Dertien aanhoudingen bij PSV-FC Utrecht m v pk Feyenoord verlangt naar einde van de competitie Zeeuws elftal lange tijd machteloos tegen Beveren Volendam maakt vertrek van Leo Beenhakker naar KNVB officieel PZC/sport KAMP JA AR VOOR PSV COMPLEET Jan Raas start in Hansweert 'WINNAAR' PAGNIN GEDEKLASSEERD Positie Reker ter discussie J MOEIZAME WINST (3-1) OP MVV BELGEN NEMEN REVANCHE IN VOGELWAARDE: 6-2 Sportprijsvragen Versterking AZVV 17 Bloedvorm Spelbepaler Afkoopsom Vredeskoers WOENSDAG 22 MEI 1985 MECHELEN (ANP) - Erwin Koeman speelt de komende twee seizoenen voor KV Mechelen. De Belgische eerste-klasser maakte dinsdag de transfer van international Koeman en Jong-Oranjespeler Graeme Rutjes bekend. Naast de twee Nederlandse voetballers contracteerde Mechelen drie Belgen, onder wie de topscorer uit de hoogste afdeling, Ronnie Martens van AA Gent. De 23-jarige Koeman stond op het verlanglijstje van Ajax. Doordat de Amsterdamse club aarzelde met een concrete aanbieding, is de middenvelder van FC Groningen op de Belgische aanbieding ingegaan. Volgens Mechelen- secretaris De Kraan zijn de clubs ook rond. Secretaris Ritsema van FC Groningen, die de in Engeland verblijvende voorzitter De Vries vervangt, had dinsdagavond nog geen contact met de Belgische vereniging gehad Voor de overgang van de zevenvoudige international Koeman was een bedrag vastgesteld van 750.000 gulden. FC Utrecht bekerfinalist dankzij doelman Van Ede (Door Koen Mijnheer) EINDHOVEN - De malaise bij PSV is compleet. Gisteravond slaagde de Eindhovense for matie er tegen FC Utrecht niet in door te dringen tot de KNVB-bekerfinale en daar door valt PSV dit seizoen bui ten de prijzen. FC Utrecht-doelman Jan Willem van Ede versperde tijdens de strafschop- penreeks die de beslissing moest brengen, de enige weg die PSV dit 'voetbaljaar nog succes op had kun nen leveren. Na een 2-2-eindstand en een doelpuntloze verlenging toonde Utrecht zich sterker in de penaltyse rie. De misser van René van der Gijp, nadat Van Ede de inzet van Piet Wildschut al had gekeerd, bezegelde het lot van PSV, dat bezig is aan een rampjaar. Hoewel er in Eindhoven driftig met geld wordt gestrooid, is er van alle kwaliteit nog altijd geen team gesmeed dat een seizoen lang voluit kan gaan. Eén helft van de competitie deed PSV het goed, maar op het moment dat de prijzen verdeeld wer den, schitterde de ploeg door afwezig heid. „We hebben in de eerste plaats van Van Ede verloren", aldus PSV-trainer Jan Reker. ,,We staan nu met lege handen, maar ik vind dat we van avond een van de betere wedstrijden gespeeld hebben qua agressiviteit en inzet. Je hebt dan ook een beetje geluk nodig en dat hadden we van avond niet". Maar PSV kon het geluk ook niet afdwingen met geraffineerd voetbal en dat is een euvel waarmee de Brabanders ook tegen Utrecht niet konden afrekenen. (Door Koen Mijnheerl EINDHOVEN - Hoewel trainer Jan Reker in maart van dit jaar zijn contract met PSV voor één jaar verlengde, is de positie van de Brabantse trainer na het be- kerverlies tegen Utrecht er niet sterker op geworden. PSV-voor- zitter Jacques Ruts zei gister avond na afloop van het duel met Utrecht: „Het is duidelijk dat wij als bestuur onze verant woordelijkheid moeten nemen". Ruts wenste overigens geen na men te noemen, maar de PSV- voorzitter benadrukte wel dat de verantwoordelijke mensen kun nen rekenen op maatregelen. Ruts zei voorts dat René van der Gijp vandaag ja" of „nee" moet zeggen op de tweejarige aanbie ding die PSV hem heeft gedaan. groeide vervolgens uit tot de beste man van het veld. Brylle, Heintze en Thoresen verschenen in scoringspo- sitie maar Van Ede liet zich niet verrassen door dat Scandinavische trio. Utrecht schuwde de aanval al lerminst en na de verrassende treffer van Johan van der Hooft (1-2), die in het begin van de hervatting scoorde, was het leed bij PSV niet meer te overzien. Halvar Thoresen demon streerde halverwege de tweede helft de onmacht door vanaf de strafschop stip over de kruising te schieten, nadat Wouters een duwfout had be gaan op Brandts. De 2-2 die diezelfde Brandts even later produceerde met een vreemdsoortige kopbal kwam als EINDHOVEN (ANP) - Dertien aanhangers van FC Utrecht zijn dins dagavond in Eindhoven aangehouden. Afgezien van de negen personen, die voor het bekerduel PSV - FC Utrecht wer den aangehouden wer den er in het stadion nog vier ingerekend. Dat heeft een woord voerder van de politie dinsdagavond deeld. meege- De laatste vier suppor ters werden aangehou den omdat ze met ap pels gooiden. Een van hen zou bovendien heb ben geschopt naar een hoofdinspecteur van po litie. De verdachten zijn op een na allemaal min derjarig. Volgens de politie woordvoerder is het be trekkelijk rustig geble ven in Eindhoven. De politie had alles bij el kaar 180 manschappen ingezet. De wedstrijd voor de halve finale van het toernooi om de KNVB-beker werd naar schatting bijgewoond door 3000 supporters van FC Utrecht. een donderslag bij heldere hemel, omdat PSV op dat moment weer was afgegleden naar het bedenkelijke ni veau van de laatste maanden. Het „prijsvechten" bleek PSV in de slotfase andermaal niet op het lijf geschreven. Reker bracht Frans van Rooy nog in het veld voor de gebles seerde Thoresen, maar zijn kanonsko gels stuitten op het Utrecht-bastion dat gisteravond Van Ede heette. Ook de glijpartij bij de verlengingen lever de behalve gele kaarten voor Valke en Rietveld (nadat in een eerdere fase ook Verkuijl al geel had gekregen) niets op. De strafschoppen, waar Utrecht enke le dagen geleden op trainde (elke misser kostte de bewuste speler 25 gulden) werd PSV uiteindelijk fataal. Beukers, Plomp, De Kruijk en Lecker scoorden voor Utrecht. Bij PSV scho ten alleen Van de Boogaard en Lok- hoff raak. Wildschut en Van der Gijp kwamen niet tot scoren. PSV - FC Utrecht 2-2 (2-2, 1-1) Utrecht wint na strafschoppen met 4-2, 14. Brylle 1-0, 21. Wouters 1-1. 53. Van der Hooft 1-2, 75. Brandts 2-2. Strafschoppen: Beukers 0-1, Wildschut mist, Plomp 0-2, Van den Boog aard 1-2, De Kruijk 1-3, Lokhoff 2-3, Lecker 2-4, Van der Gijp over. Scheidsrechter: Mulder. Toeschouwers: 14.500 Gele kaarten: Verkuyl en Rietveld (Utrecht), Valke (PSV) i De Eindhovense formatie had het dan ook aan zichzelf te wijten dat de ploeg het liet aankomen op het ne men van strafschoppen tegen de in een bloedvorm stekende Jan Willem van Ede. „Utrecht heeft niet alleen gewonnen, vooral Van Ede heeft ge wonnen. Als hij niet zo gekeept had, waren we vóór rust al uit de wed strijd gespeeld", meende Utrecht trainer Nol de Ruiter. „En als PSV wat scherper had gestaan waren wij niet in de wedstrijd gekomen". Behalve zichzelf heeft PSV dinsdag avond ook Sparta (of FC Groningen) een slechte dienst bewezen. Door het bekerverlies van de Eindhovenaren hoeft de nummer vier van de competi tie niet meer op een plaats in het UEFA-Cuptoemooi te rekenen. In plaats van het Europa-Cup-II-toer- nooi speelt PSV het volgend jaar in het Europese toernooi voor de „verlie zers". PSV speelde dinsdagavond, in de we tenschap dat de bekerstrijd het laat ste redmiddel was, met een Engelse inzet. Opvallend was in eerste instan tie het optreden van René van der Gijp, die de laatste tijd veel kritiek te slikken heeft gekregen van trainer Jan Reker. En dat bleek gisteravond later in de wedstrijd opnieuw niet onterecht. De grillige aanvaller praat vandaag overigens over verlenging van zijn contract. Ook Piet Wildschut, in het besef dat hij het volgend sei zoen wel eens concurrentie zou kun nen krijgen van de Spartaan Danny Blind, was aanvankelijk als vanouds op dreef. De Eindhovense équipe ver toonde niettemin alle symptomen van een chronische zieke. Utrecht, brutaal met drie spitsen opererend, blufte bewust, omdt het PSV in het verleden al vaker de stuipen op het lijf jaagde met gedurfd voetbal. De razende ope ningsfase van PSV, dat via Brylle na een kwartier op voorsprong kwam, liet Utrecht gedwee over zich heen komen. En in de eerste de beste tegenstoot waarbij Michel Beukers het voorbereidende werk verrichtte door Hysen neer te leggen, scoorde Jan Wouters al tegen. Utrecht-doelman Jan Willem van Ede .aayüg'Hgr jWL EINDHOVEN - Kenneth Brylle (links) van PSV brengt de stand op 1-0, rechts doelman Jan-Willem vdn Ede van FC Utrecht. HANSWEERT - Jan Raas start tweede pinksterdag (maandag) in de profronde van Hansweert. Het wielercomité dat die wed strijd organiseert heeft deze week een overeenkomst met de Zeeuw bereikt. Het is jaren ge leden dat Raas in Hansweert deelnam aan de profkoers. De plaatselijke wielerstichting heeft altijd een klein budget gehad, waardoor het aantrek ken van wereldtoppers als Raas financieel nooit een haalbare kaart bleek. Nu heeft men die middelen wel. De profronde van Hansweert start maandagavond om 18.30 uur in de Schoolstraat. Behalve Raas starten er onder anderen Cees Priem, Gerrft Solleveld, Teun van Vliet, Nico Verhoeven, Maarten Ducrot en Jacques Ha- negraaf. De wedstrijd gaat over 100 kilometer. In de middaguren zijn er wedstrijden voor jeugdli- centiehouders (aanvang 12.30 uur), nieuwelingen (15.15 uur) en liefhebbers (16.45 uur). ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord verlangt duidelijk naar het einde van de competitie. De Rotterdammers, komend weekeinde ex-landskam pioenen, konden dinsdagavond in de inhaalwedstrijd tegen MVV nog maar nauwelijks de kracht opbren gen echt voor de overwinning te vechten. MVV, nog niet echt uit de degradatiezorgen, wilde gezien zijn defensieve instelling, vijf verdedi gers en twee middenvelders, kenne lijk genoegen nemen met een punt. Die opzet werd al binnen een kwartier verstoord door Petursson, die na een subtiel passje van Tahamata scoorde. Het schaarse publiek in het stadion verveelde zich duidelijk met het trage duel en Gullit werd daarvan het slachtoffer. Het wordt de internatio nal, die voor het eerst na zijn enkel operatie wêer een hele wedstrijd speelde, door een deel van de Feye- noord-supporters kwalijk genomen, dat hij de overstap naar PSV maakt. Iedere keer wanneer hij aan de bal was, daalde een fluitconcert van de tribunes. Dat veranderde na de rust, toen Gullit Been subliem bediende. Hoewel Baetsen in eerste instantie kon redden, schoot Been uit de re bound wel raak: 2-0. ft jifir i iü>Wi J lÉS "v«v,.x --AV f*#* - ,'S ij -F- Doelman Johnny Jasperse rechtsj werpt zich in de baan van een keihard schot van Erwin Albert (links) Willy de Jaeger (midden) kijkt toe. VOGELWAARDE Met veel moeite slaagde het Zeeuws elftal er gister avond in om een klein stukje reputatie overeind te houden. Het was lang geleden dat het team van Jo de Waal in een duel met een topclub volkomen van het veld was gespeeld. Maar de eerste belangrijke krachtmeting van dit seizoen dreigde bijna in een totale afgang te eindigen. Beveren speelde op het veld van Vogelwaarde (voor zo'n 500 toeschouwers) met een inzet die merkwaardig aandeed voor een vriendschappelijk treffen. Het leek er op dat de Belgen de schande van vorig jaar wilde uitwissen. Toen werden de dure profs door het Zeeuws elftal in de finale van het Zeeland-84 toernooi op 1-1 gehouden. Gisteravond namen ze revanche in een uitstekende wedstrijd: 6-2. Het zag er zelfs in de tweede helft vaak naar uit dat Beveren op weg was naar dubbele cijfers. Maar vooral dankzij Johnny Jasperse in het doel bleef de schade nog beperkt. Twee goals, van Paul var. der Hooft en Paul van Kouteren, gaven de score tenslot te zelfs een plotselinge wending. Voor die opleving aan het slot van de wedstrijd werd de Zeeuwse ploeg dan ook met een terechte ovatie beloond. Voor wat Beveren betreft was er van een vergelijking met vorig jaar geen sprake. De Belgische ploeg heeft inu deze weken nog alle belang bij een sterke afsluiting van het seizoen. De deelname aan een Europees toernooi hangt nog af van de bekerfinale die over twee weken wordt gespeeld. Daarin komt Beveren uit tegen Cercle Brugge: en bij verlies grijpt de kam pioen van vorig jaar overal naast. De Zeeuwse selectie stond dit keer dus tegenover een elftal dat nog in een perfecte conditie verkeert. Beveren nam vanzelfsprekend geen enkel risi co voor blessures, maar speelde ver der wel alsof er een premie stond op een zo hoog mogelijke score. Patrick Stalmans was in dat opzicht de abso lute uitDlinker. De middenvelder op rechts scoorde drie keer en was zowel in de opbouw als in de aanval de beste man op het veld. Jo de Waal moest in deze wedstrijd lange tijd tevergeefs speuren naar spelers die zijn elftal moeten dragen. De Zeeuwse coack kon wijzen op de absentie van Franz van der Pijl (die vorig jaar de spelbepaler was) en ook van Stoffel Schipper. Als er één spe ler was die daar gisteren voor in aanmerking kwam dan was het onge twijfeld Johnny Spaans. De libero van AZW had die rol wel aange kund, maar was kennelijk ook onmis baar als laatste man in de verdedi ging. Maar minstens zo opvallend speelde ook Johnny Jasperse. De jonge keeper Feyenoord geloofde het toen wel, maar werd toch weer wakker geschud toen Vermeulen een slechte uitgooi van Hiele opving en Nanninga voor 2-1 zorgde. Nadat Wijnstekers in de 66e minuut van afstand de paal had getroffen en Baetsen met een hand redding had gebracht bij een schot van Gullit, die later nog een keer in riante positie op de Limburgse doel man strandde, maakte Been er acht minuten voor tijd, na een solo, 3-1 van. Feyenoord - MVV 3-1 (1-0), 14. Petursson 1-0, 50. Been 2-0, 55. Nanninga 2-1, 83. Been 3-1. Scheidsrechter: Manuel, toeschouwers: 6121 VOLENDAM/ZEIST (GPD) - Leo Beenhakker maakt het seizoen met Volendam af, om dan per 1 juli over te stappen naar de KNVB. De 42-jarige oefenmeester van Volendam, die begin dit jaar werd aange steld als bondscoach ad interim bij de KNVB, wordt opgevolgd door Barry Hughes, die in de loop van volgende week zijn handtekening zet onder een nieuwe éénjarige verbintenis. Dat is het resultaat van een bespre king tussen Leo Beenhakker en diens werkgever, Michel Lukkien. Inzet vormde een schriftelijke ver klaring, waarin Lukkien zwart op wit verklaarde dat Beenhakker met ingang van 1 juli van zijn contractuele verplichtingen bij Vo lendam wordt ontheven. Hoewel de onderhandelingen tus sen Beenhakker en diens werkge ver tot een oplossing hebben ge leid, wordt er achter de schermen nog onderhandeld tussen het sec- tiebestuur betaald voetbal en Luk kien over de betaling van een afkoopsom van 50.000 gulden. Dit bedrag vraagt Lukkien als bijdra ge in de onkosten die hij heeft gemaakt, toen hij vorig jaar Been hakker voor twee jaar contracteer de als oefenmeester bij Volendam. Lukkien, die een toezegging heeft van Ajax-voorzitter Ton Harmsen dat dit bedrag door de KNVB wordt betaald, heeft inmiddels te horen gekregen van de voetbal bond, dat zij niet van plan is ook maar één cent als afkoopsom voor Beenhakker aan de sponsor over te maken. Of, zoals Hogewoning zegt: „Hoe Beenhakker vrijkomt is zijn zaak. Daar hebben we als KNVB niets mee te maken. Bovendien hebben wij ingestemd met alle voorwaarden die Beenhakker in Boedapest én daarvoor op tafel heeft gelegd". De trainer zegt zelf te verwachten dat ook deze zaak wel zal worden opgelost, waardoor hij volgende week dinsdag zijn handtekening kan zetten onder een éénjarige overeenkomst met de voetbalbond. Na een interimperiode van vier maanden volgt hij dan als coach van het Nederlands elftal de naar huis gestuurde Kees Rijvers op. Beenhakkers opvolger in Volen dam heet Barry Hughes. „Doordat Leo nu zwart op wit heeft staan dat het contract per 1 juli beëindigd wordt, kunnen wij de onderhande lingen met Barry Hughes afron den", zegt Volendam-voorzitter Jaap Bond. van Arnemuiden moest al na enkele minuten spelen opdraven, omdat Rob Gruben bij een botsing geblesseerd raakte. Dat was op het moment dat Patrick Stalmans voor 1-0 zorgde na een misverstand in de defensie. Daar scoorde Beveren voor de rust nog twee keer: eerst door Hans Chris- tiaans en na een half uur via een ver schot van Erwin Albert. Twee keer was ook het Zeeuwse team dicht bij een treffer geweest. Theo Hanny kwam bijvoorbeeld in een positie om te scoren na een combinatie met Paul van der Hooft. En even later kon Johnny Spaans een solo net niet afwerken. Tot dan toe had Jo de Waal zijn elftal min of meer in een ondergeschikte rol laten spelen. Het accent lag op een stugge verdediging, waarin John ny Spaans en VVilly de Jaeger in het centrum nog de beste indruk maak ten. Na de rust bleek vooral dat Nico Bouwman (als linker verdediger) uit de toon viel. De aanvaller van nature kwam tekort in zijn duels met Pa trick Stalmans en werd vaak langs alle kanten voorbij gelopen. Het had voor de hand gelegen dat Alex Dehul- sters die plaats in de loop van de wedstrijd had ingenomen. Maar Jo de Waal wisselde slechts één keer: hij bracht in de rust Gerard Schipper in het elftal voor Harrie Koster. Beveren liedp moeiteloos uit naar een voorsprong van 5-0 in de eerste fase na de pauze. Erwin Albert scoorde uit een solo en Patrick Stalmans onder streepte zijn klasse met een schitte rende halve omhaal. Het was aan Johnny Jasperse te danken dat de score nog niet veel hoger was opgelo pen. De Arnemuidenaar mocht zich uitleven in een paar verbluffende red dingen en toonde zich vooral in man- tegen-man situaties zeer bekwaam. Het Zeeuwse team had aanvallend nog niet veel laten zien, maar sloeg in het laatste kwartier twee keer toe. Paul van der Hooft nam de mooiste goal voor zijn rekening. De blonde spits rondde een voorzet van Theo Hanny koppend af. Vijf minuten later werd Frans Schaap gevloerd en be nutte Paul van Kouteren de toege kende strafschop. Nog net voor tijd kon Stalmans de eindcijfers vastleg gen: 6-2. Zeeuws elftal Beveren 2-6: 3e min. Pa trick Stalmans 0-1, 25e min. Hans Chris- tiaans 0-2, 30e min. Erwin albert 0-3, 63e min. Erwin Albert 0-4, 68e min. Patrick Stalmans 0-5, 77e Paul van der Hooft 4-5, 82e min. Paul van Kouteren 2-5, 87e min. Patrick Stalmans 2-6. Scheidsrechter Gerard de Schepper: gele kaart Frans Schaap: toeschouwers 480. Veel tumult rond sprint in Giro VITTORIO VENETO (ANP/AFP/Reu- ter) - Italiaanser kon het dinsdag niet in de Ronde van Italié. Aan de finish van de vijfde etappe ontstond weer eens tumult over het al dan niet onreglementaire gedrag van de win naar. De Italiaan Roberto Pagnin, door zijn als tweede geëindigde land genoot Emanuele Bombini beschul digd, zou in de eindspurt van de rechte lijn zijn afgeweken. Na het zien van de videobeelden en een hevige communicatiestoornis met de renners en hun ploegleiders bleek de wedstrijdleiding gevoelig voor de klacht van Bombini, die als winnaar werd aangewezen. Pagnin verhuisde naar de tweede plaats. In de 68ste editie van de Giro, traditioneel gekenmerkt door onover zichtelijke slotsprinten, was Pagnin na Zadrobilek en Phinney de derde coureur die werd gedeklasseerd. Pag- nins ploegleider Mario Cal werd woest toen hij het besluit van de jury ver nam: „Ik trek mijn formatie onmid dellijk terug". In het algemeen klassement veran derde weinig. Roberto Visentini bleef leider en Johan van der Velde behield op de dertiende plaats zijn achter stand van ruim drie minuten. Beste Nederlander van de dag was Frits Pirard, die elfde werd. De uitslag van de vijfde etappe van de Ronde van Italië is: 1 Emanuele Bombini (Ita) 225 kilometer in 5 uur, 54 minuten en 40 seconden (gemiddelde snelheid 38,063 km/per uur) met bonificatie 5.54,20; 2. Ro berto Pagnin (Ita) 5.54,40 met bonificatie 5.54.25; 3. Marino Amadori (Ita) 5.54,42 met bonificatie 5.54,32; 4. Urs Freuler (Zwi) 5.54,46 met bonificatie 5.54,41; 5. Frank Hoste (Bel) 5.54,46; 6. Gilbert Glaus (Zwi); 7. Silvestro Milani (Ita); 8. Stefan Mutter (Zwi); 9. Jesper Worre (Den); 10. Davis Phinney (Vst); 11. Frits Pirard (Ned); 19. Peter Pieters (Ned); 150. Johan van der Velde (Ned); 154. Jacques van der Meer (Ned); 167. Wies van Dongen (Ned); 171. Gerrie Knetemann (Ned), allen de zelfde tiid als Hoste. Het algemeen klassement is: 1. Roberto Visentini (Ita) 24.35,06; 2. Bernard Hinault (Fra) op 48 seconden; 3. Marino Lejarreta (Spa) op 1.36; 4. Mutter op 1.45; 5. Frances co Moser (Ita) op 1.51; 6. Hubert Seiz (Zwi) op 2.24; 7. Greg Lemond (Vst) op 2.29; 8. Silvano Contini (Ita) op 2.48; 9. Giambattis- ta Baronchelli (Ita) op 2.54; 10. Harald Maier (Oos) op 3.09; 13. Van der Velde op 3.32; 87. Pirard op 19.40; 120. Van Meer op 29.35; 130. Van Dongen op 34.11; 169. Knete mann op 41.37; 175. Pieters op 50.13. Adrie van der Poel heeft dinsdag een wegwedstrijd met start en finish in het Belgische plaatsje Binche gewon nen. Hij legde de 206 kilometer af in 5 uur 11 minuten. Van der Poel had op de streep een voorsprong van twaalf seconden op William Tackaert. Johan Lammerts werd vierde, Jacq. Hane- graaf vijfde. De Poolse leider in het algemeen klassement van de Vredeskoers, Lech Piasecki, heeft dinsdag zijn vierde overwinning behaald. Piasecki zege vierde in de elfde etappe, een tijdrit over 35 kilometer in Neubranden- burg. Hij had een tijd nodig van 46 minuten en 24 seconden. De Sovjet rus Viktor Klimov werd op vijftien seconden tweede. DEN HAAG (ANP) - Lotto 20 van het afgelopen weekeinde heeft geen win naar van de eerste prijs opgeleverd. De drie winnaars van de tweede prijs krijgen elk een ton bruto in handen. Voor de eerste prijs van toto 20 komt één deelnemer in aanmerking, die bruto ruim 25.000 gulden krijgt. Uitslag Lotto 20: le prijs: geen winnaar; 2e prijs: 3 winnaars, die elk bruto 100.000,-- ontvangen; 3e prijs: 129 winnaars, die elk bruto 1.895,60 ontvangen; 4e prijs: 4.630 winnaars, die elk 52,80 ontvangen; 5e prijs: 69.921 winnaars, die elk 5,- ontvangen Uitslag cijferspel 20: Voor de meer dan 2.000 winnaars van dit cijferspel bedraagt het totaal aan prijzen 59.440,--. Uitslag toto 20: le prijs: 1 winnaar, die bruto 25.662,10 ontvangt; 2e prijs: 66 win naars, die elk 259,20 ontvangen; 3e prijs: 846 winnaars, die elk 50,50 ontvangen; AXEL Rick Wauters (Axel) en John Moes (Corn Boys) spelen het volgend seizoen voor de zaterdag tweede klas- ser AZW. Rick Wauters is een mid denvelder, terwijl John Moes de afge lopen competitie vrije verdediger speelde bij Corn Boys. De uitslag van de elfde etappe is: 1. Lech Piasecki (Pol) de 35 km tijdrit in 46 minuten en 24 seconden; 2, Viktor Klimov (Sov) op VI7* j. T» 15 seconden; 3. Vasili Sjdanov (Sov) op 29 W lUSt nHVPril seconden; 4. Uwe Ampler (DDR) op 31 J seconden; 5. Milan Jurco (Tsj) op 44 secon den. 37. Talen op 3,45; 83. Simons op 8.11; 103. Van der Poel op 7.46; 104. Kolkhuis- Tanke op 7,47. Klassement: 1. Piasecki 36 uur, 46 minuten en 21 seconden; 2. Mierzejewski op 1,34; 3. Ampler op 1,47; 4. Falk Boden (DDR) op 2,16; 5. Jiri Skoda (Tsj) op 2,24; 33. Talen op 13,29; 35. Simons op 15,29; 42. Van der Poel op 29,30; 44. Kolkhuis-Tanke op 33,54. KARLSRUHE (SID) - Het achtste landskampioenschap lonkt voor Bayern München. Dinsdagavond won de ranglijstaanvoerder van de Bun- desliga de uitwedstrijd tegen Karls- ruher SC, de nummer voorlaatst op de competitieladder, met 4-0. KSC degradeerde door dat resultaat voor de vierde keer naar de tweede Bundesliga.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 17