WIS Kamer van Koophandel en Fabrieken te Middelburg chef afdeling registers (m/v) DOCENTEN (M/V) MET MT0-ERVARING A personeelsfunktionaris m/v O (m/v) w BUITENDIENST- FUNKTIONARISSEN De Domburgsche Golfclub assistent clubhuisbeheerder m/v ADMINISTRATIEF MEDEWERKER R (M/V) mondhygiënist(e) reserve-medewerk(st)er verzorgingsdienst verpleeghulp m/v enthousiaste jonge mensen assistent(e) bewegingstherapie arbeidstherapeut m/v reserve-arbeidstherapeut(e) reserve-receptionist(e) reserve-medewerk(st)ers schoonmaakdienst GROEPSLEERKRACHT WJ>.0. LEERKRACHT 6 GEMEENTELIJKE AVOND- MTS VLISSINGEN ELEKTRONICA WERKTUIGBOUWKUNDE WISKUNDE NATUURKUNDE ENGELS Stichting Beter Wonen "VIJVERVREUGD" PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 15 JUNI 198 Als officiële instelling van het bedrijfsleven heeft de Kamer tot taak de economische belangen van het bedrijfsleven in Midden- en Noord-Zeeland te behartigen. Het aantal ingeschreven bedrijven bedraagt op dit moment ca. 8.900, terwijl de organisatie 28 medewerk(st)ers telt. De afdeling Registers vormt de burgerlijke stand van het regionale bedrijfsleven. Op deze afdeling zijn 10 personen werkzaam. In verband met een interne mutatie is een vacature ontstaan van Gedacht wordt aan een persoon tussen de 30 en 40 jaar met - een opleiding op H.B.O.-niveau (bijv. HEAO - E.J. richting), - leidinggevende en organisatorische capaciteiten, - belangstelling en/of ervaring met (kantoor)automatisering (IBM- Systeem 36), - accurate instelling. Geboden wordt een veelzijdige en afwisselende functie, die zich vooral toespitst op de wetsuitvoerende taken van het Handelsregister, Vereni gingen- en Stichtingenregister. De salariëring geschiedt volgens de rijksschalen en is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Een psychologisch onderzoek behoort tot de mogelijkheden. Geïnteresseerden, die menen aan de gestelde voorwaarden te voldoen, worden uitgenodigd hun met de hand geschreven sollicitaties, voorzien van een recente pasfoto, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de secretaris van de Kamer, Buitenruststraat 225, 4337 ER Middelburg. vlissingen -v Marconiweg 1 -= 4382 NE Vlissingen Telefoon: 01184-78400 vraagt voor schooljaar 1985-1986 voor de afdelingen/vakken 9 lessen per week 10 lessen per week 4 lessen per week 1 les per week 2 lessen per week Sollicitaties binnen 10 dagen na het ver schijnen van dit blad te richten aan het College van burgemeester en wethouders van Vlissingen, p/a Marconiweg 1, 4382 NE Vlissingen, onder vermelding van va caturenummer 85-21 op de enveloppe. Belangstellenden kunnen, indien nodig, nadere informatie verkrijgen bij de direktie Avond-MTS (tel. 01184-78400). zoekt voor de zomermaanden een bereid ook gedurende de weekends te werken. Enige ervaring in de dienstverlenen de sector strekt tot aanbeveling. Sollicitaties schriftelijk Noordsingel 18, 4333 AA Middelburg. De stichting 'Beter Wonen' is als particulier initiatief uitsluitend in het belang van de volks huisvesting werkzaam in de gemeente Tholen. Zij beheert een woningbezit van 2300 woningen en heeft een nieuwbouwprogramma van ge middeld 50 woningen per jaar. De corporatie zal ultimo 1985 circa 13 perso neelsleden in dienst hebben, die werkzaam zijn op de afdeling verhuur- en bewonerszaken, een technische en een financieel/economische afde ling. Bij de stichting is vacant de functie van Functie-informatie: is verantwoordelijk voor de hoofdboekhou ding en de subadministraties; samenstellen exploitatie-opzetten en opstel len periodieke overzichten; verzorgen van in- en output van de compu ter; verzorgen van subsidie-aanvragen; mede verzorgen van de jaarlijkse huurverho gingen. Functie-eisen: een opleiding op MBA-niveau (MEAO-FE); ervaring met geautomatiseerde gegevens verwerking gewenst; ervaring in de volkshuisvesting strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden Salariëring vindt plaats overeenkomstig de CAO-woningcorporaties met een salaris van maximaal 3877,- per maand. Aanmelding: Belangstellenden worden verzocht hun schrifte lijke sollicitaties binnen 14 dagen na het ver schijnen van deze advertentie, te richten aan het bestuur van de stichting 'Beter Wonen', p/a Gemeentehuis Tholen, Markt 1-5, 4695 CE Sint-Maartensdijk. Inlichtingen over deze vacature worden ver strekt door de heer W. C. Kiippel of de heer J. J. Kloet, telefoon 01666-3359 toestel 227 of 224. De Stichting "Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland" beheert in de provincie 11 instellingen in diverse sektoren van de gezondheidszorg. Het instituut voor geestelijk gehandicapten gelegen aan de rand van Middelburg behoort eveneens tot de S.V.R.Z. Hier wonen en leven 360 bewoners in de leeftijd van 2 tot 80 jaar. Zij verblijven in de twaalf paviljoenen van de moederinrichting of in dependances/fasehuizen. De groepsgrootte is verschillend. De begeleiding wordt verzorgd door groepsleiding, paviljoensleiding en staf. Hiernaast zijn nog een groot aantal ondersteunende diensten werkzaam. Het totale personeelsbestand bedraagt zo'n 450 medewerk(st)ers. In een aantal diensten hebben wij vakatures. MEDISCHE DIENST 8 uur per week, voor het op peil brengen en handhaven van de mondhygiëne van de bewoners, o.a. door het geven van voorlichting, begeleiding en motivatie aan het begeleidend personeel. Werktijden in onderling overleg in te plannen. Affiniteit tot en kennis van de omgang met zwakzinnige medemensen strekt tot aanbeveling. Inlichtingen: de heer S. Wisse, waarnemend hoofd medische dienst. VERZORGINGSDIENST welke bij ziekte van het huidige personeel op basis van een nul-urenkontrakt bij oproep beschikbaar zijn om de werkzaamheden in de diverse paviljoens te kunnen voortzetten. Met voorkeur-werktijden kan in onderling overleg rekening worden gehouden. De te benoemen medewerk(st)ers dienen in het bezit te zijn van het diploma A, B of Z-verpleegkundige, danwel het ZV-diploma. Kandidaten welke niet in het bezit zijn van bovengenoemd diploma doch wel grote affiniteit tot de zwakzinnigenzorg hebben kunnen ook reflekteren. Inlichtingen: de heer J. Flamman, adjunkt-direkteur verzorgingsdienst. 8 uur per 2 weken, voor het paviljoen "Paaslelie" waar dubbelgehandicapte bewoners verblijven. De werkzaamheden zuilen voornamelijk bestaan uit huishoudelijke aktiviteiten. Werktijden: éénmaal per 14 dagen op zaterdag en zondag van 09.30 -13.30 uur. Inlichtingen: mevrouw R. Murre, paviljoenshoofd. die in dienst willen treden en in de gelegenheid zijn de opleiding te gaan volgen tot LEERLING Z-VERPLEEGKUNDIGE. Tijdens de opleiding, die 3 jaar duurt, bestaat de taak uit het leren begeleiden van bewoners en het verrichten van een aantal ondersteunende taken met betrekking tot de direkte zorg. Eisen voor benoeming: minimaal 17 jaar en 7 maanden en maximaal 20 jaar oud zijn in de maand dat de opleiding start; een vooropleiding op HAVO/MAVO/MHNO/MSPO/MBO of een gelijkwaardig nivo; gemotiveerd zijn om met geestelijk gehandicapten om te gaan; bereidheid te werken in wisselende, onregelmatige diensten; wonen in de direkte omgeving van het instituut. Benoeming zal plaatsvinden voor de duur van de opleiding. Gezien de samenstelling van de huidige personeelsbezetting wordt mannelijke kandidaten uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Inlichtingen: de heer J. Flamman, adjunkt-direkteur verzorgingsdienst. BEWEGINGSTHERAPIE Voor deze afdeling zoeken wij op korte termijn een (max. 32 uur) De te benoemen funktionaris zal in hoofdzaak door middel van bewegingsaktiviteiten de lichamelijke opvoeding begeleiden. Hiernaast zal hij/zij een taak krijgen in de ontspan- ningsaktiviteiten (sport en spel). Tevens kan tot het takenpakket behoren het doceren van het vak Aktivering aan de Inservice-opleiding tot Z-verpleegkundige. Voor het optimaal funktioneren in deze funktie is een gerichte vakopleiding noodzakelijk. Wij denken hierbij aan een C.I.O.S.-opleiding (specialisatie zwakzinnigenzorg). Kandidaten met een andere relevant gerichte opleiding nodigen wij ook uit te solliciteren. Inlichtingen; de heer K. de Vries, bewegingstherapeut. ARBEIDSTHERAPIE 20 uur per week, in tijdelijk dienstverband, namelijk voor de duur van de ziekte (zwangerschapsverlof) gedurende de perioden juli t/m augustus of augustus t/m november. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het Z-diploma, MBO-IW, MBO-AB, Pedagogische Akademie danwel een andere relevante opleiding. Kandidaten welke niet over één van de genoemde diploma's beschikken doch wel blijk geven van grote affiniteit tot de zwakzinnige medemens kunnen eveneens reflekteren. Inlichtingen: de heer C. Blanker, waarnemend hoofd arbeidstherapie. welke op basis van een nui-urenkontrakt bij ziekte van het personeel de werkzaam heden kunnen overnemen. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met een relevant geachte opleiding waarbij wij denken aan het diploma B- of Z-verpleegkundige, MBO-IW, MBO-AB, Pedagogische Akademie. Kandidaten welke niet over een der genoemde opleidingen beschikken maar wel blijk geven van affiniteit tot de zwakzinnige medemens kunnen eveneens reflekteren. inlichtingen: de heerC. Blanker, waarnemend hoofd arbeidstherapie. CIVIELE DIENST welke op basis van een nul-urenkontrakt een wisselend aantal uren per maand werk zaam zal zijn teneinde receptie- en administratieve werkzaamheden te verrichten. Werktijden zullen hoofdzakelijk gelegen zijn in de avonduren en weekenden. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten die over enige typevaardigheid en goede kontaktuele eigenschappen beschikken. Inlichtingen: de heer A. Duynstee, adjunkt-direkteur algemene en civiele zaken. De te benoemen medewerk(st)ers, afkomstig uit de regio, zullen op afroepbasis, in geval van ziekte of andere omstandigheden, werkzaam zijn op werkdagen tussen 07.30 - 12.30 uur. Inlichtingen: mevrouw H. Toering-Kraaiveld, hoofd schoonmaakdienst. Alle genoemde funktionarissen zijn telefonisch bereikbaar via "Vijvervreugd" onder telefoonnummer (01180) 2 57 51 Indien genoemde funktionarissen niet aanwezig zijn, kunt u inlichtingen verkrijgen bij de heer C. de Vries, personeelsconsulent, telefonisch bereikbaar onder nummer (01180) 1 46 58. Schriftelijke sollicitaties kunt u, onder vermelding van de vakature, binnen 10 dagen na verschijning van dit blad, richten aan de afdeling personeelszaken van de Stichting "Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland", Postbus 100, 4330 AC Middelburg. Het algemeen psychiatrisch ziekenhuis "Vrederust" te Halsteren verzorgt, in een steeds toenemende samenwerking met andere instellingen op het gebied van de geestelijke ge zondheidszorg, de psychiatrische hulpverlening in westelijk Noord-Brabant, alsmede een gedeelte van Zeeland en Zuid- Holland. "Vrederust" heeft ongeveer 700 medewerkers en het aantal patiënten bedraagt ongeveer 600. Het ziekenhuis is ge legen op een terrein van 180 ha tussen uitgestrekte bossen, ongeveer 3 km buiten het centrum van Bergen op Zoom. In verband met uitbreiding van de werkzaamheden bestaat er een vakature voor een full-time vakaturenummer "A.A./85/15" Algemene informatie De dienst personeelszaken is een stafdienst ter ondersteuning van het management van de instelling en omvat momenteel, inklusief het hoofd van de dienst, een 6-tal medewerkers. Funktie-informatie De aan te stellen funktionaris zal worden belast met de werving, selektie en introduktie van de medewerkers van de verplegingsdienst (ca. 300 personen), alsmede met de ondersteuning van het management van deze dienst bij het vormgeven van het personeelsbeleid. Het accent zal hierbij de komende jaren liggen op het begeleiden van de sociale proces sen gericht op de verandering en verkleining van de organisatie van deze dienst. Verder zal hij/zij meewerken aan de voortgang en kwaliteits bewaking van een gedeelte van het indelingsproces funktie- waardering (F.W.G.) voor deze dienst. Tevens wordt een flinke bijdrage verwacht aan de ontwikkeling en formulering van het personeelsbeleid voor de gehele organisatie. Funktie-eisen een afgeronde H.B.O.-opleiding, richting personeelswerk, zo mogelijk aangevuld met vervolgopleidingen; ruime ervaring in het personeelswerk, bij voorkeur in de gezondheidszorg; goede kontaktuele eigenschappen en mondelinge en schrif telijke uitdrukkingsvaardigheid. Arbeidsvoorwaarden Het salaris behorende bij deze funktie bedraagt minimaal f 2.705,- en maximaal f 4.073,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring, volgens N.Z.R. advies. De overige arbeidsvoorwaarden zijn konform de C.A.C. voor het Ziekenhuiswezen. Een algemeen christelijke levensovertuiging wordt op prijs gesteld. Inlichtingen DeheerG.J.de Leeuw, hoofd dienst personeelszaken, wil gaarne nadere inlichtingen verstrekken, tel. 01640-36900, toestel 141. Sollicitaties Deze kunt u schriftelijk, binnen 10 dagen, onder vermelding van het vakaturenummer linksboven op de enveloppe, richten aan het hoofd van de dienst personeelszaken van het psychiatrisch ziekenhuis "Vrederust", postbus 371, 4600 AJ Bergen op Zoom. SAMENWERKINGSSCHOOL VOOR VOORTGEZET SPECIAAL ONDERWIJS Het Bestuur van de Stichting Samenwerkingsscholen voor kinderen mei leer- en opvoedingsmoelijkheden in de provincie Zeeland roept voor haai school voor Voortgezet Speciaal Onderwijs 'De Vliedberg' te Goes sollicitanten op voor de funktie van: voledig bevoegd onderwijzer met l.o. Engels. voor 32 klokuren per week. Bezit van of bereidheid tot het volgen van de vakstudie Buo strekt tol aanbeveling. 'De Vliedberg' heeft een schakelfunktie tussen basisonderwijs en voortgezel onderwijs en een LEAO-afdeling. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij J. J. Huijskens (dir.) of J.1 v. d. Linden (adj.-dir.), tel. 01100-20114 (school). Sollicitaties met opgave van referenties dienen vóór 24 juni 1985 gericht te worden aan de voorzitter van het Bestuur, p/a Postbus 304, 4460 AS Goes. MOIRA MOIRA is een zelfstandige verzekeringsmaatschappij, 75 jaar geleden opgericht. Gespecialiseerd in Budgetfondsen, die de deelnemers beveiliging bieden in de groeifase van het gezin, bij voortijdig overlijden van het gezinshoofd, en in de vorm van een aanvulling op het pensioen. Dit specialisme, dat de voordelen van sparen en verzekeren kombineert, wordt door MOIRA regelmatig aangepast aan de veranderende eisen van de deelnemers. In verband met uitbreiding van onze buitendienst zoeken wij in de regio's Goes en Middelburg representatieve Mavo/Havo niveau die gesprekken zullen voeren met het doel interesse te wek ken voor deelname aan onze Budgetfondsen. Vereisten: opleiding op middelbaar niveau. organisatorische, commerciële en kontaktuele eigenschap pen. vermogen om zelfstandig te kunnen werken, waarbij een grote mate van eigen-initiatief dient te worden ontplooid. bereidheid veelal in de avonduren te werken. leeftijd 25 - 45 jaar. in bezit van rijbewijs. Wij bieden: goede honorering. uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, o.a. premie- vrij pensioen, onkosten- en autokostenvergoeding. afwisselende funktie. een degelijke opleiding en begeleiding. Sollicitaties dienen schriftelijk te worden gericht aan MOIRA, Postbus 8585, 3503 RN Utrecht t.a.v. de heer J.A. van Zetten, Hoofd Personeelszaken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 6