Boete voor onderdak geven aan man zonder verblijfsvergunning Gezelligheid troef in Ronde van Denoek Oostburgse commissie tegen gefaseerd plan voor camping Uitbreiding Sandeschool Kloosterzande ingewijd PZC/ streek t VAN KOUTEREN EN DIELEMAH GEMEENTE SAS VAN GENT i Super- i laanbieding MAESTOURSi vakbekwaam timmerman monteur KANTONRECHTER TERNEUZEN Verdrukt lam VRIJDAG TRIMWEDSTRIJD IN HOEK UITBREIDING OVERLOOPTERREIN INEENS Geslaagden 'De Wellinge' Karakteristieke gevel Muzikale intocht op laatste dag van vierdaagse Zaamslag EERSTE STEEN EN LAATSTE DAKPAN TEGELIJK t EXAMEN De Brug Hulst hield voetbaltoernooi Heikant winnaar van wijkentoernooi voetbal I SPAANSE I I PYRENEEËN j e krant brengt mensen over de vloer. WOENSDAG 5 JUNI 1985 TERNEUZEN - Het herbergen van een illegaal in Nederland verblijven de landgenoot kwam C. S. C. uit Hulst dinsdag voor het kantonge recht in Terneuzen op een boete te staan van 200 gulden. C. had eind vorig jaar bezoek gekregen van een zekere L. uit Hong Kong die hij in België had leren kennen. Zonder dat de man over de vereiste documenten beschikte was L. veertien dagen bij C. te gast geweest. Deze had ver zuimd aangifte te doen bij de politie. C. voerde aan dat hij niet wist dat L. niet in Nederland mocht verblijven. Hij beschreef L. voorts als 'een vluch teling'. Officier van justitie mr. D. van der Bel eiste een 'lichte boete' van 200 gulden als waarschuwing. Kantonrechter H. A. R. de Mul die de Hulstenaar de boodschap meegaf dat „Nederland te klein is om de hele wereld te herbergen" vonniste con form. De zaak van P. v. K. uit Hoek had wat meer voeten in aarde. De man was eind december '84 in Hulst aangehou den, omdat zijn aanhangwagen niet aan de wettelijke eisen voldeed. Ook de vracht, allerhande huisraad, werd volgens het proces-verbaal op een gevaarlijke manier meegevoerd. Van K. was van mening dat de agenten die hem bekeurd hadden, verantwoorde lijk waren voor het hele gebeuren. Verder stelde hij: „Ik weet heus wel wat ik doe, ik heb per slot van reke ning 10 jaar in het vervoersvak geze ten." Ook meende de man dat de aanhangwagen in prima staat ver keerde, van ontbreken van schokbre- kers, volgens de verbalisanten een van de mankementen, was volgens Van K. geen sprake. Met behulp van foto's trachtte de man aan de kanton rechter het een en ander uit te leggen. „Ik kan met deze foto's niets, zo kom ik er niet uit", redeneerde mr. De Mul. De zaak werd aangehouden. Bij een volgende zitting zal een deskundige van de verkeersgroep van de rijkspoli tie nader uitleg geven. Temeuzenaar C. van de M. had op 7 februari van dit jaar met een snelheid van 180 kilometer over rijksweg 252 nabij Terneuzen gereden. Tachtig is op die weg de toegestane snelheid. De politie was hem over een afstand van meer dan 5 kilometer gevolgd en kon de man na veel moeite pas staande houden. „Ik was op weg naar mijn vrouw, die die dag ziek geworden was", luidde het excuus van Van de M. Officier Van de Bel was geneigd een voorwaardelijke ontzegging van de rijbevoegdheid te eisen, maar zag daar, mede doordat de man voor de eerste keer in de beklaagdenbank stond, van af. Kantonrechter De Mul adviseerde Van de M. om in het vervolg beter op de kilometerteller te letten en vonniste een boete van 400 gulden of 10 dagen hechtenis. I. L. uit Breskens had ook te hard gereden. Op 14 februari was hij be keurd, omdat hij met een snelheid van 128 kilometer over de Provincialeweg tussen Ter Hole en Zaamslag had gereden. Het was niet de eerste keer dat L. vanwege het overschrijden van de maximale snelheid voor de rechter verscheen. In 1983 was hij al eens eerder over de schreef gegaan. Toen was een voorwaardelijke rij-ontzeg- ging opgelegd van 4 maanden met een proeftijd van twee jaar. „Als u weet wat er u allemaal boven het hoofd hangt, waarom doet u dan zo iets", vroeg de kantonrechter zich af. L. had weinig aan te voeren, wel vroeg hij om clementie omdat het omzetten van de voorwaardelijke straf in een onvoor waardelijke hem zijn baan zou kosten. „Het zou voor mij rampzalige gevol gen hebben, want ik kan niet functio neren zonder auto", aldus L. Bij wijze van uitzondering, zo stelde rnr. De Mul, werd de man veroordeeld tot een boete van 1500 gulden of 30 dagen. „Het meest verdrukte onschuldige lam ter wereld", zo noemde de kan tonrechter R. M. uit Hulst. Ondanks het kleine delict, M. had volgens het proces-verbaal op 18 juli 1984 in de gemeente Hontenisse zonder auto gordel om gereden terwijl zijn rem lichten ook niet goed functioneerden, nam de zaak veel tijd in beslag. Op een bijzonder emotionele manier ver dedigde M. zijn hachje. De voorzit tershamer moest hem op een gegeven moment afremmen. De Hulstenaar had moeite met het feit dat zijn woord het moest afleggen tegen dat van een beëdigde ambtenaar. Overi gens kwam de man er vanaf met een HOEK De Ronde van Denoek, die traditiegetrouw twee weken na af loop van de Tour du Flic wordt gehouden door de plaatselijke trim- club in samenwerking met het wie- Iercomité. Zoveel sport als er in de eerste regionen van de Tour du Flic geleverd wordt, zo ludiek is de Ronde van Denoek die vrijdag wordt gehou den. Immers, in Hoek heeft men wei nig oog voor de trimmers, die hoog eindigen in de Tour du Flic. Tijdens de Ronde van Denoek gaat het meer om de gezelligheid. Natuur lijk wordt er na de wedstrijd ook een winnaar in zowel de A als in de B-categorie gehuldigd. Maar het be langrijkste is daar, dat toch die trim mers in de picture komen, die nor maal slechts in de achterhoede van het peloton zijn terug te vinden. Van daar, dat slechts de laagst geklasseer de ploegen uit de Tour du Flic zich verzekeren van een startbewijs voor de Ronde van Denoek. Voor de deelnemers aan die wedstrijd is het meestal ook een lucratief avondje. Het aantal premies, is onge kend hoog. De Ronde van Denoek gaat vrijdagavond om 19.00 uur van start en dan hebben de renners 60 kilometer voor de wielen. In het spoor van de 'eigen' trimclub De Instuif (met de bijna 65-jarige Gijs Kramer in de gelederen) gaan de volgende formaties van start in Hoek: Snugly Bar, Van Kouteren-Dieleman, Piet Friet, NSM, Van der Linde-Nieu- welink, De Griets-Verhulst, De Schel de, Veilig Verkeer Nederland, 't Kel dertje-De Oude, Stoffels Cleaning en Maison Magdalena. boete van 50 gulden voor de kapotte remlichten. De kwestie met de auto gordel achtte de rechter discutabel. W. V. uit Stekene was op 8 september in Hulst, binnen de bebouwde kom, op de gevoelige plaat vastgelegd. De man reed op dat moment 96 kilome ter. Deze overtreding kwam V. te staan op een boete van 275 gulden of 6 dagen hechtenis. Axelaar B. N. was op 10 november 1984 in Kloosterzande van de rijweg geraakt. Bij de manoeuvre ramde hij een tuinhek en kwam tot stilstand tegen een aanhangwagen. De schade was aanzienlijk. Overigens bleek de man niet in het bezit te zijn van een geldig rijbewijs. De kantonrechter wees de gedaagde op de noodzaak van het afleggen van een proef van rijbe- kwaamheid. N. werd veroordeeld tot een boete van 175 gulden voor de verkeersgevaarlij ke manoeuvre die hij had uitgevoerd en 210 gulden voor het ontbreken van een rijbewijs. J. S. uit Sas van Gent kon huiswaarts keren met een boete van 250 gulden en een voorwaardelijke ontzegging van de rijbevoegdheid voor 4 maan den met een proeftijd van 2 jaar. De man had op 8 december van het vorig jaar op de Westdam in zijn woon plaats een auto, die daar geparkeerd stond, aangereden. Volgens S. ge beurde dit tijdens een 'blackout', die te wijten was aan het gebruik van medicijnen. OOSTBURG Wanneer camping De Hoogte bij Cadzand vooruitlopend op een definitieve uitbreiding een overloopterrein wil inrichten, dan moet de gemeente Oostburg daar alle mogelijke medewerking aan geven. Met een gedeeltelijke toestemming is zowel de gemeente als campinghou der A. de Winter niet gediend. Dat was de conclusie van de discussie over de aanvraag van camping De Hoogte, die dinsdag in een vergade ring van de Oostburgse commissie voor planologie werd geformuleerd. De commissie stelde zich bijna una niem te weer tegen het voorstel van het college van b en w om de camping voorlopig slechts gefaseerd aan een overloopterrein te helpen. In totaal komt er een perceel van twee hectare voor uitbreiding in aanmerking. Het college wil dit jaar slechts een derde deel van dat perceel als overloopter rein in gebruik laten nemen. Een ruime meerderheid van de com missie was het daar niet mee eens. Vertegenwoordigers van D en T, WD en CDA wilden liever de kwestie in een keer afhandelen en het volledige terrein voor kampeerders openstellen. De liberaal K. Malcorps merkte op: „De gemeente werkt zich in de nesten als zo'n bestemmingswijziging in ge deelten wordt aangepakt. Je krijgt dan te maken met een hele warwinkel van regelingen, die straks helemaal Renate van der Zanden, Robbert van Kerckhoven en Elian de Zwart leerlingen van de Sandeschool in Kloosterzande, plaatsen een gegraveerde 'eerste' steen in de muur van een toekomstig lokaal. MIDDELBURG Aan de scholenge meenschap 'De Wellinge' in Middel burg behaalden de volgende kandi daten hun diploma Lager Technisch Onderwijs: Consumptieve techniek (differentiatie brood/banket): R. P. Verschoor, Breskens. Uiterlijke verzorging: M. M. van Dieren- donck, Breskens; S. N. Vinke, Breskens. I.H.N.O.: A. Neuwald, Breskens. HULST - De school voor lager- en voortgezet gespecialiseerd onderwijs met stagebegeleiding 'De Brug' uit Hulst hield het jaarlijks 'Duo-school- voetbaltoernooi' op het sportpark van de Hulster voetbalvereniging HW'24. In het toernooi voor kern-teams ging de overwinning naar de Schelde- school uit Terneuzen. In het toernooi voor VSO-teams was de eerste plaats voor De Schans I. Eindstand: Scheldeschool uit Terneuzen, 2. De Brug uit Hulst, 3. Jac. Catsschool uit Terneuzen. SINT-JANSTEEN Heikant is win naar geworden van het wijkentoer nooi van de voetbalvereniging 'Steen' in Sint-Jansteen. De ploeg versloeg in de finale Hoekske met 1-0. Derde werd Roskam 1. De overige uitslagen: 4 Putting, 5 Klooster, 6 Kapellebrug, 7 De Mate 2, 8 Post, 9 Rijkstraat, 10 Bokkenpolder. Er deden vijf tien ploegen mee aan het toernooi. niet meer te overzien is". Burgemees ter C. Spijkerboer bracht daar tegen in dat een voortvarend optreden zoals de commissie dat voorstond proble men op kan leveren als het op provin ciale goedkeuring aankomt. De com missie was bereid dat risico te nemen. Alleen de PvdA distancieerde zich van het meerderheidsstandpunt. De socialisten zijn van mening dat ver dere uitbreiding van de campings in de buurt van het tussen Cadzand en Nieuwvliet gelegen natuurgebied 'De Zwarte Polder' de toeristische druk opdat gebied te groot zal maken. De WD heeft overigens de nodige moeite met het gemeentelijk beleid ten aanzien van overloopterreinen. Momenteel mag zo'n terrein pas na drie jaar als een echte camping wor den aangemerkt. Malcorps vindt dat die maatregel beginnende camping houders de weg afsnijd, omdat zij wel meteen als een kampeerplaats wor den gezien en alle daarbij behorende lasten moeten betalen. Zijn voorstel om voortaan niet langer dan ëén jaar een overloopterrein te tolereren kreeg geen steun. De planologische commissie liet zich wel positief uit over het collegeplan om de oude bedrijfspanden van de snoepfabriek Luteyn aan het Spui- plein in Breskens in stand te houden. B en w hebben het voornemen om in de voormalige fabriek winkels onder te brengen, terwijl de bovenverdie ping voor bewoning geschikt ge maakt kan worden. De commissie reageerde instemmend omdat op die manier de karakteristieke fabrieks- gevel voor Breskens behouden blijft. D en T-er H. van der Weegen herinner de aan de sloop van het oude postkan toor, dat heel lang het aangezicht van het Spuiplein had bepaald. Het be lang van het gebouw werd pas na de sloop ontdekt. Vandaar dat Van der Weegen nu met de andere commissie leden blij was dat er tijdig aktie wordt ondernomen om het 'silhouet' van.de oude snoepfabriek als beeldbepalend aangezicht van het Spuiplein te be houden. ZAAMSLAG - De deelnemers aan de avondvierdaagse in Zaamslag zullen morgen (donderdag) - de laatste dag - worden ingehaald door harmonie 'De Volharding'. De optocht gaat via de Wilhelminastraat naar de Sportlaan, waar ze rond kwart voor acht worden verwacht. Aan de wandeltocht doen zo'n 400 wandelaars mee over twee afstanden, de 5 en de tien kilometer. Veel belangstellenden uit Kloosterzande en omgeving kijken toe hoe de 'juf, mevrouw Af. Mortier-Waterschoot, de steiger op gaat om de laatste dakpan op het nieuwe kleuterlokaal te leggen. KLOOSTERZANDE Met ballon nen, een lied en een gegraveerde steen is de uitbreiding van de Sande school voor openbaar lager en kleu teronderwijs in Kloosterzande dins dagmiddag officieel ingeluid. De leerlingen Renate van der Zanden, Robert van Kerckhoven en Elian de Zwart plaatsten de zware gegraveer de steen in de muur van een toekom stig lokaal, waarmee de verbouw een feit was. Dat gebeurde onder ruime belangstelling van de overige leerlin gen, ouders, schoolbestuur, medezeg genschapsraad, het dagelijks bestuur van Hontenisse, de bouwers en ande re nieuwsgierigen. Het leggen van de gegraveerde eerste steen was een symbolische handeling. In werkelijkheid is de verbouw van de school 23 april al begonnen. Sindsdien vordert de uitbreiding snel. Kleuter leidster M. Mortier-Waterschoot illu streerde dat door de laatste dakpan op het nieuwe kleuterlokaal te leggen, een handeling waarvoor ze niet zon der enig risico een bouwstelling moest beklimmen. Even daarvoor konden de leerlingen deelnemen aan de feeste lijkheden door het zingen van een speciaal geschreven bouwlied en het opiaten van kleurige ballonnen. De feestvreugde werd vervolmaakt door hoofd M. de Zwart van de Sande school, die de kinderen vertelde dat ze die middag naar huis mochten. Het schoolhoofd toonde zich bijzon der ingenomen met de verbouw. Ook burgemeester mr. M. Somers was blij. „Er is heel wat tedoen geweest over de verbouw van de school", zei hij. „Ik dacht dat iedereen blij is met de gevonden oplossing...". J. Roels van de medezeggenschapsraad zag in de werkzaamheden 'een nieuw begin'. Bovendien hebben de leerlingen de verbouw spelenderwijs door middel van een project kunnen volgen, onder streepte hii. Het karwei zal nog voor de bouwvak vakantie zijn afgerond. Dat betekent dat de leerlingen van de Sandeschool het nieuwe schooljaar in een gebouw kunnen trekken, dat voldoet aan de eisen van een basisschool. Er is een grote kleuterklas bijgebouwd, een ruimte voor de kleuterleiding, toilet ten en de gemeenschappelijke ruimte is aanzienlijk vergroot. De werkzaam heden zijn voorbereid door de techni sche dienst van de gemeente Honte nisse, en worden uitgevoerd in samen werking met de hoofdaannemers Ge broeders De Loos uit Vogelwaarde en K. van Kerckhoven in Kloosterzande. In totaal kost de verbouwing/uitbrei ding zo'n 240.000 gulden. Huwelijksaankondiging: Op vrijdag, 7 juni 1985, om 14.45 uur in het gemeente huis te Oostburg. trouwen MIRANDA VAN DE BEKKE en JAN MEYAARD Ieder die ons wil feliciteren is van harte welkom in zaal 'De Uitkomst'. Langeweg 10, te Breskens tussen 19.30 en 21.00 uur. Ons adres is Noordstraat 17A, 4542 CC Hoek. Haar stoel is leeg. Haar stem is stil. We zeggen niets het is Gods Wil. Met grote droefheid, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, moeten wij u mededelen dat verzwakt door ziekte en ouderdom, toch nog onverwacht van ons is heengegaan, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma MARIA CHRISTINA LUCIA VAN DEN BRANDEN echtgenote van Oscar Alouis Notschaele op de leeftijd van 82 jaar. Breda: Annie en Arsène Mechelinck- Notschaele Zuiddorpe: Ria Laheyne-Notschaele Wim Praat Sas van Gent: Arthur en Mia Notschaele-Slock Sluiskil: Johan en Ria Notschaele-de Smet en kleinkinderen 4574 RC, Zuiddorpe, 4 juni 1985. Bejaardentehuis 'Lindenhof, Hoofdweg Noord 54, kamer 41. De uitvaartdienst, waartoe u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 8 juni a.s. om 10.00 uur in de Parochiekerk van H. Anthonius te Sluiskil, waarna we haar lichaam aan de aarde toevertrouwen op het r.-k. kerkhof aldaar. U wordt vriendelijk verzocht zaterdagmorgen tijdig aanwezig te zijn in de kerk. Gelegenheid tot condoleren in Hotel Dallinga, Nieuwe Kerkstraat 5, Sluiskil na de begrafenis. Moge het eeuwigdurende licht haar verlichten. Bedroefd, maar met een dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons«heeft betekend, geven wij u kennis, dat plotseling van ons is heenge gaan, onze geliefde moeder, schoonmoeder en oma MATHILDE ELISABETH VAN MIEGHEM weduwe van Eduardus Judocus Neve op de leeftijd van 73 jaar. Philippine: J. M. R. Schelfhout-Neve J. P. Schelfhout Terneuzen: M. L. van Laere-Neve Hulst: M. E. Bun-Neve G. M. Bun Heikant: E. J. Strooband-Neve B. F. Strooband Terneuzen: E. O. M. Neve A. M. H. C. Neve-van Roosmalen Axel: W. P. F. Neve S. H. A. L. Neve-d'Hooghe Graauw: J. Th. M. Neve M. A. P. Neve-de Cock klein- en achterkleinkinderen 3 Juni 1985, Hulsterweg 17, 4587 EA Kloosterzande. De uitvaartdienst zal plaatshebben op vrijdag 7 juni a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Martinus te Kloosterzande. De begrafenis zal plaatsvinden op de mk. begraafplaats aldaar. Gebedsdienst donderdagavond om 19.00 uur in voornoemde kerk. Moeder ligt opgebaard in het mortuarium van het St. Liduina ziekenhuis te Hulst. Bezoekdag van 14.00-15.00 uur en van 19.30-20.30 uur. Samenkomst voor de uitvaartdienst aan de parochiekerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „Hotel de Linde" te Kloosterzande. Correspondentieadres: E. O. M. Neve, Zuiderparklaan 4, 4532 LS Terneuzen. „Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvan gen, deze aankondiging als zodanig beschou wen". Onttrekking aan het openbaar verkeer gedeelte Mercuriusstraat. Burgemeester en wethouders van Sas van Gent maken bekend, dat zij voornemens zijn de ge meenteraad voor te stellen om een gedeelte van de Mercuriusstraat te Sas van Gent aan het openbaar verkeer te onttrekken. Ter voldoening aan het bepaalde in art. 10, lid 2 van de wegenwet kunnen belanghebbenden van 6 juni tot en met 5 juli 1985 tegen dit voornemen bezwaren indienen bij de gemeenteraad, postbus 28, 4550 AA Sas van Gent. Gedurende bovengenoemde termijn ligt de be treffende tekening ter inzage ter gemeentesecre tarie, afdeling algemene en juridische zaken. Sas van Gent, 5 juni 1985 Burgemeester en wethouders voornoemd, L. Marquinie, wnd. burgemeester W. Zwartele, secretaris 10 dgn. 12 juli '85 busreis hotel v.p. 656 j Vele mogelijkheden I inbegr., kinderen I korting. Info: 01140-12662 iiiiimjmiiiifiiiiiniiiiiiiifiiiimiiiiii Kunstgebitten reparatie klaar terwijl u wacht. Axelsestraat 7, Zaamslag tel. 01153-1650. Open van 8-18 uur. Donderdag gesloten. Illlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Enige algemene kennisgeving Na een langdurige liefdevolle verzorging in Vet pleeghuis Ter Schorre is zacht en kalm van ott heengegaan, onze lieve moeder MARGARETHA MARIA VERMAST weduwe van Alphonsus J. de Schepper in de ouderdom van 85 jaar. Salt Lake City: M. Beckford-de Schepper Utah, Amerika: J. Beckford Terneuzen, 4 juni 1985. Verpleeghuis Ter Schorre. De begrafenis zal plaatshebben op donderdag) juni a.s. om 11.30 uur op de Zuiderbegraafplaatj te Terneuzen, na voorafgaande rouwdienst in d; aula van de begraafplaats, aanvangende 11.00 uur. Wij nodigen u uit om heden woensdag 5 juni met ons afscheid te nemen van RENIER GHISLAINE LIPKENS Gewaardeerd door hen die hem aanvoelden tu die door zijn bemoediging kracht hebben ont vangen in moeilijke omstandigheden. Hij is 56 jaar geworden. Wij komen samen om 14.30 uur in de r.-k. kerk o, het Eligiusplein te Oostburg voor een kortt herdenkings- en gebedsdienst. Om 15.15 uur zulen wij zijn lichaam begraven op het kerkhui aan de Oudestad. Namens zijn vrienden: Rudi en Anneke de Ruijter Ronny van Kerkhove Freek en Martin Comelis Namens de buurtbewoners: De familie Hobbelink Namens de parochiegemeenschap Pastor Jos Pirenne Dankbetuiging Voor de blijken van belangstelling die wij mochti ontvangen na het overlijden van JOHANNA ROSALIA VAN ALTEN-VAN DEN AMEELE betuigen wij onze oprechte dank. F. J. van Daalen Vlissingen HINDERWET Burgemeester en wethouders van Hulst maken gelet op artikel 31 van de wet algemene bepalin gen milieuhygiëne bekend, dat door hen onder voorschriften ter voorkoming of beperking van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting, op 28 mei 1985 vergunning is verleend ingevolge de hinderwet naar aanleiding van een verzoek van: A. van Eerdenburgh, Zoutestraat 131 te Hulst, tot het uitbreiden van een akkerbouwbedrijl annex inrichting voor koeling en opslag van uien en aardappelen, op het perceel Zoute straat 131 te Hulst; R. Warrens, 's-Gravenstraat 174 te Clinge, tot het oprichten en in werking hebben van een inrichting bestemd tot het bakken van voe- dings- en genotmiddelen in oliën en vetten (cafetaria/snackbar) op het perceel 's-Graven- straat 174 te Clinge, e.e.a. zoals op de bij de aanvragen behorende bescheiden nader is aangegeven. De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen met ingang van heden gedurende een maand op de gemeentesecretarie, afdeling alge mene zaken, Grote Markt 21 te Hulst, ter inzage, elke werkdag van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur, alsmede op 8, 15, 22 en 29 juni 1985 van 09.00 tot 12.00 uur, op het Groepsbureau der Rijkspolitie te Hulst, Van der Maelstedeweg 52te Hulst. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de wet algemene bepalingen milieuhygiëne staat gedu rende een maand na heden beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager en de betrokken adviseurs; b. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 ol 22, tweede lid, op 28, eerste lid, onder c, van de wet algemene bepalingen milieuhygiëne be zwaren hebben ingebracht; c. enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig de onder b genoemde artike len bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroeps termijn van kracht tenzij vooraf beroep wordt ingesteld en met toepassing van artikel 60a var de wet op de raad van state een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening Het beroepschrift moet worden gericht aan Hart Majesteit de Koningin en worden gezonden aar, de raad van state, afdeling voor de geschillen bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA, 's-Gravenhage Het verzoek tot schorsing of een voorlopig voorziening moet worden gericht aan de voorzit ter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de raad van state. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Hulst, 5 juni 1985. Burgemeester en wethouders van Hulst mr. F. A. W. Jacobse, burgemeester J. F. v. Denderen, secretaris Met spoed gevraagd: (gespecialiseerd in scheepsbetimmering en ander fijnwerk, en een voor het plaatsen van zonwering, rolluiken enz. Opleiding bij voorkeur M.T.S. industrieweg 33, terneuzen tel. 01150-94263/13543 lin de makelaar weet van wanteo en kranten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 26