Verdedigend spel centraal bij titelstrijd bandstoten Schorsingen en blessures teisteren zondagclubs Nieuwe omkoopzaak: grap of pure ernst? PZC/ streek OLGENDE WEEK VRIJDAG IN HOEK TEAM IS ZATERDAG WEER NAGENOEG COMPLEET SINT NIKLAAS ZIET ZICHZELF ALS LACHENDE DERDE - Het Zeeuws-Vlaamse voetbalpubliek kan volgende week een schitterend evenement legemoet zien. Vrijdagavond (26 april) kómen in Hoek topspelers in actie uit een nog recent lerleden tijdens een wedstrijd tussen de oud-internationals van Nederland en België. Het is Jen initiatief van de voetbalvereniging Hoek, die dit jaar het 35-jarig bestaan viert. Maar lovendien geldt de wedstrijd als een hoogtepunt bij de opening van de feestweek Eoek-totaal. erdedigen Oude meesters Ontvangst BRESKENS PRAKTISCH ENIGE PLOEG ZONDER PROBLEMEN Derde klas Vierde klas Tweede klas Koningsboliing in IJzendijke Geruchtend RIJDAG 19 APRIL 1985 L£» 1/ Iuud Geels Wilfried van Moer Sjaak Swart ederlands elftal met oude lorie speelt tegen België Ie interland heeft inmiddels al vele Landen van voorbereiding achter de lig. Secretaris Piet de Blaeij heeft (jvoorbeeld al vele contacten gelegd itwee zo sterk mogelijke elftallen in veld te krijgen. Het plan was fcerigens ontstaan op aandringen Jan Patrick Orlans: één van de twee lelgische voetballers bij Hoek. De lader van deze speler (Richard Or- Ins) heeft zelf ooit nog in de nationale I g van België gespeeld. Het Nederlands teams staat zoals gebruikelijk onder leiding van Joop Stoffelen. De coach van de oude glorie beschikt over een uitgebreide selectie en het ziet er naar uit dat er in Hoek een zeer sterke ploeg zal aantreden. Zo hebben spelers als Sjaak Swart, Ruud Geels, Daan Schrijvers, Klaas Nuninga en Frans Bouwmeester als laten weten dat ze zeker beschikbaar zijn voor deze interland. Voor Hoek wordt het dan ook een lERNEUZEN Nog maar enkele tren geleden bestond de Zeeuws- [laamse biljarttop uit een klein antal spelers dat niet alleen ver loven de rest van het eigen district lit stak, ook de absolute Zeeuwse pitegroep vormde. Achter Theo Plat- puw, Louis Dallinga, Frits Bakker, ohnny Rottier en in iets mindere jiate Peter Snelders en Tonny van lenennaam kwam een hele tijd niets, jaapte in feite een groot gat. Een en Inder werd genoegzaam onder- ltreept bij de twee Zeeuwse kam- jioenschappen kader 38t, waarin de leeuws-Vlamingen steevast op het jodium kwamen en de overige Jeeuwse districten met een troost- |rijs genoegen moesten nemen. de eerdergenoemde top sloot in- Jiiddels Koos Zwanink aan en vielen jnelders en Van Eenennaam echter jeer wat weg. Theo Tas uit Sluis, in (aam nog altijd topklasser, maar de Jatste jaren vanwege een niet zo jerke fysiek zelden nog in grote toer- Jooien te zien, lijkt intussen ook (fgehaakt. Jet titeltoernooi topklas bandstoten jat op dit moment in Groenendijk popt en waarin na zes ronden Theo flatjouw ietwat gelukkig aan de lei- (ing gekomen is (in de zesde ronde jracht Jo d'Hooghe van GBC Plat- ]>uw condagnacht aan de rand van jen sensationele nederlaag, red.) telt lij afwezigheid van Snelders en die lerder gesignaleerde terugval van Jan Eenennaam dan ook nog slechts jen kwartet 'echte' topspelers. Maar |m nou te zeggen dat die vier (Plat- auw, Bakker, Dallinga, Rottier) daar |e sterren van de hemel staan te (pelen zou schromelijk overdreven jijn. En in werkelijkheid lijkt de af- jtand in dit bandstoten tussen de vier jn een aantal pas gepromoveerde Ipelers (Jo d'Hooghe, Eddy j'achtegael, Frank de Rijk) zelfs klei- Jer geworden. Leuk voor de nieuwe- jngen natuurlijk, al met al toch een [ituatie die te denken geeft nu er bij Ie absolute top mogelijk sprake is jan niveauverlies in genoemde spel- |oort. hits Bakker van KOT Terneuzen latkent dat niet, maar heeft er echter lok een verklaring voor: „Vroeger lag het peil inderdaad aanmerkelijk Joger, waren persoonlijke toernooi- iwyenne's van acht a tien geen uit- jondering. In praktisch alle finales r'erd toen echter louter aanvallend ppeeld en ging ieder voorbij aan l*t risico dat missers wel eens een Ideale beginpositie voor de tegen- l'ander op konden leveren. Het bete- Jende dat er hoge moyenne's ge- jcoord konden worden, maar het he rkende ook dat die 'nette' manier Tan spelen nogal eens negatief uit- Pakte. En zelfs met een gemiddelde Rn tien kon je nog verliezer wor- Sen"< weet Frits Bakker, pn waar het er in grote toernooien ween maar gaat om te winnen kwa den er haast automatisch spelers die ,acp Hinder om de techniek en de stijl Jekommerden, in de aanloop naar een °ernooibeslissing fen een eventuele 'tel alleen dan op de aanval gingen (Pelen als er geen of weinig risico aan jast zat. De weg naar successen werd neer en meer opgebouwd vanuit een verdediging. Niks laten liggen voor de opponent: carotte spelen heet dat in de biljartsport. Dat carotte-wapen wordt ook in het lopende kampioenschap topklas bandstoten in Groenendijk veelvul dig gehanteerd. En het is daar niet zonder gevolgen gebleven. Opmerke lijke signalering was onder meer dat de 'top vier' het nu ineens moeilijk had tegen de nieuwkomers. Daar naast resulteerde die speelwijze in langere partijen (meer beurten), wei nig grote series, ongewoon veel 'poe dels' en een lager gemiddelde. De partij tussen Frits Bakker en Koos Zwanink was een gunstige uitzonde ring. Dat de remise daar toch pas in achttien beurten op het verlichte scorebord kwam schreven de fina listen toe aan het feit dat „we in de eerste helft van de partij hebben zitten slapen", aldus Bakker. Maar verder is het bijna allemaal carotte wat de klok slaat. En met de confrontatie tussen de prominenten die elkaar vanaf vrijdag tegenkomen ziet het er naar uit dat het alleen nog maar erger kan worden. De uitspraak van Louis Dallinga zegt al voldoende in die richting: „Mooie caramboles hoef ik niet direct, wel veel". Dat belooft dus het een en ander. En de uitvoering ervan komt vrijdagavond (vanavond) als wedstrijdleider Paul de Kort het startsein geeft voor de beslissende ronden, al meteen in beeld met de partijen Platjouw-Rot- tier en Bakker-Dallinga. En met zater dag Bakker-Platjouw en Platjouw- Dallinga daar overheen gaat dit toer nooi naar een zinderend slot. Waarbij Theo Platjouw als beste allrounder en op basis van zijn enorme routie en technisch vermogen als favoriet de laatste ronden ingaat. Maar de rege rend kampioen zal zijn titel alleen dan kunnen prolongeren als hij Bakker, Dallinga en Rottier 'neerknuppelt', alle carotte-aanvallen af kan slaan. En daarom mag meer dan voorheen in deze topontmoeting verwacht worden dat de titel tenslotte gaat naar de man die de vorm van het moment bezit. 'Groenendijk' krijgt zonder eni ge twijfel een 'grote' finale. publiektrekker van formaat. Piet de Blaeij: ,,De Belgen hadden in eerste instantie al een elftal bekendge maakt. Maar toen ze zagen met welk elftal Nederland zou komen, zijn ze onmiddellijk naar versterking gaan zoeken. Het moet een echte Holland- België worden, vinden ze. En daarom willen ze minstens zo'n sterke ploeg in het veld brengen". Het belooft een ontmoeting te wor den tussen oude meesters van weleer, die ongetwijfeld technisch nog zeer begaafd zijn. Dat kan zeker gezegd worden van Sjaak Swart: de onvol prezen rechterspits van het grote Ajax. En ook Frans Bouwmeester is nog altijd een stijlvolle voetballer op de vierkante meter. Nederland heeft kortom spelers genoeg die een wed strijd volledig naar hun hand kunnen zetten. Daarnaast is de verdediging op papier ijzersterk. Pim Doesburg verbaast nog af en toe de toeschouwers met bijna onmogelijkle reddingen en van spelers als Daan Schrijvers, Theo van Duyvenbode en Dick Schneider straalt nog altijd de degelijkheid af. Bij de Belgen is de kleine Wilfried van Moer veruit de bekendste speler die aan de aftrap komt. De onverzettelij ke middenvelder heeft vele interlands op zijn naam staan. Hij was in zijn beste jaren als geen ander in staat om een voorhoede te stuwen, te jagen op de bal en tegenstanders onder druk te zetten. Raymond Goethals was des tijds als bondscoach altijd één van zijn grootste bewonderaars. Maar ook Pierre Cartens had in zijn tijd een klinkende naam. Voor het Belgisch elftal kwam deze terugge trokken spitsspeler nauwelijks in aan merking. Hij was kennelijk niet actief genoeg en kreeg dan ook bij Club Brugge de bijnaam die hem nog lang bleef achtervolgen. De 'Gouden Wan delstok' werd hij genoemd: maar wel één die een bal op centimeters nauw keurig naar een medespelers kon pas sen. Voorin spelen de Belgen volgende week onder andere met James Stor- me, Fernand Goyvaarts en Hervé De- lesie. „Maar er wordt nu zelfs nog geprobeerd om nog een paar bekende spelers aan te trekken", aldus Piet de Advertentie Blaeij. „Het schijnt ook dat Rik Cop- pens al heeft toegezegd om te ko men". Het organiserende comité van Hoek heeft voor de avond van de wedstrijd nog meer activiteiten gepland. Zo is er na afloop een officiële ontvangst in Philippine, omdat de spelers maar één uur voor de wedstrijd arriveren. Piet de Blaeij: „Het houdt beslist niet op met anderhalf uur spelen. We hebben er voor gezorgd dat deze vedetten van vroeger nog eens ouder wets in de watten worden gelegd". De aanvang van de wedstrijd is 19.00 uur op het veld van Hoek. Peter Boogaart uit Sas van Gent leidt de interland. De selecties zien er als volgt uit: Nederland: Pim Doesburg, Dick Schneider, Daan Schrijvers, Henk Warnas, Theo van Duyvenbode, Frans Bouwmeester, Klaas Nuninga, Wietze Couperus, Sjaak Swart, Ruud Geels, Addie Brouwer, Tinus Bosse- laar en Roel Wiersma. België: Louis Leysen, Jean Dolmans, Ri chard, Orlans, Lucien Ghelling, Gilbert de Groote, Wilfried van Moer, Jan Verheyen, Pierre Cartens, Fernand Goyvaarts, James Storme en Hervé Delesie. Reserves (waar schijnlijk) Fernand Boone en Rik Coppens. TERNEUZEN - Van de Zeeuws- Vlaamse zondagclubs is Breskens momenteel zowat de enige ploeg die het competitieslot vrij com pleet tegemoet kan zien. De West- Zeeuws-Vlamingen spelen zondag op eigen veld tegen het Bredase Boeimeer en missen in dat duel mogelijk alleen Willy de Jaeger, die een schorsing wacht na drie boe kingen binnen één jaar. Maar de uitsluiting van de voorstopper laat al weken op zich wachten en slaat wellicht ook Boeimeer over. Zelfs als De Jaeger geschorst wordt kan Breskens nog putten uit een nagenoeg volledige selectiegroep, omdat Bennie Pielaet, Theo Schram en Jan de Lobel intussen weer vrij van blessures zijn. Piet de Winde heeft dan ook legio mogelijk heden als de voorstoppersplaats te gen het hooggeklasseerde Boeimeer vacant komt. Bennie Pielaet ver ving Willy de Jaeger dit seizoen tenslotte al eens een aantal wedstrj- den achtereen. En ook Jan de Lobel kan in de defensie opgesteld wor den, omdat Theo Schram en Henry Mookhoek op het middenveld voor een overschot hebben gezorgd. Grotere problemen heeft daarente gen Sluiskil, dat zondag uit moet aantreden tegen Vlissingen, de kampioen in spé die nog slechts één puntje behoeft. Herman Savenije en Alex Dehulsters zijn tenslotte nQg altijd niet beschikbaar (de een om dat hij geblesseerd is, de ander omdat hij nog geschorst is), maar bovendien zijn er twijfels over het meespelen van Ronald Breepoel, Paul van der Hooft en Ludwig Jur- riëns. Het is daarom niet verwonderlijk dat Sluiskil een zwaar hoofd heeft in de confrontatie met Vlissingen, dat zich zal willen revancheren voor de 1-0 nederlaag op eigen veld tegen Boeimeer. ..Het blijft jammer dat we zondag niet tegen Internos heb ben kunnen spelen", zei Han van der Hooft begin deze week dan ook. 'en dat Vlissingen - Breskens werd afgelast. We hadden immers al in veiligheid kunnen zijn en dan ga je toch met een andere instelling zo'n wedstrijd tegemoet". Maar niet alleen Sluiskil wordt geteisterd door blessure- en schor singsproblemen, öök de Zeeuws- Vlaamse derde klassers kampen daarmee. Clinge mist zondag zelfs vier basisspelers en Steen en Ter- neuzen treden aan met in elk geval twee invallers. Bij Clinge - dat zondag thuis tegen het op de tweede plaats staande Cluzona speelt - ontbreekt vooraan zowel Bouwdewijn van Craenen- broeck als Fred van Cauteren. Van Craenenbroeck moet met een bles sure aan de enkelbanden minimaal vijf weken in het gips en Van Caute ren is met een gekneusde enkel een week of twee, drie uitgeschakeld. Omdat bovendien Luc Mangnus en Danny van Puijvelde niet beschik- Fons Sturm: ,,Er is weer vechtlust' Han van der Hooft: Jammer, dat we zondag niet gespeeld hebben". baar zijn, moet Rob Haak noodge dwongen terugvallen op A-junioren als Walter Bonte, Pascal Delforge en Frans Rokven. Haak: „Aan één kant is het goed dat we al een voorsprong van vier en vijf punten op de ondersten hebben, aan de andere kant kunnen die jongeren wél al wennen aan voetbal op derde klas-niveau". Bij Steen - dat zondag uit tegen Goes in actie komt - kijken Fraqnk de Rechter en Adrie de Bot toe, zodat de opstelling dezelfse zal zijn als die van de met 2-1 gewonnen thuiswedstrijd tegen Gastel. Fons Sturm: „Uit tegen Goes spelen we altijd redelijk. Bovendien is er weer vechtlust, weer overtuiging in de ploeg. Ik denk dat het met Steen dit seizoen best nog goed komt". Ontbreken bij Steen twee spelers wegens blessures, Terneuzen mist zondag nog twee spelers wegens schorsingen. Paul van Bambost en Jan Huisman zijn thuis tegen het laaggeklasseerde De Schutters in elk geval nog niet speelgerechtigd. Voor Van Bambost is het de voor laatste wedstrijd, voor Jan Huis man eerst de tweede in een serie van vier. Van de drie titelkandidaten in de vierde klas van het zondagvoetbal is alleen Axel blessure- en schor- singvrij. Vogelwaarde mist nog steeds Freddy van der Veeken en bij HVV is nog geen sprake van een rentree van Sies Steijaert en Frank Lammens. Overigens spelen HVV, Vogelwaar de en Axel zondag alle een uitwed strijd tegen een degradatiekandi daat. Vogelwaarde gaat bijvoor beeld op bezoek bij Ria W, Axel treedt in Middelburg aan tegen Jong Ambon en HW treft Biervliet uit. Het lijkt alsof de competitielei der het zo bedacht heeft. De belangen bij Hontenisse-Philip- pine. Koewacht-Noormannen en IJ- zendijke-Hoofdplaat zijn minder groot. Het programma voor zondag: tweede klas: Vlissingen-Sluiskil en Breskens-Boeimeer; derde klas: Terneuzen-De Schutters, Clinge- Cluzona en Goes-Steen; vierde klas: IJzendijke-Hoofdplaat, Jong Ambon-Axel, Hontenisse-Philippi- ne, Ria-Vogelwaarde, Koewacht- Noormannen en Biervliet-HVV'24. schoot Zaamslag te hulp afgelopen weekeinde Regen TERNEUZEN In de derde klas van het zaterdagvoetbal kwam de afge lasting van de uitwedstrijd tegen Terneuzense Boys Zaamslag zater dag niet eens zo slecht uit. De forma tie van Gerrit Emans had in de aanloop naar die derby twijfels over het meespelen van Maarten van der Staal en Robin Huisman en vreesde de defensie te moeten reorganiseren omdat ook Wim de Pooter niet be schikbaar was. Maar de regen schoot Zaamslag te hulp en stelde zowel Van der Staal en Huisman in staat te herstellen. Thuis tegen Wemeldinge voorlaat ste met elf punten uit achttien wed strijden treedt Zaamslag morgen dan weer aan met de ploeg die eerder dit seizoen zo succesvol was. Welis waar is Wim de Pooter wegens een meniscus-blessure voor de rest van het seizoen uitgeschakeld. Zaamslag beschikt de gehele competitie al over een kern van twaalf spelers, die zowel gelijkwaardig zijn. De absentie van Wim de Pooter betekent dan het kwartet Robin Huisman, Maarten van der Staal, Frans Deurwaarder en Jan Buijze weer het verdedigingsblok vormt. „Als we mee willen blijven doen", zei aanvoerder Jan Dees overi gens enkele dagen terug, „dan moeten we zonder meer van Wemeldinge win nen. En ik denk dat het kan ook". In de derde klas van het zaterdag voetbal ontmoet Terneuzense Boys op eigen veld het Brabantse Kogel vangers, dat na een sterk begin naar de onderste regionen is afgezakt. De vraag is alleen of de Terneuzenaren nog voldoende gemotiveerd zijn nu de 4-0 nederlaag tegen Dinteloord de kans op de eerste plaats tot nul gereduceerd heeft. In de tweede klas van het zondag voetbal speelt Hoek morgen thuis tegen Altena, AZVV gaat op bezoek bij Bruse Boys. Hoek mist in elk geval Franz van der Pijl en Wilco Braafhart en laat ook Piet de Koeijer (die ontstoken knie banden heeft opgelopen en twee we ken rust voorgeschreven heeft gekre gen) in burgerkledij. Jan Doorns laat zodoende Mark van Vught opdraven in de aanval, om dat talent als eens aan het grote werk te laten ruiken. Het enige dat Hoek dit seizoen nog rest is aldus Jan Doorns 'ongesla gen te blijven op eigen veld'. Uit tegen Bruse Boys treedt AZW aan met dezelfde ploeg, die twee we- Jan Doorns: Ongeslagen blijven op eigen veld". Jan Dees: „We moeten kunnen win nen". ken terug 0-0 speelde tegen SSC'55. Wim Verpoorte is nog steeds niet genezen van zijn armblessure, zodat ook nu weer Jan Roose in het doel zal staan. „Het is jammer, dat we zater dag niet tegen Hoek hebben kunnen spelen", zei AZW-trainer Ben Pau wels, overigens deze week. „We zaten tenslotte goed in de running: als we gewonnen hadden, waren we boven dien veilig geweest. „Nü wordt het toch weer een soort vierpuntenwed strijd..." Het programma: tweede klas: Hoek - Altena en Bruse Boys - AZVV. Derde klas: Zaamslag - Wemeldinge en Ter neuzense Boys - Kogelvangers. IJZENDIJKE - Op de banen van bolclub Molenzicht in IJzendijke werd een koningsboliing gehouden. Er wa ren 40 deelnemers. Na een strijd van zeven uur werd Th. Vermeulen ko ning. Eugene Rijkaart uit Aardenburg werd tweede en Gert-Jan van de Broe- ke uit IJzendijke werd ondanks zijn jeugdige leeftijd van 13 jaar derde. WALSOORDEN - In zaal A. Menhee- re in de Noordstraat ikn Walsoorden werd een gaaibolling gehouden waar aan 49 personen deelnamen. De uitslag, hoge vogel: mevrouw Van Heeze uit Kloosterzande, linker zijvogel: J. van Heeze uit Kloosterzande, rechter zijvogel: a. van Geerdale uit Kloosterzande. Groot ste aantal vogels, vijf stuks, G. van Campen uit Walsoorden. (terke VLISSINGEN - Wat in eerste instan tie als een grap werd betiteld, dreigt op een nieuw omkoopschandaal in het Belgische voetbal uit te gaan lopen. Voor de wedstrijd tussen KV Mechelen en Beerschot zou doelman Theo Custers van de Mechelaars be naderd zijn „om enkele ballen door te laten", waardoor Beerschot wat aan de weinig benijdenswaardige positie zou kunnen doen. Custers werd die wedstrijd echter niet gepasseerd en Mechelen won met 2-0. Tot dat mo ment zou niemand, maar dan ook niemand iets gezegd hebben, ware het niet dat Custers meende dit geval te moeten melden aan de Belgische sportpers, die dit dan ook gretig meldde aan de lezers. Maar later werd alles tegengesproken onder het mom „dat het een grap was geweest". En daarmee leek de zaak afgedaan te zijn. Leek, want Sint-Niklaas zag zijn kans schoon. Immers, de ploeg uit het Waasland verkeert naast onder meer Beerschot in grote degradatieproble men en terugdenkend aan de uitspra ken door de tuchtcommissie van de Belgische voetbalbond gedaan tij dens het geruchtmakende omko pingsschandaal, waarbij Standard Luik en Waterschei zo nauw betrok ken waren, dacht Sint-Niklaas daarbij wel eens als de lachende derde tevoor schijn te kunnen komen. En het be stuur van de Wase eersteklasser trok aan de bel bij het zogenaamde Uitvoe rend Comité van de Belgische Voet balbond. In een vergadering heeft dit orgaan nu besloten dat er een onder zoek in zal worden gesteld naar een eventueel nieuw omkopingsgeval. „Er is immers een klacht ingediend en bovendien is het Belgische voetbal al genoeg in diskrediet gebracht door de zaak Standard-Waterschei", schijnt voor het Uitvoerend Comité genoeg reden te zijn om een nader onderzoek in te stellen. Het begin is er, maar waar ligt ditmaal het einde... Voorts komt in België ook zo zachtje saan de geruchtenstroom rond de trainers op gang. Opvallendste in die reeks van geruchten is overigens wel de naam van Urbain Braems. De voormalige oefenmeester van onder meer Anderlecht en Beveren zo hoog genoteerd staan op het verlanglijstje van... Olympiakos Piraeus om daar de opvolger van Georg Kessler te worden. Zelf zwijgt Braems overi gens in alle talen. Daarnaast zou Braems ook benaderd zijn om bij Beerschot de plaats in te gaan nemen van Aad Koudijzer in een poging 'te redden wat er te redden valt', terwijl in een eerder stadium daarvoor de bij Lokeren ontslagen Dimitri Davidovic gevraagd zo zijn, maar die „heeft geweigerd om de drenkeling trachten te redden". Ove rigens staat het reeds bijna voor de volle honderd procent vast, dat de Joegoslaaf met ingang van het nieuwe seizoen wel werkzaam zal zijn bij Beerschot. In de komende competitieronde staat in Waregem hét duel van deze compe titie op het programma: het treffen tussen de verrassende Westvlamingen en Andelecht. En naar gelang de uitslag van de competitiewedstrijden van afgelopen woensdag, bestaat de mogelijkheid dat Anderlecht de titel definitief in de wacht kan slepen. Bij Anderlecht was het begin deze week nog onzeker of Franky Vercauteren mee zou spelen. Vandaag (vrijdag) zal een medische controle bij professor Martens daarover uitsluitsel geven. Waregem zal het zeker zonder zijn topscorer Filip Desmet moeten stel len; de gevaarlijke spits is aan zijn knie geblesseerd en is nog minstens voor een paar weken uitgeschakeld. In Brugge ontvangt Club Beveren en deze wedstrijd is uiteraard van por- tant belang in verband met deelname aan Europees voetbal. Bij de Waas- landers zullen zowel Creve als Baec- ke na enkele weken afwezigheid weer van de partij zijn. Sint-Niklaas speelt aan de Watermolendreef tegen Cercle Brugge; AA Gent treedt als gastheer op van Antwerp, terwijl Lokeren voor een uitwedstrijd tegen Beer schot staat geplaatst. Het complete programma voor het komende weekend: zaterdag (aan vang 20.00 uur): Beerschot-Lokerene; Club Luik-Standard Luik; Water- schei-Lierse. Zodnag (aanvang 15.00 uur): Club Brugge-Beveren; Sint- Niklaas-Cercle Brugge; AA Gent-Ant- werp; Seraing-KV Kortrijk; Racing Jet-Kv Mechelen; Waregem-Ander- lecht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 35