Peter van de Boogert bouwt met Steen aan de toekomst Mare Groosman snelste in de Oude Vaartloop Zeeuwse rallycrossers duelleeren in Engeland Zeeuws- Vlaamse superronde succes VOETBAL IN DE AFDELING sfeetrts OPVOLGER VAN WALTER VAN DUYSE van rlir&kte f abrieksverkoop OVER 210 KILOMETER Hansweertse Boys- Terhole 2-5 SDO - Dreischor 5-1 S uperstarwedstrijd in Koewacht Graauw - Schoondijke 0-0 Liberty-Groede 1-1 Cadzand-Duiv eland 2-2 Waarde-Spui 0-0 Voetbalvereniging in Sint-Jansteen hield jaarvergadering CORRIE DEKKER BESTE DAME IN TERNEUZEN Eons Warrens wint Be vrijdingsloop in Philippine Nieuwe leider in kaartkampioenschap DVV Zaamslag Uitdaging Bestekartikelen Kookpannen IMü extra laag geprijsd Komplete cassettes 25 tot 50% korting Keukengerei tot 70% korting Geschenkartikelen Servieswerk Speciale verkoopdagen (Koopavond geopend) Gratis Umam! Clubkampioenschappen Toerclub Kloosterzande Kaartingen DINSDAG 24 SEPTEMBER 1985 Grote overwinningen voor SDO en Terhole TERNEUZEN In de tweede klas van het afdelingsvoetbal heeft Terhole blijkbaar de opgaande lijn te pakken. In de uitwedstrijd tegen Hansweertse Boys behaalden de Zeeuws-Vlamingen een ruime zege (2-5). Ook SDO deed van zich spreken tegen Dreischor (5-1). Graauw en Schoondijke hielden het op een gelijkspel (0-0), evenals Groede in de uitwedstrijd tegen Liberty (1-1. Voor de zaerdagclubs Spui en Cad- zand was er ook een puntweekend. Spui veroverde het eerste punt (0-0) in de uitwedstrijd tegen Waarde en Cad- zand kwam tegen Duiveland na een 0-2 achterstand terug tot 2-2. Sluis- Heinkenszand werd afgelast. In de eerste helft liep Terhole vlot uit n aar een 0-3 voorsprong dank zij de gevaarlijke spitsen Gerard en Peter Dobbelaar (2x). Na rust deed Hans weertse Boys eerst iets terug (1-3), maar Louis de Rijke vergrootte via en vrije trap van 25 meter de marge weer (1-4). Drie minuten voor tijd kopte Marcel Verdunnen de stand naar 1-5 en in de allerlaatste minuut kon de thuisclub nog eens scoren (2-5). Een helft lang kon Drieschor de stand op 0-0 houden. In het begin van de tweede helft kwam SDO binnen enke le minuten op een 3-0 voorsprong. De wedstrijd leek een gelopen koers. Eerst scoorde Dreischor nog tegen KOEWACHT - In Koewacht is het afgelopen weekeinde een begin ges maakt met de 'superstar'-competitie. Dit winterprogramma was vorig jaar een groot succes. Voor deze tweede uitgave van de competitie hebben twee ploegen meer dan vorig jaar ingeschreven. De resultaten van de eerste wedstrijd dag zijn als volgt: Doelschieten (heren) 1 Harold Ver schuren; 2 Pascal Apers. Dames: 1 H. van Remortel; 2 D. Maenhout. Gaai- bollen (heren) 1 Gino Buys; 2 Fonny van Hove; 3 Mark van Gremberghe. Dames: 1 D. Maenhout; 2 A. de Vlieg- her. Balwerpen (heren): 1 Phil van Remortel; 2 Mark van Gremberghe; 3 Marco Ducheine. Dames: 1 H. van Remortel; 2 D. Maenhout. Tritsen (heren): 1 Chris Martens; 2 Fonny dé Vliegher; 3 Eddy Verschragen. Da mes: 1 M. Goossens; 2 M. de Waele. De eerste tussenstand: verenigingen: 1 VV Koewacht I; 2 VV Koewacht III; 3 Zeelandia; 4 VV Koewacht II; 5 Tovak (winnaar superstar vorig jaar). Individueel herèn: 1 Chris Martens WSC Koewacht 44 pnt.; 2 Wim den Engelsman Zwemclub Koewacht 45 pnt.; 3 L. Coone 57 pnt.; dames 1 D. Maenhout 163 pnt.; 2 Nancy van Ac ker 165 pnt.; 3 L. Buys 202 pnt. De tweede proef wordt op 5 oktober gehouden. (3-1), maar daarna liep de thuisclub verder uit naar een 5-1 eindstand. Jos d'Hont en Mark d'Hont scoorden elk twee keer en Werner Bisschop nam het andere doelpunt voor zijn reke ning. De Zeeuws-Vlaamse derby was aan trekkelijk. Alleen de doelpunten ont braken. Kansen zijn er overigens wel geweest voor beide teams. Van passel zag zijn kopbal tegen de lat belanden en Schoondijke verzuimde in de twee de helft het karwei af te maken. Tot twee keer toe verscheen een speler alleen voor de keeper. Graauw schrok toen echt wakker en domineerde in de tweede helft de wedstrijd. Maar uitge speelde kansen kwamen er niet meer. Een harde maar goed gespeelde wed strijd van beide kanten. Na 10 minu ten kwam Groede op een 0-1 voor sprong door Robbie Faes. Deze stand zou tot aan de rust gehandhaafd blijven. In de tweede helft maakte Liberty gelijk (1-1). Hoewel beide teams probeerden om tot winst te komen, bleef de stand ongewijzigd. Een wedstrijd met twee verschillende helften. In de eeste helft was Duive land de betere ploeg en na rust kwam Cadzand gevaarlijk opzetten. Duive land kwam door Ex-Zierikzeespeler Marco van der Have met twee kopbal len op een 0-2 voorsprong. Dit bete kende tevens de ruststand. In de tweede helftr ging de thuisclub meer risico nemen en het offensief werd beloond met een doelpunt van Peter Reinierse (0-1) na een voorzet van Piet Vercauteren. Een afstands schot van Jan van de luijster liet de doelman door zijn handen glippen wat de verdiende gelijkmaker (2-2) opleverde. Henk de Lijser zag nog een doelpunt afgekeurd. De Zeeuws-Vlamingen behaalden het eerste doelpunt in de lastige uitwed strijd tegen Waarde. De thuisclub was meer in de aanval, m aar Spui was via de counter niet geheel onge vaarlijk. Piet Penne had na de doel- puntenregen van de eerste wedstrij den gekozen voor Rini Roose als nieuwe laatste man. Het bleek een goede greep. Vlak voor tijd werd nog een doelpunt van Spui afgekeurd, omdat de scheidsrechter al gefloten had voor een overtreding van een speler van Waarde. SINT-JANSTEEN - De voetbalvereni ging Steen in Sint-Jansteen hield de jaarvergadering in de sportkantine. Na het openingswoord door voorzitter Ringoot keurden de vele aanwezigen de jaarverslagen goed van secretaris en penningmeester. Desalniettemin traden secretaris De Burger en pen ningmeester De Vlieger af - omdat zij periodiek aan de beurt waren - en stelden zich niet herkiesbaar. De ver gadering koos in hun plaats de heren B. Wesenpoel en J. Bral. Een derde vacature, door het aftreden van be stuurslid M. de Block, moet nog wor den opgevuld. Ook voor het beheer van de kantine zal het bestuur naar andere gegadigden om moeten zien, want de familie Van Dorselaar begint aan haar laatste seizoen. Het voorstel van het bestuur om op de vrijdag avond een bieravond in te stellen met gereduceerde prijzen werd met ge mengde gevoelens ontvangen. Peter van de Boogert: „We missen op dit moment nog een stuk ervaring". SINT-JANSTEEN Voor de voetbalvereniging Steen en trainer Peter van de Boogert was 30 april een gedenkwaardige dag. Het eerste elftal van de Oost-Zeeuws-Vlamingen verloor in een tumultueuze slotfase in Clinge van de aartsrivaal door een omstreden strafschop, waarmee tevens het lot van Steen werd bezegeld. En tegelijk met de degradatie naar de vierde klas werd het tweede elftal van trainer Van de Boogert kampioen. De 28-jarige oefenmeester vierde feest, terwijl hij wist dat zijn nieuwe ploeg met gebogen hoofd treurde. De opvolger van Walter van Duyse weer dan ook wat hem te doen staat. „Deze ploeg moet weer vertrouwen krijgen", zegt hij. „Op die manier kunnen we aan de toekomst bouwen". TERNEUZEN - Na de triathlon in Kamperland nam Mare Groosman een voor de buitenwacht ietwat on begrijpelijk besluit. De atleet uit Hoek gaf te kennen in de nog reste rende triathlons van dit seizoen niet te starten, ten einde zich weer hele maal op het lopen te specialiseren. Maandagavond wierp de trainingsar- beid de eerste vruchten af. Groosman boekte zijn eerste overwinning in het nog prille seizoen: in een tijd van 36.19 min. was hij de snelste op de ruim tien kilometer van de Oude Vaartloop. Groosman was de stimulator van de Oude Vaartloop in Terneuzen en stond aanvankelijk nog toe dat enkele atleten zijn spoor konden volgen. Maar naarmate de wedstrijd vorderde moesten zijn achtervolgers lossen, waarna de 33-jarige leraar in een solo ILYDDEN HILL (ENGELAND) - Tij dens de Engelse 'aflevering' van de strijd om het Europees kampioen schap is rallycrosser Bram van de Wege uit Axel op de elfde plaats geëindigd in groep A. Op het circuit van Lydden Hill viel Van de Wege voornamelijk op door zijn constante rijden. In de manches behaalde hij tweemaal de negende en éénmaal de elfde tijd. In verband met tijdproble- men werd er in deze klasse geen PHILIPPINE Fons Warrens, de trimmer uit Sluiskil die door een slepende blessure lange tijd verstek moest laten gaan, won zaterdag voor dc tweede keer in korte tijd. In Philippine legde hij de veertien kilo meter van de Bevrijdingsloop af in de winnende tijd van 52 minuten en 40 seconden. Fons Warrens was daarmee ruim een halve minuut sneller dan de Westdor- penaar Peter de Waal, die op de tweede plaats beslag wist te leggen. Warrens ontdeed zich van De Waal en liep de laatste kilometers solo naar de overwinning. Er gingen zaterdag in total bijna negentig trimmers van start voor de eerste bevrijdingsloop in Philippine. Gesteund door dat succes liet Paul de Groene van het organiserende Oran jecomité zich al ontvallen dat ook volgend jaar de Bevrijdingsloop zal worden gehouden. De overwinning op de zes kilometer ging naar de Sassenaar Angelo Obrie. De kortste afstand (drie kilometer) werd beheerst door vier plaatselijke favorieten. Ronnie van Zanten was uiteindelijk veruit de snelste. De uitslag van de veertien kilometer: 1 F, Warrens, Sluiskil, 52.40 min.: 2 P. de Waal. Westdorpe, 53.15,; 3 H. den Exter, Axel. 54.15; 4 M. de Heus, Terneuzen, 55.34; 5 P. Snelders, Sas van Gent, 57.21; 6 J, van de Panne, Goes, 58.12; 7 B.| Boerbooms, Ter neuzen, 59.12 en F. Audenaerde, Terneuzen, 59.12; 9 P. Pielaet, Philippine, ,1.01.15; 10 H. Borgt, Koewacht, 1.01.31. Zes kilometer: 1 A. Obrie, Sas van Gent, 22.26; 2 A. de Caluwé, Westdorpe, 22.36; 3 S Boekhout, Terneuzen. 22.53: 4 S. de Braai, Terneuzen, 23.08; 5 R. Wisse, Terneuzen en Ch. v. d. Wege. Terneuzen. 23.20. Drie kilometer: 1 R. van Zanten, Philippine, 13.04; 2 S. de Visser, Philippine, 13.34; 3 P. van Zanten, Philippine, 13.55; 4 D. de Jong, Philippine, 13,57; 5 R. Fokker, Sas van Gent, 13.59. Finale gereden en eindigde Van de Wege als elfde. Ook Hermy de Windt uit Hulst ging in Lydden Hill van start. In zijn groep plaatste hij zich voor de C-finale, waarin hij overigens als vijfde eindig de. Dat betekende een vijftiende plaats in het dagklassement voor De Windt. Deze klasse werd gewonnen door de Noor Martin Schanche. Een dag later vonden er op Lydden Hill internationale wedstrijden plaats. Daar kwamen naast Van de Wege en De Windt ook de Zeeuwen Eric Hendriks uit Gapinge en Ko Koppejan uit Domburg aan het ver trek. Van dit viertal werd het beste resultaat andermaal behaald door Bram van de Wege; hij eindigde op een fraaie vijfde plaats. Winnaar was de Fin Jouko Kallio. Ko Koppejan en Eric Hendriks eindigden in hun klasse respectievelijk op de tiende en de negentiende plaats. Winnaar hier was de Engelsman Barry Hathaway. De Windt had problemen met de benzine toevoer, waarood hij niet verder eikte dan de vijftiende plaats in zijn klasse, die gewonnen werd door de Nederlan der Piet Dam. naar de zege liep, voor Koos Snoek en Hans de Caluwé. Op de middenafstand was Angelo Obrie opnieuw de snelste. De Sasse naar verkeert kennelijk in een uitste kende vorm en was ruim een minuut sneller dan Rien Wisse en Christian van de Wege. Sjaak de Braai greep de overwinning op de 3400 meter. Bij de dames was Corrie Dekker de snelste op de langste afstand, besliste Afke Wijkhuizen de eindsprint met Marijke Schat in haar voordeel en was Gré Hendriks veruit de snelste op de kortste afstand. Er gingen in totaal negentig trimmers van start. De uitslag van de 10,2 kilometer: 1. M. Groosman, Hoek, 36.19 min., 2. K. Snoek, Terneuzen, 36.34; 3. H. de Caluwé, Westdor pe, 37.05; 4. K. Meertens, Hoek, 37.17; 5. H. van Tatenhove, Sluiskil. Corrie Dekker was de eerste dame in 44.30 min. 6800 meter: 1. A. Obrie, Sas van Gent, 24.00 min; 2. Chr. v. d. Wege, Terneuzen; 3. R. Wisse, Terneuzen, 25.01; 4. J. den Hamer, Biervliet, 26.21; 5. A. Gijzel, Sint-Jansteen, 26.54. Dames: 1. A. Wijkhuizen, Terneuzen 31.20; 3. K. Karmelk, Terneuzen, 32.23. ZAAMSLAG In de strijd om het clubkampioenschap van de kaartver- eniging DVV in Zaamslag gaat na de wedstrijd van afgelopen vrijdag M. de Vos aan de leiding met een voor sprong van vier punten op Oda Smo- Ienaers. Nico Knok, die aan de lei ding ging, kon deze ronde niet van de partij zijn en zakte meteen naar de vierde nlaats. De achtste ronde leverde overigens een zege op voor Hermien Gelderland, die gelijk eindigde met Ko van Doorn, maar het lot wees haar als winnares aan. De wedstrijd jokeren werd deze maal gewonnen door Marleen Alme- kinders, met Ruth Lambert en Janne- ke Pladdet respectievelijk op de twee de en derde plaats. De uitslag: 1. mevrouw H. Gelderland. 2 Jac. van Doorn, 3 B. de Schepper, 4 W. Leenhouts, 5 M. Michielsen, 6 C. van Doorn, 7 H. Koekkoek, 8 O. Smolenaers, 9 J. van Doorn, 10 M. de Vos. De stand: 1 M. de Vos 380, 2 O. Smolenaers 376, 3 Jac. van Doorn 366. 4 N. Knol 365, 5 J. Hamelink 361 3400 meter: 1. Sj. de Braai. Terneuzen, 12.17 min.; 2. A, van Buren, Terneuzen 12.20; 3. C. Hamelink, Terneuzen 12.23; 4. M. Kolijn, Terneuzen, 12.43; 5. F. Dieleman, Terneu zen, 13.10, Dames: 1 G, Hendriks, Terneu zen, 14.24; 2. R. Verbers, Terneuzen, 16.24; 3 K. Schrier, Terneuzen, 16.31. Het was voor de buitenwereld een kleine verrassing dat Peter van de Boogert als de opvolger van Van Duyse werd benoemd. De jonge oefen meester had enige jaren de leiding over het tweede team gehad en was daarvóór regelmatig met verschillen de jeugdteams opgetrokken. Toen echter Walter van Duyse te kennen gaf niet langer bij Steen te willen werken kwam Van de Boogert binnen Steen bijna als vanzelfsprekend in beeld: hij had zich verzekerd van de diploma's oefenmeester drie en twee en reeds bewezen zijn ideëen in de praktijk over te kunnen brengen. „Binnen onze vereniging was het niet zo'n verrassing", zegt hij. „Ik heb altijd bij Steen gespeeld, maar ben vier jaar geleden definitief gestopt vanwege een rugblessure. Als trainer wilde ik echter wel bij de voetballerij betrokken blijven en nadat ik de vereiste papieren had behaald ben ik benaderd. Als trainer van een tweede team werk je min of meer in de anonimiteit. Ik kende de club en ik ben ervan overtuigd dat het voor een buitenstaander bij Steen erg lastig is. Er heerst hier een speciale sfeer, die voor mensen van buiten de vereniging misschien wel moeilijk te begrijpen is. Zo is het de kracht van Steen dat we nooit spelers van andere clubs aan zullen trekken. Toch slagen we er vrijwel steeds in - zonder bijzonder getalenteerde jeugd - om een sterk eerste elftal neer te zetten". „Ook vorig jaar hadden we beslist een goed team", verzekert hij. „De degradatie is voor een belangrijk deel te wijten geweest aan de ver- (Advertentie) De Sola-fabriek komt naar u toe. U profiteert bij deze recht streekse fabrieksverkoop van ongekend lage prijzen. Sola kwa liteit nü met kortingen tot 70% Tevens extra laag geprijsde fabrieksrestanten, beursgoederen en showroommodellen. Doe uw voordeel en kom naar ONS PAND (VOORHEEN JAN DIELEMAN), AXELSESTRAAT 90 IN TERNEUZEN. Diverse bestek- vanaff125 artikelen 6 theelepels of wonaf f o taartvorkjes VariaT T 0,_ Diverse restanten kookpannen, steel pannen en hapjespannen. In edelstaal en zwaar verzilverd. 51-deliqe cassette Vanaf f95,— Praktische keukenhulpen ip roestvrij edelstaal, o.a. opscheplepels, maat bekers, gardes, lepelrekken enz. Restanten verzilverde theelepels, taart vorkjes. suikerschepjes, bloemvaasjes. kandelaars enz. Voor echte weqqeefprijzen Dit is slechts een kleine greep uit het enorme aanbod. Roestvrij stalen dekschalen, sauskom men, vleesschotels, botervloten, soep koppen, koffie- en theepotten, melk kannen, suikerpotjes enz. Od is oo: alles halve prijs De goederen staan opgesteld in het pand v/h Jan Dieleman. Axelsestraat 90 in Terneuzen. Woensdag 25 sept. 10.00-17.00 uur Donderdag 26 sept. 10.00-17.00 uur Vrijdag 27 sept. 10.00-21.00 uur Zaterdag 28 sept. 10.00-16.00 uur De lopers van de supertrimloop van Zeeuwsch-Vlaanderen lopen gezamenlijk de laatste GRAAL'W Vermoeid, maar uiterst tevreden, keerden zaterdagavond omstreeks acht uur veertien deelne mers van de super lange trimloop door Zeeuwsch-Vlaanderen terug in Graauw. De trimmers waren zater dagochtend om zes uur gestart voor de tweehonderdentien kilometer lan ge prestatieloop en hadden onafge broken in groepjes van twee of drie Zeeuwsch-Vlaanderen doorkruist. De groepjes losten elkaar na dertien kilometer steeds af. Niettemin was het een zware dag, want elke trimmer legde vijfendertig kilometer af. Ge heel volgens het geplande schema volbracht de groep echter deze ronde van Zeeuwsch-Vlaanderen. Nadat za terdagmorgen in alle vroegte het eer ste tweetal van start was gegaan, zette het gezelschap koers richting Cadzand, waar het keerpunt was. Daarna liepen de leden van SV Aloy voornamelijk langs de grens met Bel gië terug naar het Oost-Zeeuws- Vlaamse thuishonk. Mede dank zij medewerking van de vaste werkgroep kon Remy Mangnus na afloop terug zien op een geslaagd evenement. „Iedereen heeft zich voortreffelijk in gezet". vond Magnus: de trimmers, maar ook de begeleiders. Daardoor kon deze prestatieloop vlekkeloos verlopen. Ik heb geen enkele wanklak gehoord. De route werd eveneens door zeven fietsers afgelegd. De lopers die de ronde van Zeeuwsch- Vlaanderen volbrachten waren: Cor Goossen, Willy de Feber en Willy van Himst uit Terneuzen, Fons Verdur- men en Jo Buys uit Graauw. karei Meertens en Adri de Regt uit Hoek. André Obria uit Sas van Gent. Jo de Feijter. Bas Japsperse en Hans Bas- perse uit Axel, Jo David uit Koe wacht, Henk Vonk uit Hulst en Hu- bert van Landeghem uit Overslag. slechterde sfeer binnen de club. Er zijn persoonlijke vetes uitgevochten tussen Van Duyse en verschillende bestuursleden. Dat heeft zijn weer slag gehad op de prestaties. Maar onder dat verleden moeten we een dikke streep zetten. Er zijn enkele spelers weggevallen, maar ik moet verder met wat er is overgebleven. Als trainer kun je van alles meema ken, dat weet je van te voren. Het is voor mij in zekere zin dan ook een uitdaging om Steen terug op te bou wen. Ik heb de club altijd van zeer nabij meegemaakt, met de hoogte- en dieptepunten. Maar nu sta ik er zelf voor en dat is net even iets anders". Peter van de Boogert heeft met het oog op de toekomst inmiddels een aantal wijzigingen aangebracht. Noodgedwongen enerzijds, na het ver trek van Peter van Dorsselaer en Mark Triest naar Clinge. Maar de trainer kon het zich zondag veroorlo ven om Jo van Remortele naast de basis te laten. „Dat is in het belang van Steen", verzekert hij. „Van Re mortele heeft jarenlang het gezicht van Steen mede bepaald en met hem zijn Edwin Franckaert, Fons Sturm en Adrie de Bot bijvoorbeeld de derti gers. Maar die jongens zullen op een bepaald moment een stapje terug moeten doen. Dat wil ik bijtijds op vangen. En het is klasse dat ik Van Remortele daarover niet hoor moppe ren. Op die manier kan ik bouw aan een nieuwe ploeg". Hij vervolgt: „Het is voor mij ook zoeken in deze fase van de competitie. Bijna het hele middenveld van vorig jaar is weggevallen en de aanvulling moest uit het tweede team komen omdat we vorig jaar geen A-jeugd hadden. Daarbij is Adrie de Bot lange tijd uitgeschakeld („ze hebben zijn knie schoongemaakt"). We hadden bovendien een moeilijke voorberei ding omdat ook Eric Nagelkerke nog eens wegviel. Aanvallend moet ik nieuwe mogelijkheden zoeken en dat vergt natuurlijk enige tijd. Het is daarom belangrijk dat de jongens vertrouwen krijgen. Ze moeten fouten mogen maken. Het is daarom een nadeel dat vrijwel iedere tegenstan der Steen als een kampioenskandi daat beschouwt. Dat is gebaseerd op het verleden en niet helemaal ten onrechte natuurlijk. Maar we missen op dit moment nog een stuk erva ring". Hinkend op twee gedachten (bouwen aan een nieuwe ploeg, maar ook mee willen doen als de mogelijkheid zich aandient) is Van de Boogert aan zijn vuurdoop begonnen. „We beschikken met Werner Blanckaert en Paul Dob- belaer over individueel sterke spe lers", zegt hij tot slot. „Als die jon gens zich in dienst willen stellen van de pleog dan draaien we goed mee. HVV '24 is natuurlijk de grote favo riet voor het kampioenschap, maar als Axel ook een van de topploegen is, dan moeten wij ook nog een rol van betekenis kunnen spelen". KLOOSTERZANDE - Toerclub Kloosterzande hield zaterdag club kampioenschappen in Ossenisse. Er werd een tijdrit gereden over een afstand van 12,5 kilometer. B. van de Bunder uit Kloosterzande toonde zich daarin het sterkste. De overige uitsla gen luiden als volgt: 2 G. Schillemans. 3 F. Kouijzer, 4 P. van Kerckhoven, 5 A. Jansen. Ook werd er nog een tijdrit van 5 kilometer op gemiddelde snelheid ge reden. H. van Dommelen eindige bij deze wedstrijd als eerste. De clubkam pioenschappen werden afgesloten met een gezellige middag in 'Disco Love'. KLOOSTERZANDE In zaal 'De Reizende Man' in Kloosterzande werd een kaarting gehouden waaraan 32 personen deelnamen. De uitslag: 1 G. Sponselee uit Kloosterzan de, 2 W. Sorber uit Paal, 3 Th. Hiel uit Kloosterzande, 4 mevrouw De Rijk uit Kloosterzande, 6 A. Lauwers uit Terhole. De werkgroep van het FNV afdeling Groenendijk hield voor zijn leden een kaarting in het gemeenschapshuis 'Sint-Martinus' in Groenendijk te Kloosterzande waaraan 38 personen deelnamen. De uitslag: 1 Jo Morcus, 2 mevrouw Hiel, 3 Paul Baart, 4 R. Verschuren De volgende kaartavonden van de werkgroep worden gehouden op 18 oktober, 15 november, 20 december 10 januari 1986 en de laatste op februari. De eerste vijf kaartingen tellen mee voor het algemeen klasse ment waarvoor prijzen beschikbaar zijn gesteld. Alle kaartingen beginner, om 19.30 uur in het gemeenschaps huis in Groenendijk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 22