Zeldenrustcollege Terneuzen wint Bevobo-beker volleybal Schietingen Rolluiken! INTRODim ROVER200SERIES 2©g ONTMOET YOUNG MR. ROVERTLJDENS DE INTRODUKTIE REZOEK UWAUSUN ROVER DEALER de BEULE b.v. GARAGE RIDA ROELSE AXEL DE PZC 'N DIJK VAN EEN KRANT PZC/ Streek Elftal Vogelwaarde won schoolvoetbal Oost-Zws-Vlaanderen Voetbaltoernooi sportveld Clinge Tegenvallende opkomst bij badminton in Sas van Gent ze nu: ROVER GEMEENTE AXEL KLEUTERLEIDSTER De stichting 'Kom over de brug' de opening van de ophaalbrug B ridge wedstrijd Kruisboogschieting in Sint-Jansteen Tafeltennissers geven demonstratie in zaal Breskens Bejaardenreis Kaarting h Op 25, 26, 27 en 29 april a.s. stellen wij u graag voor aan een nieuwe persoonlijkheid uit het huis van Austin Rover. Young Mr. Rover. Een absolute top in presta ties, technologie, uitrusting en afwerking. Juist gearriveerd om bij ons bewonderd en getest te worden. U bent welkom. Met de nieuwe Rover 200 Series brengt Austin Rover Nederland de meest opwinden de aspekten van autorijden binnen uw bereik. Er zijn diver se uitvoeringen, zoals de Rover 213 S met 12-kleppen lichtmeta len motor en 5-versnellingsbak, de Rover 213 SE automaat, de Rover 216 SE, rijk gespecificeerd en de 216 SE Vitesse met brand stof inspuiting. Tijdens uw proefrit zal de dealer u graag informeren over een indrukwekkend aantal technische details en standaard opties. Wij verklappen u alvast dat u al Rover kunt rijden vanaf 23.950,-. Gentsevaart 79, tel. 01140-12097, Kapellebrug Mr. EJ. Haarmanweg 4, tel. 01150-13690, Terneuzen Nieuwendijk 1, tel. 01155-1774, Axel Wij weten toch wel waar jij je kleding koopt Herenkonfektie Tom de Zeeuw SLUITING GEMEENTELIJKE DIENSTEN gemeente heeft het genoegen u uit te nodigen voor aan de Oost-Westkade op Ko ninginnedag, 30 april a.s. om 16.00 uur. Uw aanwezigheid wordt zeer op prijs gesteld. Sas van Gent, mVtt* 25 april 1985 TERNEUZEN - Met een huldiging van de kampioenen uit de vier klas sen en de winnaar van de Bevobo- beker heeft het Terneuzense bedrijfs- volleybal deze week zijn derde lu strumcompetitie afgesloten. Op de laatste competitiedag moesten de wedstrijden Wiekslag-Promenade II en Dees II-PSV II de kampioenen in de tweede en derde klas aanwijzen. Daarbij ging het louter om de eer als titelhouder te finishen, in de lange aanloop naar deze finale hadden de vier genoemde ploegen zich al verze kerd van promotie. Wiekslag wist zich in deze titelstrijd gesteund door een tachtigtal leerlin gen van de school. „Misschien gaat te vroeg de bel, maar met de supporters redt je het wel" luidde de aanmoedi ging op een van de vele spandoeken die de leerkrachten over een aantal 'dode' punten heen moesten helpen. De betere spelopvatting van de Wiek slag-spelers zorgde bovendien voor 1-0. Die gewonnen openingsset werd gevolgd door een tweede winst van een beter collectief dat na 2-0(15-12 en 15-7) de kampioensliederen al over zich heen kreeg. Na 8-13 in de derde set was voor Wiekslag het karwei afgemaakt. SINT-JANSTEEN - Het schoolelftal van De Schakel uit Vogelwaarde is woensdag in Sint-Jansteen winnaar geworden van de finaleronde school voetbal in het rayon Oost Zeeuwsch- Vlaanderen. De Schakel versloeg in de beslissende wedstrijd de Sint Jo zefschool uit Westdorpe met 2-0. De ploeg uit Vogelwaarde zal het rayon op 8 mei in de eindstrijd om het kampioenschap van Zeeland verte genwoordigen. Er kwamen woensdagmiddag in Sint Jansteen zes teams van lagere scho len uit Oost Zeeuwsch-Vlaanderen in actie. De schoolteams hadden zich vorige week woensdag via de voorron den geplaatst voor de eindstrijd om het kampioenschap van het rayon. Na de loting speelden de ploegen in twee poules van drie teams, waarbij de wedstrijden in totaal 25 minuten duurden. In poule A moest de derde en laatste wedstrijd de beslissing brengen, omdat de eerste twee wed strijden in een doelpuntloos gelijk spel waren geëindigd. In die laatste wedstrijd versloeg De Schakel het team van de Marijkeschool met 4-0. In poule B legde de Sint Jozefschool uit Westdorpe beslag op de eerste plaats door een overwinning en een gelijk spel. In de strijd om de eerste en tweede plaats drukte De Schakel na een 0-0 ruststand het overwicht tegen de Sint Jozefschool Westdorpe uit in twee doelpunten: 2-0. De Marijkeschool, de laatste drie jaar winnaar van dit rayon, versloeg de Sint Jozefschool uit Graauw met 4-0 in de strijd om de derde en vierde plaats. Uitslagen poule A: Marijkeschool-An to- niusschool 0-0; Marijkeschool-De Schakel 0-0; Antoniusschool-De Schakel 0-4. Poule B: Sint Jozefschool Graauw-De Eikelaar 2-0; Sint Jozefschool Graauw-Sint Jozef school Westdorpe 0-1; De Eikelaar-Sint Jozefschool Westdorpe 0-0: eerste en twee de plaats De Schakel-Sint Jozefschool Westdorpe 2-0; derde en vierde plaats Ma- rij keschool-Sint Jozefschool Graauw 4-0. Burgerlijke stand TERNEUZEN Geboren: Davy, zv J. A. M. d'Hooghe en M. E. A. R. Vink; Jantien S. dv J. A. Verhelst en S. J. van Woerden; Evert, zv J. M. A. M. Hemelaar en M. E. M. A. H. van Osselaer; Daniëlle A. dv J. P. Blijleven en C. Jansen; Marinus R. zv M. A. Bouterse en M. J. Roelands; Johanna G. dv P. J. Ruben en J. G. van Driel; Veronique A. D. dv W. R. C. Lafort en M. Chr. F. de Groen; Anna A. dv B. P. A. M. Busch en L. Th. J. Dankaart; Pieternella C. M. dv F. J. J. Lensen en C. Antheunis; Inge, dv A. P. Picavet en M. Verhelst; Esther, dv J. de Nijs en L. Chr. Mannaart; Ali I. zv O. Palit en E. Yildirim; Nancy, dv T. P. L. Herwegh en V. J. van Rijsbergen; Anita, dv P. W. de Feijter en J. de Putter; Hielkje M. dv M. J. Verbrugge en P. J. M. de Keyser; Dianne, dv J. C. Chr. van Unen en M. E. M. Smallegan- ge; Myra, dv J. van Es en E. C. Scheele; Marinus M. zv D. J. Sinke en M. L. van Koeveringe; Maarten L. zv J. F. Kolijn en W. L. de Graaf; Natasja F. I. dv F. R. R. Matthijs en L. S. M. L. Delespierre; Imre, zv E. A. L. Kint en A. de Putter; Wilhelmus J. A. zv W. J. A. van der Voort en Chr. W. M. de Betue; Colinda, dv H. de Regt en A. W. M. Bolleman; Rozemarijn, dv B. A. Siben en M. R. L. Steenbakker; Albert A. zv J. M. R. Fatehmahomed en F. I. M. Charry; Ilse M. dv P. Ch. A. Borm en L. C. J. Pierar. Ondertrouwd: J. M. Rottier, 36 jr. en L. M. de Kesel, 29 jr.; J. Scheele, 26 jr. en G. de Pooter, 21 jr.; J. A. Kakebee- ke, 26 jr. en J. J. van de Scheur, 22 jr.; E. D. H. J. Verbrugge, 23 jr. en J. de Kraker, 23 jr.; D. de Braai, 20 jr. en M. C. H. Zegers, 19 jr.; D. van Tatenhove, 21 jr. en S. J. J. Piessens, 19 jr.; A. Dolk, 29 jr. en M. L. Mobach, 27 jr.; G. J. Bos, 28 jr. en F. J. Haak, 22 jr.; G. J. Meertens, 41 jr. en A. Th. M. G. Otten, 35 jr. Getrouwd: A. J. de Silva, 23 jr. en M. R. B. Boerjan, 23 jr.; M. M. Pieters, 26 jr. en M. W. den Boer, 21 jr.; J. H. M. Bos, 29 jr. en S. M. M. B. van Faassen, 28 jr.; J. J. F. Faas, 54 jr. en A. Zoutenbier, 36 jr.; M. C. Wisse, 24 jr. en M. Kraaijeveld, 23 jr. Overleden: B. M. Celie, 76 jr.; M. J. Vermeulen, 86 jr. wv G. W. Verbiezen; •J. Kuiper, 39 jr. ev W. van Nierop; C. A. Timmermans, 86 jr. wv M. C. Touw; C. Bracke, 85 jr.; E. A. L. Ergo, 66 jr.; N. M. de Feijter, 86 jr.; W. J. van Vugt, 85 jr.; J. F. van den Bergen, 80 jr.; D. van der Veen, 83 jr.; E. A. de Doelder, 70 jr.; F. Huijsman, 59 jr.; S. Dieleman, 47 jr. ev J. de Blaeij; F. Oppeneer, 78 jr. ev C. Dees; L. C. Scheele, 75 jr. wv D. Kolijn; C. J. Meijer, 91 jr. wv J. C. 't Gilde; J. H. de Klerk, 77 jr. wv P. Bakker; M. E. C. Gielleit, 87 jr. ev J. Vervaet; H. Heede, 74 jr.; D. Machiel- sen, 55 jr. In de derde klas haalde Dees II de titel naar zich toe door vrij eenvoudig van PSV II te winnen (15-3, 15-11 en 12-9). ,,Aan de meet worden de prijzen gedeeld" wist André Dees na afloop. En Dees wees er nog eens op dat drie speeldagen voor het einde de ploeg nog een achterstand van twee punten op PSV had. De resultaten van de competitie hadden de Beker volgende promoties en degradaties tot ge volg: Eerste klas: kampioen Neckermann. Degradatie voor V en V en Douane. Tweede klas: Promotie voor Wiekslag (kampioen) en Promenade II, PZEM en Juliana degra deren. Derde klas: Dees II (kampioen) en PSV II promoveren, Dethon, MTS/MEAO II en V en V II degraderen. Vierde klas: Rabo (kampioen), Douane II en Philips promove ren. LAMSWAARDE De bridgeclub Lamswaarde speelde in het kader van een wintercompetitie de twaalfde wedstrijd in zaal 'De Vier Jaargetij den' in Lamswaarde. Er werd ge speeld in één lijn met een draaiende mitchel met vijftien paren. De uitslag: 1. de dames Biesbroeck-Goos- sen, 2. de dames Smulders-Wendels, 3. de heren Wouters-Herrewegh, 4. de heren Van der Wielen-de Waal en mevrouw Joossen-de heer De Booy. CLINGE Zaterdag wordt op terreinen van VV Clinge het 'Beifl Crabbe'-voetbaltoernooi gehoudH Voor dit toernooi, waarvan de oni brengst in zijn geheel terecht komt bij het Steunfonds Benny CrabB hebben in totaal 12 teams ingeschffi ven, die zijn onderverdeeld in tuf. poules van elk 6 teams. De teams zijn afkomstig uit Nedl land, België en Duitsland. Om ne3 uur beginnen de eerste wedstrijden! omstreeks vijf uur is de prijsuitiB SAS VAN GENT Ondanks het feit, dat wedstrijdleider Piet Bezemer van de Sasse badmin tonvereniging 'Groot Sas' zijn tevredenheid betuigde over de opkomst voor de zesde uitgave van het jaarlijks weerkerende toernooi voor clubs uit d3 regio en ver daarbuiten (niveau Cl, C2, C3 en Dl), moest hij toch erkennen, dat de opkomst van de spelers (78 deelnemers) ver beneden het normale peil lag. Als oorzaak meende hij, dat het vorige week in Terneuzen gehou den toernooi daaraan ten grond slag lag, plus het feit, dat vele potentiële inschrijvers onbe kend waren met het 'poule'-sys- teem, dat inhoudt dat in tegen stelling tot het afvalsysteem, de spelers vaker aan de bak komen, hetgeen door die spelers als zeer plezierig wordt ervaren. Toch waren er nog redelijk wat verenigingen uit de regio en uit Walcheren (Vlissingen en Mid delburg) vertegenwoordigd, ter wijl er zelfs uit Lopik een vereni ging een niet onbelangrijke af vaardiging had gestuurd. De uitslagen van de wedstrijden die het afgelopen weekeinde in de Vlaan- derenhal in Sas van Gent werden gespeeld zijn: Cl, heren enkel: 1 N. Schlinski, 2 E. Pfaff. Dames enkel: 1 J. van Esch, 2 S. Feuk. Heren dubbel: 1 N. Schelinski-I. van Grieken, 2 M. Pfaff-S. Tan. Dames dubbel: 1 S. Feuk-W. Slootmans, 2 H. Ribbink-A. Ingels. Gemengd dubbel: 1 E. Pfaff-J. van Esch, 2 J. Willems-H. Ribbink; C2 HE K. Manuhutu, 2 E. van Homme ien; DE: 1 C. Paauwe, 2 A. Titiheru; HD: 1 J. van de Velde-P. Vercruijsse, 2 K. Manuhutu-R. Haase; DD: 1 C. Paauwe-R. Bijkerke, 2 A. Titiheru-G. Schouwen; GD: 1 M. Kempees-M. Heijchelaar, 2 R. Briët-T. Fonse; C3, HE: 1 P. van Cleemputte, 2 P. Hof; DE: 1 M. Heijchelaar, 2 C. Harthoren; HD: 1 J. Briët-J. P. Remy, 2 P. van Cleemputte-W. de Zeeuw; DD: 1 G. Jongelings-V. Singadje, 2 T. Fondse- M. Heijchelaar; GD: 1 J. P. Remy-Y. Schaap, 2 J. Hog-V. Singadje. Dl, HE: 1 P. Sessler, 2 E. Salomoni; DE: 1 C. J. Sessler, 2 C. Sessler; HD: 1A. Lokker- K. Nemeth. 2 H. Bode-P. Jongbloed; DD. 1 Y. Schaap-C. Gilde, 2 A. de Later-M. van Cleemputte; GD: 1 A. Locker-Y. Locker, 2 M. Bode-M. de Wit. Om de Bevobo-beker stonden twee 'eeuwenoude' rivalen tegenover el kaar: Promenade en Zeldenrustcolle ge. Het college ging daarin overrom pelend van start: 9-0 zonder dat de tegenstander daar een hand tussen kreeg. Toen Promenade enkele spe lers op andere plaatsen neerzette, gaten werden gevonden waardoor de aanval kon scoren. Toen men boven dien Zeldenrustcollege's beste man Frank Audenaerde wist te omzeilen tikte het lekker aan: 14-14 en zelfs eerste setwinst voor Promenade na 16-14. Het tweede en derde bedrijf gingen vrijwel gelijk op, brachten over en weer wat irritatie over beslissingen van scheidsrechter Frans de Blaeij (vooral netfouten van Promenade werden gemakkelijk weggewuifd), maar gaandeweg het duel werd ook duidelijk dat bij Promenade een paar spelers hun dag niet hadden. Met Audenaerde en Herman de Ruyter als sterspelers van beide teams kwam eerst de gelijkmakende set (1-1), daar na ook 2-1 voor Zeldenrustcollege toen Jaap Bakker van Promenade in de derde set geblesseerd naar de kant moest. Nadat Bakker teruggekomen was trok Promenade nog één keer goed door (2-2), moet het in het beslis sende set toch afgeven omdat de set-up niet goed lag, daar maar zelden krachtig op aangevallen kon worden. Bij Zeldenrustcollege was dat alle maal net iets beter verzorgd, de beker kwam dan ook terecht bij de ploeg die daar het meest aanspraak op mocht maken. SINT-JANSTEEN - In café 'Den Ou- kinS- De wedstrijden duren tweemfl den Arend'in Sint-Jansteen werd een minuten en de finalewedstrijden kruisboogschieting gehouden, waar- Saan over tweemaal 15 minuten. I aan 24 schutters deelnamen. De uit- poule-indeling is als volgt. Poule slag luidt: eerte hoogvogel mevrouw T"e Movies Hulst; Clash, Terneuz® Janssens. tweede hoogvogel mevrouw CZN. Sluiskil: veteranen VV Clin$e: Peenman-Merckx. eerste zijvogel me- HSG Hattingen Duitsland; SG Auh vrouw Savooy-Merckx, tweede zijvo- ra Hattingen Duitsland. Poule B gel E. van de Bruggen, derde zijvogel HVV 24 Hulst; Bierwinkeltje Ternq^ R. Wijsevelde, vierde zijvogel A. zen; Filteint België; Cappend: Merckx. Hulst; Leendertse België; SG Rif Aanvankelijk lag het niet in de bedoe- Hattingen Duitsland, ling om deze schietingen in de zomer maanden voort te zetten, maar gezien Katholieke VrOUWetl de grote belangstelling is daar nu wel toe besloten. De wedstrijden worden UOStbllVg Op reis dan op de zaterdagavond gehouden. BRESKENS Door de tafeltennisaf- deling van de omnisportvereniging 'De Kombuis' te Breskens wordt don derdag 2 mei een tafeltennisdemon- stratie georganiseerd, in zaal 'De Uit komst' te Breskens. Aan deze demon stratie nemen onder andere Wim Weg man en Peter van Iren deel. Wim Wegman speelt momenteel bij NI KON Valkenswaard dat vorig jaar landskampioen van Nederland was en behoort bij de beste acht tafeltennis sers van Nederland. Iedereen die deze demonstratie wil bijwonen is welkom vanaf 19.30 uur. HEIKANT De Algemene bond van bejaarden afdeling Heikant maakt dinsdag 7 mei een dagreis naar de Keukenhof Het vertrek is vastgesteld op 7.30 uur. Rond 21.00 uur hoopt men weer in Heikant te arriveren. AARDENBURG Schutterssocië- teit Sint-Sebastiaan in Aardenburg hield een ledenschieting. Uitslag: eerste hogevogel H. de Rijcke. Tweede hogevogel R. Pielaet. Eerste zijvo gel R. Rijckaert. Tweede zijvogel J. Cat- toor. Derde zijvogel W. Scheele. Grootste aantal kleine vogels (4) H. van Iwaarden en J. Heijboer. SAS VAN GENT Karabijnclub Sas van Gent hield een schieting in Zaal Planetarium, waaraan 33 schutters deelnamen. Uitslag: hogevogel J. Vispoel, Moerbeke. Eerste zijvogel T. van Op Zeeland, Sas van Gent. Tweede zijvogel: J. Vermaert Sluis kil. De volgende schieting is gepland op zondag 12 mei. HULST In café De Kroon in Hulst werd een schieting gehouden waar aan 31 schutters deelnamen. De uitslag is als volgt: Hogevogel: R. de Sterken uit Zelzate (B), eerste en tweede zijvogel: H. de Vos, Heikant. Grootste aan tal kleine vogels (6): A. Hageman, Hulst. ZUIDDORPE In café de Herberg te Zuiddorpe werd een schieting gehou den. Waaraan 30 schutters deelna men. De uitslag is als volgt: hogevogel J. van Damme uit Moerbeke (B), eerste zij vogel: C. de Blok, Zuiddorpe. Tweede zijvogel: P. Samijn, Zuiddorpe. Grootste aantal kleine vogels (8): P. Samijn, Zuiddorpe. In café de Oude Molen in Koewacht werd een schieting gehouden waaraan 34 schutters deelnamen. De uitslag is als volgt: Hogevogel: J. de Waal, Koewacht, eerste zijvogel en tweede zijvogel: Jo Leeraert, St. Jansteen, grootste aantal kleine vogels (4): Th. v. Damme uit Koewacht. In café de Kroon in Hulst werd een schieting gehouden waaraan 17 schut ters deelnamen. De uitslag is als volgt: hogevogel: S. Vos, Kieldrecht (B), eerste en tweede zijvogel: H. Geuts, Moerbeke (B), grootste aantal kleine vogels: 4 Th. Asselman, Kloosterzande. HEIKANT De Katholieke Bond van Ouderen hield een schieting in zaal Het Hellekens in Heikant waar aan 39 schutters deelnamen. Uitslag: hogevogel: A. van de Branden Sint-Jansteen. Eerste zijvogel idem; tweede zijvogel: F. Reunis, Sint-Jansteen. Grootste aantal kleine vogels (6), Th. de Caluwe, Koewacht. ZUIDDORPE In café de Herberg in Zuiddorp e*werd een bejaardenschie- ting gehouden waaraan 31 schutters deelnamen. Uitslag: hogevogel: D. Baert, Koewacht. Eerste zijvogel: Th. de Caluwe, Koewacht. Tweede zijvogel C. de Blaak, Terneuzen. Grootste aantal kleine vogels (6), E. Baert, Koewacht. HULST In café W. Blommaert in Hulst werd een schieting gehouden waaraan 30 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel J. de Waal, Koewacht. Eerste zijvogel C. de Beul, Hulst. Tweede zijvogel E. Luijkx, Hulst. Grootste aantal kleine vogels (5) R. Maku, Hulst. Ook zijn er plannen om tijdens de kermis schietingen te houden. OOSTBURG De algemene kaart club te Oostburg hield een kaarting waaraan 32 mensen deelnamen, 23 om te jokeren en 9 om te bieden. De uitslagen: jokeren: 1 mevrouw Riemens- De Clercq, 39; 2 mevrouw Ras, 42; 3 R. van Hoeve, 44; 4 mevrouw Back-De Graaf, 57; 5 C. Reinhout-Eversdijk, 57. Bieden: 1 J. van Houte, 83; 2 de heer Vermeersen, 81; 3 mevrouw De Loos, 72; 4 P. de Rijke, 68; 5 de heer Avot, 66 punten. De volgende kaarting vindt plaats op 24 mei. OOSTBURG De kring Oostbiig van de Katholieke Vrouwen Orgaj satie (KVO) gaat op reis. Vrijdag 17 mei vertrekt men per bus voor ee driedaagse reis naar Luxemburg, eerste dag wordt een automuseum Kelchterhoef en de Belgische KeJ pen, Maastricht en een boerderij Vianden bezocht. Het reisgezelschap logeert in een hotel in de hoofde a Luxemburg. Zaterdag wordt ondl leiding van een gids een rondrit maakt door het groothertogdom, (hi de terugreis wordt een bezoek t. bracht aan het Limburgse dol Thorn. prima kwaliteit scherpe concurrerende prijzen 3 jaar garantie vraag vrijblijvende prijs, ook gemonteerd evt. DOE HET ZELF CENTRUM ORANJESTRAAT 10 TERNEUZEN TEl. 12971 TIJDELIJKE VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen ter openbare kennis, dat in verband met herbestratingswerkzaamheden het gedeelte van de Schoutstraat te Sluiskil, gelegen tussen de Rentmeesterstraat en de Schepenenstraat, zal worden gesloten voor alle verkeer, uitgezonderd voetgangers, in beide richtingen. Deze maatregel geldt met ingang van heden tot en met woensdag 8 mei aanstaande of zoveel korter als mogelijk of zoveel langer als noodzake lijk zal blijken te zijn. Terneuzen, 24 april 1985. Burgemeester en wethouders voornoemd, C. Ockeloen, burgemeester, A. J. van Pagee, secretaris. zeehaven industrie recreatie AUSTIN ROVER Cienoemde prijs is inkl. BTW af fabriek, exkl. rijklaarmaakkosten. Wijzigingen voorbehouden. Garantie: 1 jaar fabrieksgarantie met mogelijkheid tot uitbreiding met 2e en 3e jaar (Super garantie). Ij Jaarcarrósseriegarantie tegen doorroesten van binnenuit. Zet zelf 'n kleintje in de PZC. Daar doe je goeie zaken mee. Noordstraat 61 Ter neuzen Tel. (01150) 12551 Burgemeester en wethouders van Axel maken bekend, dat de gemeentelijke diensten op VRIJDAG 3 mei 1985 in verband met de jaarlijkse reis van de gemeen telijke personeelsvereniging, de gehele dag voor publiek gesloten zijn. Burgemeester en wethouders voornoemd, A. Hack, burgemeester. A. Dieleman, secretaris Burgemeester en wethouders roepen sollicitan ten op ter vervulling van de vakature van in tijdelijke dienst voor één schooltijd per week aan de openbare kleuterschool 'De Hummelhof. Louisastraat 36, 4541 AW Sluiskil. De vakature dient zo spoedig mogelijk te zijn vervuld. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de chef van de afdeling onderwijs c.a., de heer P. W. L. M. van Rooij, tel. 01150-17980, toestel 140. Sollicitaties dienen uiterlijk 1 mei aanstaande in ons bezit te zijn en te worden gericht aan burgemeester en wethouders van Terneuzen. zeehanen -Jf industrie recreatie VRIJDAG 26 APRIL 1985

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 36