KNVB neemt genoegen Ongelukkige start van Rob Clerc in damtweekamp I PZC/sport met milde met 5&0Ê kaarten Wereldtop in Antwerpen IN OEFENDUEL VANA VOND TEGEN VITESSE Van der Poel blijft winnaar WK Mexico schifting in eerste ronde Akerboom zet punt achter zijn carrière Arjan de Ridder eindigt voorin Arbiters 'Scheldegouwen' houdt trainingsrit GANTWARG WINT EERSTE DUEL Goede klasseringen Mulder en De Winter Topscorers Zeeuws topscorer Het sterrenteam Clubscore DINSDAG 24 SEPTEMBER 1985 ZEIST (ANP) - De KNVB zal niet verder aandringen bij de Belgi sche voetbalbond om meer kaarten voor de wedstrijd van 16 otober in Brussel voor Neder landse supporters te verkrijgen. Vorige week kreeg de secretaris be taald voetbal, Jan Huij- bregts, te horen dat de KBVB slechts 5000 toe gangsbewijzen zou af staan. Dat was nog voordat werd besloten de WK-kwalificatie- wedstrijd in het Van- denstock-stadion, het voormalige Astridpark, af te werken. Het stadion van Ander- lecht heeft een capaci teit van 42.000. Huij- bregts: „Volgens een in ternationale overeen komst heeft het bezoe kende land recht op tien procent van de kaarten. Gezien de capaciteit kunnen wij niet meer eisen". De eerste kwalificatie wedstrijd tussen Neder land en Belgie voor een plaats in de eindronden van het toernooi om het wereldkampioenschap in Mexico wordt geleid door de Italiaanse abiter D'Elia.Het duel wordt op 16 oktober in het Vandenstock-stadion in Brussel afgewerkt. Bij het tweede treffen van beide landen is de En gelsman Courtney scheidsrechter. D'Elia floot woensdag jongstleden Porto-Ajax. De Italiaan deelde daar bij gele kaarten uit aan Silooy, Vanenburg en D'Elia. Courtney, die het duel van 20 november in Rot terdam leidt, geldt mo menteel als Engelands arbiter nummer een. Michiel Schapers. ANTWERPEN (ANP) - Michiel Schapers heeft van de Neder landse tennisbond de wild-card toegewezen gekregen voor het toernooi der kampioenen in Antwerpen. Van de tien sterkste spelers ter wereld, ontbreken van 28 oktober tot en met 3 november in Antwerpen slechts Jimmy Connors (4) en Stefan Edberg (9). Het deelnemersveld in Antwer pen is: Ivan Lendl (Tsj-1), winnaar in Monte Carlo en Londen; John McEnroe (VSt-2), Stockholm en Milaan; Mats Wilander (Zwe-3), Roland Garros, Barcelona en Bastaad; Kevin Curren (VSt-5), wild-card; Yannick Noah (Fra-6), Rome; Anders Jarryd (Zwe-7), Brussel; Boris Becker (BRD-8), Wimbledon en Queens; Joakim Nyström (Zwe-10), Bazel, Keu len, Munchen en Gstaad; Milos- lav Mecir (Tsj-12), Rotterdam en Hamburg; Henri Leconte (Fra- 25), Nice; Tim Wilkison (VSt), Wenen en Nancy; Andreas Mau- rer (BRD), Madrid; Vitas Geru- laitis (VSt), Trevise; Sergio Casal (Spa), Florence; Horacio de la Pena (Arg), Marbella; Mark Dickson (VSt), Toulouse; Pavel Slozil (Tsj), Kitzbühel; Marty Davis (VSt), Bristol; Ricky Os- terthun (BRD), Hilversum; Clau- dio Panatta (Ita), Bari; Michiel Schapers (Ned), wild-card; Wild cards voor twee Belgische spe lers en een nog door de organisa tie aan te wijzen speler. Oranje probeert minder aanvallend concept uit ZEIST (GPD) - Met een minder aanvallend ingestelde formatie speelt het Nederlands elftal vanavond (19.30 uur) tegen Vitesse zijn tweede oefenwedstrijd als voorbereiding op de beslissende kwalificatiewedstrijden tegen België. De speelwijze met vier aanvallers tegen de Bulgaren in Heerenveen word gevolgd door een 4-3-3-concept tegen de eerstedivisieclub. Bondscoach Beenhakker benadrukte gisteren in het Zeister sportcentrum dat de gewaagde taktiek tegen de Bulgaren een probeersel was voor het geval 'er iets geforceerd moet worden'. Woensdag 16 oktober in het Constant Vandenstock-stadion van Anderlecht hoeft nog niets geforceerd te worden, daar gaat het meer om het over de streep brengen van een goede uit gangspositie voor de return op 20 november. Acht van de elf die van avond in Anrhem in de basis staan worden voor die partij opgeroepen. Welke acht en waar ze spelen, daar zegt de technische staf in Zeist nog niet helemaal uit te zijn. De oefenwed strijd tegen Vitesse, dat evenals de Belgen met twee spitsen aantreedt, moet Beenhakker wijzer maken. De bondscoach over het nut van de par tij: „We kunnen maar weinig samen spelen. Daardoor krijg je misverstan den in de samenwerking. Die kun ie MIDDELBURG De Middelburgse motor- en autoclub Scheldegouwen houdt zondagmiddag 29 september een trainingsoriëntatierit voor motor voertuigen. De rit wordt uitgezet om de deelnemers kennis te laten nemen met het nieuwe (vereenvoudigde) reglement, waarop onder andere ook de komende Nacht van Scheldegou wen op 2 en 3 november zal worden verreden. beter tegen Vitesse ontdekken dan over drie weken tegen de Belgen, dan is het te laat". Vergeleken met de oefenwedstrijd te gen Bulgarije is het Nederlands elftal op vier plaatsen gewijzigd. De bij FC Köln spelende Michel van de Korput vormt met de van een blessure her stelde Ronald Spelbos het centrum van de verdediging, Gerald Vanen burg heeft de aanvallende positie aan de rechterkant toegewezen gekregen en Simon Tahamata, invaller tegen de Oost-Europanen, begint nu in de ba- DEN BOSCH (ANP) - Kees Akerboom stopt nog voor de winterstop met basketbal. De 33-jarige speler van Den Bosch heeft er nu al spijt van aan het seizoen 1985/86 te zijn begonnen. Alleen om zijn club in het toernooi om de Europese beker niet in de steek te laten, speelt de voormalige top schutter nog even door. „Ik ben het meer dan zat", zegt Akerboom. De Bossche routenier speelde meer dan 180 interlandwedstrijden. Hij kwam zestien jaar in 's lands hoogste basketbalafdeling uit. Tien jaar lang speelde hij voor Den Bosch, de eerste zes jaar basketbalde Akerboom in het shirt van Flamingo's in Haarlem. Vo rig seizoen werd hij nog gekozen tot meest waardevolle speler van de Ne derlandse competitie. sis. De geblesseerde Rob de Wit, de wegens verplichtingen bij Pisa afwezi ge Willem Kieft, de gepasseerde Mi chel Valke en de in Friesland met een teenbreuk uitgevallen Ernie Brandts hebben plaats gemaakt. De opstelling verraadt dat Valke op een basisplaats tegen de Belgen niet hoeft te rekenen. Gullit als rechter middenvelder, Frank Rijkaard voor de centrale positie en Willy van de Kerkhof aan de linkerkant krijgen de voorkeur. Voeg bij dit drietal de zekere verdedigers Spelbos (de con currenten Ophoff, Brandts zijn niet fit), Wijnstekers, Van Tiggelen, doel man Hans van Breukelen en spits Marco van Basten en je hebt de acht, die zoals Beenhakker het uitdrukte 'staan'. Michel van de Korput moet vanavond bewijzen dat hij op de liberopositie beter is dan Ronald Koeman en Si mon Tahamata en Gerald Vanenburg moeten aantonen dat ze mee willen dingen naar de vleugelposities. De wedstrijd tegen Vitesse sluit een tweedaags trainingskamp af. Vrijdag 11 oktober komt de selectiegroep weer bijeen in het KNVB-sportcen- trum, dinsdagmiddag 15 oktober ver trekt men naar België. BRUSSEL (SID) - Adri van der Poel blijft genoteerd staan als winnaar van de eerste najaarsklassieker Pa rijs-Brussel. De renner uit de ploeg van Jan Raas versloeg vorige week woensdag na 305 kilometer zijn medevluchter Flip van den Brande in de eindsprint. De Belg diende later een protest in bij de Belgische wielerbond omdat hij in de eindsprint zou zijn gehinderd. Na be studering van de beelden van de finish, verklaarde de bond het protest van Van den Brande echter niet ont vankelijk. DEN BOSCH iANP- Marcel van der Rijken, een rugby speler van de Dukes uit Den Bosch, heeft bij de politie in zijn woonplaats een klacht ingediend wegens mishandeling. Tijdens de competitie-wedstrijd voor de ereklasse, woensdag tegen koploper RCH. brak Van der Rijken door een kniestoot van international Rob Boske zijn neus. Boske kwam er af met een scheidsrechterlijke waarschuwing. Van der Rijken, die politie-agent van beroep is, nam daar geen genoegen mee en stapte naar het hoofdkantoor. Het bestuur van de Dukes heeft verklaard het met zijn speler eens te zijn en de straf voor Boske als te mild te beschouwen. Gerald Vanenburg middenis blij met zijn terugkeer in de Oranje-selectie. Opgewekt doet hij zijn verhaal, terwijl Michel van de Korput rechtsen Simon Tahamata hem aanhoren. DORDRECHT (ANP) - Wereldkam pioen Anatoli Gantwarg is de dam tweekamp om de wereldtitel tegen Rob Clerc succesvol begonnen. De eerste partij, die voor honderden toeschouwers in Dordrecht werd ge speeld, leverde hem een even verras sende als fraaie overwinning op. Op de 48e zet overschreed de Nederland se uitdager in een overigens verloren stelling de hem toegestane bedenk tijd. Een spectaculairder begin van deze met veel belangstelling tegemoet ge ziene tweestrijd was nauwelijks denk baar, al kreeg Clerc geen loon naar werken. De uitdager, die zich de laat ste maanden samen met zijn secon dant Jannes van der Wal, uiterst gedegen op dit duel heeft voorbereid, verrastte een ieder met zijn agressieve openingszet (35-30) die in WK-mat- ches zelden voorkomt. In het Sovjet-kamp betrokken de ge zichten naarmate de partij vorderde. Clerc had na ruim twintig zetten de (veel) betere stand. Alleen de tijd werkte in zijn nadeel. Voor de eerste 28 zetten had hij ruim een half uur meer nodig dan de titelhouder. Op het moment dat zijn secondant Michael Korenewski in de demonstra tieruimte naar ontsnappingsmoge lijkheden voor zijn „baas" zocht en alleen maar tot de conclusie kwam dat wit - na het door zwart verbreken van de hekstelling - steeds betere perspectieven kreeg, verrastte de Gantwarg zijn tegenstander (en hem niet alleen) met een zoals Sijbrands het noemde „duivelse combinatie". De uitdager speelde nog wel even door. maar zonder enige hoop en toen na de 47e zet van Gantwarg wit's vlag viel. moest Clerc teleurgesteld berus ten in zijn eerste nederlaag. Het verloop van de eerste matchpartij: wit: Clerc zwart: Gantwarg 1. 35-30 20- 25 25. 45x34 25x14 2. 40-35 15-20 26. 36- 31 12- 18 3. 45-40 20- 24 27. 41- 36 7- 12 4. 33-29 24x33 28. 34- 30 2- 7 5. 38x29 18- 22 29. 38- 32 19-23 6. 30- 24 19x30 30. 42- 38 17-22 7. 35x24 14-19 31. 30-25 13- 19 8. 40-35 19x30 32. 33- 29 23x34 9. 35x24 10- 14 33. 39x30 19-23 10. 24- 20 14- 19 34. 43- 39 9- 13 11. 20- 15 12- 18 35. 48- 42 13- 19 12. 39- 33 7- 12 36 42-37 4- 10 13. 44- 39 9- 14 37. 15x 4 14- 20 14. 42- 38 5-10 38. 25x14 19x10 15. 47- 42 1- 7 39. 4x15 23- 28 16. 31-27 22x31 40 32x23 18x29 17. 37x26 3- 9 41. 15x17 12x25 18. 41-37 19-23 42. 37- 32 25- 30 19. 46-41 14- 19 43. 31-27 7-12 20. 37-31 10- 14 44. 32- 28 11-17 21. 31-27 19- 24 45. 27- 22 30-34 22. 29x20 23- 28 46. 22x11 6x17 23 32x23 18x40 47. 28- 23 34-40 24. 50-45 14-19 De vlag van wit valt. Bedenktijd: wit 2 uur, zwart 1.42. Titelhouder Gantwarg rechtsi aan zet tegen Rob Clerc in de gisteren gestarte reeks duels om de wereldtitel dammen. WERNHOUT - In de Ronde van Wernhout voor nieuwelingen is Ar jan de Ridder uit Arnemuiden derde geworden. Voortdurend aktief in de voorste gelederen won hij de klasse mentsprint over 3 ronden en ging met de leidersprijs op zak naar huis. Doordat hij de gehele koers aanval lend reed kwam hij in de spurt net iets tekort en moest J. Valentijn uit St.- Willibrord en K. Kools uit Ouden bosch voor laten gaan. Jaco Schroevers uit Arnemuiden, evenals de Ridder uitkomend voor w.v. Zeeland, reed ook een opvallend goede wedstrijd en werd negende. Er kwamen 65 renners aan de start. ZANDVOORT - Het afgelopen week einde werden op het circuit van Zandvoort de laatste motorraces ver reden voor het Nederlands kam pioenschap. Voor twee Zeeuwen wa ren er goede resultaten. In de laatste race voor de Yamaha RD 350-cup. die in twee manches werd verreden, behaalde Ad Mulder uit Lewedorp een 5e en 7e plaats en Henk de Winter uit Nisse een 10e en 9e plaats. Door deze resultaten wist De Winter in het eindklassement beslag te leggen op een 12e plaats. Mulder schoof 3 plaatsen op naar een 7e plaats. MEXICO (AFP) - Na bevestiging door Je voorzitter van het organisatie comité, Guillermo Canedo, dat de eindronde van het wereldkampioen schap voetbal, volgend jaar in Mexi co, gewoon kan doorgaan, is in Zu rich maandag ook het speelschema bekend gemaakt. De openingswed strijd, waarin wereldkampioen Italië in actie zal komen, vindt plaats op 31 mei in het Azteken-stadion. Het duel begint om 20.00 uur Nederlandse tijd. Italië en het organiserende Mexico zijn als enigen nu al zeker van hun groep en plaats van handeling. Het gastland speelt zijn wedstrijden in groep B. De finale wordt op 29 juni gehouden, eveneens in het Azteken stadion. Het grootste deel van de wedstrijden, 34, vindt plaats om 12.00 Mexicaanse tijd, 20.00 uur Nederland se tijd. De organisatie heeft voor dat tijdstip gekozen omdat op die manier veel wedstrijden rechtstreeks in Euro pa kunnen worden uitgezonden wat financieel voor de Mexicanen zeer aantrekkelijk is. Voor de eerste ronde worden de 24 deelnemende landen verspreid over vier groepen. Na de eerste ronden gaan de nummers een en twee van elke groep over naar de volgende ronde. De twaalf ploegen worden voor de tweede ronde aangevuld met de vier beste nummers drie. Na de eerste onde vallen slechts zes teams af. De eerste schifting wordt beëindigd °P 13 juni. De dag daarna hebben alle ploegen rust. Na de achtste-finales, ran 15 tot en met 20 juni, volgen twee rustdagen. De kwartfinales worden lehouden op 21 en 22 juni. Daarna ■'olgen weer twee vrije dagen. De ïalve finales worden op 25 juni gehou den in Mexico (Azteken) en Guadala- ara (Jalisco). De strijd om de derde nlaats vindt drie dagen later plaats in ?uebla. De eindstrijd weer een dag ater. 29 juni, in het 100.000 plaatsen ■ellende Azteken-stadion in Mexico- Mad. Bij de loting op 15 december in •et theater van de schone kunsten zal 3as bekend worden hoe de indeling 'an de poules zal zijn. Stoffel Schipper kin de defensie VLISSINGEN - Dick van Westen heeft aan het begin van dit seizoen lang in twijfel gestaan over de bezet ting van een gewichtige plaats in zijn elftal. De nieuwe trainer van Oostka- pelle moest een vervanger aanwijzen voor Frans Pattenier in het centrum van de verdediging en zag er aanvan kelijk tegenop om Stoffel Schipper in die rol te laten spelen. Na vier wed strijden is Van Westen niettemin tot de conclusie gekomen dat hij de vroegere middenvelder niet meer kan missen als organisator achterin. Het is dus geen toeval dat Stoffel Schipper in de eerste wedstrijd tegen Heerjansdam nog niet tot de echte uitblinkers behoorde. Hij werd toen met een 'zeven' beoordeeld als mid denvelder. Maar constateerde zelf na afloop: „We draaien nog van geen kanten en er moet kennelijk nog veel gebeuren". Het lijkt er op dat de belangrijke wissel in het elftal Oostkapelle goed heeft gedaan. Na die nederlaag in Heerjansdam is Stoffel Schipper als vrije verdediger gaan spelen en op die plaats scoorde hij voor het sterren team tot nu toe twee achten en een negen. Die 'negen' kreeg hij zaterdag voor zijn opvallende spel tegen Zwart Wit. Spelend in de rol van nu eens laatste man en dan weer vrije verdediger had hij zowel in de verdediging als in de aanval een belangrijk aandeel. Stoffel Schipper is dan ook een stevi ge concurrent voor Johnny Spaans geworden. De libero van Vlissingen kreeg ook zondag weer een acht. maar haalde desondanks het sterrenteam net niet. Voor het elftal van de week komen dit keer maar liefst vijf middenvelders in aanmerking en slechts één spits. Maar die middenlinie is zeer aanvallend ingesteld. Zo speelde Kees Verkaart zondag in een vrije rol als aanvaller bij Zierikzee en ook Chris Schroevers staat de laatste twee weken voorin geposteerd. Marien de Meij was de enige 'echte' aanvaller die met een acht werd gewaardeerd. De cijfers van het afgelopen weekeinde zijn: Oostkapelle: Jaap Pijnenburg 7, Peter Groenewegen 8, Klaas van Belzen 7, Stoffel Schipper 9, Jos Staps 7, Piet Goeree 8, Eugène Fagg 7, Ronald Mesu 7, Gerard Schipper 7, Peter Verburg 7 en Marien de Meij 8. Vlissingen: Hans de Roover 7, Ron van Dam 8. Johnny Spaans 8. Ruud Comelis 7, Kees Houtepen 7. Johan ie Conté 7, Geert Bouwman 6. Rob de Nooijer 6', Taco van den Velde 6, Jaap Meerman 6, Huib Meer man 6'. Frans Schaap 6. Zierikzee: Peter Noorddijke 6, Marco van Oeveren 7. Wim van der Maas 6, Patrick de Broekert 6. Han van de Sande 6, René Dekker 6, Rini Stoutjesdijk 7, Bart Helbers 6. Kees Verkaart 8. Wim Overweel 6, Jan Leen Boot 6 Middelburg: Johan Dijkhuizen 7, Kees van der Sluis 7, Gijs Baan 7. Chris Mouthaan 7. John Tuankotta 7. Paul Schipper 6, Wim Dekker 8, Jimmy Pentury 6, Gerrie Eiken hout 7, Rob Baljeu 6. Daan Eikenhout 7. Sluiskil: Patrick Wauters 7, Herman Save- nije 6, Karei Wullems 7, Ludwig Jurriens 7, Paul van Bambost 6, Paul van der Hooft 6, Gerard Dellaert 6, Paul van Kouteren 6, Dennis de Bruine 6, Eddie van der Hooft 6. Peter Zwart 6. Breskens: Rob Gruben 7, Camiel van Rat- tinge 7. Tonnie van Vooren 7. Willy de Jaeger 8, Ronnie de Ruijsscher 6, Bennie Pielaet, Fred Meerman 6. Jan de Lobel 7, Sjaak van de Broecke 6', Henk Ottens 7, Eric Bronnenberg 7' en Henri Mookhoek 7. Hoek: Nico Knol 7, Jan Hamelink 7. Peter Hamelink 7, Jan Meertens 6. Jean Pierre Hubregsen 6. Ko Neels 6. Jack Caluwé 6. Jan de Block 6, Martin Quattaert 6. Guido van Boom 6. Niek van den Houten 5. Arnemuiden: John Jasperse 8, Jos van Belzen 7. Henk de Nood 7. Rinus van Belzen 8, Cees de Ridder 7, Gert Jan Bouterse 6. Paulus Poortvliet 8, Chris Schroevers 8, Adrie van Belzen 7, Hugo Crucq 6, Jacco Oosterling 6. AZW: Jan Roose 6, Jan Tilgenkamp 5. Frank van Drongelen 5. Jan van Drongelen 5, Rinus Scheele 6. Theo Hanny 5, Nico Bouwman 6, Piet Ruitenburg 6, Wim van Langevelde 5. Hans Picavet 6', Gerard Maas 6 en Rick Wouters 5'. Boudewijn van Craenenbroeck maakt ook dit seizoen zijn faam als schutter weer waar. De spitsspeler van derdeklasser Clinge bracht het afgelopen weekeinde zijn totaal met twee doelpunten in het duel tegen Advendo (in de krant van maandag stond abusievelijk vermeld dat hij driemaal scoorde, maar één van de doelpunten werd gemaakt door Fred van Cauteren) op vijf. Met dit aantal is hij na vier competitieduels de beste schutter van Zeeland. Opvallend is dat Van Craenenbroeck evenals de twee voorgaande jaren ook nu weer vroeg in het seizoen erg produktief is. Twee jaar geleden had de Clinge-aanvaller na twee competi tiewedstrijden al vier treffers achter zijn naam en vorig jaar was het na twee duels niet anders. Boudewijn van Craenenbroeck. die vorig seizoen met 14 doelpunten top scorer van de derde klas werd, gaat op de ranglijst Marien de Meij (Oostka pelle), Harry de Waard (Kapelle), Ron nie Krijger (Goes), Peter Brasser (VCK) en Henk Ottens (Breskens) - zij scoorden allen vier keer - vooraf. 1. Boudewijn van Craenenbroeck (Clinge) 5 doelpunten: 2. Marien de Meij (Oostkapel le), Harry de Waard (Kapelle). Peter Brasser (VCK), Henk Ottens (Breskens) en Ronnie Krijger (Goes) 4 doelpunten; 7. Peter de Waard (Kapelle), Roy Scheele (Tem. Boys), Willem Weber iBruse Boys). Leen de Vos (Nieuwdorp), Theo Francke (De Meeuwen), Kees van de Kreeke (Wolfaartsdijk), Albert Slinger (Nieuwland), Henri Mookhoek (Breskens), Theo Warrens (HVV'24), Jos van Stoffel Schipper John Jasperse Arnemuiden Ron van Dam Vlissingen Stoffel Schipper i Oostkapelle Willy de Jaeger Breskens) Peter Groenewegen Oostkapellei Piet Goeree Oostkapelle Wim Dekker Kees Verkaart Paulus Poortvliet (Middelburg) (Zierikzee) (Amemuidem Chris Schroevers Marien de Meij i Arnemuiden) iOostkapelle de Walle (HVV'24) en Guino Buijsrogge (Hontenisse), allen 3 doelpunten. Zaterdag eerste klas 1. Aad Moerman (Excelsior Maassluis) en Cees van Reyn (Kozakken Boys), beiden 6 doelpunten: 3. Wout van der Stel (NSW) en Marien de Meij (Oostkapelle) 4; 5. Cees Vlug (Spijkenissel, Michel Dumoulin iRWHi, John van der Giessen iRWH), Emst-Jan Neeskens (Heerjansdam). Peter Knoop (NSW) en Philip den Haan (Kozakken Boys), allen 3. Zaterdag tweede klas 1. Ad Huisman (SSS) 6 doelpunten: 2. Bert Verschoor (Altena) 5; 3. Andy de Jong (SC Everstein) en Wim van Kalkert 3: 4. Jean- Pierre Hubregsen (Hoek). Martin Quataert (Hoek). Kees Boogaard (SSS), Rini Capelle (Altena), René van de Broek (Altena), Jack Roosendaal (De Zwerver), Glenn Glacor (Herovina), Paulus Poortvliet (Arnemui den), Ton Vermeulen (Heukelum) en Wim Kommers (SSC'55), allen 2 doelpunten. Zaterdag derde klas 1. Harry de Waard (Kapelle) 4 doelpunten; 2. Peter de Waard (Kapelle), Roy Scheele (Tem. Boys). Willem Weber (Bruse Boys) en Leen de Vos (Nieuwdorp), allen 3; 6. Kees de Smit (Yerseke), Johnny Christiaanse (Yer- seke). Jan Riemens (Serooskerke), Jan Ver munt (Serooskerke), Peter Jansen (Zaam- slag). Kees de Putter (Zaamslagi, Tonnie van den Berge (Bruse Boys), Harold Ver meulen (Veerei. Kees Lagrand (Nieuwdorp), Ronald de Jonge (Nieuwdorp), Arjo den Dekker (Kloetingei, André Schillemans (Kloetingei en Kees Wesdorp iWHS), allen 2. Zaterdag vierde klas 1 Peter Brasser (VCKi 4 doelpunten; 2. Theo Francke (De Meeuweni. Kees van de Kreeke (Wolfaartsdijk) en Albert Slinger (Nieuwland). allen 3: 5. Kees Davidse (De Meeuwen). Adriaan Nijland (De Meeuwen), Frans Quist (Noad' 671, Ard Beurkens <Noad'67i. Joop Quist (Noad'67), Bram Fi- lius iNoad'67). André van de Veeken iKrab- bendijkei. Ronald Hoekman iKrabbendij- ke>. Louis van Vliet IVCKi. Martin Brasser iVCKi. Wim Vroegop jr (Smerdieki, Marien Vroegop (Smerdiek), Hans Knook tKlun- derti, Rini Smits (Klundert). Dirk van der Sleen (Mevo), allen 2. Zondag eerste klas 1. Hans Ribberink (Hapert) 4 doelpunten; 2. Berry van Hoof (RKTVV) en Peter Ver- straaten (01ympia'18i 3; 4 Ron van Dam (Vlissingen). Piet Baks (WVO), Jan Brand (WVO), Perry Keurentjes (Wilhelmina), Niek Rutten (Gemert), Leon Rutten (Ge- mert). Van Zeist (Sarto), Harold Siebers (Olympia'18), Eric Pijnenburg (ODC), Van Nieuw-Amerongen (Sarto), Johnny de Jong (BW), Chris Netten (BW), Piet Reurings (Hapert). Jonkergouw (Hapert) en Elewout (Hapert), allen 2 doelpunten. Zondag tweede klas 1. Henk Ottens (Breskens) 4 doelpunten; 2. Henri Mookhoek (Breskens) en Jos Meulen- broeks (Wilhelmina Boys). 3: 4. Frank Smetsers (Noad). Jos van Hees (Dosko), Langermans (WSC), Patrick de Broekert (Zierikzee), Vero Emerenciano (Baronie) en Jan Molenschot (Baronie), allen 2. Zondag derde klas 1. Boudewijn van Craenenbroeck (Clinge) 5 doelpunten; 2. Ronnie Krijger (Goes) 4; 3. Peter van Zinnen (Roosendaal). Rob van Rijneman (Jeka) 3; 5. Rob Swaans (Roosen daal). Marcel de Nijs (Goes), Sjaak Broere (BSC), Fred van Cauteren (Clinge), Kees Gelten (Divo), Gerwin Antonissen (SC Gastel), Pierre van Broekhoven (Cluzona), Frank Boogaart (Temeuzen) en Bart van Hinten (Advendo), allen 2. Zondag vierde klas 1. Theo Warrens (HW), Jos van de Walle (HW) en Guino Buijsrogge (Hontenisse), allen 3 doelpunten: 4 Angelo Verbraecken (HW), Werner Corijn (Philippine), Fons Sturm (Steen), Piet de Koeijer (Biervliet), Edwin Duijsserinck (Biervliet), Fonny Ver- straete (Axel), Mario Soethaert (Ria W) Stanny Soulimans (Hoofdplaat), Dennis de Nooijer (RCS). Eric de Block (Koewacht). André Krijger (Lewedorpse Boys). Frans Verhees (Vosmeer). Henk Wielemaker (De Noormannen) en Kees van Sighem (De Noormannen), allen 2. 1. Altena. 14 doelpunten: 2. Kozakken Bovs en RWH 13; 4 Oudemolen 12; 5. VCK: De Meeuwen en HW'24 11; 8. Heerjansdam, Oostkapelle, SSS. Noad'67. en Hapert met 10.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 13