Rommelmarkt De Sprong Terneuzen een succes 'DE OPENBARING' MEDEDEUNG Brand legt woonkamer St.-Jansteen in de as weekenddiensten PZC/ streek VERWACHTING GAB ZEEUW Oranjefeesten in Philippine Programma koninginnedag Sas van Gent Koninginnedag in Clinge Koninginnedag in Terhole Buurtvereniging Hulst houdt een speurtocht Afasievereniging in Terneuzen bijeen Koninginnedag in Schoondijke Koninginnedag en bevrijdingsfeest in Kloosterzande Bijbellezing in Terneuzen Op dinsdag 30 april 1985 (koninginnedag) is ons kantoor gesloten. =4 Programma Zuidzande voor de feestdagen Koninginnedag in Nieuw-Namen Veel activiteiten op koninginnedag in Lamswaarde Koninginnedag en 5 mei in Heikant Koninginnedag Sluis 30 april 1985 Artsen: Apotheken: Dierenartsen: Tandartsen: Wijkverpleegkundigen: MAANDAG 29 APRIL 1985 Gebrek aan vaklieden in chemie en metaalbedrijf TERNEUZEN Het gewestelijk arbeidsbureau Zeeuwsch-Vlaanderen ver wacht dit jaar in die regio een gebrek aan vaklieden in de chemische industrie en in de metaalnijverheid. Daarom zal intensief met het bedrijfsle ven worden overlegd, om te onderzoeken of het nieuwe Centrum voor Vakopleiding in Terneuzen wat dat betreft de helpende hand k'an bieden. Daarnaast gaat het arbeidsbureau zich dit jaar intensief bezighouden met de uitbreiding van de plaatsingskansen voor vrouwen. Het jaarverslag '84: „In ieder geval zal een belangrijk deel van het beschikbare budget worden aangewend voor (her)intreding in het arbeidsproces van werkloze vrouwen". In datzelfde jaarverslag wordt beloofd arbeidsbureau in Zeeuwsch-Vlaande- dat ook de bestrijding van de jeugd werkloosheid weer hoge prioriteit zal krijgen. Volgens de cijferaars van het CLINGE Het feestcomité van Clin ge heeft voor de viering van kongin- nedag, dinsdag 30 april, een program ma opgesteld. Om 14.30 uur is er een bevrijdingswandeltocht van 5 kilo meter. Belangstellenden kunnen zich vanaf 14.00 uur laten inschrijven in de kantine van VV Clinge voor alle deelnemers is er na afloop een gratis herinnering. Vanaf 13.00 uur worden er op de terreinen van VV Clinge volksspelen gehouden voor de schoolgaande jeugd van de kleuter- en lagere school, 's Avonds zal de fanfare Weldoen door Vermaak een rondwandeling door het dorp maken, waarbij tevens het voet balveld niet vergeten zal worden, want om half zeven begint daar de voetbalwedstrijd tussen Clinge en Steen. Deze derby is voor beide partij en een strijd tegen het degradatiege vaar. HULST Buurtvereniging 'De Moer- schans' in Hulst houdt vandaag, maandag, een speurtocht. De verza melplaats is op het voetbalveldje naast het fietscrossterrein aan de Moerschansstraat. Alle buurtbewo ners, jong en oud, kunnen aan de zoektocht meedoen. Er wordt gezocht vanaf 20.30 uur. De organisatoren raden aan een zaklamp mee te nemen. ren krabbelt de economie in Zeeuwsch-Vlaanderen sinds 1983 weer op. Absoluut dieptepunt was '81-'82, toen bijna 1500 arbeidsplaatsen verlo ren gingen. De chemische industrie bleek door de jaren heen de belang rijkste redder. In het najaar van 1983 herstelde de economie zich lichtjes, in 1984 (het verslagjaar dus) zette die TERNEUZEN Vandaag (maandag) komt de afasievereniging regio Zeeuwsch-Vlaanderen bijeen in ver pleeghuis 'Ter Schorre' in Terneuzen. De bijeenkomst begint om twee uur. Een van de belangrijkste attracties: een quiz. SCHOONDIJKE Stokjeslopen? Of liever Sponsknijpen? Dat kan alle maal tijdens de kinderspelen, die op koninginnedag in de hal van de land- bouwpraktijkschool in Schoondijke worden gehouden. Vanaf 11.00 uur kunnen belangstellen den hun eigen maaltje bereiden tij dens het stokbroodbakken op het oude voetbalveld. Na een muzikale rondgang van de muziekverenigingen start om 13.30 uur een fietsoriëntatie- rit op de Brink. Tussen de bedrijven door wordt er ook nog een duivenwed- loop gehouden. Aan het eind van de middag (half zes) kunnen behendige (brom(fietsers hun kunsten vertonen. De dag wordt besloten met een Vlaamse kermis in de landbouwprak- tijkschool. positieve ontwikkeling door. terwijl de bedrijvigheid in de bouw toenam, ontstond er bij de groot-industrie meer ruimte voor investeringen. En dat had weer gevolgen voor de me taalnijverheid, die een graantje mee pikte. Negatief waren ook vorig jaar weer de ontwikkelingen in de textiel industrie (door reorganisatie en in krimping van het personeel) en de voedings- en genotmiddelensector (bedrijfssluiting visverwerkende in dustrie). KLOOSTERZANDE Ook in Kloos terzande staan er op koninginnedag 30 april, heel wat activiteiten op het programma. Het feest begint om 9.45 uur met de traditionele kinderspelen op het gemeentelijk sportpark van VV Hontenisse. Omstreeks 11.00 uur vertrekken de kinderen van de speel velden naar het Marijkeplein. Een kwartier later wordt daar de Neder landse driekleur gehesen, gevolgd door een toespraak van burgemees ter mr. M. Somers en een samenzang door de aanwezigen en de kinderen. Om 11.30 uur volgt de uitreiking van de ere-prijzen aan de winnaars van de kinderspelen. Van 14.00 tot 17.00 uur staat er. een zakkenloopwedstrijd van horecabedrijf naar horecabedrijf op het programma. Om 18.00 uur begint de prijsuitreiking in zaal 'Het Molen hof in Groenendijk. Op zondag 5 mei staat er een fiets tocht voor jong en oud op het pro gramma. Er kan worden ingeschreven op de afstanden tien en twintig kilo meter. Dat in het gebouw van het Wit-Gele-Kruis op het Marijkeplein vanaf 14.00 uur. De deelnemers!sters) die de tocht tot een goed einde bren gen ontvangen na afloop een fraaie bevrijdingstegel die beschikbaar is gesteld door het gemeentebestuur van Hontenisse. In het verslag wordt de verwachting uitgesproken dat dit jaar de lijn van 1984 zal worden doorgetrokken. Voorspelling: „Vooral het investe ringsbeleid van de grote industrieën en de daaruit voortvloeiende extra tijdelijke werkgelegenheid zal de no dige impulsen geven voor een ver dere daling van de werkloosheid van mannen. Gevreesd moet worden dat de werkloosheid van vrouwen zich op een te hoog niveau zal handha ven". Vorig jaar was er dus een fikse daling van het aantal mannelijke werkzoekenden (van 3873 naar 2908, ofwel 25 procent) en een ombuiging naar een lichte daling bij de vrouwen (van 1682 naar 1629, ofwel 3 procent). In 1984 werden 504 schoolverlaters ingeschreven: in december telde men er nog 162 van de groep die zich een jaar eerder al bij het arbeidsbureau had gemeld. Het uitzendbureau Start leende vorig jaar gemiddeld 163 men sen per maand uit: het jaar daarvoor was dat gemiddelde 112. Tenslotte worden in het jaarverslag ook de uitgangspunten voor het be leid voor 1985 op een rij gezet. Er wordt gestreefd naar een intensieve samenwerking tussen het arbeidsbu reau en het Centrum voor Vakoplei ding, er komen gerichte acties rich ting werkgevers en bovendien wordt extra aandacht besteed aan jeugdi gen met een laag opleidingsniveau die al geruime tijd een baan-zoeken. Daarbij wordt vooral gedacht aan bijscholing. TERNEUZEN De zaterdag in de voor Voortgezet Speciaal Onderwijs- school de Sprong in Terneuzen ge houden rommelmarkt heeft enkele duizenden guldens opgebracht. De organisatoren zijn zeer tevreden met deze opbrengst. De in de verschillen de klaslokalen uitgestalde 'rommel' ging vlot van de hand. Veel belang stelling was er ook voor de laatste drie exemplaren van de inmiddels uitverkochte eerste elpee van Piet Brakman, Travelling Home. De el- pee's, die per opbod werden ver kocht, brachten gemiddeld 75 gulden op. Tussen de bedrijven door verzorgde Piet Brakman, die als muziekleraar aan de school is verbonden, enkele korte optredens. De opbrengst van de rommelmarkt wordt gebruikt voor de aanschaf van een video-camera, geluidsapparatuur. Piet Brakman verkoopt exemplaren van zijn eerste plaat. Na een langdurige ziekte is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve man, onze groot- en overgrootvader, zoon, broer en zwager JACOB DE KOENE op de leeftijd van 72 jaar. Oostburg: Schoondijke: Sluis: Oostburg: Retranchement: Cadzand: Cadzand: J. M. de Koene-Herman R. de Groote M. A. S. de Groote-Champion Kevin J. de Baere-de Groote P. de Baere Johnny M. C. de Koene-Christiaanse C. de Smidt-de Koene J. de Smidt A. de Koene J. de Koene-Masklee J. de Groote Oostburg, 28 april 1985 Verpleegtehuis 'De Stelle' Correspondentie-adres: Vaartstraat 12, Oostburg. De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 1 mei a.s. om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Schoondijke. Vrijdag 3 mei in de Opstandingskerk, ds. A. Kleine uit Leuven spreekt over de actuele boodschap van het eeuwenoude boek U bent van harte welkom. Neem uw bijbel en uw vrienden mee. Aanvang 19.45 uur. Toegang vrij. Voor meer informatie: tel. 01150-83511. Heden overleed na een dapper gedragen lijden, op de leeftijd van 76 jaar, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en lieve opa JACOBUS CAMBIER echtgenoot van Sara Tannetje Pleijs Aardenburg: S. T. Cambier-Pleijs Aardenburg: A. S. Keijmel-Cambier J. J. Keijmel Marion Hoek: E. A. de Jonge-Cambier C. J. de Jonge Freddy en Marco Philippine: J. J. Cambier M. P. Cambier-Tellier Desirée en Belinda 27 april 1985 Marpertuus 9, 4527 DA Aardenburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 1 mei a.s. om 15.00 uur te Middelburg. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de ontvangkamer van het crematorium. Algemeen Ziekenfonds voor West-Brabant en Zeeuwsch-Vlaanderen hult r low inurtMityrruj u.0. Terneuzen, 4531 HA, Oostkayu 2, lelefocm 01150 - 94055 Brandweerlieden inspecteren de woonkamer. ZUIDZANDE Het Oranjecomité in Zuidzande heeft het programma be kendgemaakt voor de festiviteiten op 30 april en 5 mei. Koninginnedag begint men om 09.00 uur met kinder spelen op het terrein aan de St.- Jorrisstraat. Daarna wordt de tradi tionele rommelmarkt gehouden op het Dorpsplein. 's Middags om 14.00 uur start de fietsenrit met opdrachten, waarvoor men kan inschrijven in hotel De Rode Leeuw. Tegelijkertijd begint in hotel De Zwaan de bingo voor 60-plussers. 's-Avonds wordt er een Oranjebal ge houden in hotel De Zwaan en is er een lampionoptocht met de koninklijke muziekvereniging 'Veronica' uit Zuid zande en de drumband uit Oostburg. Bevrijdingsdag 5 mei wordt er om 10.00 uur een kinderfilm vertoonc. in de openbare lagere school, 's Middags bestaat de mogelijkheid om mee te doen aan oude volksspelen. Het avondprogramma bestaat uit een dis cobal voor de jeugd in hotel De Rode Leeuw en een voorstelling van de film 'Café Centraal' in hotel De Zwaan. NIEUW-NAMEN Het feestcomité in Nieuw-Namen heeft in overleg met het schoolteam van de St.-Jozef- school een feestprogramma opge steld voor koninginnedag, morgen dinsdag 30 april. De schoclgaande jeugd wordt al om 9.15 uur op het schoolplein verwacht. Om 9.30 uur begint een Spelen-morgen voor de kinderen van de kleuterschool en de lagere school. Bij goed weer worden de wedstrijden op het voetbalveld gespeeld. Bij slecht weer in het ge- meénschapscentrum 'De Kauter'. Er staan tien spelen op het program ma, zoals bussenwerpen, zaklopen, dobbelsteenspel, ringwerpen, toren bouwen en waterdragen. Om 11.45 uur zal de spelenmorgen voor de kinderen van de kleuterschool en de lagere school worden beëindigd. Hierna, om 13.30 uur, vertrekken de kinderen van de kleuterschool en klas 1. 2 en 3 van de lagere school per auto naa Emma- dorp waar ze een bezoek aan de schaapsherder brengen. Klas 4, 5 en 6 gaan naar de kerncentrale in Doel waar ze een rondleiding krijgen en een film te zien krijgen. Ieder kind dat aan het morgen- en middagprogramma deelneemt krijgt een medaille. SINT-JANSTEEN Bij een korte, maar hevige brand in een woning aan de Clingedijk in Sint-Jansteen werd zondag even na het middaguur voor ettelijke tienduizenden guldens scha de aangericht. De woonkamer van de familie Van S. brandde geheel uit. Door het optreden van de Hulster vrijwillige brandweer, die vrij snel met een bluswagen ter plaatse was, kon een uitslaande brand worden voorkomen. De zes brandweerlieden hadden bij de bluswerkzaamheden wel hinder van de forse rookontwik keling. De brand is vermoedelijk ontstaan in de woonkamer. Daar brandde een PHILIPPINE Het onlangs in het leven geroepen Oranjecomité in Phi lippine heeft voor komende konin ginnedag (morgen) een uitgebreid programma samengesteld. Om half tien worden de kinderen van de kleu ter- en lagere scholen bij de beide schoolgebouwen opgehaald waarna ze in optocht naar het voetbalveld vertrekken. Daar worden ballons op gelaten en starten de spelen voor kinderen vanaf drie jaar. Voor de oudere jeugd vanaf de vierde klas van de lagere school is er een fiets-puzzeltocht die een lengte heeft van 15 kilometer, 's Middags zijn er demonstraties van de brandweer van Phiiippine en nun collega's uit Sas van Gent. Voor de bejaarden is er in hotel Au Port vanaf 14.00 uur een speciale bejaardenmiddag. Drie kwartier later begint de vereni gingstienkamp op het Philippine- plein. Hier is een parcours uitgezet van 10 Oudhollandse spelen. Konin ginnedag wordt besloten met een oranjebal in de Meerpaal met mede werking van het orkest Nico Silvester. SAS VAN GENT De festiviteiten op koninginnedag in Sas van Gent staan morgen in het teken van een smartlappenfestival en een afslui tend vuurwerk op de Prinsenkade. Het smartlappenfestival is een rond reizend zanggezelschap onder leiding van de Sassenaar Fred Aaldijk dat met 21 artiesten, allemaal afkomstig uit Sas van Gent inverschillende café's voorstellingen verzorgt. Het festival begint om 16.00 uur. Daar voor zijn er echter veel activiteiten voor de kinderen en ouderen. Om 9 uur 's morgens begint de drum band van Harmonie de Vereenigde Vrienden met een aubade. Dat is tevens het startsein voor de feest- markt op het Keizer Karelplein. In de gemeentelijke sporthal start op dat moment het basketbaltoernooi van BC Sas. De kleuters en de kinderen van de lagere school trekken een uurtje later met versierde fietsen, steppen en karren door het centrum van Sas van Gent. Het vertrek is vanaf de Canadalaan. De aankomst is aan de Prinsenkade. De kleuters en de kinderen van de laagste klassen van de lagere school kunnen daarna mee doen aan diverse spelen op de Prin senkade. De kinderen van de klassen 3 tot en met 6 gaan naar de Roselaer voor een fotozoektocht. 's Middags kan iedereen meedoen aan de toertocht op gewone fietsen die wordt verzorgd door de Sasse toer club. Het vertrek is aan het Schip pershuis. Inschrijven kan vanaf 13.00 uur. De kinderen krijgen 's middags een show voorgeschoteld door Nonkel Jan in zaal de Engelenroos, terwijl de bejaarden feesten in hun respectieve lijke gebouwen de Regenboog en de Roselaer. De hele middag is er in de Speije een doorlopende tentoonstelling van mo delbouwschepen. De officiële opening van het houten ophaalbruggetje over de westelijke kanaalarm van het ka naal van Gent naar Terneuzen is ook in het oranjeprogramma opgenomen. Om 20.00 uur is er in de kiosk een concert van Harmonie de Vereenigde Vrienden, waarna om 21.00 uur een lampionoptocht begint. Als afsluiting van de festiviteiten is er een groot vuurwerk op de Prinsenkade. Dat begint om 22.00 uur. open haardvuur. Volgens brandweer commandant A. der Weduwe is het niet uitgesloten dat vonken uit het haardvuur zijn overgesprongen op be lendende meubelstukken. De techni sche recherche van de rijkspolitie zoekt naar de werkelijke oorzaak. Op het moment dat de brand in de woning uitbrak, was eigenaar Van S. in de achter het huis gelegen garage aan het werk. Verder was er niemand in de woning aanwezig. Hoewel het vuur in een kort tijdsbestek het inte rieur van de huiskamer vernielde, bleef de vuurhaard beperkt tot dit gedeelte van de woning. De andere kamers van het huis liepen wel enige rook- en waterschade op. Een brand weerwoordvoerder vertelde dat de LAMSWAARDE Het feestcomiti Lamswaarde heeft voor koninginne dag weer een groot aantal activitei ten op het programma staan. De viering begint om 9.15 uur metdi samenkomst van de schooljeugd oj de kleuter- en lagere school 'De Oost vogel'. Met muzikale medewerkinj van de plaatselijke fanfare 'Vrijheic Eendracht' worden de kinderen naai het gemeentelijk sportpark gebracht waar om 9.30 uur de volksspelet beginnen. Na de spelen worden in de kantint van de plaatselijke voetbalvereniging de prijzen uitgereikt. Dat gebeur omstreeks kwart voor twaalf. On 14.30 uur volgt er in zaal Gerrits eer oranjeschieting. Op dat tijdstip staar er ook volksspelen voor volwassener in zaal Gerrits op het programma Hieraan kunnen niet alleen individue len maar ook buurtverenigingen deel nemen. Aan de verschillende spelen wordt in groepen van zes personen deelgenomen. Er zijn ook spelen voor volwassenen in zaal Bert, het gemeen schapscentrum 'De Luifel' en op het erf van de familie Stallaert. Op zaterdag 4 mei neemt de muziek vereniging uit Lamswaarde deel aan de nationale dodenherdenking op de openbare begraafplaats in Klooster zande. De dag daarop volgend, zon dag 5 mei, wordt om 11.00 uur een eucharistieviering opgedragen in de rooms-katholieke parochiekerk in Lamswaarde. Daarna staat er voor de jeugd een ballonnenwedstrijd op het sportpark van SDO op het program ma. De fanfare 'Vrijheid Eendracht' zorgt voor de muzikale omlijsting. Om 13.30 uur volgt een fietsenrally voor jong en oud. Inschrijven in zaal Ger rits vanaf 13.00 Uur. De start is om 13.30 uur. Het gemeentebestuur heeft dubbele beglazing die in de woning hiervoor speciale herinneringen be was aangebracht ervoor heeft gezorgd schikbaar gesteld. Om 17 00 uur volgt dat er geen uitslaande brand ont- in zaal Gerrits de prijsuitreiking van stond. De eigenaar is voor brandscha de verzekerd. HEIKANT - In Heikant beginnen de Koninginnedagactiviteiten om 9.00 uur met de traditionele volksspelen voor de kinderen van de kleuter- en lagere school op het schoolplein. Vanaf 13.30 uur kan er worden inge schreven voor een prijspiering in zaal 'Du Commerce' bij Th. de Block. Dat gebeurt in een heren- en damesgroep. Op dat tijdstip bestaat ook de moge lijkheid om in te schrijven voor een fietsenrally. Er wordt gereden in groe pen van twee personen. De start is bij het schoolplein. De afdeling Heikant van de rooms-katholieke bond van ouderen begint om 13.30 uur met een grote bingo in het gemeenschapscen trum 't Heike'. Mocht door slechte weersomstandig heden de fietsenrally worden uitge steld, dan wordt die middag een extra bingo op touw gezet. Krijgen de volks spelen met slecht weer te maken dan verhuizen die naar de gymzaal van 't heike'. Om 14.30 uur begint in zaal A. Bogaert een prijskaarting. Bij vol doende belangstelling wordt ook een wedstrijd 'bokken' voor dames gehou den. Tussen 19.00 en 20.00 uur kan in zaal Th. de Block worden ingeschre ven voor een wedstrijd topbiljarten. De wedstrijd begint om 20.00 uur. Zondag 5 mei begint het feest om 9.30 uur met klokkengelui, waarna om 10.00 uur een herdenkingsmis wordt gehouden in de rooms-katholieke pa rochiekerk. De dienst wordt voorge gaan door pastoor Van Leemput, met medewerking van het gemengd koor en de muziekvereniging 'Heikant'. Om 17.45 uur kunnen de kinderen van Heikant balons afhalen op het school plein. Daarna gaat het in optocht met medewerking van de plaatselijke mu ziekvereniging naar een trapveldje waar de balons worden opgelaten. Daarna voorafgaand wordt bij goed weer een heteluchtballon losgelaten. Om 19.00 uur begint in zaal Th. de Block een topbiljartwedstrijd. De wedstrijd begint om 20.00 uur. de rally voor de kinderen. Voor de volwassenen is die prijsuitreiking om 20.00 uur in zaal Bert. SLUIS Het Oranjefeest in Sluis staat in het teken van de kinderspe len. Koninginnedag begint om 10 uui met een puzzeltocht voor de hogere klassen van de latere scholen. De jongere kinderen kunnen dan straattekenen op het schoolplein van De Vandaaltjes. Om 14.00 uur gaat ei een spelmiddag van start op het sportveld. De dag wordt besloten met een lawaaioptocht. Een vakkundige jury bekijkt wie het meeste en origi neelste lawaai kan maken. De mu ziekvereniging Apollo volgt een ande re route. Vanaf 20.00 uur wordt er nog een brandweerdemonstratie gehou den. Als het regent verhuizen de meeste activiteiten naar de sporthal. TERHOLE Het Oranje Comité Ter hole heft in samenwerking met d< leerkrachten van de kleuter- en lage re school uit die kern voor koningin nedag dinsdag 30 april, weer ver schillende activiteiten op het pro gramma staan. Het feestprogramma begint om 9.3C uur met kinderspelen bij het dorps huis. Om 13.30 uur volgt een foto zoekwedstrijd door Terhole. Daaraan kunnen zowel kinderen als ouderen deelnemen. Inschrijven vanaf 13.00 uür in het dorpshuis. In zaal 'De Kroon' begint om 14.30 uur een gaai bolling. De liefhebbersd en ook deel nemers(sters) van een gekostumeerde voetbalwedstrijd komen om 19.30 uui aan hun trekken op het gemeentelijk sportpark. Om 20.00 uur volgt een muzikale rondgang door de fanfare met drumband 'Excelsior' door de kern Terhole. Het feestprogramma wordt besloten in zaal 'De Kroon' me: een gekostumeerd bal. Dat gebeun met medewerking van de 'B'roolse Blaaskapel. Centraal alarmnummer: 01150-12200 Breskens en Groede: A. G. Hermani- des, Dorpsstraat 17, Breskens,tel. 01172-1566. Axel:ma. 17.30-woe. 8.00 uur: E. Klop, Bastionstraat 36, tel. 01155-1777. Spreekuren van 10.00-10.30 en 16.00- 16.30 uur. Sas van Gent en omstreken: ma. 18.00-woe. 8.00 uur: M. Dierick, Graaf Jansdijk A 185, Westdorpe, tel. 1366. Spreekuur di.: 10.30 uur op Bolwerk- Oranje 2. Hulst: ma. 18.00-di. 24.00 uur: B. den Ouden, Glacisweg 50, Hulst, tel. 01140-12060, spoedgevallenspreekuur di. 11.00 en 17.00 uur. Kloosterzande en Hontenisse: ma. 18.00-woe. 8.00 uur: W. J. ter Burg, Cloosterstraat 29, tel. 01148-1377. Spreekuur voor dringende gevallen di. 11.30 uur in de praktijk, Groenen dijk 52. Terneuzen: A. J. Klaassen, winkelcen trum Zuidpolder, tel. 12090. Axel: di. 10-11 en 16-17 uur: Apotheek Axel, Oranjestraat 6, tel. 01155-2888. Hulst: di. 11-12 en 15-17 uur: Apo theek Hulst, Steenstraat 35, tel. 01140- 14255. (Spoedrecepten telefonisch). Oostburg: di. 11.00-12.30 en 15.00-16.30 uur: Apotheek Oostburg,' Burcht straat 16, tel. 01170-2170. (Spoedrecep ten telefonisch). Terneuzen en Axel: J. Kop, spreek uren: di. Terneuzen, W. de Zwijger laan 2b, van 13.30-14 uur, tel. 01151) 95017. Axel Dierenkliniek van 11.1 12.0o0 uur, tel. 01155-1488. Terneuzen: J. P. en P. de Vos, kliniek voor kleine huisdieren en bijzonden dieren, Van Diemenstraat 83, Temen zen, tel. 01150-19628. Spreekuur di. van 12.30-14.00 uur ei verder volgens telefonische afspraak Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen: zs 10.00-10.30 en 18.00-18.30 uur en zo 12.00-12.30 uur: J. A. M. Nijsten, Hon diusstr. 2, Terneuzen, tel. 01150-13781 West-Zeeuwsch-Vlaanderen: tel.no 01173-1367, u krijgt hierop het tele foonnummer van de dienstdoend! verpleegkundige. Terneuzen: tel.no. 13360, u krijgt hier op het telefoonnummer van de dienst doende verpleegkundige. Hoek, Sluiskil, Philippine, Westdor pe en Sas van Gent: tel.no. 01157-1843 u krijgt hierop het telefoonnumme van de dienstdoende verpleegkundi ge. Hulst en Hontenisse: tel.no. 01140- 12191, u krijgt hierop het telefoon nummer van de dienstdoende ver pleegkundige. Groot-Axel, Zaamslag, Koewacht Overslag en Zuiddorpe: tel.no. 01155 1885, u krijgt hierop het tel.no. van df dienstdoende verpleegkundige. i

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 24