Bedrijfsleven pleit voor tweede Kalkar Aanbod opslag Moerdijk uit bedrijfseconomische overweging Leraren Cornet en Hoek verlaten Christelijk Lyceum voor Zeeland PZC/ provincie DOOR FLIPPERENMET ROOMPOTSCHUIVEN Gemeenten in verzet Eerste paal voor manege gehandicapten Aanhouding in verband met vechtpartij Goes Geld gestolen 10 Goese burgemeester opent expositie beeldende kunst Zes honden behaalden landelijk diploma in Wolphaartsdijk SNIJ EN LAS MET AGA GAS SNIJ EN LAS MET AGA GAS SNIJ EN LAS MET AGA GAS Milieu VOLGENS GESTOLEN DOCUMENTEN SNIJ EN LAS MET AGA GAS STAATSSECRETARLS LN KAMER: Christelijk SNIJ EN LAS MET AGA GAS Excursie van Stichting Oude Zeeuwse Kerken Licht gewonde bij bedrijfsongeval Dow Geslaagden aan Modevakschool SNIJ EN LAS MET AGA GA! DINSDAG 25 JUNI 1985 Getij van Oosterschelde schommelt in juli 1986 GOES - De getijbeweging in de Oosterschelde zal in juli volgend jaar twee weken lang grote schommelingen ondergaan, 's Nachts gaan dan gedurende twaalf uur alle schuiven van de stormvloedkering in de stroomgeul Roompot dicht. Overdag en in de weekeinden zijn de schuiven geopend. Berekend is dat het gemiddeld getijverschil bij Yerseke 's nachts gemiddeld ongeveer 1,20 m zal zijn en overdag ongeveer 2,60. Ter vergelijking: thans wordt bij Yerseke gemiddeld 3,50 m verschil gemeten tussen hoog en laag water. Na de voltooiing van de Oosterscheldewerken zal dat 3,05 m zijn. Een en ander blijkt uit een nota van rijkswaterstaat's Deltadienst over de gevolgen voor milieu en visserij van het gebruik van de pijlerdam in de laatste bouwfasen van het Oosterscheldeproject. De mosselkwekers zullen met dit flip peren, zoals het afwisselend sluiten en openen van de Roompotschuiven in de nota wordt genoemd, rekening moeten houden. De bevaarbaarheid van de zaad- en halfwaspercelen zal GOES - De burgemeester van de gemeente Goes, mr W. Blanken, opent maandag om 19.30 uur een exposit:e van de vereniging Beelden de Kunstenaars Zeeland in de Grote Kerk van Goes. De ruim 80 leden tellende vereniging herbergt kunstenaars van allerlei pluimage. Veertig daarvan komen hun werk tonen in de Ganzestad. De verschillende stijlen en werkwijzen zijn op de tentoonstelling zodoende ruimschoots vertegenwoordigd. De expositie duurt tot zaterdag 6 juli en is dagelijks geopend van 10 tot 17 uur. Zaterdags kunnen bezoekers tot 16 uur terecht. WOLPHAARTSDIJK Van de twaalf honden die deelnamen aan het gedrag- en gehoorzaamheidsexamen in manege Wolphaartsdijk, behaalden er zes het landelijk erkende diploma. De examens werden afgenomen door de keurmeesters H. de Vries uit Hoofddorp en T. Tielrooy uit Haar lem. De zes geslaagden zijn: Douwe, Labrador Retriever, eigenaar A M Verdonk, Goes, 73 punten; Yvette, Bouvier, eigenaar H. Eyke, Goes, 70 punten; Sultan. Bouvier, eigenaar A Louwerse, Axel, 70 punten; Wodan, Duitse Staander, eigenaar A Scheffers, Sas van Gent, 70 punten. Donna, Duitse Her der, eigenaar mevrouw C. Fokke-de Wijze, Lewedorp. 67 punten; Barko. Old English Sheepdog Bobtaileigenaar H. Berendsen, Vlissingen, 64 punten. GOES - De Goese politie heelt maan dagmorgen J. M. M. van E. uit Nieuw- dorp aangehouden omdat hij betrok ken zou zijn geweest hij een vecht partij die zich in de nacht van zater dag op zondag bij een Goese bar voordeed. Zoals gemeld werd bij die vechtpartij een inwoner van Kruiningen vrij ern stig gewond. Van E. ontkende tegen over de politie dat hij het slachtoffer zou hebben geschopt. Hij wordt voor nader onderzoek vastgehouden. In het kader van datzelfde onderzoek zijn nog negen andere getuigen ge hoord. fAdvertentie Depot 's-Heerenhoek (01196) 13758 (Slot van pagina 9) taat uit de bus kon komen. De ge meenten willen echter dat ook alter natieven worden gezocht voor de toekomst van het ETI. Dat de meerderheid van de betrokken werknemers akkoord zijn gegaan met de plannen is volgens de gemeenten geen wonder, temeer daar voor hen de werkgelegenheid werd gegarandeerd. Ze nemen het de plannenmakers ech ter bijzonder kwalijk dat de betrok ken werknemers in feite geen andere keus hadden. Zonder onderbrenging bij de provincie zou hun baan gevaar lopen, zo is de werknemers voorge houden. Zij moesten daardoor de voorgedragen oplossing wel slikken, zo concluderen de gemeentebesturen. Het besluit om verzet aan te tekenen is verleden week woensdag genomen tijdens een bestuursvergadering van de afdeling Zeeland van de VNG. De brief is onder anderen ondertekend door waarnemend voorzitter drs P. A. Wolters, burgemeester van Middel burg. Deze had maandag nog enkele persoonlijke kanttekeningen bij de brief. „De stuurgroep en daarmee ook het provinciebestuur, zeggen dat de betrokkenheid van het ETI bij de economische ontwikkelingen de laat ste jaren minder is geworden. Dat is helemaal geen wonder. Gedeputeerde staten hebben het ETI niet betrokken bij actuele zaken zoals de inrichting van het werkeiland Neeltje Jans en (eerder) bij de verwikkelingen rond de SEOZ (Stichting Economische Ont wikkeling Zeeland). Dan kan je mak kelijk zeggen dat er van het ETI onvoldoende gebruik is gemaakt. Maar gs hebben daartoe dan wel zelf aanleiding gegeven". (Advertentie) Depot Bruinisse (01113) 1357 beperkt zijn. En tijdens het flipperen zullen mosselschepen een aantal hooggelegen percelen niet kunnen be reiken. Dat is ook het geval wanneer tijdens de sluiting van het Tholensche Gat in de Oesterdam de stormvloed kering wordt gebruikt om de getij be weging te beperken en uiteindelijk - maximaal twee dagen - geheel dicht zal gaan. Het flipperen wordt noodza kelijk geoordeeld om in de luwte achter de gesloten schuiven gemakke- (Advertentie) Depot Goes (01100)12820 lijker te kunnen werken bij inhangen van de bovenbalken tussen de pijlers. Wanneer volgende week de plaatsing van dorpelbalken op gang komt, be gint de geleidelijke getijreductie in de Oosterschelde. Deze balken houden met hun lengte van 40 m en hoogte van 8 m heel wat water tegen. Naar mate er meer zijn geplaatst, kan min der water de zeearm in en uit stromen. In maart volgend jaar zal het gemid delde getijverschil bij Yerseke bene den de voor het Oosterscheldeproject maatgevende norm van 3,05 m zijn gekomen. Nadat alle 62 balken zijn geplaatst (eind mei/begin juni 1986) bedraagt het verschil nog 2,60 m. Van juni tot en met november vol gend jaar zal volgens de huidige plan ning doorlopend een deel van de schuiven zijn gesloten, om in rustig werkwater bovenbalken te kunnen plaatsen en aanstortingen uit te voe ren. Met uitzondering van de flipper- periode zal het getijverschil dan 2,30 m groot zijn. Vanaf december 1986 zijn alle schuiven weer open. Koningin Beatrix heeft dan immers de storm vloedkering al officieel in gebruik ge steld. Het getijverschil zal aanvanke lijk nog maar 2,70 m zijn. Want de verkleining van de Oosterscheldekom is nog niet voltooid: de Philipsdam moet eerst worden gesloten. Dat ge beurt in april 1987. Ook daarbij zal de pijlerdam een handje helpen, met enkele weken gerekt en gereduceerd getij en volledige sluiting gedurende maximaal twee dagen. DEN HAAG (GPD) - Nederlandse bedrijven die betrokken zijn bij de ontwikkeling van kernenergie drin gen bij het ministerie van economi sche zaken aan op Nederlandse deel name aan de bouw van een kweek reactor in West-Duitsland. Dat blijkt vandaag uit een bericht in de Volks krant van maandag, dat gebaseerd is op een aantal geheime documenten die door een actiegroep zijn gestolen. Neratoom (een samenwerkingsver band tussen KMS in Vlissingen, Stork Ketels in Hengelo en het ingenieurs bureau Comprimo) en het onder zoekscentrum ECN in Petten willen dat ons land meedoet aan een „twee de Kalkar". Naast West-Duitsland ne men België, Groot-Brittannië. Frank rijk en Italië deel aan het consortium dat de tweede Europese snelle kweek reactor moet gaan ontwikkelen. Van verschillende kanten is aangedrongen op Nederlandse deelneming daarin. Volgens topmensen van het ministe rie van economische zaken is dat momenteel „politiek niet opportuun", gezien de weerstanden tegen kern energie en de moeizame discussies binnen het CDA over de bouw van twee nieuwe centrales in ons land. Neratoom zal echter, zonder „tweede Kalkar", zonder werk komen te zitten. „In Kalkar is nog maar twee jaar werk. Een deel van de medewerkers aan het project zoekt al een goed heenkomen elders", zo blijkt volgens de de Volkskrant uit de documenten. EZ wil wachten met het bepalen van een standpunt over Nederlandse deel name aan de tweede kweekreactor, totdat de Tweede Kamer uitgediscus-, sieerd is over de bouw van twee 'gewone' kerncentrales in Nederland. Het ministerie wil „die discussies niet belasten met nieuwe verbintenissen op kweekreactorgebied". De documenten waarover in de Volks krant is gepubliceerd, zijn vorige week door de actiegroep 'De wraak van jhr. mr. De Brauw' uit het minis terie van EZ gestolen. In een persbe richt maakte de groep bekend zes postzakken met - deels vertrouwelijke - documenten te hebben meegenomen uit de kamers van de directeur-gene raal energiezaken Verberg en diens adjunct. Het ministerie van EZ heeft aangifte gedaan van de diefstal. Een woord voerder van het ministerie wilde maanmorgen de inhoud van het be richt in de Volkskrant 'bevestigen noch ontkennen'. De directie van Neratoom heeft inmiddels in een spoedvergadering gehouden om zich te beraden over de schade die het bedrijf door de publikaties oploopt. Eerder is al gemeld dat de ecologen bij de hoofdafdeling milieu en inrich ting van de Deltadienst verwachten dat het gebruik van de stormvloedke ring in de laatste uitvoeringsfase van de Oosterscheldeproject niet zal lei den tot onherroepelijke veranderin gen in het milieu. Deze vaststelling is onder meer door natuurbescher mingsorganisaties aangevochten. In de deze week verschenen nota, waarin alle mogelijke gevolgen nog eens ter dege zijn bekeken, wordt diezelfde conclusie getrokken. Met name in de zone boven NAP 1 m en ook in het gebied tussen NAP 0,5 en NAP 1 m zal sterfte van planten en bodem- dieren optreden, maar dat zal geen definitieve verdwijning van soorten tot gevolg hebben. Hinder is er voor de visserij, maar die kan beperkt blijven indien met de vissers afspra ken kunnen worden gemaakt over de planning van hun werkzaamheden. Advertentie Depot Sas van Gent (01158) 1576 VLISSINGEN - De oudste ruiter van de stichting Ponyrijden Ge handicapten Zeeland, de heer H. F J. M. Sommeling (62) uit Vlissingen heeft maandagochtend officieel de eerste paal geslagen voor de nieu- we binnenmanége aan de Bosweg in Vlissingen. De binnenmanége zal bestaan uit een bak van 15 bij 30 meter en een foyer van 5 bij 15 meter. Het werk, naar een ontwerp van architect ir D. W. Ouwerkerk uil Vlissingen, wordt uitgevoerd dooi het Vlissingse aannemersbedrij Stegink bv en moet in oktobei gereed zijn. Het betreft de eerste fase van de nieuwbouw, waarmee een bedrag van ongeveer 200.000 gulden is gemoeid. De tweede fase bestaat uit een nieuwe stal, die waarschijnlijk volgend jaar wordt geplaatst. Daarvoor was echtei geen geld meer beschikbaar. De kosten voor de stal worden ge raamd op 150.000 gulden, afhanke lijk van hetgeen de leden zelf aai werkzaamheden kunnen verrich ten. Dit geld moet nog worden ingezameld, waarvoor verschillendi acties worden georganiseerd. De heer Sommeling slaat met de heimachine de eerste paal voor de nieuwe manége voor gehandicap ten. DEN HAAG (ANP) - Het kabinet heeft deelnemers in het Industrie- en Ha venschap Moerdijk het aanbod mee te werken aan een oplossing voor opslag van mestoverschotten en van radio-actief afval louter gedaan uit bedrijfseconomische overwegingen. Staatssecretaris Van Amelsvoort (binnenlandse zaken) verzekerde de Tweede Kamer maandag dat er in zijn gewraakte brief van 14 mei geen sprake is van koppelverkoop van enerzijds een voorschot van 20 mil joen gulden aan het in problemen verkerende havenschap en ander zijds een opslagplaats voor radio actief afval. De bewindsman stelde tijdens het mondeling vragenuurtje dat zijn op treden in eerste instantie moet wor den gezien binnen zijn verantwoorde lijkheid voor subsidie aan lagere over-' GOES - De Goese politie heeft in de nacht van zondag op maandag de 27-jarige F. K. aangehouden op ver denking van diefstal van geld en medicijnen uit ziekenhuis Sint Joan na in Goes. Deze zaak kwam om 2.20 uur aan het rollen na een melding van een nachthoofd van het zieken huis dat ze haar tas miste uit een bureau aan de balie. Na een onderzoek van de politie bleek dat er uit het ziekenhuis nog enkele geldkistjes en medicijnen vermist werden. Verder werd duidelijk dat zich eerder die avond een man ver dacht in het gebouw had opgehouden. Uit het signalement dat enkele be trokkenen gaven kwam een goede bekende van de Goese politie naar voren. Deze, de heer K., kon dezelfde nacht nog in zijn woning worden aangehouden. Hij heeft de diefstal bekend. Verder onderzoekt de recherche van de Goese gemeentepolitie een in braak in de Prinses Margrietschool te Goes. Hier kwam men binnen na het forceren van twee uitzetijzers van een klapraam. Gestolen werden een com puter met een waarde van 1000 gul den. een tloppy-drive die 1400 gulden waard was, 13 floppy-discs die 130 gulden waard waren, een draagbare radio-cassetterecorder en 550 gulden aan geld en betaalcheques. Uit een directiekeet aan de Lange- meet werden verder 6 reservesleutels van bouwketen, alsmede 600 patro nen van een nagelschietapparaat ge stolen. Hier kwam men binnen na het forceren van een toegangsdeur. In de keet werden enkele deuren met isola tiemateriaal dichtgekit. Er was voor 500 gulden braakschade en de gesto len goederen vertegenwoordigden een waarde van 190 gulden. GOES - Het verschil tussen twee leraren. De laatste nacht voor het begin van een nieuw schooljaar kon F. J. Hoek altijd slecht de slaap vatten. Geen plankenkoorts, maar een beetje spanning hoe de nieuwe klassen zouden zijn. Na vijf minuten in de eerste lessen was het over. A. P. Cornet daarentegen sliep altijd uitstekend. Het begin van een schooljaar was daarop niet van in vloed. Maar hij was niet minder benieuwd naar zijn leerlingen. Dit gevoel van onrustige verwachting is voor beiden afgelopen. Vrijdag ne men Cornet en Hoek afscheid als leraar aan het Christelijk Lyceum voor Zeeland in Goes. Leraar Neder lands Cornet (hij geeft ook gods dienst en dramatische expressie) heeft 38 jaar aan de school gewerkt. Scheikundeleraar Hoek heeft er 32 jaar op zitten. Twee leraren in hart en nieren. En thousiast over het omgaan met jonge mensen (Cornet spreekt voordurend met vertedering over 'de kinderen') en over hun vak. En de school na tuurlijk. Beiden hebben nimmer de behoefte gevoeld om eens ergens anders te gaan kijken. Cornet: „Het is geen kwestie geweest van zomaar blijven hangen, maar ik ben hier uit volle overtuiging gebleven". En Hoek voegt daaraan toe: „Een van de leuke dingen is dat ik op den duur leerlingen kreeg van wie beide ou ders ook al bij me in de klas hebben gezeten. Jonge collega's hier op school hebben destijds les van me gehad. En als ik naar de tandarts ga, dan ga ik bij een oud-leerling in de stoel zitten". Slechts korte tijd heb ben Cornet en Hoek buiten Goes gewerkt. Dat was in de beginperiode van de Christelijke Scholengemeen schap Walcheren in Middelburg (Cornet was daar pro-rector, dat wil zeggen belast met de leiding voordat de eigenlijke rector was aangesteld) en het Zeldenrustcollege in Temeu- zen. Met weemoed denken ze terug aan de overtochten met de veer dienst Hoedekenskerke-Terneuzen en de erwtensoep aan boord. Cornet en Hoek hebben in de loop van de jaren hun vak flink zien veranderen. Het sterkst was dat het geval bij de scheikundeleraar. „Vroe ger moesten de leerlingen nogal veel uit hun hoofd leren", vertelt hij. „De nieuwe scheikundeprogramma's zijn veel meer gericht op de ontwikkeling van inzicht aan de hand van proeven en praktische onderzoeken". Hoek heeft altijd geprobeerd zijn leerlin gen zoals hij het zelf zegt 'te boeien door het spel van de moleculen'. Met behulp van een aantal eenvoudige proeven wekte hij nieuwsgierigheid bij leerlingen die voor het eerste met het vak scheikunde te maken kre gen. Hoek geestdriftig: „Die nieuws gierigheid moet je dan zien vast te houden. Waarom doen bepaalde ver schijnselen zich voor. Dat is iets fascinerends. Ik heb er steeds naar gestreefd dat over te brengen op de leerlingen". Ook in Cornets vak is het verschaffen van inzicht een gro tere rol gaan spelen. Dat heeft ertoe geleid dat de aandacht voor essentië le onderdelen in het taalonderwijs als spraakkunst en spelling in zijn woorden 'tot het absolute minimum' is teruggebracht. „Maar ik moet toch vaststellen dat de keiharde oefening van vroeger meer vruchten afwierp bij het correct schrijven van het Nederlands dan de huidige metho de", aldus Cornet. Dat beide vertrekkende leraren pleitbezorgers zijn van het christe lijk onderwijs mag geen verwonde ring wekken. Maar hoe brengt bij voorbeeld een scheikundeleraar dat in de praktijk. Hoek: „Je kunt na tuurlijk niet op een christelijke ma nier scheikunde geven. Toch zijn onderwerpen die duidelijke aankno pingspunten bieden. Denk maar aan de milieuproblematiek. Die heeft een nauwe relatie met de scheikun de. Dan kom je op zaken als rent meesterschap en hoe ga je met de schepping om. Zo geef je les op een manier die nauw aansluit bij het karakter van de school. Dat hoeft er allemaal natuurlijk niet duimendik bovenop te liggen. De ene leerling zal er wat van oppikken, de ander niet". De Neerlandicus Cornet kon in zijn vak gemakkelijker levensbeschou welijke aspecten kwijt. Toch heeft hij - hij zegt het met nadruk - ervoor De leraren A. P. Cornet (l) en F. J. Hoek gewaakt schrijvers met een christe lijke levensovertuiging voor te trek ken. Voor zichzelf hanteerde hij al tijd de stelregel dat iedere schrijver in zijn waarde moest worden gelaten. Cornet heeft zijn leerlingen één keer een boek ontraden. Dat was 'Ik Jan Cremer'. Een boek dat hij ook nu nog als 'fascistisch en schofterig' ken merkt. Aanvankelijk had hij ook twijfels over Jan Wolkers. „Maar in de hardheid die uit zijn boeken spreekt, heb ik toch een zeker mede dogen aangetroffen", aldus Cornet. Hoewel hij Nederlands steeds zijn belangrijkste vak heeft beschouwd, heeft Cornet met veel plezier ook andere vakken gegeven, zoals dra matische expressie en godsdienst en in het verleden ook Frans, Latijn, geschiedenis, Engels en Duits. Niet alleen als leraar was hij actief op school. Cornet heeft dertig jaar lang het schooltoneel geregisseerd en hij was mentor van de leerlingenvereni ging Astra. Buiten de school is hij actief in het kerkewerk. Van begelei der van de jeugdkerk in de hervorm de gemeente werd hij uiteindelijk hulppredikant. Vrijwel iedere zon dag staat hij ergens op de kansel. Cornet is thans voorzitter van de Goese raad van kerken. Ook Hoek heeft naast zijn leraarschip functies uitgeoefend. Zo is hij al zo'n 25 jaar voorziter van de christelijke orato riumvereniging in Goes. Cornet (64) bereikt tegen het eind van dit jaar de pensioengerechtigde leeftijd. Hij gaat vooruitlopend daar op met de VUT. Hoek (61) is in verband met oogklachten afgekeurd. Samen met tekenleraar P. J. Kame- rik, die sinds 1964 aan het Christelijk Lyceum is verbonden, nemen ze vrij dag afscheid van de school, 's Mor gens wordt in de Prins van Oranje - vanzelfsprekend onder regie van Cornet - het toneelstuk De Zwetser van Pieter Langendijk opgevoerd. De drie leraren geven 's middags les aan oud-leerlingen, waarna om 16.00 uur in de gymzaal van de school een officiële afscheidsbijeenkomst wordt gehouden. Om 18.30 uur volgt een receptie. Ook de leraren J. Kwekke- boom (Nederlands) en mevrouw G. Dominicus-Sevenster geschiedenis staatsinrichting en Frans) vertrek ken aan het eind van dit schooljaar. Op hun verzoek gebeurt dat in alle stilte. heden. Het streven is er vooreerst gericht de grond van het havensct terug te brengen tot een redeli omvang en een redelijke vraagp per vierkante meter. Het aanbod 1 20 miljoen gulden voorschot voor IHM past binnen dat kader, aldus! Amelsvoort. Bij het aanbod van dat voorschot het rijk wel de zekerheid dat havenschap zich daadwerkelijk spant om grond te verkopen. Daar zijn voorbeelden aangegeven als ten behoeve van een mestvem kingsbedrijf en voor opslag van rat actief afval. Van Amelsvoort hi niet van te voren over zijn brief c tact opgenomen met bijvoorbeeld commissie-Geertsema die opslagfi liteiten zoekt, omdat hij geen enk bedoeling had de gebruikelijke pro dures te omzeilen. Hij betreurt het dat hij dat voor alle zekerheid nie zijn brief heeft vermeld, omdat door kennelijk verkeerde indruk! zijn gewekt. De staatssecretaris verwacht niet de partners in het IHM negatief zul reageren binnen de door hem geste antwoordtermijn van veertien dag Minister Winsemius (ruimtelijke dening en milieu) hield de kaï voor dat het vragen van een insp ningsverplichting aan de Moerd partners niet zo vreemd is, daard lokatie één van de ongeveer twii is die het kabinet in gedachten hi voor bouw van eventuele nieu kerncentrales. Advertentie Depot Yerseke (01131) 1347 MIDDELBURG - De Stichting Oi Zeeuwse Kerken houdt zaterdag juni een excursie naar Schouw Duiveland. Er wordt onder meer bezoek gebracht aan de kerk Dreischor, waar een uiteenzet! wordt gegeven over interieur en ei rieur. Via de Grevelingendam het gezelschap naar Goeree-Overfl kee waar Middelharnis wordt bezoi dat een fraai renaissance gemeei huis bezit. Na een tocht over eiland, wordt Goeree de laatste st plaats. De excursie begint om half negei morgens op de Loskade te Midi burg. TERNEUZEN Maandagmoi omstreeks kwart over elf is bij bedrijfsongeval op het terrein Dow Chemical in Terneuzen J. K. het Duitse Gelsenkirchen licht wond geraakt. Bij het afbreken een stelling gleed de man uit en k« zes meter lager op de grond tere Hij werd ter observatie overgebri naar het ziekenhuis. KAMPERLAND Op camping Schotsman' in Kamperland is ui auto van L. S. B. uit Middelburg, daar zondag geparkeerd stond, aanzienlijk bedrag aan geld gesto Omtrent de dader tast men in duister. VLISSINGEN Aan de model school in Breda slaagden als co mière mevrouw Leipoldt en mi frouw Peeters, beiden uit Middel! en Bmevrouw B. Ramadhin-Sita uit Goes; voor modinette mevr Driedijk uit 's-Heerenhoek, mevr Wohl uit Zierikzee en mevrouw Bruijns uit Goes; voor modiste vrouw W. Anthonisse-Witte uit K tinge. (Advertentie) Depot Vlissingen (01184) 12559_

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 10