Verhuur en verkoop surfplanken moet aan banden worden gelegd Woningbouwvereniging in Zierikzee maakt geen haast met kabel-tv Huizen Brouwershaven onder de loep voor aanleg drukriolering Magnetti Mode GRANDIOZE Stichting buurtwerl Goes-z. 'kerngezom RAAD WISSENKERKE ACHTER VOORSTEL Kleiduivenschieting op Noord-Beveland Renovatie tehuis Noord-Beveland bijna voltooid Welzijnsraad bijeen in Kruiningen Overleg 'ONTWIKKELINGEN AF WA CHTEN' eurenfoto's vandaag klaar $0* i<gggi r^göi fgMPi \D5:0D\ alleen bij foto verschoore RAAD GAF KREDIET VAN RUIM TWAALF MILLE Scouting opende nieuw gebouw aan haven Kamperland JAARVERSLAG OVER 1984 PZC/streek 12 Afscheidsdienst van ds W. Sto/te in Westerkerk Goes Plattelandsvrouwen in Wemeldinge bijeen De Zandkreek viste in de Oosterschelde Fikse 'vangst' bij bromfietscontrole Yerseke-Krabbendijke Werkgroep in Goes bespreekt emancipatie IIIM MM I Tl u Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. NCVB Heinkenszand Koningsschieting hield bijeenkomst in teken 30-jarig bestaan Hengelwedstrijd voor jeugd in Wemeldinge Optreden van Senioren Orkest in kerk Kortgene Collecte in de Klokstraat Goes start vandaag dinsdag 25 juni om 9.00 uur met een Wij garanderen u echte koop jes in: REGENMANTELS - JA PONNEN - PAKJES - ROKKEN - BLOUSES - PULLOVERS - PANTALONS en JACKS Ouderen maakten reisje naar Veere Geslaagd Hengelwedstrijd 't Gondeltje en EGHV uit Goes Gezamenlijke dienst in Heinkenszand Kruiningse De Well werkte aan project over vrije tijd De Zandkreek viste in de Oosterschelde DINSDAG 25 JUNI 1985 WISSENKERKE - De gemeente Wis- senkerke gaat een regeling treffen om de verhuur en verkoop van surfplan ken aan banden te leggen. De ge meenteraad heeft maandag inge stemd met een voorstel om de alge- GOES Ds. W. Stolte, gereformeerd predikant in Goes die vorige maand een beroep aannam naar Zutphen, zal zondag 30 juni om 16.00 uur in de Westerkerk in goes de afscheids- dienst houden. De bevestiging en intrede in Zutphen volgen zondag 8 september om 16.00 uur in de gereformeerde kerk *'De Wijngaard'. Bevestiger is ds. J. S. Ridderbos uit Leusden. Ds. Stolte is ruim 10 jaar predikant geweest in Goes. Zutphen is sinds eind vorig jaar vakant door het ver trek van ds. P. Paulus naar Middel burg. Ds. Stolte vervulde veel functies; hij was onder meer kerkvisitator' in de classis Goes en voorzitter van de interkerkelijke commissie voor geestelijke verzorging ziekenhuis in Goes. KAMPERLAND De Noord-Beve- landse Jagersvereniging hield vrijdag haar jaarlijkse kleiduivenschietwed strijd op de Goudplaat in Kamper land. Ondanks het minder weer na men aan deze wedstrijd toch 51 schut ters deel. Er werden drie wedstrijden verscho ten, namelijk de ledenwedstrijd, de vrije wedstrijd en de doublettenwed- strijd. De uitslag van de ledenwedstrijd was: 1ste prijs C. H I. v. d Maas. Kats met 105 punten, 2de prijs J.( A. van Dijke Colijns- plaat met 105 punten, 3de prijs A. J. van Dijke Colijnsplaat met 100 punten, 4de prijs A. P van Dijke Colijnsplaat met 100 pun ten. 5de prijs C. A. P. Schippers Kats met 95 punten De uitslag van de vrije wedstrijd: 1ste prijs M. L. van Nieuwenhuizen, Serooskerke lW>. met 190 punten, 2 J. A. van Dijke, Colijns plaat met 185 punten, 3 W Mante, Rockan- je met 180 punten, A. J, van Dijke Colijns plaat met 180 punten, C. A Polderdijk, Nieuw en St-Joosland met 175 punten De uitslag van de doublettenwedstrijd: 1ste prijs L. v. d. Jagt, Yerseke met 15 punten, 2e prijs R. de Graag, Wilhelminadorp met 13 punten, 3e prijs M. L. van Nieuwenhuizen, Serooskerke (W i met 13 punten. 4e prijs M. C G Verwijs. Yerseke met 12 punten. 5e prijs J. C. van Maldegem. Kortgene met 11 punten. De prijsuitreiking vond plaats in het res taurant 'd'Ouwe Veerstoepe' te Kamper land. WEMELDINGE De plattelands vrouwen. afdeling Wemeldinge. hiel den de laatste bijeenkomst van het seizoen. Het thema van de avond was Zeeland met onder meer een optreden van de volksdansgroep, onder leiding van mevrouw De Bert en voordracht- jes en zang. De afdeling zal. na de vakantie. 28 augustus een bezoek brengen aan de kaasboerderij in Goes. mene politieverordening uit te brei den. Handelaren die op of langs het Veerse Meer zeilplanken te koop of te huur aanbieden zullen voortaan een vergunning van de gemeente nodig hebben. De regeling moet voorkomen dat op allerlei ongewenste plaatsen handelaren hun waren aanbieden. Een en ander gebeurt op advies van een ambtelijke werkgroep, de zoge noemde intergemeentelijke juridische werkgroep Veerse Meer, waarvan Wis- sekerke deel uitmaakt. De werkgroep signaleert problemen wat betreft de verhuur en verkoop van surfplanken in de gebieden rond het Veerse Meer. Vooral bij de Veersegatdam zijn han delaren actief. Het nieuwe artikel in de algemene politieverordening heeft niet alleen betrekking op handelsplaatsen op de WOLPHAARTSDIJK - De hengel sportvereniging De Zandkreek uit Wolphaartsdijk heeft haar vierde competitiewedstrijd gehouden. Nadat Kole de eerste vis gevangen had, vingen de 44 deelnemers in de Oosterschelde bij Kats 198 onder maatse en 38 bovenmaatse vissen die in totaal 8860 gram wogen. Mevrouw Janse troefde alle mannen af door als eerste te eindigen met 1660 punten. Tweede werd G.Verschiere met 1420 punten, P. Kole derde met 1260 pun ten. Zij werden gevolgd door respectievelijk P. van der Endt (1230). L. Fokke (1090), W.Leijs (1050), L. Meertens (880), A. Eggebeen (770), B. van Loo (730) en L. Verschiere (685). KRABBENDIJKE De rijkspolitie groep Reimerswaal heeft in samen werking met reservisten en de ver- keersgroep Middelburg in Yerseke en in Krabbendijke een bromfietscon- tröle gehouden. Van de 23 gecontro leerde bromfietsen, bleken er slechts acht zonder gebreken te zijn. De bestuurders van de andere brom fietsen kregen een proces-verbaal. Drie van de bromfietsen bleken een te hoog vermogen te hebben, één was er niet verzekerd en één bestuurder was onder invloed van alcohol. kust, maar ook op het water. B en w kunnen een vergunning weigeren 'in het belang van de openbare orde, de verkeersveiligheid en de zorg voor het uiterlijk aanzien van de gemeente'. Het is niet de eerste keer dat naar de algemene politieverordening wordt gegrepen waar het de surfsport be treft. Eerder al is een aantal 'verkeers regels' voor surfers in de verordening opgenomen. Op de vraag van VVD-raadlid J. Diele- KORTGENE De renovatie van het pensiontehuis 'Noord-Beveland' in Kortgene zal nog voor de komende bouwvakvakantie gereed zijn. Dit deelde voorzitter C. Schippers mee tijdens de algemene bestuursvergade ring. De voltooide renovatie zal ge vierd worden met een feestelijke bij eenkomst. Tevens werd bekend ge maakt dat er plannen bestaan voor het renoveren van de bejaardenwo ningen in Kortgene. KRUININGEN De welzijnsraad van de gemeente Reimerswaal verga dert donderdag 4 juli vanaf 19.30 uur in het gemeentehuis te Krujiningen. Als belangrijkste agendapunt wordt in de openbare bijeenkomst gepraat over het ontwerp-jaarprogramma spe cifiek welzijn 1986. Tevoren vergade ren enkele secties van de welzijns raad. De secties Zorg en Recreatie doen dat op donderdag 27 juni, vanaf 19.30 uur in het gemeentehuis en de sectie Educatie op 1 juli, eveneens vanaf 19.30 uur in het gemeentehuis. GOES - De werkgroep Emancipatie Goes houdt op dinsdag 2 juli een vergadering in het vrouwen-ontmoe tingscentrum aan de Zusterstraat in Goes. De belangrijkste agendapunten zijn de subsidie-aanvrage voor 1986 en het uitwisselen van ervaringen met emancipatie. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. man over het aantal vergunningen dat de gemeente gaat afgeven zei burgemeester P. Wisse dat een en ander afhangt van de verkeersveilig heid in het betreffende gebied. „Dat ligt per gebied verschillend", meende Wisse. „Bovendien gebeurt dat in overleg met de werkgroep Veerse Meer. die een totaaloverzicht over het gebied heeft". Tijdens de raadsvergadering kwam ook een aantal onderwijszaken aan de orde. De raad verleende een krediet voor de uitbreiding van het meubilair van de openbare basisschool 'De Vlie- te'. Op de agenda stond tevens de uitbreiding van het gebouw van die school. Zoals gemeld krijgt de ge meente Wissenkerke één openbare basisschool, en wel in de kern Wissen kerke. Het huidige schoolgebouw moet voor dat doel echter worden aangepast. ZIERIKZEE - De woningbouwver eniging Beter Wonen te Zierikzee heeft voorlopig geen haast met het invoeren van kabeltelevisie. Het be stuur van de vereniging wil liever de ontwikkelingen rond satelieten en schotelontvangers afwachten. Daar bij gaat het bestuur van de woning bouwvereniging er van uit dat het over enkele jaren installeren van schotelontvangers voor de huurders goedkoper zal zijn, dan de service van een exploitant van een kabel televisie-net. Dat maakte de direc teur van Beter Wonen, P. H. van Doorne, maandagavond bekend tij dens een vergadering van de vereni gingsraad in het Huis van Nassau te Zierikzee. Hij deed dat naar aanlei ding van vragen van het verenigings raadslid C. J. J. Geleijnse die er eveneens op wees dat het invoeren van kabeltelevisie over enkele jaren wel eens achterhaald zou kunnen zijn. Eveneens naar aanleiding van een vraag van de heer Gelijnse vertelde Gemeente Westerschouwen :Op 28 juni a.s. zal vanj: •16.00 tot 17.00 uur in); :het dorpshuis 'De;: ;Schutse' te Haamste-:j :de een openbare re-|: jceptie gegeven wor-|: :den ter gelegenheid van het afscheid van MEVROUW A. C. HOUTMAN als hoofd van de afdei; ling Algemene Zaken;: van de gemeente Wes-:; terschouwen. i j Het j: gemeentebestuur.:: Nieuw kleurenlaboratorium orenjl®5 nale[] Grote Markt 7, Goes, 01100-16159 En tic makelaar weet van wanten en kranten. directeur Van Doorne verder dat vol gendjaar of eventueel het jaar daarna begonnen wordt met het nadraineren van bepaalde complexen woningen waar veel vochtklachten bestaan. Die klachten worden vaak veroorzaakt door dat mensen de woningen niet goed genoeg ventileren, of niet om weten te gaan met de isolerende maatregelen die in de huizen worden getroffen. Met name het dichtstoppen van vloerventilatie-openingen, wat nogal eens voorkomt, zal door de woningbouwvereniging aangepakt worden. Het verenigingsraadslid H. van der Marei merkte naar aanleiding van enkele opmerkingen in het jaarver slag op, dat het bestuur op moet passen dat het niet te veel tijd steekt in het informeren van bewoners zodat die beter bij het beleid van de vereni ging betrokken kunnen zijn. Dat kost maar tijd en kan ten koste van een goed beleid gaan, zo bleek uit de woorden van Van der Marei. Hij stelde vast dat democratie ook weer niet te ver mag gaan. Dat hij meteen al zijn zin kreeg werd duidelijk bij de behan deling van de nota decentralisatie. De leden hebben zich nog niet in deze nota kunnen verdiepen omdat het stuk nog maar in een beperkte kring is verspreid. Ook maandagavond werd de nota, zo liet Van Doorne desgevraagd weten, achter gesloten deuren behandeld. HEINKENSZAND - De Nederlands Christen Vrouwenbond (NCVB) in Heinkenszand hield haar maande lijkse vergadering in het dienstge bouw van de Nederlandse hervormde kerk in Heinkenszand. Deze avond stond onder meer in het teken van het dertig jarige jubileum van de afdeling Heinkenszand. Het slagersbedrijfsschap verzorgde een gourmet-avond, met enkele tips. Dinsdag, 24 juli, staat er nog een fietstocht op het programma, als af sluiting van het seizoen. WEMELDINGE De Wemeldingse hengelsportvereniging 't Gondeltje houdt zaterdag een jeugdwedstrijd in het Knaal door Zuid-Beveland. De inschrijving is vanaf 13.00 uur in het gebouw van de CZAV. Het vissen begint om 14.00 uur. HEINKENSZAND De schutte; ciëteiten Soranus I en II uit Hi kenszand hielden een koningssci ting. Winnaar werd Andrë vat Westeinde, die zich 'Algemeen ning' voor 1985 mag noemen. Winnaar bij Soranus II werd Ge van Garsel, voor de derde achtera volgende maal, waardoor hij nu Keizerstitel heeft verworven. Tesij te werd A. Voet 'Koning van Sorai» door het koningschap van de vere ging te winnen. KORTGENE - Op uitnodiging var, dorpsvereniging 'Kortgene' geeft: Senioren Orkest Zeeland, onder ding van Daan Burger, morgei woensdag - een concert in de Nej landse hervormde kerk in Kortge Er wordt een gevarieerd program ten gehore gebracht. Het concert gint om 14.30 uur. Wethouder Ph. J. van Ast. Raadsleden P. Hamelink (PvdA) en Dieleman wilden overleg tussen de openbare en de naburige christelijke school voordat de laatste overgaat tot aanpassing van haar schoolge bouw. „De scholen zouden van el- kaars faciliteiten gebruik kunnen maken", meende Dieleman. Ook B en W zien graag overleg tussen beide scholen, maar er kan niets worden afgedwongen. „Schoolbesturen zijn autonome organen met bepaalde wettelijke rechten", aldus de burge meester. Ook werden enige wijzigingen behan deld in de begroting van de gemeente over 1985. P. van der Maas, raadslid voor de SGP, was het niet eens met een bedrag van ruim 16.000 gulden dat was uitgetrokken voor de sport veld in Kamperland. Om het oefen- veld weer bespeelbaar te maken zal de Heidemij het veld egaliseren en op nieuw inzaaien. Van der Maas meende echter dat het sportterrein er goed bijligt en stemde dan ook tegen dit punt op de begrotingswijziging, die overigens in haar geheel werden aan genomen door de raad. De opvolging van gemeentesecretaris H. van Strien, die per 1 januari 1986 vervroegd uittreedt, leidde tot de op merking van de PvdA'er Hamelink dat er nu al aan de sollicitatieproce dure moet worden gewerkt. Zijn ge dachten gaan daarbij uit naar een profielschets voor de functie en een zekere mate van inspraak van het personeel. BROUWERSHAVEN - Een inge nieursbureau uit Zierikzee gaat een kostenraming maken voor de aan sluiting op de drukriolering van het buitengebied van de gemeente Brou wershaven. Het gemeentebestuur van de gemeente Brouwershaven stemde maandag tijdens de raadsver gadering unaniem in met een krediet van ruim 12.000 gulden voor de uit voering van het onderzoek door het bureau W'itteveen en Bos uit Zierik zee. De 75 woningen waarvan een kostenplanning wordt gemaakt, lig gen rond Brouwershaven, Dreischor (aan de Zuidweg) en Zonnemaire. Met het in de toekomst aansluiten van de 75 woningen in het buitenge bied, blijven er in de gemeente nog 80 huizen verstoken van een verbinding met de drukriolering. Zelfs een onder zoek is er niet aan besteed. De perce len worden in een toelichting van het college van burgemeester en wethou ders als 'super-onrendabel' geken schetst en komen derhalve voorlopig KAMPERLAND - De burgemeester van Kortgene, mevrouw E. J. Hoo- gendijk-van Duijnn en haar collega van Wissenkerke, de heer P. Wisse, hebben zaterdag het nieuwe onderko men van de scoutinggroep 'De Zand- kreekgroep' aan de haven van Kam perland geopend. De burgemeesters gebruikten hierbij een meterslange sleutel. Talrijke ouders en belangstellenden waren bij de opening aanwezig. Na het gebeuren bezichtigden ze het gebouw. Burgemeester P. Wisse zegde namens beide gemeenten als cadeau een geld bedrag toe aan de scoutinggroep. In haar welkomswoord sprak me vrouw C. Koers de beide burgemees ters toe en bedankte hen voor de medewerking, die zij en de gemeente besturen voor de totstandkoming van het onderkomen hadden verleend. Ze bedankte ook de vele ouders, die bij de opbouw hun steentje hadden bijge dragen. De beide burgemeesters kregen een bloemetje aangeboden. Burgemeester Wisse sprak er namens beide gemeen ten zijn bewondering over uit, dat de scoutinggroep ondanks vele tegensla gen toch volgehouden hadden om het gebouw tot stand te brengen. Het scoutinggebouw heeft de naam 'De Waterwip' gekregen, bedacht door kabouter C. Kouwer. (De scouting groep bestaat uit zeeverkenners, wel pen en kabouters). Ondanks het slechte weer waren er buiten het gebouw nog diverse scou- tingactiviteiten te bezichtigen. KORTGENE - De jaarlijkse Rode- Kruiscollecte heeft in Geersdijk 273,40 opgebracht, in Kamperland 1618,15, in Wissenkerke 662,05, in Colijnsplaat 925,55, in Kats 490,20 en in Kortgene 996,55. Klokstraat 9 - 4461 JK Goes kleedt de vrouw van morgen niet in aanmerking voor aansluiting. Het VVD-raadslid J. K. Goemans vroeg zich af of dat wel rechtvaardig was. „Als straks de aanslag voor de onroerend goed-belasting bij die men sen in de brievenbus valt, gelden er ook geen argumenten die de heffing op dat huis 'super-onrendabel' ma ken". Goemans voegde er aan toe dat bovendien de lozing op het oppervlak te-water - zoals gebeurt bij de 80 woningen - geen goede zaak voor het milieu kon zijn. „Te meer omdat zeer waarschijnlijk de heffingen op dit soort afvoer verder zullen stijgen". De wethouder van gemeentewerken, Ph. J. van Ast (vvd), gaf toe dat het niet aansluiten van de 80 woningen onrechtvaadig was. „Maar", zo meld de hij, „misschien is het onrechtvaar diger als deze mensen straks extra voor hun aansluiting moeten beta len". Ten aanzien van het biologisch- aspect merkte de wethouder op dat: „Die ene boerderij in de polder niet zoveel schade aan het milieu zou aanbrengen". Een ander argument van Van Ast betrof het gegeven dat de uitvoering van de drukrioleringswerk- zaamheden volledig 'budgettair neu traal' moeten worden uitgevoerd. De wethouder: „De beslissing om nieuwe woningen aan te sluiten hangt zo doende in eerste plaats af van de hoeveelheid geld waarover de ge meente kan beschikken". De meerderheid van de raad gaf ook haar fiat voor subsidies van 540,30 en 500 gulden aan de stichting Jeugd soos Brogum te Zierikzee en het BOB- comité (Brouwenrshaven Onderste Boven) in Brouwershaven. Jeugdsoos Brogum verzorgt op donderdag, vrij dag en zaterdag in Zierikzee het jaar lijkse Anywave Festival en het BOB- comité houdt zaterdag 13 juli tijdens de Brouwse Dag een speciale avond voor jongeren. Het raadslid P. vani Meide, die namens de fracties van SGP, het GPV en de RPF zitting ht in de gemeenteraad, kon als enigei akkoord gaan met de beide subsii voorstellen. „Popmuziek is in de ste plaats maatschappijkritisch bovendien worden in de bezon; teksten bepaalde groepen mensen; zettelijk gekwetst", betoogde raadslid. GOES - Ongeveer honderd oudei uit Goes, 's-Gravenpolder, Ovezai en Hulst die in het kader van Mi Beweging voor Ouderen lid zijn v een kruisvereniging, volksdansgrt of gymnastiekgroep maakten vrijd een reisje naar Veere. Vandaar ma ten zij een tochtje over het Vee Meer en vervolgens een excursie di Zuid-Beveland. Na de lunch in Ki dendamme zagen zij een volksda bal. GOES De uit Goes afkomst gitarist Frenk Casteleyn heeft 1 diploma uitvoerend musicus beha; aan het Brabants Conservatorium Tilburg. Het examen bestond twee recitals waarin werken vi gitaarsolo werden gespeeld Bach, Albéniz, Rodrigo en Waltoi Dit deel werd afgesloten met concert voor gitaar en orkest s Mauro Giulliani. Ook de kamera ziek kwam aan bod. Samen met sopraan Renée Kartodirdjo, met; hij regelmatig optreedt, werden lia ren vertolkt van Granados en Falla. GOES - De stichting buurtwerk Goes- zuid heeft een succesvol jaar achter de rug. Zowel wat betreft de exploi tatie van het buurthuis als het aantal deelnemers aan activiteiten waren de resultaten in het afgelopen jaar bevredigend. Dat is op te maken uit het jaarverslag van de stichting. Vooral het buurthuiswerk was debet aan de goede resultaten in 1984. Zo was met name de tienersoos een populaire activiteit. Het aantal vor mingsactiviteiten was echter gering. Reden van het kleinere aantal vor mingsactiviteiten is volgens mede werker Leen de Waal van de stichting buurtwerk Goes-zuid de terugloop van personeel. „Dat is al in 1982 begonnen", vertelt De Waal. „De ge meente heeft steeds minder geld voor het buurtwerk, zodat de personeelsbe zetting tot een miniprum is geredu ceerd." Volgens de medewerker is de functie van het buurthuis daardoor veran derd. „Een paar jaar geleden konden we nog leuke dingen doen, zoals een vrouwencafé en verschillende cursus sen, maar dat is nu afgelopen. Voor dit soort activiteiten heb je gekwalifi ceerd personeel nodig. Het zwaarte punt is verschoven van creatieve en educatieve activiteiten naar ontspan ning." Daarbij komt dat het buurthuis sinds 1 januari 1984 in eigen beheer is. „De zaak moet dus goed draaien", meent De Waal. „Je kunt geen cursus begin nen voor drie mensen, hoe goed die cursus dan ook is". De Waal noemt de stichting buurthuis Goes-zuid een 'kerngezonde organisatie'. „De afgelo pen jaren hebben we voor 40.000 gul den moeten bezuinigen. Toch hebben we een sluitende exploitatie. Maar alle franje en luxe is er dan ook af." Volgens De Waal lag in 1984 het gemiddeld aantal bezoekers per WEMELDINGE - De Wemeldingse hengelsportvereniging 't Gondeltje hield een wedstrijd tegen de Eerste Goese Hengelsportvereniging (EGHV). Dat gebeurde aan de Wester- schelde bij de 'Breker'. Er waren 65 deelnemers die samen 100 boven maatse en 157 ondermaatse vissen vingen. EGHV werd winnaar. De uitslag: 1 L. Luteijn, 't Gondeltje 1270 pnt.; 2 R. F. v. 't Westeinde, EGHV Goes 910; 3 G. F. Deegens, EGHV 910; 4 D. M. Slabbekoorn, EGHV 900; 5 G. E. Versluis, EGHV 855; 6 J. Tissing, 't Gondeltje 825; 7 M. Giissel, EGHV 750; 8 A. v. Oosten, 't Gondeltje 695; 9 A. de Visser, EGHV 625; 10 C. Schijf, EGHV 600. week aan buurthuis De Pit op zevi honderd. Vooral de activiteiten v( jongeren en werklozen - die sin enkele jaren ook overdag word gehouden - trokken verhoudings) wijs veel bezoekers. Ook de WA groep, een activiteit in samenw king met het project mensen zom baan, is goed aangeslagen. HEINKENSZAND - De Nederlan hervormde kerk en de gereformee kerk houden zondag 30 juni een f menlijke dienst in Heinkensza waarin het jeugdwerk voor dit i zoen wordt afgesloten. Voorgangers in deze dienst zijn H.J.J. Radstake, Nederlands 1 vormd predikant en de gereformee predikant ds M.J.E. Burema, beii uit Heinkenszand. Een muziekgri van jonge gemeenteleden onder ding van mevrouw I. Radstakel Duin verleent zijn medewerking, bijeenkomst begint om 10.00 uur KRUININGEN - De christelijke ba; school De Welle in Kruiningen hoi een manifestatie over het proj 'Vrije Tijd'. De leerlingen hebben zich de laat tijd met dit onderwerp bezig s den. Tijdens de slotmanifestatie k nen ouders en belangstellenden men kijken welke resultaten de we zaamheden van de leerlingen en m helpende vrijwilligers hebben opg< verd. De manifestatie is vrijdag in Welle te Kruiningen en duurt 18.30 tot 21.00 uur. WOLPHAARTSDIJK - De henj sportvereniging De Zandkreek Wolphaartsdijk heeft haar vie competitiewedstrijd gehouden. Nadat P. Kole de eerste vis gevan; had, vingen de 44 deelnemers in Oosterschelde bij Kats 198 on( maatse en 38 bovenmaatse vissen in totaal 8860 gram wogen. Mevro Janse troefde alle mannen af door eerste te eindigen met 1660 punt Tweede werd G.Verschiere met 1 punten, P. Kole derde met 12601 ten. Zij werden gevolgd door respectieveliP van der Endt (1230), L. Fokke (1090), W.I (1050), L. Meertens (880), A. Eggebeen li B. van Loo (730) en L. Verschiere (685

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 18