedrenkte rozijnen, geserveerd met een kerrie-saus en ananas. Bij deze kipschotels serveren wij een aardappelgarniluur en een groente naar keuze. Skol. Een lekker biertje bij u in de buurt. t AC Restaurant Grevelingen, afslag Grevelingen-strand, Parallelweg 1, Greve- lingendam, Bruinisse, Zeeland, tel. 01113-1462. (uitsluitendzelfbediening. Bij AC bent u niet alleen lekker en voordelig uit, maar ook gezeik Zeker in deze donkere dagen als de kaart heel feestelijke menu 's vermeldt Zoals bijvoorbeeld fondue en gourmet, om samen met familie en vrienden urenlang van te genieten. En desondanks is de rekening bi] AC nooit hoos, dus dat maakt 't wel zo gezellig. Kijk maar. Op maandag t/rn zaterdag kunt u gebruik maken van A C's royale fondue of gourmetaanbieding met o. a. varkenshaas, biefstuk, kipfilet, drie speciale sauzen, stokbrood, frites en salade. V J Normaal 23.-nu N minimaal 2 personenj Kinderen tot en met 12 jaar voor IUj pp. Telefonisch reserveren is zeer aanbevolen. De aanbieding is niet geldig op le en 2e kerstdag, want dan organiseert uw AC speciale kerstdiners en een kerst-gourmetfestijn. Deze aanbieding is geldig t/m 28 februari 1986, echter uitsluitend op maandag t/m zaterdag. Skol. Een lekker biertje bij u in de buurt. V(OG)\ AC Restaurant Grevelingen, afslag Grevelmgen-strand, Parallelweg 1, Greve- lingendam, Bruinisse, Zeeland, tél. 01113-1462. (uitsluitend zelfbediening.)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 22