Frank Gommers naar eerste plaats in de Tour du Flic JEUGDTOERNOÖIEN Boete voor Sluiskillenaar die bevel PSD-controleur negeerde r ONDERHOUDSMONTEUR Spanning tot de laatste week in zaalvoetbal Axel RENE HEIJBOER HEERST IN B-CATEGORIE t t Pinkstertoernooi van IJzendijke PZC/streek Schietingen Uitstekend 14 RKHAV Hulst houdt trimlopen op de baan Sprookjes en liedjes in Cadzand-Bad KANTONRECHTER TERNEUZEN Breskens Sluiskil F amilieber ichten Illlllimilllllllllllllllllllllllllllllllllll Uitslagen: In onze Vloerenfabriek kunnen wij op korte termijn een plaatsen. Korte functie-inhoud: reparatie onderhoud en opheffen van storingen aan produktie- en trans- portapparatuur. Functie-eisen: voltooide L.T.S.-opleiding aanvullende opleiding of ervaring op het gebied van elektrisch lassen, elektrotechniek en hydrauliek leeftijd 25-35 jaar woonachtig in Terneuzen of onmiddellijke omge ving. Betreffende afdeling produceert in twee-ploegen dienst. In verband hiermee moet in geval van optredende storingen rekening worden gehouden met oproep baarheid buiten normale werktijden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan DE HOOP B.V., Duitslandweg 2, 4538 BK Terneuzen. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J. de Vliegere, personeelschef onder nummer 01150-80214. TITELSTRIJD TWEEDE KLAS NOG OPEN Belgisch rijbewijs Avondvierdaagse wandelen Heikant Huishoudschool Sas van Gent houdt reünie WOENSDAG 22 MEI 1985 TERNEUZEN Voor aanvang van het huidige trimseizoen riep Frank Gommers al uit, dat hij voor dit jaar zijn zinnen had gezet op de Tour du Flic. Maandagavond tijdens de eerste etappe was de ranke trimmer uit de formatie van Wiskerke al bij de juiste ontsnapping betrokken en dinsdag, tijdens het criterium (dat voor de organisatoren volledig aan de verwachtin gen voldeed en een groot aantal bezoekers telde) was Gommers andermaal bij de juiste ontsnapping van de partij en door een vlijmscherpe spurt, waarin hij zich ditmaal niet liet verrassen, steeg hij naar de eerste plaats in het algemeen klassement. René Heijboer schreef dinsdag in de B-categorie zijn tweede zege op zijn naam, waardoor hij nog steeds aan de leiding gaat in die categorie. Met name in de B-categorie werd er een grote ravage aangericht in de top van het klassement. Slechts zeven man konden zich daar vooraan hand haven. De rest kan zich op gaan maken voor een figurantenrol. Het schrikbewind werd daar uitgeoefend door onder meer René Heijboer (die dit jaar opnieuw een belangrijke rol aan het spelen is), Jan Dubbeldam, Pieter Harms, Jan Moes, Frans van Waterschoot, Camiel de Rooy en de verrassende Bertus Dees. Dit zevental reed de rest op grote achterstand. In de spurt om de eerste plaats stond er dinsdagavond geen maat op Heijboer, die ongetwijfeld tot de succesvolste tourrenner uit de geschiedenis van de Tour du Flic lijkt uit te gaan groeien. In de tijdrit, die voor vandaag, woens- HEIKANT In zaal Het Helleken in Heikant hield de katholieke Bond van Ouderen een schieting waaraan 47 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel: P. van Bauwel, Helle straat. Eerste zij vogel R. van Gremberghe, Koewacht; tweede zijvogel: J. van Kerkho ven, Sint-Jansteen. Grootste aantal kleine vogels: R. Ongenae Koewacht. SINT-JANSTEEN In café Het Kuipje in Sint-Jansteen werd een schieting gehouden waaraan 38 schut ters deelnamen. Uitslag: hoge vogel: A. v. d. Branden, Sint-Jansteen, eerste zij vogel: J. de Bakker, Sint-Jansteen. Tweede zijvogel: R. Her- wegh. Heikant; tweede zijvogel: H. van Bellegem, Koewacht; grootste aantal klei ne vogels (6); P. Poppe, Sint-Jansteen. KOEWACHT Schutterssociëteit De Blauwe Hoek in Koewacht hield een schieting in café de Oude Molen waaraan 26 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel: M. Janssen, Moerbeke. Eerste zijvogel: L. Colpaert, Moerbeke; tweede zijvogel: J. de Waal, Koewacht, grootste aantal kleine vogels (6), Th. de Caluwé, Koewacht. ZUIDDORPE In café de Herberg in Zuiddorpe hield schutterssociëteit Willem Teil een schieting waaraan 25 schutters deelnamen. Uitslag: hogevogel J. van Dam, Moerbeke. Eerste zij vogel mevrouw De Jaeger, West- dorpe, tweede zijvogel: J. van Dam Moerbe ke, grootste aantal kleine vogels (5), C. de Boeij, Zuiddorpe, O. de Jaeger, Westdorpe en C. de Block Zuiddorpe. KOEWACHT In café de oude Mo len in Koewacht werd een schieting gehouden waaraan 42 schutters deel namen. Uitslag: hogevogel: J. van Kerkhoven, Sint- Jansteen; eerste zijvogel: J. de Wit, Hei kant; tweede zijvogel R. van Gremberghe, Koewacht; grootste aantal kleine vogels (5): J. de Wit. Heikant. dag, op het programma staat, vreest Heijboer met name Cor Verplanke, maar de Eurosteigerrenner liep maan dag al tegen een straftijd van twee minuten aan en ook dinsdag verloor hij belangrijke seconden. In de A-categorie reed de verrassende winnaar van de eerste dag, Henk Dees, ongetwijfeld andermaal een at tente koers. Hij verdedigde in ieder geval de rose leiderstrui uitstekend. Constant was hij voorin het peloton te vinden, waardoor niemand ruimte kreeg om aan de haal te gaan. Een groep van in totaal 23 renners bleef uiteindelijk het gezicht van de wed strijd bepalen en in de spurt liet Frank Gommers zich ditmaal niet verrassen. Vooral het ploegenwerk binnen de formatie van Wiskerke bracht dat tot uiting. „In de laatste honderden me ters hield Theo de Krijger het tempo erg hoog, waardoor er feitelijk nie mand in staat was om een bedreiging te vormen", stelde Gommers na zijn zege, waarop hij zo gebrand was. Immers, in het begin van de wedstrijd had hij zelf al eens getracht het lont aan te steken, maar zei hij later „daar was geen beginnen aan. Het tempo lag veel te hoog om echt iets op touw te zetten". Voor het klassement hield dit in, dat er zeker nog zo'n twintig man in aanmerking komen voor de eindzege. Tijdens de individuele tijdrit die van daag om 18.30 uur van start gaat, zal er ongetwijfeld veel spanning zijn. De uitslag van dinsdag. A-categorie: 1 Frank Gommers (Wiskerke) 56.54, 2 Frans Dubbeldam (Marinet) z.t., 3 Theo wullems (Wiskerke) z.t., 4 Paul Hiel (Eurosteiger) z.t., 5 Carlos Boerman (Witte-Boussen-De Bruin) z.t., 6 Tonnie Veerman (Marinet) z.t., 7 Theo de Krijger (Wiskerke) z.t., 8 Rudie de Bakker (Van Kouteren-Dieleman) z.t., 9 Herman Dellaert (Marinet) z.t., 10 Henk Dees (Vluggen) z.t. B-categorie: 1 René Heijboer (Marinet) 57.04, 2 Jan Dubbeldam (Dallinga) z.t., 3 Pieter Harms (Dallinga) z.t., 4 Jan Moes (Wiskerke) z.t., 5 Bertus Dees (Vluggen) z.t., 6 Camiel de Rooij (Binnenvaart) z.t., 7 Frans van Waterschoot (Marinet) z.t., 8 Willy de Feber (Dallinga) 58.36, 9 Cor Verplanke (Eurosteiger) z.t., 10 Wilfried van Poecke (Walhout-De Visser) 58.51. Klassement na de tweede etappe: A-cate gorie: 1 Frank GZmmers 2.07.52, 2 Frans Dubbeldam z.t., 3 Theo Wullems z.t., 4 Paul Hiel z.t., 5 Tonnie Veerman z.t.. B-catego- rie: 1 René Heijboer 2.08.02, 2 Jan Dubbel dam z.t., 3 Pieter Harms z.t., 4 Jan Moes z.t., 5 Bertus Dees z.t. (iSSlisii j B-renners in actie in de Tour du Flic HULST - De Hulster atletiekveren ging (RKHAV) houdt donderdag vei schillende trimlopen op de baan va het sportpark aan de Zandstraat Hulst. De deelnemers(sters) kunne kiezen uit de afstanden 3, 5 of kilometer. De eerste serie over drie of vijf kilomi ter met maximaal 20 deelnemer (sters) wordt om 18.30 uur weggescht ten. De tweede serie over tien kilomi ter, eveneens maximaal 20 deelni mers(sters) start om 19.00 uur. Daam volgt weer een serie over drie of kilometer. De start daarvan is 19.45 uur. Dan volgt weer een sen over tien kilometer om 20.15 uur. D inschrijving staat open vanaf 18. uur in de kantine vn de Hulste atletiekvereniging. CADZAND - In het atelier van Rj Vermeulen aan de Boulevard de Wii lingen in Cadzand-Bad kunnen kindi ren maandag (tweede pinks terdaj luisteren naar sprookjes en kinde liedjes. Rie Vermeulen zelf leei sprookjes voor, de gitariste Annek Cok zorgt voor de muzikale begele ding. De bijeenkomst vindt plaat tussen 19.00 en 20.00 uur. TERNEUZEN - Enkele Zeeuws- Vlaamse voetbalverenigingen hiel den dit weekeinde hun traditionele jeugdtoernooien. Jammer was dat zondag, vanwege hevige regenval, de toernooien in Hulst en Sint-Jansteen vertraging opliepen en zelfs moesten worden ingekort. Het jeugdtoemooi van Breskens kreek bij de A- en B-junioren de organiserende vereniging als winnaar. LJulgl Bij de C-junioren ging de eerste prijs naar Dauwendaele. De eindstanden van het toernooi: A-junio ren: 1 Breskens 7 pnt.; 2 Tem. Boys 4 pnt. (w.n.s.); 3 IJzendijke 4 pnt.; 4 Hoofdplaat 3 pnt. en 5 Yerseke 2 pnt. B-junioren: 1 Breskens 6 pnt. (beter doelsal do); 2 Sluiskil 6 pnt.; 3 Sluis 6 pnt.; 4 Aardenburg 2 pnt. en 5 Jong Ambon 0 pnt. C-junioren: 1 Dauwendaele 8 pnt.; 2 Bres kens 5 pnt.; 3 Hontenisse 5 pnt.; 4 Veere 2 pnt. en 5 Brouwershaven 0 pnt. Aardenburg; 6 Com. Boys; 7 Terneuzen 2; 8 Straatje, Stekene (B.); 9 Biervliet. Pupillen E: 1 Sluiskil; 2 Straatje; 3 Spui; 4 Zaamslag; 5 Biervliet; 6 Corn. Boys; 7 Hoek. Pupillen F: 1 Straatje; 2 Terneuzen; 3 Hoek; 4 Sluiskil; 5 Com. Boys; 6 Zaamslag; 7 Axel; 8 Spui. A-junioren: 1 RCS; 2 Arminia (D); 3 Royal Exc. St. Niklaas; 4 Sluiskil. B-junioren: 1 RCS; 2 Sluiskil; 3 IJzendijke; 4 Lewedorpse Boys. C-junioren: 1 RCS; 2 Straatje; 3 Sluiskil; 4 Biervliet; 5 IJzendijke. Het D- en E-pupillentoemooi van HVV genoemd naar de bezieler van het jeugdvoetbal in Hulst, George Lockefeer, is dit jaar wederom gewon nen door AFC'34 uit Alkmaar. De eindstand van het gecombineerde toer nooi: 1 AFC'34 16 pnt.; 2 De Spartaan- Amsterdam 15 pnt.; 3 Vitesse-Delft 12 pnt.; 4 HW 10 pnt.; 5 Altius-Hilversum 4 pnt.; 6 Neerlandia-A.'dam 3 pnt. De voetbalvereniging Sluiskil hield zaterdag voor de pupillen een toer nooi en zondag voor de junioren. Het Souburgse RCS wist bij de junioren op alle eerste plaatsen beslag te leg gen. De eindstanden: pupillen D: 1 Hoek; 2 Sluliskil; 3 Hoofdplaat; 4 Schoondiike; 5 De Bart Mentzy wisselbeker bij de A-, B- en C-junioren ging naar de voetbal vereniging Verburch uit Poeldijk. Overigens liet Mulo uit Helmon ver stek gaan, maar was Axel een goede vervanger. De eindstand van het ge combineerde A-, B- en C-toemooi: 1 Verburch 14 pnt.; 2 HW 12 pnt.; 3 Axel 8 pnt.; 4 Boxtel 7 pnt.; 5 Tonegi- do-Voorburg 5 pnt.; 6 Rivalen, Am sterdam 2 pnt. Met leedwezen namen wij kennis van het overlij den van oud-directeur JOHANNES VAN NIEROP In dankbaarheid denken wij terug aan zijn activiteiten in het belang van de bejaarde mede mens. Namens bestuur, bewoners en personeel van bejaardencentrum 'De Vurssche', Axel. J. H. Knöpker Axel, 18 mei 1985. Tot onze droefheid behaagde het de Heere plotseling van onze zijde weg te nemen onze geliefde broer, zwager, oom en oudoom ADRIAAN ABRAHAM LEENHOUTS sinds 17 maart 1945 weduwnaar van Pieternella Cornelia van Doeselaar op de leeftijd van 72 jaar. Terneuzen: A. Leenhouts C. Leenhouts-Meertens Oostburg: S. Leenhouts-Scheele Schoondijke: M. A. Leenhouts Schoondijke: A. M. Wilschut-Leenhouts J. Wilschut Sluis: M. S. de Feijter-Leenhouts P. de Feijter Neven en nichten. Schoondijke, 20 mei 1985. Pr. Beatrixstraat 36. Corr.adres: A. Leenhouts, Evertsenlaan 78, 4535 AD Terneuzen. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 24 mei om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Schoondijke. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in 'Laus Deo' welke om 14.00 uur zal aanvangen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in 'Laus Deo'. Enige en algemene kennisgeving Bedroefd, maar dankbaar dat wij zolang hebben mogen samenzijn delen wij u mede dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze lieve en zorgzame man, vader, groot- en overgrootvader EMIEL P. WILLE echtgenoot van Selina M. Verstrijnge op de leeftijd van 78 jaar. Sas van Gent: S. Wille-Verstrijnge Westdorpe: E. Corijn-Wille B. Corijn Sas van Gent: P. Wille B. Wille-Hellinckx en Marie-Janne Sluiskil: Ineke en Henk Zelzate: Imelda en Frans Westdorpe: Jasinta en Ronald en kinderen Sas van Gent, 21 mei 1985. Tramstraat 11. De Eucharistieviering, waarna begrafenis, waar bij wij u uitnodigen zal plaatshebben op zater dag 25 mei a.s. om 10.00 uur in de Parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart te Sas van Gent, samenkomst in bovengenoemde kerk. Gelegenheid tot condoleren na afloop in de aula van de begraafplaats. Op vrijdagavond wordt om 19.00 uur een gebeds dienst gehouden in bovengenoemde kerk. Zijn hart heeft voor ons geklopt en zijn handen hebben voor ons gewerkt Verdrietig om zijn heengaan, maar intens dank baar voor het vele goede dat wij van hem mochten ontvangen, ging na een geduldig gedra gen ziekbed, nog vrij plotseling van ons heen, mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa, schoonbroer en oom, de heer RICHARD ARTHUR DE CROOCK echtgenoot van Nathalie van Rie Hij was geboren te Eede op 15 januari 1903 en is overleden te Oostburg gezalfd met de H. Olie in Extremis, op 20 mei 1985. Dit melden u: Nathalie de Croock-van Rie zijn echtgenote Georges de Croock-Groosman Werner de Croock-Esseling en kinderen Antoin Steyaert Lydie Steyaert-de Croock en Frank Bram Bron Anny Bron-de Croock kinderen en kleinkind Hubert de Croock-de Busscher (t) en kinderen Eddy de Croock Vivian van den Eeckhout Zijn kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind 20 Mei 1985, Eede, 4529 JK, Biezenstraat 4. De eucharistieviering, gevolgd door de begrafe nis waartoe u beleefd uitgenodigd wordt, zal plaatshebben in de Parochiekerk van O.L. Vrouw ten Hemelopneming te Eede, op vrijdag 24 mei 1985 te 10.00 uur. Zij die bij vergetelheid geen rouwbericht hebben ontvangen, gelieven dit als zodanig te willen accepteren. Hiermede geven wij kennis dat nog vrij onver wacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder PIETERNELLA CATHARINA DE BREE weduwe van Louis Jan van Tatenhove in de ouderdom van 86 jaar. Vlissingen: M. C. Scheele-van Tatenhove J. Scheele Terneuzen: A. Alssema-van Tatenhove H. Alssema Klein- en achterkleinkinderen 20 mei 1985. Correspondentieadres: H. Alssema, Hobbemastraat 10, 4532 HC Terneuzen. De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 24 mei a.s. om 13.30 uur op de Zuiderbegraafplaats na voorafgaande rouwdienst in de Opstandings- kerk, aanvangende om 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in voornoemde kerk. Zij die geen kennisgeving hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te be schouwen. TERNEUZEN Het negeren van aanwijzingen van een PSD-contro- leur op het Veerhavenplein in Perk- polder kwam P. M. uit Sluiskil dins dag voor de kantonrechter in Terneu zen op een boete te staan van 130 gulden. De Sluiskillenaar stond 11 augustus vorig jaar op het Veerha venplein te wachten, toen hij het aan de stok kreeg met de PSD-offïcial. In plaats van de aanwijzingen van de controleur op te volgen was M. de brug opgereden. Eenmaal op de pont aangekomen had een andere contro leur hem te kennen gegeven dat hij de boot moest verlaten. Om de hele gang van zaken was M. verschrikke lijk boos geworden, maar de boot verlaten had hij niet gedaan. Om die reden stond de rijkspolitie de Sluis killenaar in Kruiningen dan ook op te wachten. Kantonrechter Mr. H. A. R. de Mul maakte duidelijk zijn mis noegen over het gedrag van de auto mobilist kenbaar. In krasse bewoor dingen verweet hij deze 'een zeer onsportieve houding'. Ook officier van justitie mevrouw Mr. R. L. E. Arendsen had weinig begrip voor de boosheid van M. Ze eiste 130 gulden boete of 3 dagen hechtenis. De rech ter vonniste conform de eis. De 61-jarige automobiliste J. R. even eens uit Sluiskil, trof een heel wat mildere rechter en officier. Noodge dwongen had R. haar auto voor het Terneuzense museum geplaatst waar zij enkele schilderijen moest afgeven voor een tentoonstelling. Het slechte weer op die septemberdag vorig jaar liet haar weinig keuze. Haar voertuig elders neerzetten zou betekend heb ben dat de schilderijen mogelijk be schadigd werden. Hoewel R. haar au to op een plaats gezet had waar deze niet staan mocht, konden de rechter en officier begrip opbrengen voor de situatie en spraken haar vrij. Het rijden zonder kenteken deel drie kwam F. M. uit Sluiskil op een boete te staan van 50 gulden. M. werd op 20 juli 1984 in Sas van Gent bekeurd, nadat hij zijn auto had opgehaald bij het politiebureau in die plaats. De auto was een jaar eerder in beslag genomen. Toen de automobilist te rugkeerde naar zijn woonplaats bleek, toen hij door de rijkspolitie werd aangehouden, dat hij niet beschikte over een geldig kentekenbewijs. Bij navraag bleek dat de papieren op het politiebureau lagen. De beklaagde vond dat de fout in deze zaak bij de politie lag. De kantonrechter was ove rigens van mening dat M. meer moeite had kunnen doen om de vereiste papieren in handen te krijgen. „Des noods had u uw beklag kunnen doen bij de commandant of eventueel bij de burgemeester", stelde hij. Ook de offi cier van justitie toonde zich vol begrip en eiste in afwijking van de norm een boete van 50 gulden of twee dagen hechtenis. A. W. uit Terneuzen had op 22 mei 1984 een ongeluk veroorzaakt op het kruispunt Frederik van Eedenstraat- Axelsestraat in Terneuzen. De auto mobilist had verzuimd om aan een bromfietser doorgang te verlenen, met als gevolg dat de bromfietser iiiiiiiiimiiiiiiiiimiiiiiiifiiiiiiiiiiiiii Kunstgebitten- reparatie klaar terwijl u wacht. Axelsestraat 1, Zaamslag tel. 01153-1650. Open van 8-18 uur. Donderdag gesloten. AXEL In de eerste klas van de Axelse zaalvoetbalcompetitie kun nen de debuterende teams van Pri- mus/Pluym en Groosman/Smulders op een goed seizoen terugzien. Door een 6-3 overwinning op Moy Fa II verzekerde Primus/Pluym zich van een zesde plaats op de ranglijst. Groosman/Smulders had nogal wat moeite met AZVV (2-1), maar dat was wel voldoende om de competitie min stens met een vijfde plaats af te sluiten. Bij winst in hun laatste tref fen tegen degradatiekandidaat het Wapen van Axel/Kesbeke II, is er voor de Westdorpenaren zelfs nog de kans om de vierde plaats te bemach tigen. Is in de eerste klas de spanning door het kampioenschap van het Wagen wiel volledig verdwenen, in de tweede klas is dat zeker niet het geval. Hier gaat de strijd tussen het Axelse Cor- retje en de Reizende Man uit Kloos- terzande onverminderd door. Corretje wist door een 8-2 overwinning op hekkesluiter Elocoat zijn voorsprong op de Kloosterzandenaren wel tot zes punten te vergroten, maar dat is slechts schijn. Want de Reizende Man heeft twee wedstrijden minder ge speeld dan de koploper. En met de wedstrijd Corretje-De Reizende Man als afsluiting op het programma, zou daaruit wel eens de kampioen kunnen komen. Nu het zeker is dat de eerste klas regio Zeeuwsch-Vlaanderen er komt heeft ook de derde geplaatste nog kans op promotie en daar komen niet minder »e m dan vijf teams nog voor in aanmer king. Wilton deed in deze groep een flinke stap in de goede richting door medekandidaat La Bourse met 3-1 te verslaan. Maar ook Foto Dieleman/ Schepper deed goeie zaken door Elec- tra de Maayer met 4-2 af te troeven. Haak Keukens bleef in de race naar promotie door een 3-0 zege op Bliek en De Vos. In de onderste helft van de ranglijst verraste Broomchemie door een 3-0 overwinning op de Eeuwige Lente. HCG passeerde Van Alten Vast Goed op de ranglijst door deze ploeg een 4-2 nederlaag toe te brengen. Eerste klas: Groosman/Smulders-AZW 2- 1, Moy Fa II-Primus/Pluym 3-6. De stand: 1 Het Wagenwiel 27-46; 2 Groovy Bar 27-43; 3 Ratjetoe 27-41; 4 Deto Jeans 27-36; 5 Groos man/Smulders 27-34; 6 Primus/Pluym 27- 32; 7 Moy Fa 27-30; 8 Korta Radja 26-27; 9 Supermarkt den Hamer 27-25; 10 AZW 27-19; 11 Le Feber 26-15; 12 Opel Kerck- haert 27-15; 13 Moy Fa II 28-15; 14 Wapen van Axel/Kesbeke II 25-12; Dax Pallets 27-12. Tweede klas: Fot Dieleman/Schepper-Elec- tra de Maayer 4-2; Corretje-Elocoat 8-2; Broomchemie-De Eeuwige Lente 3-0; Bliek en De Vos-Haak Keukens 0-3; Van Alten Vast Goed-HCG 2-4; Wilton-La Bourse 3-1. De stand: 1 Corretje 24-43; 2 De Reizende Man 22-37; 3 Wilton 24-34; 4 Foto Dieleman/ Schepper 24-32; 5 Electra de Maayer 24-32; 6 La Bourse 25-31; 7 Haak Keukens 25-30; 8 De Eeuwige Lente 23-24; 9 Bliek en De Vos 22-19; 10 HCG 26-19; 11 Van Alten Vast Goed 24-17; 12 Broomchemie 22-16; 13 Markt Boys/Dolf Schoot 22-1114 De Meyer 21-6; 15 Elocoat 24-3. tegen het voertuig van W. was gen den. De bromfietser brak bij het ongf luk zijn enkel. Conform de eis werd d Terneuzenaar veroordeeld tot ee: boete van 200 gulden of 4 hechtenis. De Terneuzenaar M. V. was op september van het vorig jaar aangi houden nabij de westsluis in zij: woonplaats. De man bleek niet t beschikken over een geldig rijbewiji Wel was hij in het bezit van ee Belgisch rijbewijs. Bij eerdere aan houdingen was de man nooit vertel dat hij het Belgische documen moest omwisselen voor een Nedet lands rijbewijs. „Ik voel mij onschul dig", vond de man. Kantonrechter D Mul meende overigens dat het taak van de man was om na te gaai hoe alles geregeld moet worden. D man kon de rechtszaak verlaten me een boete van 90 gulden. Het rijden door een rood verkeerslich leverde J. B. uit Montfoort een boeti op van 110 gulden. De zaak van M. G uit Breskens, die zich schuldig hac gemaakt aan dezelfde overtreding was wat gecompliceerde G. wilde na melijk zekerheid of hij daadwerkelijl door het rode verkeerslicht op Rijks weg 60 nabij Hulst was gereden. Di vele correspondentie met de politieel de griffier hield onherroepelijk in i de verkeersovertreding G. steedi meer geld zou gaan kosten. De be klaagde vond dit maar een gekkf zaak. De kantonrechter maakte di man duidelijk dat nader uitzoeken ni eenmaal geld kost en dat diegene die wil dat iets tot op de bodem word uitgezocht daar uiteindelijk voo moet betalen. G. werd veroordeeld to een boete van 80 gulden of twe( dagen. Voor het rijden zonder geldig kente ken deel drie werd K. W. uit Philippi ne veroordeeld tot een boete van 6! gulden. Het te snel rijden binnen d( bebouwde kom van Sas van Gent oi 15 oktober 1983 kwam mevrouw J van de W. uit Evergem (België) t staan op een boete van 65 gulden. HEIKANT De damesgymclub He kant houdt van dinsdag 28 tot en m( vrijdag 31 mei haar jaarlijkse avom wandelvierdaagse in Heikant en on streken. De wandelaars kunnen kif zen tussen de afstanden vijf of tie kilometer. Elke avond wordt een ai dere route gelopen. Men kan zie vanaf 19.00 uur in het gemeenschap! centrum 't Heike' in Heikant late inschrijven. De start is daar elk avond om 19.30 uur. Verder wordend wandelaars die laatste dag ook muz kaal ingehaald door de plaatselijk muziekvereniging, waarna de herir neringen worden uitgereikt. SAS VAN GENT - De R-K. Nijvei heidsschool in Sas van Gent houd zaterdag 22 juni een reünie voo oud-leerlingen van de derde en viei de klassen van de leergangen 1969 to en met 1974. De reünie begint om 16.00 uur in he schoolgebouw met een samenkomst Na het koud buffet volgt een gezellig avond met medewerking van het oi kest Bluesette. De organisatie van he evenement is in handen van het rei niecomité. In 1980 hield het comité! eens met succes een reünie. Alle ou( leerlingen van de betreffende klassei en ook de oud-leerkrachten zijn schri telijk voor de reünie uitgenodigd. IJZENDIJKE - Zondag 26 mei aan staande (eerste pinksterdag) houd de voetbalvereniging IJzendijke zijl traditionele toernooi voor eerste elf tallen. Vier clubs nemen daaraan deel: Wa tervliet, Schoondijke, Sluiskil en IJ zendijke. Om half twee spelen Water vliet en IJzendijke de eerste voorron dewedstrijd van tweemaal twintig mi nuten, daarna volgt Sluiskil-IJzendij ke (om tien over twee). De verliezers ronde staat gepland voor 15.15 uur ei de finale voor 16.15 uur. In de eindron de duren de wedstrijden tweemaa dertig minuten. 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 28