SCHIFTINGEN Sociaal toerisme op minder koopkrachtig publiek mikken OPENING SPECIALE VERORDENING VOORGESTELD Mffeaftf Zesif Raad Axel vergadert VRIJDAG 21 JUNI A.S. van 17.00 - 20.00 uur U komt toch ook kijken! Franse scholieren bezochten LHNO school in Sas Joop Brooijmans vierde in België Sluiskilse stelt waterschap voor wateroverlast verantwoordelijk Expositie van Jos But in galeire in Middelburg Vlissingers bekennen vijf inbraken in winkels en café 's wedstrijden in Middelburg OOSTBURGSE WETHOUDER A. DE Drie Ambachten w heffing verhogen QT Een nieuwe zomer Een nieuw begin VERKOOP NIEUW GEBRUIKT Inruil en financiering mogelijk PZC/streek 18 Geslaagd Kontakt Hulst houdt ontspanningsavond PZEM-aandelen Schieting Winnetou Concert drumband Woningbouw 'Zelden Rust' houdt 'Vliegende Hollander-tocht' Hengelwedstrijd bij Hoofdplaat ZEEUWS-VLAANDEREN gemeente Reparatie en onderhoud Monteur: Frans Vlassenrood, Koewacht (meer dan 30 jaar ervaring) DONDERDAG 20 JUNI 1985 B en w Terneuzen willen meer grip op 'koffiebars' TERNEUZEN-B en w van Terneuzen willen meer greep krijgen op de exploitatie van koffiebar's en vergelijkbare etablissementen. In de praktijk blijkt dat de gemeente nauwelijks bevoegdheden heeft om tegen dergelijke 'bar's' op te treden. Alleen de algemene politieverordening biedt wat mogelijkheden, maar die gaan volgens b en w niet altijd ver genoeg. Daarom stellen ze de gemeenteraad voor naast de huidige drank- en horecawet een speciale verordening op het verstrekken van alcoholvrije dranken en eetwaren vast te stellen. CiE3De koffiebar's en aanverwante onderneminkjes worden over het alge meen gerund door personen die vol gens b en w 'wegens omstandigheden' niet in aanmerking komen voor een vergunning in het kader van de drank- en horecawet.Ze omzeilen die wet door alcoholvrije drankjes en eet waren als frites, kroketten en belegde broodjes over de toonbank te schui ven, maar bieden tegelijkertijd de mogelijkheid die waren ter plekke te nuttigen. B en w:„Wij ervaren het als een om- missie dat wij niet over een instru ment beschikken, op grond waarvan in het belang van de handhaving van TILBURG Aan het Mollerinstituut van de Katholieke Leergangen in Til burg is B. G. E. Vroegop uit Oostburg geslaagd voor de tweede graad Duits en derde graad Frans. SAS VAN GENT Voor het vijfde achtereenvolgende jaar heeft een groep schoolkinderen uit het Franse Belle een bezoek gebracht aan de LHNO-school in Sas van Gent. Een bus met 35 kinderen uit de Fran se gemeente kwam woensdagmorgen om elf uur aan bij de school aan de Hollandiastraat. Vandaar ging het gezelschap naar het gemeentehuis, waar de scholieren in het Frans werden toegesproken door loco-burgemeester L. E. M. Marquinie. Hij kreeg van één van de leraren van de Franse zustergemeente antwoord in het Nederlands. Rond het midda guur deden de kinderen, allen in de leeftijd van 15 en 16 jaar, zich tegoed aan het koud buffet, dat door één van de leerkrachten met hulp van de leerlingen was bereid, 's Middags stond er sport op het programma. Nadat de Franse kinderen eerst de show stalen met de gymnastische oefenvormen was de overwinning bij het volleybalspel voor de Sasse meis jes en jongens. Tot slot vond de uitreiking van de medailles, cadeaus, koffie en gebak plaats. Om half zes vertrokken de Franse kinderen-terug naar Belle. HULST De soos voor alleenstaan den 'Kontakt' uit Hulst houdt zater dag voor haar leden een bijeenkomst in de toneelzaal van het gemeen schapscentrum 'Den Dullaert' in Hulst. Buiten de leden van de Hulster soos is de bijeenkomst ook toegankelijk voor leden van andere sozen voor alleen staanden uit Zeeuwsch-Vlaanderen. Op het programma staat een bingo en een verloting. Daarnaast kan er ge danst worden op de muziek van de 'Manducas'. De ontspanningsavond begint om 20.00 uur. AXEL-De gemeenteraad van Axel houdt dinsdag 25 juni de maandelijk se raadsvergadering in het stadhuis van Axel. Aan de orde komt onder meer eem voorstel tot het voorberei den van een bestemmingsplan voor een perceel aan de Hazelarenstraat in Koewacht. Het staalconstructiebe drijf Staalbouw Nieulande B.V. wil daar een loods bouwen. De raad behandelt ook een voorstel tot het voorbereiden van een bestem mingsplan voor de omgeving van de Koestraat en Oosterstraat in Axel. De Regionale Zeeuws-Vlaamse Woning bouwvereniging wil daar tezijnertijd een aantal woningen bouwen. Aan de orde komt ook een aantal verzoeken van lagere scholen in de gemeente voor de aanschaf van inventaris. Het bestuur van de rk lagere school 'De Eikelaar' in Koewacht heeft bij het college een verzoek ingediend voor het plaatsen van een hekwerk rond de school. De school wordt de laatste tijd in toenemende mate geplaagd door vandalisme. De raad buigt zich dins dagavond ook nog even over de vorst- schade waarmee de rk St. Antonius- school de afgelopen winter werd ge confronteerd. de openbare orde en veiligheid -als mede om sociaal-hygienische rede nen- bij activiteiten als deze verder preventief en repressief kan worden opgetreden dan nu met de algemene politieverordening in de hand". Met de nieuwe verordening in de hand willen b en w voorkomen dat die drankjes en hapjes worden verstrekt in 'daarvoor voor het publiek onge schikte ruimten en dat door ongewen ste personen beheer wordt gevoerd'. De gemeenteraad bespreekt het voor stel volgende week donderdag. Die avond komt onder meer ook de ge meentelijke minderhedennota aan de orde. En verder stellen b en w de raad voor het bestemmingsplan 'Serlip- penspolder' aan te passen om de rigoreuze opknapbeurt van bejaar dencentrum 'Bachten Dieke' mogelijk te maken. Zoals bekend wil het be stuur van de Stichting Protestants Christelijke Bejaardenzorg Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen het centrum voorzien van onder meer twee ultra moderne vleugels. Zijn die gereed, dan wordt het oude centrum groten deels afgebroken. 'Scheldeoord', het oudste tehuis van de stichting in Terneuzen zou op den duur in de huidige vorm moeten verdwijnen. Wat TERNEUZEN - Is het waterschap 'De Drie Ambachten' in Terneuzen ver antwoordelijk voor wateroverlast in de kelder, de benedenverdieping en de tuin van een woning aan de Oost kade in Sluiskil De bewoonster, mevrouw F.J. van den Heuvel vindt van wel en heeft het waterschap aansprakelijk gesteld voor de schade van in totaal bijna 34.000 gulden. Mevrouw Van den Heuvel heeft het waterschap inmiddels voor de. rechter gedaagd, omdat het dagelijks bestuur van 'De Drie Ambachten' alle verant woordelijkheid afwijst. Wat zijn de feiten In 1979 dempte de toenmalige afvalwaterleiding kanaalzone Zeeuwsch-Vlaanderen langs de Oost kade in Sluiskil een gedeelte van een bermsloot. Volgens mevrouw Van den Hevel ligt daarin de oorzaak van de wateroverlast. Het waterschap onderschrijft die con clusie echter niet: het betreffende gebied zou van nature al een hoge waterstand hebben die in stand wordt gehouden door de kwelstroom van het kanaal Gent - Terneuzen. Het dempen van de sloot zou op het grondwater peil nauwelijks enige invloed hebben gehad. Mevrouw Van den Heuvel stapte daarop naar de kantonrechter. MIDDELBURG Galerie De Wijn stock aan de Bellinkstraat 32 in Mid delburg houdt van zaterdag 22 juni tot zaterdag 24 augustus een exposi tie van schilderijen van de in 1980 overleden kunstschilder Jos But. Jos But werkte aanvankelijk als foto graaf, maar gaf later de voorkeur aan de kunst van het schilderen. Hij woon de en werkte in Vrouwenpolder en Veere. Een groot deel van zijn leven bracht hij door in Sint-Anna ter Mui den. Op deze expositie is een aantal sterk impressionistishce landschap pen en bloemstillevens te zien. De expositie wordt zaterdag om 15.00 uur geopend door één van de familie leden van Jos But. Tegelijk met het werk van But zijn er kleine bronzen te zien van Petra Zijlstra uit Goes. VLISSINGEN - De Vlissingers A. B. B. (18) en M. M. W. (17) hebben bekend de afgelopen tijd vijf inbraken te hebben gepleegd, waarbij met name geld en sigaretten is gestolen. Een deel van de sigaretten zijn nog terug gevonden, maar van het geld is niets meer terecht. De Vlissingse politie kon in de nacht van zondag op maandag tot aanhou ding van de twee overgaan. Zij beken den twee inbraken in winkels in Oost- Souburg, in een winkel in Vlissingen en in twee café's in Vlissingen. Het duo is woensdag weer in vrijheid gesteld. ZAAMSLAG Nu de Belgische grens inmiddels weer is open gesteld voor de buitenlandse wielrenners (de zogenaamde 1 juni-maatregel) is het T-k i J l, aantal Zeeuwen, dat aan wedstrijden URriSDOIlO llOUut in België deelneemt zo langzamer hand aan het groeien. De afgelopen dagen was het beste resultaat wegge legd voor Joop Brooijmans, die bij de amateurwedstrijd in Schoonderba- ken als vierde eindigde. Winnaar daar was de Belg guido Verdeijen. Bij de nieuwelingen in Essen was er een uitstekende prestatie van Marco Geensen uit Terneuzen. Achter een groep van vijf reed hij solo naar de zesde plaats. Frank Geensen uit ter neuzen tenslotte klasseerde zich op de elfde plaats in de juniorenkoers van Belsele, waar de overwinning werd opgeëist door de Belg Bart Herre- wegh. er met dat gebouw gebeurtis voor alsnog onbekend. Met de nieuwbouw wordt volgend jaar begonnen. B en w willen het aantal aandelen dat de gemeente heeft in de nv PZEM uitbreiden. De mogelijkheid is ont staan door een besluit van de aandeel houdersvergadering eind vorig jaar, om het aandelenpakket te herschik ken. Verdeelsleutel is nu het aantal inwoners van de gemeenten per 31 december 1983. Op basis daarvan krijgt Terneuzen de kans het aande lenpakket uit te breiden met 65 tot 162 in totaal. De nominale waarde per aandeel bedraagt 1000 gulden Voor 31 oktober van dit jaar moet de gemeente het totaalbedrag in contan ten hebben voldaan. B en w voelen veel voor uitbreiding van het aande lenpakket; ze verwachten zich er ze ker geen financiële buil aan te vallen. En bovendien staat het het college wel aan dat op die manier ook de invloed op de hele gang van zaken binnen de PZEM wordt uitgebreid. De gemeenteraad behandelt volgende week tenslotte een groot aantal on- derwijsvoorstellen, die voortvloeien uit de vorming van de basisscholen- .De raadsvergadering begint 's avonds om half acht. SLUISKIL - De Sluiskilse karabijn schuttersclub Winnetou hield de maandelijkse schieting in café Dallin- ga in Sluiskil. Er namen 47 schutters aan deel. De uitslag: (top) Patrick van Damme van 'Dingoschutters' uit Moerbeke. Linkerzijvogel: Henkie de Geest van 'De Bloemenstreek' uit Lochristi. Rechterzijvogel: René Ger- naert van 'Monte Christo' uit Lembe- ke. De meeste kleine vogels waren voor René Gernaert; hij schoot er drie. De uitslag van het tweede hoog- spel luidde: (top) Patrick van Damme van 'Dingo' Moerbeke. Linkerzijvogel: Piet van Puyvelde van Winnetou uit Sluiskil. Rechterzijvogel: Emiel van Lessebelle van 'Van Beversschutters' uit Gent. In de maand juli wordt er in Sluiskil niet geschoten. De eerstvolgende schieting is zaterdag 17 augustus, ook weer in café Dallinga. Die schieting begint dan om half acht. BIERVLIET - De drumband 'Willem Beukelszoon' uit Biervliet gaat zater dag op bezoek bij de 'buren' in Drie wegen. Het gaat om het jaarlijkse concert. Dat begint om kwart voor zeven op het burgemeester Verplan- keplein. In de loop van de zomer treedt de drumband ook op in recrea tiecentrum 'De Braakman'. De datum van dat optreden is nog niet bekend. MIDDELBURG De afdeling Zee land van de Nederlandse Dartsbond houdt zondag in taveerne Het Koope ren Galjoen in Middelburg wedstrij den in het kader van de play offs. De wedstrijden, die om 13.00 uur begin nen, moeten uitwijzen wie van de- Zeeuwse dartsspelers deze individue le titel mag dragen. De finalepartijen worden gespeeld tussen 17.00 en 19.00 uur. OOSTBURG - De gemeente Oostburg wil de komende jaren het 'sociaal toerisme' bevorderen. Goedkope huurwoningen gecombineerd met talloze attracties en voorzieningen moeten een groeiend aantal recrean ten naar West-Zeeuwsch-Vlaanderen lokken. De Oostburgse recreatiewet houder A. de Feyter vindt dat de zomerwoningsector momenteel te weinig mogelijkheden voor de lagere inkomensklassen biedt. „We zullen in zekere mate moeten voldoen aan de vraag naar frites en ontspanning". De wethouder denkt daarbij aan de vakantieparken van onder meer Sporthuis Cehtrum. Als er een aan vraag van die organisatie binnen zou komen, dan moet de gemeente daar volgens hem alle medewerking aan verlenen. Omdat zo'n aanvraag er voorlopig niet in zit wil hij proberen op onderdelen van de 'vakantiepark'- formule in te spelen. „Daar zit nog een duidelijke markt in", aldus de wet houder. Hij verwacht dat er contact zal worden opgenomen met de Land bouwhogeschool in Wageningen om mogelijkheden in die richting te on derzoeken. Zijn plannen sluiten aan op recente uitlatingen, waarij hij het toerisme als het trekpaard van de West-Zeeuws- Vlaamse economie omschreef. Dat standpunt is mede gebaseerd op de plotselinge groei in de zomerwonings ector. Het ziet er naar uit dat binnen twee jaar alle bestemmingsplannen, die sinds 1980 braak liggen, volge bouwd raken. Oostburg heeft dan in totaal bijna 700 vakantiehuizen aan de kust. Bestemmingsplanwijzigin gen moeten ruimte scheppen voor verdere uitbreiding. „Want", zegt De Feyter, „de grens is nog niet bereikt. Wel zullen we goed moeten afwegen waar we verder gaan ontwikkelen". De wethouder benadrukt het belang van woningbouw, omdat daarmee de niet-seizoengebonden verblijfsre- creatie van de grond kan komen. Al jaren lang wordt er gediscussieerd over plannen om de toeristen ook in het voor- en najaar naar West- Zeeuwsch-Vlaanderen te trekken. „Je kunt het seizoen het beste verlengen als je over woningen beschikt, die het hele jaar te gebruiken zijn. In de praktijk blijkt dat ook te werken. Ik ken zomerwoningparken die een be zettingsgraad van 40 tot 45 weken per jaar opgeven. Dat betekent dat ze vol zitten, meer kan absoluut niet". De vrees voor winterse 'ghost-towns' of slaapdorpen noemt hij op die basis ongegrond. Het sociaal toerisme moet de vaart in de Oostburgse recreatieontwikkeling houden. De Feyter: „Je kunt mensen niet dwingen om hier te komen, je moet ze trekken. En dat gaat beter met stroop dan met azijn". Hij stelt vast dat nu vooral het wat koopkrach tiger publiek de gemeentelijke stran den opzoekt. Dat houdt in dat er kennelijk niet aan alle wensen van de vakantievierders wordt voldaan. „Ik vind dat we in zekere mate moeten voldoen aan de wensen van de toeris ten die vooral uit zijn op frites en ontspanning. Het zou bijvoorbeeld wenselijk zijn dat de ondernemers inspelen op de vraag naar videothe ken. De kabeltelevisie is hier voorlo pig niet haalbaar, zodat er voor vi deoverhuur een duidelijk gat in de markt zit. Denk maar eens aan een echt videonet in de zomerdorpen: om 8 uur Kuifje, om 9 uur Knightrider... Dat moet toch kunnen?" In dat beeld past in zijn ogen ook de vestiging van winkels en de aanleg van overdekte zwembaden. Alleen op die manier kunnen er het hele jaar door de nodige voorzieningen worden geboden. HEIKANT De katholieke bond voor ouderen in Heikant hield een schieting in het gemeenschapscen trum Het Heike waaraan 41 schutters deelnamen. Uitslag: hogevogel: mevrouw van Meelen,, Kloosterzande; eerste zij vogel: J. van Dor- selaer, Sint>Jansteen; tweede zijvogel: A. van Hooije, Heikant. Grootste aantal kleine vogels (4): mevrouw Peters, Stekene; de volgende schieting is woensdag in het Hel leken. AARDENBURG Schutterssocië- teit Sint-Sebastiaan hield een schie ting op de drie staande wippen aan de Herendreef in Aardenburg, waaraan 85 schutters deelnamen. Uitslag wip: eerste hogevogel: Niet afge schoten. Tweede hogevogel: R. Vijncke, Wenduine; eerste zijvogel: R. Willemkes, Knokke; tweede zijvogel: A. Ruebens, Knokke; derde zijvogel: E. Vermandei, Koewacht; vierde zijvogel: W. Bruggeman, (Elversele). Uitslag: wip 2: eerste zijvogel: B. de Ruyter,, Tilburg; tweede zijvogel: P. Hubregtsen, Aardenburg; tweede hogevogel: G. Desmal- le, Eeklo; eerste hogevogel: niet afgescho ten. Uitslag wip 3: eerste hoge 'en tweede hogevogel niet afgesloten; eerste zijvogel: E. Vermandei, Koewacht; tweede hogevo gel: M. Borste, Knokke. PAAL In café P. Verras in Paal werd een schieting gehouden, waar aan 33 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel: P. de Koster, Sint- Jansteen; eerste zijvogel: H. Sorber, Paal; tweede zijvogel: P. Roels, Graauw; grootste aantal kleine vogels (8): P. de Koster, Sint-Jansteen. KOEWACHT In café P. de Vlieger in Koewacht werd een schieting ge houden, waaraan 44 schutters deelna men. i Uitslag: hoge vogel, eerste en twede zijvo gel: A. van de Branden, Sint-Jansteen; grootste aantal kleine vogels (4): F. de Caluwé, Koewacht. KOEWACHT Schutterssociëteit De Blauwe Hoek hield een schieting in café De Oude Molen in Koewacht, waaraan 57 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel: C. van Gassen, Hulst; eerste zijvogel: E. Luijkx, Hulst; tweede zijvogel: J. Dobbelaer, Boschkapelle; groot ste aantal kleine vogels (7): J. de Waal, Koewacht. TERNEUZEN - Zaterdag houdt wan delsportvereniging 'Zelden Rust' uit Terneuzen de jaarlijkse 'Vliegende Hollander-tocht'. Aan de tocht kan zowel individueel als in groepsver band worden deelgenomen. De te lo pen afstanden zijn 5, 10, 15 en 40 kilometer. De deelnemers aan de langste tocht krijgen een lunchpakket mee. Voor iedere wandelaar is er, in verband met het 5-jarig bestaan een leuke herinnering. De deelnemers aan de tocht van 40 kilometer gaan van start tussen negen en tien uur 's morgens. Voor de overige afstanden ligt de starttijd tussen negen en twee uur. Startplaats is de MTS-MEAO aan de Zeldenrustlaan in Terneuzen. De toegangswegen naar de start zijn voorzien van pijlen. KOEWACHT In café de Oude Mo len in Koewacht werd een bejaarden schieting gehouden waaraan 44 schut ters deelnamen. Uitslag: hogevogel en eerste zijvogel: J. va: Kerkhoven, tweede zijvogel: P. Maes, st< kene; grootste aantal kleine vogels (4) Maas, Stekene. KLOOSTERZANDE In café dl Kastanje in Kloosterzande werd eet schieting gehouden waaraan 25 schut ters deelnamen. Uitslag: hoge vogel: J. van Kerkhoven Sint-Jansteen. Eerste zij vogel: F. Reunis Sint-Jansteen; tweede zijvogel: P. d'Hondt Kloosterzande; grootste aantal kleine gels (6): L. Heijens, Rapenburg. HOOFDPLAAT - De hengelsportva eniging 'De Schelde' uit Hoofdplaa hield haar vijfde clubwedstrijd aan d Westerschelde. Er waren 21 deelni mers, die 4 kg vis vingen. Winnaa werd E. de Waele met 957 puntei gevolgd door: 2. S. Verhage 717 pui ten, 3. M. Verherbrugge 611 punten, B. Simpelaar 472 punten, 5. P. van de Lijke 361 punten. De volgende clubwedstrijd wordt september gehouden van 15.00 to 18.00 uur. TERNEUZEN -De verontreiniging! heffing van het waterschap 'De Dri Ambachten' gaat volgend jaar om hoog. Geldt nu nog een bedrag pe vervuilingseenheid van 48 gulden, ii 1986 stijgt dat tot 51 gulden. Dat isd strekking van het voorstel, waarove de algemene vergadering van he waterschap volgende week dondei dag een besluit moet nemen. De vei gadering in het gebouw van openba re werken in Terneuzen begint on 14.00 uur. De stijging van de verontreiniging! heffing is een gevolg van het aanta vervuilingseenheden in het gebiei van het waterschap 'De Drie Ambach ten'. Dit jaar wordt dat aantal no geraamd op 155.000, volgend jaa houdt het dagelijks bestuur rekenin met een afname tot 140.000. De verh ging van de vervuilingseenheden doe zich vooral voor bij de industrieii, In het voorstel aan de algemen vergadering deelt het dagelijks be stuur voorts mee dat er hard word gewerkt om de achterstand bij d invordering van de verontreiniging! heffing in te lopen. Daarbij stelt he dagelijks bestuur overigens wel me nbadruk vast dat er bij het watei schap steeds meer verzoeken om ee betalingsregeling binnenkomen. I enkele honderden gevallen gebeui dat ook en vindt betaling in maandi lijkse termijnen plaats. Het voorste "Het behoeft geen betoog dat he bijhouden van deze betalingsregelm genen veel werk met zich meebrengt Van de voorbije jaren, kunnen jullie alleen nog dromen. Nog veel geluk in de jaren die nog komen. Op 21 juni a.s. is het 40 jaar geleden, dat onze ouders en grootouders J. HEERSPINK en J. HEERSPINK-VAN TATENHOVE in het huwelijk zijn getreden. Ter ere van deze feestelijke dag wordt een receptie gehouden in het mossel- en palinghuis Thuy, Tuinstraat 1 te Axel van 19.00 uur tot 20.30 uur. Uw aanwezigheid aldaar zal zeer op prijs gesteld worden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Axel, juni 1985 De Ruyterstraat 41, 4571 BW Axel Oostburg, tel. 01170-3107 of 4242 Aardenburg, tel. 01177-1496 Breskens, tel. 01172-2121 De burgemeester van de gemeente Terneuzen maakt bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 30 mei 1985, ingevolge artikel 41 van de Wet op de stads- en dorpsvernieuwing, heeft vastgesteld: a. de subsidieverordening stads- en dorpsver nieuwing; b. het navolgende 'volumebesluit'; I. Voor 1985 worden in het kader van de stads- en dorpsvernieuwing voor de on derscheidene categorieën de volgende be dragen beschikbaar gesteld: 1. particuliere woningverbetering 200.000,- 2. monumenten en beeldbepalende panden 20.000,- 3. voorüchting, contactpersonen en sociaal-cultureel werk 39.500,- 4. tijdelijke huisvesting 10.500,- 5. sanering milieuhinderlijke bedrijven 30.000,- II. De subsidie met betrekking tot het be paalde onder 1. 3. voorzover het betreft voorlichting en contactperonen en onder 1. 4. mag gezamenlijk maximaal 25.000,- per project bedragen. III. De onder 1. 2. en 1. 5. vermelde bedragen zullen in principe niet in 1985 worden besteed doch worden gereserveerd als spaarbedrag voor de komende jaren. IV. De onder 1. 3. en 1. 4. vermelde bedragen zullen mede worden aangewend ter vol doening van de lopende verplichtingen van de beide woningbouwverenigingen. De subsidieverordening en het volumebesluit liggen vanaf heden voor een ieder ter inzage op het stadhuis, afdeling algemene zaken (planolo gie), kamer 504. Terneuzen, 20 juni 1985. De burgemeester voornoemd, C. Ockeloen zeehaven industrie recreatie Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de emeritus pastoor van onze parochie, de eerwaarde heer JOHANNES A. SEGERS Zijn bezielende inbreng was voor onze groepen een grote bron van inspiratie. Voor ieder per soonlijk van ons was hij een vriend. Wij betreu ren zijn heengaan. De familie wensen wij sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. De werkgroepen en zangkoren van de Heilige Willibrordusparochie in Terneuzen en Hoek Bestuur en personeel van 'De Steelant', Katho lieke School voor Mavo te Terneuzen, betuigen hierbij aan de nabestaanden hun deelneming met het plotselinge overlijden van de zeer eer waarde heer J. A. SEGERS oud-lid van ons schoolbestuur Bestuur en personeel 'De Steelant' Heden overleed zacht en kalm onze lieve moe der, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder SARA CASTELEIJN weduwe van Johannes Haak op de leeftijd van 87 jaar. Oostburg: V. Bakker-Haak J. Bakker Schoondijke: J. van Luijck-Haak Klein- en achterkleinkinderen 4507 BK Schoondijke, 19 juni 1985. Dorpsstraat 36. De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 21 juni a.s. om 15.00 uur op de algemene begraaf plaats te Schoondijke. Na de teraardebestelling gelegenheid de familie te condoleren in het Hervormd Jeugdgebouw te Schoondijke. Geen bezoek aan huis. Voor de vele bewijzen van deelneming en medeleven, ontvangen na het overlijden van onze zorgzame vader en lieve opa PRUDENT PETRUS DE SMET weduwnaar van Rachel M. C. de Schepper betuigen wij onze oprechte dank. In het bijzonder een woord van dank aan doktoren en verplegend personeel van verpleeghuis 'Ter Schorre' voor de goede zorgen die zij een aantal jaren aan vader hebben besteed. Kinderen De Smet Zuiddorpe, juni 1985 c O

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 32