Vliegtuig met supporters moest uitwijken Cor Mol gaat weg bij Delta Sport Nacompetitieduel tussen AMVJ en Voorburg in Goes PZC/ sport Jan Englebert nieuwe trainer Tholense Boys Van der Wal ongeslagen Trijnie Smeenge: dit jaar zeker geen marathon meer JITGESCHAKELD IN ACHTSTE FINALES BELG FAVORIET VOOR ZEGE IN RONDE VAN VLAANDEREN ^ijzigingen in oetbalprogramma Wnst Oranje-jeugd KNIE-OPERATIE NA MAANDENLANG SUKKELEN 'Tennis- Achtkamp' 17 L vliegtuig dat de 20 koppen tellende afvaardiging, onder wie moeder 'e gretig loppenburg JAAP CONSEMULDER NIEUWE MAN Dames Ster KTERDAG 6 APRIL 1985 InrFNBURG (GPD) - Supporters van Bettine Vriesekoop hebben weinig Vriesekoop, naar Gotenburg zou brengen, kon in de Zweedse kustplaats vanwege mist niet landen. Dat kon wel 500 kilometer verder in de hoofdstad Iezier beleefd aan de wereldkampioenschappen tafeltennis. Stockholm. Na een busreis van ruim zes uur kwamen de vermoeide inwoners van Hazerswoude gisteren aan in Gotenburg. pmars van Vriesekoop naar ereldtop opnieuw gestuit joTHENBURG De laatste zestien. De achtste finales. Voor Bettine Vriesekoop rust er Bjdens de toernooien om de wereldkampioenschappen tafeltennis een vloek op. Voor de erde achtereenvolgende keer werd haar opmars naar de absolute wereldtop gestuit in de chtste finales. Voor de tweede keer in serie door Ni Xialian. De Chinese mattenklopper, »als Gerard Bakker haar betitelt wegens haar gerommel met het rubber. iesekoop wist er vrijdag in het landinavium in Gothenburg lang itwoord op. Behandelde de „tover- illen" van de 22-jarige studente uit ïanghai na verlies van de eerste ime (11-21) in de tweede en derde irrect. Dreef de kleine, pezige Chine- bij vlagen tot radeloosheid door de jzaggende, kromme ballen keihard retourneren. Maar werd in de kritie- fases verrast door die onvoorstel- ire dwarrelballen, die van het giftige itje van Ni sprongen: 16-21, 20-22. pnieuw sneuvelde zij dus in de :htste finales, zodat de verrichting tn de wereldtitelstrijd 1979 in ongjang, waar zij de laatste acht :reikte nog steeds overeind staat. In othenburg was zij evenwel dicht bij evenaring daarvan. In de tweede une nam zij een voorsprong van en leek zij de stand gelijk te ekken. Vriesekoop:„Toen werd ik ts te gretig. En dat kan je juist gen dit soort materiaalspeelsters et hebben. Binnen een oogwenk as zij er weer bij", erard Bakker constateerde na af- op, dat zijn pupil juist in die fase nog eer had moeten vertragen. „Zo'n edstrijd moet je punt voor punt leien. Van elk punt een wedstrijd aken. Tegen deze mattenklopper oet je een ongelooflijke zelfbeheer- ng opbrengen. Als je één keer een (1 verkeerd slaat, ligt die meteen :hter je. Bettine wist de concentratie jna optimaal vast te houden. Bijna, ant er bleven momenten, dat zij net ts te happig was. Of te behoudend, a dat kost je de partij", de tweede game had Vriesekoop in slechte finish. Na 16-13 maakte zij ien punt meer en Ni zat op fluweel: 2, ide derde game creëerde Vriesekoop :n flinke kloof (10-4), toen een regie- at van de organisatie, die opeens lalharde muziek door de arena liet iveren, haar uit het ritme haalde, akker zat knarsentandend van woe- op zijn stoel. De taai doorvechten- Vriesekoop slaagde er in op 20-18 ree gamepunten te verwerven, et materiaal bleek echter fnuikend >or de 23-jarige Hazerswoudse. Ni oduceerde in de meest cruciale fase er onvoorstelbaar kronkelende bal- n, waarbij een sidderaal van kleur iu verschieten. Met 20-22 was het «mooi voor Vriesekoop gesloten, riesekoop: „Toch ben ik niet onte- 'eden. Tegen Ni heb ik optimaal speeld. Ik was er dicht bij, maar it lukte net niet. Je moet er een :etje geluk bij hebben", eweg naar de laatste zestien bewan- :1de Vriesekoop in de middaguren et stroeve pas. Met haar gedachten eds bij de botsing met Ni werden de taziliaanse Hua Lee Yen en de reedse Barbro Wiktorsson op moei- me wijze uitgeschakeld. :rder op de middag had Mirjam loppenburg vergeefs getracht over 'rug van Olga Nemes nog een paar -den hoger op de Europese tafelten- sladdder te klimmen. 'och voelde ik mij tegen haar beslist et kansloos", sputterde Kloppen- tfg na afloop met betraande ogen. kwas ook niet kansloos. Nam alleen weinig het initiatief'. Door die izame houding kreeg Nemes de rns haar eigen on tempo en sprei- USSINGEN Het voetbalpro- amma voor dit paasweekeinde «ft op het laatste moment nog tóe wijzigingen ondergaan. 1 wordt de wedstrijd Nieuwdorp- euwland niet om 16.00, maar om 00 uur verspeeld. Maandag (tweede ®sdag) spelen Goes en Veere voor 'beker tegen elkaar (aanvang 15.45). ït duel tussen Dinteloord en Seroos- fke dat voor maandag gepland ®d, is verplaatst naar 30 april. Dit, ndat Serooskerke reglementair niet 'tijd op de hoogte was van datum 'tijdstip van deze competitiewed- rijd. de krant van vrijdag werd ook tóevelijk vermeld dat Axel thuis 6en Vogelwaarde zou spelen, maar 't moet net omgekeerd zijn. Vogel- 'arde speelt thuis tegen Axel. LVNES (AFP) - Het Nederlands Wvoetbalelftal (onder 17 jaar) «ft vrijdag in het internationale «mooi van Cannes zijn eerste suc- 15 geboekt. De Sowjet-Unie werd 4-3 verslagen. Bij rust was de nog gelijk: 1-1. tóand - Sowjet-Unie 4-3 (1-1), 5. Pianits- H 38. Manders 1-1,46. Verlaat 2-1,54. en %top 3-1 en 4-1, 74. Martinaitis 4-2, 76. "atski 4-3. Scheidsrechter: Hirtz (Pra). «houwers: 200. ding gebaseerde spel te ontplooien. De Lichtenvoordense was ontroost baar na de regelmatige nederlaag (15-21, 17-21, 17-21) tegen Nemes, die ondanks haar jeugdige leeftijd (16) in Europa al de reputatie van de gearri veerde vedette bezit. „Van zo'n speelster verliezen is abso luut geen schande", stelde dames- coach Jan Vlieg nuchter vast. „Mir jam dacht iets te rooskleurig over haar eigen kansen. Vandaar die tra nen. De winst voor haar in dit toer nooi is, dat zij tot de ontdekking is gekomen, dat zij tegen de top van Europa niet kansloos is. Nu zal zij weer moeten leren verliezen". De belangrijkste uitslagen uit het indivi duele toernooi van vrijdag zijn: Herenenkelspel: Tweede ronde: Jiang Jialiang (Chi) - Hora tio Pintea (Can) 15-21, 21-15, 21-15, 21-18; Chin Chin-Long (Tai) - Jörgen Persson (Zwe) 11-21, 21-15, 21-15, 21-18; Lo Chuen Chung (Hkg) - Tibor Klampar (Hon) 21-17, 21-19, 19-21, 21-19; Ralf Wosik (Brd) - Ulf Bengtsson (Zwe) 21-17, 16-21, 23-21, 19-21, 22-20; Chen Longcan (Chi) - Stellan Bengts son (Zwe) 21-14, 21-13, 21-18. Derde ronde: Jiang Jialiang (Chi) - Chin Chin-Long (Tai) 21-13, 21-11, 21-13; Kim Ki Taek (Zkr) - Jan Ove Waldner (Zwe) 21-18, 16-21, 21-18, 16-21, 21-17. Damesenkelspel: Tweede ronde: Bettine Vriesekoop (Ned) - Hua Lee Yen (Bra) 19-21. 21-14, 21-10, 21-12; Olga Nemes (Brd) - Mirjam Kloppenburg (Ned) 21-15, 21-17, 21-17. Derde ronde: Cao Yan Hua (Chi) - Marie Lindblad (Zwe) 21-17, 21-16, 21-17; Alice Pelikanova (Tsj) - Valentina Popova (Sov) 21-19,21-16,21-19; Bettine Vriesekoop (Ned) - Barbro Wiktorsson (Zwe) 21-17, 23-21, 21-11; Ni Xialian (Chi) - Gyorgy Fazekas (Hon) 21-5, 21-7, 21-6; Marie Alboiu (Roe) - Zsuzsa Olah (Hon) 13-21, 21-19, 21-16, 21-13; Olga Nemes (Brd) - Marie Hrachova (Tsj) 21-17, 14-21, 21-9 ,18-21, 21-12. Uitslagen achtste finales: Damesenkelspel: Cao Yanhua (Chi) - Kyung Mi Yoon (Zkr) 21-11, 19-21, 21-9, 21-12; Tong Ling (Chi) - Alice Pelikanova (Tsj) 21-12, 21-15, 21-12; Ni Xialian (Chi) - Bettine Vriesekoop (Ned) 21-11, 21-16,22-20; GengLijuan (Chi) - Maria Alboiu (Roe) 21-5, 21-19, 21-15; Dai Lili (Chi) - Flioera Boelatova (Sov) 21-9, 21-12, 21-11; Qi Baoxiang (Chi) - Mok Ka Sha (Hkg) 21-8, 21-14, 21-16; Jiao Zhimin (Chi) - Yang Young Ja (Zkr) 21-13, 23-21, 21-14; Pang Chun Dok (Nkr) - Olga Nemes (Brd) 21-14, 21-18, 21-18. Herenenkelspel: Jiang Jialiang (Chi) - Dragutin Surbek (Joe) 21-14, 22-20, 21-16; Kim Ki Taek (Zkr) - He Zhiwen (Chi) 12-21, 21-19, 21-16, 21-11; Lo Chuen Chung (Hkg) - Fan Changmao (Chi) 22-20, 22-20, 21-8; Yoshihito Miyazaki (Jap) - Chen Xinhua (Chi) 21-11, 21-16, 21-16; Wang Huiyuan (Chi) - Erik Lindh (Zwe) 21-19, 10-21, 17-21, 21-13, 21-15; Chen Longcan (Chi) - Mariano Koukov (Bul) 21-19, 21-18, 21-12; Teng Yi (Chi) - Mikael Appelgren (Zwe) 21-15, 21-14, 19-21, 21-12; Xie Saike (Chi) - Park Ji Hyun (Zkr) 16-21, 19-21, 21-9, 21-19, 21-15. Kwalificatietoernooi dubbelspel: Eerste ronde: Mirjam KloppenburgGerdi Keen (Ned) - Mani/Skarpenes (Noo) 21-13, 21-12. Tweede ronde: Kloppenburg/Keen - Pelli- kanova (Tsj)/Björk (Zwe) 13-21, 21-18,13-21. Heren: Kwalificatietoernooi dubbelspel, tweede ronde: Erik Noor/Nannone (Ita) - Prien/ Andrew (Eng) 8-21, 15-21. Damesdubbelspel: Eerste ronde: Bettine Vriesekoop/Marie Hrachova (Ned/Tsj) - Maria Alboiu/Otilia Badescu (Roe) 21-14 21-12. Bettine Vriesekoop opnieuw uitgeschakeld in de achtste finales. VLISSINGEN Cor Mol stopt aan het einde van het lopende handbal seizoen als trainer/oach bij tweede divisionist Delta Sport. Opvolger van Cor Mol wordt de Middelburger Jaap Consemulder. De Zierikzeese herenploeg en de Goe- se oefenmeester kwamen na overleg tot de slotsom dat beiden een nieuwe uitdaging nodig hadden. Cor Mol heeft de Schouwse handbalploeg ze ven jaar onder zijn hoede gehad. THOLEN Jan Englebert wordt met ingang van volgend seizoen de nieuwe trainer van Tholense Boys. Englebert stapte halverwege dit seizoen op bij Bruse Boys na een conflict. Jan Engle bert begon zijn trainersloopbaan ooit als jeugdtrainer bij Tholense Boys. Jaap Consemulder neemt per 1 augus tus Mols taak over. De nieuwe trainer van Delta Sport, oud-speler van EMM en momenteel nogactief in Walcheren 2, heeft ruim twaalf jaar geleden ook als trainer van de eerste herenploeg gefunctioneerd bij de Schouwse ver eniging. Het zoeken naar een interim-trainer coach voor de eerste herenploeg van het Middelburgse EMM verloopt slecht. Kees van Ginderen, die als eerste gepolst werd om opnieuw als zodanig op te treden bij de vereniging (hij deed dat ook al voor de dames van EMM) heeft bedankt wegens zijn ver plichtingen bij de heren van Heerle. Nieuwe gegadigden zijn volgens EMM-bestuurslid Rob de Vos nog niet benaderd. ABCOUDE (ANP) - Jannes van der Wal is ook in de vierde ronde van het toernooi om het Nederlands dam kampioenschap voor heren ongesla gen gebleven. Vrijdag won hij in Abcoude van Auke Scholma. De uitslagen van de vierde ronde zijn: Van Aalten - Vermin 1-1; Clerc - Stokkel 1-1; Palmer - Jansen 1-1; Scholma - Van der Wal 0-2; Goudt - Bies 0-2; Van der Kooij - Van den Borst 2-0. De stand na vier ronden is: 1. Van der Wal 7 punten; 2. Bies 5; Van Aalten 5; Vermin 5; Goudt 5; 6. Stokkel 4; Clerc 4; 8. Palmer 3; Jansen 3; Van der Kooy 3; 11. Van den Borst 2; Scholma 2. Petra Polman heeft alleen de koppo sitie ingenomen in de strijd om het Nederlands damkampioenschap voor dames. Polman won vrijdag in de derde ronde van Lenie Toonen. De kampioene van 1980 is als enige nog zonder puntverlies. Uitslagen derde ronde: Lenie Toonen - Petra Polman 0-2; Barbara Graas - Anne- mieke van der Kraats 2-0; Jannet Andries - Karen van Lith 2-0; Iepie Poepjes - Mieke Heitmeier 0-2; Cato van Setten - Leun Otten 0-2. Stand na drie ronden: 1. Polman 6 punten; 2. Poepjes, Otten en Graas 4 pnt; 5. Heit meier 3 pnt; 6. Toonen, Van Lith, Van der Kraats en Andries 2 pnt; 10. Van Setten 1 pnt. Trijnie Smeenge met haar been in een spalk. SEROOSKERKE De Zeeuwse atlete Trijnie Smeenge kan voor de rest van dit seizoen de deelname aan een marathon wel vergeten. Ze had willen lopen in Essen - eind vorig jaar - en daarna stond bijvoorbeeld ook Rotterdam nog op haar programma. Maar het ziet er nu naar uit dat het nog maanden kan duren voordat ze weer in wedstrijden uit zal komen. Twee weken geleden is Trijnie Smeenge geopereerd aan haar knie, omdat toen eindelijk bekend was met welke blessure ze al vanaf oktober sukkelde. „Ik had al een paar maanden niet meer voluit kunnen trainen", ver telt ze. „Ze hebben veel later pas ontdekt wat er aan de hand was. Er is een stuk van de pees van de knieschijf afgescheurd. Normaal ge sproken had ik een half jaar lang helemaal niets mdgen doen. Dan was het langzamerhand weer aan gegroeid". Ze wist overigens al langer dat er iets niet in orde was met die knie. „Dat was in de voorbereiding van de marathon in Essen al een beetje duidelijk geworden. Ik had er iedere keer last van bij het trainen. Maar dan denk je: ze hebben allemaal wel iets als ze vlak voor een marathon zitten. Dat is meestal weer snel over". Bij Trijnie Smeenge werd het in de week vóór die wedstrijd opeens veel erger. Toeval was dat kennelijk niet: „Ik weet wel ongeveer hoe het kwam. We waren op het werk aan het stoeien. Ik kreeg zo maar voor de gein een duwtje en kwam ver keerd terecht. Vanaf dat moment is het veel erger geworden". Van de marathon die ze de week daarop in Essen wilde lopen kwam dus niets meer terecht. De Walcher- se atlete verkeerde in die eerste dagen nog in onzekerheid. Er werd aanvankelijk gedacht aan een scheurtje in de meniscus of aan een ontsteking. „Ik was bij een spor tarts in Bergen op Zoom geweest om het te laten bekijken. Het zag er eigenlijk niet zo ernstig uit, dach ten ze daar. Ik mocht wel een beetje rustig blijven trainen, maar ik voelde zelf dat dat niet kon. Toen ben ik op een gegeven moment doorgestuurd naar een chirurg in Breda". Een Belgische specialist in sport blessures (dokter De Baere) stelde tenslotte vast dat er een pees los was geraakt. Hij zag onmiddellijk de noodzaak in van opereren. Trij nie Smeenge: „Twee weken geleden ben ik geholpen. Ze hebben een gat in de knieschijf geboord en daar de pees doorheen gehaald. Zo zit het weer vast aan de schijf'. Voor de Dynamo-atlete betekent dat - als de genezing vlot verloopt - dat ze in de zomermaanden voor zichtig op de baan kan gaan lopen. „Ik heb nu twee weken in een spalk gelopen. Om de paar uur moet ik m'n been heen en weer bewegen om het gewricht soepeler te maken. Zo moet ik dat nog twee weken volhou den en dan gaan ze er weer naai kijken". GOES Het volleybalcircus dat nacompetitie heet, doet woensdag, 10 april, Goes aan, waar de herenteams van Deltalloyd/AMVJ en Starlift Voorburg elkaar zullen treffen in het plaatselijke Sportcentrum. Gastheer is de Goese volleybalvereniging Mytilus. Deltalloyd staat in deze nacompetitie, die is opgezet als voorbereiding van de internationals op het Europees kampioen schap van 29 september tot 6 oktober in Nederland, momenteel met landskampioen Brother/Martinus en het Oranje-team bovenaan, zij het dat de nationale selectie een wedstrijd minder heeft gespeeld. Starlift is een-na-laatst. Toch spreekt het Voorburgse team van de twee ongetwijfeld het meest tot de verbeelding. De club heeft een rijke Europacuphistorie en de club waar ex-EVVC-speler Rob Lantsheer al weer tien jaar furore maakt. Een ander bekend gezicht in het Voor burgse gezelschap is de 38-jarige Frank Constandse. De Belg Jef Mol en international Jan Clardey zijn de an dere bekende namen bij Starlift. In het Europacupgebeuren van het afgelopen seizoen was er voor de ploeg overigens slechts een figurantenrol Profkoers - De Belg Dirk Heirweg heeft vrijdag in Moerbeke een prof- koers over 150 kilometer gewonnen. Heirweg won in Oost-Vlaanderen de sprint van een kopgroep van vijf ren ners, vóór de Nederlanders Leo van Vliet en Wies van Dongen. Ad Wij- nands was de snelste van het peloton, dat dertig seconden achterstand had. VLISSINGEN De Sterre heeft de replay van de ontmoeting met Wevoc (Bergeijk) met 3-2 gewonnen. Door dit resultaat kan de Zeeuwen de derde plaats in de derde divisie F van de nationale volleybalcompetitie niet meer ontgaan. De ontmoeting was de derde versie van de wedstrijd die beide teams op de eerste dag van de lopende competitie tegen elkaar moesten spelen. De eerste keer moest het duel in de derde set bij 1-1 worden gestaakt wegens een te gladde speelvloer. Toen De Sterre later opnieuw naar Brabant toog om de wedstrijd uit te spelen bleken de eerste twee sets als niet gespeeld beschouwd te worden. Mede ten gevolge van de verwarring die deze nieuwe situatie schiep verloor De Sterre deze wedstrijd met 3-1. Het protest dat volgde had succes en zo stonden beide teams opnieuw tegenover elkaar voor een wedstrijd die in feite al twee sets oud was. Een gebrek aan concentratie bij de Zeeuwen met een falend blok als gevolg bracht Wevoc een 15-9 overwinning. Daarna pakte De Sterre de zaken echter beter aan en dat resulteerde in weer twee keer 15-9, maar nu in Zeeuws voordeel. Dat bracht de einduitslag op 2-3. - Eric Vanderaerden: een vedette tegen wil en dank LEEUWARDEN (ANP) - Er doen zich momenten voor in het wielerle ven van Eric Vanderaerden, dat hij graag een mombakkes zou opzetten. De tronie van bijvoorbeeld de pop ster Prince, compleet met vetkuif en bakkebaarden om totaal onher kenbaar te zijn als wielrenner. De grote favoriet voor de Ronde van Vlaanderen van Paaszondag draagt vaak het masker van de concentra tie. Vlak voor belangrijke wedstrij den bestaat de wereld om hem heen niet voor het 23-jarige talent uit Belgisch Limburg. Hij wil niemand zien, met niemand praten. Deze houding heeft Eric Vanderaerden, vooral in eigen land, een slecht imago bezorgd. Eigenzinnig, bru taal en niets ontziend hard. „Dikke Nek", heet het dan al snel in België. Eric Vanderaerden wil voor de top- klassiekers met rust gelaten worden. Hij is dan ook jaloers op de voetbal sterren. Zij kunnen belangrijke wed strijden in alle rust voorbereiden in trainingskampen, ver weg van de duizenden supporters. „Ik begrijp dat zoiets bij het wielrennen, dat zich op de openbare weg afspeelt, niet mogelijk is", zegt Vanderaer den, „maar sommige toestanden zijn absurd. Neem de Ronde van Vlaan deren. We moeten het controleblad tekenen in het stadhuis van Sint- Niklaas. Met de auto komen we tot 200 meter van die plaats. Het laatste stukje moet je lopen. Onderweg word je wel vijftig keer aangespro ken en terug idem dito. Daar word je gek van als je je er niet tegen afzet. Ik probeer niets en niemand te zien. Dat vinden de mensen over het algemeen niet leuk, sommigen vin den mij zelfs onsympathiek. Na de koers sta ik voor iedereen open". Hij vindt zich een vedette tegen wil en dank, Eric Vanderaerden, die volgend jaar trouwens steun krijgt van zijn twee jaar jongere broertje Danny, tegenwoordig winnaar van de ene na de andere koers bij de amateurs. „Ik heb er nooit aan ge dacht een ster te worden. Dan had ik moeten gaan zingen in een band of zo. Het wielrennen is als hobby begonnen en ik bleek veel koersen te kunnen winnen". In de uitoefening van zijn beroep wordt Vanderaerden onmenselijk heid verweten. „Ik heb intussen ge leerd dat er altijd kritiek zal zijn. Soms, in mijn vrije tijd, doe ik menselijke dingen. Ga ik, net als zoveel jongemannen van mijn leef tijd, naar een disco, drink ik bier en houd ik een sigaretje vast. De dag erna wordt er beweerd dat ik stom dronken in de disco zat. Het is nooit goed", aldus Vanderaerden. Eric Vanderaerden: „Na de koers sta ik voor iedereen open". weggelegd. Al in de eerste ronde bleek de Duitse bekerhouder HSV Ham burg te sterk. In de vaderlandse com petitie daarentegen deed Starlift het, ondanks de suprematie van Brother/ Martinus, verrassend goed en er was uiteindelijk een beslissingswedstrijd nodig om de Amstelveners tot lands kampioen uit te kunnen roepen. Hoewel ook Deltalloyd een gevestigde naam is in de Nederlandse eredivisie het team haakte pas op de laatste competitiedag af in de race om de eerste plaats hebben de Amstelve ners dit seizoen toch beduidend min der publiciteitswaarde dan Starlift. De enige bekende Nederlander bij Deltalloyd is Ad van de Velden. Ver der speelt ook international Tino Vin- kesteijn bij de verzekeringsploeg. In het toernooi om de Europacup III kwamen de Amstelveners weliswaar een ronde verder dan hun tegenstan der van woensdag, maar de manier waarop zij in de eerste ronde het zwakke VS Leysin (Zwitserland) uit schakelden, bood weinig hoop voor het vervolg van het Europese avon tuur. In de tweede ronde was de latere cupwinnaar Panini Modena (Italië) dan ook veel te sterk. In de competitie-toegift die beide teams volgende week naar Goes brengt, doet Deltalloyd het overigens beduidend beter dan Starlift. De Voorburgers konden alleen vorig jaar september nog van hun aartsrivaal winnen, maar daarna trok Deltalloyd twee keer aan het langste eind: in december en op 1 maart in Breda, toen ze elkaar troffen in het toernooi voor de periodekampioenen. Zowel Deltalloyd als Starlift wisten zich via dat toernooi uiteindelijk te kwalifice ren voor het EC Ill-gebeuren van het komende seizoen. Momenteel heeft Deltalloyd ook al drie keer gewonnen en kon alleen het Nederlandse team vorige week van de Amstelveners win nen. Starlift bleef nog maar een keer aan de positieve kant van de score. Ongetwijfeld spelen de blessures van Lantsheer en Errol Rooy hierbij een belangrijke rol. De beide publieks trekkers zullen er in Goes ook zo goed als zeker niet bij zijn, terwijl ook het meespelen van Deltalloyd-interna- tional Vinkesteijn onzeker is. De wedstrijd Deltalloyd-Starlift be gint om 20.30 uur en zal worden geleid door de heren Van Loon en Hof. Beide eredivisieploegen ont moeten elkaar 2 mei nog een keer in Sas van Gent. GOES Zaterdag vindt in sportcen trum Schelde International in Goes de afsluiting plaats van de 'Tennis- Achtkamp'. Aansluitend op de laatste wedstrijdronde, wordt tussen 17.00 en 18.30 uur een dubbel gespeeld tussen de combinaties Hans Felius/Peter Willemse en Remco Maandag/Joost Thorenaar. Omstreeks 19.00 uur be gint de officiële huldiging

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 17