Waardig afscheid voor Meulmeester f Ir Benny van Brabant sprint naar zege in de Dauphiné Van der Velde grijpt net naast etappezege Arnemuiden met oude glorie tegen Meeuwen en Nieuwdorp INFORMATIE AAN TREINREIZIGERS. Clinge 2 in bekerfinale Polen wint van Albanië MOOI- WEER- VOETBALLERSCHITTERT IN DE BEKER Triest en yan Dorsselaer ïaar Clinge Baljeu Openbaring Chaam tegenstander van Hoek in halve finale van beker Programma betaald voetbal Laatste vier Sportprijsvragen RITTENWEDSTRIJD STERK GEDEVALUEERD Talen verstevigt leiderspositie in Olympia's Tour IN HET KADER VAN 40-JARIG BESTAAN PZC/sport 19 WALCHERSE TITEL OOSTKAPELLE tiii; Om de vervoersvoorwaarden in het openbaar veivoer zoveel mogelijk gelijk te schakelen gelden vanaf juni 1985 enkele nieuwe regels voor het reizen met de trein De belangrijkste wijzigingen: - Wie zonder geldig kaartje instapt, meldt zich na het instappen bij de kondukteur zodra hij of zij hem ziet en betaalt een met f2,50 verhoogde prijs.Vanzelfsprekend vervalt deze verhoging wanneer op het vertrekstation de loketten bij het instappen gesloten zijn - Wie verzuimt om de kondukteur te waarschu wen wordt bovendien een bedrag van f25.- in rekening gebracht De volledige tekst van de nieuwe vervoersvoor waarden wordt u na overmaking van f5,- op post rekening 39266P van NS te Utrecht, met de vermelding "Reizigerstariel", toegezonden IRIJDAG 31 MEI 1985 Guido van Boom toont eindelijk zijn klasse 10EK Het mag aan de Spaanse noordkust in de heetste maanden van het jaar minstens lertig graden in de schaduw zijn. Maar zelfs die brandende hitte is Guido van Boom tijdens ;jjn vakantie een sportman bij uitstek. De 20-jarige spitsspeler van Hoek is de laatste weken ïaar een blakende vorm gegroeid en dat is kennelijk geen toeval. Hij heeft langzamerhand de eputatie een mooi-weer-voetballer te zijn. „Ik ga meestal, als we in Spanje zijn, op het heetst ,an de dag een uurtje voetballen," vertelt hij. „Dan loopt het zweet met stralen van m'n ichaam: maar in die maand vakantie leg ik al de basis voor een goeie conditie." )e successen van Hoek in de beker- trijd zijn net zo opvallend als de ilotseling stijgende vorm bij Guido 'an Boom. De jonge aanvaller kon tot ioor kort zeker niet terugkijken op >en sterk seizoen. Als schutter heeft lij zelfs volledig gefaald in de compe- itie. „Ik heb alleen gescoord tegen ferseke thuis en dat was nog een ;eluksgoal ook. Ja... en ik heb alle ''edstrijden voor de competitie mee- -espeeld. Eén goal voor een spits is iatuurlijk veel te weinig." rrainer Jan Doorns liet zich dikwijls intvallen: „Guido van Boom is totaal lit vorm. Ik heb alleen geen betere ipitsen en ik kan 'm dus ook niet lasseren. Maar ik geef toe: er zijn ioms wedstrijden geweest waarin de 'oorhoede onzichtbaar was." laarom was het vaak aandoenlijk om Juido van Boom te zien vechten egen een bijna chronische inzinking. Tot in de laatste wedstrijden van de :ompetitie was er nog geen sprake -an een glanzende vorm. „Toch voel- ie ik wel dat het steeds beter ging. Bij ïverstein uit bijvoorbeeld liep het al >eel beter. En tegen Vlissingen ging illes ineens vanzelf. Vóór de wedstrijd teken we nog ontzettend tegen deze egenstander op. Jan Dooms had ons jok op die manier opgepept. Zo van: k lees iedere week dat Vlissingen een loort wonderploeg heeft. Dat moeten sedan vandaag maar eens laten zien." .Maar achteraf zeg ik: Vlissingen heeft een heel gewoon elftal. Het is allemaal veel overtrokken. Ze zouden in het zaterdagvoetbal te kort komen bij de toppers in de tweede klas." Voor Guido van Boom zelf werd die wedstrijd tegen Vlissingen een open baring. Hij verbaasde zich over de vrijheid die hij van Ruud Cornelis kreeg en had tenslotte'een belangrijk aandeel in de winst. Na afloop bleek dat hij zich in de kijker had gespeeld bij een scout van Cercle Brugge. „Ze hebben me daarna ook weer gevolgd in de wedstrijd tegen Sluiskil. En het schijnt dat de trainer me deze week nog wil benaderen. Dan zie ik nog wel hoe het verder gaat. Ik zou trouwens best willen: niet voor het geld, maar om te leren. Dat is toch iets waar iedere jonge voetballer naar streeft." Het mag overigens zeer opmerkelijk heten. Een betaalde club die belang stelling toont voor een spits die bij de amateurs maar één goal in een sei zoen heeft gemaakt. Guido van Boom: „Ja, ik had het zelf natuurlijk ook niet verwacht. Ik heb lang met Guido van Boom. AMSTERDAM (GPD) - Marco van Basten blijft bij Ajax. De Utrechter zal voor twee jaar bijtekenen. Het bestuur van de Amsterdamse club had de topscorer graag een jaar lan ger willen contracteren, maar daar voelde de aanvaller niet voor. Na overleg met zijn zaakwaarnemers Cor Coster en Piet Keizer en zijn vader heeft Van Basten daarom voor deze oplossing gekozen. L1NGE De voetbalclub Clinge ijkt zich nu al aan te dienen als een anshebber voor een toppositie in de olgende competitie. Gisteravond reeg de derdeklasser, die Walter van luyse als trainer heeft aangetrok- ,en, versterking van drie nieuwe pelers. Twee van die spelers zijn in Iceland zeker geen onbekenden. Pe er van Dorsselaer en Mark Triest peelden het afgelopen seizoen nog lij Steen. Ze kwamen zich beiden anmelden voor een overschrijving ïaar Clinge. érder is Walter van Duyse ook nog erzekerd van de komst van een nieu- ve aanvaller. De Brabander Rob de dol is sinds kort in Clinge komen vonen en lijkt een kandidaat voor het erste elftal. Hij speelde dit jaar voor IAC en in het verleden bij Baronie in Tilburg. /olgens voorzitter Robert Willaart 'an Clinge is er overigens geen sprake an dat de twee spelers van Steen met ie trainer meekomen. „We hebben laarover duidelijk de afspraken ge naakt. Wij wilden een nieuwe trainer: n vooral een goeie trainer, die ons rogerop kan brengen. Maar we heb- >en er altijd de nadruk op gelegd dat rij en ook Walter van Duyse seker geen spelers van Steen zouden lenaderen". Iet geluk van Clinge in dat opzicht ras evenwel de degradatie van Steen lit de derde klas. De twee jonge linnenvelders Peter van Dorsselaer n Mark Triest hebben er nooit een ;eheim van gemaakt dat ze de afda- ing naar de vierde klas niet zagen itten. Sr was de laatste dagen ook weer sprake van het vertrek van Boudewijn 'an Craenenbroeck bij Clinge. De leste schutter van de club heeft ech- er inmiddels al die geruchten ont- tend. lob Baljeu van Vlissingen gaat defi- ïitief naar Middelburg. Baljeu, die al rariaf zijn achtste in Vlissingen (peelt, kon voor volgend seizoen geen ivereenstemming bereiken met de iloeg uit de Scheldestad. VLISSINGEN Chaam is de tegen stander van Hoek in de halve finale van de strijd om de districtsbeker. Gisteravond schakelde Chaam na starfschoppen Gilze uit in de kwartfi nales. Na 90 minuten was de stand !-2, terwijl het na twee verlengingen 1-3 was. Dat betekende penalty's en lie nam Chaam beter. Soals gemeld speelt Hoek morgen, saterdag, thuis tegen Chaam. De aan- rang is 14.30 uur. 3e andere halve finale gaat tussen Top en Geldrop; Top won gisteravond net 6-0 van Longa, terwijl Geldrop net 4-2 de meerdere was van Bergeijk. VLISSINGEN Het programma in liet betaald voetbal luidt: FC Twente-MVV; PEC Zwolle-Sparta; Haarlem-Excelsior; PSV-Ajax; Volen- dam-AZ '67; Roda JC-Fortuna S.; Feyenoord-FC Den Bosch; FC Utrecht-GA Eagles; FC Groningen- NAC. Eerste divisie: Vitesse-FC Den Haag; RKC-DS '79; NEC-Heerenveen; De Graafschap- Helmond Sport; FC VVV-Eindhoven; Cambuur-Telstar; SVV-Willem II; RBC-Heracles '74; FC Wageningen- Veendam. OOST-SOUBURG De finale van het Walchers voetbalkampioen schap, gisteravond in Oost-Souburg, gaf het laatste optreden te zien van de zo succesvol gebleken combinatie Jan Meulmeester-Oostkapelle. Karakteristiek voor onder andere het afgelopen voetbalseizoen, sloot de trainer/coach van de Walcherse eerste klasser de eindstrijd van het gedevalueerde WK tegen het thuisspelende RCS met 3-2 winnend af. Een vlekkeloze afscheidswedstrijd en trok de bal vanaf rechts fraai als presentje voor de vertrekkende voor. André Louwerse kopte de bal oefenmeester werd het niet. Oost- kapelle acteerde matig en had dan ook een verlenging nodig van twee keer tien minuten om het kam pioenschap in de wacht te slepen. Meulmeester nam het zwakke op treden van zijn ploeg niet kwalijk: „Het WK heeft dit seizoen geen moment geleefd bij ons en zeker na het zware seizoen wat we er nu op hebben zitten, mogen de jongens best wat stoom afblazen". Omdat ook RCS zeer voorzichtig voetbalde en weinig initiatieven nam, gebeurde de eerste helft nage noeg niets. Het opmerkelijkste feit was het geblesseerd uitvallen van RCS-speler Gert-Jan Marinussen. Op slag van rust kwam de jonge thuisspelende ploeg verrassend op voorsprong. RCS-spits Ron Roose velt omspeelde handig Jos Staps in. Na rust waren de ploegen iets greti ger maar tempo en spelpèil bleven ver onder de maat. De Souburgers gaven de voorsprong bovendien knullig uit handen. Eerst verkeek doelman Adrie Wanjon zich op een zwak schot van Marien de Mey 1-1 en in de eerste verlenging speelde Eric Dellebeke te zacht terug op zijn keeper en profiteerde Peter Verburg daarvan om Oostkapelle op 2-1 te brengen Marien de Mey (een ex A-junior van RCS) soleerde door de defensie van zijn oude club en besliste de wed strijd met een fraai schot: 3-1. Het tegendoelpunt van de thuis club via linksback Ronald Hamers en een schot rakelings langs de paal van Kees Westerweele kon den de nederlaag niet meer voor komen. Peter Wentzler (RCS)en Gerard Schipper (Oostkapelle) in actie tijdens het duel om het Walchers voetbalkampioenschap. twijfels gelopen. Heel het jaar door ben ik met volle inzet blijven trainen. Het móet toch weer eens beter gaan, bleef ik maar hopen." En inderdaad: de agressieve spits van Hoek heeft toch nog het bewijs gele verd van zijn kwaliteiten. Hij scoorde bijvoorbeeld ook tegen Sluiskil in de beker. Zonder echt te schitteren kwam Hoek niettemin ook als winnaar uit de wedstrijd tegen Sluiskil. Maandag was er nog een laatste Zeeuwse con frontatie. Daarin slaagde Hoek er in om ook Middelburg uit te schakelen en zich bij de laatste vier clubs te scharen. Guido van Boom: „We moe ten nu alles op deze beker zetten. Zaterdag, in de halve finale, hebben we waarschijnlijk ook een redelijke kans. Ik hoorde dat Chaam ook niet zo hoog speelt. We moeten dus de finale kunnen halen en dat zou een hele stunt zijn voor Hoek." Het is alleen nog uiterst onzeker met welk elftal Jan Dooms de eindronden tegemoet gaat. De Hoekse trainer weet al op voorhand dat hij niet kan beschikken over Jack Caluwé, die voor een college naar Kreta is afge reisd. Bovendien is Piet de Koeijer nog altijd niet hersteld van zijn bles sure. Jan Doom: „Na de wedstrijd tegen Middelburg is ook Wilco Braafhart nog geblesseerd geweest. Hij heeft zich verstapt en ik denk niet dat hij op tijd weer fit is. Het is te hopen dat ze hem in België nog op kunnen lappen voor deze wedstrijd." DEN HAAG (ANP) - Voor de 251 winnaars van toto 21a was een prij- zenbedrag beschikbaar van 42.636,- -. De hoofdprijs werd niet gewonnen. Tweede prijs: 24 winnaars, die elk 532,90 ontvangen; derde prijs: 227 winnaars, die elk 112,60 ontvangen. De jackpot voor toto nr. 22 is: ƒ4.263,60. Het winnend nummer in cijferspel 21a was: 08 32 10 Voor de meer dan 2.000 winnaars van dit cijferspel bedraagt het totaal aan prijzen 70.010,-. 6 cijfers goed: geen winnaar. 5 cijfers goed: 1 winnaar, die bruto 10.000,- ontvangt; 4 cijfers goed: 20 winnaars, die elk 1.000,- ontvangen. 3 cijfers goed: 208 winnaars, die elk 100,- ontvangen. 2 cijfers goed: 1.921 win naars, die elk 10,- ontvangen. BRESKENS Clinge 2 heeft gister avond de finale bereikt van de strijd om de zondagbeker in de afdeling. De Zeeuws-Vlamingen wonnen op het terrein van Breskens met 4-2 van Domburg. In de finale ontmoet Clinge 2 Lewedorpse Boys. Wanneer de finale wordt gespeeld is nog niet bekend. TIRANA (Reuter) - Polen heeft don derdag een belangrijke stap gezet naar de eindronden van het wereld kampioenschap voetbal in Mexico. In een uitwedstrijd voor kwalificatie- groep 1 won Polen in Tirana met 1-0 van Albanië. Het winnende doelpunt werd in de 24e minuut van de eerste helft gemaakt door Boniek, die woensdag in Brussel tijdens de Europa Cupfinale van zijn club Juventus tegen Liverpool nog een belangrijk aandeel had in het winnende doelpunt. Er waren 30.000 toeschouwers. Polen kwam door dit resultaat naast België aan de leiding in groep 1. J r t 1 f m l'LLt Benny van Brabant rechtsgaat zegevierend over de streep in de Dauphiné Libéré. Phil Anderson (mei zonnebril) wordt tweede. (Door Peter de Jonge) CHAROLLES - Ooit is het criterium van de Dauphiné Libéré een grote Franse rittenwedstrijd geweest, waar je als vedette niet mocht ontbre ken. Vooral nationale renners waren moreel verplicht er te starten en daardoor werd het ook voor buitenlanders weer interessant om kort voor de Tour de France die krachtmeting nog aan te gaan. Maar de tijden zijn veranderd en de Dauphiné Libéré is sterk gedevalueerd in waarde. Illustratief daarvoor is de tweede ritzege die de bescheiden Belgische profformatie Tönissteiner van Ward Wouters gisteren boekte. Na Nöel Segers in de eerste rit, was in Charolles Benny van Brabant de snelste in de massasprint. Natuurlijk, de Belgische Limburger scoorde hoog op de toto-formulier tjes, die iedere ochtend voor de start door de volgers worden inge vuld. Want hij is een snelle finisher, die de behendigheid heeft om in het gekrioel naar de eindstreep toe de gunstigste positie te kiezen. En als na een inspannende etappe als die van woensdag een dag later een massale eindsprint in de lijn der verwachting ligt, hoort zijn naam bij de eerste vijf thuis. Dat hij zo vaak als winnaar werd getipt, ge beurde echter bij gebrek aan beter. Vierdejaars prof Van Brabant (26) kwam dit jaar in de uitslagen van EMMELOORD (ANP) - De Belg Wil lem Arras heeft de derde etappe van Olympia's Ronde van Neder land gewonnen. Arras werd sprint winnaar uit een kopgroep van achttien man na de rit over 172 kilometer van Hoogezand-Sappe- meer naar Emmeloord. John Talen, die als tweede over de streep kwam, verbeterde zijn posi tie als leider in het algemeen klasse ment doordat hij twee premie sprints won en daardoor zijn voor sprong op Oleg Jarasjenko van tien tot twintig seconden vergrootte. De uitslag van de derde etappe is: 1. Willem Arras (Bel), 172 km van Hooge- zand-Sappemeer naar Emmeloord in 3 uur 52 minuten en 55 seconden, met tijdvergoeding 3.52.40: 2. John Talen (Aar) 3.52.55, met tijdvergoeding 3.52.45; 3. Arvi Tammesalu (Sov) 3.52.55, met tijdvergoeding 3.52.50; 4. Jos Mooy (Oly) 3.52.55; 5. Johan Draayer (Mil); 22. Pa trick Tolhoek (Mil) 3.53,35; 24. Pierre Raas (Aar) zt; 31. Peter Hoondert (Gaz) zt; 53. Charles de Caluwe (Baa) 4.11,53. Het algemeen klassement na de derde dag is: 1. John Talen (Aar) 9 uur 59 minuten en 5 seconden; 2. Oleg Jarosjen- ko (Sov) op 30 seconden; 3. Arvi Tamme salu (Sov) op 0.40 4. Vitali Kosjinski (Sov) op 0.49; 5. Henry Dorgelo (Bat) op 0.51; 14. Pierre Raas (Aar) op 2.00; 22. Peter Hoondert (Gaz) op 6.50; 43. Patrick Tolhoek (Mil) op 13.35; 59. Charles de Caluwe (Baa) op 34.47. de grote klassiekers namelijk niet één keer bij de eersten voor. Ook niet als er met een peloton om de ereprijzen werd gespurt, „ik hen er te zenuwachtig voor", geeft hij als verklaring. Van Brabant echter schiet echter domweg te kort tegen de kanjers van het sprintwerk, zo als Eddy Planckaert, Eric Vande- raerden, Sean Kelly, Guido Bon- tempi en Danielle Caroli, om er een paar te noemen. Voor Van Brabant is het dus feest want behalve die eindsprint als af sluiting van een levensgevaarlijk rondje door de binnenstad van Cha rolles, nam hij de groene trui - puntenklassement - over van Phil Anderson, die zich naar de tweede plaats spurtte. Een bevestiging van het kwalitatief mindere deelnemersveld Kampioe nen als Hinault, Merckx, Anquetil en Ocana lieten in het verleden hun naam met gouden krulletters op de erelijst noteren. Nu hebben de gro ten andere doelen. Bernard Hinault koos voor de Ronde van Italië en ook Laurent Fignon zou dat hebben gedaan wanneer hij niet voortijdig op de operatietafel was beland om chirurgisch een einde te laten ma ken aan zijn slepende spierblessure. Wat rest is een alleszins acceptabel deelnemersveld, dat in het hoogge bergte voor enorm veel spektakel kan zorgen, maar de allure van weleer mist. De uitslag van de vierde etappe van de Dauphiné Libere is: 1 Benny van Bra bant (Bel) 182 km in 4.29.05 (gem. 41.690 km/u, 10 sec. bonif.); 2 Phil Anderson (Aus) z.t. (5 sec.); 3 Noël de Jonckheere (Bel) z.t. (3 sec.); 4 Steven Rooks (Ned) z.t.; 5 Pierre Le Bigaut (Fra) z.t., 6 Ruben Beltran (Col) z.t.; 7 Stephen Roche (Ier) z.t.; 8 Pascal Jules (Fra) z.t.; 9 Dominique Garde (Fra) z.t.; 10 Peter Winnen (Ned) z.t.; 18 Johan Lammerts (Ned) z.t.; 19 Gert-Jan Theunisse (Ned) z.t.; 20 Steve Bauer (Can) z.t.; 31 Bert Oosterbosch z.t.; 65 Henk Lubberding z.t. De Ier Martin Earledy stapte af. Na de vierde etappe is het algemeen klassement: 1 Kim Andersen (Den) 12.20.43; 2 Joel Pelier (Fra) op 4 sec.; 3 Steven Rooks (Ned) op 8 sec 4 Jerome Simon (Fra) op 13 sec.; 5 Charly Berard (Fra) op 14 sec.; 6 Carlos Jaramillo (Col) op 16 sec 7 Pablo Wilches (Col) op 28 sec 8 Dominique Garde (Fra) op 30 sec.; 9 Philippe Delaurier (Fra) op 31 sec.; 10 Phil Anderson (Aus) op 54 sec.; 22 Peter Winnen op 1.15; 51 Henk Lubberding op 6.07; 73 Bert Oosterbosch op 13.23; 74 Johan Lammerts op 13.29; 78 Gert-Jan Theunisse op 13.43. FROSINONE (AFP) - Johan van der Velde heeft donderdag net naast de etappezege in de Ronde van Italië gegrepen. De Zwitser Urs Freuler, die zijn tweede dagsucces boekte, was hem te snel af in de zoveelste massasprint. Bernard Hinault bleef, één dag voor een zware ber getappe, zonder moeite in de rose leiderstrui. Hij raakte alleen eventjes in paniek bij een valpartij na een uur fietsen. De Breton krabbelde zonder ver wondingen overeind en sloot na enkele minuten, met steun van zijn halve ploeg, weer aan bij het pelo ton. In de dertiende etappe werden veel ontsnappingspogingen onderno men. De vluchters kregen echter in geen enkel geval veel voorsprong. De Italiaan Vitorio Algeri bracht 900 meter voor de eindstreep de sprint op gang. Hij verraste ver scheidene sprinters, maar Johan van der Velde reageerde attent. Hij leek te gaan winnen. Plotseling ech ter doemde naast hem Freuler op. De Zwitser trapte een zwaardere versnelling rond en zegevierde nog met enkele lengten voorsprong. De uitslag van de dertiende etappe van de Ronde van Italië is: 1. Urs Freuler (Zwi) 154 km in 4.02.16 (gem. 38.139 km/u, 20 sec. bonif.); 2. Johan van der Velde (Ned) z.t. (15 sec.); 3. Frank Hoste (Bel) z.t. (10 sec.); 4. Ralf Hofeditz (Brd) z.t. (5 sec); 5. Giovanni Mantovani (Ita) z.t. 132. Jacques van Meer z.t. 136. Wies van Dongen z.t. 155. Frits Pirard op 8.53; 156. Gerrie Knetemann z.t. Het algemeen klassement is na dertien etappes: 1. Bernard Hinault (Fra) 64.19.26; 2. Roberto Visentini (Ita) op 1.14; 3. Francesco Moser (Ita) op 2.01; 4. Greg Lemond (Vst) op 2.39; 5. Tommi Prim (Zwe) op 3.53; De klasseringen van de Nederlanders in het algemeen klassement zijn: 36. Johan van der Velde op 21.56; 94. Jacques van Meer op 1.02.18; 97. Frits Pirard op 1.03.17; 116. Gerrie Knetemann op 1.17.40; 138. Wies van Dongen op 1.37.03; 156. Peter Pieters op 2.06.41. ARNEMUIDEN Het eerste elftal van de voetbalclub Arnemuiden heeft jarenlang verbeten duels uitge vochten met Nieuwdorp (in de afde ling) en met Meeuwen. Het meest recent zijn vanzelfsprekend de wed strijden in de subtop van het zater dagvoetbal, maar sinds de terugval van Meeuwen is daar geen sprake meer van. Toch wil Arnemuiden deze wedstrijden weer eens laten herle ven. Morgen, zaterdag, komen de spe lers uit die tijd aan de aftrap voor een duel met Meeuwen. En de nog oudere Advertentie spelers van Arnemuiden (in elk geval boven de 45 jaar) staan op die dag tegenover het vroegere elftal van Nieuwdorp. Die wedstrijden vinden plaats in het kader van het 40-jarig bestaan van Arnemuiden. De club viert dit jubi leum met vele activiteiten en heeft in de maand augustus onder meer een sterk bezet nederlaagtoernooi op het programma staan. Daarin speelt Ar nemuiden uitsluitend tegen vereni gingen uit vissersplaatsen. Zeker is dat Huizen, IJsselmeervogels, Bres kens, Scheveningen en Colijnsplaatse Boys als tegenstanders fungeren. Maar voordat het zo ver is laat de jubileumcommissie alle rangen van de club in actie komen. Ben van de Ketterij, die deel uitmaakt van deze commissie: „Arnemuiden heeft in de periode vanaf 1946 vele jaren met Nieuwdorp samen in de afdeling ge speeld. Wij werden zes keer kampioen en Nieuwdorp drie keer. Daarna zijn we pas - ook weer samen - gepromo veerd." „En met Meeuwen hebben we vanaf 1965 in de tweede klas gespeeld. Dat waren altijd de meest bezochte wed strijden van het seizoen. Het kwam niet zelden voor dat we voor een paar duizend toeschouwers speelden. Aan Nieuwdorp en aan Meeuwen bewaren we dan ook uitstekende herinnerin gen en die clubs hebben we uitgeno digd voor een wedstrijd met de spelers uit die tijd." Tussendoor is er zaterdag niettemin ook een toernooi met de drie eerste elftallen van Arnemuiden, Meeuwen en Niewdorp. Dat begint om 12.00 uur met het duel tussen Arnemuiden 1 en Nieuwdorp 1. De veteranen boven de 45 komen om 13.00 uur in actie tegen Nieuwdorp. Enkele namen uit het team van Arnemuiden: Leen de Nooyer, Henk Marijs, Wannes Groot- jans, Sjors van de Ketterij, Kees Meer man, Steef Alberts, Izak van Belzen en Wim van Belzen. Het elftal uit de jaren '60/'70 bestaat onder meer uit de volgende spelers: Joost de Ridder, Klaas Poortvliet, Wim Schuit, Ben van de Ketterij, Jaap de Nooyer, Cor de Ridder, Jaap Meer man en Coen Pndssers. En bij Meeu wen zijn de bekende namen: Daaf Francke, Daaf Faasse, hein Dinge- manse, Jo Melis, Bram Pattenier, Frans van der Heide en Wim Lievense. Deze wedstrijd tussen oud-Amemui- den en oud-Meeuwen begint om 15.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 39