Toppers vooraf Veel verschuivingen in voetbalprogramma Vlissingen heeft kampioenschap voor het grijpen ►electie voor jeugdteam zaalvoetbal JOOSSE VOORDEEL! tot 1500,-. Jeugdschakers naar nationale titelstrijd Zaterdagvoetbal Leo Beenhakker kiest 20 spelers voor WK-duel HENK VAN SPANJE UITGESCHAKELD BIJ WK-TAFELTENNIS Tevredenheid fallycross in en Goes Zeilwedstrijden Esther Klippel uit Middelburg won dressuur wedstrijd PZC/ sport 21 VLISSINGEN De discussie over voetbal als winter- of als zomersport is de afgelopen maanden in alle hevigheid gevoerd. Volgens velen zou de nadruk op de zomermaan den moeten vallen, met alle voordelen van dien: beter weer, meer toeschouwers, betere velden, beter voetbal etcetera. De afgelopen winter heeft het voetbalseizoen '84-'85 in ieder geval omgetoverd tot een chaos met uitlopers, die de komende weken en zeker in dit paasweekeinde merkbaar zijn. Volgens administrateur Wim Jagt van de KNVB afdeling Zeeland was het deze week in 'Zeist' dan ook 'een gekkenhuis'. PETER DAMEN: VERLOREN JAAR VLISSINGEN Afhankelijk van de uitslag van het duel Middelburg - Boeimeer (zaterdag) heeft Vlissingen het komende paasweekeinde nodig om uit twee wedstrijden met drie of vier punten zich te verzekeren van de titel in de tweede klas. Zaterdag staat de uitwedstrijd tegen Veerse Boys op het programma en maandag kan Vlissin gen op eigen veld mogelijk het karwei afmaken tegen het lastig te bespelen Boeimeer. GOTENBURG (GPD) - Twee weten meer dan één. In die wetenschap verkerend richtte Bert van der Helm aan Jan Vlieg het verzoek om assistentie bij de coaching van Henk van Spanje tijdens het wereldkampioenschap tafeltennis. Omdat het vertrouwen tussen coach en speler door de reeks conflicten volledig is weggevallen, achtte de Amstelvener het raadzaam een beroep te doen op zijn Groningse collega. Wij hebben gunstig voor u kunnen inkopen 3x Ford Fiësta 7x Ford Escort 4x Ford Sierra Deze auto's in de nieuwste specificatie kunnen wij u aanbieden met kortingen. van 800,- IJDAG 5 APRIL 1985 De derde ronde van de bekerstrijd Heukelum-Altena en Hoek Ever- stond voor de Zeeuwse clubs het stein. Maandag worden twee in komend weekeinde op het pro- haalduels gespeeld (waar geen gramma, maar door ingelaste com- Zeeuwse clubs bij betrokken zijn): petitieduels is bijna de gehele be- Heukelum-SSC (18.00 uur); Altena- kerronde verschoven naar de ko- Rozenburg (16.00 uur). Voor derde mende (mid)week. Dit weekeinde en vierde klas: zie weekend-sport- staan alleen de duels BSC-Sluiskil agenda. (zaterdag, 15.45 uur) en RCS-Hoek y Jnfr^rt^thnl (maandag, 14.30 uur) op het pro- £jUilllUg VUVll/Ul gramma. Met uitzondering van In de tweede klas van het zondag- Vlissingen-Oostkapelle (woensdag voetbal wordt zowel zaterdag als 17 april, 18.30 uur) worden de overi- maandag een (bijna) complete ge duels uit de derde ronde donder- competitie-ronde afgewerkt. Vlis- dag 11 april gespeeld, aanvang singen kan in de tweede klas de 18.30 uur. Dat zijn de wedstrijden: titel binnenhalen. Het resultaat Goes-Veere; Hoofdplaat-Clinge; van het duel Middelburg-Boei- Middelburg-Roosendaal en Bres- meer (zaterdag, 15.45 uur) is bepa- kens-Alliance. Tholense Boys en lend voor het aantal punten dat Smerdiek spelen dinsdag 16 april Vlissingen dit paasweekeinde een achterstallig duel uit de tweede moet behalen om kampioen te ronde. Aanvang 18.30 uur. De win- worden. Bij winst van Middelburg naar van die wedstrijd speelt don- moet Vlissingen zowel zaterdag (in derdag 25 april (18.30 uur) in Sint de uitwedstrijd tegen degradatie- Willebrord tegen Rood-Wit. kandidaat Veerse Boys) als maan dag in de thuiswedstrijd tegen (datzelfde) Boeimeer winnen om zich van de titel te verzekeren. In het zaterdagvoetbal wordt in indien Boeimeer zaterdag van het paasweekeinde in de eerste Middelburg wint, of als het duel in klas een dubbel programma afge- een gelijkspel eindigt, heeft Vlis- werkt. Oostkapelle komt zaterdag singen aan drie punten genoeg, in Barendrecht in actie. Het duel programma in de zondag twee- tegen de club van die naam begint <je ^ias: zaterdag (indien niet an- om 15.00 uur. Maandag ontvangt ^ers vermeld, aanvang 18.00 uur) Oostkapelle Heerjansdam. Die Veerse Boys-Vlissingen; Virtus- wedstrijd begint om 16.00 uur 's Breskens; Middelburg-Boeimeer middags. (15.45 uur); Zierikzee-Internos en In de tweede klas van het zaterdag- Dosko-Taxandria. Maandag (aan- voetbal wordt zaterdag een'norma- vang alle duels 14.30 uur): Vlissin- le' competitierohde gespeeld. De gen-Boeimeer; Sluiskil-NOAD; Zie- aanvangstijd van alle duels is 14.30 rikzee-Dosko en Veerse Boys-Bres uur: SSC-AZW; Bruse Boys-Ro- kens. Voor derde, vierde klas en zenburg; Roda Boys-Good Luck; afdeling: zie weekend-sportagenda. Hoewel de ploeg nagenoeg zeker is ter Damen de waarde voor de van het kampioenschap wil presta tie-trainer Cees Vermunt ongetwij feld de eerste de beste gelegenheid aangrijpen om - op eigen veld - de eerste plaats en de promotie te pakken. Peter Damen, al een sei zoen lang twaalfde man bij Vlissin gen: „Ik zal wel meefeesten, maar niet zo uitbundig als anderen. Dit is voor mij toch een verloren seizoen in sportief opzicht". December 1984. Vlissingen-trainer Kees Vermunt doet een beroep op Peter Damen tijdens het verblijf van de Zeeuwse club in Liberia. De Brabantse middenvelder voelt zich in zijn element tussen Liberiaanse tegenstanders, bij wie voetbal hoog in het vaandel staat en fysiek spel uit den boze is. Peter Damen kapt en draait op het hobbelige veld, profiterend van zijn techniek. Als een van de weinigen houdt hij gelijke tred met de uitmuntend begaafde Liberianen. Terug in Nederland slaat het nood lot toe. Damen, (24), bezig aan zijn eerste jaar bij Vlissingen, kampte aan het begin van het seizoen met een spierblessure en na de terug keer uit Liberia scheurt hij op nieuw een spier. „Dat is frustre rend. Je komt nooit lekker in je spel als je weinig speelt, terwijl ik juist een speler ben die veel wedstrijden moet spelen, maar door die blessu res ging het mis", verklaart de altijd goedlachse Brabander. Het stoorde hem dat hij de twijfels rond zijn persoon niet weg kon nemen. Door de bewuste blessure miste hij in de voorbereiding op de competitie een kans op een basis plaats. Vlissingen speelde overi gens een sterk seizoen en Damen mocht slechts opdraven als inval ler. „Ik kan Vermunt ook niets verwijten. Het elftal draaide goed en 'never change a winning team' is een gouden regel", aldus de Brabander, die daarom nooit aan de bel heeft getrokken hoewel hij zich op de reservebank af en toe zat te verbijten. „Ik ben het niet altijd overal mee eens, maar ik ben niet de figuur die daar gelijk ophef of een rel van maakt. Er zijn natuurlijk momen ten waarop je gaat twijfelen, maar dan weet je dat je door moet knok ken. Nee, dat ben ik van nature niet, een knokker. Daarom probeer ik het op een sportieve manier af te dwingen. Op de momenten dat ik er in sta, wil ik goed voetballen. Wat dat betreft heeft Vermunt me steeds kunnen motiveren. Ik heb altijd het gevoel gehad dat ik er bij hoorde". Juist de laatste weken bewijst Pe- ploeg. Tegen Middelburg viel hij sterk in (hij scoorde onder meer het vierde Vlissingse doelpunt) en ook in de thuiswedstrijd tegen Virtus - toen hij na een kwartier in het veld kwam - voelde hij zich als een vis in het rijkelijk vloeiende hemelwater. In die laatste wedstrijd, op een glad en moeilijk bespeelbaar veld, kwam hij tot zijn recht. „En dat is toch belangrijk voor eigen publiek, anders vragen de mensen zich ook af wat ik hier nu doe. Daarom wilde ik ook wat laten zien". Op basis van die beide wedstrijden wist Peter Damen zich het afgelo pen weekeinde verzekerd van een basisplaats in het duel met Veerse Boys. „Maar dan zit ineens alles tegen en wordt die wedstrijd afge last. Ja, dan heb ik een baaidag. Ik ben ook de hele dag chagrijnig geweest", aldus de Brabander, die als contractspeler bij NAC enkele jaren terug het slachtoffer werd van de sanering in het betaald voetbal. „Op dat moment zat ik al lang op de springplank bij het eerste elftal. Het had eigenlijk al moeten gebeu ren", realiseert hij zich nu. Nadien speelde hij onder meer bij Dongen, voordat Vlissingen hem polste. „Ik hoorde dat Vermunt hier trainer werd en wat de ambi ties waren. Ik wilde wel meehel pen aan dat proces. Het is toch een avontuur waar je je instort. Daar om zou ik het liefst volgend jaar hier weer spelen. Ik zou het eens goed over willen doen, na dit - voor mij - verloren seizoen", aldus Damen, die in het dagelijks leven administratief medewerker is bij het kort- en middelbaar beroeps onderwijs in Breda en omtreken. Ook voor de wedstrijd van maan dag tegen Boeimeer verkeert de Brabander nog in het onzekere: spelen of zitten? Peter Damen MIDDELBURG Handbaltrainer Cees de Ridder heeft met onmiddellijke ingang ontslag genomen bij het Middelburgse EMM. De Ridder kwam tot deze stap, omdat hij volgend seizoen wordt oefenmeester bij het Antwerpse Olse Merksem, een ploeg die in de hoogste afdeling van België speelt. „Het bestuur van die club heeft druk op me uitgeoefend om wat eerder te stoppen bij mijn andere 'werkgever'. Op die manier kan ik me optimaal voorbereiden op het nieuwe seizoen, want Olse Merksem heeft grote plannen", zegt De Ridder. Voor bestuur en spelers van EMM kwam het ontslag van De Ridder als een verrassing, „maar", zo zegt manager Joop Kilian, „als Cees zo'n kans krijgt, moetje daar begrip voor hebben en we leggen hem geen strobreed in de weg. Tenslotte heeft hij grote verdiensten gehad voor EMM in die tien jaar dat hij trainer is geweest". Cees de Ridder zegt dat zijn stap niets te maken heeft met het slechte presteren van zijn ploeg de laatste tijd in de eerste divisie. „Het klinkt als een clich, maar we zijn als echte vrienden uit elkaar gegaan". Het eerste herenteam van EMM moet echter nog zes wedstrijden spelen en is nog lang niet veilig. Heeft Cees de Ridder dan niet het gevoel dat hij EMM in de steek laat „Ik heb het daar ontzettend moeilijk mee gehad, maar uit een gesprek met de spelers bleek dat zij dat niet zo zagen". Wie de vervanger voor De Ridder wordt in die zes wedstrijden is nog niet bekend. Het bestuur van de Middelburgse handbalclub heeft inmiddels Kees van Ginderen, die eerder al als interim-trainer optrad bij de dames, gepolst maar Van Ginderen heeft nog geen beslissing genomen. KEIST (ANP) - Zes spelers van Kjax, zes van Feyenoord en zes jlan PSV vormen de hoofdmoot J^an de selectie voor het Neder lands elftal, dat dinsdag en woensdag voor een trainings stage in Zeist bijeenkomt. De trainingsdagen gelden als voor bereiding op het WK-kwalifica- |ieduel met Oostenijk, op 1 mei n Rotterdam. ie selectie van interim-bonds- :oach Leo Beenhakker bestaat it twintig man. Naast Ajax, 'eyenoord en PSV is FC Gronin- :en in de Nederlands elftalgroep ertegenwoordigd. Woensdag 10 pril speelt Beenhakkers keuze n het KNVB-sportcentrum een Oefenwedstrijd tegen de hoofd klasser DHC Uit Delft, eenhakker kan bij de trai- ingstweedaagse in Zeist niet eschikken over Wim Kieft. Vijf eken geleden was de aanvaller Ivan Pisa in Amsterdam de grote .animator tijdens het vorige kwa- jlifïcatietreffen, tegen Cyprus. (Voor de wedstrijd tegen Oosten- ijk is Kieft wel beschikbaar. Jit het elftal dat op 27 februari Imet 7-1 won van Cyprus ont breekt in ieder geval Ruud Gul pt, die herstellende is van een [enkeloperatie. Nieuw in de A- selectie is Feyenoorder Mario Been, die daags voor het duel |met Cyprus nog in Jong Oranje acteerde. De twintig geselecteerden zijn: Marco van Basten, Edo Ophof, Peter Boeve, Frank Rijkaard, Dick Schoenaker en Gerald Vanenburg (allen Ajax); Mario Been, Joop Hiele, Peter Hout man, Michel van de Korput, Si mon Tahamata en Ben Wijnste kers (allen Feyenoord); Hans van Breukelen, Ernie Brandts, René van der Gijp, Willy van de Kerkhof, Ton Lokhoff en Michel Valke (allen PSV); Adrie van Tiggelen en Erwin Koeman (bei den FC Groningen). Bert van der Helm roept assistentie in van Vlieg den. In de superliga-wedstrijd tegen Zweden had Van Spanje zijn getalen teerde tegenstander nog verslagen. „En in Zweden heb ik bovendien een paar potjes van Lindh gewonnen", verduidelijkte hij. „Goed, dat waren geen officiële wedstrijden, maar toch". Tot zijn tevredenheid nam in die krachtmeting Jan Vlieg naast Bert van der Helm plaats aan de kant van het speelveld. „De relatie tussen Henk en mij is verstoord", motiveer de Van der Helm het aan Vlieg ge richte verzoek. „De aanwijzingen die ik hem heb gegeven, heeft hij niet opgevolgd. Dan is het voor de partij en beter dat een ander op die stoel gaat zitten". De wankele positie van de bondscoach werd daarmee nog eens nadrukkelijk geillustreerd. Jan Vlieg en Henk van Spanje waren geen vreemden voor elkaar. Voordat Bert van der Helm LLAND In het paasweekeinde nnen de rallycrossliefhebbers hun irt ophalen, want er zijn dan twee :dstrijden: één in Rilland en één in ■es. In Rilland betreft het de uitge- lde wedstrijd van 31 maart, waar n vorige week door slechte weers- standigheden moest overgaan tot t afgelasten van de rallycrosswed- :ijd. 'ndag, eerste paasdag, zal op het :heldecircuit definitief de eerste ral- ross van dit seizoen van start gaan. start worden in de volgende klas- formule III standaard tot 2000 cc, mule II - 1600 cc, formule I 1600 en de specialklasse. vens zijn er DAF-achteruitwedstrij- n en de 2CV-cross. Aanvang trainin- |n: 10.00 uur. Aanvang wedstrijd: 00 uur. maandag (tweede paasdag) is er in es op het terrein Kattendijksedijk eerste rallycross van dit seizoen, fi de start komen ongeveer 50 deel- (mers in de volgende klassen: stan- ard klasse 0-1300 cc; opgevoerde _Asse A 0-1300 cc, 13-1600 cc en 1600 1| en hoger. Aanvang trainingen: 11.00 uur. Aanvang wedstrijd: 13.00 (uur. GISSINGEN Na het spelen van lee selectiewedstrijden hebben lach Giel van de Linde en de bege- eiders Cees Outermans en Guus Du in een zaalvoetbalelftal van spelers F 20 jaar samengesteld, r geselecteerden zijn: keepers Andor 'êngendijk (De Tol Oostburg), Ro- |ld de Jong (Goes) en de spelers fmeo van Aarden (Parbo Goes), lohammed Azaharin (Formido fes), Michael Dijkstra (Maartense iPijt), Roy Hendriksen (VW Audi |PPe), Ronald de Bakker (De Tol pstburg), Adrie Belfroid (Walcheren) Haro Hazelaar (Maartense Tapijt). Ize laatste speler was tijdens de lectiewedstrijden geblesseerd en fjgt nog een kans. Woensdag 10 |nl speelt het jeugdelftal in Oost- pg een wedstrijd tegen een Oost- 'Orgse selectie. De aanvang is 19.00 ur Begeleider Cees Outermans is •erigens nog op zoek naar meer -genstanders om zo goed mogelijk 0 'r de dag te komen tijdens het e ierlands kampioenschap (18 mei) o Amsterdam. JJLISSINGEN - Maandag, tweede Wasdag, worden op het Veerse Meer |ilwedstrijden van de WV Arnemui- [fn gehouden. Er wordt gestart in de «assen 420, Fireball, Laser en ge legde klasse. De eerste start is om ia elf bij jachthaven Oostwatering. De door Van Spanje zo gaarne gewilde aanwijzingen mochten niet baten, want de beste Nederlandse tafelten nisser werd door de Zweed Erik Lindh volledig te kijk gezet: 14-21, 20-22, 15-21. De NTTB-equipe raakte don derdag nog meer geselecteerden kwijt in het individuele toernooi. Erik Noor, Rob Turk en Gerdi Keen reikten niet verder dan de eerste ronde. Mirjam Kloppenburg behoefde geen actie te ondernemen. De Australische Nu Myung Mee kwam niet opdagen. De verwachting is dat zij in de tweede ronde zal stranden. Zelfs de immer optimistische vader Jan ziet tegen de gevluchte Roemeense Olga Nemes weinig kansen. Bettine Vriesekoop komt pas vandaag in actie. Henk van Spanje kan zijn aandacht gaan richten op het gemengd dubbel met Mirjam Kloppenburg. Voorafhad hij de mogelijkheid om het verblijf in het enkelspel te verlengen niet geheel weggecijferd. Die gedachte was ge stoeld op gebeurtenissen in het verle- VLISSINGEN Dennis Brouwer uit Arnemuiden, Martin Martens uit Clinge en Jonica Louws uit Oostburg zijn de Zeeuwse vertegenwoordigers bij de strijd om de Nederlandse jeug- den meisjeskampioenschappen scha ken tot 13 en tot 16 jaar. Dennis Brouwer komt uit in de klasse tot 13 jaar, terwijl Martin Martens en Jonica Louws in de klasse tot 16 jaar uitkomen. Het titeltoernooi begint tweede paasdag (maandag) en wordt vrijdag 12 april besloten. Henk Jan van Klaveren uit Middel burg en Masjenka Dubbeldam uit Terneuzen nemen vanaf vandaag (vrijdag) deel aan een jeugdschaak toernooi in de Vara-studio in Hilver sum. Het toernooi duurt tot en met zaterdag 13 april. RENESSË De-finalewedstrijd voor de winterbokaal 1984-85 dressuur in de manege 'De Grol' in Renesse werd gewonnen door Esther Klippel met haar pony 'Robin' van de Pony Club Middelburg. De overige uitslagen: 2 Astrid van de Veer met Spartaan van PC Se-ros, 3 Karin Klippel met Robin van PCM, 4 Ginny de Schepper met Nathalie van PCM, 5 Sascha Labrujerre met Lola van PC Se-ros. In de klasse B-licht behaalde Simone Kodde met de pony 'Jacqueline' een tweede plaats. In de klasse L, wist Eric Vaes met de pony Goldy van de PCM een tweede plaats en Ellen Wondergem met Funny van PCM een vierde plaats te behalen. B-licht: 1 Simone Kodde met Jacqueline, 2 Petra Deelen met Smokey, 3 Camilla Kodde met Jacqueline, klasse B-zwaar: ring I 2 Lies Beyerinck met Stranger, 3 Lygia Bogaard met Jacqueline, 4 Karin Klippel met Robin; ring II: 1 Esther Klippel met Robin, 4 Ginny de Schepper met Nathalie, 8 Hester Beyerinck met Gol dy. Henk van Spanje uitgeschakeld in de eerste ronde. (Advertentie) de 21-jarige tafeltennisser de wijk nam naar het buitenland (eerst Enge land, momenteel Zweden) speelde hij bij De Veluwe onder supervisie van de Groninger, die zijn keel tijdens het ongelijke duel schor schreeuwde, maar de nederlaag niet kon voorko men. „Geen excuses", bekende Van Spanje na afloop. „Ik heb in de tweede game kansen gehad, maar speelde te onzeker. Ik had faalangst, ik durfde niets meer te ondernemen. Ik kan er echter niet om treuren. Er zijn hier wel ergere dingen gebeurd. Ik ga verder met hard trainen". Voor Rob Turk eindigde het toernooi in de kwalificatieronden. De pas 18 jaar geworden Hazerswoudenaar struikelde in de derde van het kwalifi catietoernooi over de onbekende Spanjaard Caymel Marin. Een lichte griep en duizeligheid weerhielden Turk ervan voluit te gaan. Hevig transpirerend en met knikkende knieën onderging de clubgenoot van Bettine Vriesekoop de uitschakeling -voor het wereldkampioenschap, waar voor hij in Nederland hooggespannen verwachtingen had. Niet om een prijs weg te slepen, maar om ervaring op te doen en links en rechts zijn partijtjes mee te pikken. In Gotenburg heeft Turk te maken met Bert van der Helm, wiens aanwe zigheid door de gebroeders Van Span je niet meer op prijs wordt gesteld. Met een van het zelfingenomen fami lieduo vocht Turk een vete uit. „Ik laat me door niemand iets zeggen", is hij zelfbewust. „Ron van Spanje maakte mij verwijten die werkelijk nergens op sloegen. Toen heb ik ge zegd dat hij de schuld van de slechte prestaties niet op anderen moest af schuiven. Ik hoop dat hij, net als Potton, nooit meer wordt gekozen. Met Van der Helm heb ik geen proble men". In de verziekte sfeer produceerde Turk in de landenwedstrijden niette min zes overwinningen uit elf partijen. Donderdag werden daar nog twee zeges aan toegevoegd, maar één daar van had geen enkele waarde. De Indo nesische opponent in de eerste ronde, Tony Meringgi, verkeerde zichtbaar onder invloed van een 'speciaal' siga retje, dat de avond daarvoor was gerookt in het spelershotel. Daar vertoefde de Spanjaard Caymel Marin niet. Hij was op stap in een Zweedse discotheek. Achter de tafel bleek de feestvierder echter fit genoeg om Turk de winst te ontnemen. Gerdi Keen, voor het eerst optredend in een groot internationaal toernooi, kwam kwaliteit te kort. De Francaise Da- viaux zette de 16-jarige speelster van Shot binnen een kwartier buiten de hal. Erik Noor werd wat meer tijd ge gund. Tegen de Joegoslaaf Stefan Kovac stevende de 18-jarige inwoner van Oss aanvankelijk op een verras sing af. Na de gewonnen eerste game stortte de mentaal zwakke jongeling ineen en mocht naast Henk van Span je op de tribune plaatsnemen. De gedetailleerde uitslagen zijn: heren, eerste ronde kwalificatietoernooi: Erik Noor (Ned) - Stefan Kovac (Joe) 21-18,10-21, 14-21; Rob Turk (Ned) - Tony Meringgi (Indo) 21-9, 21-16; Turk - Raffi Moumjoglian (Lib) 21-18,21-16; Turk - Marin Ismel Kayml (Spa) 17-21, 16-21. Herendubbeispel: eerste ronde, kwalifica tietoernooi: Noor/Nannoni (Ned/Ita) - Me- ringgi/Sujaya (Ind) 16-21 21-7 21-14. Herenenkelspel, eerste ronde: Erik Lindh (Zwe) - Henk van Spanje (Spa) 21-14 22-20 21-15. Damesenkelspel, eerste ronde: Gerdi Keen (Ned) - Nadine Daviand (Fra) 6-21, 13-21 en 14-21. MIDDELBURG Gistermiddag is het eerste damesteam van de Middel burgse handbalvereniging EMM ver trokken naar Polen. Samen met enke le echtgenoten en bestuursleden stapte het in totaal ruim dertig per sonen tellende gezelschap rond vijf uur in de bus voor de lange reis (13 uur) van Middelburg naar het Zuid- poolse Sosnica. De damesploeg van EMM is ruim een week te gast bij de handbalvereniging Sosnica, de ploeg die in augustus vorig jaar in Middelburg op bezoek was. Volgende week zaterdag wordt het gezelschap terug verwacht. Op de foto de Polen-gangers in op perbeste stemming op het parkeerter rein voor het clubhuis van EMM pal voor het vertrek. tr f Cees de Ridder

Provinciale Zeeuwse Courant | 1985 | | pagina 21