Zwemmers Koewacht winnen eerste wedstrijd Drukker D. A. Dane legt spoedig zethaak neer Echtpaar Moens in Sluis zestig jaar getrouwd Schenking wordt omgezet in biljart voor bejaarden Commissie muziekvereniging Breskens onderzoekt terugkomst van dirigent Wissel Zeeuws- yiaamiermt THOEN EN MARTENS UITBLINKERS NA 40 JAAR DRUKWERK BIJ LIMOVI Echtgenote Inbraak in kantine Westdorpe Kleingeld uit dorpshuis in Aardenburg gestolen Drumband Breskens in de prijzen Tennisseizoen Hulst afgesloten f Bijeenkomst vrouwen in overgang Goes Bijeenkomst vrouwen in overgang Goes Rolling Stones- avond Sas van Gent Kaarting Oostburg Ambtenaar Oostburg in radioprogramma over creatief taalgebruik SCHOENHANDEL VASSEUR gemeente GEMEENTE OOSTBURG DINSDAG 1 OKTOBER 1985 TERNEUZEN De zwemclub Koe wacht heeft in het zwembad te Ter- neuzen de eerste ontmoeting in de landelijke jeugdzwemcompetitie met ruim verschil gewonnen. Het team van trainer José van de Berghe komt met de ploegen van Scheldestroom, de Braakman en de Schelde uit in een van de poules voor de 4e divisie. De ploeg van Koewacht wordt vooral gedragen door Anton Thoen en Silvio Martens, die op enkele onderdelen zelfs voor een dubbele overwinning zorgden hetgeen weer veel punten opleverde. De Schelde heeft het verlies van Ron nie Babijn hij vertrok naar de Bruinvis uit Sas van Gent niet kunnen compenseren. Trainer Jac ques van der Hooft: „Ik kan beslist niet ontevreden zijn met de tweede plaats. Het verlies van Ronnie Babijn, die voor de Schelde toch een top- kracht was, hebben we niet kunnen opvangen met onze jeugdige deelne mers. Zij hebben het zonder meer goed gedaan maar Anton Thoen en Silvio Martens trekken met zijn twee ën grote 'gaten', die dan ook nauwe lijks meer zijn te 'dichten'. Dat dit verhaal klopte bleek wel op de 200 meter wisselslag waar het Koewacht- se duo maar liefst 40 seconden winst behaalde op de ploeg uit Temeuzen. Vreugde dus in het Koewachtse kamp waar ook Auk de Maat voor twee overwinningen zorgde. Scheldestroom deed het minder goed dan werd verwacht. Deze ploeg mist goede krachten in de leeftijdsgroep onder de 16 jaar. De officieuze einduitslag luidde: 1 zwem club Koewacht 3297,6 seconden, 2 de Schel de (Temeuzen) 3329, 2, 3 de Braakman (Hoek) 3399,2, 4 Scheldestroom (Breskens) 3423,1. De uitslagen zijn: meisjes: 100 m vlinder slag, geb. 1969 en later: 1 Heidi Luteyn, Scheldestroom 1.21.5, 2 Miranda Aamout- se. Scheldestroom, 1.24.8, 3 Marise Kanse, Braakman, 3.00.1; 200 m wisselslag, geb. 1971 en later: 1 Anousschka Bertram, ZCK, 2.47.9, 2 Lisette Kanse, Braakman, 2.47.9, 3 Esther Cruson, Scheldestroom, 3.00.1; 100 m schoolslag, geb 1973 en later: 1 Heieen GOES - In het vrouwenontmoetings centrum Jet aan de Zusterstraat in Goes wordt vrijdag 4 oktober een bijeenkomst gehouden voor vrouwen in de overgang. Het is de bedoeling de behoeften te peilen voor een nieuwe VIDO-groep, waarin vrouwen die pro- belemen ondervinden als gevolg van de menopauze zichzelf en elkaar kun nen helpen. De bijeenkomst begint om 9.30 uur. Ramselaar, Braakman. 1.31.1, 2 Floor Kuk- ken. Braakman, 1.33.9, 3 Claudia Dekker, Schelde, 1.35.2; 100 m vrije slag, geb. 1971 en later: 1 Lisette Kanse, 1.08.8, 2 Esther van de Weele, Schelde, 1.12.7, 3 Miranda Aarnoutse, 1.13.5; 100 m rugslag, geb. 1969 en later: 1 Heidi Luteyn, 1.19.7, 2 Helma Wesdijk, Braakman, 1.20.8, 3 Jeanette Leu- nis. Schelde, 1.21.5; 100 m schoolslag, geb. 1971 en later: 1 Anousschka Bertram, 1.32.2, 2 Floor Kukken, 1.34.2, 3 Isabel Cornells, Scheldestroom, 1.34.3; 4x 100 m wisselslag est., geb. 1969 en later: 1 Braakman, 5.27.4,2 Scheldestroom 5.47.0, 3 Schelde 5.49.7; 100 m rugslag, 10 jaar: 1 Carolien Risseeuw, Scheldestroom, 1.33.0, 2 Bianca v. d. Hey- den. Schelde, 1.37.2, 3 Ilse de Jonge, Schel destroom, 1.37.7; 100 m schoolslag dames: 1 Liesbeth Dekker, ZCK. 1.24.5, 2 Wendy van Vugt, Braakman, 1.30.5, 3 Marjoleen Aal- bregtse, Scheldestroom, 1.34.1; 100 m vrije slag, 10 jaar: 1 Bianca v. d. Heyden, 1.24.1, 2 GOES - In het vrouwenontmoetings centrum Jet aan de Zusterstraat in Goes wordt vrijdag 4 oktober een bijeenkomst gehouden voor vrouwen in de overgang. Het is de bedoeling de behoeften te peilen voor een nieuwe VIDO-groep, waarin vrouwen die pro- belemen ondervinden als gevolg van de menopauze zichzelf en elkaar kun nen helpen. De bijeenkomst begint om 9.30 uur. Ilse de Jonge, 1.27.3, 3 Carolien Risseeuw, 1.27.4; 100 m vlinderslag dames: 1 Esther Haak, ZCK, 1.18.0, 2 Liesbeth Dekker, 1.18.6, 3 Diana de Rijbel, ZCK, 1.25.8; jongens: 100 m vrije slag, geb. 1969 en later: 1 Anton Thoen, ZCK, 1.01.7, 2 Silvio Mar tens, ZCK, 1.04,1, 3 Paul van Meyl, Schelde, 1.04.2: 100 m vlinderslag, geb. 1971 en larer: 1 Arno v. d. Berghe, ZCK, 1.18.4, 2 Edward Dekker Kleyn, Schelde, 1.22.7, 3 Bram v. d. heuvel, Scheldestroom, 1.25.5; 100 m rug slag, geb. 1973 en later: 1 Auk de Maat, ZCK, 1.27.5, 2 Thierry de Smet, Schelde stroom, 1.31.3, 3 Tijl Vercauteren. Schelde, 1.35.3; 100 m schoolslag, geb. 1969 en later: 1 Anthon Thoen. 1.15.5, 2 Jeroen Kapteyn, Braakman. 1.20.7, 3 Arjan Dekker, ZCK, 1.21.7; 200 m wisselslag, geb. 1969 en later: 1 Anton Toen, 2.35.2, 2 Silvio Martens, 2.44.6, 3 Jeroen Kapteyn, 2.50.4: 100 m rugslag. geb. 1971 en later: 1 Misja Acke, Schelde, 1.19.2. 2 Stefan Veraart, Scheldestroom, 1.19.7. 3 Edward Dekker Kleyn, 1.25.5: 100 m vrije slag, gb. 1973 en later: 1 Auk de Maat, 1.12.12, 2 Tijl Vercauteren 1.20.8, 3 Danny Vonhout, Braakman. 1.21.9; 4x 100 m wisselslag est., 1969 en later: 1 ZCK. 5.10.1, 2 Schelde, 5.35.4. 3 Scheldestroom. 5.54.3; 100 m vrije slag, 10 jaar: 1 Brian Amesz, Schelde, 1.23.3, 2 Peter Verdunnen, ZCK, 1.23.7, 3 Evert de Maat, ZCK, 1.26.1; 100 m vlinderslag, heren: 1 Peter van de Ruit, Schelde, 1.08.2, 2 Hans Murre, Schel de, 1.13.7, 3 Wim den Engelsman. ZCK, 1.14.9; 100 m rugslag. 10 jaar: 1 Brian Amesz.. 1.38.0, 2 Evert de Maat, 1.46.5, 3 Carlo Cornells. Scheldestroom, 1.47.5: 100 m schoolslag heren: 1 Martin van de Hooft, Schelde, 1.19.1,2 Peter van de Ruit, 1.19.2,3 Tonnie Vinke, Scheldestroom. 1.26.9. BRESKENS/GROEDE Het bestuur van de muziekvereniging 'Uit het volk-Voor het volk' Breskens en Een dracht maakt Macht uit Groede heeft een commissie van goede diensten ingesteld die moet onderzoeken of een terugkeer van dirigent Raymond de Cock mogelijk is. Hiermee komt het bestuur enigszins aan de wens van haar leden tegemoet, die zoals gemeld pas na het ontslag van hun dirigent op de hoogte werden ge bracht. Een groot deel van de leden was tegen dit besluit van het bestuur. In de commissie zitten de heren I. de Hulster, ere-voorzitter van de muziek vereniging, J. Vergouwe, wethouder in de gemeente Oostburg en de heer J. de Witte, adviseur van de KNF, Wet houder Vergouwe zei alles in het werk te willen stellen om de muziekvereni ging bij elkaar te houden. Hij vertelde, dat hij samen met De Hulster met enkele bestuursleden heeft gesproken en ook met dirigent De Cock. Volgens Vergouwe is deze laatste bereid terug te keren naar de muziekvereniging mits één bestuurslid uit de vereniging stapt. Vergouwe hoopt, dat het alle maal goed komt. „Het zou een ramp zijn, als dit zo moest aflopen", aldus de wethouder. De commissie en het bestuur van de muziekvereniging hebben afgespro ken, dat de aangekondigde vergade ring op maandag 7 oktober verzet zal worden naar maandag 14 oktober. Dit, omdat niet te verwachten valt, dat het onderzoek op zeer korte ter mijn kan worden afgerond. De voor zitter van de muziekvereniging Jan Maat wilde gisteravond geen com mentaar geven. SCHERPENISSE "Onvermoeibare arbeid overwint alles". Labor Impro- mis Omnia Vicet. Afgekort tot Limo- vi is het de naam van de drukkerij aan de Dorpsweg nummer 11 in Scherpenisse sinds 1937. De spreuk is het handelsmerk van een eenmansbe drijf. Die ene man is de heer D. A. Dane die op 1 oktober veertig jaar bij Limovi in dienst is. Een maand later stopt Dane met het ambacht als hij gebruik maakt van de VUT. „Al die jaren heb ik het werk met liefde gedaan; letters zetten, vormen slaan, papier snijden, persen instellen en bedienen, proefzetsels maken, cor rigeren, vergaren, hechten, tot het verzendklaar maken van het druk werk". Dat valt niet altijd mee want sommige klanten willen als ze het drukwerk vandaag bestellen dat het niet gisteren maar liever nog eergiste ren klaar wordt gemaakt". In mei 1945 kwam Dane op twintigja rige leeftijd terug uit Dordrecht waar hij geëvacueerd was geweest. „Op het eiland kon je toen sloten uit gaan graven bij de Heidemij, daar had ik geen zin in. Op een dag ging ik bij Verkerke, de eerste eigenaar van Li movi, een filmrolletje kopen. Hij vroeg of ik in de drukkerij wilde komen werken. Dat heb ik gedaan en ik weet nog goed dat ik de trapdegelpers moest schoonmaken omdat die in tien centimeter water had gestaan als ge volg van de inundatie van het eiland door de Duitsers". Het allereerste zetsel dat hij moest maken betrof een verklaring, afgege ven door het distributiekantoor, waarmee een gezin een paar klompen, een overall of een schort bij een winkelier kon kopen. „Letters zetten op een zethaak daar deed ik toen bijna een dag over wat ik nu in een half uur doe. In het begin moest je zoeken in die letterbakken, nu weetje ze blindelings te vinden. In die veertig jaar heb ik maar één keer een letterbak laten vallen. Al die korpsen lagen over de vloer, kilo's letters die ik in mijn eigen tijd moest oprapen". Drukken met de trapdegel pers betekende dat met de ene hand het onbedrukte kaartje in de machine moest worden gelegd om het er met de andere hand bedrukt weer uit te halen terwijl met de voet de pers aan de gang werd gehouden. In 1952 was dit niet meer nodig toen een automa tische inlegmachine voor de trapde gelpers en een Polygraaf cilinderpers werden aangekocht. Uit de letterbakken die als smalle laden in de kasten staan kan de klant een keuze doen, van een Vette Annon ce, een Royal Antiek Corps tot een Magere Nobel Cursief. „Voor winkeliersverenigingen heb ik veel zegels gedrukt, maar ook bid prentjes voor een particulier uit Am sterdam, rekeningen, enveloppen, ge boortekaartjes en het boekje 'Mee- krabbels' van Annie van Dalen. Van 1974 tot 1984 is typograaf Dane terzijde gestaan door zijn echtgenote. „Het was natuurlijk makkelijk dat ik mee kon werken", legt mevrouw Da- Burgemeester mr J. Asselbergs links i van Sluis feliciteert het echtpaar Moens met hun zestigjarig huwelijk. ne uit: „De ene keer was er werk voor twee uur, dan stopte ik, de andere keer voor vier uur, meestal deed ik vergaren of hechten, ponsen en kaar tjes vouwen en alleen maar 's mid dags zodat ik ook tijd voor het huis houden had". B. A. K. Verkerke ging in 1969 met pensioen en vertrok naar Goes, de zaak werd overgenomen door W. Hey- boer, eigenaar van de gelijknamige boekhandel in Sint-Annaland. Naast de in 1964 aangekochte 'Heidelber- ger', een degelautomaat, bedient Da ne sinds zes jaar ook een offsetpers. „Het is een hele overgang van boek druk naar Offset, je kan ook zeggen van hoogdruk naar vlakdruk, het is een heel ander procédé", zegt Dane. „Kijk hier ligt een opdracht voor kerstkaarten van iemand die weet dat ik er over een maandje mee stop, die wil ze alleen door mij gedrukt heb ben...". D. A. Dane bij de oude Heidelberg pers. SLUIS Het echtpaar Jozefus Moens en Celina Verstringhe in Sluiis vier de maandag het zestigjarig huwe lijksfeest. In de morgenuren kwam burgemeester mr J. Asselbergs de zesde burgemeester die de jubilaris sen in Sluis meemaken, in gezelschap van gemeentesecretaris J. de Broek en de wethouders J. du Fossé en H. Lokerse het echtpaar gelukwensen. Naast de vele bloemen en gelukwen sen waren er telegrammen van konin gin Beatrix en de commissaris van de koningin in Zeeland, dr C. Boertien. Mevrouw Moens werd 9 januari 1903 geboren in Eede en haar man zag 29 maart 1902 het levenslicht in Sluis. Het echtpaar heeft vier kinderen, vijf kleinkinderen en één achterkleinkind. Vanaf zijn tiende tot zijn zevenentwin tigste jaar werkte de jubilaris bij de boer. Daarna was hij 27 jaar in dienst van Het Vrije van Sluis. Mevrouw Moens werkte vanaf haar twaalfde jaar als boerenmeid. Op twintigjarige leeftijd ging ze in vaste betrekking op de boerderij bij S. van Vooren in Sluis. Na de trouwdag heeft het echtpaar 33 jaar op de Ronduit in Sluis gewoond. Nu woont het echtpaar alweer 27 jaar in de Sint Annastraat. Mevrouw Moens heeft tot haar 63ste jaar buitenshuis gewerkt. In de begin jaren van haar huwelijk iedere dag, later een paar uur per week. Haar grootste hobby's zijn brood bakken en zingen. De hobby's van de heer Moens zijn de moestuin, 'duiven en fietsen. Hij is al meer dan zeventig jaar dui venmelker en speelt nog altijd mee in de kring West-Zeeuwsch-Vlaanderen. Op de fiets legde hij al vele duizenden kilometers af. Zijn moestuin van 50 roe spit hij nog als dertig jaqr geleden, vertelt zijn vrouw niet zonder trots. Het is nu een beste tijd, jammer dat veel mensen die zo verknoeien, menen de echtelieden afkeurend. „In onze tijd", zegt de heer Moens, „kon je als zesjarige in de vakantie zes weken koeien wachten en daar kreeg je twee broden voor. Ik heb het ook nog WESTDORPE In de kantine van voetbalvereniging Ria in Westdorpe is in de nacht van zondag op maandag ingebroken. De dader(s) kwam(en) binnen door een deur te forceren. Er is niets uit de kantine meegenomen. AARDENBURG Onbekenden heb ben ingebroken in het dorpshuis aan de Westmolenstraat te Aardenburg. Er werd wat kleingeld ontvreemd, een fles cognac en chocolade. De inbraak werd gepleegd tussen afgelopen vrij dag en maandagmorgen. BRESKENS De drumband van de muziekvereniging Breskens/Groede heeft op een concours in Huissen bij Arnhem zondag een tweede plaats behaald. De drumband, onder leiding van Pe ter Pielaat, kwam uit in de introduc tiedivisie. Ze behaalden 264 punten en daarmee een tweede prijs. Door deze prestatie mag de drumband volgend jaar uitkomen in de derde divisie. SAS VAN GENT Voor het vierde achtereenvolgende jaar wordt in Sas van Gent een Rolling Stones-avond gehouden. Zaterdag (5 oktober) is café De Watergeus aan de Gentse- straatpromenade het decor voor de verkiezing van de Stonesfan 1985 en de Stones-out-quiz. Ook wordt een videoband met diverse clips van de Stones vertoond. De Rolling Stones-avond begint om 20.00 uur. meegemaakt dat we thuis in een gezin met acht kinderen één haring deelden met zijn drieën. En elke dag 25 kilo meter fietsen naar je werk was toen ook heel gewoon", weet hij zich te herinneren. Toch heeft het harde werken de heer en mevrouw Moens geen kwaad gedaan, zeggen ze zelf. Hij leest nog elke dag zonder bril de krant. Zij bestiert zelfstandig het huishouden. Het zestigjarig huwe lijksfeest is in besloten kring gevierd. HULST Met het jaarlijkse slottoer nooi heeft tennisvereniging 'Hulstei Ambacht' uit Hulst het seizoen afge sloten. In totaal waren er 42 paren van de partij die alleen gemengddut bel partijen speelden. Na afloop werd het aantal gewonnen games opgeteld en daaruit bleek dat Loes Fermont als beste dame uit de bus kwam, terwijl Peter Molthoff dit I bij de heren was. De poedelprijzen gingen naar Harrie van Ommen en E Kouijzer. Na afloop was er een feest- avond waarbij de deelnemers zich tel goed konden doen aan gekookte mos :j selen. OOSTBURG De algemene kaait club te Oostburg hield een wedstrijd waaraan 44 kaarters deelnamen; 3i| om te jokeren en 13 om te bieden. De uitslagen: bieden: 1 L. Matthijs, punten, 2 N. Versluys 80. 3 J. Schouten 781| A. Hubregtsen 77, 5 S. Ekkebus 75; jokeren 1 mevrouw Velde-Leenhouts 47, 2 J. Wijns bergen-Jansen 50, 3 mevrouw Bron-Leen houts 56, 4 mevrouw Schieman 57, 5 me vrouw Koets-Minnaart 58. De volgendf kaarting vindt plaats op 25 oktober. OOSTBURG - De Oostburgse trouw ambtenaar J. Kollaard speelt woem dag een hoofdrol in het radiopro gramma van de RVU (Radio Volksv- niverstiteit). Thema van de uitzendw, is creatief taalgebruik. In het pro gramma, dat 13 september werd opge nomen, zijn twee trouwtoespraker van Kollaard te horen. De RVU sendf; uit van 10.00 tot 10.30 uur op Hilvetl: sum 5. HULST De schenking van tassenfabrikant Da Silva-Van Dorsselaer uit Heikant aan de gemeente Hulst zal voor een belangrijk deel besteed worden aan de aanschaf van een biljart voor de soosbijeenkomsten van bejaarden en gepensioneerden in Heikant. Naar schatting gaat ongeveer 6000 van de 10.000 gulden hieraan op. De betrokken partijen, A. van Dorsselaer, de ouderen in Heikant en*de gemeente, zijn allen tevreden met de bestemming Al is Van Dorsselaer, directeur van de tassenfabriek, van mening dat het wel lang heeft geduurd voordat die gevonden is. Van Dorsselaer besloot ruim voor de viering van het vijftigjarig bestaan van zijn bedrijf 10.000 gulden beschikbaar te stellen aan de gemeente voor de kern Heikant. De viering was 17 augustus. De raad dieride evenwel eerst de schenking te aanvaarden. Aangezien er in juli geen raadsvergadering was, gebeurde dat pas eind augustus. Nu moeten alleen gedeputeerde staten van Zeeland nog hun fiat geven aan de schenking. Daarna kan het biljart naar Heikant komen. Van Dorsselaer: ..Het komt allemaal een beetje laat. Eigenlijk is de viering van het vijftigjarig bestaan allang voorbij. Het zegt nu niet zoveel meer". Wel meent de directeur dat de bestemmingeen biljart voor de bejaarden, een goede is. „Het is prachtig voor ze en daarom heb ik er ook vrede mee", aldus Van Dorsselaer. „Waar het mij om gaat: de mensen hebben tegenwoordig niet zoveel meer te besteden. Dus dacht ik dat ons bedrijf wel iets aan de bevolking van Heikant kon bijdragen...". Met dankbaarheid voor wat hij met liefde voor ons gedaan heeft en geweest is delen wij u met droefheid mede dat de Heere plotseling uit ons midden heeft weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, zoon, schoonzoon, broer, zwa ger en oom ISAAC BOUDEWIJN VAN DER SLIKKE echtgenoot van Josina Catholijntje Brakman op de leeftijd van 49 jaar. IJzendijke: J. C. van der Slikke-Brakman Wim Conny Breskens: W. A. van der Slikke Groede: C. Brakman S. M. Brakman-Leenhouts Kesteren: B. van der Slikke B. van der Slikke-du Fossé en kinderen Vlissingen: A. du Fossé-van der Slikke en kinderen Groede: C. J. Brakman T. C. Brakman-Dhont 4515 SB IJzendijke 30 september 1985 Watervlietseweg 32 De teraardebestelling zal D.V plaatsvinden op donderdag 3 oktober om plm. 14.15 uur op de algemene begraafplaats te IJzendijke. Hieraan voorafgaande wordt een rouwdienst gehouden in de N.H. Kerk te IJzendijke, welke aanvangt om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in hotel 'Hof van Koophandel' te IJzen dijke. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelie ven deze aankondiging als zodanig te beschou wen. St.-Jansteen: Bergen op Zoom: Zeer bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons allen is geweest, geven wij u kennis, dat zacht en kalm van ons is heengegaan, na voorzien van de H.H. Sacramenten der Zieken, in de leeftijd van 81 jaar, onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder, overgrootmoeder, zuster, schoonzuster en tante RACHELLE E. M. APERS weduwe van Emilius F. van Daele Boekei: P. van Daele G. van Daele-Maenhout Mare en Caroline Luc A. van Daele J. van Daele R. van Daele-Ivens Andrea, Hans, Jennifer Evert en Ivon Hans Miriam en Kees Elvira Oostburg: J. de Bakker-van Daele Anita en John Frank en Ann Marian en Erik Chris St.-Jansteen: J. van Daele M. van Daele-de Kort Jacqueline en Lorenzo Patrick Leiden: E. van Daele C. van Daele-Martens Paul Frederic Heidi Fam. Apers en Fam. Van Daele 4564 BR St.-Jansteen, 29 september 1985, Baronieplein 21. De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag, 3 oktober a.s., om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Joannes de Doper te St.-Jansteen, waarna de begrafenis op het kerk hof aldaar. Samenkomst voor de uitvaartdienst aan de parochiekerk. Woensdag, 2 oktober, om 19.00 uur gebedsdienst in bovengenoemde kerk. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van St.-Liduinaziekenhuis te Hulst. Bezoekdag woensdag, 2 oktober, van 14.00 tot 15.00 uur en van 19.30 tot 20.30 uur. Ingang aan de voorzijde van het ziekenhuis. Gelegenheid tot condoleren in De Warande, Wilhelminastraat 43, St.-Jansteen, na de begra fenis. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvan gen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wegens sterfgeval donderdag 3 oktober de hele dag gesloten Brood- en Banketbakkerij J. V. DAELE Hoofdstraat 33, St.-Jansteen Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het toch nog onverwacht overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame vader JACOBUS JOHANNES VASSEUR echtgenoot van Magdalena Krina Swets op de leeftijd van 70 jaar. Axel: M. K. Vasseur-Swets Axel: P. C. Vasseur Axel: C. P. Vasseur A. van Henden Axel: A. F. Vasseur H. Vasseur-Emeleer 4571 GP Axel, 30 september 1985, Oosterstraat 68-56 De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag, 3 oktober a.s., om 14.45 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Vooraf wordt een dienst gehouden in de Neder lands Hervormde Kerk, die aanvangt om 14.00 uur. Zij die de dienst en de begrafenis wensen bij te wonen, worden verzocht tijdig aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in 'De Halle', na de begrafenis. Wegens sterfgeval is onze zaak donderdag a.s. de gehele dag gesloten INIoordstraat 33, Axel De burgemeester van de gemeente Temeuzen maakt bekend, dat het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland bij besluit van 30 juli 1985, nummer 918/171, 4e afd. rov., gedeeltelijk heeft goedgekeurd het door de raad van deze gemeente in zijn vergadering van 28 februari 1985 vastge stelde bestemmingsplan 'Hof Zeldenrust'. Goedkeuring is onthouden aan enkele gedeelten van de voorschriften van dit bestemmingsplan. Voormeld besluit van Gedeputeerde Staten van Zeeland en het gedeeltelijk goedgekeurde be stemmingsplan 'Hof Zeldenrust' liggen met in gang van 2 oktober 1985 gedurende een maand voor een ieder ter inzage op het stadhuis, afdeling algemene zaken (planologie), kamer 504. Aangezien niemand zich met bezwaren tot zowel de gemeenteraad als Gedeputeerde Staten van Zeeland heeft gewend, zijn alleen de gemeente raad, de inspecteur van de ruimtelijke ordening en zij, die bezwaren hebben tegen de onthouding van goedkeuring aan enkele gedeelten van de voorschriften, bevoegd beroep in te stellen bij de Kroon gedurende de bovenvermelde termijn van een maand. De beroepschriften dienen te worden gericht aan H. M. de Koningin en te worden ingediend bij de Afdeling voor de Geschillen van Bestuur van de yRaad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Temeuzen, 1 oktober 1985. De burgemeester voornoemd, C. Ockeloen. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Oostburg ma ken bekend, dat zij van plan zijn aan René Coltof Beheer B.V., Nieuwe Haven 2 te Zierikzee, vrij stelling te verlenen als bedoeld in artikel 19 van de wet op de ruimtelijke ordening en artikel 50, lid 8 van de woningwet, dit voor het oprichten van 5 winkels en 48 appartementen op een perceel gelegen in het noordwestelijk deel van het plan Nieuwvliet-Bad-Oost. De stukken, die betrekking hebben op de bouw plannen en de te verlenen vrijstellingen liggen met ingang van woensdag 2 oktober 1985 gedu rende veertien dagen ter gemeentesecretarie, sectie ruimtelijke ordening, Raadhuisplein 1 te Oostburg, voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn is een ieder bevoegd schriftelijk bezwaren tegen het verlenen van de vrijstellingen bij ons college in te dienen. Oostburg, 1 oktober 1985. Burgemeester en wethouders voornoemd, Mr. C. T. Spijkerboer, burgemeester. C. Geerse, secretaris. I

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 30