WISSEL BEVE Beter Wonen treedt teveel in huisvestingsbeleid gemeenten IUJJUexamen UW VOORDEEL Bil HONDA IS TE GROOT VOOR DEZE ADVERTENTIE Delta-Cars, SGP-FRACTIE VOELT ZICH BELEDIGD rommel markt 10 a 30% voordeliger Man rijdt in Kats bushalte tegen Verlies Kloetinge in bekerfinale zaalvoetbalstrijd RAAD DUIVEL AND ACHTER STANDPUNT COLLEGE Willibrordcollege Chr. Lyceum Goes Goese Lyceum School verpleeg kundigen in Goes Mavo Wissenkerke Landelijke sportdag waterschappen Goes wordt druk bezocht Verrijn Stuartweg 14a, Goes, 01100-23520 PZC/streek 16 Subsidies Jeugddienst in 's-Gravenpolder Gitaarconcert in muziekschool Goes Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. Bosstraat 24 4611 ND Bergen op Zoom Tel. 01640 - 42216 DOOR ONZE Dl REKTE IMPORT PERZISCHE EN OOSTERSE TAPIJTEN MAROKKAANSE BERBERS LIGGEN ONZE PRIJZEN VRIJDAG 31 MEI 1985 Ontslag Schot weer punt in raad van Bruinisse BRUINISSE - De affaire rond het ontslaan van de Bruinisser CDA-wethouder H. Schot heeft donderdagavond in de gemeenteraadsvergadering een staartje gekregen. De SGP-fractie was daar verantwoordelijk voor toen de notulen van de laatste vergadering van de gemeenteraad op 26 april behandeld werden. In die notulen stond dat het raadslid W. Vonk (algemeen belang) mede namens de fracties van het CDA en Lijst Van de Velde had gezegd dat met de SGP niet was samen te werken. De SGP'er L. J. van den Bos wenste daar donderdag nog eens op terug te komen. De SGP was het donderdagavond overigens met Van den Bos wilde van de drie fractie voorzitters horen of zij het met Vonk eens waren dat met zijn fractie niet samen is te werken. Verder wenste hij daarvan voorbeelden te horen. De betrokken raadsleden voelden er niet veel voor om zonder voorbereiding een discussie over dat onderwerp aan te gaan. Dat nam overigens niet weg dat Vonk een discussie met Van den Bos uit de weg wilde. Hij wenste zich daar dan wel eerst op voor te berei den. Van den Bos noemde het 'flauwe kul' dat de drie fractievoorzitters niet op zijn woorden in wilden gaan. „Als je nu geen voorbeelden weet van het feit dat er niet met ons is samen te werken, dan zul je ze wel nooit weten", sprak hij en hij voegde er nog aan toe dat hij het niet zo netjes vond. Het ziet er naar uit dat de Bruinisser raad in een van de volgende vergaderingen op deze materie terugkomt. KATS Door onbekende oorzaak is S. I. uit Goes woensdag met zijn personenauto op de provinciale weg 7 tegen de betonnen bushalte, even voor de Zandkreekdam, in Kats gere den. Het gebouwtje werd daarbij ver nield en de auto moest worden wegge- takeld. Het voertuig wordt onder zocht op eventuele technische gebre ken worden onderzocht. verschillende zaken niet eens. Zo stemde deze uit 3 leden bestaande fractie onder meer tegen het aangaan van een kasgeldlening voor een bedrag van een half miljoen. J. E. Houtekamer (SGP) vond dat de gemeente geld genoeg heeft en dan ook niet hoeft te lenen om daar later nog eens rente voor te moeten beta len. Verder was zijn partij tegen het beschikbaar stellen van 500 gulden voor vervoerskosten van leerlingen van de openbare basisschool 'De Meerpaal" in Bruinisse. Het zwem- WOUW De Zeeuws zaalvoetbalbe kerwinnaar Kloetinge is er gister avond niet in geslaagd om de Bra bantse titelhouder Bunga Melatie te verslaan. De Bevelanders verloren in sporthal Omganck in Wouw met 4-1. In de eerste periode nam Bunga Mela tie al snel een 3-0 voorsprong. Kloetin ge herstelde zich en kwam terug via een doelpunt van Frans Jacobs. In de tweede periode werd het uiteindelijk 4-1. Bij Kloetinge waren doelman Wim Catsman en Leo Slabbekoorn de uitblinkers. Bij Bunga Melatie ver tolkte Andrë van der Ley een glansrol. team van deze school is doorgedron gen tot de finale van een NCRV- televisiespel dat 30 augustus uitge zonden zal worden. Het argument dat Houtekamer aanvoerde was dat naar de mening van zijn fractie gemeen schapsgeld niet gebruikt mag worden 'voor plezierige dingen'. Die opstelling had overigens geen enkele invloed op de reis van de school omdat de rest van de raad het geld wel beschikbaar stelde. Het raadslid A. J. Bal (lijst Van de Velde) had kritiek op de stijgende kosten van de intergemeentelijke so ciale dienst. Dat leverde een reactie van wethouder M. J. van de Velde van diezelfde partij op, die tegenwierp dat hij nog geen enkele uitkeringsgerech tigde had horen klagen dat de uitke ringen te hoog zijn. Ook kon Van de Velde zich niet herinneren dat hij ooit wel eens een uitkeringsgerechtigde in een Mercedes had zien rijden. Raadslid W. Vonk. Centraal Alarmnummer 01100-14444 Artsen: Goes: v.a. vrijdag 19.00 uur tot zondag 23.00 uur: S. Buys, Jac. Valckestraat 3, tel. 15462; Spreekuur voor spoedgevallen 10.00- 10.30 en 17.00-17.30 uur. Heinkenszand, 's-Heer-Arendskerke, Nieuwdorp, Wolphaartsdijk: de prak tijk van J. J. Harten, G. A. C. Aarnout- se en A. P. van der Vlugt wordt waargenomen door D. P. van Driel, Vermetstr. 23, 's-H. Arendskerke, tel. 01106-1202. Boodschappen zo moge lijk tussen 9.00-10.00 uur. Heinkenszand e.o.: v.a. vr. 17.30 uur tot ma. 8.30 uur: praktijk C. T. Mier- mans en J. A. Fortrie. Dienst: C. T. Miermans, Kloetingseweg 3, 's-H. Abtskerke, tel. 01103-2089, b.g.g. 01106-3074. Hansweert, Kruiningen, Yerseke: vr. 19.00 uur tot zo. 22.00 uur: A. J. de Wijs, Zeeburg 1, Yerseke, tel. 01131- 1300. Spreekuur voor spoedgevallen 11.00- 11.15 uur en 17.00-17.15 uur. Bood schappen zo mogelijk voor 10.00 uur. NIEUWERKERK - De gemeenteraad van Duiveland meent dat de woning bouwvereniging Beter Wonen in haar onlangs - in het kader van de Wet op de stads- en dorpsvernieuwing - op gestelde decentralisatienota teveel op de stoel van de gemeentelijke overheid gaat zitten. „Beter Wonen moet weten dat zij als woningbouw vereniging en wij als gemeente dui delijk verschillende verantwoorde lijkheden hebben", aldus de burge meester van Duiveland, J. van Bom mel tijdens de donderdag gehouden raadsvergadering. Het raadslid L. Meerman (SGP) kon zich in beginsel wel vinden in de nota,, die kortgezegd inhoudt dat Beter Wo nen op bepaalde punten meer invloed moet krijgen op het huisvestingsbe leid van de gemeenten op Schouwen- Duiveland. „Het lijkt mij uitstekend om gebruik te maken van de specifie ke deskundigheid die bij de woning bouwvereniging aanwezig is", vertel de Meerman, die zich overigens goed realiseerde dat het wellicht beter zou zijn geweest indien de nota in goed overleg tussen beide partijen tot stand zou zijn gekomen. De burgemeester reageerde op de uitlatingen van de SGP'er met de opmerking dat de gemeente Duive land voldoende capabele mensen in huis heeft om een volkshuisvestings beleid naar behoren te kunnen invul len. „Bovendien heeft dat beleid pri mair te maken met taken van de gemeente. Het huurbeleid is bijvoor beeld weer typisch een zaak voor Beter Wonen", betoogde Van Bom mel. De fractie van de Partij van de Arbeid kon zich volledig vmden in de woorden van de eerste burger van Duiveland. Bij monde van C. J. Hille- brand achtte zij het voor Beter Wonen beter om toch maar 'bij de leest te blijven'. De SGP sloot zich overigens wel aan bij de bezwaren die inmiddels door de diverse Schouwse gemeenten in een brief aan Beter Wonen zijn geformuleerd. GOES Aan het St.-Willibrordcolle- ge in Goes slaagden de volgende leerlingen voor atheneum: Maureen Bal. 's-Heerenhoek: Lilian den Boer, Hansweert. Jeroen Buijsrogge. Ka pelle. Carolien Damman. Middelburg; Eve lien van Driel. Goes; Jorri Duursma, We- meldinge; Annick van Es. Kloetinge; Jan Gieles, Oost-Souburg, Stefanie Hellemans, Goes; Margit van den Hemel, Schore; Mi chael Hoefeij'/ers, Oost-Souburg; Elian de Hond. Lewedorp. Ronald Hultermans, Heinkenszand; Bart de Jonge. Goes; Petra de Jonge. Goes; Jan Machielse, Goes; An- nemiek de Mcij. Ovezande; Richard Oerle- mans. Goes; Sorya Pietcrs, Goes; Willemijn Ramondt. Kortgene. Michiel Roovers, Vlis- singcn; José Rijk. 's-Heerenhoek; Frank Sier5eveld, KLortgenc; Mar van Slufjs, Zoutclandc. Karin Smits. Lewedorp; Lizeth Smits. Lewedorp. Yvo Smulders. Middel burg; Arno Theune. Oost-Souburg; Diana Vcrbccm. Kapelle; Frank Vermeule, Ove zande; Rcnate Veugelcrs. Oost-Souburg; Liesbeth Voeten, Goes; Frans van de Waart. 's-Heerenhoek; Kees de Waijer, Heinkenszand; Rinus de Winter. Heinkens zand; Michel Wouters, Rilland Aan het St.-Willibrordcollege slaag den de volgende leerlingen voor Ha vo: Frank Ars. 's-H. Hendrikskinderen. Iwan Ars, Ovezande; Riamond Bal. Kruiningen; Francis Bolle. Goes: Ard Breure, Goes; Michele Carta. Oost-Souburg; Jack Cour tin. Heinkenszand; Hans Dahlkamp. Hein kenszand. Monique Dhooge, Yerseke; Theo Dingemans, Goes; Leon Doene, Middel burg; Froukje Don. Yerseke; Paul van Dijke. Vllssingen; Rob Elbertse. Kloetinge; Carla Elstgeest. 's-Heerenhoek; Hannelore von Eugen. Lewedorp; Adrie Franse. Kwa- dendamme, Diane Gerritse. Kortgene; El- ma Goense. Ovezande; John Griep. Schore; Rens Grimminck. Goes; Johnny de Groot. Heinkenszand. Jeanine Hament, Goes; Er- win Heiligers. Vlissingen. Ronald Hofmans. Baarland. Miranda Hoondert. Heinkens zand; John Hopmans. Goes; Jolanda Huijs- soon. Nisse; Nicole Jeremiasse. Heinkens zand: Ingrid Joustra. 's-Gravenpolder; Jur- gen de Kok. Lewedorp: Rogier de Kok. Goes: Erwin de Koster. Goes; Marc Laros. Oudelande: Marianne Limonard, Goes; Bart Logghe. Vlissingen; Anne de Maat, Kapelle. Elize Marinissen. Kortgene: Mar cel Meulman. Goes; Bob Muller. Goes; Anita Oostdijk, Kwadendamme: Yvonne van Oosterhout, Vlissingen; Sonja van Op- hem. Heinkenszand; Patrick Ploegaert, Vlissingen; Arjon Post, Vlissingen; Eric Prent, Goes: Rob Quaegebeur, Vlissingen; Ankie Remijn. Serooskerke; Peter Rent meester. Yerseke; Rob de Ruiter, Kloetin ge; Han de Rijk, Goes: Robbie Schieman, Oost-Souburg; John Schraven. Goes; Jo- han Schrieks, 's-Heerenhoek; Irma Seve- rijn, Kortgene; Bart Snick. Vlissingen: Freddie Soeters, Goes: Anne Stokman. Vlissingen: Tesha Stomp, Kapelle; André Traas. 's-Heerenhoek; Paul Uitterhoeve, Goes; Ellen Verbeem, Goes; Ivonne van de Walle, Kloetinge; Saskia Westdorp, Goes; Bianca Westdijk Hansweert; Ine van 't Westende, Ovezande; Erik Willemse, Goes; John de Winter. 's-Heerenhoek; Linda de Winter, Kwadendamme; Monique van Zun- deren. Goes. Geslaagd bij het St.-Willibrordcolle ge te Goes voor Mavo-4: Tom van Aardenne, Goes: Diana de Baar, Lewedorp; Antoine Bal, Lewedorp; Trudy Bilius, Kloetinge; Edwin Booms, 's-Graven- polder; Sandra Boonman, 's-Heerenhoek; Regien Bruins, Goes; Nicole Buijzen, Kort gene; Wilfried Claessens, 's-Heerenhoek; Corina Cornelisse, Yerseke; Michelle De- nys. Heinkenszand; Louis Deusing. Ril- land-Bath: Marianne van de Dries. Ovezan de: Peter van dijk, 's-Heerenhoek; Jolanda van Eijkeren. Goes: Gerben Franse, Goes; Monique de Groene, Goes: Sandra de Groot, Rilland-Bath; Karin Hament, 's- Gravenpolder: Diederik van den Heuvel, 's-Gravenpolder; Lodewijk Hintzen, 's-H. Arendskerke; Dick Hoondert. Baarland; Joke Huizen, Borssele; Huub Jasperse, Kwadendamme; Carla de Jonge, Heinkens zand; Hans de Jonge. Ovezande; Kees Karelse, 's-H. Hendrikskinderen: Peter Ko- le. Kloetinge: Janneke Kramer. Colijns- plaat; Hannelore Krijger, Goes; Jeanine van der Linde, Goes; Willem van der Lin den. Goes; Joan Louisse, Kapelle; Babette Marree. Goes; Jacintha Menheere, Lewe dorp; André Mol, 's-Gravenpolder; Marleen de Moor, Goes; Hans van Moorten, Kloetin ge, Ben Neehof, Middelburg; Ellen Nieuw dorp, Kapelle; Bart van Oevelen, Goes; Jaap van de Oever. Yerseke; Anja van Ophem, Heinkenszand; Marylou Polder dijk, 's-Heerenhoek: Natascha Polfliet, Goes; Jacqueline Pons. Yerseke; Rian Rentmeester, Ovezande; Nicole Roodbeen. Kapelle; Inge Runhaar. Goes; Frank Rijk, 's-H Arendskerke. Manon Sent. Biezelinge. Jorien Sentse. Kapelle; Angele Simonse. Heinkenszand. Ronny Snoep. Yerseke; Claudia Sombroek. 's-H Arendskerke; Jur- gen Sombroek. 's-H. Arendskerke; Miijam Steenbakker. Kwadendamme: Caroline Steenhard. Goes; Michéle Swaager, Goes; Hans Tempelaars. Rilland-Bath; Esther Verhorst, Colijnsplaat; Gert-Jan Vermeu len, Kwadendamme; Daniel Vermin, Kwa dendamme; Eline Vermue, Borssele, Jean- nette Vermue, Nieuwdorp; Esther Verstee- ge, Heinkenszand; Rosan Verver. Goes; Richard Voet, Goes; Jolanda de Vos. Goes; Edwin Wefjers, Baarland; Marian Weijsters, Heinkenszand. Reinier Willemse, Goes; Es ther Wijs, 's-Gravenpolder; Dianka Zuiderwijk, 's-Heerenhoek; Cora Zuidhof. Kwadendamme. GOES Aan het Christelijk Lyceum voor Zeeland in Goes slaagden de volgende eindexamenkandidaten: HAVO: Leo Almekinders. Annelien Bij de Vaate, Ellen Bij de Vaate. Marco Blanken- burgh. Nancy Blok. Gerrie den Boer. Edwin Bom. Elleke Boogert. Jeanette Bosman, Monique Brantz, Henri de Bruin. Jolanda Dalebout. Corrine Dekker, Martien van Dijk, Peter van Dijke, Annelies Dubbel man. Elly Duijnhouwer, Irene de Groot, Sylvia Hage. Evelien Haverhoek, Lein Wil lem Heiboer. Madeion Heikoop. Gertruud Hoekman. Lydia Hoeve, Corine Hoogstrate, Joan Hufjssoon. Johnny Huisman. Johan nes Huisson. Wilma van Iwaarden, Mirjam de Jager. Jeanette Janse de Jonge, Marion de Jonge. Robert Kanbier. André Karelse. Jan Karstanje, Richard van der Klooster. Sjako Kloosterman. Rita de Kok. Anja van der Kooi. Olfert Koster. Yolanda Kuipers. Erna Lagendijk, Maaike Leestemaker. Ka rin van Leeuwen, Gerhard Lowiesse. René Matthijsse, Petra Meijaard. Jan Minnaard, Heieen de Mul. André Nagelhout. Tonny Nijsse. Joke Norendaal. Erwin Paardeko- per, Joske Peelen. Leo de Pooter. Marion van der Ree. Gertrude de Regt. Maaike de Reiger. Niek de Rijk. RonaldRijswijk, Hans Roodbeen. Erik-Jan van Rossum, Hein Schaaij, Hermien van der Scheer, Antoinet Schmidt, Gerard Schreuder, Al- bert Schrijver, Karin Schuit, Maija Steene- poorte, Bianca Tramper, Martin Tramper, Ria Veerhoek, Petra Verburg, Peter Ver- maire, Ivo van Voorst van Beest, Marieke van de Vrede. Karin Walhout, Miep Wal- hout. Marion van Waveren, Rianne van Weele. Bram van der Weele. Frank van Westen. Marcel Westveer. Linda Westveer. Rien-Willem Zandee. Pirn Zuurveld. Marco van Zwieten. VWO: Annet Adriaanse. Coralie Allewijn. Evert van Asselt. Johnny van Baaien. Rian ne van Belzen, Carolyn van den Berge, Willem Blanken, Anne de Bokx, Heieen Bontkes, Gert Bretveld, Annard Brouwer, Peter Cornelisse. Bart Dekker, Annette Duynhouwer. Pauline Eising, Kees Evers- dijk, André Flikweert, Marcel Ganzeman, Jeanine Geelhoud. Louis Geleijnse, Arno Groenleer. Elly Groenleer, Inge Grondsma, Irene Guerand, Jan van Gorp, Liesbeth Hekking, Erik Herlé, Rini Hoek, David Hollestelle. Pieter Honkoop. Peter Paul van den Hoorn, Nelie Houtekamer, Nina van den Houten, Sjaak Jansens, Ilse Jebbink, Jacco de Jonge, Barbara Joziasse, René Kaboord, Connie Karelse, Kees Kodde, Jos Kooman, Gerard Kouwer, Elly Kramer, Tonni Krijger, Jan Krijger. Rien Krijger, Erik Lindhout, Leendert van der Maas, Karen de Meester, Jan Mol, Janjaap van der Pas, René van der Peijl, Carolien de Reus, Liesbeth Roose, Corina Rottier. Ma- riëtte Rottier, Marko van Sluis, Peter de Smidt, Bram Paul Speelman, Ellen Steke- tee, Henk van Stel, Martin van Stel, Ad Straub, Frank Straub, Ans Tange, Mieke Timmers, Erwin Tramper, Hanneke Vegter, Max van de Velde. Gaico Verseput, Tineke Vink, Hans van de Vreede, Tony van Wave- ren. Harry van Waveren. Marianne van der Weele. Tanja van der Wekken, Hans Wer- theim, Arnold van Westen, René van Wes ten, Marieke Wiebing, Andre Wisse, Johan Witte. Anne de Wolf, Annet de Zeeuw. GOES Aan de rijksscholengemeen schap Het Goese Lyceum in Goes slaagden de volgende leerlingen xvoor het eindexamen VWO en HA VO. VWO: Borssele: Margaret Rottier, Mia Rot tier; Driewegen: David Tempelman; Goes: Bianca Almekinders. Richard Bernhart, Sjoerd Dingemanse, Johnny Hefjnsdijk. Ca roline Houmes. Mario Klaaysen, Antoine Koster, Rutger Kwant, Janjaap Luijt, Jack Cornelisse, Firoz Mangroe, Petra Sanderse, Frank Zweedijk, Gert Zweedijk; 's-Graven polder: Delano Maccow; 's-Heer Abtskerke: Diana Kuijs; 's-Heer Arendskerke: Wilma Maljaars; 's-Heer Hendrikskinderen: Chan- tal van Riesen; Heinkenszand: Lourens Loeven, Wim Nijsse: Kamperland: Adriën- ne van Liere; Kapelle: Steven Dikker. An net van Stel; Kloetinge: Gerben Polderdijk, Hanno Spoelstra. Monique Verbeemen; Kortgene: Roald Strackx, André Verwei; Kruiningen: Paul Goedegebuure; Oudelan de: William Korstanje; Wemeldinge: Caroli ne Sonke. HAVO: Borssele: Kees de Krijger; Colijns plaat: Herwich Hobbelen, Connie Jasperse. José van den Berg, Miranda Bot, Wim Dingemanse, Francis van Hese, Ronald Jansen. Heieen Jeremiasse, Marco Kerkho- ve. Annette Markusse. Selma Osman. Lion Paauwe. André Pattenier. Marcel van der Schelde. Kees Schog. Mark Verburg, Poul Verschiere. Annet Visser, Lennert Welle- man; Hansweert: Jannette Verbeem, Kees Verburg, Sjoukje de Vries, Connie Wesdorp; 's-Heer Arendskerke: Sandra Korsuize, Jet ty Noorland. Debbie de Wagenaar; Hein kenszand: Angelique van Maldegem; Ka pelle: Ellen van Popering, Ron Roodbeen; Kattendijke: Dimitri Dagevos. Corina Smits; Kloetinge: Ellie Elema, Petra van der Weele, Evelien de Witte; Kortgene: Franklin Maas, Ronnie van Maldegem; Krabbendijke: Bianca Fuhrbach: Kruinin gen: Diana Fokke, Jacco van Iwaarden, Peter Kik, Erica Leendertse, Eric Moer land; Nieuwdorp: Greetje Mooyman, Hans Traas, Hellen Welleman; Oudelande: Anne- maire Quinten; Waarde: Rick van Keeken; Wemeldinge: Sebastiaan Feytel, Jolanda Hoogesteger; Wissenkerke: Yvonne Vos; Wolphaartsdijk: Marco Houtekamer, Lydia Saaman. GOES Aan de School voor ver pleegkundigen in Goes behaalden de volgende leerlingen (allen in dienst van de Oosterscheldeziekenhuizen) het diploma Verpleegkundige-A: De dames: J. A. Dieleman. D. A. Dijkema, M. M. Florusse. J. Goedegebure, D N. Jensma, L. J. M. Lahr, S. C. A. de Lijser, J. L. Marijs, D. M. Sitters, M. J. van Westen, M E. J. A. v. d. Weijgaert; de heren: E. A. Krijger, O. A. A. M. J. Timmermans. Aan de Chr. mavo te Wissenkerke behaalden de volgende leerlingen het mavo-diploma: Colinda Augustijn. Kortgene; Theo Beg- thel. Kamperland; Arjan Filius, Kamper land; Monica Geelhoed, Wissenkerke; Arianne van Gilst, Geersdijk; Elly van Goudswaard, kamperland, Jeanet Hoveijn, Wissenkerke; Monica Huibregtse, Colijns plaat; Janet Kallewaard, Colijnsplaat; Lianne de Kam. Kamperland; Jan Peter Kastelein, Geersdijk; Herbert Keizer, Kam perland; José Klompe, Kamperland; Tonny Koole, Kamperland; Jeanet Leendertse, Kamperland; Arno van der Maas, Kamper land; Sjaak van der Maas. Kamperland; Tolien de Smit, Kamperland; Wim Snood- ijk. Wissenkerke; Marion Versluijs, Kam perland; Lies de Vos, Colijnsplaat; Jacque line van 't Westeinde, Wissenkerke; Bianca Zwemer, Kamperland. Er worden geen kan didaten afgewezen. De gemeenteraad ging tevens ak koord met de subsidiebedragen voor de welzijnssector. De fracties van de SGP en de VVD verzetten zich tegen het onderdeel van het voorstel van het college van burgemeester en wet houders om voor de vereniging Zeeuwse Milieufederatie een bedrag van 25 gulden per inwoner uit te trekken. Voorts kon ook de SGP zich moeilijk verenigen met een subsidie van 4,28 gulden per inwoner voor het club- en buurthuiswerk van de Stichting Jeugd Schouwen-Duiveland. De wet houder van welzijn, A. L. Bakker, vroeg zich af waar de jongeren van het eiland naartoe moesten indien het jeugdwerk zou worden afgeschaft. De fractie van de SGP bleef het antwoord schuldig. Wethouder Bakker noemde het ver der ronduit absurd, dat WD'er W. Stouten tegen het voorstel was om de Stichting Jeugdsoos Brogum in Zie- rikzee een subsidie van 15 cent per inwoner te verlenen voor het Anywa- ve-festival in juni van dit jaar. „Ik kan niet begrijpen dat een liberaal tegen deze activiteit is. Temeer daar zij in het kader van het Jongerenjaar 1985 wordt opgevoerd", betoogde Bakker, De leden van de SGP stemde even eens tegen het subsidievoorstel. 's-GRAVENPOLDER - In de her vormde kerk in 's-Gravenpolder wordt zondagmorgen een hervormd/ gereformeerde jeugddienst gehouden. Spreker is ds G. Schreuder uit Nisse. Het Goese jongerenkoor 'Ichtus' ver leent muzikale medewerking. De dienst, die door de gecombineerde jeugddienstcommissie is voorbereid, begint om 9.30 uur. GOES Voor de derde achtereenvol gende keer wordt zondag in het ge bouw van de Zeeuwse muziekschool aan de Zusterstraat in Goes weer een gitaarconcert gegeven. Luc Verstra len en Michel van de Lindt uit Tilburg spelen gedeelten uit hun eindexamen programma voor het Brabants con servatorium in Tilburg. Ook brengen ze een aantal gitaarduetten ten geho re. Beiden zijn leerlingen van Baltha zar Benitez. Het concert begint om 11.00 uur. GOES De tiende landelijke sport dag voor water-, hoogheemraad- en zuiveringsschappen in Nederland wordt dit jaar gehouden in Zeeland. De zeven Zeeuwse waterschappen en de gezamenlijke Technologische Dienst van de Zeeuwse waterschap pen zijn met de organisatie belast. Deze zeven waterschappen zijn: Noord- en Zuid-Beveland in Goes, Walcheren in Middelburg, Tholen in Sint-Maartensdijk, Het Vrije van Sluis in Oostburg, De Drie Ambach ten in Terneuzen, Hulster Ambacht in Hulst en Schouwen -Duiveland in Zierikzee. De sportdag wordt zaterdag gehou den op het sportpark Het Schenge in Goes. Op het programma staan: voet bal, volleybal (dames, heren en mi xed), atletiek (driekamp 400 m, 1000 m en 5000 m) en vissen. Er zal worden gevist in de Oosterschelde nabij bi stro Katseveer. Voor de supporters en sporters die vroegtijdig uitgeschakeld zijn, is een puzzel-wandeltocht uitgezet langs een aantal monumenten en bezienswaar digheden in de binnenstad van Goes. In totaal hebben 43 schappen zich ingeschreven en doen ongeveer 1200 sporters mee. Van 12.30 tot 15.30 uur zal de sportdag muzikaal worden opgeluisterd door de Melody-makers uit Wemeldinge. De sportdag begint om negen uur; de prijzen worden omstreeks vijf uur uitgereikt op Het Schenge. Krabbendijke, Waarde en Kiliani Bath: v.a. vr. 19.00 uur tot zo. 221 uur: J. D. Barendregt, Krabbendijk tel. 01134-1544. Spreekuur voor spoedgevallen li.# 11.15 uur en 17.00-17.15 uur. Booi schappen zo mogelijk voor 10.00 uu Driewegen, Borssele, Hoedekenskei ke, 's-Gravenpolder, Ovezande, Heerenhoek: de praktijk van J. Geli of, E. Th. Klapwijk, J. M. A. Kole Korstanje en S. E. J. Wöstmann won waargenomen door H. H. M. Zwartel Werrilaan 43, 's-Heerenhoek, te 01105-1280. Kloetinge, Kapelle, Wemeldinge; v.; zat. 8.00 uur wordt de praktijk van K. J. Eckhardt, M. B. Riemeijer en Vreeswijk, waargenomen door H. Entink, Kloetinge, tel. 01100-16857. Spreekuur voor spoedgevallen 11,| 11.15 uur en 17.00-17.15 uur. Noord-Beveland: de praktijk van B H. Hasken wordt waargenomen doi J. A. van Arkel, Wissenkerke, te 01107-1318. Spreekuur voor spoedgevallen ll.o 11.30 uur. De praktijk van W. J. Klein Wassin wordt waargenomen door J. A. Ket seboom, Kortgene, tel. 01108-1319. Spreekuur voor spoedgevallen 11. 11.30 uur. Chirurgendienst: dr. H. Bruins Slot, tel. 01100-28386 Tandartsdiensten: Spreekuren zat.- en zondagmorge 10.00-11.00 uur: J. T. Castelein, Wes singel 1, Goes, tel. 01100-23984. Apotheek: De Zeeuwsche Apotheek, Gr. Mark 10, tel. 01100-15255. Geopend voor spoedgevallen za. 17.30 uur en zo. 10.00-11.30 uur ei 16.00-18.00 uur. Ziekenauto's: Centr. Post Ambulance Vervoer, 01100-14444. Dierenartsen: Goes, Ovezande, Kruiningen: J. L. Gaakeer, Ovezande, tel. 01195-283. Visites zo mogelijk aanvragen voo 9.00 uur. Goes, Heinkenszand, Noord-Bev land: dr. M. P. C. Karelse, 's-H.£ Kinderendijk 118, Goes, tel. 01101 20656. Visites zo mogelijk aanvragen voo 9.00 uur. Yerseke en omg.: (kleine huisdieren 3( te Wijkverpleging: Goes, Wilhelminadorp, Kloetingt Kattendijke: Voor de bereikbaarheii van de weekend- en avonddiens krijgt u informatie via het antwoorc apparaat op tel.no. 01100-12456. Borssele, Nieuwdorp, Lewedorp, Heerenhoek, Heinkenszand, Nissi Ellewoutsdijk, Driewegen, Baarlam Oudelande, Kwadendamme, Hoede kenskerke, Ovezande, 's-Hee Arendskerke, 's-Heer Hendrikskinde ren, 's-Gravenpolder en 's-Heer Abts kerke: voor de bereikbaarheid vandi weekend- en avonddienst krijgt u in formatie via het antwoordapparaa op telef.nr. 01106-1615. Zuid-Beveland-Oost: voor de bereik baarheid van de weekend- en avond dienst krijgt u informatie via he antwoordapparaat op telef.nr. 0113(1 1545. Noord-Beveland en Wolphaartsdijk Voor de bereikbaarheid van de week end- en avonddienst krijgt u informa tie via het antwoordapparaat op tel .no. 01108-1378. overdekt, 1 juni a.s. te Wilhelminadorp. Aanvang: 9 uur. DE PZC 'N DIJK YAN EEN KRANT L'w huis op dit formaat in de krant kost meestal minder dan een maand hypotheekrente en verkoopt sneller, want: En de makelaar weet van wanten en kranten. Als u een auto koopt krijgt u wel eens korting. Bij Honda krijgt u bovendien meer auto, laat daarom uw hart spreken en uw verstand rekenen. U kunt nu met ons zaken doen op hoog niveau. Hoogwaardige Honda's te mogen verkopen en dan ook nog 'n inruilaanbod te kurjnen doen op al even hoog niveau dat moet wel leiden tot 'n groot voordeel voor de Honda kopers van nü. Laat 't voor u geen mysterie blijven en kom nu meteen voor 'n aanbod met onverwachte mogelijkheden. U zult er geen spijt van hebben.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 24