Vangstbeperking brengt visserij in problemen Koninklijk zilver voor Adriaan Engels Driewegen MIL Storm treft veerdienst IL Vlissingen - Breskens r 1 Postzegelvereniging Terneuzen vierde jubileum met ruilbeurs Zonder zelfwerkzaamheid was brandweerkazerne Axel er niet amateurtoneel staat voorop ZEVIBEL- VOORZITTER VAN DEN BOS: varel alarmgroep VAREL ZEELAND BURGEMEESTER BIJ OPENING: JAARVERGADERING ZCA IN SINT-JANSTEEN: Koninginnedag in Hoofdplaat CJV Terneuzen houdt rommelmarkt TIJDENS AFSCHEIDSRECEPTIE BOOM OP BURGEMEESTERS WONING Onderscheiding filmvoorstellingen tentoonstellingen Sportieve oranjedag in Cadzand-Bad Zakloopwedstrijd in Kloosterzande MAANDAG 29 APRIL 1985 THOLEN De Zeeuwse visserij biedt op dit moment een allesbehalve rooskleurig beeld. Met name voor de kleine zeevisserij zijn, door het systeem van vangstbeperkingen en de strenge controle daarop, zeer moeilijke tijden aangebroken. Veel bedrijven zullen, als de huidige ontwikkelingen zich voortzetten, behoorlijk in de knel komen omdat het onzeker is of er voldoende gunstige resultaten kunnen worden behaald. Ook een aantal ondernemingen in de mosselsector heeft grote zorgen, vooral de bedrijven die afhankelijk zijn van de produktie van percelen in de Waddenzee. Dat zei de voorzitter van de Vereni ging tot bevordering der Zeeuwse Visserij belangen (Zevibel), J. van den Bos, zaterdag tijdens de jaarvergade ring in gemeenschapscentrum Meul- vliet in Tholen. Volgens Van den Bos wordt meer en meer duidelijk dat in de besluitvorming rondom de vangst beperkingen vooral overwegingen van politieke aard en niet biologische mo tieven een rol spelen. Hij stelde dat "de Zeeuwse vloot niet ten offer mag vallen aan het politieke bedrijf van de Europese Gemeenschap". De voorzitter van Zevibel noemde het absurd dat het ene land te kampen heeft met een te kleine vangsttoewij zing terwijl aan de andere kant be paalde EG-lidstaten hun quotum niet volvissen. Van den Bos liet de aanwe zigen verder weten geen al te hoge verwachtingen te hebben van de in voering van een groepscontingenten- regeling voor de visserij op tong en schol. Hij verklaarde dat Zevibel be reid is mee te werken aan zo'n geza menlijk beheer van de vangsttoewij zingen. „Maar gebleken is dat nog vele zaken een nadere uitwerking be hoeven. Op korte termijn is één en ander niet te verwezenlijken", aldus Van den Bos. Hij onderstreepte in dit verband het belang van solidariteit onder de bedrijfsgenoten. Van den Bos ging in zijn jaarrede ook in op het voor de mosselkwekers teleurstellend verlopen seizoen 1984- 1985. Door storm was de produktie van percelen in de Waddenzee ruim 60 procent lager dan vorig seizoen. Hierdoor moesten de handelaren mosselen importeren uit Duitsland en Denemarken. Dat bracht met zich mee dat kwekers die weinig mosse len konden aanvoeren, geen compen satie vonden in hogere prijzen, waar door een aantal bedrijven in rentabi- liteitsmoeilijkheden kwam. De voorzitter van Zevibel keerde zich dan ook tegen een ongebreidelde im port van mosselen. „Voor de continuï teit van de bedrijfstak heeft invoer positieve kanten, maar anderzijds moet er toch voor gewaakt worden dat deze import binnen aanvaardbare grenzen blijft", zei Van den Bos. Hij voegde daaraan toe dat voor een goede concurrentiepositie op de markten in Europa een stabieler pro- duktiepatroon nodig is. „En dit is vooral bereikbaar door de aanleg van dieper gelegen percelen op het Wad en meer percelen in Zeeland", betoogde Van den Bos. Het streven van Zevibel om dat zo snel mogelijk verwezenlijkt te krijgen stuit, aldus de voorzitter, telkens op allerlei bezwaren. Die hebben te ma ken met de kwaliteit van het water, de belangen van de garnalenvisserij, de natuurbelangen van de Waddenzee en met het planologische optreden van provincies en gemeenten. Hij waar schuwde dat door al te langdurig overleg de unieke positie van de Zeeuwse mossel wel eens verloren zou kunnen gaan. Van den Bos onderstreepte in dit verband het standpunt van Zevibel dat in de Grevelingen een proefveld aangelegd moet worden voor het kweken van halfwasmosselen. HOOFDPLAAT - De viering van ko ninginnedag begint dinsdag in Hoofd plaat om negen uur met het hijsen van de vlag. waarna de Hoofdplaatse muziekvereniging het Wilhelmus zal spelen. Een spelmorgen voor alle kleuters en lagere-schoolkinderen vangt om half tien aan. bij mooi weer op het sportveld en bij slecht weer in het dorpshuis. Tussen de middag kun nen de kinderen wafels blijven eten, gevolgd door een puzzeltochtje door het dorp. Om half twee begint in het dorpshuis een play-backmiddag. 's Avonds is er een optocht, onder muzi kale aanvoering van OBK, die vanai 19.00 uur door het dorp trekt en de dag wordt besloten met de vertoning van een film over Hoofdplaat door de heer J. Warringa. De voorstelling in het dorpshuis begint om 20.00 uur. Voor de dodenherdenking staat er in Hoofdplaat op zaterdag 4 mei een kranslegging bij de gedenkplaat voor de gevallen op het programma, om 20.00 uur. Zondag 5 mei treedt het theater Pinokkio uit Sas van Gent op voor de kinderen in Hoofdplaat. TERNEUZEN De afdeling Terneu zen van het Christelijke Jongeren Verbond houdt op koninginnedag de jaarlijkse rommelmarkt op de Markt in Terneuzen. In de kraam, herken baar aan de CJV-vlag worden oude serviezen, koperwerk, boeken en huis houdelijke artikelen te koop aangebo den. Advertentie DRIEWEGEN Adriaan Engelse voelde zich zaterdagmiddag de ko ning te rijk. 'Z'n dorpje' was voor hem uitgelopen en zette hem in café Lippens in Driewegen bij Biervliet nadrukkelijk in het zonnetje. Burge meester C. Ockeloen van Terneuzen was ook van de partij. En hij speldde 'Arjaan', een bekende figuur in West- Zeeuwsch-Vlaanderen, een koninklij ke onderscheiding op. Engels kreeg de ere-medaille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau. Adriaan Engels was de 'lintjesregen' zaterdag twee dagen voor. Hij nam afscheid als trouw medewerker van drukkerij Elhape B.V. in IJzendijke (voorheen drukkerij Bevin), waar hij actief was als magazijnbediende. In 1951 ging hij daar aan de slag, de zeven jaar daarvoor werkte hij bij drukkerij Cadzandria in Breskens. Maar 'Arjaan' deed meer dan dat. jarenlang bezorgde hij de medicijnen voor twee apotheekhoudende huisartsen in IJzendijke bij de mede bewoners van zijn buurtschap. Loten verkopen voor verschillende vereni gingen deed hij ook. En met verve. Burgemeester Ockeloen somde al die prestaties op en stak Adriaan Engels, die in de vut gaat, een pluim op de hoed. Dat deden vele tientallen men sen hem. tijdens een drukbezochte receptie, na. ADVISEUR EN INSTALLATEUR voor inbraak meldsystemen 0 Organisatorische maatregelen 0 Bouwkundige beveiliging 0 Elektronische beveiliging 0 Luid-stil-technisch-alarm 0 Alarmcentrale, meldkamerservice 0 Terreinbeveiliging 0 C.C.T.V.-systemen 0 Brandmeldsystemen 0 24-uurservice Erkend Uneto \m£t Beveiligings Installateur Installatiebedrijf Wisse B.V. Verrijn Stuartweg 3 - Postbus 305 4460 AS Goes - Tel. 01100-27072 rnmmmmstm» V MIDDELBURG - De bootverbinding tussen Vlissingen en Breskens heeft zondagmiddag drie uur stilgelegen. Door de storm van zondag waren zowel de 'Juliana' als de 'Bernhard' tussen elf uur 's morgens en twee uur 's middags uit de vaart. Doordat deze stremming bijna onmiddellijk via de verkeersinformatie op de radio be kend werd gemaakt, was het aanbod aan auto's en passagiers bijzonder klein. Een woordvoerder van de Provinciale Stoomboot Diensten (PSD) in Vlissin gen zei de indruk te hebben dat velen het zekere voor het onzekere hebben genomen en van de verbinding Krui- ningen-Perkpolder gebruik hebben gemaakt. De PSD -het is bekend- moet tijdelijk noodgedwongen gebruik maken van oude, kleine schepen. Het Juliana- schip is dicht, en kan daarom tot en met windkracht negen worden inge zet. De 'Bernhard' daarentegen is open, en moet al bij windkracht zeven uit de vaart worden genomen. Tenge volge van de storm voer de 'Bernhard' de hele zondag niet; de 'Juliana' werd van zeven uur 's morgens tot elf uur 's morgens en 's middags vanaf vijf voor twee ingezet. In de tussenliggende periode stuwde de noorderstorm (ruim windkracht negen) het water zo hoog op, dat er ook voor de 'Juliana' geen doorkomen aan meer was. De PSD-woordvoerder deelde desge vraagd mee, dat de normale enkel- deks veerschepen pas bij windkracht twaalf worden stilgelegd. Een monumentale iep, die het door de storm had begeven, is in de nacht van zaterdag op zondag terechtgeko men op de woning van de burgemees ter van Veere, mevrouw G. M. van Montfrans-Hartman. Ook de naastge legen woning belandde voor een deel onder de kruin van de eeuwenoude boom. Beide huizen, aan de Kaai in het historische stadje, liepen slechts geringe schade op. De boom sneuvelde omstreeks twee uur 's nachts. Brandweercomman dant Piet Willeboordse riep de hulp in van zijn collega's uit Middelburg, om dat die over een ladderwagen beschik ken. Urenlang is de brandweer bezig geweest met het wegzagen van de takken. Het karwei kon pas helemaal worden geklaard toen het takelbedrijf Melis uit Gapinge de stam met een enorme kraan had verplaatst. In to taal waren vijf Middelburgse en drie Veerse brandweerlieden bij de opera tie betrokken. De boom was een aantal jaren geleden 'gerestaureerd' door een boomchi rurg. Deze 'opknapbeurt' heeft echter dus niet kunnen voorkomen dat de boom een voortijdig einde heeft ge kregen. Ruim honderd belangstellenden bezochten de ruilbeurs van de jubilerende postzegelvereniging Philatelicain Terneuzen. TERNEUZEN Burgemeester C. Oc keloen, verwoed filatelist, ontving zaterdagmiddag uit handen van voorzitter M. J. Nijssen van de afde ling Terneuzen van de internationale postzegelvereniging 'Philatelica' het 'velletje' kinderpostzegels dat in 1981 werd uitgegeven. Dat gebeurde in het Zuidlandtheater waar de afdeling haar vijfentwintigjarig bestaan met een ruilbeurs en een aansluitende receptie vierde. Daarbij waren onder andere bestuurs leden van zusterverenigingen uit heel Zeeland en Vlaanderen aanwezig. Ook hoofdbestuurslid Van Nuchteren van 'Philatelica-Nederland' kwam het Terneuzense bestuur met het jubi leum feliciteren. Er werd in het Zuid landtheater een hele dag lang druk geruild. Meer dan hohderd belangstel-) lenden bezochten de ruilbeurs. Voorzitter Nijssen van de Terneuzen se afdeling heeft besloten om in het jubileumjaar na zestien jaar de voor zittershamer neer te leggen. Van hem wordt afscheid genomen tijdens eenl ledenvergadering op 20 mei in de Terneuzense Opstandingskerk. Daar houdt de vereniging ook regelmatig ruilavonden. AXEL „Zelfwerkzaamheid", een woord dat als een rode draad liep door alle toespraken tijdens de offi ciële opening van de Axelse brand weerkazerne, nadat Axels burge meester A. Hack door het blussen van een brandende versperring de vele genodigden, waaronder Axels nog in leven zijnde oudste brandweervrij- williger de 85-jarige Jacob Lensen, vrije toegang verschafte tot dit hy permoderne ingerichte gebouw. „Dat we hier in dit aan alle eisen des tijds voldoende gebouw thans staan hebben we uitsluitend te danken aan de zelfwerkzaamheid van onze vrijwil lige brandweerkorpsleden. Toen deze hun teleurstelling uitten over de be slissing van de Axelse raad om een krediet te verschaffen voor de bouw van een brandweerkazerne zonder in- struktielokaal en ontmoetingsruimte, sloeg u de handen in elkaar en besloot u door zelfswerkzaamheid dit alles toch te verwezenlijken. Iets waar u ten volle in bent geslaagd en waar wij als gemeente-bestuur u erg dankbaar voor zijn", aldus de heer Hack. Axels eerste burger betyrok ook in zijn dankwoord de dames van de korpsle- Door een brandende versperring te blussen opende burgemeester Hack het nieuwe brandweeronderkomen. den voor de vele uren eenzaamheid doorgebracht tijdens de werkzaamhe den van echtgenoot of vriend ten behoeve het algemeen belang. Ook de aannemers betrok Hack in zijn dankwoord, in het bijzonder hoofdaannemer Ruddy Steel, zelf in hart en nieren brandweerman. „Zon der uw vakkundige medewerking zou de verwezenlijking van dit alles evenmin mogelijk zijn geweest, aldus Hack. Het was voor hem dan ook een groot genoegen, stelde hij. Steel als eerste in dit nieuwe onderkomen te mogen onderscheiden voor zijn 30- jarige trouwe dienst aan het Axelse Korps. De Axelse brandweerkommandant Cees de Pooter liet in zijn toespraak de tot standkoming van dit gebouw de reveu passeren. Hij verzocht mevrouw E. Hack-de Feijter als echtgenote van het hoofd van de Axelse brandweer de ontmoe tingsruimte in instructielokaal offi cieel te openen. Namens de regionale brandweer sprak regionaal comman dant A. Vesseur zijn bewondering uit voor het korps Axel. Namens de brandweerkorpsen uit de Axel kern en, Koewacht en Zuiddorpe bood commandant J. Roelandt de felicita ties aan en liet dit vergezeld gaan van een tinnen wandbord met inscriptie. Koewachts oud-brandweercomman dant E. Baert bood als blijk van waardering voor deze zelfwerkzaam heid het korps een barometer aan. Hierna maakten de genodigden ge bruik van de gelegenheid om het nieuwe onderkomen van de Axelse brandweer te bezichtigen. Iets waar de Axelse bevolking vandaag tijdens de 'open dag' de gelegenheid voor krijgt. Burgemeester C. Ockeloen van Terneuzen speldt Adriaan Engels uit Driewe gen het koninklijk zilver op. MIDDELBURG Molenwater, 9.30- 17 uur: Miniatuur Walcheren. BERGEN op zoom Roxy I, 20 uur: Body double, 16 jr.; Un unmarried woman, 16 jr.; Roxy II, 20 uur: First blood, 12 jr. Cinem'Actueel I, Cinem 'Actueel II, 20 uur: Beverly Hills Cop, a.l.; Cinem'Actueel III, 20 uur: Wild schut, 16 jr. GOES Grand, 20 uur: Commando. 12 jr. HULST De Koning van Engeland, 14.30 uur: Een klas vol schootkatjes, 18 jr.; 20 uur: Once upon a time in the west, 12 jr.; 20 uur: Lady Hawk, a.l.; 20 uur: Chud, 16 jr.; 20 uur: An officer and a gentleman, 12 jr. MIDDELBURG Meccano, 20.30 uur: Voro Nova. OOSTBURG Ledel, 20 uur: 'n Zuidelijk slippertje, 18 jr. TERNEUZEN Luxor, 20 uur: The killing fields, a.l.; 21.15 uur: Betrayal, 16 jr. VLISSINGEN Alhambra I, 20 uur; Beverly Hills Cop, a.l.; Alhambra II, 20 uur: Amadeus, a.l. AXEL Galerie Slijkdreef, 10-18 uur: tekeningen voor kinderen van Gitte Spee. DOMBURG Zeeuws Biologisch Mu seum, 10-17 uur: 'Fossiele schelpen zoeken... en vinden in Zeeland'. HEILLE Landbouwmuseum, 10-12 en 13-17 uur: oude landbouwwerktui gen. HULST Galerie Van Geyt, 9-18 uur: aquarellen van Ronny Ivens. KATS Galerie Zwaluwenhof, 14-18 uur: werken van Piet van 't Hageland KLOOSTERZANDE Gemeente huis, 8.30-17 uur: Fototentoonstelling. OOSTKAPELLE Molenweg 36, 10- 12 uur: Fossielen museum. TERNEUZEN Hal Stadhuis, 8.30-12 en 13-16.30 uur: lino's van Jan van Geem. VLISSINGEN Reptielenzoo 'Igua na', 14-17.30 uur: expositie levende reptielen, amfibieën en insekten. IJZENDIJKE Museum, 10-12 en 13.30-17 uur: 'Het waterschap over de grenzen heen'. HULPCENTRA Noord- en Midden-Zeeland Goes, tel. 01100-14444 (ook voor milieuklachten). Zeeuwsch-Vlaanderen Alarmnummer 01150-12200 (brandweer en ambulance). SOS Telefonische Hulpdienst Zeeland, tel. 01180-15551, dag en nacht bereikbaar. Chr. hulpdienst Zeeland voor mensen in nood, tel. 01180-36251, van 10.00-24.00 uur weekends van 20.00-24.00 uur. Stichting 'Blijf van m'n lijf Zeeland, tel. 01184-14645, dag en nacht bereikbaar. Stichting 'Vrouwen bellen vrouwen', tel 01100-32233. Kinder- 'en Jeugdtelefoon Zeeland, tel. 01180-38080, dag. van 16-20 uur. SINT-JANSTEEN Het amateur toneel in Zeeland zit behoorlijk in de lift. Steeds meer mensen willen zich op de podia op een verbaal creatieve manier uiten. Vanwege de toename van het aantal amateurtoneelspelers en -speelsters wordt in toenemende mate een beroep gedaan op het Zeeuws Centrum voor Amateurto neel (ZCA). Dit centrum verzorgt cursussen, bij- en herscholing en voorziet de inmiddels 75 bij het ZCA aangesloten verenigingen van infor matie en adviezen. Het beleid van het ZCA voor de toekomst moet er op gericht zijn om een kwaliteitsverbe tering van het amateurtoneel in de provincie te bewerkstelligen. Deze geluiden waren te horen op de jaarvergadering van het ZCA in het Sint-Jansteen. Meer dan 50 vertegen woordigers van de bij het ZCA aange sloten verenigingen waren zaterdag afgereisd naar het grensdorp om zich over de toekomst van het amateurto neel in Zeeland te beraden. De bijeen komst in het gemeenschapshuis 'De Warande' begon omstreeks half elf en duurde tot laat in de achtermiddag. Naast het doornemen van een aantal zaken van huishoudelijke aard wer den er twee vergaderingen gehouden. Er werd gedebatteerd over de inven tarisatie van materialen (decors, re- quisieten en kostuums) en van de aanwezige amateurspelers en regis seurs in de provincie. Verder spraken de regiogroepen over het opzetten van toneelkijkcursussen en de opzet van toneelstudiedagen. Voor dergelijke manifestaties blijkt overal in Zeeland een grote vraag te bestaan. Wat be treft de onderlinge contacten tussen de Zeeuwse toneelclubs kan er vol gens de aanwezige clubvertegenwoor digers nog wel het een en ander verbeteren. De vergadering die in de middaguren werd gehouden, ging hoofdzakelijk over het beleid van het ZCA in de komende jaren. Volgens voorzitter Bram le Clerq dient het beleid van het centrum erop gericht te zijn om men sen die zich met amateurtoneel bezig houden de mogelijkheid te bieden met zoveel mogelijk disciplines ken nis te laten maken. Naast het aanbie den van kortlopende cursussen, zoals belichtingsdagen, mime en clownerie activiteiten en grimecursussen, moet er een markt worden geschapen voor grotere en langdurige cursussen. „Tot nu toe werd er slechts één keer per jaar een zogenaamde speelspiegelma- nifestatie gehouden en wel boven de Schelde. Dat moet minstens twee maal gebeuren en ook een keer in Zeeuwsch-Vlaanderen", aldus Le Clerq. „Ook met de toneelstudieda gen willen we in de toekomst verder gaan, maar voorts denken we ook aan een thematische aanpak van bijvoor beeld het hele video-gebeuren. Wat kan het amateurtoneel met dit nieuw medium?". Tijdens de jaarvergadering kwam verder naar voren dat het ZCA ook meer aandacht wil besteden aan de jeugd. Zeker nu er plannen bestaan om in Vlissingen een jeugdtheater op te richten. „Zeker moeten we ons ook richten op de jeugd", stelt Le Clerq. „Door de ziekte van provinciaal to neeladviseuse Anke Brouwer kwam het werk in 1984 wat in de knel te zitten. Nu dat achter de rug is en Willem Huibreghs aan het team is toegevoegd kunnen we weer volop aan de slag. Deze zomer willen we dan ook een Zomerspeelweek op touw zetten in Arnemuiden". Deze meerdaagse manifestatie is dan bestemd voor zowel ouderen als jeug digen. Het ZCA probeert door het opzetten van dergelijke spektakels mensen te winnen voor het toneel. Het ziet er naar uit dat het toneelge- beuren in Arnemuiden door gaat. De provincie heeft reeds een subsidie van 10.000 gulden toegezegd. Verder belooft 1986 ook een aantal hoogtepunten voor het Zeeuws ama teurtoneel. De Terneuzense wethou der van cultuur en jeugdzaken W. Walraven gaf het ZCA onlangs te kennen dat er in het Zuidlandtheater in Terneuzen ook wel plaats en tijd zou zijn voor een toneelmanifestatie. Dat moet gebeuren op 29 maart of 3 mei. Ook vanuit België neemt de roep om gezamenlijke activiteiten met Zeeuwse toneelverenigingen toe. Nu reeds wordt er in een pril stadium al gedacht over een studiedag. Het vergaderen nam niet het hele programma in beslag. Er werd ook toneel gespeeld. Leden van verschil lende verenigingen vertoonden bij tijd en wijle enkele sketches waar over werd nagepraat. Enkele to neelfanaten. die zich ip een bijzonde re manier voor het amateurtoneel in de provincie hebben ingezet, werden door het bestuur van het ZCA gehul digd met enkele toepasselijke onder scheidingen. Zo kreeg Herman Bakker uit Sluis de zogenaamde Schrijversprijs. Chiel Gabriëlse, die met de mobiele lichtin stallatie de provincie doorkruist werd beloond met de verlichtingsprijs. Ver der ontving Fons Pierssens de door- douwersprijs. De nieuwe toneelclub Siesa uit Sas van Gent ontving de aanmoedigingsprijs van het ZCA. Het podium van De Warande werd in de avonduren in beslag genomen door twee Belgische gastgezelschappen. De keurgroep AKTV uit Oost-Vlaan deren en toneelgroep 'De Leeuwercke- naer' uit Dendermonde vertoonden de eenakters 'De gebroken kruik' van Heinrich von Kleist en 'De beer' van Anton Tsjechow. Ook gastvereniging 'Sint Jan ten Steene' liet nog een staaltje van haar kunnen op de plan ken zien. CADZAND - Het Oranjefeest wordt in Cadzand-Bad weer een sportief festijn. Dinsdag 30 april worden er vanaf 13.30 uur wedstrijden gehou den op het sportterrein in Cadzand- Bad. Iedereen die wil tennissen, hoc keyen, ringrijden of bussen gooien kan daar aardige prijzen in de wacht slepen. Ook bejaarden kunnen terecht, want de. deelnemers worden in twee leef tijdsgroepen gedeeld. De prijzen voor de jongere deelnemers worden om 17.00 uur in de sportkantine uitge reikt. De ouderen worden vanaf 19.30 in café-restaurant Zeebad verwacht. Het feest begint om touwtrekwedstrij den, terwijl er later op de avond nog een rad van avontuur draait. De Cle- mentinos verzorgen de muziek. Het feest wordt georganiseerd door de ASOC (Algemene Sport en Ontspan ningscommissie), die koninginnedag meestal combineert met eigen feeste lijkheden. KLOOSTERZANDE Het Oranje Comité Kloosterzande houdt dinsdag 30 april (koninginnedag) in samen werking met de plaatselijke horeca een zakloopwedstrijd. Er wordt gelopen over negen gelijke afstanden, van café naar café in groe pen van acht personen. In en rond de horecabedrijven worden tijdens deze zakloopwedstrijden verschillende spelletjes gedaan waaronder mastklimmen, pieken, sjoelen, bussen gooien en het eten van hardgekooktje eieren. Door het comité zijn drie be kers beschikbaar gesteld. 's-Avonds om 18.00 uur worden in zaal 'Het Molenhof in Groenendijk de prijzen uitgereikt door baron Collot d'Escury. I 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 25