Jong Ambon diep in de zorgen na nederlaag AXEL BLIJFT MEEDOEN IN STRIJD OM KAMPIOENSCHAP Lewedorpse Boys stevent af op titel jamo Breskens pakt belangrijk punt tegen Veerse Boys NEDERLAA G 2-4.TEGEN TAXANDRIA PZC/ sportkrant Vogelwaarde gelijk tegen Noormannen Buunk blijft CLINGE IS NU OOK IN DEGRADA TIEGEVAAR Turnsters EK Vosmeer loopt weer punt in op leider BSC HVV VERSPEELT TITELKANSEN CORN BOYS VERLIEST voor* beter $efu/df Tweede klas Derde klas Vierde klas Afdeling Reserves Karate-examens 11 MIDDELBURG In de laatste thuiswedstrijd van het seizoen heeft Middelburg er tegen Taxandria een potje van gemaakt. De formatie van trainer Cas Hubregtse speelde enkele uitzonderingen daar gelaten ongeïnteresseerd, ongeconcentreerd en rommelde gedurende 90 minuten maar wat aan. In eerste instantie leek het erop dat die lankmoedige houding nog resultaat zou opleveren ook, maar in de slotfase kreeg Middelburg de rekening toch nog gepresenteerd door Taxandria: 2-4. Steen-Divo Baronie-Terneuzen Sportclub Gastel-Clinge Goes-Jeka V MAANDAG 29 APRIL 1985 Middelburg maakt er maar een potje van Waar Cas Hubregtse het na afloop had over 'het ontbreken van de scherpte' en 'veel blessures', daar sprak elftalleider Bert Carol duidelij kere taal. Hij liet geen spaan heel van het elftal. A-sociaal slecht, een schande", foeterde Carol na afloop. Hij zei daar niets te weinig mee. De hoofdstedelingen bakten er voor slechts 200 toeschouwers heel weinig van. En dat terwijl Middelburg zo hoopvol begon. Al in de elfde minuut kwam de MIDDELBURG In de vierde klas G is Vosmeer dankzij de 3-2 winst op Hoeven toch weer een punt dichter bij gekomen, want BSC werd in Souburg door RCS op 0-0 gehouden. VOSMEER - HOEVEN De nieuwe trainingspakken van het plaatselijk pompstation inspireerden Vosmeer tot beter voetbal dan de laatste wed strijden, ook meer kansen en een verdiende 3-2 winst. Door de wind was het moeilijk voetballen en beide ploe gen lieten vooral in de eerste helft nogal wat kansen liggen. Halverwege die erste helft kwam Vosmeer op voorsprong toen Rien Vaders uit een scrimmage scoorde: 1-0. Het was ook de ruststand. In de tweede helft maakte Hans Vaders er op aangeven van Adrie Capelle koppend na vijf minuten al 2-0 van, maar na 20 minu ten kwam Hoeven terug in de wed strijd door Ronald van Nijnatten (2-1). Tien minuten voor tijd kwam Vos meer op 3-1 na een solo van Leo Havermans, maar de spanning kwam vijf minuten voor het einde nog terug, toen Ronald van Nijnatten een straf schop (na hands van Henk Potappel) inschoot: 3-2. Vosmeer gaf die voor sprong niet meer uit handen. RSC - BSC De ploegen heben er een echte topper van gemaakt, met goed voetbal van beide kanten, twee aan vallende ploegen, voldoende kansen en een uitstkende scheidsrechter Frans Rieteco. Jammer, dat de doel punten uitbleven, al moet wel worden gezegd, dat een gelijkspel zeker ver diend is. Het was een spannende wedstrijd, waarin de verdedigingen aan beide kanten steeds het best op dreef leken. Vooral RCS was het meest aanvallend, maar recht op de winst gaf dat toch niet, dus terecht 0-0. MIDDELBURG In de vierde klas H heeft Jong Ambon het lelijk laten zitten. De ploeg verloor thuis de vierpuntenwedstrijd tegen Biervliet: 1-3. Ria geeft zich ook nog niet ge wonnen en bewees dat met een 1-0 zege in Hoofdplaat. HVV kan het na de 1-0 nederlaag in Philippine nu wel vergeten, vooral, omdat Axel won en Vogelwaarde gelijkspeelde. PHILIPPINE - HVV Achteraf beke ken is de 1-0 winst niet eens onver diend. Philippine heeft keihard ge zwoegd voor het succes en dat on danks het feit, dat de Hulstenaren in het veld wel iets beter speeldern. Aan spanning ontbrak het dan ook niet. HVV werd ondanks het windvoordeel in de eerste helft ver van het doel gehouden en met 0-0 kon gerust wor den. Na de rust was HVV juist tegen de wind de steeds aanvallende ploeg. Pas tien minuten voor het einde had Philippine met een van de gevaarlijke uitvallen succes. De net ingevallen Patrick van Hekke liet Peter van Velthoven het winnende doelpunt scoren: 1-0. HOOFDPLAAT - RIA De Westdor- penaren hebben niet over geluk te klagen gehad. Hoofdplaat was zeker na rust de betere ploeg, had een voortdurend overwicht, kreeg met de wind mee ook veel kansen, mar Souli mans, Ottens en Jacky Jacobs (op de lat) zagen geen kans de gelijkmaker te produceren. In de eerste helft had Rina Adriaansen op aangeven van Rompa zijn ploeg al op 0-1 gezet en vanaf dat moment deden de bezoe kers het heel voorzichtig. In de eerste helft schoten Henk Ottens een vrije trap op de lat en Stanny Soelimans tegen een uitstekende doelman De Guchtenare. Geen gelijkmaker dus, maar een verrassende 0-1 winst voor Ria. JONG AMBON - BIERVLIET Juist in deze vierpuntenwedstrijd heeft Jong Ambon zijn kansen vergooid. De Middelburgers speelden slecht, de ploeg toonde veel te weinig inzet en die matheid werd na rust verdiend afgestraft door Bliervliet. In de eerste helft ging het nog redelijk en kwam de thuisclub dankzij Ron Relussa ook met 1-0 voor, maar ook toen was al duidelijk, dat Biervliet bereid was veel harder te werken. Dat leverde na rust resultaat op. Eerst zorgde Sjaak Lijbaart na een vrije trap van Robbie van de Hemel voor de gelijkmaker (1-1) en dezelfde Van de Hemel stond ook aan de basis van de winst. Uit twee hoekschoppen van zijn voet kopte Raymond Ingels even zovele keren raak en bracht zo zijn ploeg op de verdiende 1-3 winst. Een beloning voor de vechtlust. Hubregtse-équipe op voorsprong. Na een verre uittrap van Johan Dijkhui zen kwam de bal terecht bij Egbert Kamermans, die ineens uithaalde. Zijn schot belandde eerst nog op de lat, aarna de terugspringende bal door Daan Eikenhout (de beste Mid delburger) werd ingeschoten, 1-0. Die treffer werkte echter niet verlos send of stimulerend. Integendeel: het VOGELWAARDE Rinus Zegers deed na afloop van de wedstrijd tegen Noormannen geen moeite om zijn teleurstelling te verbergen. De trainer van Vogelwaarde had zich voor de wedstrijd nog optimistisch uitgelaten over de winstkansen van zijn team, maar stelde na afloop vast dat zijn ploeg gefaald had. Tegen het stug verdedigende Noormannen schiep Vo gelwaarde zich bijna geen kansen. Een slechte wedstrijd en een bloedelo ze 0-0 was het gevolg. Vooral de manier waarop Vogelwaar de tegen Noormannen liep te voetbal len baarde de trainer zorgen, hij had de opdracht gegeven om druk uit te oefenen en via de vloeiende combina ties kansen af te dwingen. Het ont brak de kampioenskandidaat zondag echter aan een echte leider. „Er was totaal geen creativiteit in de op bouw", stelde Zegers dan ook vast. „Het gevolg was dat we geen enkele uitgespeelde kans hebben gehad, vooral omdat de juiste voortzetting ontbrak. Daarbij ging vrijwel de hele ploeg in de fout. Als ik gekund had, dan had ik wel zeven spelers willen wisselen", klaagde hij. De stereoptype opbouw van Vogel waarde stelde Noormannen in staat om een klein succesje te behalen. De ploeg was in de eerste helft van de competitie naar een kansloze 3-0 ne derlaag gespeeld tegen Vogelwaarde en was de laatste weken bepaald niet in vorm. Trainer Wim Groenewegen had daarom gekozen voor een puur verdedigend concept met vaak slechts één spits, die in feite al de eerste verdediger was. Het zag er echter in het openings kwartier naar uit dat Vogelwaarde een regelmatige overwinning zou be halen. De thuisploeg kwam toen nog wel tot aardige acties en benutte ook beide vleugels. De beste kans kwam toen voor Ronald Bun, maar de spits- speler schoot rakelings over. Noor mannen putte moed uit het uitblijven van doelpunten en bleef dan ook naarmate de wedstrijd vorderde ge makkelijker overeind. Na de hervatting was de beste kans zelfs voor de bezoekers, toen goed geprofiteerd werd van de verkregen ruimte. Henk Wielemaker miste ech ter alleen voor doelman De Schepper. Daarna liep Vogelwaarde zich stuk op de Noormannen-defensie (met een uit blinkende doelman Huiszoon aan het hoofd). Vogelwaarde-Noormannen 0-0; scheidrech- ter J v. Belzen; geen boekingen, toeschou wers 200. peil aan Middelburg-zijde zakte met de minuut en Taxandra, overigens ook geen grootse ploeg zondagmid dag, kreeg alle gelegenheid om wat terug te doen. In de 39e minuut werd het dan ook gelijk. Henri van de Braak mocht op rechts vrij oprukken, hij gaf de bal yoor, waarna Kees van der Sluis van Middelburg voor het beslissende tikje zorgde, 1-1. In de tweede helft werd het spel van de thuisclub er niet beter op (zo af en toe kwamen Wim Dekker en Daan Eikenhout nog wel eens tot een goede combinatie). Toch won de wedstrijd iets aan aantrekkelijkheid, doordat er doelpunten vielen. In de 52e minuut haalde Rob van den Heuvel van Ta xandria ineens uit (1-2), nadat hij alle gelegenheid had gehad om rustig aan te leggen voor een schot. Even kende Middelburg nog een kleine opleving, toen Johnny Livramento 2-2 inkopte na een goede voorzet van Kees van der Sluis, maar het bleek het laatste wapenfeit van de hoofdstedelingen te zijn. Zo kon het gebeuren dat Taxandria in het laatste kwartier via doelpun ten Jan van de Ven en Gert-Jan Schot de verdiende winst (2-4) greep. Middelburg-Taxandria 2-4 Irust 1-1): 11e min 1-0 Daan Eikenhout, 39e 1-1 Kees van der Sluis eigen doel), 52e 1-2 Rob van den Heuvel, 54e 2-2 Johnny Livramento, 76e 2-3 Jan van de Ven en 87e min 2-4 Gert-Jan Schot. Bijzonderheden: erg koud. Scheids rechter R. Kloeg uit Goirle. In de tweede helft kwam Ron van Osselaer bij Middel burg nog in het veld voor de geblesseerd geraakte Arthur Pouwelse. KERKRADE (ANP) - De 32-jarige routinier Ton Buunk zal voorlopig nog deel uitmaken van de Nederland se waterpoloselectie. Hij heeft eerde re plannen zijn loopbaan na ruim 275 interlands te beëindigen, laten varen en komt volgend seizoen met clubge noot Van Es uit voor het Veenendaal- se VZC. Dat betekent voor beide ex-AZC'ers tevens een verlenging op internatio naal niveau met Oranje. Voor Leide- naar Stan van Belkum geldt dat met een onderbreking. De 24-jarige farma- ciestudent doet wel mee in Duisburg, maar ziet af van het toernooi om de Europese titel. AXEL Dankzij een goed gespeel de tweede helft is Axel in de race gebleven om het kampioenschap van de vierde klas. De formatie van Rudy Steel zette in deze periode een tegen Koewacht opgelopen 1-0 achterstand om in een 3-1 overwin ning. Steel kon als winnende coach de kleedkamer opzoeken, maar hij be sefte na afloop dat hij in de rust een grote gok genomen had om laatste verdediger Henk Michels als vierde aanvaller te laten fungeren: „Voor rust werd de verdediging aan alle kanten voorbij gelopen en ik was me ervan bewust dat het een risico was om achterin man tegen man te gaan spelen, maar het pakte goed voor ons uit, mede omdat Koe wacht niet meer in de wedstrijd kwam". In de eerste helft mocht de titelkan didaat bepaald niet mopperen dat Koewacht maar tot één treffer wist te komen. Deze kwam al in de zesde minuut tot stand. Luc van Grem- berghe kon op rechts vrij oprukken en op zijn laag ingeschoten voorzet tastte de Axelverdediging volledig mis en van dichtbij profiteerde Ru dy Rotthier dankbaar: 0-1. Dezelfde speler schoot in de vijfen twintigste minuut uit een vrijwel identieke situatie de bal zo zacht in dat Glen Hoffman de bal nog van de lijn wist te werken. De omzetting van Henk Michels had al snel succes. In de tiende minuut kwam Michels uit een diep tepass vrij voor doel en hij aarzelde dan ook niet om de gelijkmaker af te drukken. Zeven minuten later scoorde Mels Verhelst uit een straf schop, nadat Fonny Verstraeten was neergelegd, 2-1, waardoor Mi chels weer terug naar zijn vertrouw de plaats kon. Dat weerhield hem er echter niet van om in de zesentwintigste mi nuut van vijfentwintig meter af stand de derde treffer de scoren, al ging Koewacht-doelman Lambert hierbij bepaald niet vrijuit. Een beeld uit de wedstrijd tussen Axel (donker shirt) en Koewacht. Een moment uit de wedstrijd tussen Zeeland Sport witte broek) en Oostburg. MIDDELBURG Nu kan Lewedorp se Boys helemaal niets meer gebeu ren in de eerste klas van het zondag- afdelingsvoetbal. Zelf wonen de lei ders met 2-1 van buurman Patrijzen, terwijl Corn Boys zijn laatste kans verspeelde door een 2-1-nederlaag bij Walcheren. De degradatiekandidaten konden niet voor verrassingen zor gen. PATRIJZEN-LEWEDORPSE BOYS De derby kreeg na vijf minuten al een verrassende wending. Roel Raas brak door en kwam in botsing met de glijdende Rene Ars en dat werd met een strafschop beloond, die Paul Huiskens benutte: 0-1. Patrijzen was lange tijd van slag, maar daarvan konden de leiders niet profiteren. Het werd later zelfs nog gelijk, hans Wes- dorp had eerst pech, maar dank zij zijn actie kon Peter van Gessele toch 1-1 scoren. Lewedorpse Boys had na rust wel het beste van het spel, maar kon toch niet imponeren met het windvoordeel. De ploeg leek wel te vreden met een punt, tot Peter Ver- bart een hoekschop afwerkte: 1-2. Plet offensief van Patrijzen leverde geen gelijkmaker meer op in dit aantrekke lijke duel. WALCHEREN-CORN BOYS Wal cheren had een groot overwicht voor de rust, ook dank zij de wind, maar pas vijf minuten voor het einde werd het 1-0, toen Aart Groenendijk een vrije trap van Pattrick Dewitte van 20 meter inschoot. In de rust werd Ad Vermeulen (gekneusde ribvben) in het doel vervangen door Henk Lennaerts, die een al even betrouwbare indruk maakte, toch werd het na vijf minuten al 1-1 toen een verre ingooi van Hans Roegiers door Eric Klaassen werd ingeschoten. Tegen de wind in bleek Walcheren de betere ploeg. De handi ge 17-jarige ADrie Belfroid maakte er op aangeven van Pattrick Dewitte 2-1 van en ondanks een enorme druk van Corn Boys in de slotfase bleef het tc ch wel verdiend bij die 2-1. DOMBURG-HULSTERLOO Geen geweldige wedstrijd. Een worstelend Domburg hield tot de rust stand (0-0) en kwam vijf minuten na de hervat ting zelfs met 0-1 achter door Martin de Rijke. Nog in dezelfde minuut maakte Krijn Maljaars er van afstand 1-1 van en daarna werd Domburg door de wind sterker. Na 20 minuten werk te Peter Waasdorp een hoekschop van Jaap Brand in het doel (2-1) en die voorsprong kwam niet meer in ge vaar. Hulsterloo kon geen vuis ma ken. ZEELAND SPORT-OOSTBURG De ploegen speelden nauwelijks geïn teresseerd. Oostburg toonde in ieder geval nog de odige inzet en mocht zich verdiend winnaar noemen van een matig duel. Het winnende doelpunt kwam tien minuten voor de rust van Jurgen de Bakker: 0-1. Die voor sprong kwam na rust niet in gevaar, omdat Zeeland Sport niet in staat v/as tot een gevaarlijk offensief. ROBUR-OUWERKERK In de eer ste helft speelden beide ploegen ge woon slecht voetbal. Ouwerkerk had zelfs een licht overwicht, maar v/as ongevaarlijk. Rust 0-0. Zeven minuten na de rust beslisten de Goesenaren de partij. Eerste scoorden Umberto Giro nes 1-0 en direct daarna werd de aftrap onderschept en scoorde Harald de Kok 2-0. Robur speelde toen vrijuit en kreeg via Girones en De Kok nog voldoende kansen, speelde nu ook beduidend beter, maar bleef op de verdiende 2-0 steken. GRAAUW-AARDENBURG Er werd zeker niet denderend gespeeld in Graauw. In de eerste helft had de thuisclub de kansen moeten benuteen (Van Campen op de paal, Luc Wul- lems. De Block), maar het bleef be perkt tot een 1-0-voorsprong, dank zij een strafschop wegens hands van Eric de Block. Met de wind in de mg opende A ardenburg na rust het offen sief. Na 13 minuten werd een hoek schop eerst nog door Tonnie Verwer van de lijn gehaald, maar even later scoorde Alex van Rie 1-1. Vijf minuten later kon Henk van Sprundel op het randje van buitenspel doorgaan en 1-2 scoren. Graauw moest nu risico's ne men, maar enerzijds had de ploeg geen geluk, anderzijds kreeg Aarden burg toch ook zoveel kansen, dat de winst achteraf wel verdiend is. Advertentie RAAMSDONKVEER Breskens kan zich mor gen (dinsdag) definitief uit de degradatiepro blemen spelen. De ploeg van trainer Piet de Win de haalde zondagmid dag een punt uit het belangrijke duel met Veerse Boys in Raams- donkveer. Morgen volgt opnieuw een ontmoe ting met Veerse Boys, ditmaal in Breskens. Breskens heeft aan een punt voldoende om zich te verzekeren van lijfs behoud in de tweede klas van het zondag voetbal. Het 1-1-gelijkspel dat de formatie van Piet de Winde zondagmiddag in Raamsdonkveer behaal de was zonder meer ver dienstelijk. Breskens kwam al vroeg in de wedstrijd op voor sprong. Harry Riemens profiteerde van een fout in de Brabantse verdedi ging en trok de bal scherp voor op Henri Mookhoek, die voor 0-1 kon zorgen. Tien minu ten voor rust kwam Veerse Boys op gelijke hoogte. De bal werd in de Breskens-defensie slecht weggewerkt en Johan van de Kieboom kon van buiten het zes tien metergebied raak- schieten: 1-1. Na rust kregen beide ploegen nog enkele kan sen. Daarbij trad onder anderen Breskens-doel- man Rob Gruben nog enkele keren goed op bij doorbraken van Veerse Boys. Aan de andere zij de van het veld verprut ste Harry Riemens een unieke kans toen hij te zelfzuchtig was op een moment dat Robbie de Muijnck en Henri Mook hoek in scoringspositie stonden. Daardoor bleef het bij 1-1 en met die uitslag was Breskens het meest gebaat. Dins dag, als Willy de Jaeger (na een schorsing) terug keert in de basis, moe ten de Zeeuws-Vlamin gen zich in veiligheid kunnen spelen. Veel spanning onderaan in derde klas MIDDELBURG Het waterkansje, dat Goes nog had in de derde klas D is na de 1-0-thuisnederlag tegen Jeka ook verkeken. Onderaan is sprake van superspanning. Clinge weet zich nu ook dik in gever na de 2-1-neder- laag bij Gastel en de 0-0 van Steen tegen Divo is in feite ook onvoldoen de, omdat alle ploegen punten pak ten! Steen moet nog thuis tegen Baro nie en morgen naar Clinge en voor Clinge is het dus nog thuis tegen Steen en uit naar Terneuzen. Over spanning gesproken.... Aan inzet heeft het de degradatiekan didaten niet ontbroken. Steen had ietsje meer kansen, maar met de 0-0 mogen de hardwerkende ploegen toch wel tevreden zijn. Het spelpeil lag laag en van goed combinatiespel was zel den sprake. Kansen waren op de vingers van een hand te tellen, waar bij Steen dan na een kwartier pech had, dat Mark Vermorken op de lat kopte en vijf minuten voor het einde Mark Triest in vrije positie net naast schoot. Een recrechte 0-0. De Zeeuws-Vlamingen hebben het topper Baronie op eigen veld erg moeilijk gemaakt. In de eerste helft kwamen de Brabanders fortuinlijk voor, toen doelman Wieland door de wind werd verrast en onder de bal doorging, waardoor Lucien Diepstra ten kon scroen: 1-0. Een minuut na rust kwam Terneuzen gelijk. Er werd te traag teruggespeeld en Hans van de Belt profiteerde: 1-1. Terneuzen liet Baronie niet in zijn spel komen, maar na 26 minuten kwam de thuisclub toch op 2-1 door Diepstraten. Vijf minuten voor het einde werd bij een uitval Van de Belt gelanceerd en die wist de eindstand verdiend op 2-2 te brengen. Hoewel de Zeeuws-Vlamingen voor rust tegen de harde wind speelden kwam de ploeg toch zelden in cle problemen. Clinge hield het hoofd koel in de verdediging en was in de lucht steeds baas over Gastel. Rust 0-0. Clinge probeerde het na de rust met te veel lange trappen. Uit een pass van Willy Mol werd het 1-0 door Kees de Rooij en toen tien minuten voor tijd invaller Erwin Anthonisse er 2-0 van maakte was Clinge verslagen. Clinge forceerde de zaak nog wel in de 2e klas B: Boeimeer - Internos 2-0, Middelburg - Taxandria 2-4, Zierik- zee - NOAD 2-2, Veerse Boys - Bres kens 1-1. Vlissingen 20 14 4 2 32 44-13 Boeimeer 21 12 3 6 27 34-21 Middelburg 21 S 5 7 23 27-33 NOAD 21 6 10 5 22 19-21 Taxandria 21 6 9 6 21 29-28 Zierikzee 21 7 7 7 21 25-24 Sluiskil 20 5 10 5 20 24-27 Internos 21 5 s 7 19 19-20 Breskens 20 5 8 7 18 22-24 Virtus 20 5 6 9 16 21-31 Veerse Boys 20 3 8 9 14 18-31 Dosko 20 3 7 10 13 20-29 3e klas D: Baronie - Terneuzen 2-2, Steenbergen - Schutters 2-0, Goes - Jeka 0-1, SC Gastel - Clinge 2-1, Steen - Divo 0-0. Baronie 20 10 7 3 27 34-17 Cluzona 20 9 9 2 27 25-.6 Goes 20 9 4 7 22 30-25 Steenbergen 20 7 8 5 22 24-21 Roosendaal 20 9 4 7 22 22-21 Terneuzen 20 5 10 5 20 20-22 DIVO 20 5 8 7 18 19-20 JEKA 20 5 7 8 17 23-26 Clinge 20 3 11 6 17 24-29 SC Gastel 20 5 ti 9 16 25-32 De Schutters 20 4 S 8 16 26-34 Steen 20 5 li 9 16 21-30 4e klas G: NSV Kruisland 0-0, VES'35 - RSV 0-0, RCS - BSC 0 0, Noordhoek - SVW'67 2-1, Oudemolen - MOC'17 1-1, Vosmeer - Hoeven 3-2. BSC 20 10 5 5 25 34-23 Vosmeer 20 9 6 5 24 31-24 MOC'17 20 5 11 4 21 33-29 SC Kruisland 20 6 8 6 20 26-25 Oudemolen 20 5 10 5 20 24-23 R.S.V. 20 5 10 5 20 20-20 V.E.S.'35 19 5 9 5 19 25-30 N.S.V. 20 5 9 6 19 29-32 R.C.S. 19 6 6 7 18 20-25 S.V.W.'67 20 3 12 5 18 15-17 Noordhoek 20 5 8 7 18 24-27 Hoeven 20 3 10 7 16 22-28 4e klas H: Axel Koewacht 3-1, Vogelwaarde - Noormannen 0-0, Ph i- lippine - HW 1-0, Hoofdplaat - Ria W 0-1, Jong Ambon - Biervliet 1-3. Vogelwaarde 20 11 6 3 28 30-11 Axel 20 10 7 3 27 32-16 H.V.V.'24 20 10 5 5 25 39-25 IJzendijke 20 8 7 5 23 25-22 Hoofdplaat 20 7 8 5 22 28-17 Koewacht 20 5 10 5 20 19-20 Noormannen 20 5 9 6 19 23-31 Hontenisse 20 5 8 7 18 19-24 Philippine 20 5 8 7 18 20-27 Biervliet 20 4 6 10 14 19-32 Ria W 20 3 7 10 13 23-35 Jong Ambon 20 4 5 11 13 22-39 Afdeling Zeeland: le klas: Domburg - Hulsterloo 2-1. Robur - Ouwerkerk 2-0, Zeeland Sport - Oostburg 0-1, Graauw - Aardenburg 1-2, Walcheren - Corn Boys 2-1, Patrijzen - Lewe- dorpse Boys 1-2. Lewed. Boys 18 12 4 2 28 25-12 Robur 19 8 8 3 24 25-12 Oostburg 18 9 4 5 22 26-18 Corn Boys 18 9 4 5 22 30-24 Zld. Sport 19 8 5 6 21 27-23 Walcheren 18 8 4 6 20 29- .7 Aardenburg 18 7 6 5 20 27-23 Domburg 18 6 7 5 19 24-27 Patrijzen 18 4 4 10 12 20-30 Graauw 18 2 7 9 11 14-30 Ouwerkerk 18 2 6 10 10 16-29 Hulsterloo 18 1 7 10 9 13-31 2e klas A: Heinkenszand - Terhole 1-5, SDO - Liberty 1-1, Schoondijke - Cortgene 3-1, Hansw. Boys - Zeelan- dia afg„ Volharding Sluis 2-2. Zeelandia 16 10 5 1 25 34- 8 Kwadend. 17 10 3 4 23 33-22 Hansw. Boys 16 6 7 3 19 22-19 Liberty 16 7 4 5 18 26-18 S.D.O. 17 5 7 5 17 16-16 Volharding 17 5 7 5 17 19-25 Schoondijke 18 6 4 8 16 23-29 Terhole 17 6 3 8 15 26-27 Sluis 17 5 4 8 14 25-30 Heinkenszand 17 5 3 9 13 22-33 Cortgene 18 2 5 11 9 15-34 Res. 2e klas B: TSC 2 - Halsteren 2 0-0, Roosendaal 2 - Rood Wit 2 1-2, Dongen 2 - Veerse Boys 2 2-1, VOAB 2 - Vlissingen 2 4-1, Dosko 2 - Middel burg 2 0-0. Vlissingen 2 21 12 5 4 29 43-23 Middelb. 2 21 8 8 5 24 27-23 Dongen 2 21 8 8 5 24 25-23 Veerse B. 2 21 7 9 5 23 33-22 T.S.C. 2 21 7 8 6 22 26-20 Zierikzee 2 21 8 6 7 22 30-30 Halsteren 2 21 9 4 8 22 22-24 Rood Wit 2 21 8 5 8 21 22-25 VOAB 2 21 5 10 6 20 34-30 Roosend. 2 21 6 8 7 20 33-31 Dosko 2 21 6 7 8 19 32-40 Mad. B. 2 21 0 6 15 6 10-46 Res. 3e klas A: Middelburg 3 - Vogel waarde 2 1-1, Jong Ambon 2 - Steen 2 0-3, (Jong Amb. 2 degr.), Aardenburg 2 - Terneuzen 2 1-2, Vlissingen 3 Axel 2 2-3. Steen 2 17 9 7 1 25 31-14 H.V.V.'24 2 17 10 4 3 24 24-16 Terneuzen 2 17 9 3 5 21 27-18 Sluiskil 2 16 7 4 5 18 21-20 Vogelw. 2 17 6 6 5 18 25-13 Axel 2 18 6 5 7 17 21-22 Middelb. 3 17 7 2 8 16 29-24 Vlissingen 3 17 4 4 9 12 27-32 Aardenb. 2 16 4 2 10 10 17-36 J. Ambon 2 18 2 5 11 9 15-42 Res. 3e klas B: RSV 2 - Baardwijk 2 2-5, (RSV degr.), WSC 2 - Internos 2 2-1, Bavel 2 Gilze 2 2-3, NOAD 2 - JEKA 2 2-1, Baronie 2 - Moerse Boys 2 sch. n.o.g., HVV'24 3 - Virtus 1-4 Gilze 2 21 12 8 1 32 39-14 Baardwijk 2 21 11 7 3 29 39-26 NOAD 2 21 12 5 4 29 29-16 Baronie 2 20 11 6 3 28 46-22 Moerse B. 2 20 12 4 4 28 33-19 Virtus 2 21 9 6 6 24 38-20 Internos 2 21 7 8 6 22 26-23 W.S.C. 2 21 8 5 8 21 35-28 Bavel 2 21 3 6 12 12 28-48 H.V.V.'24 3 21 3 4 14 10 26-61 JEKA 2 21 2 5 14 9 18-36 R.S.V. 2 21 1 4 16 6 16-60 slotfase en kwam dank zij een straf schop van Van Kouteren nog wel op 2-1, maar het verlies stond toen al vast. De Goesenaren hebben niet meer de indruk kunnen wekken nog in een kampioenschap te geloven. Er werd slecht gespeeld en in feite was het na rust best verediend, dat de Bredase ploeg won. Jeka toonde zelfs iets meer inzet, kreeg iets meer kansen in het matige duel en kwam dan vijf minuten voor het eindeop 0-1, toen Guy Thomas vrij mocht aanleggen. ZWIJNDRECHT (ANP) - Na afloop van de Grand Prix=-wedstrijd in Sporthal Wallenburg zijn Carola Eenkhoorn (DOO, Utrecht), Namee Bovenschen (Tazos, Nijkerk) en Jea- nette Witte (De Halter, Alkmaar) aan gewezen voor de strijd om de Europe se turntitels, die op 11 en 12 mei in Helsinki worden gehouden. Het drietal kwalificeerde zich zater dagavond. Nationaal kampioen Ther- se Wilmnink (DOS, Kampen) heeft zich afgemeld voor de Europese titel strijd. De Kampense doet de komen de weken eindexamen Mavo en wil zich daarop volledig concentreren. VLISSINGEN Bram Schipper uit Goes en Gillis Vogel uit Vlissingen hebben zondag in Veenendaal de tweede dan karate behaald. Beide karateka's zijn lid van sportschool Van de Leur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 11