Winkelcentrum Zuidplein, voor gezellig winkelen en boodschappen doen Gigantische festiviteiten op komst in Winkelcentrum Zuidplein Winkelcentrum Zuidplein gaat met de tijd mee! Een schoon winkelcentrum is era aantrekkelijk Klant is en blijft Koning! Droog komen en droog blijven in Winkelcentrum Zuidplein 10 Ondanks het ongelooflijk prachtige nazo- merweer is alles wat met het najaar te maken heeft in het Winkelcentrum Zuidplein weer ak- tueel. Veel winkels hebben een modernisering ondergaan, niet alleen qua uiterlijk, maar zeker ook voor wat betreft het assortiment. Winkel centrum Zuidplein heeft 't weer! Een veertigtal modewinkels puilen uit van de laatste najaars- en wintermode en alles wat daar min of meer mee te maken heeft. U vindt wat u zoekt in het Winkelcentrum Zuidplein, dat is ze ker. U kunt veilig winkelen in een overdekt en verkeersvrij winkelcentrum met maar liefst 150 winkels inklusief een gemoderniseerde Vroom Dreesmann, een qua assortiment uitgebreide Hema en een opvallende najaarskollektie bij Peek Cloppenburg. Niet alleen gezellig winkelen maar ook voor de dage lijkse boodschappen kunt u in het Winkelcentrum Zuid plein terecht. U kunt zonder zorgen de kinderen meene men, uw auto overdekt parkeren in een overdekte par keergarage met maar liefst 1560 plaatsen die met trap penhuizen en liften bereikbaar zijn. Zowel de bussen van het streekvervoer hebben hun eindpunt in het Winkelcentrum Zuidplein evenals stads bussen. Steeds meer mensen vanuit Spijkenisse en omge ving bezoeken het winkelcentrum met de nieuwe metro lijn 'de Zuidplein-lijn'. De ZWN-bussen uit de Hoekse Waard, Voorne Putten, Rozenburg, Flakkee, Zeeland en Noord-Brabant stoppen voor de deur van Neerlands een na grootste overdekte winkelcentrum. Nu de winter voor de deur staat is het meer dan aan trekkelijk om zowel boodschappen te doen in het over dekte winkelcentrum en zeker om eens gezellig te winke len. Geen last van drukke verkeersaders of ander verkeer. Op niveau is het uiterst comfortabel winkelen en bood schappen doen in het Winkelcentrum Zuidplein. En of dit alles nog niet genoeg is Winkelcentrum Zuidplein is het meest attractieve winkelcentrum van Nederland want er is iedere week wel iets te doen. Twee maal per maand het succesvolle Zuidplein Winkelspel en een scala van artiesten en shows maakt het Winkelcen trum Zuidplein zo langzamerhand meer dan populair bij het publiek uit de direkte omgeving en vanuit de regio. Kortom, Winkelcentrum Zuidplein heeft alles wat je hartje begeert! Een van de bestuursleden van de ondernemersvereni ging Zuidplein is de bedrijfsleider van de Hema Jan Stegers. Hij bekleedt de funktie van vice-voorzitter en te vens voorzitter van de PR-commissie. Uit een recentelijk gehouden onderzoek in de direkte en indirekte regio van Zuidplein is gebleken dat het pu bliek het enorm op prijs stelt dat er in het winkelcentrum Zuidplein altijd iets te doen is. Jan Stegers is de tweede bedrijfsleider van de Hema binnen het bijna veertienja rig bestaan van het Winkelcentrum Zuidplein. Winkelspel Festiviteiten Aktualiteit Festiviteiten aan de lopende band Een mooie kreet natuurlijk maar is dat ook zo? We vragen het aan Coby Roos en haar dochter Daphne uit Numansdorp, zo'n slordige 20 kilometer ten zuiden van Rotterdam. Stap maar in de auto, de bus of in de metro; droogl blijft u gegarandeerd! Zowel de bussen als de metrol stoppen in het Winkelcentrum Zuidplein en auto's kun nen de overdekte parkeergarage inrijden. In november al worden verschillende plannen uitge werkt om het winkelcentrum begin 1986 in fases op ver schillende onderdelen te renoveren. Op het programma staat o.a. de markt en de verschil lende loopgangen in het winkelgebied. Meer daglichten een moderne kleurstelling zullen worden gerealiseerd. 'Het kan best zijn dat Hengelo door Veronica als de schoonste stad van Nederland wordt bestempeld. We gunnen deze stad echt wel deze erkenning. Winkelcen trum Zuidplein is een van de schoonste overdekte win kelcentra in Nederland,' aldus Peter van Dijken, de tech nisch en administratief beheerder van het winkelcen trum. PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 10 OKTOBER 1985 (Advertentie) 'Het publiek dat ons Winkel centrum bezoekt komt hier om te winkelen en om boodschap pen te doen. Zij zijn het die in feite bepalen wat nu wel of niet wenselijk is en dat is iets dat we met de overige bestuursleden van de Ondernemersvereniging Zuidplein nauwkeurig in de ga ten houden. Winkelcentrum Zuidplein heeft een gigantisch aantrekkelijk assortiment en wordt door bijzonder veel con sumenten als een 'Uitplein' er varen. Vandaar dat we alles in het werk stellen om hen in hun wensen tegemoet te komen want werken in een winkelcentrum is in feite een soort compositie van vraag en aanbod. Als we Zuidplein vergelijken met andere overdekte winkel centra durven wij gerust te stel len dat Zuidplein een grootscha lig aanbod kent. Het 'produkt winkelcentrum' is zeker voor Nederlandse begrippen opti maal. Makkelijk bereikbaar, schoon, overdekt en vooral gezellig. Een van onze 'succesnum mers' is het Zuidplein Win kelspel. Een uitgekiend spel voor de consument dat nu al Deze formule zorgt ervoor dat het winkelend publiek mee kan doen aan dit spel waarvoor aantrekkelijke prijzen vanuit de Ondernemersvereniging en sponsorprijzen beschikbaar worden gesteld. Minstens twee zaterdagen per maand wordt dit spel gespeeld en de belangstelling hiervoor is groeiende. In het Winkelcentrum Zuid plein komen jaarlijks meer dan 15 miljoen bezoekers. Verschil lende ondernemers zoals ook groot-winkelbedrijven timme ren behoorlijk aan de weg even als de marktlieden van de over dekte dagmarkt. Voor de muzikale omlijsting zorgt het Zuidplein Huisorkest oftewel The Dixie Dogs. Walter Perkins is de presentator en sa men met de heer Slobbe van American Import House zijn zij de uitvinders van dit pu- Aanstaande vrijdag is er in samenwerking met Randstad edities het 'Snorrenfestival'. Al enkele weken lang hebben snor dragers die City Zuid lezen zich op kunnen geven voor deze lu dieke wedstrijd. weer bijna een jaar als bijzonder aantrekkelijk mag worden bestempeld. In het begin hebben we er van alles aan gedaan om in nauw overleg met Bijzondere Wetten van de gemeente dit spel mogelijk te maken en dat is gelukt. blieksspel dat in feite een quiz is met veel prijzen. In 1986 gaan we dit spel meer attraktief uit bouwen om ervoor te zorgen dat het een 'bestseller' wordt wat het nu in werkelijk al is. Om 19.00 uur start de finale en een tiental snordragers zullen verschillende testen op het po dium in de centrale hal moeten afleggen zoals moorkop hap pen, bier drinken en haring eten en dat allemaal op een zodanige wijze dat et. niets in de giganti sche snorwerken van de fina listen blijft hangen. Ook wordt door een jury gekeken naar de meest verzorgde snor, de langste ende schoonste. Deze finale wordt gepresenteerd door Wal ter Perkins en muzikaal omlijst door o.a. The Dixie Dogs, Nico Haak en de dansgroep La Popeldancantoy. Een loterijaktie op initiatief van de Deelgemeente Charlois en Randstadedities moet zorgen voor voldoende fondsen om cir ca 80 Joegoslavische kinderen een Nederlandse vakantie aan te bieden. Op zaterdag aanstaande zal de finalist van het TV-Platen- gala The New Jersey Mass Choir optreden om 12.00 uur tijdens het Zuidplein Win kelspel. Op zaterdag 19 oktober van 09.00 tot 12.30 uur is het weer 'Zachterdagochtend Voordeel Aktie' geblazen. 'Hieraan doen weer veel winkels mee en het is beslist de moeite waard tijdens deze uren het winkelcentrum te bezoeken', aldus Stegers. Niet alleen in oktober staat Zuidplein bol van de akties In november is er heel veel live-muziek in het winkelcen trum en op vrijdagavond 29 no vember komt Koos Alberts. Op 14, 15 en 16 november is er de Rothmans Rally en Rensportshow evenals een Re nault Sport Show met veel bezienswaardigheden. Begin december, om precies te zijn vrijdag 6 en zaterdag 7 de cember is er een gigantische kunstmarkt. We trachten het ni veau op een zodanig peil te hou den dat er echte kunst is. Hoogtepunt in december is een optreden van Lee Towers op donderdagavond 19 december met een speciaal Kerstrepertoir. De koopavonden voor Sint Ni- colaas en Kerst kennen verschil lende gezellige attrakties. Kort om, teveel allemaal om op te noemen' aldus Jan Stegers die een gigantisch draaiboek doorbladert. In vergelijking met dit jaar zal 1986 nog meer leuke akties ken nen dan dit jaar. Met steun van de P&A Groep uit Gouda die voor de coördinatie zorgt en het reklamebureau van John van Hoek wordt 1986 zeker voor het publiek weer een gezellig jaar vol met attrakties en festi viteiten. 'Regelmatig komen wij ge zellig met z'n tweetjes naar Zuidplein. Er is altijd wel wat te doen en het is echt wel 'een uitje' zo af en toe. Lekker kijken bij Lipstick en Foxy Fashion en we zijn al een keer bij Rinck Brillenpaleis ge weest. Niet zozeer voor onszelf maar het is zo'n prachtige win kel. Vandaag zijn we op Zuid plein voor schoenen en we zijn gelukkig geslaagd. Wat 'n win kels hier op schoenengebied. Het wordt zelfs erg moeilijk om een keus te maken. Ook voor de dagelijkse boodschappen komen we hier. De Hema bijvoorbeeld heeft een geweldige vleeswarenafde- ling en ze worden steeds geva rieerder met het assortiment ter wijl de Worstenkoning of zoiets op de markt een geweldig aan bod heeft. Voor hun een gerusstelling want ook Gerard Joling komt in Zuidplein terug voor een optre den medio november. Plannen voor meer TV-artiesten in no vember staan op stapel maar dat is korte termijnwerk dus let op de publikaties in Zuidplein. Geen nattigheid bij het win kelen en boodschappen doen in het Winkelcentrum Zuidplein; wat wil je nog meer zolang er een 'R' in de maand is! We hebben het voor u nog eens nagelopen. Dit zijn de bus- en metrolijnen die u geriefelijk brengen naar Neerlands een na grootste overdekte en meest ge zellige winkelcentrum R.E.T. 68 Heij plaat W.N. 140 Kralingse Zoom 69 Pernis 142 Dordrecht 69/74 Hoogvliet 143 Ridderkerk 70 Klara-ziekenhuis 144 Dordrecht 71 IJsselmonde 154 Utrecht 75 Groenehagen 156 Gorinchem 76 Groenehagen 157 Gorinchem Z.W.N. 160 Goudswaard 161 Oud-B. 162 Oud-B. 163 Oud-B. 178 Oud-B. (ochtend- en avondspits) 162 Goudswaard (spitsdienst) 164 Zuid-B. 167 Strijen 133 Westerschouwen 136 Ouddorp 'Met een ploeg van twintig vaste krachten wordt dagelijks het winkelcentrum schoonge- houden en worden de technische installaties nagelopen. We zijn er zelfs in geslaagd om het ener gieverbruik middels een compu teranalyse belangrijk terug te brengen en dat geeft voor de be trokken technici een tevreden gevoel. Er gebeurt van alles ach ter de schermen in het winkel centrum waarvan het publiek waarschijnlijk geen weet heeft. Een enthousiaste ploeg van har de werkers zorgt voor het dage lijks gebeuren in en rond het winkelcentrum, al dan niet in nauwe samenwerking met de ge meentelijke diensten, politie en ondernemers. Ook onze medewerking aan de promotionele akties van de winkeliers is behoorlijk te noe men. Alleen al de opbouw van podia, test van geluid, belich- portalen, deuren e.d. iedere dag dan konden we een hele pagina vullen, en dat is niet de bedoe ling' aldus Van Dijken. 'We zijn er toch wel trots op dat ons winkelcentrum na een laatste publieksenquête als bij zonder schoon werd ervaren. Het gebeurt wel eens dat er wat vuil ligt op het winkelplateau maar dan bellen vaak de winke liers op om het op te ruimen en dat is nu een voorbeeld van een fijne mentaliteit om er met z'n Na de opening van Mac Do nalds in het voorjaar is vorige maand de modernste winkel vat Rinck Brillen geopend. Eet werkelijk indrukwekkende all round winkel staat de konsu- ment tot haar of zijn beschik king. Werkelijk alles op het ge bied van brillen, kontaktlenzet en alles wat daar mee te makel heeft staat de konsument tej dienste. Een fantastisch brillen paleis dat de moeite waard is oit te bezoeken. Op 4 oktober is de PTT pó mafoon tele-winkel geopend Met een scala aan aktiviteiteni dit niet onopgemerkt aan tó publiek voorbij gegaan. 'laat eens wat van je horen'i- hier meer dan aktueel, zeker it aanmerking genomen de enof me hoeveelheid van communi catieve mogelijkheden van ee' van Neerlands meest modern Primafoon Tele Winkels. Ook deze winkel is weer ea bezoek waard in het bij de tijds Winkelcentrum Zuidplein. op, vergt de nodige aandacht. Als we in details zouden treden ten aanzien van het openen en sluiten van de lifthuizen, trap- kelcentrum schoon blijft. In 1986 start een aktie op het pu bliek gericht om mee te werken aan een schoon winkelcentrum waarvoor leuke prijzen beschik baar worden gesteld. Maar nu alvast willen wijs dereen erop wijzen dat winte centrum Zuidplein voldoend afvalbakken heeft geplaatj waar een ieder zijn vuil in kwij kan wanteen schoon winte centrum draagt bij in het geze lig winkelen en boodschapt doen want we zijn tenslotte z ker als Rotterdammers el schoon volkje of niet soms?' dus Van Dijken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 10