Oprichting Stichting Lokale Omroep Tholen V ogelwerkgroep Tholen gaat uilen bestuderen 4elfde dag klaar igsö»' alleen bij foto verschoore Alsof zuinige kilometers niet sportief kunnen zij WISSEL BEVELANDEH PZC/ streek KANTONRECHTER LEGT BOETE OP MAANDAG MANIFESTATIE INVENTARISATIE VAN AANTALLEN Voor Moeder. Optreden Mai Tai in disco Goes OPTIEK°'JONGE X Mercedes-Benz 190/19ÖE/190D 14 Bijeenkomsten Goese ouderenbonden Schietingen Collecte Klaverjascompetitie Nieuw gebouw tennisclub Muziek-instuif Gedeputeerde Maris opent nieuwe schaapskooi Plattelandsvrouwen en CBTB op excursie Demonstratie Kunstzinnige vorming school 's-Gravenpolder KBO Goes op reis Klaverjascompetitie Belangstelling in Wemeldinge ta-.na \öaö] [aëM\ Grote Markt 7, Goes, 01100-161591 Opzienbarend nieuws vooralle brildragers* van Nederland m opticien optometrist o.v. contactlensspecialist A.N.V.C. De prestaties van de Mercedes-Benz 190/190E komen op hun voordeligst naar voren door ze te relateren aan het zeer gunstige brandstofverbruik. De 190/190E verbruikt gemiddeld zo'n 2 liter brandstof minderperlOO km dan vergelijkbare andere automobielen bij gelijkwaardige prestaties. De lage autokosten worden bevestigd doordelage lease-tarieven per maand (exel. BTW en brandstof). Cijfers waarmee de sportieve automobilist ook in eeonomisch opzicht tevreden kan zijn, lijkt ons. U bent welkom vooreen proefrit. \utomobielbedrijf\an Oeveren B.V. Mbert Plesmanweg2,4462 GC Goes. Telefoon: 01I00-12730. tiitomobielbed rijf van Oeveren lissingen B.V. Merenriiisweg25,4382 \C lissingen. Telefoon: 0H84-I835I. VRIJDAG 10 MEI 1985 'Loeiharde' autoradio hield weekenddiensten half Zierikzee uit de slaap ZIERIKZEE „Dat kun je wel zeggen: een toeterharde autoradio. Maar niet alleen de radio was 'toeter'. Want meneer hier sliep er zelf mooi doorheen, terwijl de halve binnenstad van Zierikzee er wakker van lag. Je reinste burengerucht dus". De van Goeree-Overflakkee afkomsti ge 'meneer', W. J. S. kreeg een en ander donderdag te horen van de officier van justitie mr Th. W. Stein, tijdens de zitting van de kantonrech ter in Zierikzee. De officier schetste GOES - De drie samenwerkende ou derenbonden in Goes houden woens dag 15 mei voor de laatste keer in het seizoen, een voorlichtingsbijeen komst in de Legerdiek te Goes. De aanvang is om 9.30 uur. Als gastspre ker is de heer Hooijer aanwezig. Hij zal in zijn betoog inzicht trachten te geven in de relatie ziekenhuis-maat schappelijk werk. Met name de vraag over de nazorg van de oudere en alleenstaande patiënten die het zie kenhuis verlaten en de terugkeer naar de thuissituatie komt hierbij aan de orde. ELLEWOUTSDIJK De handboog vereniging 'Ons Genoegen' uit Oude- lande hield een schieting op de staan de wippen in Ellewoutsdijk. Er waren 53 deelnemers. Uitslag eerste wip: eerste hoofdvogel: C. van 't Westeinde, Soranus, Heinkenszand; tweede hoofdvogel: M. C. Verdonk. Concor dia, 's-Heerenhoek; eerste zijvogel: J. Re- mijnse, Zorgvlied, Ellewoutsdijk; tweede zijvogel: M. C. Verdonk. Concordia; derde zijvogel: J. Platschorre, Zorgvlied; eerste kal: H. Moison, VIOS, 's-Heerenhoek; twee de kal: N. van der Dries, Eensgezindheid, 's-Heerenhoek; derde kal: H. Moison, VIOS. Uitslag tweede wip: hoofdvogel: A. Voet, Soranus; eerste zij vogel: J. de Koeyer, Diana, Yerseke; tweede en derde zijvogel: A. Voet, Soranus; vierde zfjvogel: M. J. Verdonk, Doel naar Hoger, Wolphaartsdijk; eerste kal: R. de Meester, Sint Andries, Wemeldinge; tweede kal: mevrouw J. de Jonge, ADLM, Kwadendamme; derde kal: Job Koens, Victoria, Kwadendamme; vier de kal: C. Stouthamer, Edele Handboog, Oudelande. HEINKENSZAND Schuttersver eniging Soranus in Heinkenszand hield een schieting, waar 51 schutters aan mee deden. Uitslag eerste wip: eerste hoofdvogel: Jos Goese, Eenheid; tweede hoofdvogel: Jan van der Dries, Eenheid; eerste zijvogel: H. Koens, Spes Nostra; 4e zijvogel: M. C. Verdonk, Concordia; eerste bovenkal: Mar tin Verdonk, DNH; tweede bovenkal: M. J. Verdonk, DNH; derde bovenkal: Jan van der Dries, Eenheid; meeste kleine vogels (7): M. C. Verdonk, Condordia Uitslag tweede wip: eerste hoofdvogel: Ja nus van der Dries; eerste zijvogel: H. van der Dries, Eenheid; tweede zijvogel: J. Doene, Victoria; eerste bovenkal: C. Stou thamer, Edele Handboog; tweede boven kal: W. van Peenen, Soranus; derde boven kal: C. de Jonge, Soranus II; meeste kleine vogels (8): A. Voet, Soranus. WEMELDINGE - De collecte voor het Nationaal Fonds Sport Gehandicap ten heeft in Wemeldinge 1212,70 opgebracht. WEMELDINGE - De klaverjasvereni- ging 'klavertje 4' uit Wemeldinge heeft de vierde periode van de in september 1984 begonnen competitie erop zitten. Deze periode werd gewon nen door J. de Heer, R. Elzinga en C. Klop, respectievelijk met een eerste, tweede en derde plaats. De uitslag van de algehele competitie 1984-1985 is als volgt: 1. J. de Heer, 2. C. Klop, 3. W. Karstens YERSEKE - Burgemeester H. Boer van Reimerswaal opent zaterdag 18 mei het clubgebouw van de tennisver eniging Yerseke. De aanvang is om 16 uur. Aansluitend wordt van 16.30 tot 18 uur een receptie gegeven in het nieuwe onderkomen. GOES - Prima Donna, de groep voor lesbische vrouwen in Zeeland, houdt zondag 19 mei een muziek-instuif. Alle vrouwen die een instrument bespelen, wordt verzocht dit mee te nemen. Het is de bedoeling dat er zal worden geimproviseerd. Ook staat er een op treden van een duo op het program ma. De bijeenkomst, die om 15.00 uur begint, wordt gehouden in het vrou wencentrum Jet aan de Zusterstraat in Goes. SAEFTINGHE - De gedeputeerde van de provincie Zeeland, mevrouw E. Maris-Koster, opent woensdag 29 mei om 15 uur de nieuwe schaapskooi van de herdersfamilie Cleiren op Noord- Seaftinghe. Met het gereedkomen van de kooi is het beweidingsproject Saef- tinghe - begonnen in 1982 - van de stichting Het Zeeuwse Landschap voor een deel voltooid. Het openings programma in Saeftinghe begint om 14 uur met een wandeling naar een van de nieuw gebouwde bruggen in het gebied. WILHELMINADORP - De agrarische commissie van de Christelijke Boe ren- en Tuindersbond en de christelij ke plattelandsvrouwenbond in Zee land verzorgt dinsdag 4 juni een ex cursie naar het proefstation voor de fruitteelt in Wilhelminadorp. De deel nemers krijgen een rondleiding door het proefstation en deskundigen ge ven nader uitleg bij de verschillende proefopstellingen, 's Middags vertrekt het gezelschap naar de familie Sandee in Kamperland alwaar zij kennis ma ken met de teeltwijze van diverse groenten. De aanvang van de excursie is om 9.15, vanaf het parkeerterrein var het nieuwe Motel Goes in Goes. dat toen de politie vorig jaar in het holst van de nacht bij de 'toeterradio' arriveerde in veel slaapkamers in de omgeving volop licht brandde. S. had zijn auto op het parkeerterrein Nieu we Boogerdstraat gezet. Hij was er in gaan zitten, na cafébezoek, en in slaap gevallen terwijl de radio op volle toeren doorspeelde. De politie kreeg diverse telefoontjes die nacht, waarna de stoorzender het zwijgen werd opge legd. „Het gaat toch werkelijk niet aan midden in de nacht zo'n verschrikke lijk lawaai te maken", zo sloot de kantonrechter mr W. F. van Solinge zich aan bij de woorden van de offi cier, die het als een 'prestatie' aan merkte dat S. zelf in diepe slaap was, zoals de politie constateerde. Mr Stein meende dat er duidelijk van burenge rucht sprake was en eiste een boete van 75,-. De kantonrechter maakte er 50,- van. Mr Van Solinge legde P. C. B. uit Burgh-Haamstede, overeenkomstig de eis van de officier, een boete op van 750,-, waarvan de helft voorwaarde lijk met een proeftijd van twee jaar, wegens het zonder vergunning verhu ren van een sportvisboot. De vereiste papieren zijn B. inmiddels toegezegd, verklaarde hij. De eigenaar van de sportvisboot voer de verzachtende omstandigheden aan, onder meer hoge kosten om zijn vaartuig aan de eisen van de scheep vaartinspectie aan te passen, en daar- THOLEN Maandag vindt vanaf 20.00 uur de eerste manifestatie plaats van de Stichting Lokale Om roep Tholen (SLOTH) in de Haestinge in Sint-Maartensdijk. Doel van deze avond is het geven van informatie en het vormen van een stichtingsraad voor de lokale omroep. Deze stichtingsraad vormt het be stuur van de omroep en stelt het beleid vast. De samenstelling moet representatief zijn voor de gemeente Tholen. De lokale omroep is voor de bevolking, door de bevolking. Daar om verzond de SLOTH onlangs 350 brieven aan verenigingen in alle kern en op het eiland met het verzoek 13 mei afgevaardigden naar de Haestin ge te zenden. Zesentwintig verenigin gen reageerden positief, vele beant woordden het verzoek met misschien, één vereniging weigerde medewer king. Zeven mensen gaven zich defini tief op voor de stichtingsraad. Deze raad is bij een lokale omroep noodza kelijk voor het verkrijgen van een zendmachtiging. De bedoeling van de SLOTH is door middel van radiokabel en/of tv-uitzen- ding een vorm van communicatie te scheppen waardoor de samenleving wordt verbeterd. Hierbij denkt de initiatiefgroep SLOTH aan het door geven van problemen van de inwo ners, lokaal nieuws, (eventueel cala miteiten), actualiteiten in de gemeen teraad en verder nieuws inzake sport, cultuur, educatie en godsdienst. Men hoopt toestemming te krijgen voor etherradio, de apparatuur hiervoor staat al ter beschikking. De eigen eilandelijke omroep wordt dan buiten regionaal ook provinciaal van belang omdat ontvangst dan mogelijk is tot de lijn Doel-Middelburg. Op de bijeenkomst maandag zal een vertegenwoordiger van de OLON (de landelijke organisatie voor lokale omroepen) een toelichting geven. Een vertegenwoordiger van de lokale om roep Dinteloord vertelt over zijn er varingen. Om een indruk te geven van de toekomstige mogelijkheden van de SLOTH wordt een videoband van 43 minuten getoond, waarop on der meer een gesprek staat met bur gemeester Baerends van Tholen, die meedeelt 'door lokale omroep beter begrip voor elkaar en betere verhou dingen te verwachten'. Tijdens de pauze kan men schriftelijk vragen indienen, die na de pauze door een panel worden beantwoord. Aan het slot van de avond wordt de SLOTH opgericht en de stichtings raad gevormd. Zaterdag attendeert een geluidswa gen de inwoners van Tholen nog op de manifestatie in de Haestinge. naast de gevolgen van een niet gering persoonlijk ongeval. B. wond zich er nogal over op dat mr Van Solinge geen gehoor gaf aan zijn argumenten. De kantonrechter zei daar overigens wel enig begrip voor te kunnen op brengen, maar meende dat het niet eerlijk tegenover andere exploitanten van visboten zou zijn om het B. overkomen ongeluk 'mee te tellen'. En het kostenaspect rekende mr Van Solinge tot wat hij noemde het risico van de ondernemer. B. verliet de zittingszaal onder protest. „Ik ga nog liever zitten dan te betalen". H. van de V. uit Bruinisse had even eens gehandeld 'zonder vergunning', dat wil zeggen pilsjes getapt in de kantine van de jeugdherberg van het vissersdorp. Zijn horeca-bevoegdheid is inmiddels geregeld. Uitspraak: een boete van 155,- conform de eis. Tijdens de druk beklante strafzitting van de Zierikzeese kantonrechter werden ook achterstallige verkeers zaken afgehandeld. Daarbij deed zich een door officier mr Stein als 'klas siek' aangemerkt ongeval voor; geen voorrang verlenen bij linksaf slaan. Zo handelde de automobilist G. V. uit Amsterdam op de kruising Juliana- straat-Oprit Sas te Zierikzee ten aan zien van een in dezelfde richting rijdende passerende bromfiets, die op zijn auto botste. Mr van Solinge vereffende de overtreding met een boete gelijk aan de eis: 150,-. W. P. H. uit Ridderkerk had vorige zomer in Renesse een nachtje slapend in zijn auto doorgebracht, naar hij zei omdat de achterverlichting en rem lichten van zijn 'oude kever, een pronkwagentje' defect waren. En hij had met name de 'voorrijkosten' van de ANWB-Wegenwacht willen uitspa ren, maar daarbij dan wel de kam- peerverordening Westerschouwen buiten beschouwing gelaten. Mr Stein eiste een boete van 60,-. De kanton rechter volstond H. schuldig te ver klaren zonder strafoplegging. Maar hij benadrukte de noodzaak van de ge meentelijke bepalingen. „Want zon der kampeerverordening wordt het een bende". 'S-GRAVENPOLDER In de ont moetingsruimte van de lagere school 'Andendiek' in 's-Gravenpolder is momenteel een tentoonstelling 'Dit is ook landschap' te zien. De tentoon stelling maakt deel uit van een serie exposities van de werkgroep van het Zeeuws Steunpunt voor Kunstzinni ge Vorming en omvatten origineel werk van kunstenaars. Aan de hand van lesbrieven wordt met en naar aanleiding van de ten toonstelling door kinderen uit de klas sen 4-6 gewerkt. THOLEN De vogelwerkgroep Tho len wil in de komende maanden in kaart brengen waar en in welke aantallen uilen voorkomen op het eiland. Het onderzoek van de vogel liefhebbers, die deel uitmaken van de natuurvereniging Tholen, richt zich met name op kerk- en ransuilen. Als de inventarisatie is afgesloten ligt het in de bedoeling van de werkgroep om nog voor het volgende broedsei- zoen nestkasten uit te zetten in de buurt van plaatsen waar de dieren zijn gesignaleerd. Volgens voorzitter Piet Stols uit Tho len is het najaar de meest geschikte periode om de kasten op te hangen. Hij voegt daaraan toe dat het in eerste instantie om een beperkt aantal zal gaan. „We willen eerst eens kijken hoe het loopt en wat ervaring opdoen", aldus Stols. De vogelwerkgroep rekent vooral op de medewerking van boeren en jacht opzieners, maar ook andere mensen die verblijfplaatsen kennen van rans- of kerkuilen zijn van harte welkom, zegt Stols. Met het plaatsen van nest kasten hopen de natuurliefhebbers dat het aantal uilen op het eiland Tholen zich zal uitbreiden. Deze me thode is, vertelt Stols, elders in het land al verschillende malen succesvol gebleken doordat de broedresultaten beter worden. Het bestand aan ker kuilen is de laatste jaren sterk achter uit gegaan, met name na de strenge winter van 1963. Voor die tijd waren er naar schatting 3000 broedparen in Nederland, terwijl dat er nu nog maar tussen de 300 en 600 zijn. Stols laat verder weten dat het aantal broedplaatsen voor de kerkuil af neemt. Favoriete plekjes als gaten in GOES De Katholieke Bond van Ouderen, afdeling Goes, maakt don derdag 30 mei het jaarlijkse uitstapje. Het reisje voert ditmaal via de Zee- landbrug en restaurant Rrtstburcht naar Rotterdam. Verder staat een rondvaart vanuit Warmond over de Kagerplassen op het programma. Er wordt om 08.00 uur vertrokken vanaf de katholieke kerk in Goes. schuren of kerktorens worden dicht- gestopt en holle bomen in parken en dergelijke vallen ten prooi aan de opruimingsdrift van beheerders. Ook de omgeving waar de roofvogel zijn voedsel vindt, verdwijnt meer en meer. Door ruilverkavelingen komen er namelijk steeds minder bosjes en houtwallen in het landschap voor. En juist daar jaagt de kerkuil bij voor keur op zijn prooi, muizen en soms ratten. Voorts wijst Stols op de scha delijke gevolgen van het gebruik van landbouwgif voor de dieren. Ransuilen komen tamelijk algemeen voor in Nederland. Alleen in Zeeland zijn er niet veel geschikte broedmoge- lijkheden voor deze roofvogel omdat die daarvoor oude kraaienesten prefe reert. En in deze provincie broeden maar weinig kraaien, vertelt Stols. Voor de ransuil is een nestkast een soort noodoplossing. „Daar gaat deze vogel alleen in als hij niets anders kan vinden", aldus Stols. De Vogelwerkgroep Tholen, die sinds anderhalf jaar actief is en op dit moment tien leden telt, hoopt met het project tevens wat meer belang stelling te kweken voor de natuur op het eiland. Voorzitter Stols; „Het is vreemd. Je zit er hier eigenlijk mid- WEMELDINGE - De klaverjasvereni- ging 'klavertje 4' uit Wemeldinge heeft de vierde periode van de in september 1984 begonnen competitie erop zitten. Deze periode werd gewon nen door J. de Heer, R. Elzinga en C. Klop, respectievelijk met een eerste, tweede en derde plaats. De uitslag van de algehele competitie 1984-1985 is als volgt: 1. J. de Heer, 2. C. Klop, 3. W. Karstens Exclusieve meubelen - verlichting Vierstraat 17, Yerseke 01131-2901. DE BEVELANDEN Centraal Alarmnummer 01100-14444 11 en 12 mei 1985 Artsen: Goes: v.a. vrijdag 19.00 uur tot zondag 23.00 uur: D. P. W. Keizer, Frans den Hollanderlaan 29, tel. 16405. Spreekuur voor spoedgevallen 10.00- 10.30 en 17.00-17.30 uur. Heinkenszand, 's-Heer-Arendskerke, Nieuwdorp, Wolphaartsdijk: de prak tijk van G. A. C. Aarnoutse, D. P. van Driel en A. P. v. d. Vlugt wordt waargenomen door J. J. Harten, Cla ra's Pad 12, Heinkenszand, tel. 01106-' 1234. Boodschappen zo mogelijk tussen 9.00-10.00 uur. Heinkenszand e.o.: v.a. vr. 17.30 uur tot ma. 8.30 uur: praktijk C. T. Mier- mans en J. A. Fortrie. Dienst J. A. Fortrie, Clara's Pad 31, Heinkens zand, tel. 01106-3074. Hansweert, Kruiningen, Yerseke: v.a. vr. 19.00 uur tot zo. 22.00 uur: A. Plaisier, B. Vogelaarstr. 2a, Kruinin gen, tel. 01130-1566. Spreekuur voor spoedgevallen 11.00- 11.15 uur en 17.00-17.15 uur. Bood schappen zo mogelijk voor 10.00 uur. Krabbendijke, Waarde en Rilland- Bath: v.a. vr. 19.00 uur tot zo. 22.00 uur: J. D. Barendregt, Krabbendijke, tel. 01134-1544. Spreekuur voor spoedgevallen 11.00- 11.15 uur en 17.00-17.15 uur. Bood schappen zo mogelijk voor 10.00 uur. Driewegen, Borssele, Hoedekensker- ke, 's-Gravenpolder, Ovezande, 's- Heerenhoek: de praktijk van J. Gel dof, E. Th. Klapwijk, A. Korstanje, S. E. J. Wöstemann en H. H. M. Zwartelé wordt waargenomen door J. M. A. Kole, Kerkstr. 38, Hoedekenskerke, tel. 01193-262. Kloetinge, Kapelle, Wemeldinge: v.a. zat. 8.00 uur wordt de praktijk van H. J. Entink, M. R. Riemeijer en D. Vreeswijk waargenomen door J. K. J. Eckhardt, Wemeldinge, tel. 01192- 1438. Spreekuur voor spoedgevallen 11.00- 11.15 uur en 17.00-17.15 uur. Noord-Beveland: de praktijk van B. J. H. Hasken wordt waargenomen door J. A. van Arkel, Wissenkerke, tel. 01107-1318. Spreekuur voor spoedgevallen 11.00- 11.30 uur. De praktijk van J. A. Kersseboom wordt waargenomen door W. J. Klein Wassink, Colijnsplaat, tel. 01199-304. Spreekuur voor spoedgevallen 11.00- 11.30 uur. Chirurgendienst: Dr. C. M. Dijkhuis, tel. 01194-635. Tandartsdiensten: Spreekuren zat.- en zondagmorgen. 10.00-11.00 uur: R. F. Smit, Turfkade 3, Goes, tel. 01100-13942. Apotheek: De Zeeuwsche Apotheek, Gr. Markt 10, tel. 01100-15255. Geopend voor spoedgevallen za. 8.30- 17.30 uur en zo. 10.00-11.30 uur en 16.00-18.00 uur. Ziekenauto's: Centr. Post Ambulance Vervoer, tel. 01100-14444. Dierenartsen: Goes, Ovezande, Kruiningen: A. Mos selman, Hogenakker 8, Kruiningen, tel. 01130-1233. Visites zo mogelijk aanvragen voor 9.00 uur. Goes, Heinkenszand, Noord-Beve land: Dr. M. P. C. Karelse, 's-H. H.Kinderendijk 118, Goes, tel. 01100- 20656. Visites zo mogelijk aanvragen voor 9.00 uur. Yerseke en omg.: (kleine huisdieren); Mevrouw L. Huiskes-Cornelisse, Mo lenlaan 24, Yerseke, tel. 01131-2756. Wijkverpleging: Goes, Wilhelminadorp, Kloetinge, Kattendijke: Voor de bereikbaarheid van de weekend- en avonddienst krijgt u informatie via het antwoord apparaat op tel.no. 01100-12456. Borssele, Nieuwdorp, Lewedorp, 's- Heerenhoek, Heinkenszand, Nisse, Ellewoutsdijk, Driewegen, Baarland, Oudelande, Kwadendamme, Hoede kenskerke, Ovezande, 's-Heer Arendskerke, 's-Heer Hendrikskinde ren, 's-Gravenpolder en 's-Heer Abts- kerke: Voor de bereikbaarheid van de weekend- en avonddienst krijgt u in formatie via het antwoordapparaat op tel.nr. 01106-1615. Zuid-Beveland-Oost: Voor de bereik baarheid van de weekend- en avond dienst krijgt u informatie via het antwoordapparaat op telef.nr. 01130- 1545. Noord-Beveland en Wolphaartsdijk: Voor de bereikbaarheid van de week end- en avonddienst krijgt u informa tie via het antwoordapparaat op tel- .no. 01108-1378. GOES Het damestrio Mai Tai t Amsterdam treedt vanavond, vri dag, op in de Goese discotheek Torro'. De zangeressen Caroline, Jfl ty en Milfred hebben onlangs hJ eerste lp gemaakt, maar desondan) kan Mai Tai nu al bogen op tJ succesvolle singles. Was de tweej sigle 'Am I losing you forever' alt bescheiden hit, het nummer 'Histoi] lijkt zo mogelijk nog hoger in hitparade terecht te komen. Onder leiding van producers, arra] geurs Eric van Tijn en Jochem sma heeft Mai Tai een stijl ontwikkel die sterk doet denken aan het wej van de Amerikaanse funk/discogrc- Chic, maar mede door het opmerkej ke stemgeluid van de drie AmsJ damse dames is er toch een herka baar 'eigen' geluid ontstaan. Tijde] het optreden in Goes voor zot] bekend een 'première' voor Zeeland] zal de achtergrondmuziek van i luidsbanden afkomstig zijn. Aanvj 21.00 uur. Burgerlijke stand BORSELE Geboren: Tjallina J. dv S. J. Did manse en H. J. Haringman; Cornel D. zv C. A. Walhout en M. A. J. KuzJ Anna C. dv A. J. Kaper en E J Rheenen; Judy, dv J. C. Molhoek en] M. Peters; Catharina E. M. dv M l Nagelkerke en C. E. van den Dn] Hilde, dv J. F. J. Franse en L. Nijp] Eline J. dv L. G. M. M. Eisten en Dl Jong; Job, zv J. H. A. Vermin en Al M. Remijn; Margaretha M. dv M.J van de Plasse en M. C. J. Nagelkeif Adriaan H. zv G. van den Bosse e E. van Gurp; Johanna H. dv J. en C. van der Linden; Stefan, zvl Dijkema en C. L. van der Kloon Jacob J. zv H. W. Harders en G.| Vries; Remco B. J. zv B. J. N. RijkJ A. M. Martens; Roel zv P. J. van] Bergen en M. J. P. den Haan; Robbl zv L. T. B. de Cooker en Ml Wiskerke; Walter H. G. zv P. H.j Rossum en G. C. M. Biskop; Albel ne, dv A. A. de Jonge en J. D. van| Velde. Getrouwd: E. P. Steijvers en 8.1 Kok; P. A. J. van Leeuwen en J.jl Vermeulen; A. Lokerse en P. M.I Kraker; C. Poelman en H. van SI ben; M. J. Kot en J. M. Nijsse; A.j der Does en J. P. de Jonge. Overleden: J. Murre,' 91 jr. ev Ml Murre; J. Zeevaart, 66 jr.; A. de Jo] 95 jr.; A. C. Behage, 76 jr. ev c] Wirtz; P. Vermeulen, 26 jr.; C. Sc] penisse, 65 jr. ev M. S. Boeter] Timmerman, 84 jr. ev D. de Winte] Matthijsse, 74 jr. ev J. van Oosten W. Kok, 70 jr. wv E. C. P. Boers; j] Regt, 68 jr. ev C. Langebeke] Driedijk, 90 jr. wv P. Koens. denin en toch weten maar weinig mensen wat van de natuur af'. Hij voegt daar nog aan toe dat de werk groep, die zich verder onder meer bezighoudt met het bijvoederen van vogels in de winter en het inventari seren en tellen, best nog wat verster king zou kunnen gebruiken. Zeiss Gradal HS Eindelijk een optimaal multifocaal Zeiss Gradal HS voor beter zien en er brilleglas voor iedereen die de veertig beter uitzien op elke afstand en onder is gepasseerd en moeite heeft met de alle omstandigheden, kleine lettertjes. Onbeperkt gezichtsveld met Zeiss Gradal HS glazen Lange Vorststraat 401 Goes Tel. 01100-11272.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 24