an Timman u alleen leider LIGTERINK VERSLAAT GRÖC ►ii NIS wil Sfielen voor g^iandi^éptètt J1991 Nederlandse dammers verspelen voorsprong Wout van Wijnen verrassend winnaar Rapidtoemooi Goes PZC/ sportkrant BEROERING IN SCHAAKWERELD Winstpartij Ligterink Nijboer niet in NK marathon Nederlaag Wessig Achtste plaats Adrie Geerards Verrassende winst van Bart Hartog LAATSTE RONDE BRACHT BESLISSING 15 DEN HAAG (ANP) - Precies op het moment, dat Jan Timman het zo goed doet bij het interzone-toernooi in Taxco (Mexico) is in de Nederlandse schaakwereld beroering ontstaan over plannen van FIDE-voorzitter Florencio Campomanes de weg naar het wereldkampioenschap vrijwel onbegaanbaar te maken. Karpomanes Oude rechten Manipulatie RUSSEN TOCH NOG GELIJK: 40-40 Klein dambord Computer ^NDAG 17 JUNI 1985 irAXCO (EFE/ANP) - Jan Timman heeft in Mexico een goed weekeinde beleefd. Door twee achtereenvolgende zeges kwam hij alleen aan kop van het interzone schaaktoernooi van Taxco. De eerste vier plaatsen zijn van Eelang, omdat die recht geven op deelname aan de volgende ronde van de ïtrijd, die uiteindelijk de uitdager van de regerend wereldkampioen kplevert. jfa vijf ronden heeft de Amsterdam- te grootmeester, nog steeds ongesla gen, vier punten. Voorlopig is alleen de Canadees Spragget een serieuze Jconcurrent van Timman, al mag iKomanisjin met nog een afgebroken Ipartij te goed niet worden vergeten. Ispragget staat met 3,5 punt tweede, iRomanisjin met 2,5 punt zesde. De Iderde plaats wordt gedeeld door [voormalig wereldkampioen Tal, Iprandstetter en Nogueiras. Ipe Hongaar Pinter en de Mexicaan I Sisniega, in de beginfase van het I toernooi met Timman de eerste Iplaats delend, zijn naar de midden- Imoot gezakt. In tegenstelling tot iTimman verspeelden zij punten te lgen zwakkere tegenstanders. iTimman toonde aan dat de ware Iklasse schuilt in het vergaren van Ipunten tegen de minder getalen- I teerden. Eerst versloeg hij de Chi- |nees Qi, nadat de partij overigens afgebroken was geweest. Qi bleef hekkesluiter met één punt. Vervol gens overklaste Timman de Joego slaaf Cebalo, die een half punt meer had dan Qi. Na de Siciliaanse ope ning had Timman 46 zetten nodig voor de winst. Resultaten afgebroken partijen vierde ronde: Timman-Jingan Qi 1-0; Pinter-Prandstet- ter 0-1; Sisniega-Saed 0-1 De uitslagen van de vijfde ronde zijn: Timman (Ned)-Cebalo (Joe) 1-0; Spragget (Can)-Speelman (Eng) 1-0; Tal (Sov)-Ro- manisjin (Sov) 1/2-1/2; Sisniega (Mex)- Alburt (Vst) 1/2-1/2; Balasjov (Sov)-Pinter (Hon) 1/2-1/2; Nogueiras (Cub)-Saed (VAE) 1-0; Prandstetter (Tsj)-Qi (Chi) 1-0; Brow ne (Vst)-Agdestein (Noo) afgebroken De stand na vijf ronden is: 1. Timman 4 punten; 2." Spragget 3,5; 3. Tal. Prandstetter en Nogueiras 3; 6. Ro- manisjin 2,5 1 afgebroken; 7. Balasjov, Alburt, Pinter en Sisniega 2,5; 11. Saed 2; 12. Browne 1,5 2 afgebroken; 13. Agde- stein 1,5 1 afgebroken; 14. Speelman en Cebalo 1,5; 16. Qi 1 Opnieuw wordt Anatoli Karpov bevoordeeld door de voorzitter van de wereldschaakbond Companes. Campomanes bevoordeelt opnieuw Anatoli Karpov Het bestuur van de FIDE heeft onlangs in Tunis besloten in te grijpen in de lopende cyclus van het wereldkampioenschap door de win naar van het kandidatentoernooi nog eens een extra tweekamp tegen de verliezer van de opnieuw te hou den tweekamp Karpov - Kasparov te plaatsen. „De kansen voor de deelnemers aan het kandidatentoernooi zijn daar- meee gehalveerd", aldus de Neder landse waarnemer in de FIDE G. Gijsen. „Met zo'n ongelooflijke ma nipulatie speelt Campomanes de Russen in de kaart en stelt hij zijn eigen herverkiezing zeker". Campomanes is in het verleden be ticht van een al te grote vriendelij k- I held ten opzichte van wereldkam pioen Karpov. „Karpomanes", noemde Boris Spasski hem. De meest bevoordeelde bij de voorge stelde regeling is opnieuw Anatoli Karpov, die op grond van zijn we reldtitel lid is van het FIDE-bestuur en als zodanig in Tunis meestemde. Mocht de wereldkampioen in sep tember de opnieuw te spelen twee kamp tegen Kasparov verliezen, dan heeft hij allereerst recht op een revanche-match. Verliest hij die ook, dan behoeft hij alleen de win naar van het kandidatentoernooi te verslaan om zich (voor de vierde keer dan inmiddels) te verzekeren van een match om de wereldtitel tegen Kasparov. Tot dusverre kreeg de verliezer van de tweekamp een plaats bij de laat ste acht van het erop volgende kan didatentoernooi. Hij moest dan achtereenvolgens een kwart-, halve en hele finale in de vorm van twee kampen zien te winnen. Met ingang van 1985 is men van dit systeem afgestapt. Het kandidaten toernooi, dat in oktober in Montpel lier begint, kent zestien deelnemers. Vier van elk van de drie interzone- toemooien in Tunis, Taxco en Biel plus Kortsjnoj, Ribli, Smyslov en Spasski, die oude rechten hebben. Vanuit het inmiddels In Tunis ge speelde toernooi hebben zich ge plaatst Beljavskl, Joesoepov en Por- tisch, terwijl Tsjemin en Gavrikov De partij uit de derde ronde tussen Ree en Ligterink had het volgende verloop. Wit: Hans Ree Zwart: Gert Ligterink Nimzo-indisch, sea- misch-variant 1 d2-d4 pg8-f6 2 c2-c4 e7-e6 3 pbl-c3 If8-b4 i a2-a3 Ib4xc3+ c7-c5 d7-d5 pf6xd5 f7-f5 0-0 pd5-f6 tf8xd8 pb8-c6 pf6-d7 e6-e5 e5-e4 een tweekamp om de vierde be schikbare plaats aangaan. Het toernooi van vijftien ronden in Montpellier dient alleen om de deelnemers aan de volgende fase van het wereldkampioenschapscy clus te selecteren. Aanvankelijk zouden de nummers één, twee en drie samen met de verliezer van de tweekamp om het wereldkam pioenschap een viermanschap vor men, die elk viermaal tegen elkaar zouden uitkomen. Tegen die tijd is Karpov wellicht doende met zijn revanche-match tegen Kasparov; reden waarom het FIDE-bestuur het beter vindt de eerste vier van Montpellier tegen elkaar te laten spelen en de verliezer van de match om het wereldkampioenschap te gen de winnaar van de vierkamp in Montpellier te plaatsen. In schaakkringen wordt dat niet alleen gezien als een aanzienlijke bevoordeling van wereldkampioen Karpov, maar ook als een mogelijk heid tot manipulatie. Het is immers denkbaar dat de vierkamp van Montpellier nagenoeg geheel be mand zal zijn door vertegenwoordi gers van de Sovjet Unie, die tegen over de enkele vertegenwoordiger van het westen (Timman gemak kelijk combine kunnen spelen. Om deze en een reeks andere rede nen zal Nederland zich bij het FIDE- congres, dat in augustus in Graz wordt gehouden, fel verzetten tegen de plannen van Campomanes. De KNSB heeft al een voorstel inge diend de wereldkampioenschapscy clus te vereenvoudigen en van twee op drie jaar te brengen. Daarbij zou het recht op revanche moeten wor den afgeschaft. Het zal niet eenvoudig zijn een meerderheid achter ons plan te krij gen", aldus Gijsen. De statuten van de FIDE machtigen de voorzit ter in de periode tussen twee con gressen alles te doen wat hij in het belang acht van de schaaksport. Daar kan Campomanes zich altijd achter verschuilen. Hij heeft van oudsher de landen van de derde wereld achter zich, door deze nieu we geste heeft hij zich ook verze kerd van de steun van het oostblok" HILVERSUM (ANP) - Gert Ligte rink is de strijd om de nationale schaaktitel flitsend gestart. De Gro ninger haalde in Hilversum uit de eerste drie ronden het volle pond. Met drie uit drie voerde hij zondag avond parmantig het deelnemers veld aan. Vooral zijn zwaarbevoch- 5 b2xc3 6 f2-f3 c4xd5 8 d4xc5 9 Pgl-h3 10 C3-C4 11 ddlxd8 12 ph3-f2 13 e2-e3 14 p£2-d3 15 lcl-b2 16 f3xe4 17 pd3-f4 18 tal-dl 19 kelxdl 20 kdl-c2 21 pf4-d5 22 Ib2-c3 23 Ic3-d2 24 kc2-c3 25 pd5-b4 26 ld2-el 27 pb4-a6 28 kc3-b4 29 lel-c3 f5xe4 pd7xc5 td8xdl Ic8-g4+ ta8-d8 td8-f8 tf8-f2 -t- pc6-a5 b7-b6 pa5-b3 lg4-dl pc5-a4+ tf2-b2 tb2-bl wit geeft het op. Hans Ree leed een pijnlijke nederlaag tegen Gert Ligterink. ten zege met zwart op oud-kam pioen Hans Ree in de derde ronde was van hoog gehalte. Ligterink wordt in Hilversum op de voet gevolgd door de jonge, onerva ren Gelpke, die in de beginfase slechts een half punt moest afstaan. Titelhouder John van der Wiel, die het toernooi in Hilversum aangrijpt als voorbereiding op het interzone- toernooi in Biel, haalde zondag zijn eerste zege, op Rob Hartoch, binnen en nestelde zich in de schaduw van zijn secondant in Biel (Ligterink) op de derde plaats. De schaakstrijd in Hilversum, zon der de in Mexico vertoevende cory feeën Timman en Sosonko (secon dant van de Amerikaan Alburt), werd in de eerste drie ronden ge kenmerkt door ongekend felle strijd. In het weekeinde werden zeven van de elf partijen beslist. De twaalfde werd opnieuw afgebro ken. De winnaar van het eerste weekein de werd dus Ligterink, die zaterdag vakbroeder Hartoch van het bord speelde en de dag erop grootmeester Ree te slim af was. Ree werd de grote verliezer. Hij bivakkeert na drie ronden in de achterhoede met één uit drie en mag zich vrijwel kansloos wanen voor het kampioen schap. Bizar was zaterdag het duel tussen Welling en Van der Sterren. Welling gebruikte voor zijn optreden exact vijf minuten bedenktijd, Van der Sterren een uur en vijf minuten. Na afloop bleek dat Welling de gehele partij (13 zetten) in de ochtenduren tijdens de voorbereiding op het bord had gehad. Van der Sterren liet zich niet misleiden en verwierf remise door eeuwig schaak. Uitslagen 2e ronde: Welling-Van der Ster ren 1/2-1/2; Boehm-Ree 1/2-1/2; Ligterink- Hartoch 1-0; Douven-Langeweg 1-0; Van der Wiel-Boersma 1/2-1/2; Cuijpers-Gelp- ke 0-1. De uitslagen in de derde ronde zijn: Gelpke-Douven 1-0; Hartoch-Van der Wiel 0-1; Ree-Ligterink 0-1; Boersma- Cuijpers 1/2-1/2; Langeweg-Welling 1-0; Van der Sterren-Böhm afg. De stand is nu: 1. Ligterink 3 punten; 2. Gelpke 2 1/2; 3. Van der Wiel 2; 4. Douven en Langeweg 1 1/2; 6. Van der Sterren en Böhm 1 1; 8. Welling, Ree, Cuijpers en Boersma 1; 12.Hartoch 1/2. LENINGRAD (ANP) - Het Nederland se damtiental heeft in de vierde en laatste wedstrijd in Leningrad de minimale voorsprong van twee pun ten, die het in de interland tegen de Sovjetunie in drie dagen had verwor ven, moeten prijsgeven. De laatste ontmoeting eindigde in een neder- ARNHEM (GPD) - Gerard Nijboer zal zaterdag in Enschede zijn nationale marathontitel niet kunnen verdedi gen. De Drentse atleet kampt met een onstoken spieraanhechting in het bekken. Deze op Papendal gestelde diagnose nam bij Nijboer overigens de angst weg dat hij een liesbreuk zou hebben. Eerder had Nijboer de Enschedese organisatoren aï meegedeeld alleen te zullen starten als hij topfit zou zijn. Een herhaling van de Rotterdamse marathon waarin Nijboer in de slotfa se moest uitstappen wilde de nationa le recordhouder voorkomen. BRATISLAVA (SID/DPA) - De neder laag van de Oostduitse hoogspringer Gerd Wessig, de Olympische kam pioen van Moskou (1980), was de opvallendste gebeurtenis tijdens de internationale atletiekwedstrijden in Bratislava. Sergej Sossomovitsj won dit onderdeel bij slechte weers omstandigheden met 2,30 meter. Bei den hebben 2,36 meter als beste pres tatie staan. Wessig en de Tsjechoslo- waak Jindrich Vondra eindigden als tweede en derde. De voornaamste uitslagen van de wedstrij den in Bratislava zijn: heren: 400 meter: 1. Clark (Aus) 45,75; hoog: 1. Sossimovitsj (Sov) 2,30,; 2. Wessig (DDR) 2,26 kogel: 1. Machura (Tsj) 21,03; dames: discus: 1. Sil- hava (Tsj) 67,70. GENT (B) Bij het Europees kam pioenschap triathlon voor veilig heidscorpsen (politie, brandweer) in Gent (België) eindigde Adrie Gee rards (RP Zierikzee) op de achtste plaats in 2.24.00 (kwart-triathlon). Gerard Verhulst (RP Middelburg) werd 21e in 2.30.20 en Henk Kerkhof (RP Valkenisse) kwam op de 69e plaats terecht in 2.46.30. Sjaak Sinke uit Vlissingen werd 44e bij de wed-., strijd voor atleten in 2.43.25. Wim de Grave uit Vlissingen eindigde als 104e in 3.10.10. Er waren in het totaal zo'n 300 deelnemers in Gent. laag met 9-11, waardoor voor de derde keer de strijd tussen beide sterkte damnaties onbeslist eindig de: 40-40. Elf van de 14 voorgaande wedstrijden werden door de Sovjet dammers gewonnen. De gedetailleerde uitslagen zijn: Gantwarg- Palmer2-0; Korenjevski-Clerc 1-1; Dibman- Hans Jansen 1-1; Wirny-Vermin 1-1; Balja- kin-Van den Borst 2-0; Mogiljanski-Bies 0-2; Kolesnik-Scholma 2-0; Valneris-Stokkel 1- 1; Boesinski-Bastiaannet 1-1; Tetoesjov- Gerard Jansen 0-2 De eerste wereldtitel dammen op het kleine (64 velden)bord is gewonnen door De Sovjet grootmeester Alexan der Kandajoerov. In Catalina (Ita) won hij acht partijen en stond hij alleen remise toe aan zijn als tweede geeindigde landgenoot Vladimir Wichman en de twee Nederlandse deelnemers. Geert van Aalten (Huis- sen) verspeelde zijn kansen op de bronzen medaille in de slotronde aan de Braziliaan Douglas Dinaz. Hij bleef als enige speler naast de we reldkampioen ongeslagen. De Dord- tenaar Anton Kosior eindigde als vijfde. De eindstand: 1. Alexander Kandajoerov (Sov) 19 pnt; 2. Vladimir Wichman (Sov) 16; 3. Douglas Dinaz (Bra) 15; 4. Geert van Aalten (Ned) 14; 5. Anton Kosior (Ned) 11; 6. Tomasz Miksa (Pol) 11 SLUIS Bart Hartog is verrassend winnaar geworden van de Wallen- loop in Sluis. De atleet van Marathon versloeg nPiet Westerweele op de 8400 meter met overtuiging, nadat de twee atleten het bijna honderd deel nemers tellende trimmersveld had den aangevoerd vanaf de start. Op flinke afstand van dit tweetal legde Ron Dellebeke (Marathon) be slag op de derde plaats. Peter van Waes (Wielingen) werd vierde en Adri Versluys (Scheldesport klasseerde zich als vijfde. Onder de deelnemers waren erg veel schoolkinderen, die van start gingen op de kortste afstand. VLISSINGEN - De officiële wed strijdkalender van de Zeeuwse Schaakbond voor het seizoen 1985- 1986 is weer verschenen. Tot 17 mei 1986 zijn momenteel nog slechts twee zaterdagen niet bezet. Zoals ieder jaar worden de persoonlijke kam pioenschappen voor de senioren en de jeugd weer verspreid over de hele provincie gehouden. De kalender ziet er als volgt uit: 8 t'm 17 aug.: ECI-schaaktoemooi te Eeklo; 31 aug.: Ie ronde persoonlijk kampioen schap jeugd, Temeuzen; 14 sept.: 2e ronde persoonlijk kampioenschap jeugd, Vlissin gen; 21 sept.: Ie ronde KNSB en ZSB; 28 sept.: Ie ronde persoonlijk kampioenschap senioren, Goes; 5 okt.: 3e ronde persoonlijk kampioenschap jeugd, Souburg; 8 okt.: najaarsvergadering ZSB, Vlissingen (dins dagavond); 12 okt.: 2e ronde KNSB en ZSB; 19 okt.: 2e ronde persoonlijk kampioen schap senioren, Middelburg; 26 okt.: Hut- tontoernooi, jeugdtoemooi tot 20 jaar, Rot terdam; 2 nov.: 3e ronde persoonlijk kam pioenschap senioren, Koudekerke; 9 nov.: 3e ronde KNSB en ZSB; 16 nov.: 4e ronde persoonlijk kampioenschap jeugd, Middel burg; 23 nov.: snelschaakkampioenschap senioren, Sas van Gent; 30 nov.: 'Pepemo- tentoemool', jeugdtoemooi, Souburg; 7 dec.: 4e ronde persoonlijk kampioenschap senioren, Axel; 14 dec.: 4e ronde KNSB en ZSB; 21 dec.: 'Kersttoernooi', Koudekerke; 4 jan.: AC-jeugdtoemooi; 11 jan.: 5e ronde KNSB en ZSB; 18 jan.: 5e ronde persoonlijk kampioenschap jeugd, Axel; 25 jan.: 5e ronde persoonlijk kampioenschap senio ren, Sas van Gent (ev. TOG-Bruinisse); 1 febr.: 'Lensentoemool', jeugdtoemooi, Axel. Jubileum toernooi senioren, Temeu zen; 8 febr.: 6e ronde persoonlijk kampioen schap jeugd. Sas van Gent; 15 febr.: 6e ronde persoonlijk kampioenschap senio ren, Temeuzen; 22 febr.: 6e ronde KNSB en ZSB; 1 maart: 7e ronde persoonlijk kam-' pioenschap jeugd, Goes; 8 maart: 7e ronde persoonlijk kampioenschap senioren, Vlis singen; 15 maart: 7e ronde KNSB en ZSB; 22 maart: 50+-toemooi, Goes. Finale basis- en middelbaar onderwijs, Temeuzen; 29 maart: 'Open snelschaakkampioenschap van Zeeland', Vlissingen; 5 april: 'Open snelschaakkampioenschap Schouwen-Dul- veland', Zierikzee; 12 april: 8e ronde KNSB. Beslissingswedstrijd Zuid-Noord; 19 april: finale Jeugdclubteams, Vlissingen; 26 april: snelschaken voor clubteams, Axel; 3 mei: 9e ronde KNSB; 8 mei: Massakamp 'Bra bant-Zeeland' (Hemelvaartsdag); 10 mei: doorgeefschaakkamploenschap, Souburg; 13 mei: voorjaarsvergadering ZSB, Bres- kens (dinsdagavond); 17 mei: snelschaak kampioenschap jeugd, Kruiningen. Burgemeester mr W.J. Blanken van Goes verricht de eerste zet van het Rapidtoemooi aan het bord van Jan de Lange, lid van verdienste van de Goese schaakvereniging. KlORN (ANP) - De Nederlandse Invaliden Sportbond wil in 1992 de Olympische Spelen voor Gehandicapten organiseren als de „andere" Spelen Amsterdam worden toegewezen. Tot dat voornemen kwam de algemene ergadering van de NIS, zaterdag te Doorn. e NIS liet weten nog geen kandidaat voor de Spelen te hebben. Het is ebruikelijk, dat de Spelen voor gehandicapten in hetzelfde land worden gehouden als de „valide" pendant. De recente geschiedenis kent hierop twee uitzonderingen. Vijf jaar geleden vonden de Paralympics in Arnhem en Veenendaal plaats, omdat de Sovjetunie geen organisatie van gehandicapte sportlieden kent. De Spelen van Arnhem en Veenendaal waren een financieel succes. In 1968 weken de gehandicapten uit naar Israel, omdat de ijle lucht van Mexico-Stad werd gevreesd. GOES - Iedereen dacht dat voor de Goesenaar Wout van Wijnen (43) de grote jaren in de kunst van snelscha ken voorbij waren, maar zaterdag tijdens het 'Rapidtoemooi' dat in verband met het 75-jarig bestaan van de Goese Schaakvereniging werd ge houden gaf de thans voor Middelburg uitkomende schaker weer glans aan zijn schaakcarrière door het sterk bezette toernooi op zijn naam te schrijven. Het was zaterdag in Goes een span nende zaak, want pas in de laatste ronde kwam Van Wijnen op de boven ste plaats, nadat hij de nog ongesla gen Peter Ton uit Middelburg in een schitterend pionneneindspel het na kijken gaf. Er kwamen toen drie spe lers op kop: Van Wijnen, Ton en Cor Jansen uit Wemeldinge, alle drie met zes punten uit zeven partijen. Met slechts een half punt Sonnenborg- Berger meer kon Van Wijnen de beker in ontvangst nemen en eindigde de Middelburger Peter Ton op de tweede plaats en Cor Jansen, die uitkomt voor Het Witte Paard uit Sas van Gent werd derde. Lange tijd leek het erop dat de 16- jarige Terneuzenaar Martin Martens grote kans zou maken om het toer nooi ap zijn naam te schrijven. Na de vierde ronde ging deze talentvolle jeugdspeler nog ongeslagen aan de kop, maar in de vijfde ronde kon hij niet op tegen de bijzonder sterk spe lende Peter Ton en moest hij het volle punt inleveren. Daarna was hij van slag en verloor ook de partij in de zesde ronde van Rinus Verburg uit Goes, zodat hij uiteindelijk op de zevende plaats eindigde. Cor Jansen, ook een van de oudere garde draaide eveneens uitstekend en bleef tot en met de vijfde ronde onge slagen. In de zesde ronde moest hij echter ook in Ton zijn meerdere er kennen, zodat hij afzakte naar de derde plaats. Er waren 52 schakers naar de Ganze- stad gekomen, gezien het reeds ver gevorderde seizoen, een respectabel aantal. Voor de eerste maal werd in Zeeland een toernooi in het Zwitsers systeem met behulp van een compu ter afgewerkt. Behoudens enkele klei ne foutjes, waardoor de tijdsduur iets uitliep, ging het vlot. In de toekomst zal er zeker meer gebruik worden gemaakt van dit nieuwe fenomeen, 's Morgens had de burgemeester van Goes, mr. W. J. Blanken het toernooi geopend door de eerste zet te verrich ten aan het bord van lid van verdien ste van de Goese vereniging, Jan de Lange. De einduitslag van de eerste 25 spelers: 1 w. van Wijnen, Middelburg 6; 2 P. Ton, Middel burg; 3 C. Jansen, HWP 6; 4 M. Verburg, Goes 5,5; 5 H. Massink, Vlissingen 5,5; 6 R. van Waterschoot, HWP 5; 7 M. Martens, Temeuzen 5; 8 A. Arendse, Axel 5; 9 A. Riemens, Goes 5; 10 P. van der Borgt, Kruiningen 5; 11 J. de Lange, Goes, 5; 12 E. de Hulster, Axel, 4,5; 13 M. Krijger, Zierik zee 4; 14 W. Krijnsen, Kruiningen 4; 15 E. van Driel, Vlissingen 4; 16 A. Jonkheer, Middelburg 4; 17 P. van Rooijen, Vlissingen 4; 18 R. de Smit, Vlissingen 4; 19 V. Droogers, Vlissingen 4; 20 M. de Bock, Koudekerke 4; 21 T. de Putter, Axel 4; 22 K. Beeks, Goes 4; 23 J. Jansen, Oostburg 4; 24 J. Destombes, Axel 4; 25 J. van Ruler, Goes 4.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 15